Poznań 12.06.2010
Mistrzostwa Okręgu Młodzików - I rzut ligi młodzików
100 m K
1 4 e 1 13.30 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL +0.9 IV PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
2 3 e 1 13.30 TUROWSKA Monika KL Wałcz 95 U16 ZP +0.9 IV
3 13 e 1 13.73 POLOCH Martyna UKS Achilles Leszno 95 U16 WP +0.9 IV
4 22 e 1 14.31 WAWRZYNIAK Karolina KS Stal Ostrów Wlkp. 97 U14 WP +0.9 V B.D. # BEZ
5 24 e 1 14.33 KARPIK Sara MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP +0.9 V
6 30 e 1 14.45 DRZEWIECKA Jolanta UKS Przełaj Żerków 96 U16 WP +0.9 V
1 6 e 2 13.56 DOBROWOLSKA Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP -1.5 IV POLAK Mirosław # Z/4534/11 2014 2
2 10 e 2 13.69 SYGNECKA Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -1.5 IV #
3 17 e 2 13.99 ORŁOWSKA Karolina UKS Orkan Środa Wlkp. # 96 U16 WP -1.5 V KACZOR Mieczysław B.D. # Z/1067/12 2014 BEZ
4 18 e 2 14.09 WŁODARCZAK Joanna MKS Juvenia Puszczykowo 95 U16 WP -1.5 V
5 27 e 2 14.41 KULSKA Aneta TS Olimpia Poznań 95 U16 WP -1.5 V BYTNIEWSKA Magdalena Z/1648/11 2011 5
6 29 e 2 14.45 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 98 U14 WP -1.5 V WALCZAK Marek Z/0309/14 2019 1
7 39 e 2 14.79 ŚMIAŁEK Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP -1.5 --
8 41 e 2 15.93 KOWALEWSKA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 97 U14 WP -1.5 -- PTAK Krzysztof BEZ
1 12 e 3 13.73 NITSCHKE Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP -0.7 IV
2 14 e 3 13.74 ANDRZEJEWSKA Magdalena TS Olimpia Poznań 95 U16 WP -0.7 IV BYTNIEWSKA Magdalena Z/1190/11 2011 BEZ
3 16 e 3 13.96 PLEWA Paulina PLKS Gwda Piła 96 U16 WP -0.7 V
4 19 e 3 14.09 RYCZEK Martyna PLKS Gwda Piła 96 U16 WP -0.7 V
5 21 e 3 14.16 PAWEŁCZYK Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP -0.7 V
6 35 e 3 14.61 TALARCZYK Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 96 U16 WP -0.7 -- #
7 36 e 3 14.63 WECHTA Marta MKS Juvenia Puszczykowo 95 U16 WP -0.7 --
8 40 e 3 15.23 JĘDRASZCZYK Ola LKS OSiR Pleszew 96 U16 WP -0.7 --
1 5 e 4 13.42 BZDZIEL Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP -0.3 IV
2 9 e 4 13.62 KOLIBABKA Martyna MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP -0.3 IV
3 43 e 4 22.80 WALKIEWICZ Monika UKS Przełaj Żerków 96 U16 WP -0.3 --
1 8 e 5 13.59 KONIECZKA Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań # 96 U16 WP -1.8 IV
2 15 e 5 13.76 ŚWIETLIK Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP -1.8 IV
3 23 e 5 14.33 NITSCHKE Paulina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP -1.8 V
4 32 e 5 14.49 MACIEJAK Jagoda MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP -1.8 V
5 38 e 5 14.78 MANIA Karolina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP -1.8 --
1 2 e 6 13.05 BŁOCH Anna MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP -1.1 III
2 7 e 6 13.57 POLOCH Ewa UKS Achilles Leszno 95 U16 WP -1.1 IV
3 20 e 6 14.10 KRAJEWSKA Natasza LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP -1.1 V
4 25 e 6 14.33 KOSTRZEWA Kinga UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP -1.1 V
5 31 e 6 14.46 WIELICZKO Sara MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP -1.1 V
6 37 e 6 14.77 WITCZAK Anna MKS Calisia Kalisz 95 U16 WP -1.1 -- B.D.
1 1 e 7 12.95 PODLEWSKA Roksana KS Stal Ostrów Wlkp. 96 U16 WP -1.3 III
2 11 e 7 13.70 KONIECZNA Monika UKS Achilles Leszno 95 U16 WP -1.3 IV
3 26 e 7 14.40 SZULC Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -1.3 V #
4 28 e 7 14.44 WALIGÓRA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 96 U16 WP -1.3 V PTAK Krzysztof # Z/1742/12 2017 2
5 33 e 7 14.49 PATRYJAS Marta PLKS Gwda Piła 96 U16 WP -1.3 V
6 34 e 7 14.51 NOWAK Klaudia UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -1.3 -- CZESZYK Piotr # BEZ
7 42 e 7 16.41 PILARCZYK Marta UKS Sprint Przeźmierowo 95 U16 WP -1.3 -- #
1 f 1 12.81 PODLEWSKA Roksana KS Stal Ostrów Wlkp. 96 U16 WP -2.3 III
2 f 1 13.05 BŁOCH Anna MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP -2.3 III
3 f 1 13.16 BZDZIEL Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP -2.3 III
4 f 1 13.45 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL -2.3 IV PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
5 f 1 13.46 DOBROWOLSKA Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP -2.3 IV POLAK Mirosław # Z/4534/11 2014 2
6 f 1 13.48 KOLIBABKA Martyna MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP -2.3 IV
200 m K
1 5 s 1 27.34 KACZMAREK Katarzyna MKS Baszta Szamotuły 93 U18 WP +1.1 IV
2 8 s 1 27.99 MAJORCZYK Monika MKS Baszta Szamotuły 94 U18 WP +1.1 IV
3 13 s 1 28.90 ROSPENDA Paulina OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +1.1 --
4 14 s 1 31.35 SZLAFKA Magdalena UKS Sportowiec Borowo 94 U18 WP +1.1 --
1 9 s 2 28.12 MAJEWSKA Monika SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -0.1 IV #
2 10 s 2 28.40 NIEWCZYK Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP -0.1 IV
3 11 s 2 28.68 PRZEGIĘTKA Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP -0.1 -- B.D.
