Kraków 12.06.2010
Mecz międzywojewódzki. Małopolski Mityng LA (Zawody Ligowe) [DMP]
100 m K
1 s 1 12.83 ŁABNO Ewa WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA 0.0 III B.D. B.D. 2
2 s 1 13.00 KOZAK Katarzyna KKL Kielce 93 U18 SK 0.0 III
3 s 1 13.01 MAZUR Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK 0.0 III
4 s 1 13.06 FAKA Paulina KS Komunalni Sanok 93 U18 PK 0.0 III B.D. BEZ
5 s 1 13.08 WIŚNIEWSKA Paulina KKL Kielce 95 U16 SK 0.0 III
6 s 1 13.26 DYDO Paulina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 94 U18 PK 0.0 IV
1 s 2 12.47 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU 0.0 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2019
2 s 2 13.14 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA 0.0 III B.D. BEZ
3 s 2 13.15 KRZYWDA Malwina SKS Kusy Kraków 94 U18 MA 0.0 III
4 s 2 13.30 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA 0.0 IV B.D. # 1
5 s 2 13.79 ŻULIŃSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA 0.0 IV
6 s 2 13.86 WIERTEL Iwona UKS Polfin Oświęcim 94 U18 MA 0.0 -- KRZYZAK Stanislaw # Z/5239/11 2013 BEZ
7 s 2 13.91 SOBASZEK Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA 0.0 --
8 s 2 14.02 KRZECZOWSKA Paulina KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA 0.0 --
1 s 3 11.88 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław 87 Sen DS -1.4 I #
2 s 3 12.47 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -1.4 II KUKLA Rafał # Z/4751/11 2018 2
3 s 3 12.53 SUCHOWIECKA Paula niest. Kraków # 89 U23 MA -1.4 II NOWAK Marcin 1
4 s 3 12.83 SIEMIEŃSKA Barbara KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA -1.4 III
5 s 3 13.16 DULNIK Agnieszka KKL Kielce 92 U20 SK -1.4 III
6 s 3 13.20 PĘDZIWIATR Klaudia KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -1.4 III B.D. #
7 s 3 13.23 OLSZEWSKA Emanuela KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -1.4 IV
8 s 3 13.59 BODURKA Agnieszka WKS Wawel Kraków 89 U23 MA -1.4 -- #
1 s 4 12.94 TOPOREK Milena KKL Kielce 91 U20 SK +1.7 III
2 s 4 13.15 TARKA Dominika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +1.7 III
3 s 4 13.21 GRABOWSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +1.7 --
4 s 4 13.31 HEJNA Edyta KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA +1.7 --
5 s 4 13.44 RUSAK Eliza UKS Trójka Sandomierz 92 U20 SK +1.7 IV
6 s 4 13.44 BOMBA Kinga KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +1.7 -- #
1 s 5 13.91 KWIATKOWSKA Alicja WKS Wawel Kraków 95 U16 MA +0.8 V KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/3859/11 2019 2
2 s 5 14.03 MROZOWSKA Ewelina KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +0.8 V
3 s 5 14.04 WINDAK Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.8 --
4 s 5 14.13 TEKIELA Julita KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +0.8 V
5 s 5 14.66 TOŚ Barbara UKS Trójka Sandomierz 96 U16 SK +0.8 -- MIREK Andrzej B.D. # Z/1557/13 2014 BEZ
6 s 5 14.70 PTASZNIK Aleksandra UKS Polfin Oświęcim 98 U14 MA +0.8 --
200 m K
1 s 1 26.11 ŻMUDZIEJEWSKA Joanna CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK +2.0 II
2 s 1 26.22 KOZAK Katarzyna KKL Kielce 93 U18 SK +2.0 II
3 s 1 26.25 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +2.0 II B.D. BEZ
4 s 1 26.63 ŁABNO Ewa WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA +2.0 III B.D. B.D. 2
5 s 1 27.01 BARTMAN Agata MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK +2.0 III #
6 s 1 27.06 WIŚNIEWSKA Paulina KKL Kielce 95 U16 SK +2.0 III
7 s 1 27.37 CUBER Agnieszka KS Cracovia 1906 Kraków # 94 U18 MA +2.0 IV B.D. B.D. #
8 s 1 29.76 TOŚ Barbara UKS Trójka Sandomierz 96 U16 SK +2.0 V MIREK Andrzej B.D. # Z/1557/13 2014 BEZ
1 s 2 23.55 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław 87 Sen DS +1.2 M #
2 s 2 23.61 KORCZYŃSKA Daria WKS Śląsk Wrocław 81 Sen DS +1.2 M
3 s 2 24.90 SUCHOWIECKA Paula niest. Kraków # 89 U23 MA +1.2 I NOWAK Marcin 1
4 s 2 25.18 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +1.2 II KUKLA Rafał # Z/4751/11 2018 2
5 s 2 25.59 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U23 MA +1.2 II KRÓL Zbigniew # Z/1912/11 2019 1
6 s 2 26.90 OLSZEWSKA Emanuela KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA +1.2 III
7 s 2 27.37 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +1.2 IV B.D. # 1
8 s 2 27.47 RUSAK Eliza UKS Trójka Sandomierz 92 U20 SK +1.2 IV
1 s 3 26.14 ROJOWSKA Maria WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +0.6 II #
2 s 3 26.22 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA +0.6 II B.D. M
3 s 3 26.73 DULNIK Agnieszka KKL Kielce 92 U20 SK +0.6 III
