Nowa Dęba 12.06.2010
III Ogólnopolski mityng w chodzie sportowym [DMP]
Chód 3 km K
1 15:19 r REMBOWICZ Sylwia LKS Stal Mielec 95 U16 PK II KULIG Marzena Z/2012/11 2017 BEZ
2 15:26 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 96 U16 PK II KULIG Marzena Z/0934/12 2019 MM
3 15:28 r MACIAŚ Anna UKS Korzeniowski.pl Kraków 96 U16 MA II BUJAS Monika # Z/1748/12 2012 2
4 15:29 r KALINA Natalia GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK II LASSOTA Lesław # Z/1825/12 2019 BEZ
5 15:57 r KANTOROWSKA Barbara LKS Stal Mielec 95 U16 PK II
6 16:06 r AUGUSTYN Angelika UKS Olimp Kozienice # 96 U16 MZ III AUGUSTYN Krzysztof # Z/0008/12 2019 3 LDK!
7 19:06 r LACHCIK Anna GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK V LASSOTA Lesław Z/1828/12 2012 4
8 19:49 r HAJDUK Patrycja OTG Sokół Mielec 96 U16 PK V
Chód 5 km K
1 26:19 r MAZIARZ Monika LKS Stal Mielec 93 U18 PK II
2 26:46 r KACZOR Monika LKS Stal Mielec 93 U18 PK II
3 26:57 r OSINIAK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK II
4 27:14 r ZIĘBA Ewa CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK III B.D. #
5 27:36 r WLAZŁO Natalia CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK III
6 28:28 r SERAFIN Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 92 U20 PK III #
7 29:26 r ŚLEZIONA Katarzyna UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 70 Masters SL -- B.D. Z/1663/11 2019 BEZ
8 30:51 r DROZD Monika KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK III
9 30:59 r BARSZCZ Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 93 U18 PK III
10 31:01 r DUDZIK Magdalena OTG Sokół Mielec 93 U18 PK IV
11 32:04 r LUPA Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
Chód 5 km M
1 27:13 r KUBAS Marek GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK III LASSOTA Lesław Z/1826/12 2017 3
2 27:26 r MAŁEK Adam KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK III #
3 29:06 r KUĆ Mateusz WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ IV
4 30:07 r CHOJECKI Daniel WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ V
5 31:00 r BACHOR Michał GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK V B.D. Z/1829/12 2017 BEZ
1 2 22:07 r STALA Jakub LKS Stal Mielec 91 U20 PK --
2 2 22:29 r HERBA Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --
3 2 23:59 r PORCZAK Radosław CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK --
4 2 26:12 r MAŁECKI Paweł UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 91 U20 SL -- #
Chód 10 km M
1 51:03 r SARZYŃSKI Łukasz MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK III #
2 53:00 r KWOKA Daniel CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.7293848991394 sekund