Bydgoszcz 12.06.2010
Mecz POL-GER. Mityng U23 [DMP]
100 m K
3 3 s 1 12.10 ŚWIERCZYK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +0.8 I
5 5 s 1 12.16 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U23 PM +0.8 II
7 7 s 1 12.25 WESOŁOWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 90 U23 PM +0.8 II #
8 8 s 1 12.26 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +0.8 II
200 m K
1 1 s 1 23.55 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U23 PM 0.0 M MODELSKI Michał # Z/2684/11 2019 MM
3 3 s 1 24.11 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP 0.0 I #
4 4 s 1 24.31 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS 0.0 I
400 m K
2 2 s 1 53.77 BEDNAREK Agata AZS Łódź 88 U23 LD M B.D. M
4 4 s 1 54.82 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS I ROŻEJ Marek Z/3750/11 2019 MM
5 5 s 1 56.30 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia # 93 U18 PM I #
800 m K
2 2 s 1 2:13.05 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin 90 U23 LU II B.D. B.D. # 1
3 3 s 1 2:13.07 HARASIM Monika AZS-AWF Warszawa # 88 U23 MZ II
1500 m K
1 1 s 1 4:23.99 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA I DMP KRÓL Zbigniew Z/0090/11 2019 M 125
4 4 s 1 4:37.85 PASZKIEWICZ Izabela AZS UMCS Lublin 88 U23 LU II JAKUBOWSKI Marek # Z/2651/11 2019 MM
3000 m K
3 3 s 1 9:38.50 BEHNKE Antonina UKS Barnim Goleniów # 89 U23 ZP I
4 4 s 1 9:46.16 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów # 90 U23 ZP I KOSTRZEBA Jacek # Z/1324/14 2019 M
100 m pł K
3 3 s 1 14.23 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM -0.8 I #
4 4 s 1 14.35 GRZEGORZEWSKA Daria AZS-AWFiS Gdańsk 90 U23 PM -0.8 I
400 m pł K K
3 3 s 1 57.99 MATUSIŃSKA Tina UKS Chromik Mysłowice # 88 U23 SL M #
4 4 s 1 58.04 KOŚCIELNIAK Marzena SL Olimpia Poznań # 89 U23 WP M
5 5 s 1 60.11 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U23 PD I #
6 6 s 1 60.95 KONERT Anita AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB I
3000 m prz K
2 2 s 1 10:37.53 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów # 89 U23 PK I KOWAL Piotr # Z/0093/11 2018 MM
4 4 s 1 10:55.08 KRAWCZYŃSKA Marta STS Pomerania Szczecin # 88 U23 ZP I CHABOWSKI Marcin # Z/5825/15 2017 1
6 6 s 1 11:00.13 WRÓBLEWSKA Monika AZS-AWF Gorzów 89 U23 LB I #
4x100 m K
2 s 1 45.91 ŚWIERCZYK Martyna
PĘDZIWIATR Milena
KLAWITER Paulina
KIEŁBASIŃSKA Anna
POLSKA 89
89
89
90
U23 POL --


MODELSKI Michał
Z/2684/11
2019
MM
3 s 1 48.74 POSZYTEK Paulina
ROSICKA Marika
PIĄTKOWSKA Paula
CHRAPIŃSKA Katarzyna
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91
92
92
92
U20 KPO --


4x400 m K
2 s 1 3:38.20 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna
HOŁUB-KOWALIK Małgorzata
GORZKOWSKA Magdalena
JÓŹWIK Joanna
POLSKA 92
92
92
91
U20 POL -- MATUSIŃSKI Aleksander
MAKSYMIUK Zbigniew
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D.
B.D.
Z/2913/11
Z/0286/11
Z/1747/11
Z/4322/11
2019
2019
2018
2019
MM
MM
M

3 s 1 3:39.87 MATUSIŃSKA Tina
LINKIEWICZ Joanna
KOŚCIELNIAK Marzena
JACNIAK Ewa
POLSKA 88
90
89
90
U23 POL --
ROŻEJ Marek

