P這ck 16.06.2010
Grand Prix P這cka - LPP [DMP]
100 m K
1 1 e 1 11.94 SZCZ邘NA Monika AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL +1.9 I #
2 5 e 1 12.55 BURMISTRZAK Magdalena LKS Vectra W這c豉wek # 88 U23 KP +1.9 II B.D. BEZ
3 7 e 1 12.98 GRABOWSKA Luiza OKLA Ostro喚ka # 93 U18 MZ +1.9 III
4 8 e 1 13.85 BITNER Aleksandra MLKL P這ck 96 U16 MZ +1.9 V
1 2 e 2 12.02 玆NEL Magdalena KS Podlasie Bia造stok 83 Sen PD +2.8 I
2 3 e 2 12.17 KRY垶KA Ewelina KS Podlasie Bia造stok 91 U20 PD +2.8 II #
3 4 e 2 12.51 G﹖OWSKA Ma貪orzata LKS Vectra W這c豉wek # 78 Sen KP +2.8 II NOWAKOWSKI Marian B.D. , Z/2737/19 , 2019 3
4 6 e 2 12.57 PIECHOWSKA Monika MKL Toru # 92 U20 KP +2.8 II MA堲OWSKI Bogumi 2
1 f 1 11.86 SZCZ邘NA Monika AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL +1.8 I #
2 f 1 11.87 玆NEL Magdalena KS Podlasie Bia造stok 83 Sen PD +1.8 I
3 f 1 12.20 KRY垶KA Ewelina KS Podlasie Bia造stok 91 U20 PD +1.8 II #
4 f 1 12.54 G﹖OWSKA Ma貪orzata LKS Vectra W這c豉wek # 78 Sen KP +1.8 II NOWAKOWSKI Marian B.D. , Z/2737/19 , 2019 3
5 f 1 12.60 PIECHOWSKA Monika MKL Toru # 92 U20 KP +1.8 II MA堲OWSKI Bogumi 2
6 f 1 12.85 GRABOWSKA Luiza OKLA Ostro喚ka # 93 U18 MZ +1.8 III
400 m K
1 1 s 1 57.93 BURMISTRZAK Magdalena LKS Vectra W這c豉wek # 88 U23 KP II B.D. BEZ
2 2 s 1 58.28 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U23 PK II #
3 3 s 1 58.49 WERESA Sylwia MKS Polonia Warszawa # 91 U20 MZ II B.D. # 2
4 4 s 1 58.77 PARADOWSKA Paulina WLKS Nowe Iganie # 88 U23 MZ II B.D. BEZ
5 5 s 1 59.47 印USARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U23 MZ III B.D. # 1
1 6 s 2 62.27 KAWECKA Marcelina MUKS P這ck 93 U18 MZ IV
2 7 s 2 66.49 BUDNICKA Justyna MLKL P這ck 95 U16 MZ V
3 8 s 2 68.09 NISKA Iwona MLKL P這ck 96 U16 MZ --
4 9 s 2 69.50 GONTARSKA Klaudia MLKL P這ck 96 U16 MZ --
1500 m K
1 1 s 1 4:26.63 WI吉IOWSKA Monika WLKS Nowe Iganie # 84 Sen MZ I
2 2 s 1 4:28.72 JAKIMOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN I
3 3 s 1 4:29.17 MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina KS Podlasie Bia造stok 92 U20 PD I D、ROWSKI Tomasz Z/3113/11 2019 M
4 4 s 1 4:30.92 TEKIE Joanna LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 # 87 Sen PD I B.D. BEZ
5 5 s 1 4:33.26 CHAΣBEK Aleksandra UKS Barnim Goleni闚 # 93 U18 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1457/11 2016 1
6 6 s 1 4:34.96 PUSTOx Beata MKS Pogo Siedlce # 90 U23 MZ II MACIEJEWSKI Janusz B.D. # Z/5044/11 2011
7 7 s 1 4:36.97 KOPCIEWSKA Paula KS Podlasie Bia造stok 92 U20 PD II D、ROWSKI Tomasz B.D. Z/0799/11 2019 1
8 8 s 1 4:43.37 KOTECKA Julita AKL Ursyn闚 Warszawa 91 U20 MZ II
