Warszawa 05 - 06.06.2010
Eliminacje do OOM [DMP]
100 m K
1 e 1 12.09 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL -1.2 I #
1 e 1 12.61 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -0.6 II
2 e 1 12.41 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa 87 Sen MZ -1.2 II
2 e 1 12.93 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -0.6 III #
3 e 1 12.73 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ -1.2 II
3 e 1 13.18 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ -0.6 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2019 1
4 e 1 12.97 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ -1.2 III
4 e 1 13.59 KAIM Justyna RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ -0.6 IV
5 e 1 13.40 SOKOŁOWSKA Aleksandra SSA Legia 1926 Warszawa 87 Sen MZ -1.2 -- B.D. # 3
5 e 1 13.84 WYPYCH Nikola UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ -0.6 --
6 e 1 15.05 GLINKA Aleksandra UKS Clan Ostrołęka # 93 U18 MZ -0.6 --
1 e 2 12.84 GAŁĄZKA Natalia UKS Młodzik Warszawa # 92 U20 MZ 0.0 III B.D. # BEZ
1 e 2 13.18 GRABOWSKA Luiza OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ -1.2 III
2 e 2 12.97 WOJCIECHOWSKA Karolina UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ 0.0 III #
2 e 2 13.53 GOLAN Joanna OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ -1.2 IV #
3 e 2 13.51 PIETRZAK Justyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ 0.0 IV
3 e 2 13.58 GAŁĄZKA Alicja OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ -1.2 IV
4 e 2 13.56 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ 0.0 -- #
4 e 2 14.38 GLINKA Karolina UKS Clan Ostrołęka # 94 U18 MZ -1.2 --
5 e 2 13.67 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ 0.0 IV #
5 e 2 14.50 GRALEWICZ Karolina MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ -1.2 --
6 e 2 15.16 DYLEWSKA Paulina UKS Clan Ostrołęka # 93 U18 MZ -1.2 --
1 e 3 13.12 ZYŚK Małgorzata LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ -1.3 III ZGLESZEWSKI Daniel B.D. Z/4904/11 2012 2
1 e 3 13.88 ADEMOVIČ Mirella SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ -1.2 -- #
2 e 3 13.38 SĘK Marta UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ -1.3 IV #
2 e 3 14.36 MUSIAŁOWICZ Aleksandra SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ -1.2 --
3 e 3 13.48 ŚWIETLIK Sonia UKS Młodzik Warszawa # 92 U20 MZ -1.3 IV B.D. # 3
3 e 3 14.38 SAWICKA Katarzyna niest. Warszawa # 94 U18 MZ -1.2 -- B.D. # BEZ
4 e 3 14.12 RABIEJ Katarzyna AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ -1.3 V #
1 f 1 12.47 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM +2.5 II
2 f 1 12.78 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +2.5 III #
3 f 1 12.84 GRABOWSKA Luiza OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ +2.5 III
4 f 1 13.14 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ +2.5 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2019 1
5 f 1 13.86 WYPYCH Nikola UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ +2.5 --
1 f 2 12.69 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ +0.7 II
2 f 2 13.32 PIETRZAK Justyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.7 IV
3 f 2 13.54 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +0.7 -- #
1 f 3 11.93 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL -0.1 I #
2 f 3 12.18 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa 87 Sen MZ -0.1 II
3 f 3 13.44 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -0.1 IV #
4 f 3 13.86 ADEMOVIČ Mirella SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ -0.1 -- #
5 f 3 13.87 RABIEJ Katarzyna AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ -0.1 V #
200 m K
1 s 1 24.75 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL -0.9 I #
1 s 1 25.79 WIEKIERA Monika MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ -1.5 II LEWANDOWSKI Jacek
2 s 1 25.21 MŁYNARCZYK Danuta AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ -0.9 II
2 s 1 26.08 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ -1.5 II #
3 s 1 25.65 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa 87 Sen MZ -0.9 II
3 s 1 26.12 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -1.5 II #
4 s 1 26.03 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 U20 MZ -0.9 II B.D. B.D. # BEZ
4 s 1 27.78 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ -1.5 IV RĄCZKA Paweł B.D. # Z/3715/11 2016 1
5 s 1 26.13 GĄSOWSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek # 78 Sen KP -0.9 II NOWAKOWSKI Marian B.D. # , Z/2737/19 , 2019 3
5 s 1 27.81 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -1.5 IV #
6 s 1 26.22 STASIEŁUK Aleksandra AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ -0.9 II
6 s 1 28.15 KOSTECKA Dagmara MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -1.5 IV #
7 s 1 26.48 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa 86 Sen MZ -0.9 III
7 s 1 28.61 SADŁOWSKA Katarzyna UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -1.5 -- #
1 s 2 25.57 WOJCIECHOWSKA Karolina UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -0.4 II #
1 s 2 25.89 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -0.8 II
2 s 2 26.77 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U23 MZ -0.4 III B.D. # 1
2 s 2 28.56 BOJARSKA Zuzanna RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ -0.8 --
3 s 2 27.32 MULARSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 91 U20 KP -0.4 IV ZIÓŁKOWSKI Marek B.D. BEZ
3 s 2 28.68 DZIĄŻAK Malwina MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -0.8 -- #
4 s 2 27.80 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -0.4 IV #
4 s 2 29.64 WOJTALIK Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -0.8 -- #
5 s 2 28.34 RABIEJ Katarzyna AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ -0.4 IV #
5 s 2 29.99 MUSIAŁOWICZ Aleksandra SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ -0.8 --
6 s 2 30.36 ZAWADZKA Katarzyna MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ -0.8 -- #
7 s 2 30.49 NALEWAJEK Barbara MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -0.8 -- #
8 s 2 30.80 GRALEWICZ Karolina MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ -0.8 --
1 s 3 26.51 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ -1.5 III B.D. # 1
2 s 3 26.53 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ -1.5 III
3 s 3 27.56 PIETRZAK Justyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -1.5 IV
4 s 3 28.04 WSÓŁ Małgorzata UKS Kusy Warszawa # 92 U20 MZ -1.5 IV B.D. Z/3710/11 2012 3
5 s 3 28.17 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -1.5 -- #
400 m K
1 s 1 55.31 MŁYNARCZYK Danuta AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ I
1 s 1 59.34 BIELSKA Wioleta MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ III
2 s 1 56.61 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 U20 MZ II B.D. B.D. # BEZ
2 s 1 63.80 KOWALCZYK Katarzyna UOLKA Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ IV B.D. 4
3 s 1 57.76 BLICHARSKA Barbara AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ II
3 s 1 66.87 ZAWADZKA Katarzyna MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ -- #
4 s 1 57.85 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 92 U20 MZ II B.D. # 3
4 s 1 68.69 WOJTALIK Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -- #
5 s 1 58.07 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U23 MZ II B.D. # BEZ
5 s 1 72.84 KORDEK Dominika UKS Clan Ostrołęka # 93 U18 MZ --
6 s 1 58.45 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U23 MZ II B.D. # 1
7 s 1 64.23 WSÓŁ Małgorzata UKS Kusy Warszawa # 92 U20 MZ IV B.D. Z/3710/11 2012 3
8 s 1 65.20 PECHCIN Olga KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU --
800 m K
1 s 1 2:11.22 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U23 MZ II B.D. # BEZ
1 s 1 2:14.14 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U18 WN II NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
2 s 1 2:15.85 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0795/11 2019 1
2 s 1 2:16.51 KAWECKA Marcelina MUKS Płock 93 U18 MZ II
3 s 1 2:17.20 JUSIŃSKA Monika OKS Start Otwock # 94 U18 MZ II #
3 s 1 2:18.35 PUKA Patrycja MLKS Ostróda 91 U20 WN III
4 s 1 2:18.85 STRUCIŃSKA Daria KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN III #
4 s 1 2:26.49 SOBKA Marta LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP IV
5 s 1 2:26.75 KOPEĆ Lucyna KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV #
5 s 1 2:27.69 ZEMŁO Karolina MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ IV #
6 s 1 2:27.09 TAPEK Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
6 s 1 2:37.90 KONDRATOWICZ Aneta MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ -- B.D. BEZ
1500 m K
1 s 1 4:32.13 TEKIEŃ Joanna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 87 Sen PD II B.D. BEZ
2 s 1 4:33.08 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów # 90 U23 ZP II KOSTRZEBA Jacek # Z/1324/14 2019 M
3 s 1 4:43.59 MIĄSEK Agnieszka OKS Start Otwock 91 U20 MZ II B.D. 3
4 s 1 4:51.43 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN III B.D. 3
5 s 1 5:00.70 WIERZBICKA Magdalena ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB -- B.D. 2
6 s 1 5:08.45 JAREMKO Nina UKS Jedynka Bartoszyce 94 U18 WN IV #
7 s 1 5:29.85 SKÓRSKA Paula UKS Jedynka Bartoszyce 94 U18 WN --
100 m pł J MŁ K
1 e 1 14.59 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ -0.5 II #
2 e 1 15.00 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ -0.5 II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1
3 e 1 15.37 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -0.5 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
4 e 1 16.41 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN -0.5 III
5 e 1 16.55 SMOLIŃSKA Milena RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ -0.5 III #
3 e 2 15.83 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ -0.5 III #
3 f 1 15.92 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ -1.9 III #
1 f 2 14.78 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ -1.3 II #
2 f 2 15.44 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -1.3 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
3 f 2 16.49 SMOLIŃSKA Milena RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ -1.3 III #
100 m pł K
1 e 2 14.94 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa 86 Sen MZ -0.5 II
2 e 2 15.56 WOŹNIAK Izabela RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ -0.5 II #
1 f 1 14.89 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa 86 Sen MZ -1.9 II
2 f 1 15.35 WOŹNIAK Izabela RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ -1.9 II #
400 m pł K K
1 s 1 62.96 POLKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM II BORYSEWICZ Zbigniew Z/2406/11 1
2 s 1 65.82 PODGÓRSKA Iga AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ II
3 s 1 67.48 WSZELAK Sandra LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP III ZIÓŁKOWSKI Marek Z/3677/11 3
4 s 1 69.32 SMOLIŃSKA Milena RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ IV #
5 s 1 70.17 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN IV
6 s 1 70.46 JANKOWSKA Marlena LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka Z/3678/11 BEZ
7 s 1 73.74 NOWAK Martyna RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ -- B.D.
1 s 2 65.01 KORZENIECKA Paulina AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ II #
2 s 2 71.25 WÓJCIK Marta RLTL ZTE Radom 91 U20 MZ IV #
3 s 2 71.65 PECHCIN Olga KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU IV
2000 m prz K
1 s 1 7:26.84 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin # 92 U20 ZP II MURAWSKI Zbigniew # Z/2131/11 2019
2 s 1 7:57.58 KARDAS Ilona UKS Olimp Kozienice 94 U18 MZ III MISZTAL Janusz B.D. # Z/3957/11 2016 BEZ LDK!
3 s 1 8:29.60 SIWEK Paulina UOLKA Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ -- B.D. 4
4x100 m K
1 s 1 48.68 BANACH Joanna
WOJCIECHOWSKA Karolina
GAŁĄZKA Natalia
SĘK Marta
UKS Kusy Warszawa 92
92
92
91
U20 MAZ -- GIZA Andrzej B.D.

