Białogard 12.06.2010
Mityng kwalifikacyjny (Zawody Ligowe) [DMP]
100 m K
1 s 1 12.34 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin # 93 U18 ZP -0.4 II
2 s 1 12.61 KOTLICKA Kamila MKL Szczecin 93 U18 ZP -0.4 II #
3 s 1 12.64 FABIAŃCZYK Sylwia MKL Szczecin 94 U18 ZP -0.4 II #
4 s 1 12.64 KIBATSHI Delfina MKL Szczecin 94 U18 ZP -0.4 II
5 s 1 12.77 SROKA Olga MKL Szczecin 93 U18 ZP -0.4 III B.D. B.D. # BEZ
6 s 1 12.79 WRÓBLEWSKA Katarzyna UKL Ósemka Police 91 U20 ZP -0.4 III
1 s 2 13.21 JA¦KIEWICZ Diana MKL Szczecin 94 U18 ZP +0.2 IV
2 s 2 13.41 LEWANDOWSKA Klaudia MLUKS Mokasyn Płoty 96 U16 ZP +0.2 IV KECLER Szymon Z/1711/12 2015 4
3 s 2 13.42 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP +0.2 IV B.D. BEZ
4 s 2 13.45 STĘPIEŃ Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U16 ZP +0.2 IV #
5 s 2 14.91 KECLER Aleksandra MLUKS Mokasyn Płoty 97 U14 ZP +0.2 -- KECLER Szymon # Z/1754/13 2018 3
6 s 2 15.47 MORAWSKA Dominika MKS Hermes Gryfino 97 U14 ZP +0.2 --
1 s 3 13.34 ROMEJ Aleksandra ŁKB Trucht Łobez # 96 U16 ZP -0.3 IV ROMEJ Elżbieta # Z/0776/12 2014 BEZ
2 s 3 14.19 PRZERADZKA Karolina MKS Olimp Łobez 97 U14 ZP -0.3 V
3 s 3 15.22 KECLER Katarzyna MLUKS Mokasyn Płoty 95 U16 ZP -0.3 -- KECLER Szymon Z/5092/11 2017 BEZ
4 s 3 16.18 SZYMANEK Agata MKS Olimp Łobez 97 U14 ZP -0.3 --
5 s 3 16.19 SUBKOWSKA Paulina STS Pomerania Szczecinek 98 U14 ZP -0.3 --
1 s 4 14.08 DRĘTKIEWICZ Renata STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP -0.4 V #
2 s 4 14.32 SERKIES Klaudia GULKS Barwice 95 U16 ZP -0.4 V
3 s 4 14.42 LECKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP -0.4 V
4 s 4 14.70 WYSOCKA Magda STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -0.4 -- #
5 s 4 15.05 KWA¦NIK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U14 ZP -0.4 --
6 s 4 15.62 KASZAK Dominika STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP -0.4 --
1 f 12.52 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin # 93 U18 ZP +0.2 II
2 f 12.66 KOTLICKA Kamila MKL Szczecin 93 U18 ZP +0.2 II #
3 f 12.72 KIBATSHI Delfina MKL Szczecin 94 U18 ZP +0.2 II
4 f 12.74 FABIAŃCZYK Sylwia MKL Szczecin 94 U18 ZP +0.2 II #
5 f 12.79 WRÓBLEWSKA Katarzyna UKL Ósemka Police 91 U20 ZP +0.2 III
6 f 12.88 SROKA Olga MKL Szczecin 93 U18 ZP +0.2 III B.D. B.D. # BEZ
7 f 13.34 JA¦KIEWICZ Diana MKL Szczecin 94 U18 ZP +0.2 IV
200 m K
1 26.97 PODLASZCZAK Weronika MKL Szczecin # 95 U16 ZP -0.2 III
2 27.20 ROMEJ Aleksandra ŁKB Trucht Łobez # 96 U16 ZP -0.2 III ROMEJ Elżbieta # Z/0776/12 2014 BEZ
3 27.83 STĘPIEŃ Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U16 ZP -0.2 IV #
4 33.25 KALISIŃSKA Joanna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP -0.2 --
300 m K
1 s 1 45.00 LEWANDOWSKA Klaudia MLUKS Mokasyn Płoty 96 U16 ZP III KECLER Szymon Z/1711/12 2015 4
2 s 1 47.43 PLUCIŃSKA Klaudia GULKS Barwice 97 U14 ZP V B.D. 5
3 s 1 49.49 SENDYK Dominika MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
4 s 1 50.49 KECLER Katarzyna MLUKS Mokasyn Płoty 95 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/5092/11 2017 BEZ
1 s 2 49.46 KECLER Aleksandra MLUKS Mokasyn Płoty 97 U14 ZP -- KECLER Szymon # Z/1754/13 2018 3
2 s 2 52.09 CIPORA Kamila GULKS Barwice 96 U16 ZP --
3 s 2 54.22 POPRAWA Patrycja MKS Hermes Gryfino 99 U12 ZP -- #
400 m K
1 59.99 NOWAK Natalia MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP III
2 62.10 WITEK Paulina MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP IV