9 9 s 1 4:44.70 WICHA Iwona LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 # 87 Sen PD III B.D. Z/1806/18 2019 2
10 10 s 1 4:48.53 JABΜ垶KA Martyna LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 93 U18 PD III B.D. BEZ
11 11 s 1 4:53.07 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin # 92 U20 ZP III MURAWSKI Zbigniew # Z/2131/11 2019
12 12 s 1 4:55.98 STRUCI垶KA Daria KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN III #
3000 m prz K
1 1 s 1 10:26.05 WOJTULEWICZ Anna KS Podlasie Bia造stok 87 Sen PD I D、ROWSKI Tomasz B.D. Z/3346/11 2019 2
2 2 s 1 10:34.79 印USARCZYK Mariola UKS Barnim Goleni闚 # 90 U23 ZP I KOSTRZEBA Jacek # Z/1324/14 2019 M
3 3 s 1 10:36.56 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 78 Sen MZ I MISZTAL Janusz # Z/3956/11 2019 2 LDK!
4 4 s 1 11:12.81 LUBIEJEWSKA Ewelina LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 93 U18 PD I KOTOWSKI Jan BEZ
5 5 s 1 11:28.21 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN II B.D. 3
6 6 s 1 11:36.85 GOSK Anna KS Podlasie Bia造stok 90 U23 PD II D、ROWSKI Tomasz B.D. Z/3112/11 2019 M
7 7 s 1 12:04.04 ZAPART Aleksandra MLKS Rakowice 90 U23 DS III #
Wzwy K
1 f 1 1.61 URBANEK Karolina AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ III #
2 f 1 1.61 GAJEWSKA Monika MLKL P這ck 93 U18 MZ III
3 f 1 1.56 KOMINIAK Ewelina MKLA 璚zyca 93 U18 LD III #
4 f 1 1.51 KUBIAK Kinga MKLA 璚zyca 94 U18 LD IV
Tr鎩skok K
1 1 f 1 12.02 OGΜSZKA Karolina RKS 鏚 88 U23 LD +2.0 I KRAKOWIAK Lech Z/1902/11 2019 3
2 2 f 1 12.00 DOMIZA Joanna RKS 鏚 89 U23 LD +1.9 I
3 3 f 1 10.71 PAWLUCZUK Anna MKS Durasan P這雟k 93 U18 MZ +1.9 IV
4 4 f 1 10.58 LESZCZY垶KA Maja MKS Durasan P這雟k 94 U18 MZ +1.3 IV
5 5 f 1 10.42 WARDASZKA Martyna LKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka 93 U18 MZ +1.4 IV ZGLESZEWSKI Daniel Z/4900/11 2011 4
6 6 f 1 9.80 MAZUREK Aleksandra LKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka 94 U18 MZ +1.2 -- ZGLESZEWSKI Daniel Z/4899/11 2011 BEZ
Oszczep (600) K
1 1 f 1 45.12 MIKOxJCZYK Katarzyna SKLA S逝psk 86 Sen PM I
2 2 f 1 44.68 BAΑYGA Joanna AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ I
3 3 f 1 38.45 FURMAN Daria MKLA 璚zyca 94 U18 LD III
4 4 f 1 37.68 WITEK Marcelina AML S逝psk # 95 U16 PM III WITEK Miros豉w B.D. # Z/4493/11 2019
5 5 f 1 31.57 GAWRO垶KA Helena RKS 鏚 92 U20 LD IV
6 6 f 1 30.67 KARASIEWICZ Monika MUKS P這ck 95 U16 MZ IV
7 7 f 1 26.45 ZIELI垶KA Daria MUKS P這ck 94 U18 MZ --
8 8 f 1 23.96 KOLCZY垶KA Monika MUKS P這ck 94 U18 MZ --
9 9 f 1 22.27 NISZTOR Kinga MLKL P這ck 96 U16 MZ -- NISZTOR Miros豉w B.D. # Z/0322/12 2019 3