B.D.
Z/3686/11
2019
M
BEZ
2 s 1 51.16 BADUREK Paulina
ZYŚK Małgorzata
WARDASZKA Martyna
MAZUREK Aleksandra
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93
93
93
94
U18 MAZ -- B.D.
ZGLESZEWSKI Daniel B.D.
ZGLESZEWSKI Daniel
ZGLESZEWSKI Daniel
Z/4898/11
Z/4904/11
Z/4900/11
Z/4899/11
2011
2012
2011
2011
4
2
4
BEZ
3 s 1 51.20 WYPYCH Nikola
LEMIESZ Zuzanna
SOŁTYS Paulina
CZAJKOWSKA Karolina
UKS Kusy Warszawa 94
93
93
93
U18 MAZ --
RĄCZKA Paweł B.D.

RADKIEWICZ Przemysław B.D.
Z/3715/11
Z/3711/11
2016
2015
1
1
4 s 1 51.23 GOLAN Joanna
GRABOWSKA Luiza
GAŁĄZKA Alicja
BACŁAWSKA Katarzyna
OKLA Ostrołęka 94
93
94
93
U18 MAZ --


5 s 1 58.34 PAWŁOWSKA Monika
DYLEWSKA Paulina
GLINKA Aleksandra
GLINKA Karolina
UKS Clan Ostrołęka 93
93
93
94
U18 MAZ --


4x400 m K
1 s 1 3:56.02 BANACH Joanna
SĘK Marta
WOJCIECHOWSKA Karolina
GAŁĄZKA Natalia
UKS Kusy Warszawa 92
91
92
92
U20 MAZ -- GIZA Andrzej B.D.