4 s 3 27.68 WOLNICKA Izabela SKS Kusy Kraków 95 U16 MA +0.6 IV B.D. BEZ
5 s 3 27.71 MUCHA Marta KS Energetyk Jaworzno # 93 U18 SL +0.6 IV
6 s 3 27.86 BOMBA Kinga KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +0.6 -- #
7 s 3 28.70 WIERTEL Iwona UKS Polfin Oświęcim 94 U18 MA +0.6 -- KRZYZAK Stanislaw # Z/5239/11 2013 BEZ
1 s 4 28.39 KWIATKOWSKA Alicja WKS Wawel Kraków 95 U16 MA +1.1 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/3859/11 2019 2
2 s 4 28.57 KRZECZOWSKA Paulina KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +1.1 --
3 s 4 28.70 MALINOWSKA Natalia KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +1.1 -- #
4 s 4 29.63 SIKORA Marta KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +1.1 V
5 s 4 29.69 DRAGOSZ Justyna SKS Kusy Kraków 94 U18 MA +1.1 --
6 s 4 30.14 DUDZIŃSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +1.1 V
7 s 4 32.27 STANKOWSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +1.1 -- B.D. # BEZ
400 m K
1 s 1 58.66 ORŁOWSKA Marta KS Sprinterzy.com Kraków # 93 U18 MA II OSTROWSKA Justyna Z/4669/19 2019
2 s 1 58.68 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M
3 s 1 60.22 CZACHÓR Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK III
4 s 1 60.63 RYBAK Martyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III
5 s 1 64.24 JANICKA Laura KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA IV #
6 s 1 65.10 MUSIAŁ Ewa KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA --
7 s 1 65.14 RUSZKIEWICZ Monika KKL Kielce 93 U18 SK -- #
8 s 1 68.16 SLAZYK Kamila KKL Kielce 94 U18 SK --
1 s 2 56.63 HANDZLIK Jolanta AZS-AWF Katowice 89 U23 SL II #
2 s 2 58.71 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA II MIREK Wacław # Z/1926/11 2019 1
3 s 2 60.30 GŁOWACZ Marta KS Energetyk Jaworzno # 87 Sen SL III BEDNARCZYK Józef Z/4088/11 2016 3
4 s 2 60.48 ZIMNICKA Marta niest. Kraków # 85 Sen MA III
5 s 2 60.57 LIPA Karolina KKL Kielce 90 U23 SK III
6 s 2 63.73 HORWAT Barbara KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA IV #
7 s 2 64.05 OBRAŁ Jadwiga WKS Wawel Kraków 89 U23 MA -- B.D.
8 s 2 68.17 RYBA Karolina UKS Polfin Oświęcim 97 U14 MA -- KRZYZAK Stanislaw Z/0518/13 2013 4
800 m K
1 s 1 2:19.65 MIKLER Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
2 s 1 2:20.34 STEMPLEWSKA Marta KKL Kielce 93 U18 SK III
3 s 1 2:26.64 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK IV KOWAL Piotr B.D. # Z/0598/11 2019 MM
4 s 1 2:28.34 JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 93 U18 SK IV WOŹNIAK Łukasz B.D. # Z/1585/11 2019 1
5 s 1 2:29.39 STAŃKOWSKA Emilia KS Energetyk Jaworzno # 92 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef KOLODZIEJ Roman B.D. B.D. # Z/1000/11 2011 BEZ
6 s 1 2:33.80 GAŻEŁ Monika KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA --
7 s 1 2:34.22 HERDZIK Ewelina KB Witar Tarnobrzeg 93 U18 PK --
8 s 1 2:41.18 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno # 93 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef # Z/1002/11 2019 BEZ
9 s 1 2:48.38 MATRACZ Klaudia KS Energetyk Jaworzno # 96 U16 SL --
1500 m K
1 s 1 4:33.22 PALKA Adrianna KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA II #
2 s 1 4:34.85 ZIELINKIEWICZ Anna KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA II B.D. # 3
3 s 1 4:39.21 MARMON Sara KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II B.D. # 2
4 s 1 4:41.11 SŁAWIK Maria KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz # Z/0092/11 2018 1
5 s 1 4:52.70 DULAK Katarzyna UKS Budowlani Nowy Sącz 93 U18 MA III KLIMEK Józef B.D. # Z/0369/11 2018 3
6 s 1 4:56.36 MIERZEJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
7 s 1 4:58.31 SZWARNÓG Jolanta KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV
8 s 1 4:59.19 WIATROWSKA Agata UKS Trójka Sandomierz 94 U18 SK IV MIREK Andrzej Z/4339/11 2013 2
9 s 1 5:01.94 GĘGA Monika KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA IV
10 s 1 5:13.11 KOTUŁA Anna MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
11 s 1 5:13.91 PODSIADŁO Roksana WKS Wawel Kraków 92 U20 MA --
12 s 1 5:23.03 BAZAN Kinga CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
100 m pł MŁ K
1 s 2 15.41 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP +2.2 II B.D. B.D. # M
100 m pł J MŁ K
1 s 1 13.58 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU +1.9 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2019
2 s 1 14.32 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +1.9 I #
3 s 1 15.06 JARZYNA Aleksandra WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +1.9 II #
