Warszawa 13.06.2010
Mityng Warszawski (Zawody Ligowe) [DMP]
100 m K
1 e 1 12.57 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +1.8 II BUGAŁA Edward B.D. # Z/2785/11 2019 1
2 e 1 12.58 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa 86 Sen MZ +1.8 II
3 e 1 12.84 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +1.8 III #
4 e 1 12.91 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ +1.8 III
5 e 1 12.95 MŁYNARCZYK Danuta AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ +1.8 III
6 e 1 13.02 SOKOŁOWSKA Aleksandra SSA Legia 1926 Warszawa 87 Sen MZ +1.8 III B.D. # 3
7 e 1 13.31 KORZENIECKA Paulina AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +1.8 -- #
1 e 2 13.33 GŁASZCZKA Sylwia GKS Wilga Garwolin 94 U18 MZ +1.4 IV
2 e 2 13.43 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +1.4 IV #
3 e 2 13.56 WYPYCH Nikola UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ +1.4 IV
4 e 2 13.84 ADEMOVIČ Mirella SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ +1.4 -- #
5 e 2 13.88 RABIEJ Katarzyna AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ +1.4 V #
6 e 2 14.09 MUSIAŁOWICZ Aleksandra SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ +1.4 --
1 e 3 12.98 GRABOWSKA Luiza OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ +2.0 III
2 e 3 13.26 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok # 96 U16 PD +2.0 IV NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M
3 e 3 13.44 KARPUL Dominika AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +2.0 --
4 e 3 13.48 WALISZEWSKA Karolina UKS Misiaczki Pruszków 94 U18 MZ +2.0 IV
5 e 3 13.49 ZANIEWSKA Dominika OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ +2.0 IV #
6 e 3 13.54 BOJARSKA Zuzanna RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +2.0 IV
7 e 3 14.04 SAWICKA Katarzyna niest. Warszawa # 94 U18 MZ +2.0 -- B.D. # BEZ
1 f 1 13.32 GŁASZCZKA Sylwia GKS Wilga Garwolin 94 U18 MZ +1.1 IV
2 f 1 13.43 KORZENIECKA Paulina AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +1.1 -- #
3 f 1 13.46 KARPUL Dominika AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +1.1 --
4 f 1 13.51 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +1.1 IV #
5 f 1 13.57 ZANIEWSKA Dominika OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ +1.1 IV #
6 f 1 13.60 WALISZEWSKA Karolina UKS Misiaczki Pruszków 94 U18 MZ +1.1 IV
7 f 1 13.73 WYPYCH Nikola UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ +1.1 IV
8 f 1 13.76 BOJARSKA Zuzanna RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +1.1 IV
1 f 2 12.82 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.8 III BUGAŁA Edward B.D. # Z/2785/11 2019 1
2 f 2 12.99 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +0.8 III #
3 f 2 12.99 GRABOWSKA Luiza OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ +0.8 III
4 f 2 13.21 SOKOŁOWSKA Aleksandra SSA Legia 1926 Warszawa 87 Sen MZ +0.8 -- B.D. # 3
5 f 2 13.28 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok # 96 U16 PD +0.8 IV NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M
200 m K
1 e 1 25.80 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa 87 Sen MZ +1.1 II #
2 e 1 26.48 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +1.1 III
3 e 1 26.98 KORZENIECKA Paulina AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +1.1 III #
4 e 1 27.10 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U23 MZ +1.1 III B.D. # 1
5 e 1 27.16 PODGÓRSKA Iga AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ +1.1 III
6 e 1 27.45 KĘDZIOREK Monika GKS Wilga Garwolin 93 U18 MZ +1.1 IV
7 e 1 27.67 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +1.1 IV #
1 e 2 26.09 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ +1.3 II
2 e 2 26.25 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ +1.3 II
3 e 2 26.72 KIEŁBASIŃSKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ +1.3 III
4 e 2 27.50 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ +1.3 IV RĄCZKA Paweł B.D. # Z/3715/11 2016 1
5 e 2 27.85 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD +1.3 -- DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0795/11 2019 1
6 e 2 28.10 KOSTECKA Dagmara MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +1.3 IV #
7 e 2 28.55 RABIEJ Katarzyna AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ +1.3 V #
400 m K
1 s 1 56.46 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ I
2 s 1 57.59 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II GIZA Andrzej B.D. # Z/3686/11 2019 M