B.D.
Z/3686/11
2019
M
BEZ
2 s 1 4:13.03 KIEŁBASIŃSKA Aleksandra
DZIĄŻAK Malwina
GADOMSKA Dominika
SZYMA Karolina
MKS Polonia Warszawa 93
94
93
93
U18 MAZ --


B.D. B.D.
BEZ
Wzwyż K
1 1.74 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ I RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1
2 1.65 GAJEWSKA Monika MLKL Płock 93 U18 MZ II
3 1.60 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ III #
4 1.55 NOWICKA Anna RKS Skra Warszawa 92 U20 MZ III RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2086/11 2014 BEZ
5 1.55 OSOWIECKA Milena UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ III #
6 1.45 CHOROMAŃSKA Marta OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ IV
6 1.45 ŁĘPICKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 93 U18 LU IV #
8 1.45 GROCHAL Eliza RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ IV
Tyczka K
1 3.20 NOWAKOWSKA Zofia KS Warszawianka W-wa 87 Sen MZ II
2 3.00 ŚLADOWSKA Kamila RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ II
3 2.80 KURZELA Anna UKS Melo Błonie # 92 U20 MZ III
4 2.60 WARDAKOWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV
W dal K
  1 5.23 GOLAN Joanna OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ +1.2 III #
1 1 5.53 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ +1.5 II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1
2 1 5.32 LESZCZYŃSKA Maja MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +1.3 III
3 1 5.30 GOLAN Joanna OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ +2.5 III #
4 1 4.98 WARDASZKA Martyna LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ +1.6 IV ZGLESZEWSKI Daniel Z/4900/11 2011 4
5 1 4.93 MAZUREK Aleksandra LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ +0.1 IV ZGLESZEWSKI Daniel Z/4899/11 2011 BEZ
6 1 4.90 PALUCH Agnieszka ULKS Jedlińsk 94 U18 MZ +1.0 IV #
7 1 4.86 PAWLUCZUK Anna MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +1.3 IV
8 1 4.68 GŁĘBOCKA Natalia UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +1.8 --
  2 4.02 MUSIALIK Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP -2.0 --
1 2 5.86 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 90 U23 MZ +0.9 I RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2087/11 2017 1
2 2 5.10 NOWICKA Anna RKS Skra Warszawa 92 U20 MZ +1.9 III RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2086/11 2014 BEZ
3 2 4.45 BURDECKA Marta MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +1.3 --
4 2 4.34 MUSIALIK Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP +2.2 --
Trójskok K
1 1 11.95 ZYŚK Małgorzata LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ +1.4 II ZGLESZEWSKI Daniel B.D. Z/4904/11 2012 2
2 1 10.69 WOŁEJSZO Magdalena OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ -0.4 IV #
3 1 10.38 PAWLUCZUK Anna MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +1.1 IV
4 1 10.24 LESZCZYŃSKA Maja MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +0.7 IV
5 1 10.14 MAZUREK Aleksandra LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ +1.8 -- ZGLESZEWSKI Daniel Z/4899/11 2011 BEZ
6 1 8.98 BEDNARCZYK Olga UKS Clan Ostrołęka # 93 U18 MZ +0.3 --
7 1 8.80 PAWŁOWSKA Monika UKS Clan Ostrołęka # 93 U18 MZ +1.0 --
1 2 11.24 SZEWCZAK Katarzyna MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +0.9 III
2 2 9.43 BURDECKA Marta MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +0.6 --
Kula (4) K
1 1 11.93 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU II
2 1 11.13 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ III #
3 1 10.42 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ III B.D. # 1
1 2 11.68 ŻEBRYK Agata KS Polonia Pasłęk 93 U18 WN III BORYSEWICZ Zbigniew Z/2410/11 2011 1
2 2 10.50 OPRZĄDEK Magdalena AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ III
3 2 10.47 SMOLAK Agnieszka OKS Start Otwock 93 U18 MZ III
4 2 9.45 SKOWRONEK Olga OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ IV
5 2 9.37 ZIELIŃSKA Daria MUKS Płock 94 U18 MZ IV
6 2 9.20 SZAMEL Sylwia MUKS Płock 94 U18 MZ IV
7 2 7.82 KOLCZYŃSKA Monika MUKS Płock 94 U18 MZ --
Dysk (1) K
1 1 35.53 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ III B.D. # 1
2 1 34.28 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU III
3 1 31.88 ŁUGOWSKA Elżbieta AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ IV
1 2 30.99 ŻEBRYK Agata KS Polonia Pasłęk 93 U18 WN IV BORYSEWICZ Zbigniew Z/2410/11 2011 1
2 2 28.27 WONDERZY Paulina LKS Olymp Błonie 94 U18 MZ IV
3 2 28.13 SMOLAK Agnieszka OKS Start Otwock 93 U18 MZ IV
4 2 23.27 SMOLIŃSKA Sylwia MUKS Płock 93 U18 MZ --
Młot (3) K
1 39.69 ZIĘTARSKA Klaudia RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ IV #
Młot (4) K
1 41.75 KOWALCZYK Sylwia RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ III #
1 44.20 SOBIECH Emilia RKS Skra Warszawa 88 U23 MZ II B.D. # 2
2 27.06 RYCHEL Hanna MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -- #
2 37.75 KĘDER Maria RKS Skra Warszawa 91 U20 MZ III
Oszczep (600) K
1 45.33 BOŁDYSZ Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM I WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2019 1
2 34.37 SZAMEL Sylwia MUKS Płock 94 U18 MZ IV
3 33.91 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -- #
4 33.36 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ IV B.D. # 1
5 31.96 WONDERZY Paulina LKS Olymp Błonie 94 U18 MZ IV
6 29.59 GAJEWSKA Monika MLKL Płock 93 U18 MZ --
7 27.57 KARASIEWICZ Monika MUKS Płock 95 U16 MZ V
8 27.04 KOLCZYŃSKA Monika MUKS Płock 94 U18 MZ --
9 26.54 GOŁASZEWSKA Natalia KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ --
10 25.95 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ -- KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3
11 24.63 ZIELIŃSKA Daria MUKS Płock 94 U18 MZ --
100 m M
1 e 1 10.86 GIŻYŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +1.2 I #
1 e 1 11.77 MIŁOSZ Daniel MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -1.6 IV
2 e 1 11.39 ŻEBROWSKI Karol OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ +1.2 III
2 e 1 11.84 MOCZYDŁOWSKI Paweł STS Pomerania Szczecinek # 94 U18 ZP -1.6 IV B.D. JUNIEWICZ Jakub B.D. # , Z/3696/11 , 2019
3 e 1 11.41 ŚWIDEREK Filip UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ +1.2 III #
3 e 1 11.92 MAŁECKI Mateusz RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ -1.6 IV
4 e 1 11.79 NIEMIEC Sebastian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +1.2 IV #