4 s 1 15.12 KOPCZAK Kamila UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ +1.9 II #
5 s 1 15.26 KUŹMA Maja KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +1.9 II
6 s 1 15.49 GĄBKA Martyna LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.9 II
7 s 1 16.29 ZAJĄC-MICAŁ Michelle CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK +1.9 III B.D. B.D. BEZ
3 s 2 17.05 KWINTA Natalia SKS Kusy Kraków 94 U18 MA +2.2 IV
100 m pł K
2 s 2 16.11 PASIERBEK Magdalena KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +2.2 III
400 m pł K K
1 s 1 61.82 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U23 MA I KRÓL Zbigniew # Z/1912/11 2019 1
2 s 1 64.36 BANASIK Monika WKS Wawel Kraków 90 U23 MA II #
3 s 1 64.90 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA II B.D. M
4 s 1 74.28 WESOŁOWSKA Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA --
5 s 1 76.29 WOJCIECHOWSKA Katarzyna MKS Stal Nowa Dęba 95 U16 PK -- #
4x100 m K
1 s 1 49.94 ŁABNO Ewa
KRZYWDA Malwina
KUŹMA Maja
JERZMANOWSKA Karolina
niest. Kraków 94
94
94
93
U18 MLP -- B.D. B.D.


B.D.
2
BEZ
2 s 1 50.84 KOŁECZEK Karolina
KOZAK Katarzyna
WIŚNIEWSKA Paulina
MIERZEJEWSKA Karolina
niest. Kielce 93
93
95
93
U18 SWK -- MARUSZEWSKI Piotr B.D.


Z/4343/11
2019

3 s 1 51.12 KOPCZAK Kamila
FAKA Angelika
WYKA Weronika
CZACHÓR Katarzyna
niest. Rzeszów 95
96
94
94
U18 PDK --
BORA Piotr B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/1399/12
Z/0581/11
2019
2019
M
M
4 s 1 51.25 DYDO Paulina
FAKA Paulina
BARTMAN Agata
CUBER Agnieszka
niest. Rzeszów 94
93
94
94
U18 PDK --
B.D.

B.D. B.D.
BEZ

5 s 1 51.33 TARAŃ Kinga
WOLNICKA Izabela
MORTON Marlena
PĘDZIWIATR Klaudia
SKS Kusy Kraków 95
95
95
96
U16 MLP -- B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz
B.D.
B.D. B.D.
B.D.

BEZ
M

6 s 1 55.97 STEMPLEWSKA Marta
RUSZKIEWICZ Monika
JARZĄBEK Sabina
TOŚ Barbara
niest. Kielce 93
93
93
96
U18 SWK --

WOŹNIAK Łukasz B.D.
MIREK Andrzej B.D.
Z/1585/11
Z/1557/13
2019
2014
1
BEZ
Wzwyż K
1 1.76 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA I B.D. B.D. 2
2 1.68 PRAŻUCH Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA II
3 1.45 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA IV DMP ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław # Z/0842/11, Z/0842/11 2018, 2019 46
1 1 1.74 KOWALSKA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK I
2 1 1.50 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK IV B.D. BEZ
3 1 1.50 KALANDYK Mariola CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK IV
4 1 1.50 BORCZAK Aleksandra SKS Kusy Kraków 95 U16 MA IV
5 1 1.45 ZAJĄC Zuzanna WKS Wawel Kraków 95 U16 MA IV
W dal K
1 5.56 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA +1.5 II ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
2 5.52 KOWALSKA Patrycja KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +1.4 II
3 5.51 HEJNA Edyta KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA +1.6 II
4 5.29 JARZYNA Aleksandra WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +1.1 III #
5 5.12 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP +0.9 III B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz #
6 5.02 MARCHEWKA Angelika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +1.1 IV
7 5.01 ŁAZARZ Patrycja MKS Tempo Kęty 95 U16 MA +1.4 IV #
8 4.98 KOZAK Agnieszka WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +1.5 IV
9 4.08 PTASZNIK Aleksandra UKS Polfin Oświęcim 98 U14 MA +1.5 --
  1 4.42 DUDZIK Justyna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.3 -- #
  1 5.21 BENEDYK Karina CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK +1.3 III
  1 5.35 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA +1.1 III BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
1 1 5.40 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA +2.4 II BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
2 1 5.39 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA -1.8 III ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
3 1 5.27 BENEDYK Karina CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK +2.1 III
4 1 5.08 JARZYNA Aleksandra WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +1.7 IV #
5 1 4.94 FAKA Paulina KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +0.8 IV B.D. BEZ
6 1 4.84 KOZAK Agnieszka WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.9 IV
7 1 4.57 DUDZIK Justyna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +2.5 -- #
Kula (4) K
1 10.23 ZEMAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III B.D. BEZ
2 9.80 MISIARCZYK Renata KKL Kielce 92 U20 SK IV