4 12 s 2 28.89 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP -0.1 -- BIEDERMANN Roman # Z/1324/13 2019 2
1 1 s 3 25.86 KRAWCZYK Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP -0.2 II
2 2 s 3 26.27 WOLANIN Agnieszka OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP -0.2 III #
3 3 s 3 26.74 GOLICZ Malwina SL Olimpia Poznań # 90 U23 WP -0.2 III B.D. 2
4 4 s 3 27.27 GAJEWSKA Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP -0.2 III
5 6 s 3 27.47 ODLANICKA-POCZOBUTT Wiktoria OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP -0.2 IV
6 7 s 3 27.60 TUROWSKA Monika KL Wałcz 95 U16 ZP -0.2 IV
300 m K
1 6 s 1 44.28 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL III PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
2 21 s 1 48.14 MIELCAREK Anna WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP V
3 26 s 1 48.70 NALEWAJSKA Joanna PLKS Gwda Piła 95 U16 WP --
4 31 s 1 51.19 CICHOCKA Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP --
5 36 s 1 53.34 GURDA Dominika KS Gwardia Piła 97 U14 WP --
1 18 s 2 47.79 KOSTRZEWA Kinga UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP V
2 23 s 2 48.37 GRĄDALSKA Zuzanna UKS Sprint Przeźmierowo 95 U16 WP V
3 37 s 2 54.07 ITKOWIAK Agnieszka UKS Sportowiec Borowo 96 U16 WP --
1 32 s 3 52.06 PIECHOCKA Angelika UKS Sprint Przeźmierowo 96 U16 WP --
2 34 s 3 52.58 KIN Ewa PLKS Gwda Piła 96 U16 WP --
1 27 s 4 48.77 GAGAT Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 96 U16 WP --
2 28 s 4 49.83 MUSZYŃSKA Wiktoria UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP --
3 30 s 4 51.00 ZALEWSKA Olga UKS Sportowiec Borowo 96 U16 WP --
4 35 s 4 53.09 PIETRZAK Natalia UKS Sprint Przeźmierowo 96 U16 WP -- #
1 17 s 5 47.63 GLUMA Agata UKS Achilles Leszno 96 U16 WP V
2 20 s 5 47.93 ŁAKOMY Katarzyna KS Energetyk Poznań 96 U16 WP V
3 24 s 5 48.50 GWIAZDOWSKA Anna UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP V CZARNECKI Mateusz # Z/0429/12 2014 3
4 29 s 5 50.66 DĄBROWSKA Adrianna MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP --
5 38 s 5 55.46 BINCZEWSKA Magdalena KS Energetyk Poznań 96 U16 WP --
1 10 s 6 45.76 MICHALSKA Olga KS Stal Ostrów Wlkp. 97 U14 WP IV
2 11 s 6 45.77 KIESTRZYŃSKA Katarzyna MKL Gniezno 95 U16 WP IV B.D.
3 14 s 6 46.75 KRAJEWSKA Natasza LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP V
4 15 s 6 46.78 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP V BIEDERMANN Roman B.D. Z/0938/12 2019 2
5 16 s 6 47.29 KUBIACZYK Maja UKS 12 Kalisz 97 U14 WP V #
6 22 s 6 48.15 KONIECZNA Adrianna UKS Sportowiec Borowo 96 U16 WP V
7 25 s 6 48.62 NOWAK Marta MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP --
1 8 s 7 45.20 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP IV REJEWSKI Robert B.D. # Z/1671/12 2019
2 9 s 7 45.26 BEDNAREK Anna UKS 12 Kalisz 95 U16 WP IV #
3 12 s 7 45.81 PACH Barbara TS Olimpia Poznań 95 U16 WP IV BYTNIEWSKA Magdalena Z/0638/11 2011 4
4 13 s 7 46.57 KOLIBABKA Martyna MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP V
5 19 s 7 47.88 KROT Izabela UKS 12 Kalisz 97 U14 WP V B.D. WIŚNIEWSKI Paweł # , Z/0442/13 , 2019 2
6 33 s 7 52.57 GAWLAK Sara KS Gwardia Piła 96 U16 WP -- RAJEWICZ Czesław # Z/0471/12 2018 3
1 1 s 8 41.40 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
2 2 s 8 42.02 MIKOŁAJCZAK Monika SL Olimpia Poznań # 96 U16 WP II B.D.