4 e 1 12.10 STEFAŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -1.6 IV #
5 e 1 12.15 BRONIEK Hubert OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ -1.6 IV
5 e 1 12.37 BALISZEWSKI Łukasz KS Orzeł Warszawa 92 U20 MZ +1.2 --
6 e 1 12.21 GAŁKOWSKI Karol WKS Gwardia Warszawa 93 U18 MZ -1.6 -- PUŁAWSKI Andrzej 4
7 e 1 12.59 GROCHECKI Daniel KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -1.6 --
1 e 2 10.85 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa 90 U23 MZ +0.5 I B.D. # 1
1 e 2 11.22 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -1.4 II OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 e 2 10.89 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +0.5 I
2 e 2 11.79 NOWIŃSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa # 94 U18 MZ -1.4 IV #
3 e 2 11.04 TRELIŃSKI Michał AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL +0.5 II B.D. 2
3 e 2 11.87 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -1.4 IV #
4 e 2 11.14 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +0.5 II
4 e 2 11.94 JAGÓRA Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -1.4 IV #
5 e 2 11.66 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.5 III #
5 e 2 11.95 JÓZEFOWICZ Adrian AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -1.4 IV #
6 e 2 11.71 WOŚ Jarosław MKS Polonia Warszawa 88 U23 MZ +0.5 III
6 e 2 12.03 MILEWSKI Patryk MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ -1.4 IV
7 e 2 12.13 MARACHA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -1.4 IV #
1 e 3 10.65 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +0.9 M
1 e 3 11.13 JABŁOŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -4.0 II #
2 e 3 11.14 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ -4.0 II
2 e 3 11.24 WROŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +0.9 II
3 e 3 11.50 WOLSKI Łukasz RKS Skra Warszawa 88 U23 MZ +0.9 III
3 e 3 11.61 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -4.0 III #
4 e 3 11.75 KWIATKOWSKI Bartłomiej RLMKS Orlęta Radom 94 U18 MZ -4.0 III
4 e 3 11.84 BĘBENEK Tomasz niest. Warszawa # 89 U23 MZ +0.9 -- B.D. 3
5 e 3 11.85 KOWALSKI Łukasz LKS Lubawa 92 U20 WN +0.9 IV
5 e 3 12.05 DYBCZYŃSKI Arkadiusz AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -4.0 IV
6 e 3 12.03 SIUDA Jakub RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ +0.9 IV
6 e 3 12.18 ROSŁAN Sebastian SSA Legia 1926 Warszawa 93 U18 MZ -4.0 IV #
7 e 3 12.64 GLEGOŁA Robert SSA Legia 1926 Warszawa 88 U23 MZ +0.9 --
7 e 3 12.84 FARMUS Aleksander AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ -4.0 -- #
1 e 4 11.21 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ +1.3 II #
2 e 4 11.45 KOWALCZYK Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +1.3 III #
3 e 4 11.64 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +1.3 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/1268/11 2019 2
4 e 4 11.64 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ +1.3 III BŁASIŃSKI Artur # Z/3688/11 2019 M
5 e 4 11.89 IDZIAK Tomasz RLMKS Orlęta Radom 93 U18 MZ +1.3 IV
6 e 4 11.91 GIESZCZYŃSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +1.3 IV #
7 e 4 12.36 CELIŃSKI Marek KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ +1.3 -- B.D. PODRAŻKO Marian STANISLAWSKI Krzysztof # BEZ
1 e 5 11.32 FABIAŃSKI Paweł LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ +0.1 III ZGLESZEWSKI Daniel 2
2 e 5 11.71 WOJTASIŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.1 III #
3 e 5 11.75 TURLEJ Michał RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ +0.1 III #
4 e 5 12.07 MACH Jerzy RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ +0.1 IV #
5 e 5 12.14 KRUPA Mariusz LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ +0.1 IV
6 e 5 12.21 NGUYEN Patryk RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ +0.1 --
1 f 1 10.90 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -0.3 I OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 f 1 11.10 JABŁOŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -0.3 II #
3 f 1 11.12 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ -0.3 II #
4 f 1 11.19 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ -0.3 II
5 f 1 11.41 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -0.3 III #
6 f 1 11.47 KOWALCZYK Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -0.3 III #
7 f 1 11.66 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -0.3 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/1268/11 2019 2
8 f 1 11.66 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ -0.3 III BŁASIŃSKI Artur # Z/3688/11 2019 M
1 f 2 11.41 ŻEBROWSKI Karol OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ -0.5 III
2 f 2 11.62 ŚWIDEREK Filip UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ -0.5 III #
3 f 2 11.84 KOWALSKI Łukasz LKS Lubawa 92 U20 WN -0.5 IV
4 f 2 11.84 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -0.5 IV #
5 f 2 11.94 NIEMIEC Sebastian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -0.5 IV #
1 f 3 10.55 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +1.8 M
2 f 3 10.82 GIŻYŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +1.8 I #
3 f 3 10.84 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +1.8 I
4 f 3 10.87 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa 90 U23 MZ +1.8 I B.D. # 1
5 f 3 11.02 TRELIŃSKI Michał AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL +1.8 II B.D. 2
6 f 3 11.18 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +1.8 II
7 f 3 11.34 WROŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +1.8 III
8 f 3 11.45 WOLSKI Łukasz RKS Skra Warszawa 88 U23 MZ +1.8 III
200 m M
1 s 1 22.35 TRELIŃSKI Michał AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL +0.4 II B.D. 2
1 s 1 22.66 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ -0.6 II #
2 s 1 23.06 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -0.6 III #
2 s 1 23.14 ROSŁANIEC Maciej MKS Juvenia Białystok # 92 U20 PD +0.4 III B.D. MYDLARZ Adrian , Z/4881/11 , 2013 BEZ
3 s 1 23.30 MIKOŁAJEWSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +0.4 III
3 s 1 24.00 KAKOJEJKO Dawid UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -0.6 IV #
4 s 1 23.49 NIEMIEC Sebastian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.4 III #
4 s 1 24.24 IDZIAK Tomasz RLMKS Orlęta Radom 93 U18 MZ -0.6 IV