3 9.10 KACZOR Klaudia KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV #
4 9.06 SETLA Anna UKS Junior Kamesznica 94 U18 SL IV B.D. 4
1 1 11.41 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
2 1 10.74 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U16 SK III FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
3 1 8.98 DEREK Klaudia MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl # 93 U18 MA --
4 1 7.94 KOZIOŁ Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 94 U18 PK --
Dysk (1) K
1 35.94 MISIARCZYK Renata KKL Kielce 92 U20 SK III
2 35.49 PLECHTA Marzena KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA III
3 28.20 SOWA Paulina KS Energetyk Jaworzno # 92 U20 SL IV
4 27.29 KACZOR Klaudia KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV #
5 26.26 SETLA Anna UKS Junior Kamesznica 94 U18 SL -- B.D. 4
1 1 38.71 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA II DMP TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M 91
2 1 35.12 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U16 SK III FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
3 1 35.11 GIMPEL Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK III
4 1 28.36 DURAŃSKA Sabina MUKS ILKUS Olkusz 93 U18 MA IV BORAWSKI Krzysztof BEZ
5 1 28.05 BURDA Katarzyna WKS Wawel Kraków 94 U18 MA IV B.D. B.D. 2
6 1 26.74 MATUŁA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
Oszczep (600) K
1 34.73 KAWAŁEK Aneta KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA III
2 29.00 SOWA Paulina KS Energetyk Jaworzno # 92 U20 SL --
3 22.71 DEREK Klaudia MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl # 93 U18 MA --
4 20.30 LITWIN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -- #
5 13.76 ZIOMEK Monika SKS Kusy Kraków 96 U16 MA --
1 1 31.78 GRENDA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
2 1 24.82 GIEROŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA --
3 1 23.46 CZERWIEC Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK --
4 1 23.25 NOWAK Gabriela WKS Wawel Kraków # 95 U16 MA --
100 m M
1 s 1 11.27 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość # 94 U18 LU +0.4 II WIERZBICKI Mirosław B.D. # Z/2748/11 2019 1
2 s 1 11.56 STAWIARZ Dariusz niest. Kraków # 93 U18 MA +0.4 III
3 s 1 11.60 GAD Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK +0.4 III #
4 s 1 11.60 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.4 III B.D. # 1
5 s 1 11.65 ŻAK Marcin MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK +0.4 III #
6 s 1 11.67 CHOŁODY Mariusz MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK +0.4 III B.D. # 2
7 s 1 12.31 MODRZEJEWSKI Piotr KKL Kielce 94 U18 SK +0.4 -- #
1 s 2 10.58 JURKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA +1.4 M
2 s 2 10.80 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA +1.4 I
3 s 2 10.81 BORYS Maciej AZS-AWF Katowice 90 U23 SL +1.4 I #
4 s 2 11.03 GIZA Maciej KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA +1.4 II
5 s 2 11.11 SUSZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +1.4 II B.D. # BEZ
6 s 2 11.19 TOPA Andrzej AZS-AWF Katowice 90 U23 SL +1.4 II #
7 s 2 11.44 GAUDYN Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.4 III
8 s 2 11.83 WRÓBLEWSKI Kamil KKL Kielce 91 U20 SK +1.4 IV
1 s 3 10.90 GOLUCH Robert AZS-AWF Katowice 87 Sen SL +1.0 I
2 s 3 11.37 DUSIŃSKI Damian KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA +1.0 III
3 s 3 11.47 KUBIS Filip KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +1.0 III B.D. BEZ
4 s 3 11.53 DUNAL Michał KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA +1.0 III
5 s 3 11.59 JARZĄBEK Sebastian KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +1.0 III B.D. # BEZ
6 s 3 11.66 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków # 87 Sen MA +1.0 III KOLODZIEJ Roman 2
7 s 3 11.66 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.0 III #
8 s 3 11.67 WĘC Mateusz KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.0 III
1 s 4 11.69 LASIK Karol KS Cracovia 1906 Kraków 91 U20 MA +1.0 III
2 s 4 11.74 PIETRYKA Filip KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.0 III
3 s 4 11.89 SZCZUPAK Michał KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +1.0 IV #
4 s 4 11.90 FUGAS Tomasz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +1.0 IV
5 s 4 11.95 KORNAŚ Bartosz KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +1.0 --
6 s 4 12.02 MARTYNA Bogusz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +1.0 IV
7 s 4 12.03 SUPERSON Marcin KU AZS Politechniki Krakowskiej # 88 U23 MA +1.0 -- B.D. GIZA Andrzej # , Z/1356/12 , 2012 3