3 s 1 57.79 GAŁĄZKA Natalia UKS Młodzik Warszawa # 92 U20 MZ II B.D. # BEZ
4 s 1 59.59 WIERZBICKA Magdalena ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB III B.D. 2
5 s 1 60.20 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD III DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0795/11 2019 1
6 s 1 60.52 DOBKOWSKA Klaudia UKS Młodzik Warszawa # 95 U16 MZ III #
7 s 1 64.72 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -- #
800 m K
1 s 1 2:17.13 BLICHARSKA Barbara AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ II
2 s 1 2:24.82 SZYMA Karolina MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ III B.D. B.D. BEZ
3 s 1 2:31.69 WITKOWSKA Edyta MKS Polonia Warszawa 90 U23 MZ -- #
4 s 1 2:33.31 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 95 U16 MZ V JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2018 3
5 s 1 2:38.64 KONDRATOWICZ Aneta MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ -- B.D. BEZ
6 s 1 2:42.98 DOBROWOLSKA Agnieszka SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ -- #
1500 m K
1 s 1 4:52.94 KOTECKA Julita AKL Ursynów Warszawa 91 U20 MZ III
2 s 1 5:03.34 LUBA Alicja MKS Polonia Warszawa 83 Sen MZ --
3 s 1 5:07.11 GADOMSKA Dominika MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ IV #
100 m pł J MŁ K
5 e 1 15.77 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +0.9 III STANISLAWSKI Krzysztof # 3
7 e 1 18.80 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ +0.9 -- KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3
5 f 1 15.23 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +1.8 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
100 m pł K
1 e 1 13.19 KOCIELNIK Joanna KS Orzeł Warszawa 83 Sen MZ +0.9 MM
2 e 1 14.44 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +0.9 I
3 e 1 14.50 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa 86 Sen MZ +0.9 I
4 e 1 14.65 KAŁEK Marta AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +0.9 II
6 e 1 16.20 MĄDRY Małgorzata KS Warszawianka W-wa 89 U23 MZ +0.9 III RĄCZKA Paweł # Z/4971/11 2012 2
1 f 1 13.17 KOCIELNIK Joanna KS Orzeł Warszawa 83 Sen MZ +1.8 MM
2 f 1 14.53 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +1.8 II
3 f 1 14.63 KAŁEK Marta AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +1.8 II
4 f 1 14.84 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa 86 Sen MZ +1.8 II
6 f 1 16.13 MĄDRY Małgorzata KS Warszawianka W-wa 89 U23 MZ +1.8 III RĄCZKA Paweł # Z/4971/11 2012 2
400 m pł K K
1 64.33 SĘK Marta UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ II #
2 65.93 WOLSKA Agnieszka UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ II GĄSIEWSKI Artur # Z/3720/11 2012 2
3 66.88 KOTWICA Ewa AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ III B.D. # BEZ
4 67.68 STĘPNIK Agata AZS UMCS Lublin 90 U23 LU III B.D. B.D. BEZ
Wzwyż K
1 1.50 NOWICKA Anna RKS Skra Warszawa 92 U20 MZ IV RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2086/11 2014 BEZ
2 1.50 ŁĘPICKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 93 U18 LU IV #
3 1.45 GROCHAL Eliza RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ IV
4 1.30 KUC Paulina UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ --
Tyczka K
1 4.45 PIWOWARSKA Joanna KS AZS AWF Kraków # 83 Sen MA MM
2 3.40 NOWAKOWSKA Zofia KS Warszawianka W-wa 87 Sen MZ I
3 3.00 KURZELA Anna UKS Melo Błonie # 92 U20 MZ II
4 3.00 WARDAKOWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ II
5 2.80 ŁUKASZEWSKA Magdalena MKS Agros Chełm 92 U20 LU III
6 2.80 ŚLADOWSKA Kamila RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ III
7 2.40 ROSIEWICZ Daria RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ IV
8 2.20 JANUSZ Gabriela AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ V
W dal K
  4.31 ŁUKASIAK Ilona KS Zawkrze Mława 94 U18 MZ +1.8 --
  4.50 DZIĄŻAK Malwina MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +1.7 -- #
  4.78 SAWICKA Katarzyna niest. Warszawa # 94 U18 MZ +1.4 -- B.D. # BEZ
  4.89 WARDASZKA Martyna LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ +0.9 IV ZGLESZEWSKI Daniel Z/4900/11 2011 4
1 5.37 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +1.8 III #
2 5.37 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 91 U20 MZ +0.8 III B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M
3 4.93 WARDASZKA Martyna LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ +2.6 IV ZGLESZEWSKI Daniel Z/4900/11 2011 4
4 4.93 GOLAN Joanna OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ +1.1 IV #