5 s 1 23.71 GOS Filip OKS Start Otwock 89 U23 MZ +0.4 --
5 s 1 24.40 DYBCZYŃSKI Arkadiusz AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -0.6 IV
6 s 1 24.46 NASTAJ Mateusz KS Jeziorak Iława 91 U20 WN +0.4 --
6 s 1 24.79 STEFAŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -0.6 -- #
1 s 2 22.01 JABŁOŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -1.0 II #
1 s 2 22.22 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa 90 U23 MZ -2.3 II B.D. # 1
2 s 2 22.53 WROŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ -0.6 II
2 s 2 23.36 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -1.0 III B.D. B.D. # 2
3 s 2 22.85 WOLSKI Łukasz RKS Skra Warszawa 88 U23 MZ -0.6 III
3 s 2 23.74 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -1.0 IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/1268/11 2019 2
4 s 2 23.12 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ -0.6 III #
4 s 2 24.33 MIŁOSZ Daniel MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -1.0 IV
5 s 2 23.40 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -0.6 III #
5 s 2 24.51 ŻURALSKI Michał KS Jeziorak Iława 93 U18 WN -1.0 --
6 s 2 23.72 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -0.6 IV #
7 s 2 24.78 KRZEMIŃSKI Łukasz MUKS Płock # 90 U23 MZ -0.6 --
1 s 3 22.31 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ -0.8 II
1 s 3 22.73 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ -0.9 II
2 s 3 23.13 ŻEBROWSKI Karol OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ -0.9 III
2 s 3 23.50 JAGÓRA Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -0.8 III #
3 s 3 23.24 MROZEK Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -0.9 III #
3 s 3 24.12 GIESZCZYŃSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -0.8 IV #
4 s 3 23.80 WOŚ Jarosław MKS Polonia Warszawa 88 U23 MZ -0.9 --
4 s 3 24.48 PRZYBYSZ Artur OKS Start Otwock 94 U18 MZ -0.8 --
5 s 3 24.12 ŚWIDEREK Filip UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ -0.9 IV #
5 s 3 24.51 ROSŁAN Sebastian SSA Legia 1926 Warszawa 93 U18 MZ -0.8 -- #
6 s 3 24.21 BUDZANOWSKI Marcin LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP -0.9 IV WIERZBICKI Dariusz Z/2636/11 3
6 s 3 25.24 WIERCIŃSKI Michał UKS Siódemka Ostrołęka # 93 U18 MZ -0.8 --
7 s 3 25.91 PAWŁOWSKI Aleksander RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ -0.8 --
1 s 4 22.46 KOWALSKI Mariusz MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ -0.5 II
1 s 4 23.72 MAŁECKI Mateusz RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +0.1 IV
2 s 4 23.53 DYJECIŃSKI Adrian LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP -0.5 III WIERZBICKI Dariusz B.D. Z/3680/11 BEZ
2 s 4 24.34 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.1 IV RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
3 s 4 24.58 SYPUŁA Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ +0.1 --
4 s 4 24.90 MARACHA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +0.1 -- #
5 s 4 25.22 BANACKI Marcin LKS Lubawa 94 U18 WN +0.1 --
6 s 4 26.56 FARMUS Aleksander AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ +0.1 -- #
400 m M
1 s 1 47.91 OGONOWSKI Szymon AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ I #
1 s 1 51.71 MAŁKIŃSKI Mariusz UOLKA Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ III WARDASZKA Andrzej 3
2 s 1 48.64 KUCHARSKI Bartosz MKS Polonia Warszawa 88 U23 MZ II B.D. BEZ
2 s 1 52.66 SZABLEWSKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN III
3 s 1 49.18 ŁYSIK Piotr OKS Start Otwock 90 U23 MZ II B.D. # BEZ
3 s 1 53.16 WITKOWSKI Amadeusz RLMKS Orlęta Radom 94 U18 MZ IV
4 s 1 50.05 ROSŁANIEC Maciej MKS Juvenia Białystok # 92 U20 PD II B.D. MYDLARZ Adrian , Z/4881/11 , 2013 BEZ
4 s 1 53.60 PRZYBYSZ Artur OKS Start Otwock 94 U18 MZ IV
5 s 1 51.98 ROGOWSKI Zbigniew KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN III #
5 s 1 54.26 HAN Albert LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ IV
6 s 1 53.04 ŻUKIEWICZ Maciej UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ IV #
6 s 1 55.73 PAWŁOWSKI Aleksander RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ --
7 s 1 58.89 CZERWIŃSKI Jan RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ --
1 s 2 51.48 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom # 88 U23 MZ III RADKE Karol # Z/0578/16 2019 1
1 s 2 51.72 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ III #
2 s 2 51.68 BARCZAK Łukasz MKS Durasan Płońsk 91 U20 MZ III
2 s 2 53.86 KAKOJEJKO Dawid UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ IV #
3 s 2 52.62 GOS Filip OKS Start Otwock 89 U23 MZ III
3 s 2 55.89 SŁUPSKI Damian MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ --
4 s 2 53.43 LESIAK Mateusz UMKS Junior Pionki 91 U20 MZ IV #
4 s 2 57.01 ŻYCHOWSKI Robert RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ -- #
5 s 2 53.72 FLAK Michał AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM IV
5 s 2 57.80 TWARDOWSKI-KĘCIK Mateusz RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ --
6 s 2 54.01 WÓJCIK Paweł UKS Jedynka Bartoszyce 91 U20 WN IV
7 s 2 54.70 CHLUDZIŃSKI Krzysztof MKS Durasan Płońsk 91 U20 MZ IV
800 m M
1 s 1 1:51.38 PODOLAK Michał KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN I
1 s 1 1:56.41 POLAKOWSKI Piotr OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ II WARDASZKA Andrzej Z/4933/11 2
2 s 1 1:52.40 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ II #
2 s 1 1:57.94 BOROWSKI Miłosz MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ III B.D. B.D. 1
3 s 1 1:56.72 BIRBACH Rafał MLKS Ostróda 92 U20 WN II
3 s 1 1:58.01 BRZOZA Rafał MKS Pogoń Siedlce # 93 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/0214/11 2011 BEZ
4 s 1 1:56.75 KOWALCZYK Mateusz WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ II #
4 s 1 1:59.62 BIELIŃSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 93 U18 MZ III
5 s 1 1:58.16 KARASIEWICZ Wojciech UKS Impuls Warszawa 92 U20 MZ III B.D. 3
5 s 1 2:00.12 JAWOROWSKI Rafał UOLKA Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ III WARDASZKA Andrzej Z/0424/12 2012 4
6 s 1 1:59.76 MICHALAK Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ III
6 s 1 2:00.50 ZAWACKI Sylwester NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN III
7 s 1 2:02.55 AID Patryk MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ IV #
7 s 1 2:07.72 ODOLCZYK Michał KS Piaseczno 93 U18 MZ --
