Stargard Szczeciński 12.06.2010
Mityng rzutowy LLKS Pomorze
Kula (4) K
1 9.70 JANAS Ilona MKS Hermes Gryfino 90 U23 ZP -- B.D. BEZ
2 8.31 DRĄG Julita MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
Dysk (1) K
1 37.27 SKOTNICKA Agata MKL Szczecin 91 U20 ZP II B.D. BEZ
2 25.87 GÓRNA Agnieszka LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP --
Młot (3) K
1 36.52 KORDYKIEWICZ Marta LLKS Pomorze Stargard 96 U16 ZP IV B.D. RÓŻYCZKA Marek B.D. , Z/1106/12 , 2019
2 34.59 IDCZAK Sara MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP V
Młot (4) K
1 42.42 GÓRNA Agnieszka LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP III
2 40.78 MORAWIN Barbara AZS-AWF Gorzów 89 U23 LB III
3 38.24 KOŃKO Joanna KS Żak Wałcz 94 U18 ZP III MAKAROŃSKI Grzegorz B.D. Z/4700/11 2014 BEZ
4 32.87 DRĄG Julita MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP IV
Oszczep (600) K
1 34.55 LEWANDOWSKA Klaudia MKL Szczecin # 93 U18 ZP III B.D. # 2
2 28.15 JANAS Ilona MKS Hermes Gryfino 90 U23 ZP -- B.D. BEZ
3 23.88 WYSOCKA Małgorzata MKL Szczecin # 94 U18 ZP -- B.D. # BEZ
Kula (5) M
1 10.73 SIEWIERSKI Dawid LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP V #
2 9.36 KACZMAREK Arkadiusz MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
3 9.35 BETA Łukasz MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
Kula (7.26) M
1 14.55 ŁASZCZ Bartosz UKS Barnim Goleniów 90 U23 ZP I
Dysk (1) M
1 36.80 MARYNOWSKI Kenneth LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP IV
Dysk (1.5) M
1 29.55 KOT Tomasz LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP --
Dysk (1.75) M
1 41.83 BROMBERGER Mariusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP III #
Dysk (2) M
1 48.56 WĘGRZYN Piotr LLKS Pomorze Stargard 89 U23 ZP I #
2 48.36 MROZIK Andrzej LLKS Pomorze Stargard 84 Sen ZP I GOŁDYN Bartosz B.D. # Z/4961/11 2013 1
3 36.46 ŁASZCZ Bartosz UKS Barnim Goleniów 90 U23 ZP III
4 34.49 KULWIŃSKI Łukasz AZS-AWF Gorzów 90 U23 LB --
Młot (5) M
1 49.43 MARYNOWSKI Kenneth LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP IV
2 41.67 KOT Tomasz LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP IV
3 32.94 LASZCZYK Maciej KS Żak Wałcz 96 U16 ZP V
4 31.83 BETA Łukasz MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
5 26.57 KORZENIOWSKI Michał AZS-AWF Gorzów 95 U16 LB --
Młot (6) M
1 48.05 BARCZAK Adrian LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP III
Młot (7.26) M
1 64.19 MILKIEWICZ Arkadiusz KMKL Sztorm Kołobrzeg # 87 Sen ZP I B.D. Z/2206/11 2017 1
2 57.39 WIERCIOCH Michał AZS-AWF Gorzów 86 Sen LB I KOWALSKI Zenon Z/2025/16 2016 1
3 46.03 KOWAL Dawid AZS-AWF Gorzów 83 Sen LB II
Oszczep (600) M
1 37.21 KURYŁO Adrian LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP V
2 32.65 CIEŚLAK Łukasz KS Żak Wałcz 96 U16 ZP --
Oszczep (700) M
1 45.95 LASKOWSKI Michał AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB IV
2 34.85 LIPECKI Kacper MKL Szczecin 94 U18 ZP --
Oszczep (800) M
1 57.53 MŁYNARSKI Krzysztof LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP II #
2 57.44 KNAP Tomasz AZS-AWF Gorzów 82 Sen LB II
3 54.01 BRZOZOWSKI Łukasz AZS-AWF Gorzów 92 U20 LB III
4 46.30 SERAFIN Adrian MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.49058222770691 sekund