3 3 s 8 42.21 ORGANIŚCIAK Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 96 U16 WP II B.D. B.D. 3
4 4 s 8 43.47 ROLIŃSKA Agata PLKS Gwda Piła 95 U16 WP III
5 5 s 8 43.72 ŚWIETLIK Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP III
6 7 s 8 44.34 KONIECZKA Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań # 96 U16 WP III
600 m K
1 7 s 1 1:48.59 JAKUBIAK Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań # 97 U14 WP V TALIKADZE Roman DUTKIEWICZ Janusz B.D. # BEZ
2 8 s 1 1:49.29 DYONIZY Oliwia UKS 12 Kalisz # 97 U14 WP V B.D. BEZ
3 14 s 1 1:53.65 SKORUPIŃSKA Julia WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
4 17 s 1 1:54.49 FRAJTAK Nikola UKS Achilles Leszno 95 U16 WP -- #
5 19 s 1 1:58.41 ZALIWKOWSKA Natalia PLKS Gwda Piła 96 U16 WP -- #
6 24 s 1 2:04.62 ROCHOWIAK Ewa UKS Sportowiec Borowo 96 U16 WP --
7 25 s 1 2:14.56 LEHMANN Ada UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- ZAWORSKI Marek # Z/1598/12 2015 4
1 9 s 2 1:50.07 ŁUKASZYK Joanna MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP --
2 10 s 2 1:51.55 LUDWICZAK Kinga UKS Przełaj Żerków 96 U16 WP --
3 11 s 2 1:51.67 MATELSKA Monika LKS OSiR Pleszew 96 U16 WP --
4 15 s 2 1:53.83 DRÓBKA Magdalena PLKS Gwda Piła 96 U16 WP --
5 16 s 2 1:54.43 KARABASZ Natalia KL Wałcz 97 U14 ZP -- DIWYK Marek # Z/0049/13 2015 3
6 18 s 2 1:54.53 RZUN Jagoda UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
7 20 s 2 1:58.81 PUTO Anna-Maria UKS Sportowiec Borowo 96 U16 WP --
8 21 s 2 2:00.39 REDUTKO Amelia KL Wałcz 95 U16 ZP --
9 22 s 2 2:01.07 BIRK Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP --
10 23 s 2 2:01.59 KOWAŃDY Patrycja UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP --
1 1 s 3 1:39.46 BUCHAJCZYK Anna KS Gwardia Piła 95 U16 WP III B.D. BEZ
2 2 s 3 1:41.28 RZEPKA Joanna LUKS Orkan Września 95 U16 WP III
3 3 s 3 1:41.34 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła # 96 U16 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2019 1
4 4 s 3 1:44.49 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP IV OSTROWSKI Ryszard B.D. # Z/0939/12 2019 M
5 5 s 3 1:46.03 ZIELIŃSKA Adrianna MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP V
6 6 s 3 1:46.28 LIWAK Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań # 96 U16 WP V
7 12 s 3 1:51.90 ZIACH Karolina MLKS Sparta Złotów 95 U16 WP -- KOWALSKI Dariusz Z/0875/11 2014 BEZ
8 13 s 3 1:53.25 GROMADZIŃSKA Marzena LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP --
800 m K
1 6 s 1 2:26.66 GRZEŚ Krystyna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP IV #
2 8 s 1 2:31.66 ROSZKOWIAK Angelika MKL Gniezno 93 U18 WP IV SZYMAŃSKA Hanna 4
3 10 s 1 2:35.34 SKORUPIŃSKA Agnieszka UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0524/11 2014 3
4 11 s 1 2:35.85 OSTROWSKA Izabela MKL Gniezno 94 U18 WP -- SZYMAŃSKA Hanna BEZ
5 12 s 1 2:54.23 OTTO Agata UKS AS Czempiń # 94 U18 WP -- TALIKADZE Roman DUTKIEWICZ Janusz # , Z/4560/11 , 2012 BEZ
6 13 s 1 3:09.38 MATYJA Marta LKS Sana Kościan 93 U18 WP -- TALIKADZE Roman Z/1453/11 2012 BEZ
1 1 s 2 2:15.07 PŁACZEK Lena niest. Poznań # 91 U20 WP II
2 2 s 2 2:16.07 STEFAŃSKA Angelika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP II #
3 3 s 2 2:17.98 OBARSKA Katarzyna SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP III
4 4 s 2 2:19.79 KOŁACKA Małgorzata OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III B.D. # 1
5 5 s 2 2:23.11 LIPIECKA Agnieszka OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
6 7 s 2 2:27.53 LIPIECKA Angelika OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP IV
7 9 s 2 2:31.66 LIS Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 94 U18 WP IV B.D. BEZ
1000 m K
1 5 s 1 3:19.55 MARCZAK Sylwia UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP IV
2 9 s 1 3:22.92 BURMISTRZAK Sara UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0528/11 2014 3
3 10 s 1 3:23.94 MAŁECKA Izabela MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP V
4 11 s 1 3:25.75 NOWAK Maria LUKS Orkan Września 96 U16 WP V
5 12 s 1 3:29.80 KACZYŃSKA Michalina UKS Skoczek Skoki 96 U16 WP V NOWAK Wiesław BEZ
6 13 s 1 3:39.59 LEWANDOWSKA Paulina KS Energetyk Poznań 97 U14 WP -- GRENDA Jan # Z/0380/13 2016 2
7 14 s 1 3:41.03 TOMCZAK Roksana UKS Przełaj Żerków 96 U16 WP --