1 s 2 1:59.99 OLSZEWSKI Mateusz KS Zawkrze Mława 92 U20 MZ III B.D. # BEZ
1 s 2 2:05.57 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 93 U18 MZ IV B.D. # Z/2902/11 2019
2 s 2 2:02.18 KOWALSKI Łukasz LKS Lubawa 92 U20 WN IV
2 s 2 2:08.45 KONICZ Arkadiusz NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN --
3 s 2 2:08.49 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno # 92 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/0866/11 2019 2
3 s 2 2:10.21 OSIŃSKI Marek OKS Start Otwock 94 U18 MZ --
4 s 2 2:08.64 MICHAŁOWSKI Łukasz LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/4363/11 2011 4
4 s 2 2:19.63 GRALIŃSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ --
5 s 2 2:09.66 ŻAKOWSKI Daniel UKS Filipides Teresin # 92 U20 MZ --
5 s 2 2:29.95 POTEREK Sylwester UKS Filipides Teresin # 94 U18 MZ --
6 s 2 2:09.72 KAMIŃSKI Piotr KS Jeziorak Iława 92 U20 WN --
7 s 2 2:13.41 ANDRYSZCZYK Andrzej UKS Filipides Teresin # 70 Masters MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0417/12 2012 BEZ LDK!
1500 m M
1 s 1 3:50.56 KAMIŃSKI Paweł MKS Polonia Warszawa 90 U23 MZ II
2 s 1 4:00.13 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 86 Sen PD II B.D. Z/2257/11 2019 1
3 s 1 4:03.25 AID Patryk MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ III #
4 s 1 4:06.24 WYSZOMIRSKI Mateusz OKS Start Otwock 93 U18 MZ III B.D. # 1
5 s 1 4:09.91 BIELIŃSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 93 U18 MZ III
6 s 1 4:10.73 TYLICKI Mariusz KS Polonia Pasłęk 93 U18 WN III
7 s 1 4:14.90 POLAKOWSKI Piotr OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ IV WARDASZKA Andrzej Z/4933/11 2
8 s 1 4:16.08 GLIMASIŃSKI Szymon UMKS Junior Pionki 92 U20 MZ IV #
9 s 1 4:19.44 NAJMOWICZ Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
10 s 1 4:20.55 ROSŁONIEC Daniel OKS Start Otwock 94 U18 MZ IV
11 s 1 4:23.78 JASIŃSKI Mateusz OKS Start Otwock 91 U20 MZ --
12 s 1 4:32.80 ŚWIERDZEWSKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska # 93 U18 LU -- B.D. # Z/0247/11 2019 II
3000 m M
1 s 1 8:56.21 DYKOWSKI Michał LKS Vectra Włocławek # 91 U20 KP III
2 s 1 8:57.11 ZAWACKI Przemysław NKS Nowe Miasto Lubawskie # 92 U20 WN III
3 s 1 9:04.79 PUŚCIŃSKI Michał LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2637/11 3
4 s 1 9:06.62 TURCZYŃSKI Jan MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ III
5 s 1 9:09.34 SZAŁECKI Dariusz MUKS Płock 92 U20 MZ III #
6 s 1 9:31.68 DOMŻALSKI Krystian NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN IV
7 s 1 9:35.03 GASKA Mikołaj MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ IV
8 s 1 9:41.61 SIEKIERSKI Rafał AKL Ursynów Warszawa 87 Sen MZ --
9 s 1 9:42.53 DŁUGOZIMA Wojciech KS Zawkrze Mława 94 U18 MZ IV
10 s 1 9:47.53 MYSERA Emil MLKL Płock 93 U18 MZ IV
11 s 1 9:59.11 FRELIK Karol LKS Osuchów # 92 U20 MZ IV ZDUNEK Stanisław # Z/2993/11 2019 3
12 s 1 10:14.56 LIPIŃSKI Szymon KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -- B.D. BEZ
110 m pł J MŁ M
1 e 1 14.95 BORKOWSKI Piotr RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ +2.0 II
2 e 1 15.49 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ +2.0 III ZGRZEBNICKI Ireneusz # Z/4681/11 2019 1
3 e 1 15.49 GAŁĄZKA Sebastian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +2.0 III B.D. # BEZ
4 e 1 15.80 ZYCHOWSKI Mateusz UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +2.0 IV RADKE Karol # Z/3721/11 2012 1
5 e 1 16.43 KUREK Maciej AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +2.0 IV #
6 e 1 17.10 BANACKI Marcin LKS Lubawa 94 U18 WN +2.0 --
1 f 2 15.34 GAŁĄZKA Sebastian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -1.3 III B.D. # BEZ
2 f 2 15.57 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ -1.3 III ZGRZEBNICKI Ireneusz # Z/4681/11 2019 1
3 f 2 16.14 ZYCHOWSKI Mateusz UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -1.3 IV RADKE Karol # Z/3721/11 2012 1
4 f 2 17.43 BANACKI Marcin LKS Lubawa 94 U18 WN -1.3 --
110 m pł M (99.1) M
1 e 2 14.88 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ -1.3 II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
2 e 2 15.14 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -1.3 II #
3 e 2 15.78 KORNELLI Kacper UKS Starówka Radom 92 U20 MZ -1.3 III B.D. Z/2830/11 2011 1
4 e 2 16.10 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ -1.3 III RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
1 f 1 14.64 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +0.2 II #
2 f 1 14.81 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ +0.2 II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
3 f 1 15.74 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ +0.2 III RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
400 m pł J MŁ M
1 s 1 55.85 BOGUCKI Michał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ II #
2 s 1 56.11 GRZYMKOWSKI Patryk UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN III B.D. BEZ
3 s 1 56.18 PLEWIŃSKI Krystian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ III #
4 s 1 57.65 PRZYBYŁEK Bartosz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN III #
5 s 1 59.55 GAŁĄZKA Sebastian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ IV B.D. # BEZ
6 s 1 62.89 RYBIŃSKI Daniel KS Jeziorak Iława 94 U18 WN --
400 m pł M
1 s 54.50 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
2 s 55.56 ZAWADZKI Jakub KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ II
3 s 57.80 BARCZAK Łukasz MKS Durasan Płońsk 91 U20 MZ III
4 s 58.37 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ III RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
2000 m prz M
1 s 1 6:05.57 WICHOWSKI Jacek AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ --
2 s 1 6:46.03 KORNATOWSKI Marcin MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ IV
3 s 1 6:50.41 ZALEWSKI Mateusz OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ --
4 s 1 7:38.50 MORAWSKI Sebastian UKS Olimp Kozienice 94 U18 MZ -- # LDK!
5 s 1 7:38.67 MIŚKIEWICZ Sebastian UKS Olimp Kozienice 93 U18 MZ --
4x100 m M
1 s 1 42.85 OSTAPIUK Mateusz
ZALEWSKI Karol
OZDARSKI Łukasz
JABŁOŃSKI Adam
KS AZS UWM Olsztyn 93
93
94
94
U18 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
OGONOWSKI Jakub
B.D. B.D.
Z/1268/11
Z/2480/11
2019
2019
2
MM
2
2 s 1 44.36 WOJTASIŃSKI Rafał
MACH Jerzy
MAŁECKI Mateusz
GRUDNIEWSKI Piotr
RKS Skra Warszawa 94
94
93
93
U18 MAZ --