3 63.25 GˇSKA Karolina UKS Barnim Goleniów 95 U16 ZP IV #
4 69.85 ROBAK Izabela MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
600 m K
1 1:51.85 KU¬NIECOW Paula UKS Jedynka Szczecinek 98 U14 ZP -- TOBOŁA Roman BEZ
2 1:53.60 PAWŁOWSKA Barbara MLUKS Mokasyn Płoty 95 U16 ZP -- KECLER Szymon 5
3 1:57.24 SZALEWICZ Magdalena GULKS Barwice 97 U14 ZP -- B.D. BEZ
4 1:57.95 SZYJA Klaudia ULKS Barwice # 98 U14 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester # Z/0253/14 2017 BEZ
5 2:04.36 WARDZIAK Paulina GULKS Barwice 97 U14 ZP -- KIELING Mariusz BEZ
6 2:05.85 POLEWSKA Karolina MKL Szczecin # 99 U12 ZP -- #
7 2:06.83 DRˇŻEWSKA Aleksandra UKS Jedynka Szczecinek 99 U12 ZP --
8 2:07.28 RYGAS Kamila UKS Barnim Goleniów 96 U16 ZP --
9 2:08.26 POPIEL Natalia UKS Jedynka Szczecinek 98 U14 ZP --
800 m K
1 2:19.20 SZYCH Klaudia RAZ Szczecin # 93 U18 ZP III SZYCH Robert # Z/1597/11 2017 1
2 2:21.33 PO¦NIAK Patrycja MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP III
3 2:25.19 PERŁOWSKA Agata UKS Jedynka Szczecinek 95 U16 ZP IV TOBOŁA Roman Z/0787/11 2011 BEZ
4 2:27.70 SZURGOCIŃSKA Nikolina MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP IV
5 2:28.23 PAKIET Agnieszka UKL Ósemka Police 88 U23 ZP -- B.D. BEZ
1000 m K
1 2:57.09 POŻAROWSZCZYK Karolina UKS Barnim Goleniów 89 U23 ZP -- B.D. B.D. 3
3000 m K
1 10:39.93 RYCHTER Antonina MKL Szczecinek # 85 Sen ZP III TOBOŁA Roman # Z/0788/11 2014 2
2 11:24.35 KONIKOWSKA Justyna MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP IV
3 11:55.40 KULESZA Klaudia MLUKS Mokasyn Płoty 92 U20 ZP -- KECLER Szymon 4
4 11:42.70 MARCINIAK Patrycja MLUKS Mokasyn Płoty 93 U18 ZP -- KECLER Szymon BEZ
5 11:40.85 OSTROWSKA Aleksandra UKS Jedynka Szczecinek 91 U20 ZP -- B.D. B.D. BEZ
6 12:28.89 ŁUKASIEWICZ Ewelina LUKS Wieża Postomino # 94 U18 ZP -- TOBOŁA Roman ROLBIECKI Janusz , Z/0001/12 ,
100 m pł MŁ K
3 18.07 SWARCEWICZ Kinga GULKS Barwice 96 U16 ZP +0.2 V KIELING Mariusz # Z/1421/12 2012 BEZ
100 m pł K
1 15.24 SOCHAŃSKA Sylwia MKL Szczecin 92 U20 ZP +0.2 II #
2 15.60 GIERGIEL Martyna MKL Szczecin 92 U20 ZP +0.2 II B.D.
Wzwyż K
1 1.40 ZIEMBA Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP V #
2 1.30 PAJˇK Paula MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
3 1.25 ŁUSZCZYŃSKA Natalia MKS Hermes Gryfino 97 U14 ZP --
W dal K
1 5.31 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP 0.0 III B.D. BEZ
Kula (3) K
1 8.27 KRENCA Natalia KL Iskra Białogard 96 U16 ZP -- #
Kula (4) K
1 9.81 MI¦TA Monika KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP IV
2 8.82 KALISIŃSKA Joanna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
Dysk (1) K
1 28.25 MAKUCH Gabriela KMKL Sztorm Kołobrzeg # 94 U18 ZP IV #
100 m M
1 s 1 11.10 ZIELIŃSKI Andrzej WKS Wawel Kraków # 90 U23 MA +0.2 II B.D. # 1
2 s 1 11.26 WINTROWICZ Miłosz MLKS Krajna Sępólno 95 U16 KP +0.2 II PATYNA Tomasz Z/3747/11 3
3 s 1 11.51 PAZDERSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek # 90 U23 ZP +0.2 III B.D. # BEZ
4 s 1 11.60 ZIEJEWSKI Adrian MKL Szczecin 92 U20 ZP +0.2 III
5 s 1 11.67 KOPROWSKI Amadeusz MKL Szczecin 94 U18 ZP +0.2 III #
6 s 1 11.71 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek # 93 U18 ZP +0.2 III JUNIEWICZ Jakub B.D. # Z/0786/11 2019 2
1 s 2 11.05 ROKICKI Łukasz KL Iskra Białogard # 83 Sen ZP 0.0 II B.D. Z/3085/18 2019 BEZ
2 s 2 11.65 RYCHLIK Łukasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP 0.0 III B.D. B.D.