8 15 s 1 3:41.06 STACHOWIAK Sandra LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP -- TALIKADZE Roman DUTKIEWICZ Janusz # , Z/4557/11 , 4
9 16 s 1 3:42.95 ŚRODA Weronika MKS Juvenia Puszczykowo 95 U16 WP --
1 1 s 2 3:03.00 KROSCHEL Karena LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP III
2 2 s 2 3:13.08 BUDNER Anna KS Energetyk Poznań 96 U16 WP IV #
3 3 s 2 3:13.65 WERNER Iwona WMLKS Nadodrze Powodowo # 97 U14 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/1674/13 2018 2
4 4 s 2 3:15.20 MAJDECKA Andżelika LUKS Orkan Września 95 U16 WP IV #
5 6 s 2 3:20.10 PŁOSAJ Nikol UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP IV
6 7 s 2 3:22.44 UCIECHOWSKA Joanna LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP IV
7 8 s 2 3:22.47 SZCZEPANIAK Agata KS Gwardia Piła 95 U16 WP IV
8 17 s 2 3:52.13 GAGAT Natalia MKS Juvenia Puszczykowo 97 U14 WP --
100 m pł MŁ K
1 7 s 1 18.20 PISKORSKA Milena UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP -1.9 V SKWIERZYŃSKI jacek Z/0540/11 2014 BEZ
2 8 s 1 18.32 ŁUKASZCZYK Patrycja MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP -1.9 V
3 9 s 1 19.23 GWIAZDOWSKA Anna UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP -1.9 -- CZARNECKI Mateusz # Z/0429/12 2014 3
4 10 s 1 21.72 NAPIERALSKA Karolina WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP -1.9 --
1 1 s 2 16.93 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP -1.0 IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0529/11 2015 3
2 2 s 2 17.08 BOROWSKA Aleksandra UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP -1.0 IV
3 3 s 2 17.44 DĄBROWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP -1.0 V #
4 4 s 2 17.54 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP -1.0 V BIEDERMANN Roman B.D. # Z/3611/11 2019 2
5 5 s 2 17.79 KAPAŁKA Agnieszka LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP -1.0 V
6 6 s 2 18.09 MAŁY Karolina KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP -1.0 V
300 m pł K
1 4 s 1 49.33 BOROWSKA Alicja UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP III
2 9 s 1 53.97 NITSCHKE Paulina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP V
3 10 s 1 55.78 KAPAŁKA Agnieszka LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP --
4 11 s 1 59.26 ŚMIAŁEK Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
1 1 s 2 48.66 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP III REJEWSKI Robert B.D. # Z/1671/12 2019
2 2 s 2 49.02 POLOCH Martyna UKS Achilles Leszno 95 U16 WP III
3 3 s 2 49.24 POLOCH Ewa UKS Achilles Leszno 95 U16 WP III
4 5 s 2 50.26 DĄBROWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP IV #
5 6 s 2 51.23 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0529/11 2015 3
6 7 s 2 52.77 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP V BIEDERMANN Roman B.D. # Z/3611/11 2019 2
7 8 s 2 53.21 SERWUS Agnieszka KS Gwardia Piła 96 U16 WP V #
4x100 m K
1 s 1 53.39 BOROWSKA Aleksandra
BOROWSKA Alicja
BOCIAN Dominika
KONIECZKA Karolina
UKS Przełaj Żerków 95
95
95
96
U16 WLP --


2 s 1 53.54 PLEWA Paulina
ROLIŃSKA Agata
RYCZEK Martyna
PATRYJAS Marta
PLKS Gwda Piła 96
95
96
96
U16 WLP --


3 s 1 53.79 DOBROWOLSKA Izabela
MANIA Karolina
NITSCHKE Katarzyna
ŚMIAŁEK Izabela
WMLKS Nadodrze Powodowo 95
95
96
95
U16 WLP -- POLAK Mirosław


Z/4534/11
2014
2
4 s 1 55.19 WŁODARCZAK Joanna
ORGANIŚCIAK Karolina
GAGAT Agnieszka
TALARCZYK Zuzanna
MKS Juvenia Puszczykowo 95
96
96
96
U16 WLP --
B.D. B.D.

3
5 s 1 56.10 BEDNAREK Anna
BIŃCZYK Marta
KROT Izabela
KUBIACZYK Maja
UKS 12 Kalisz 95
95
97
97
U16 WLP --
WIŚNIEWSKI Paweł
B.D. WIŚNIEWSKI Paweł
Z/2366/11
, Z/0442/13
2017
, 2019
BEZ
2
6 s 1 56.37 DĄBROWSKA Martyna
NOWAK Klaudia
SZULC Anna
SYGNECKA Weronika
UKS Orkan Środa Wlkp. 95
96
96
96
U16 WLP --
CZESZYK Piotr

BEZ
1 s 2 51.57 ANDRZEJEWSKA Magdalena
PACH Barbara
SZÓSTAK Adrianna
MIKOŁAJCZAK Monika
TS Olimpia Poznań 95
95
96
96
U16 WLP -- BYTNIEWSKA Magdalena
BYTNIEWSKA Magdalena
JAGACIAK Jarosław
B.D.
Z/1190/11
Z/0638/11
Z/1019/12
2011
2011
2019
BEZ
4
M

2 s 2 52.42 BRZOZOWSKA Aleksandra
JANOWICZ Adrianna
BRZOZOWSKA Agnieszka
BŁOCH Anna
MKS Baszta Szamotuły 95
95
95
95
U16 WLP --
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.

Z/1477/11
2019
1
3 s 2 52.56 ORŁOWSKA Karolina
ŚWIETLIK Karolina
KRAJEWSKA Natasza
BZDZIEL Patrycja
LKS Orkan Wlkp. Poznań 96
96
96
96
U16 WLP -- KACZOR Mieczysław B.D.