5 4.81 ZAKRZEWSKA Aleksandra KS Zawkrze Mława 93 U18 MZ +1.5 IV
6 4.80 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok # 96 U16 PD +0.9 IV DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M 48
7 4.79 SAWICKA Katarzyna niest. Warszawa # 94 U18 MZ +2.1 -- B.D. # BEZ
8 4.76 DZIĄŻAK Malwina MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +3.7 -- #
9 4.53 ŁUKASIAK Ilona KS Zawkrze Mława 94 U18 MZ +2.6 --
10 4.42 MAZUREK Aleksandra LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ +1.1 -- ZGLESZEWSKI Daniel Z/4899/11 2011 BEZ
Trójskok K
1 10.81 NOWICKA Anna RKS Skra Warszawa 92 U20 MZ +2.0 III RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2086/11 2014 BEZ
2 10.77 WARDASZKA Martyna LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ +2.0 III ZGLESZEWSKI Daniel Z/4900/11 2011 4
3 9.44 MAZUREK Aleksandra LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ +0.7 -- ZGLESZEWSKI Daniel Z/4899/11 2011 BEZ
Kula (4) K
1 14.85 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU I DMP ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM 134
2 10.99 SMOLAK Agnieszka OKS Start Otwock 93 U18 MZ III
3 10.21 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ III B.D. # 1
4 7.48 RYCHEL Hanna MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -- #
Dysk (1) K
1 47.40 JAWOROWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ I
2 30.24 ŁUGOWSKA Elżbieta AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ IV
3 29.70 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ IV B.D. # 1
4 25.78 SMOLAK Agnieszka OKS Start Otwock 93 U18 MZ --
Młot (3) K
1 38.68 GÓRNICKA Julia RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ IV #
2 36.40 GAJOS Paulina RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ IV
Młot (4) K
1 43.10 SOBIECH Emilia RKS Skra Warszawa 88 U23 MZ II B.D. # 2
2 41.08 KOPCIŃSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III B.D. BEZ
3 40.89 KOWALCZYK Sylwia RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ III #
4 39.92 KĘDER Maria RKS Skra Warszawa 91 U20 MZ III
5 25.69 RYCHEL Hanna MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -- #
Oszczep (600) K
1 33.52 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ IV B.D. # 1
2 31.60 MICHAŁOWSKA Monika UKS LA Basket Warszawa 93 U18 MZ IV
100 m M
1 e 1 10.84 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +1.4 I
2 e 1 10.86 GIŻYŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +1.4 I #
3 e 1 11.06 STANISZEWSKI Hubert AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +1.4 II
4 e 1 11.14 WROŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +1.4 II
5 e 1 11.31 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +1.4 III
6 e 1 12.03 WRONA Łukasz WAT Warszawa 86 Sen MZ +1.4 -- KLESZOWSKI Leszek 3
1 e 2 11.08 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U20 MZ +0.7 II #
2 e 2 11.45 ŻEBROWSKI Karol OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ +0.7 III
3 e 2 11.69 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa 92 U20 MZ +0.7 III RĄCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
4 e 2 11.79 KOCON Tomasz UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +0.7 IV #
5 e 2 11.85 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.7 IV #
6 e 2 11.90 NOWAKOWSKI Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 89 U23 MZ +0.7 --
7 e 2 12.72 BALISZEWSKI Łukasz KS Orzeł Warszawa 92 U20 MZ +0.7 --
1 e 3 11.54 NOWIŃSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa # 94 U18 MZ +1.5 III #
2 e 3 11.69 MOCZYDŁOWSKI Paweł STS Pomerania Szczecinek # 94 U18 ZP +1.5 III B.D. JUNIEWICZ Jakub B.D. # , Z/3696/11 , 2019
3 e 3 11.73 MIŁOSZ Daniel MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +1.5 III
4 e 3 11.77 TURLEJ Michał RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ +1.5 IV #
5 e 3 12.03 ORZECHOWSKI Mateusz RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ +1.5 IV #
6 e 3 12.09 ADAMCZYK Patryk RLTL ZTE Radom # 94 U18 MZ +1.5 IV KĘDZIORA Robert B.D. B.D. # Z/3683/11 2019
7 e 3 12.14 BRULIŃSKI Przemysław OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ +1.5 IV
1 e 4 10.95 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +1.0 II
2 e 4 11.79 GAŁKOWSKI Karol WKS Gwardia Warszawa 93 U18 MZ +1.0 IV PUŁAWSKI Andrzej 4
3 e 4 12.08 ROSŁAN Sebastian SSA Legia 1926 Warszawa 93 U18 MZ +1.0 IV #
4 e 4 12.33 WIERCIŃSKI Michał UKS Siódemka Ostrołęka # 93 U18 MZ +1.0 --
5 e 4 12.60 PAWŁOWSKI Aleksander RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ +1.0 --