B.D. B.D.
Z/3750/11
2019
MM
1
Wzwyż K
1 f 1 1.82 GARDZIELEWSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS M #
2 f 1 1.80 NOWAK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS I
Tyczka K
5 f 1 3.80 MICHALSKA Joanna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP M #
5 f 1 3.80 BUNIKOWSKA Karmen AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM M
W dal K
2 f 1 6.35 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP -0.3 M JAGACIAK Jarosław Z/3725/11 2018 MM
4 f 1 6.28 DOBIJA Teresa AZS Łódź 82 Sen LD +0.4 M
5 f 1 6.27 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 81 Sen MA -0.4 M
6 f 1 6.19 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U23 KP +0.3 I #
7 f 1 6.07 BAJKO Anna BKS Bydgoszcz 90 U23 KP +0.2 I
8 f 1 5.89 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 90 U23 MZ -0.4 I RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2087/11 2017 1
Trójskok K
2 f 1 13.45 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP 0.0 M JAGACIAK Jarosław Z/3725/11 2018 MM
4 f 1 12.90 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot # 88 U23 PM +0.2 I
5 f 1 12.71 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU +0.3 I #
Kula (4) K
3 f 1 15.14 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP I DMP NOWAK Grzegorz # Z/2107/11 2019 M 138
4 f 1 15.07 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU I DMP ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM 137
5 f 1 14.58 KANIEWSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz 90 U23 KP I
6 f 1 14.47 ROGALSKA Daria BKS Bydgoszcz 89 U23 KP I
Dysk (1) K
3 f 1 44.12 JAKUŁA Dominika MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD I B.D. B.D. 2
5 f 1 39.13 WEISS Marta MUKS Kadet Rawicz # 90 U23 WP II #
Młot (4) K
1 1 f 1 64.66 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP M DMP WOJTULEWICZ Malwina # Z/2822/11 2019 MM 174
3 3 f 1 59.34 SZEWA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U23 KP I
5 5 f 1 54.55 WEISS Marta MUKS Kadet Rawicz # 90 U23 WP I #
Oszczep (600) K
1 f 1 52.33 MOR Karolina KS Podlasie Białystok # 91 U20 PD M
2 f 1 51.31 LEWANDOWSKA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM I
5 f 1 43.90 ŁUCZAK Kinga MKS Juvenia Puszczykowo 90 U23 WP II
100 m M
3 3 s 1 10.73 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP -1.1 I OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
3 4 s 1 10.73 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL -1.1 I #
6 6 s 1 10.98 DZIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U23 LU -1.1 II #
200 m M
2 2 s 1 21.44 ROSZKOWSKI Grzegorz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U23 LU +0.5 M
6 6 s 1 22.08 BAGIŃSKI Cezary AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +0.5 II
400 m M
3 3 s 1 46.49 SOBIECH Marcin AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ M
4 5 s 1 46.98 WILAMOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 89 U23 PD M
1 4 s 2 46.98 WIADEREK Piotr SKLA Sopot # 84 Sen PM M
2 6 s 2 47.04 FÓRMAŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 91 U20 DS M B.D. # 1
4 9 s 2 48.03 GRYNKIEWICZ Marcin WMLKS Pomorze Stargard # 90 U23 ZP I
5 11 s 2 49.31 MAKAJ Mateusz SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP II B.D.
800 m M
3 3 s 1 1:48.39 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza # 88 U23 MA M CZERWIŃSKI ADAM Z/3849/11 2019 1
4 4 s 1 1:48.48 KRAWCZYK Szymon WKS Śląsk Wrocław # 88 U23 DS M #
6 6 s 1 1:57.61 WIERZBICKI Sebastian AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB III
1500 m M
1 1 s 1 4:13.53 ŻEBROWSKI Krzysztof SKS Feniks Siedlce # 90 U23 MZ -- B.D. # Z/1931/11 2017 1
4 4 s 1 4:14.92 SZNURA Szymon OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP -- #
3000 m M
3 3 s 1 8:18.03 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 89 U23 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1331/11 2019 MM
4 4 s 1 8:19.88 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard # 89 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew # Z/2160/11 2019 1
110 m pł M
2 2 s 1 14.15 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -1.3 I #
4 4 s 1 14.34 SZADE Michał SL Olimpia Poznań # 90 U23 WP -1.3 I
400 m pł M
3 3 s 1 51.13 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS M SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/3817/11 2019 M
4 4 s 1 51.32 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U23 MA M B.D. # Z/4054/11 2019 1
5 5 s 1 52.16 PORZĄDNY Sebastian AZS Łódź 88 U23 LD I B.D. 1
6 6 s 1 52.51 BOGUSZ Igor KS Wejher Wejherowo # 89 U23 PM I WALCZAK Mariusz # Z/0282/11 2019
7 7 s 1 53.11 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP I DMP MAĆKOWIAK Robert # Z/3806/11 2019 M 125
3000 m prz M
1 1 s 1 8:53.66 ANKIEL Arkadiusz WLKS Wrocław 89 U23 DS I B.D. 1
2 2 s 1 8:53.68 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 U23 SL I MARMUR Stanisław Z/2967/11 2019 1
4x100 m M
1 s 1 40.27 ZACZEK Artur
ROSZKOWSKI Grzegorz
PARUZEL Olaf
DZIKOWSKI Paweł
POLSKA 89
89
88
89
U23 POL -- OSIK Tadeusz