3 s 2 11.78 POPŁAWSKI Tomasz KS Żak Wałcz 92 U20 ZP 0.0 IV
4 s 2 11.90 JANISZAK Kamil MKS Junior Złocieniec 95 U16 ZP 0.0 IV
5 s 2 12.31 JÓZEFÓW Patryk STS Pomerania Szczecinek # 94 U18 ZP 0.0 -- #
1 s 3 12.52 TRZEPACZ Dawid MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP -0.3 V
2 s 3 12.76 ¦LUSARZ Paweł MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP -0.3 --
3 s 3 13.12 MAJ Grzegorz MKS Junior Złocieniec 97 U14 ZP -0.3 -- #
4 s 3 14.24 AWTUCH Grzegorz STS Pomerania Szczecinek 98 U14 ZP -0.3 -- B.D. REJEWSKI Robert #
1 f 11.04 ZIELIŃSKI Andrzej WKS Wawel Kraków # 90 U23 MA -0.1 II B.D. # 1
2 f 11.18 ROKICKI Łukasz KL Iskra Białogard # 83 Sen ZP -0.1 II B.D. Z/3085/18 2019 BEZ
3 f 11.30 WINTROWICZ Miłosz MLKS Krajna Sępólno 95 U16 KP -0.1 II PATYNA Tomasz Z/3747/11 3
4 f 11.66 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek # 93 U18 ZP -0.1 III JUNIEWICZ Jakub B.D. # Z/0786/11 2019 2
200 m M
1 s 1 22.34 PŁYTNIK Wojciech MKL Szczecin 92 U20 ZP +0.5 II B.D. # BEZ
2 s 1 23.31 OLSZEWSKI Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP +0.5 III B.D. BEZ
3 s 1 23.65 RYCHLIK Łukasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP +0.5 IV B.D. B.D.
4 s 1 23.71 POPŁAWSKI Tomasz KS Żak Wałcz 92 U20 ZP +0.5 IV
1 s 2 22.95 PAZDERSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek # 90 U23 ZP 0.0 III B.D. # BEZ
2 s 2 27.36 TRZEPACZ Dawid MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP 0.0 --
300 m M
1 48.96 GUMIŃSKI Bartłomiej MKS Hermes Gryfino 97 U14 ZP --
400 m M
1 49.76 PLESIAK Jakub LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP II B.D. 3
2 50.08 WOJCIECHOWSKI Marcin UKS Barnim Goleniów 93 U18 ZP II
3 52.45 WERMUTH Mateusz MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP III
4 52.81 SEPOŁOWSKI Marek KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP IV
600 m M
1 1:37.86 SKAZIŃSKI Piotr MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP --
800 m M
1 1:58.33 WORONIAK Rafał MKL Szczecin 92 U20 ZP III
2 2:00.50 DEC Michał UKS Barnim Goleniów 92 U20 ZP III KOSTRZEBA Jacek Z/1332/11 2018 2
3 2:00.65 MIASKOWSKI Rafał O¦ AZS Poznań # 93 U18 WP III B.D. # 1
4 2:00.67 SZWED Mateusz MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP III
5 2:05.46 CHIMIAK Rafał MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP IV
6 2:05.69 RESZCZYŃSKI Kacper KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP IV
7 2:08.58 WO¬NY Marcin UKS Jedynka Szczecinek 90 U23 ZP -- TOBOŁA Roman BEZ
8 2:08.63 TOMCZYK Adam MKS Hermes Gryfino 91 U20 ZP --
9 2:11.56 AFTYKA Mateusz UKS Jedynka Szczecinek 92 U20 ZP -- B.D. TOBOŁA Roman
1000 m M
1 2:45.60 ¦WITAŁA Marcin UKS Jedynka Szczecinek 94 U18 ZP -- TOBOŁA Roman Z/0785/11 2011 5
2 2:51.13 BIAŁKOWSKI Radosław UKS Jedynka Szczecinek 96 U16 ZP V TOBOŁA Roman 4
3 2:55.94 LEWANDOWSKI Michał UKS Barnim Goleniów 95 U16 ZP V #
4 2:56.40 CHYLIŃSKI Maciej UKS Jedynka Szczecinek 95 U16 ZP V TOBOŁA Roman Z/0784/11 2011
5 2:59.55 SIENKIEWICZ Adrian MKL Szczecinek # 96 U16 ZP V TOBOŁA Roman # Z/1032/13 2013 BEZ
6 3:01.68 GESSEL Grzegorz MKS Junior Złocieniec 96 U16 ZP --
7 3:10.69 KALISZEWSKI Szymon UKS Barnim Goleniów 95 U16 ZP -- #
8 3:14.18 GAŁAN Kacper LŁKB Trucht Łobez # 98 U14 ZP -- KIEDROWICZ Piotr # Z/2620/15 2016 BEZ LDK!