100 m M
2 5 e 1 10.79 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +1.6 I OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
3 11 e 1 11.14 ROSIAK Micha LKS Vectra W這c豉wek # 86 Sen KP +1.6 II ZI茛KOWSKI Marek Z/3681/11 1
4 12 e 1 11.22 KACZMAREK Mateusz LKS Vectra W這c豉wek # 89 U23 KP +1.6 II
5 13 e 1 11.31 FABIA垶KI Pawe LKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka 93 U18 MZ +1.6 III ZGLESZEWSKI Daniel 2
1 3 e 2 10.73 GI玆垶KI Jakub AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +1.9 I #
2 6 e 2 10.85 KOPE Dominik RKS 鏚 85 Sen LD +1.9 I
3 8 e 2 11.02 TRELI垶KI Micha AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL +1.9 II B.D. 2
4 10 e 2 11.13 KRYSIAK Pawe AZS-AWFiS Gda雟k # 92 U20 PM +1.9 II
1 2 e 3 10.63 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +3.3 M
2 4 e 3 10.74 ROSZKO Jacek KS Podlasie Bia造stok 87 Sen PD +3.3 I
3 7 e 3 10.90 JABΜ垶KI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +3.3 I #
4 9 e 3 11.03 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ +3.3 II #
5 14 e 3 11.73 KRZEMI垶KI ㄆkasz MUKS P這ck # 90 U23 MZ +3.3 III
2 f 1 10.70 GI玆垶KI Jakub AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +1.8 I #
3 f 1 10.73 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +1.8 I
4 f 1 10.74 ROSZKO Jacek KS Podlasie Bia造stok 87 Sen PD +1.8 I
5 f 1 10.81 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +1.8 I OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
6 f 1 10.92 TRELI垶KI Micha AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL +1.8 II B.D. 2
200 m M
1 1 s 1 21.89 TRELI垶KI Micha AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL +2.2 I B.D. 2
2 2 s 1 22.09 KOPE Dominik RKS 鏚 85 Sen LD +2.2 II
3 3 s 1 22.44 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ +2.2 II #
4 4 s 1 22.50 JASI垶KI Pawe LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 93 U18 PD +2.2 II B.D. B.D. BEZ
5 5 s 1 23.24 FABIA垶KI Pawe LKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka 93 U18 MZ +2.2 III ZGLESZEWSKI Daniel 2
6 6 s 1 23.51 KIENDZIERSKI Maciej MKLA 璚zyca 93 U18 LD +2.2 III ANDRYSIAK Miros豉w Z/1037/11 2018 1
400 m M
1 1 s 1 48.96 OGONOWSKI Szymon AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ II #
2 2 s 1 49.70 SZYMA垶KI Marek MKLA 璚zyca 91 U20 LD II ANDRYSIAK Miros豉w B.D. # Z/1044/11 2019 2
3 3 s 1 50.47 印ED Jacek MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 91 U20 PM II
4 4 s 1 50.68 KWIATKOWSKI Tomasz RKS 鏚 91 U20 LD III #
5 5 s 1 50.94 LEONIK Marcin LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 90 U23 PD III