6 e 4 12.61 TWARDOWSKI-KĘCIK Mateusz RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ +1.0 --
1 e 5 11.32 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +1.2 III #
2 e 5 11.56 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +1.2 III #
3 e 5 11.66 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +1.2 III B.D. B.D. # 2
4 e 5 11.89 KRZEMIŃSKI Łukasz MUKS Płock # 90 U23 MZ +1.2 --
5 e 5 12.78 ROMANOWSKI Łukasz UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ +1.2 --
1 f 1 11.58 KOCON Tomasz UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +1.1 III #
2 f 1 11.82 KRZEMIŃSKI Łukasz MUKS Płock # 90 U23 MZ +1.1 --
3 f 1 11.82 GAŁKOWSKI Karol WKS Gwardia Warszawa 93 U18 MZ +1.1 IV PUŁAWSKI Andrzej 4
4 f 1 11.85 WRONA Łukasz WAT Warszawa 86 Sen MZ +1.1 -- KLESZOWSKI Leszek 3
5 f 1 11.97 ROSŁAN Sebastian SSA Legia 1926 Warszawa 93 U18 MZ +1.1 IV #
1 f 2 11.29 ŻEBROWSKI Karol OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ +2.4 II
2 f 2 11.54 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +2.4 III #
3 f 2 11.56 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa 92 U20 MZ +2.4 III RĄCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
4 f 2 11.56 NOWIŃSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa # 94 U18 MZ +2.4 III #
5 f 2 11.57 MOCZYDŁOWSKI Paweł STS Pomerania Szczecinek # 94 U18 ZP +2.4 III B.D. JUNIEWICZ Jakub B.D. # , Z/3696/11 , 2019
6 f 2 11.68 TURLEJ Michał RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ +2.4 III #
7 f 2 11.74 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +2.4 III B.D. B.D. # 2
1 f 3 10.76 GIŻYŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +1.7 I #
2 f 3 10.78 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +1.7 I
3 f 3 10.97 STANISZEWSKI Hubert AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +1.7 II
4 f 3 11.03 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +1.7 II
5 f 3 11.07 WROŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +1.7 II
6 f 3 11.26 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +1.7 II
7 f 3 11.31 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +1.7 III #
200 m M
1 s 1 22.08 OGONOWSKI Szymon AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ +0.9 II #
2 s 1 22.12 WROŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +0.9 II
3 s 1 22.72 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +0.9 II #
4 s 1 23.25 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +0.9 III #
5 s 1 23.28 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ +0.9 III #
6 s 1 23.90 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.9 IV #
7 s 1 24.00 ZADROŻNY Łukasz GKS Wilga Garwolin 92 U20 MZ +0.9 IV
1 s 2 22.23 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +0.8 II
2 s 2 23.04 MAŁECKI Mateusz RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +0.8 III
3 s 2 23.07 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ +0.8 III BŁASIŃSKI Artur # Z/3688/11 2019 M
4 s 2 23.75 KAKOJEJKO Dawid UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.8 IV #
5 s 2 23.84 MIŁOSZ Daniel MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +0.8 IV
6 s 2 24.62 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 95 U16 MZ +0.8 V B.D. # BEZ
7 s 2 26.00 TWARDOWSKI-KĘCIK Mateusz RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ +0.8 --
1 s 3 23.40 NIEMIEC Sebastian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +2.1 III #
2 s 3 24.11 SKOWROŃSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 93 U18 MZ +2.1 IV
3 s 3 24.12 DYBCZYŃSKI Arkadiusz AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +2.1 IV
4 s 3 24.42 ŻYCHOWSKI Robert RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ +2.1 -- #
5 s 3 24.51 NGUYEN Patryk RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ +2.1 --
6 s 3 25.03 WIERCIŃSKI Michał UKS Siódemka Ostrołęka # 93 U18 MZ +2.1 --
1 s 4 23.97 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ +1.2 IV RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
2 s 4 24.95 TRZEPIZUR Konrad RKS Skra Warszawa 92 U20 MZ +1.2 --
3 s 4 25.14 OSTRYSZ Mateusz SSA Legia 1926 Warszawa # 95 U16 MZ +1.2 V #
400 m M
1 s 1 49.05 KUCHARSKI Bartosz MKS Polonia Warszawa 88 U23 MZ II B.D. BEZ
2 s 1 49.79 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ II #
3 s 1 50.90 ŻUKIEWICZ Maciej UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ III #
4 s 1 51.88 TUŁOWIECKI Artur MKS Polonia Warszawa # 92 U20 MZ III
5 s 1 52.37 ZAWADZKI Jakub KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ III