Z/3831/11
2019
M
4x400 m M
2 s 1 3:08.33 WILAMOWSKI Błażej
SOBIECH Marcin
GRYNKIEWICZ Marcin
CZYŻ Radosław
POLSKA 94
88
90
88
U23 POL --


B.D.
Z/4054/11
2019
1
Wzwyż M
2 f 1 2.16 KIECANA Szymon KS Agros Zamość 89 U23 LU I
3 f 1 2.11 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. # 88 U23 LB I LEWKOWICZ Zbigniew # Z/3787/11 2018 1
Tyczka M
1 f 1 5.65 MICHALSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U23 KP MM #
2 f 1 5.50 DIDENKOW Mateusz SKLA Sopot 87 Sen PM M
4 f 1 5.50 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U23 KP M CZAPIEWSKI Wiesław # Z/2184/11 2019 MM
7 f 1 5.20 LISIAK Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U23 KP M #
8 f 1 4.90 JURGA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM I
W dal M
2 f 1 7.60 UWIJAŁA Krzysztof MKS Sambor Tczew 90 U23 PM +0.2 I GALINSKI Tadeusz Z/2472/11 2019 2
3 f 1 7.51 MASŁOWSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 91 U20 KP +0.6 I B.D. B.D. # Z/2174/11 2018 2
4 f 1 7.51 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica # 90 U23 SL -0.1 I B.D. Z/2974/11 2019
6 f 1 7.14 DEREZIŃSKI Zachariasz TS Olimpia Poznań 90 U23 WP +0.2 II JAGACIAK Jarosław 1
Trójskok M
1 f 1 15.83 LEWANDOWSKI Michał SKLA Sopot # 88 U23 PM +0.4 I MODELSKI Michał # Z/2170/11 2016 M
5 f 1 15.18 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 89 U23 MZ +0.3 I RADKIEWICZ Przemysław Z/0308/11 2017 2
6 f 1 15.16 SYPNIEWSKI Maksym AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ +0.2 I
Kula (7.26) M
1 f 1 18.83 KUSIAK Damian LKS Znicz Biłgoraj # 88 U23 LU M B.D. Z/2117/11 2019 1
3 f 1 17.33 ZIELIŃSKI Sylwester LIUKS Kruszwica 89 U23 KP I LUZAK Andrzej # Z/4893/11 2015 1
4 f 1 17.31 JANUSZ Wojciech MKL Szczecin 90 U23 ZP I B.D. 3
Dysk (2) M
2 f 1 58.63 CZAJKOWSKI Przemysław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U23 KP M
4 f 1 52.97 PIETRASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP I
Młot (7.26) M
1 f 1 72.14 FAJDEK Paweł KS Agros Zamość 89 U23 LU M DMP KUMOR Jolanta # Z/3286/11 2019 MM 167
2 f 1 69.50 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 89 U23 PD M DMP WOJTULEWICZ Malwina # Z/3138/11 2019 MM 158
5 f 1 65.30 RAUHUT Norbert KS Agros Zamość # 90 U23 LU I
Oszczep (800) M
1 f 1 75.62 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa # 90 U23 MZ M KRUKOWSKI Michał # Z/2741/11 2019 MM
3 f 1 71.08 SZPAK Robert KMKL Sztorm Kołobrzeg # 89 U23 ZP I B.D. Z/2180/11 2017 1
5 f 1 68.40 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 92 U20 MZ I KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2019 MM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.7335000038147 sekund