6 7 s 1 51.64 DOM涉LSKI Maciej MUKS P這ck 92 U20 MZ III
1 6 s 2 51.63 FIRLIK Patryk RKS 鏚 91 U20 LD III #
2 8 s 2 52.57 KURA Emil RKS 鏚 93 U18 LD III
3 9 s 2 53.20 CIARKOWSKI Micha MUKS P這ck 94 U18 MZ IV
4 10 s 2 54.48 CHOTOMSKI Arkadiusz MUKS P這ck 94 U18 MZ IV
1500 m M
1 1 s 1 3:55.78 浩BROWSKI Krzysztof SKS Feniks Siedlce # 90 U23 MZ II B.D. # Z/1931/11 2017 1
2 2 s 1 3:57.85 KAMI垶KI Pawe MKS Polonia Warszawa 90 U23 MZ II
3 3 s 1 3:58.93 KLAYBOR Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 90 U23 PM II
4 4 s 1 4:00.32 NOWAK Jakub LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 # 89 U23 PD II JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4091/11 2019 2
5 5 s 1 4:01.74 DOBROWOLSKI Emil LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 # 86 Sen PD II B.D. Z/2257/11 2019 1
6 6 s 1 4:02.94 KRUK Kamil AKL Ursyn闚 Warszawa 92 U20 MZ III DZIUBI垶KA-MOTAx Bo瞠na # Z/2904/11 2018 1
7 7 s 1 4:04.89 MAKOWSKI Micha AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ III #
8 8 s 1 4:07.67 JENDRYCH Marek AKL Ursyn闚 Warszawa # 84 Sen MZ III ROSΜN S豉womir # Z/5134/11 2019 3
9 9 s 1 4:09.76 CELI垶KI Robert AZS-AWF Warszawa 73 Masters MZ III
10 10 s 1 4:13.04 WI犴KOWSKI Mateusz MUKS P這ck 89 U23 MZ -- B.D. 3
11 11 s 1 4:15.02 PTAK S豉womir BKS Wataha Warszawa # 86 Sen MZ -- B.D. Z/2128/17 2018
12 12 s 1 4:18.31 MAGDZIARZ Adam AKL Ursyn闚 Warszawa 92 U20 MZ IV
13 13 s 1 4:25.99 MYSERA Cezary MUKS P這ck # 93 U18 MZ --
14 14 s 1 4:26.04 STRUSI垶KI Marcin MUKS P這ck 94 U18 MZ --
15 15 s 1 4:28.10 BIELI垶KI Marcin KS Warszawianka W-wa 93 U18 MZ --
3000 m M
1 1 s 1 9:09.74 LEO哸ZUK Andrzej KS Podlasie Bia造stok 92 U20 PD III CHYLI垶KI Romuald # Z/4841/11 2019 3
2 2 s 1 9:14.97 SZAΒCKI Dariusz MUKS P這ck 92 U20 MZ III #
3 3 s 1 9:26.42 PLESKOWICZ ㄆkasz KS Podlasie Bia造stok 93 U18 PD IV #
4 4 s 1 9:39.28 MYSERA Emil MLKL P這ck 93 U18 MZ IV
5 5 s 1 9:40.40 JANKOWSKI Andrzej KS Podlasie Bia造stok 93 U18 PD IV D、ROWSKI Tomasz # Z/0796/11 2019 2
6 6 s 1 9:56.42 P邘ZY垶KI ㄆkasz MUKS P這ck 94 U18 MZ IV #
7 7 s 1 10:06.07 KLEPACZ Krystian AZS-AWFiS Gda雟k # 94 U18 PM IV #
8 8 s 1 10:23.16 ZASADA Tomasz MLKL P這ck 94 U18 MZ --
Wzwy M
1 f 1 1.86 RADASZKIEWICZ Mateusz MLKL P這ck 89 U23 MZ III
2 f 1 1.81 CIE印AK Piotr MKLA 璚zyca 93 U18 LD IV
3 f 1 1.81 PAWΜWSKI Jakub MLKL P這ck 94 U18 MZ IV #
4 f 1 1.76 NOWAK Krzysztof MLKL P這ck 93 U18 MZ IV B.D. BEZ
5 f 1 1.71 BEDNARSKI Dariusz MUKS P這ck 54 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2019 BEZ
6 f 1 1.71 NOGAL Kamil MLKL P這ck 93 U18 MZ --
7 f 1 1.71 WA玆垶KI Przemys豉w MLKL P這ck 93 U18 MZ --
8 f 1 1.66 PAWΜWSKI Damian MLKL P這ck 94 U18 MZ --