1 s 5 11.89 KOLAWA Michał KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.5 IV B.D. # BEZ
2 s 5 11.95 ZIELIŃSKI Adrian WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.5 IV
3 s 5 12.04 PASTERNAK Maciej KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.5 IV #
4 s 5 12.10 SOBOTA Marcin KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +0.5 IV
5 s 5 12.20 NOWAK Tomasz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +0.5 IV
6 s 5 12.25 KAWA Jarosław ZKS Unia Tarnów 95 U16 MA +0.5 V
7 s 5 12.26 DROŻDŻ Filip SKS Kusy Kraków 94 U18 MA +0.5 --
8 s 5 12.29 KROTOSZYŃSKI Jan KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.5 --
1 s 6 12.15 PRZYBYŁA Wiktor UKS Gimpel Nowy Targ 92 U20 MA -0.4 IV B.D. # BEZ
2 s 6 12.33 KWIECIEŃ Szymon ZKS Unia Tarnów 96 U16 MA -0.4 V WAŁASZEK Jarosław Z/1699/12 BEZ
3 s 6 12.41 CHOLEWA Hubert WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA -0.4 V
4 s 6 12.53 PRZYBYLSKI Wojciech KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.4 V #
5 s 6 12.58 WARMUZ Paweł KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.4 V #
6 s 6 12.64 OSTROMĘCKI Arkadiusz KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -0.4 V
7 s 6 12.92 ZIAJA Piotr KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.4 --
8 s 6 13.33 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -0.4 -- B.D. BEZ
1 s 7 12.71 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +0.6 V
2 s 7 13.08 WRZAŁEK Piotr UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK +0.6 --
3 s 7 13.11 SZYDŁOWSKI Sebastian UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK +0.6 -- #
4 s 7 13.23 ŁUSZCZ Kamil KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +0.6 --
5 s 7 13.56 SIKORA Jakub SKS Kusy Kraków 96 U16 MA +0.6 --
200 m M
1 s 1 22.48 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +2.0 II #
2 s 1 22.60 TIETIERIN Paweł KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +2.0 II
3 s 1 22.86 STAWIARZ Dariusz niest. Kraków # 93 U18 MA +2.0 III
4 s 1 23.59 KUNYSZ Patryk CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK +2.0 III
5 s 1 23.68 PITRUS Michał KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +2.0 IV
6 s 1 24.97 KUNDERA Radosław KKL Kielce 95 U16 SK +2.0 V #
1 s 2 22.06 TWARDOWSKI Adrian WKS Wawel Kraków 90 U23 MA +0.7 II #
2 s 2 22.07 DUSIŃSKI Damian KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA +0.7 II
3 s 2 22.09 SOBÓR Damian WKS Wawel Kraków 88 U23 MA +0.7 II KOLODZIEJ Roman 2
4 s 2 22.50 DYKAS Paweł LKS Stal Mielec 92 U20 PK +0.7 II
5 s 2 22.79 GNAT Krystian LKS Stal Mielec 91 U20 PK +0.7 II
6 s 2 22.94 SUSZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +0.7 III B.D. # BEZ
7 s 2 22.97 GAUDYN Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.7 III
1 s 3 23.13 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.2 III #
2 s 3 23.28 KUBIS Filip KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +1.2 III B.D. BEZ
3 s 3 23.40 JARZĄBEK Sebastian KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +1.2 III B.D. # BEZ
4 s 3 23.40 DUNAL Michał KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA +1.2 III
5 s 3 23.52 ZIĘBA Szymon WKS Wawel Kraków 89 U23 MA +1.2 III
6 s 3 24.06 GAJEWSKI Szymon WKS Wawel Kraków 93 U18 MA +1.2 IV
7 s 3 23.75 LASIK Karol KS Cracovia 1906 Kraków 91 U20 MA +1.2 IV
8 s 3 25.08 DROŻDŻ Filip SKS Kusy Kraków 94 U18 MA +1.2 --
1 s 4 24.06 KORNAŚ Bartosz KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +1.6 --
2 s 4 24.09 PRZYBYŁA Wiktor UKS Gimpel Nowy Targ 92 U20 MA +1.6 IV B.D. # BEZ
3 s 4 24.61 NOWAK Tomasz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +1.6 V
4 s 4 25.11 PRZYBYLSKI Wojciech KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +1.6 V #
5 s 4 25.20 WARMUZ Paweł KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +1.6 V #
6 s 4 25.69 OSTROMĘCKI Arkadiusz KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +1.6 --
7 s 4 25.93 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +1.6 -- B.D. BEZ
8 s 4 26.67 SOBOTA Marcin KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +1.6 --
1 s 5 25.05 KWIECIEŃ Szymon ZKS Unia Tarnów 96 U16 MA +1.4 V WAŁASZEK Jarosław Z/1699/12 BEZ
2 s 5 25.79 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +1.4 --
3 s 5 25.83 ZIAJA Piotr KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +1.4 --
4 s 5 26.59 WRZAŁEK Piotr UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK +1.4 --
5 s 5 27.22 ŁUSZCZ Kamil KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +1.4 --
6 s 5 27.24 SZYDŁOWSKI Sebastian UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK +1.4 -- #