Z/1067/12
2014
BEZ
4 s 2 54.70 PODLEWSKA Roksana
MAŁY Karolina
MICHALSKA Olga
DUTKIEWICZ Julia
KS Stal Ostrów Wlkp. 96
95
97
98
U16 WLP --


WALCZAK Marek
Z/0309/14
2019
1
5 s 2 57.36 GAWLAK Sara
GURDA Dominika
SERWUS Agnieszka
SMOLAKÓW Karolina
KS Gwardia Piła 96
97
96
96
U16 WLP -- RAJEWICZ Czesław


Z/0471/12
2018
3
Wzwyż K
1 1 f 1 1.65 WAWRZYNIAK Monika OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP II B.D. # 1
2 3 f 1 1.50 MURAWSKA Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP IV
3 4 f 1 1.50 SMOLAKÓW Karolina KS Gwardia Piła 96 U16 WP IV
4 2 f 1 1.50 STASIŁOWICZ Anna WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP IV
5 5 f 1 1.45 CHOJNACKA Dominika LUKS Orkan Września 95 U16 WP IV
6 6 f 1 1.40 BRZOZOWSKA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP V
6 8 f 1 1.40 MICHALSKA Olga KS Stal Ostrów Wlkp. 97 U14 WP V
8 7 f 1 1.40 BINKOWSKA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP V
9 9 f 1 1.40 SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 96 U16 WP V
10 13 f 1 1.35 JACOSZEK Karolina UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP --
10 12 f 1 1.35 BARTOS Jagoda MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP --
10 14 f 1 1.35 CIERŻNIAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
13 10 f 1 1.35 SURMIAK Paulina UKS 12 Kalisz 95 U16 WP --
13 11 f 1 1.35 NAPIERALSKA Karolina WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP --
15 15 f 1 1.30 GRZELAK Patrycja UKS Przełaj Żerków 96 U16 WP --
16 16 f 1 1.20 WICIJOWSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP --
17 17 f 1 1.10 IGNASIAK Aneta UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP --
Tyczka K
1 1 f 1 3.31 KIERZEK Edyta SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP I DZIAMSKI Krzysztof Z/1182/11 2015 1
2 2 f 1 2.80 WYBIERALSKA Małgorzata SL Olimpia Poznań # 96 U16 WP III
3 3 f 1 2.30 GRZELAK Magdalena KS Gwardia Piła 94 U18 WP --
W dal K
1 1 f 1 5.31 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP 0.0 III JAGACIAK Jarosław # Z/1019/12 2019 M
2 2 f 1 5.10 BOCIAN Dominika UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP 0.0 III
3 3 f 1 4.92 BRZOZOWSKA Agnieszka MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP 0.0 IV
4 4 f 1 4.78 OKONOWSKA Kamila MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP 0.0 V #
5 5 f 1 4.74 BZDZIEL Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP 0.0 V
6 6 f 1 4.70 MURAWSKA Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP 0.0 V
7 7 f 1 4.69 WECHTA Marta MKS Juvenia Puszczykowo 95 U16 WP 0.0 V
8 8 f 1 4.59 KARPIK Sara MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP 0.0 V
9 9 f 1 4.55 NITSCHKE Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP 0.0 V
10 11 f 1 4.48 WALIGÓRA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 96 U16 WP 0.0 -- PTAK Krzysztof # Z/1742/12 2017 2
11 10 f 1 4.48 CIERŻNIAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP 0.0 --
12 12 f 1 4.47 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 98 U14 WP 0.0 -- WALCZAK Marek Z/0309/14 2019 1
13 13 f 1 4.42 WIELICZKO Sara MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP 0.0 --
14 14 f 1 4.35 ORŁOWSKA Karolina UKS Orkan Środa Wlkp. # 96 U16 WP 0.0 -- KACZOR Mieczysław B.D. # Z/1067/12 2014 BEZ
15 15 f 1 4.31 PATRYJAS Marta PLKS Gwda Piła 96 U16 WP 0.0 --
16 16 f 1 4.27 MIELCAREK Anna WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP 0.0 --
17 17 f 1 4.27 GRAŚ Marta KS Gwardia Piła 95 U16 WP 0.0 --
18 18 f 1 4.26 CZYŻ Kamila PLKS Gwda Piła 97 U14 WP 0.0 -- #
19 19 f 1 4.24 WĘGLEWSKA Sara LUKS Orkan Września 96 U16 WP 0.0 --
20 20 f 1 4.22 BINKOWSKA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP 0.0 --
21 21 f 1 4.02 JĘDRASZCZYK Ola LKS OSiR Pleszew 96 U16 WP 0.0 --
22 22 f 1 3.89 PIECHOCKA Angelika UKS Sprint Przeźmierowo 96 U16 WP 0.0 --
23 23 f 1 3.54 WAWRZYNIAK Karolina KS Stal Ostrów Wlkp. 97 U14 WP 0.0 -- B.D. # BEZ
Kula (3) K
1 1 f 1 10.73 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 96 U16 SK IV FURMANEK Grzegorz # Z/1130/12 2019 LDK!
2 2 f 1 10.28 KOCZOROWSKA Diana LUKS Orkan Września 95 U16 WP IV
3 3 f 1 10.12 DOLIŃSKA Marta MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP IV
4 4 f 1 9.83 SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 96 U16 WP IV
5 5 f 1 9.79 JARCZEWSKA Martyna MUKS Szok Bojanowo 96 U16 WP V
6 6 f 1 9.04 KROLL Paulina PLKS Gwda Piła 95 U16 WP V
7 7 f 1 8.73 POHL Jagoda UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP V
8 8 f 1 8.54 JERZYNIAK Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP -- KOBIERSKI Andrzej # Z/0966/13 2016 3
9 9 f 1 8.35 STACHOWIAK Klaudia WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
10 10 f 1 8.30 GRĄDALSKA Zuzanna UKS Sprint Przeźmierowo 95 U16 WP --
11 11 f 1 8.24 PODGÓRSKA Cecylia UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- #
12 12 f 1 8.23 ZWIERZYŃSKA Paulina UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz # Z/0432/12 2014 3
13 13 f 1 7.86 JĘDRASIAK Sylwia LKS OSiR Pleszew 96 U16 WP --
14 14 f 1 7.85 HEIGENBARTH Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP --
15 15 f 1 7.81 OSTROWSKA Alicja MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP -- #
16 16 f 1 7.73 ZACZEK Irmina LKS OSiR Pleszew 96 U16 WP --
17 17 f 1 7.50 BUDA Anita WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP --
18 18 f 1 7.48 MUCHA Izabela MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP --
19 19 f 1 7.05 ROBAK Natalia UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- #
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 34.25 KACZMAREK Anna MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP III
2 2 f 1 31.38 HEIGENBARTH Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP IV
3 3 f 1 30.96 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 96 U16 SK IV FURMANEK Grzegorz # Z/1130/12 2019 LDK!