3 s 1 44.52 ZYCHOWSKI Mateusz
BOGUCKI Michał
CZAJKOWSKI Bartłomiej
WALCZUK Paweł
UKS Kusy Warszawa 93
93
93
94
U18 MAZ -- RADKE Karol

BŁASIŃSKI Artur
Z/3721/11
Z/3688/11
2012
2019
1
M
4 s 1 44.90 DYBCZYŃSKI Arkadiusz
STEFAŃSKI Rafał
TARNOWSKI Łukasz
OSADNIK Dawid
AZS-AWF Warszawa 94
94
93
93
U18 MAZ --


5 s 1 45.56 WITKOWSKI Amadeusz
WITKOWSKI Adam
KWIATKOWSKI Bartłomiej
IDZIAK Tomasz
RLMKS Orlęta Radom 94
93
94
93
U18 MAZ --


1 s 2 43.24 JAGÓRA Rafał
KOWALCZYK Rafał
MOCZYDŁOWSKI Paweł
JUNIEC Denis
UKS Kusy Warszawa 93
93
94
94
U18 MAZ --

B.D. JUNIEWICZ Jakub B.D.
B.D.
, Z/3696/11
Z/1575/12
, 2019
2013

2
2 s 2 45.44 OSIŃSKI Marcin
PETLIŃSKI Patryk
CELIŃSKI Marek
NOWIŃSKI Aleksander
KS Orzeł Warszawa 94
94
94
94
U18 MAZ -- PODRAŻKO Marian B.D.

B.D. PODRAŻKO Marian STANISLAWSKI Krzysztof
Z/5026/11
2013
BEZ
BEZ
3 s 2 46.24 GROCHECKI Daniel
SZABLEWSKI Tomasz
MARACHA Sebastian
GIESZCZYŃSKI Rafał
KS AZS UWM Olsztyn 93
93
94
94
U18 WMZ --


4x400 m M
1 s 1 3:26.34 KOWALCZYK Rafał
ZYCHOWSKI Mateusz
CZAJKOWSKI Bartłomiej
BOGUCKI Michał
UKS Kusy Warszawa 93
93
93
93
U18 MAZ --
RADKE Karol
BŁASIŃSKI Artur
Z/3721/11
Z/3688/11
2012
2019
1
M
2 s 1 3:30.91 HUPAŁO Anatol
PLEWIŃSKI Krystian
DOBROWOLSKI Kamil
KRAWCZYK Daniel
ULKS Jedlińsk 94
93
94
94
U18 MAZ --


3 s 1 3:31.44 MAŁKIŃSKI Mariusz
JAWOROWSKI Rafał
PIWOŃSKI Andrzej
POLAKOWSKI Piotr
UOLKA Ostrów Mazowiecka 93
93
92
93
U20 MAZ -- WARDASZKA Andrzej
WARDASZKA Andrzej
WARDASZKA Andrzej
WARDASZKA Andrzej
Z/0424/12
Z/0426/12
Z/4933/11
2012
2012

3
4
4
2
4 s 1 3:36.48 GIESZCZYŃSKI Rafał
NAJMOWICZ Paweł
SZABLEWSKI Tomasz
OZDARSKI Łukasz
KS AZS UWM Olsztyn 94
93
93
94
U18 WMZ --