7 s 5 27.65 NADZIEJKO Jakub KS Energetyk Jaworzno # 95 U16 SL +1.4 --
8 s 5 28.07 DEPTA Michał KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +1.4 -- BRACHMAN Tomasz Z/4598/18 2019 BEZ
400 m M
1 s 1 51.52 KNAPIK Michał RKS Łódź # 93 U18 LD III
2 s 1 52.77 MARZEC Grzegorz MKS Tempo Kęty 93 U18 MA IV
3 s 1 53.40 BUCZEK Damian CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
4 s 1 53.53 STYBAK Aleksander CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
5 s 1 54.36 BŁAŻKOWSKI Damian UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK IV
6 s 1 55.08 MACIOŁEK Piotr WKS Wawel Kraków 94 U18 MA --
7 s 1 61.86 OCHAB Łukasz KKL Kielce 94 U18 SK --
1 s 2 47.15 OSTROWSKI Rafał KU AZS PWSZ w Tarnowie # 85 Sen MA M #
2 s 2 49.93 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków # 87 Sen MA II KOLODZIEJ Roman 2
3 s 2 52.50 BUCZKOWSKI Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków 91 U20 MA III B.D. BEZ
4 s 2 53.08 SUPERSON Marcin KU AZS Politechniki Krakowskiej # 88 U23 MA -- B.D. GIZA Andrzej # , Z/1356/12 , 2012 3
5 s 2 53.87 RADKO Mateusz KS Energetyk Jaworzno # 92 U20 SL IV B.D. Z/1001/11 2011 BEZ
1 s 3 53.43 LISOWSKI Damian KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV
2 s 3 54.20 DEREWECKI Mateusz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA IV
3 s 3 54.99 PABIJAN Tomasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --
4 s 3 56.73 KASPRZAK Patryk UKS Gimpel Nowy Targ 93 U18 MA -- #
5 s 3 63.61 JUSSAK Sebastian KS Energetyk Jaworzno # 95 U16 SL --
800 m M
1 s 1 2:04.45 SĘDŁAK Rafał LKS Stal Mielec 93 U18 PK IV
2 s 1 2:05.49 KOWALSKI Sebastian KKL Kielce 94 U18 SK IV #
3 s 1 2:05.75 FRĄK Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK IV
4 s 1 2:06.12 LEPIARZ Sylwester LKB Rudnik # 93 U18 SK IV DUDEK Sylwester # Z/4856/11 2019
5 s 1 2:06.25 GALICIA PEREZ Arnold KKS Victoria Stalowa Wola 93 U18 PK IV BARSZCZ Mirosław B.D. Z/4641/11 2017 BEZ
6 s 1 2:07.53 BIEDA Norbert UKS Gimpel Nowy Targ 93 U18 MA -- B.D. # BEZ
7 s 1 2:14.07 SIERŻĘGA Jakub UKS Trójka Sandomierz 95 U16 SK -- MIREK Andrzej # Z/4340/11 2014 4
8 s 1 2:14.91 PASTERNAK Krystian UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK -- #
9 s 1 2:26.20 MĘDERAK Mateusz KS Energetyk Jaworzno # 95 U16 SL --
1 s 2 1:54.11 BRONIATOWSKI Maciej WKS Wawel Kraków 87 Sen MA II
2 s 2 1:54.33 MURZYN Kamil WKS Wawel Kraków 86 Sen MA II
3 s 2 1:54.84 ROGOZIK Mariusz WKS Wawel Kraków 86 Sen MA II B.D. 2
4 s 2 1:55.02 WIKTORSKI Hubert WKS Wawel Kraków # 90 U23 MA II OLEKSYK Grzegorz 2
5 s 2 1:57.59 DADEJ Dawid ZKS Unia Tarnów 91 U20 MA III B.D. 2
6 s 2 1:59.49 MICHNIAK Jan WKS Wawel Kraków 92 U20 MA III
7 s 2 2:01.03 PIECH Kacper WKS Wawel Kraków 90 U23 MA III
8 s 2 2:07.94 PAJOR Michał ZKS Unia Tarnów 91 U20 MA -- KUCZEK Piotr # BEZ
9 s 2 2:10.88 ŻACZEK Maciej KS Cracovia 1906 Kraków 92 U20 MA --
10 s 2 2:11.48 RAJCA Kamil KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
11 s 2 2:12.96 PINDELSKI Daniel UKS bieganie.pl Stryszawa # 95 U16 MA --
12 s 2 2:17.67 MANTERYS Kamil KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA --
1500 m M
1 s 1 4:08.50 WALOSKI Dawid MCKiS Jaworzno # 92 U20 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/0998/11 2018 BEZ
2 s 1 4:13.04 JASZCZUR Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
3 s 1 4:18.25 PIEKARZ Krystian UKS Budowlani Nowy Sącz 93 U18 MA IV #
4 s 1 4:20.64 ZEMŁA Marcin WKS Wawel Kraków # 92 U20 MA IV B.D. Z/4084/11 2
5 s 1 4:22.67 AMS Tomasz UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK -- B.D. BEZ
6 s 1 4:23.51 OLEJARCZYK Henryk CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
7 s 1 4:24.72 GÓRSKI Dawid KKL Kielce 93 U18 SK --
8 s 1 4:30.28 ADAMSKI Tomasz UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 94 U18 SK -- JAROS Kazimierz 5
9 s 1 4:38.70 LENARTOWICZ Andrzej niest. Kielce # 93 U18 SK -- B.D. DUDEK Sylwester # BEZ
10 s 1 4:40.98 KIJOWSKI Adrian ZKS Unia Tarnów 93 U18 MA -- JASICZ Ryszard BEZ
11 s 1 4:46.98 TRUCHAN Radosław ZKS Unia Tarnów 94 U18 MA -- JASICZ Ryszard 4
1 s 2 3:54.33 FLIS Tomasz LKS Kłos Olkusz 86 Sen MA II
2 s 2 3:56.70 OGORZAŁY Tomasz KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA II #
3 s 2 4:02.95 WOŹNIAK Jakub WKS Wawel Kraków 90 U23 MA III B.D. # 3
4 s 2 4:06.61 PAŁKA Piotr CKS Budowlani Częstochowa # 84 Sen SL III PAŁKA Piotr # Z/1643/11 2019 2
5 s 2 4:08.68 ZABAWSKI Jarosław WKS Wawel Kraków 88 U23 MA III
6 s 2 4:09.36 KONDRAT Mariusz UKS Trójka Sandomierz 91 U20 SK III
7 s 2 4:10.25 MOHANED Dadouch KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA III
8 s 2 4:10.93 CEDRO Miłosz WKS Wawel Kraków 86 Sen MA III B.D.