4 4 f 1 25.58 DOLIŃSKA Marta MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP V
5 5 f 1 25.13 JĘDRASIAK Sylwia LKS OSiR Pleszew 96 U16 WP V
6 6 f 1 25.04 STEPCZYŃSKA Angelika MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP V
7 7 f 1 24.03 LANGNER Patrycja UKS Trójka Marzenin 96 U16 WP V SZYMKOWIAK Artur 4
8 8 f 1 22.25 KOCZOROWSKA Diana LUKS Orkan Września 95 U16 WP --
9 9 f 1 21.84 PODGÓRSKA Cecylia UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- #
10 10 f 1 21.52 BORDYCH Zuzanna UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP -- #
11 11 f 1 19.53 KLIEMAN Justyna MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP --
12 12 f 1 19.53 MUCHA Izabela MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP --
13 13 f 1 17.81 JERZYNIAK Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP -- KOBIERSKI Andrzej # Z/0966/13 2016 3
14 14 f 1 17.58 ROBAK Natalia UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- #
15 15 f 1 16.87 JARCZEWSKA Martyna MUKS Szok Bojanowo 96 U16 WP --
Młot (3) K
1 1 f 1 34.44 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 96 U16 SK V FURMANEK Grzegorz # Z/1130/12 2019 LDK!
2 2 f 1 29.65 OSTROWSKA Alicja MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP V #
3 3 f 1 26.82 KRYM Karolina UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP -- B.D. Z/0430/12 2013 4
4 4 f 1 25.10 ZWIERZYŃSKA Paulina UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz # Z/0432/12 2014 3
Oszczep (600) K
1 1 f 1 38.77 NOWAK Monika AZS-AWF Gorzów # 91 U20 LB III
2 2 f 1 31.98 BARWIN Kamila MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP IV
3 3 f 1 30.35 ROTHE Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP IV
4 4 f 1 28.27 SZLAFKA Magdalena UKS Sportowiec Borowo 94 U18 WP --
5 5 f 1 28.14 CICHA Sonia UKS Olimp Duszniki 96 U16 WP V PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1003/12 2017 3
6 6 f 1 27.33 PISKORSKA Milena UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP V SKWIERZYŃSKI jacek Z/0540/11 2014 BEZ
7 7 f 1 27.03 ŁUKASZCZYK Patrycja MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP V
8 8 f 1 24.90 WIECZOREK Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP -- #
9 9 f 1 24.82 KRYSZTOFIAK Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
10 10 f 1 24.02 MAĆKOWIAK Agata UKS Olimp Września 96 U16 WP -- B.D. BEZ
11 11 f 1 22.38 NOWAK Marta MKS Juvenia Puszczykowo # 94 U18 WP --
12 12 f 1 20.92 STACHOWIAK Klaudia WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
13 13 f 1 14.71 MAJCHEREK Kinga UKS Skoczek Władysławów 95 U16 WP --
Chód 3 km K
1 1 s 1 16:29.30 MROTEK Katarzyna KS Gwardia Piła 95 U16 WP III
2 2 s 1 16:33.01 KANCLERZ Paulina KS Gwardia Piła 93 U18 WP --
3 3 s 1 16:37.87 BIŃCZYK Marta UKS 12 Kalisz 95 U16 WP III WIŚNIEWSKI Paweł Z/2366/11 2017 BEZ
4 4 s 1 16:46.42 PRUSS Katarzyna UKS 12 Kalisz 96 U16 WP III
5 5 s 1 16:51.88 PANKOWSKA Marietta UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP III #
6 6 s 1 17:04.56 ZIELIŃSKA Krystyna UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP III
7 7 s 1 19:47.09 WOJTYŚ Klaudia UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP V #
8 8 s 1 19:50.94 LEHMANN Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP V ZAWORSKI Marek # Z/0355/11 2013 2
9 9 s 1 20:36.51 LEWANDOWSKA Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP --
100 m M
1 5 e 1 12.09 KOWALEWSKI Adam LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP -0.9 IV
2 6 e 1 12.10 NOWAK Dominik LKS Orkan Wlkp. Poznań # 96 U16 WP -0.9 IV #
3 15 e 1 12.68 DROŻDŻYŃSKI Adrian LUKS Orkan Września 96 U16 WP -0.9 V
4 28 e 1 13.32 WIECZOREK Szymon MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP -0.9 --
5 31 e 1 13.55 NIEWIADOMSKI Karol WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP -0.9 --
6 34 e 1 13.59 DEPCZYŃSKI Marcin UKS Trójka Marzenin 96 U16 WP -0.9 -- SZYMKOWIAK Artur
1 3 e 2 11.98 DOLACIŃSKI Grzegorz UKS Achilles Leszno 95 U16 WP +1.3 IV
2 8 e 2 12.36 SZYMKOWIAK Remigiusz UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP +1.3 V SKWIERZYŃSKI Jacek BEZ