6 s 1 53.92 OLSZEWSKI Mateusz KS Zawkrze Mława 92 U20 MZ IV B.D. # BEZ
7 s 1 54.59 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 93 U18 MZ IV B.D. # Z/2902/11 2019
8 s 1 57.00 ŚWIDEREK Filip UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ -- #
1 s 2 52.09 CZYŻ Maciej UKS Herkules Sulejówek # 90 U23 MZ III B.D. # Z/0200/11 2019
2 s 2 52.64 MAŁKIŃSKI Mariusz UOLKA Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ III WARDASZKA Andrzej 3
3 s 2 53.26 JAGÓRA Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ IV #
4 s 2 54.58 KOWALCZYK Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ IV #
5 s 2 56.69 BORKOWSKI Arkadiusz UKS Siódemka Ostrołęka # 94 U18 MZ --
6 s 2 57.03 PAWŁOWSKI Aleksander RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ --
7 s 2 58.95 ... Adam RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ --
8 s 2 59.85 GRALIŃSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ --
800 m M
1 s 1 1:54.48 WICHOWSKI Jacek AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ II
2 s 1 1:55.43 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/2904/11 2018 1
3 s 1 1:56.12 POLAKOWSKI Piotr OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ II WARDASZKA Andrzej Z/4933/11 2
4 s 1 1:57.01 GILETA Tomasz MKS Polonia Warszawa 88 U23 MZ III
5 s 1 2:01.00 MAGDZIARZ Adam AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ III
6 s 1 2:01.55 JAWOROWSKI Rafał UOLKA Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ III WARDASZKA Andrzej Z/0424/12 2012 4
7 s 1 2:05.31 GASKA Mikołaj MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ IV
1 s 2 1:58.84 NAKLICKI Michał MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ III B.D. 2
2 s 2 1:59.04 WÓJTOWICZ Sebastian MKS Polonia Warszawa 82 Sen MZ III
3 s 2 1:59.36 SZOSTAK Piotr GKS Wilga Garwolin 92 U20 MZ III
4 s 2 1:59.55 ZWIERZCHOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 87 Sen MZ III #
5 s 2 2:00.23 MICHALAK Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ III
6 s 2 2:02.50 WNUCZEK Paweł MKS Polonia Warszawa 88 U23 MZ --
7 s 2 2:14.00 CZERWIŃSKI Jan RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ --
8 s 2 2:15.59 FLANC Robert UOLKA Ostrów Mazowiecka 92 U20 MZ --
1500 m M
1 s 1 4:06.04 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U23 PD III JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4091/11 2019 2
2 s 1 4:07.15 BIELIŃSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 93 U18 MZ III
3 s 1 4:13.96 DŁUGOZIMA Wojciech KS Zawkrze Mława 94 U18 MZ IV
3000 m M
1 s 1 8:57.91 TURCZYŃSKI Jan MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ III
2 s 1 9:25.69 ZALEWSKI Mateusz OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ IV
3 s 1 9:40.75 JASIŃSKI Mateusz OKS Start Otwock 91 U20 MZ IV
4 s 1 9:43.38 ŚWIERDZEWSKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska # 93 U18 LU IV B.D. # Z/0247/11 2019 II
5 s 1 9:49.93 KOŚNIK Marcin AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV
110 m pł J MŁ M
4 e 1 15.43 GAŁĄZKA Sebastian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.8 III B.D. # BEZ
6 e 1 15.67 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.8 III RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
7 e 1 16.08 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ +0.8 IV PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ
3 f 1 15.28 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +1.9 III RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
5 f 1 15.32 GAŁĄZKA Sebastian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +1.9 III B.D. # BEZ
8 f 1 15.94 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ +1.9 IV PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ
110 m pł M (99.1) M
2 e 1 14.90 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +0.8 II #
3 e 1 15.35 DĄBROWSKI Jan UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +0.8 II
5 e 1 15.53 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ +0.8 II RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2
8 e 1 16.12 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ +0.8 III RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
1 f 1 14.69 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U20 MZ +1.9 II #
2 f 1 14.70 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +1.9 II #
4 f 1 15.31 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ +1.9 II RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2
6 f 1 15.43 DĄBROWSKI Jan UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +1.9 II