9 s 2 4:12.31 KAWIK Marek KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA --
10 s 2 4:12.36 ZAGDAŃSKI Dariusz KKL Kielce 89 U23 SK -- #
11 s 2 4:12.97 KOS Kamil KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -- #
12 s 2 4:19.29 MOTAK Jakub KS Cracovia 1906 Kraków 92 U20 MA IV B.D. # BEZ
13 s 2 4:22.21 GAWROŃSKI Tomasz UMKS Nadir Jędrzejów # 92 U20 SK -- BARTOSZ Bartłomiej # Z/2430/11 2019
14 s 2 4:22.43 RADWAN Michał WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA --
15 s 2 4:22.96 NIEZGODA Marcin KKB MOSiR Krosno # 90 U23 PK -- KATAN Wacław Z/3583/11 2019 3
110 m pł J MŁ M
3 s 1 15.85 GRADZIK Patryk KKL Kielce 95 U16 SK -0.9 IV #
4 s 1 16.11 PODSIADŁO Aleksander ULKS Gryf Rytwiany 95 U16 SK -0.9 IV KALWAT Marek # 3
5 s 1 16.23 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK -0.9 IV B.D. # 1
6 s 1 16.40 KRAWIEC Robert WKS Wawel Kraków 93 U18 MA -0.9 IV
7 s 1 18.76 KRYSTOSIAK Paweł MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -0.9 --
110 m pł M (99.1) M
2 s 1 15.67 PETELEWICZ Karol UKS Trójka Sandomierz 91 U20 SK -0.9 II MIREK Andrzej Z/4341/11 2013 2
110 m pł M
1 s 1 14.40 GIZA Maciej KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -0.9 I
400 m pł J MŁ M
2 s 1 60.01 ATAMAN Amadeusz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
3 s 1 60.67 ŁUKASIK Łukasz ZKS Unia Tarnów 93 U18 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/4313/11 2011 4
4 s 1 64.00 LEŚNIAK Szymon WKS Wawel Kraków 94 U18 MA --
400 m pł M
1 s 1 56.33 KĘDRACKI Maciej KKL Kielce 91 U20 SK II
4x100 m M
1 s 1 43.41 PODHALICZ Lech
ŻAK Marcin
CHOŁODY Mariusz
KALANDYK Hubert
niest. Rzeszów 94
93
93
94
U18 PDK --

B.D.
WIERZBICKI Mirosław B.D.
Z/2748/11
2019
2
1
2 s 1 44.38 SARNECKI Paweł
STAWIARZ Dariusz
SZCZUPAK Michał
PIETRYKA Filip
KS AZS AWF Kraków 94
93
94
93
U18 MLP -- B.D.


1
3 s 1 45.42 KUNYSZ Patryk
PITRUS Michał
OLSZOWY Dawid
BŁAŻKOWSKI Damian
niest. Rzeszów 94
93
93
94
U18 PDK --

B.D.
1
4 s 1 47.16 GAD Mateusz
KUNDERA Radosław
TIETIERIN Paweł
MODRZEJEWSKI Piotr
niest. Kielce 95
95
93
94
U18 SWK --


5 s 1 47.66 ZIELIŃSKI Adrian
PERUCKI Bartłomiej
MARTYNA Bogusz
FUGAS Tomasz
WKS Wawel Kraków 94
93
94
94
U18 MLP --
B.D.