3 12 e 2 12.46 KRYSZTOFIAK Mateusz UKS Achilles Leszno 95 U16 WP +1.3 V
4 21 e 2 12.95 WALKOWIAK Dawid UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP +1.3 --
5 26 e 2 13.06 KORYZNA Michał MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP +1.3 --
1 7 e 3 12.34 GRYSKA Mateusz UKS Sprint Przeźmierowo 95 U16 WP -1.0 V
2 17 e 3 12.70 LIPIECKI Tomasz KS Obieżyświat Nowe Miasto # 95 U16 WP -1.0 V CZESZYK Piotr Z/1591/12 2012 BEZ
3 16 e 3 12.70 GRZEŚKOWIAK Grzegorz UKS Przełaj Żerków 96 U16 WP -1.0 V
4 22 e 3 12.95 DOLA Michał KS Gwardia Piła 95 U16 WP -1.0 --
1 10 e 4 12.40 CIEMIĘGA Grzegorz KS Gwardia Piła 95 U16 WP -1.4 V
2 19 e 4 12.78 JARNOT Damian PLKS Gwda Piła 95 U16 WP -1.4 --
3 30 e 4 13.41 MODER Michał KS Gwardia Piła 95 U16 WP -1.4 --
4 32 e 4 13.55 HOFMAŃSKI Remigiusz UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP -1.4 --
5 33 e 4 13.57 GORDZIELEWSKI Daniel UKS Trójka Marzenin 96 U16 WP -1.4 -- SZYMKOWIAK Artur BEZ
1 2 e 5 11.91 GŁOWACKI Dawid KS Gwardia Piła 96 U16 WP -0.1 IV
2 9 e 5 12.36 WIELIŃSKI Błażej UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP -0.1 V
3 11 e 5 12.43 GÓRSKI Dawid KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP -0.1 V
4 20 e 5 12.83 KĘDZIAK Mateusz KS Stal Ostrów Wlkp. 96 U16 WP -0.1 --
5 24 e 5 12.97 CIEŚLIŃSKI Dawid UKS Skoczek Władysławów 95 U16 WP -0.1 --
6 35 e 5 13.76 TYL Dawid UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP -0.1 --
7 36 e 5 14.50 ŚWIDURSKI Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -0.1 --
1 4 e 6 11.98 KRZEMIŃSKI Konrad SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP -0.4 IV MOTYL Edward B.D. # Z/0642/11 2016 BEZ
2 13 e 6 12.46 WOJCIESZAK Przemysław UKS 12 Kalisz 95 U16 WP -0.4 V KURZAJCZYK Robert B.D. Z/2375/11 2014 3
3 18 e 6 12.71 CHANC Alan MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP -0.4 V
4 27 e 6 13.25 SZALCZYK Marek UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP -0.4 --
1 1 e 7 11.87 GROBELNY Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 95 U16 WP 0.0 IV #
2 14 e 7 12.67 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 97 U14 PM 0.0 V MODELSKI Michał # Z/0967/13 2019 2
3 23 e 7 12.96 CZERWIŃSKI Filip MKS Baszta Szamotuły 97 U14 WP 0.0 -- #
4 25 e 7 12.99 WOJCIECHOWSKI Dawid UKS Trójka Marzenin 95 U16 WP 0.0 -- SZYMKOWIAK Artur
5 29 e 7 13.34 SZUREK Filip UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP 0.0 --
1 f 1 11.81 GROBELNY Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 95 U16 WP -2.0 IV #
2 f 1 11.97 GŁOWACKI Dawid KS Gwardia Piła 96 U16 WP -2.0 IV
3 f 1 12.05 KRZEMIŃSKI Konrad SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP -2.0 IV MOTYL Edward B.D. # Z/0642/11 2016 BEZ
4 f 1 12.07 NOWAK Dominik LKS Orkan Wlkp. Poznań # 96 U16 WP -2.0 IV #
5 f 1 12.07 KOWALEWSKI Adam LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP -2.0 IV
6 f 1 12.25 DOLACIŃSKI Grzegorz UKS Achilles Leszno 95 U16 WP -2.0 V
7 f 1 12.28 GRYSKA Mateusz UKS Sprint Przeźmierowo 95 U16 WP -2.0 V
8 f 1 12.43 WIELIŃSKI Błażej UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP -2.0 V
200 m M
1 5 s 1 23.03 ŁAGAN Radosław OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +1.2 III
2 8 s 1 23.28 STOLPNIEWSKI Cyryl TS Olimpia Poznań 91 U20 WP +1.2 III SZUDROWICZ Stanisław Z/0644/11 2011 2
3 9 s 1 23.42 GÓRNY Szymon SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP +1.2 III #
4 10 s 1 23.83 IDZIAK Michał MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP +1.2 IV
5 11 s 1 25.90 MARKIEWICZ Krzysztof TS Olimpia Poznań 94 U18 WP +1.2 -- CIEŚLICKA Elżbieta
1 1 s 2 22.23 GOŚCINIAK Mateusz TS Olimpia Poznań 87 Sen WP +0.3 II MAĆKOWIAK Robert # Z/0664/11 2011 1
2 2 s 2 22.37 MARCINKOWSKI Dawid TS Olimpia Poznań 89 U23 WP +0.3 II SZUDROWICZ Stanisław Z/1192/11 2011 1
3 3 s 2 22.58 WOLNIAK Adam SL Olimpia Poznań # 90 U23 WP +0.3 II
4 4 s 2 22.82 TROJANOWICZ Radosław LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP +0.3 III B.D.