W dal M
1 1 f 1 7.60 ΣKASIAK Micha AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +1.1 I
2 2 f 1 7.20 ROSIAK Micha LKS Vectra W這c豉wek # 86 Sen KP +2.3 II ZI茛KOWSKI Marek Z/3681/11 1
3 3 f 1 7.17 BAGI垶KI Cezary AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +4.2 II
4 5 f 1 6.74 J紌EFOWICZ Adrian AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +1.4 III #
5 4 f 1 6.74 RAJCZAK Kamil MKS Durasan P這雟k 91 U20 MZ +1.9 III
6 6 f 1 6.66 CHMURA ㄆkasz MUKS P這ck 93 U18 MZ +1.6 III
7 7 f 1 6.41 KR粌 Tomasz KKL Kielce 87 Sen SK +1.6 III B.D. 1
8 8 f 1 6.27 NIEZNA垶KI Przemys豉w AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +3.2 --
  6.15 NIEZNA垶KI Przemys豉w AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +1.4 --
  7.13 BAGI垶KI Cezary AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +1.2 II
  7.18 ROSIAK Micha LKS Vectra W這c豉wek # 86 Sen KP +2.0 II ZI茛KOWSKI Marek Z/3681/11 1
Kula (7.26) M
1 1 f 1 18.79 ZIELI垶KI Dominik WKS Flota Gdynia 80 Sen PM M #
2 2 f 1 17.59 WENTA ㄆkasz KL Lechia Gda雟k 79 Sen PM I
3 3 f 1 16.86 KRAWCZAK Przemys豉w AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ I
4 4 f 1 16.58 REGIN Pawe PKS Gwardia Szczytno 92 U20 WN I BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4692/11 2015 1
5 5 f 1 14.94 WASYLISZYN Micha SKLA S逝psk 89 U23 PM I #
6 6 f 1 14.05 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandr闚 鏚zki 93 U18 LD II
7 7 f 1 13.43 KOWALSKI ㄆkasz OKLA Ostro喚ka # 91 U20 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof 2
8 8 f 1 13.41 RUTKOWSKI Przemys豉w MLKL P這ck 92 U20 MZ II
9 9 f 1 9.93 GERAS Krystian MLKL P這ck 92 U20 MZ --
Dysk (2) M
1 1 f 1 59.76 STA垶KI Olgierd AZS UMCS Lublin 73 Masters LU M KOZΜWSKI Robert # Z/3039/11 2019 1
2 2 f 1 55.88 URBANEK Robert MKS Aleksandr闚 鏚zki # 87 Sen LD I JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2019 MM
3 3 f 1 49.78 WENTA ㄆkasz KL Lechia Gda雟k 79 Sen PM I
4 4 f 1 46.68 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandr闚 鏚zki 93 U18 LD I
5 5 f 1 45.36 BELTER Artur MKS Aleksandr闚 鏚zki 89 U23 LD II B.D. B.D. 1
6 6 f 1 44.27 KOWALSKI ㄆkasz OKLA Ostro喚ka # 91 U20 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof 2
7 7 f 1 42.28 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandr闚 鏚zki 91 U20 LD II
8 8 f 1 40.17 PIAZDECKI Bart這miej PKS Gwardia Szczytno 93 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4694/11 2012 1
9 9 f 1 39.61 RUTKOWSKI Przemys豉w MLKL P這ck 92 U20 MZ III
10 10 f 1 30.28 GERAS Krystian MLKL P這ck 92 U20 MZ IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.2818291187286 sekund