2
6 s 1 48.20 NOWAK Tomasz
SOBOTA Marcin
ZIAJA Piotr
PRZYBYLSKI Wojciech
SKS Kusy Kraków 95
95
95
95
U16 MLP --


Wzwyż M
1 2.00 ZAWIŁA Łukasz KS AZS AWF Kraków # 83 Sen MA II
2 1.90 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL III B.D. # 2
1 1 2.00 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA II B.D. # 2
2 1 1.95 ZAWADA Karol UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK II
3 1 1.90 SABAT Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK III #
4 1 1.85 CIEŚLIK Miłosz UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U18 PK III
5 1 1.80 PRZYWARA Dawid KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA IV B.D. # BEZ
6 1 1.75 CZERW Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK IV
7 1 1.75 PODSIADŁO Aleksander ULKS Gryf Rytwiany 95 U16 SK IV KALWAT Marek # 3
W dal M
  5.74 MARTYNA Bogusz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.1 --
1 6.55 BERKOWICZ Piotr KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +1.7 III B.D. # 3
2 6.32 DAHL Lars WKS Wawel Kraków 89 U23 MA -0.2 III
3 6.08 WASIK Mateusz KKL Kielce 91 U20 SK -0.3 IV
4 5.93 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL +0.6 IV B.D. # 2
5 4.72 PICHETA Adrian KKL Kielce 97 U14 SK +0.8 --
1 1 6.36 SĄCZAWA Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.3 III #
2 1 6.27 PANEK Grzegorz LKS Stal Mielec 93 U18 PK +0.8 IV
3 1 6.23 KORZEŃ Radosław LKS Stal Mielec 94 U18 PK +0.9 IV
4 1 6.22 LEŚKÓW Maciej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA +0.5 IV
5 1 6.11 KOŚCIÓŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +1.5 IV
6 1 5.85 MARTYNA Bogusz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +2.4 --
Kula (5) M
1 13.68 SMALCERZ Krzysztof KS Energetyk Jaworzno # 94 U18 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/4083/11 2015 4
2 13.39 SUM Przemysław WKS Wawel Kraków 95 U16 MA IV #
3 12.37 TKACZYK Michał UKS Gimpel Nowy Targ 93 U18 MA --
4 8.60 PASTERNAK Krystian KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA --
1 1 15.00 KWAŚNIK Kamil CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK II
2 1 14.97 KRÓL Iwan WKS Wawel Kraków 93 U18 MA III
3 1 13.61 KACHNIC Artur KS Cracovia 1906 Kraków 93 U18 MA III
4 1 12.25 KIPER Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
5 1 12.04 KAPCIA Marcin WKS Wawel Kraków 94 U18 MA --
6 1 11.88 TELEGA Konrad UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK -- #
7 1 10.26 BĄK Jakub KKL Kielce 94 U18 SK --
8 1 9.93 KRZYSIEK Karol KKL Kielce 94 U18 SK --
Kula (6) M
1 13.75 WOJTASZEK Dawid WKS Wawel Kraków # 92 U20 MA III B.D. # 3
2 11.58 ŁÓJ Patryk KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA IV
3 10.90 KOWALEWSKI Jakub WKS Wawel Kraków 92 U20 MA --
Kula (7.26) M
1 16.99 ZBROSZCZYK Kamil KKL Kielce 87 Sen SK I
2 16.46 GIBES Wojciech WKS Wawel Kraków 84 Sen MA I
3 14.64 BORKOWSKI Daniel KKL Kielce 84 Sen SK I #
4 10.27 BRODZIAK Łukasz KU AZS UJ Kraków 89 U23 MA --
Dysk (1.5) M
1 38.02 PRĄDZYŃSKI Michał WKS Wawel Kraków 95 U16 MA IV
2 31.99 RYGORCZUK Mariusz WKS Wawel Kraków 95 U16 MA V
3 25.63 WÓJTOWIEC Artur WKS Wawel Kraków 95 U16 MA --
1 1 46.67 RYBIAŁEK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK II
2 1 43.93 KRÓL Iwan WKS Wawel Kraków 93 U18 MA III
3 1 37.23 KWAŚNIK Kamil CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
4 1 35.79 KRUK Damian KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA IV
5 1 28.80 CIEŚLIK Bartosz UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK --
6 1 27.60 MAZUR Daniel UKS Żaczek Połaniec 93 U18 SK --
7 1 25.06 BĄK Jakub KKL Kielce 94 U18 SK --
1 2 37.56 SMALCERZ Krzysztof KS Energetyk Jaworzno # 94 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef # Z/4083/11 2015 4
Dysk (1.75) M
1 48.76 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U20 SL II BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2019 1
2 34.80 BIELEC Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV
Dysk (2) M
1 49.98 ROCH Bartosz KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA I
2 48.13 MUNIAK Michał KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA I
3 43.62 DĘBICKI Sebastian ULKS Technik Trzcinica 78 Sen PK II
4 34.67 WIERZBA Bartosz KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA --
5 28.07 BRODZIAK Łukasz KU AZS UJ Kraków 89 U23 MA --
Oszczep (700) M
1 50.58 KACHNIC Artur KS Cracovia 1906 Kraków 93 U18 MA III
2 48.08 TIETIERIN Paweł KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA IV
3 46.67 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK IV #
4 38.81 BEDNAREK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK V
Oszczep (800) M
1 47.48 KURNIK Kamil KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III
2 39.88 KOLAWA Michał KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV B.D. # BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.020532846451 sekund