9 3:24.58 BANASIAK Piotr UKS Barnim Goleniów 96 U16 ZP --
10 3:25.23 PAWLAK Jakub UKS Barnim Goleniów 96 U16 ZP --
11 3:37.68 WO¬NY Przemysław MKL Szczecinek # 97 U14 ZP -- TOBOŁA Roman BEZ
1500 m M
1 4:16.79 SOWIŃSKI Cezary MKL Szczecin 93 U18 ZP IV #
2 4:20.39 WNUK Dominik KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP IV
3 4:22.15 DROZD Mariusz UKS Jedynka Szczecinek 93 U18 ZP -- TOBOŁA Roman Z/0782/11 2011 BEZ
4 4:32.02 HELON Radosław MKL Szczecin 94 U18 ZP -- MURAWSKI Zbigniew B.D. # Z/1151/11 2019 2
110 m pł MŁ M
1 16.95 BOGDANOWICZ Michał MKL Szczecin # 95 U16 ZP +0.2 III B.D. # 3
2 18.27 MAZIARZ Kamil GULKS Barwice 95 U16 ZP +0.2 V KIELING Mariusz # Z/1423/12 2012 4
3 18.62 CYWIŃSKI Michał GULKS Barwice 95 U16 ZP +0.2 -- B.D. BEZ
110 m pł J MŁ M
1 15.90 OGIELSKI Radosław KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP -0.4 IV
2 16.27 OGIELSKI Radosław KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP +0.3 IV
110 m pł M (99.1) M
1 15.82 PŁYTNIK Wojciech MKL Szczecin 92 U20 ZP +0.3 III B.D. # BEZ
Wzwyż M
1 1.75 TYCZKA Damian MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP IV
2 1.60 GIŻYCKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek # 96 U16 ZP -- #
3 1.55 CYWIŃSKI Michał GULKS Barwice 95 U16 ZP -- B.D. BEZ
4 1.50 MAZIARZ Kamil GULKS Barwice 95 U16 ZP -- KIELING Mariusz # Z/1423/12 2012 4
5 1.30 STEFAŃSKI Grzegorz MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
W dal M
1 5.87 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB -0.1 -- #
2 4.95 STACHURA Norbert MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP +0.1 --
3 4.50 AWTUCH Grzegorz STS Pomerania Szczecinek 98 U14 ZP -0.1 -- B.D. REJEWSKI Robert #
Trójskok M
1 13.00 KAMIONKA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP -0.1 IV
Kula (5) M
1 10.94 DZIEDZIC Maciej MLUKS Mokasyn Płoty 93 U18 ZP --
2 9.74 JANISZEWSKI Sebastian KL Iskra Białogard 95 U16 ZP --
Kula (6) M
1 9.58 PAJOR Dawid MLUKS Mokasyn Płoty 90 U23 ZP --
Kula (7.26) M
1 13.52 SADOWSKI Wojciech MKL Szczecin 91 U20 ZP II #
2 10.21 CZARNAS Mateusz MLUKS Mokasyn Płoty 87 Sen ZP --
Dysk (1.5) M
1 39.57 WALKOWIAK Marcin MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP III OLSZEWSKI Radosław 3
2 17.05 DZIEDZIC Maciej MLUKS Mokasyn Płoty 93 U18 ZP --
Dysk (2) M
1 22.25 CZARNAS Mateusz MLUKS Mokasyn Płoty 87 Sen ZP --
2 20.30 PAJOR Dawid MLUKS Mokasyn Płoty 90 U23 ZP --
Oszczep (600) M
1 47.65 DZIECIˇTKOWSKI Adrian MKS Junior Złocieniec 95 U16 ZP IV #
2 40.43 MARACH Kamil MKL Toruń # 96 U16 KP V HULISZ Robert B.D. Z/1631/13 2018 1
Oszczep (700) M
1 40.43 STACHURA Norbert MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP --
Oszczep (800) M
1 65.15 PIELECKI Krzysztof KMKL Sztorm Kołobrzeg 90 U23 ZP I #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.4475800991058 sekund