7 f 1 15.93 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ +1.9 III RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
1 1 14.46 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U20 MZ +0.8 I #
400 m pł M
1 s 1 55.14 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 79 Sen MZ II ADAMCZYK Jakub B.D. # Z/3910/11 2019 3
2 s 1 59.85 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 U20 LU IV B.D. # 2
Wzwyż M
1 1.70 SZULAWIAK Michał UKS Misiaczki Pruszków 92 U20 MZ --
2 1.65 NOWACKI Artur RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ --
Tyczka M
1 4.60 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ I RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1
2 4.50 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ I #
3 4.40 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ II #
4 4.00 REWIŚ Jakub AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ II
5 3.60 FISZER Hubert AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III
W dal M
  6.03 JADCZYK Łukasz UKS Misiaczki Pruszków 92 U20 MZ +1.1 IV
  6.56 FARAJ Rami WKS Gwardia Warszawa 92 U20 MZ +1.5 III PUŁAWSKI Andrzej Z/0147/11 2011 3
1 6.62 FARAJ Rami WKS Gwardia Warszawa 92 U20 MZ +2.4 III PUŁAWSKI Andrzej Z/0147/11 2011 3
2 6.44 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +2.0 III B.D. B.D. # 2
3 6.08 KRZEMIŃSKI Łukasz MUKS Płock # 90 U23 MZ +1.7 --
4 6.06 JADCZYK Łukasz UKS Misiaczki Pruszków 92 U20 MZ +2.6 IV
5 5.60 SĘK Karol OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ +1.9 V #
Trójskok M
1 13.84 GÓRNIAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 92 U20 LD +1.6 III
2 12.41 BŁASZCZYK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD +1.0 --
3 12.28 SÓJKA Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD +1.8 --
4 12.23 ŚWIĘTOSŁAWSKI Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD +2.0 --
Kula (5) M
1 17.51 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 94 U18 MZ I #
2 17.10 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 U18 MZ II B.D. M
3 14.69 WASIL Bartosz LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ III
4 14.40 AMBROZIEWICZ Marek RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ III ROSA Mikołaj Z/2071/11 2016 1
5 13.22 RAWA Adam OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ IV #
6 13.09 WILCZEK Michał AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ IV
7 12.39 SAMUL Karol OKS Start Otwock 94 U18 MZ --
Kula (7.26) M
1 16.96 KRAWCZAK Przemysław AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ I
Dysk (1.5) M
1 53.54 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U18 LU I ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
2 45.93 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 U18 MZ II B.D. M
3 44.11 WĄSIK Tomasz LKS Olymp Błonie 94 U18 MZ III #
4 41.58 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ III B.D. B.D. # Z/3684/11 2019 1
5 37.41 JAMIOŁKOWSKI Daniel OKS Start Otwock 93 U18 MZ IV B.D. 2
Dysk (1.75) M
1 54.93 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU I KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. # Z/1411/11 2019 M
2 42.96 GRZELA Adrian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III B.D. 3
Dysk (2) M
1 45.59 WALKOWSKI Damian AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ II
2 34.71 TROJANOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ --
Młot (5) M
1 64.52 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U18 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
2 54.69 SULEJEWSKI Karol RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ III ROSA Mikołaj # Z/2077/11 2015 1
3 40.23 KIEDA Karol OKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ IV #
4 35.42 PRZYBYŁOWICZ Radosław MUKS Płock 94 U18 MZ --
5 27.03 ROZUM Maciej RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ -- #
Młot (6) M
1 47.67 ZIENTARA Adam AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III
Młot (7.26) M
1 53.82 WITKOWSKI Mariusz RKS Skra Warszawa 91 U20 MZ II
Oszczep (700) M
1 56.30 OSIPIUK Arnold UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ III
Oszczep (800) M
1 74.39 KEMPNY Bartłomiej MKS Iskra Pszczyna 89 U23 SL M #
2 62.89 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ I
3 57.68 GRZESZCZUK Piotr niest. Warszawa # 92 U20 MZ II
4 54.03 CYRANKA Przemysław AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III
5 46.68 JARZĘBSKI Robert AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV
6 44.98 TROJANOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.453458070755 sekund