Nowa Dęba 12.06.2010
Mistrzostwa Polski w Chodzie na 20 km [DMP]
Chód 10 km K
1 + 48:28 r DYGACZ Agnieszka AZS-AWF Katowice 85 Sen SL I B.D. #
2 + 48:46 r BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina LKS Stal Mielec # 86 Sen PK I ZIOŁO Stanisław # Z/0574/11 2019 MM
3 + 49:15 r BURGHARDT Katarzyna RLTL ZTE Radom # 85 Sen MZ I #
4 + 49:44 r YAROKHAU Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA I MIREK Wacław Z/1929/11 2019
5 + 51:52 r GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice # 89 U23 SL I B.D. # Z/1925/11 2019 BEZ
6 + 55:54 r NAWROCKA Monika KS Agros Zamość 90 U23 LU III KUCHARSKI Marek # Z/1965/11 2018
7 + 58:26 r ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia # 89 U23 PM -- B.D. # Z/1228/11 2019 1
8 + 61:38 r REJEWSKA Marta KS Gwardia Piła 90 U23 WP --
Chód 20 km K
1 1:36:35 r DYGACZ Agnieszka AZS-AWF Katowice 85 Sen SL MM B.D. #
2 1:38:28 r BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina LKS Stal Mielec # 86 Sen PK M ZIOŁO Stanisław # Z/0574/11 2019 MM
3 1:39:32 r BURGHARDT Katarzyna RLTL ZTE Radom # 85 Sen MZ M #
4 1:41:03 r YAROKHAU Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA I DMP MIREK Wacław Z/1929/11 2019 126
5 1:44:59 r GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice # 89 U23 SL I B.D. # Z/1925/11 2019 BEZ
6 1:56:22 r NAWROCKA Monika KS Agros Zamość 90 U23 LU -- KUCHARSKI Marek # Z/1965/11 2018
7 2:04:13 r ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia # 89 U23 PM -- B.D. # Z/1228/11 2019 1
8 2:17:17 r REJEWSKA Marta KS Gwardia Piła 90 U23 WP --
Chód 10 km M
1 + 42:05 r SUDOŁ Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 78 Sen MA I SUDOŁ Grzegorz # Z/1907/11 2016 M
2 + 42:05 r FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin # 80 Sen LU I MARMUR Stanisław # Z/2959/11 2019 M
3 + 42:21 r AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec # 84 Sen PK I AUGUSTYN Krzysztof # Z/0572/11 2019 MM
4 + 42:48 r WOLSKI Dawid CWKS Resovia Rzeszów 89 U23 PK I
5 + 42:51 r JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa # 85 Sen SL I LAMCH Czesław Z/4459/11 2019 MM
6 + 44:30 r SIKORA Rafał AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL I KISIEL Krzysztof # Z/0346/11 2019 MM
7 + 44:30 r BRZOZOWSKI Artur AZS-AWF Katowice # 85 Sen SL I KISIEL Krzysztof # Z/0001/11 2019 MM
8 + 45:09 r ŻMUDZKI Tomasz KL Lechia Gdańsk 90 U23 PM II STASIEWICZ Mirosław Z/1230/11 2013 1
9 + 46:54 r GOŁAWSKI Rafał WLKS Nowe Iganie # 88 U23 MZ II
10 + 54:45 r ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda # 57 Masters PM -- ŁUNIEWSKI Mirosław # Z/0002/11 2019 BEZ
11 + 54:58 r GOŁAWSKI Janusz WLKS Nowe Iganie # 66 Masters MZ -- GOŁAWSKI Janusz # Z/1785/11 2019 BEZ
12 + 58:33 r MAŁECKI Waldemar UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 58 Masters SL -- B.D. Z/1661/11 2019 BEZ
13 + 60:24 r KWITA Zbigniew PZLAM # 59 Masters KP -- DYGACZ Agnieszka # Z/0156/19 2019 BEZ
Chód 20 km M
1 1:24:57 r FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin # 80 Sen LU M DMP MARMUR Stanisław # Z/2959/11 2019 M 152
2 1:25:10 r AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec # 84 Sen PK M AUGUSTYN Krzysztof # Z/0572/11 2019 MM
3 1:25:49 r SUDOŁ Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 78 Sen MA M SUDOŁ Grzegorz # Z/1907/11 2016 M
4 1:27:44 r WOLSKI Dawid CWKS Resovia Rzeszów 89 U23 PK M
5 1:28:06 r JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa # 85 Sen SL I DMP LAMCH Czesław Z/4459/11 2019 MM 130
6 1:28:21 r BRZOZOWSKI Artur AZS-AWF Katowice # 85 Sen SL I KISIEL Krzysztof # Z/0001/11 2019 MM
7 1:29:18 r SIKORA Rafał AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL I KISIEL Krzysztof # Z/0346/11 2019 MM
8 1:30:32 r ŻMUDZKI Tomasz KL Lechia Gdańsk 90 U23 PM I STASIEWICZ Mirosław Z/1230/11 2013 1
9 1:34:40 r GOŁAWSKI Rafał WLKS Nowe Iganie # 88 U23 MZ I
1 2 1:49:19 r GOŁAWSKI Janusz WLKS Nowe Iganie # 66 Masters MZ III GOŁAWSKI Janusz # Z/1785/11 2019 BEZ
2 2 1:53:53 r ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda # 57 Masters PM -- ŁUNIEWSKI Mirosław # Z/0002/11 2019 BEZ
3 2 1:59:35 r MAŁECKI Waldemar UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 58 Masters SL -- B.D. Z/1661/11 2019 BEZ
4 2 2:02:20 r KWITA Zbigniew PZLAM # 59 Masters KP -- DYGACZ Agnieszka # Z/0156/19 2019 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.0289289951324 sekund