B.D. B.D.
2
Wzwyż M
1 2.00 JAKUBIAK Adam KS Orzeł Warszawa 87 Sen MZ II
2 1.95 GABRYEL Dorian RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/4662/11 2014 2
3 1.95 RADASZKIEWICZ Mateusz MLKL Płock 89 U23 MZ II #
4 1.90 RUDNICKI Marcin KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA III
5 1.90 KORNELUK Mateusz MKS Truso Elbląg 93 U18 WN III B.D. 3
6 1.85 GORGOL Marek KS Jeziorak Iława 94 U18 WN III
7 1.80 NOWAK Krzysztof MLKL Płock 93 U18 MZ IV B.D. BEZ
7 1.80 STANISZEWSKI Kamil MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ IV
7 1.80 PAWŁOWSKI Jakub MLKL Płock 94 U18 MZ IV #
10 1.70 NOWACKI Artur RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ --
11 1.70 WAŻYŃSKI Przemysław MLKL Płock 93 U18 MZ --
12 1.70 KAMIŃSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ --
13 1.65 NOGAL Kamil MLKL Płock 93 U18 MZ --
14 1.60 PAWŁOWSKI Damian MLKL Płock 94 U18 MZ --
Tyczka M
1 4.60 RÓŻYC Michał RKS Skra Warszawa 87 Sen MZ I
2 4.40 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ II RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1
3 4.20 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ II #
4 4.20 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ II #
W dal M
1 6.48 BARANOWSKI Szymon MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ -1.0 III
1 6.66 KORNELLI Kacper UKS Starówka Radom 92 U20 MZ +1.1 III B.D. Z/2830/11 2011 1
2 6.24 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ +0.2 IV ZGRZEBNICKI Ireneusz # Z/4681/11 2019 1
2 6.46 SZABŁOWSKI Maciej UKS Gimpas Pasłęk 93 U18 WN -0.1 III
2 6.63 FARAJ Rami WKS Gwardia Warszawa 92 U20 MZ +0.9 III PUŁAWSKI Andrzej Z/0147/11 2011 3
3 5.82 BUDNY Łukasz RKS Skra Warszawa 86 Sen MZ +0.5 --
4 5.73 WOJTYŁKO Dragomir MUKS Płock 92 U20 MZ +0.6 --
4 6.14 FIGAT Piotr MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +0.2 IV
5 5.71 MAJKUSIAK Mateusz RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ -0.7 --
5 6.06 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ +0.6 IV PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ
6 5.36 KAMIŃSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.7 --
6 5.67 LEWANDOWSKI Michał MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +0.9 --
7 5.17 WAŻYŃSKI Przemysław MLKL Płock 93 U18 MZ -0.1 --
7 5.35 SOBAŃSKI Damian UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ +0.8 --
Trójskok M
1 1 12.95 FIGAT Piotr MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ -0.2 IV
2 1 11.98 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ +0.8 -- PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ
3 1 10.65 PETLIŃSKI Patryk KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ +1.3 -- #
1 2 15.31 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 89 U23 MZ -0.2 I RADKIEWICZ Przemysław Z/0308/11 2017 2
2 2 11.98 BUDNY Łukasz RKS Skra Warszawa 86 Sen MZ -2.9 --
Kula (5) M
1 19.06 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU I KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. # Z/1411/11 2019 M
2 17.48 PIAZDECKI Bartłomiej PKS Gwardia Szczytno 93 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4694/11 2012 1
3 16.83 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4691/11 2018 2
4 16.68 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 U18 MZ II B.D. M
5 16.68 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 94 U18 MZ II #
6 16.21 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4693/11 2019 M
7 15.03 WASIL Dominik LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ II ZGLESZEWSKI Daniel Z/4902/11 2014 1
8 14.87 WĄSIK Tomasz LKS Olymp Błonie 94 U18 MZ III #
9 14.71 MATYKA Adrian WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ III #
10 14.37 WASIL Bartosz LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ III
11 14.25 MUNIK Dominik RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ III
12 13.76 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ III MIERNICKI Sławomir # Z/3566/11 2019 MM
13 13.58 AMBROZIEWICZ Marek RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ III ROSA Mikołaj Z/2071/11 2016 1
14 13.41 SITARZ Marek KS Polonia Pasłęk 93 U18 WN IV BORYSEWICZ Zbigniew Z/2407/11 2012 2
15 13.18 WILCZEK Michał AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ IV
16 13.01 SAMUL Karol OKS Start Otwock 94 U18 MZ IV
17 12.93 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ IV #
18 12.37 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ -- KWIATKOWSKI Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/0184/11 2018 2
19 11.38 SPOSÓB Adrian RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ --
Kula (6) M
1 17.78 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno 92 U20 WN I BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4692/11 2015 1
2 16.86 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ I
3 15.33 ZADROŻNY Dawid LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 92 U20 MZ II ZGLESZEWSKI Daniel Z/4903/11 2011 1
4 15.11 TALAREK Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU II
5 15.10 KOWALSKI Łukasz OKLA Ostrołęka # 91 U20 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof 2
6 14.64 TRACZEWSKI Bartłomiej UMKS Junior Pionki 91 U20 MZ II #
7 13.99 ROSIK Karol AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ III #
8 12.64 BORZĘCKI Paweł AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ IV
9 11.40 GERAS Krystian MLKL Płock 92 U20 MZ IV
Dysk (1.5) M
1 61.86 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU I KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. # Z/1411/11 2019 M
2 51.24 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U18 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
3 49.74 PIAZDECKI Bartłomiej PKS Gwardia Szczytno 93 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4694/11 2012 1
4 46.47 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 94 U18 MZ II #
5 46.00 WĄSIK Tomasz LKS Olymp Błonie 94 U18 MZ II #
6 45.68 OLESZCZUK Kacper KS Polonia Pasłęk 94 U18 WN II BORYSEWICZ Piotr # Z/2405/11 2019 1
7 45.46 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ II B.D. B.D. # Z/3684/11 2019 1
8 44.87 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ III KWIATKOWSKI Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/0184/11 2018 2
9 36.37 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 U18 MZ IV B.D. M
10 31.55 SAMUL Karol OKS Start Otwock 94 U18 MZ --
11 27.70 PETLIŃSKI Patryk KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ -- #
Dysk (1.75) M
1 47.76 KOWALSKI Łukasz OKLA Ostrołęka # 91 U20 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof 2
2 44.74 GRZELA Adrian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ II B.D. 3
3 42.74 RUTKOWSKI Przemysław MLKL Płock 92 U20 MZ III
4 26.16 BALISZEWSKI Łukasz KS Orzeł Warszawa 92 U20 MZ --
Dysk (2) M
1 35.31 TROJANOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III
Młot (5) M
1 63.06 KORPALSKI Patryk RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ II #
2 58.33 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ II ROSA Mikołaj # Z/2074/11 2016 1
4 40.14 KIEDA Karol OKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ IV #
5 38.30 STEPNOWSKI Marek OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ --
6 36.41 ROZUM Maciej RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ V #
Młot (6) M
1 66.37 PASTUSZKO Marcin AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ I
2 63.70 PRUSACZYK Kajetan OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ I B.D. BEZ
3 61.10 WITKOWSKI Mariusz RKS Skra Warszawa 91 U20 MZ I
4 43.35 ZIENTARA Adam AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III
Oszczep (700) M
1 58.86 OSIPIUK Arnold UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ II
2 56.08 OLESZCZUK Kacper KS Polonia Pasłęk 94 U18 WN III BORYSEWICZ Piotr # Z/2405/11 2019 1
3 50.92 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ III MIERNICKI Sławomir # Z/3566/11 2019 MM
4 39.90 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -- B.D. B.D. # Z/3684/11 2019 1
5 31.30 DUDZIŃSKI Paweł AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ --
Oszczep (800) M
1 63.24 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ I
2 57.44 CYRANKA Przemysław AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ II
3 45.83 JARZĘBSKI Robert AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV
4 44.78 TROJANOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.64520406723 sekund