5 6 s 2 23.07 KUĆ Wojciech OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +0.3 III
6 7 s 2 23.11 BONDALSKI Paweł OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +0.3 III
300 m M
1 22 s 1 42.88 HOFMAŃSKI Remigiusz UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP --
2 25 s 1 43.75 CIEŚLIŃSKI Dawid UKS Skoczek Władysławów 95 U16 WP --
3 26 s 1 44.37 WALKOWIAK Dawid UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP --
1 20 s 2 42.46 GRACZYK Paweł LUKS Orkan Września 95 U16 WP V
2 27 s 2 44.41 KORDYLEWSKI Arkadiusz MKS Juvenia Puszczykowo 95 U16 WP --
3 29 s 2 46.35 TYL Dawid UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
4 30 s 2 47.08 GIEDRYS Adam PLKS Gwda Piła 97 U14 WP --
5 32 s 2 48.35 HIRSZMAN Dawid MKS Baszta Szamotuły 97 U14 WP --
1 16 s 3 41.84 GÓRSKI Dawid KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP V
2 21 s 3 42.51 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 97 U14 PM -- MODELSKI Michał # Z/0967/13 2019 2
3 23 s 3 42.88 KOLECKI Krystian UKS Olimp Września 96 U16 WP -- B.D.
4 28 s 3 45.14 KOŁACZEK Adrian LKS Orkan Ostrzeszów 95 U16 WP --
5 31 s 3 47.67 MAŃKOWSKI Dawid UKS Sportowiec Borowo 96 U16 WP --
1 9 s 4 40.29 PAWŁOWSKI Krzysztof UKS Olimp Września 96 U16 WP IV B.D. BEZ
2 11 s 4 40.77 PASZKIEWICZ Adam KS Energetyk Poznań 95 U16 WP V
3 14 s 4 40.97 WOLNIEWICZ Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP V #
4 17 s 4 42.00 WIECZOREK Szymon MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP V
5 18 s 4 42.04 ZDZIERELA Amadeusz KS Gwardia Piła 96 U16 WP V
6 19 s 4 42.30 KORYZNA Michał MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP V
7 24 s 4 43.45 FRĄCKOWIAK Wojciech LUKS Orkan Września 95 U16 WP --
1 8 s 5 40.15 GRZEŚKOWIAK Grzegorz UKS Przełaj Żerków 96 U16 WP IV
2 10 s 5 40.51 WALKOWIAK Filip niest. Poznań # 95 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta 4
3 12 s 5 40.77 CHANC Alan MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP V
4 13 s 5 40.92 LIPIECKI Tomasz KS Obieżyświat Nowe Miasto # 95 U16 WP V CZESZYK Piotr Z/1591/12 2012 BEZ
5 15 s 5 41.64 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP V HEMMERLING Andrzej # Z/0931/12 2019 1
1 1 s 6 37.80 JEZIERSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP III
2 2 s 6 38.14 MAJUSIAK Adam UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP III
3 3 s 6 38.27 SIEJAK Marcin UKS AS Czempiń 95 U16 WP III DUTKIEWICZ Janusz # Z/4559/11 2012 4
4 4 s 6 38.49 DŁUGOSZ Patryk PLKS Gwda Piła 95 U16 WP III
5 5 s 6 38.54 GROBELNY Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 95 U16 WP III #
6 6 s 6 39.02 WOJCIESZAK Przemysław UKS 12 Kalisz 95 U16 WP IV KURZAJCZYK Robert B.D. Z/2375/11 2014 3
7 7 s 6 39.19 CIEMIĘGA Grzegorz KS Gwardia Piła 95 U16 WP IV
600 m M
1 9 s 1 1:35.23 ROMANOWSKI Dominik KS Gwardia Piła 95 U16 WP V
2 11 s 1 1:37.35 ZIMOWSKI Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP V #
3 12 s 1 1:37.98 GRODZKI Dawid UKS Achilles Leszno 96 U16 WP V
4 13 s 1 1:40.41 MUSIAŁOWSKI Mateusz UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP --
5 14 s 1 1:40.56 STAWNY Rafał LUKS Orkan Września 96 U16 WP --
6 15 s 1 1:45.08 WALKOWIAK Michał UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP --
7 16 s 1 1:49.59 JAKUBIAK Daniel LKS Orkan Wlkp. Poznań # 97 U14 WP -- TALIKADZE Roman DUTKIEWICZ Janusz B.D. # 4
1 1 s 2 1:25.13 LIPIŃSKI Bartosz SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP II B.D. 3
2 2 s 2 1:27.11 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ II BAŁDYKA Jakub B.D. # Z/0457/12 2019 3
3 3 s 2 1:27.44 KACZMAREK Damian UKS Achilles Leszno 95 U16 WP II
4 4 s 2 1:28.03 SOBCZYK Patryk MKL Gniezno 95 U16 WP III PINIARSKI Paweł BEZ
5 5 s 2 1:31.58 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP III DZIAMSKI Witold B.D. Z/1834/11 2019
6 6 s 2 1:32.80 JĘDRZEJEWSKI Kamil PLKS Gwda Piła 95 U16 WP IV
7 7 s 2 1:33.87 KORBUSZEWSKI Arkadiusz UKS Achilles Leszno 95 U16 WP IV #
8 8 s 2 1:34.41 TARENT Patryk KS Gwardia Piła 96 U16 WP IV
9 10 s 2 1:36.51 RADZIMSKI Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0571/11 2011 BEZ
800 m M
1 19 s 1 2:07.20 LUDWICZAK Norbert OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP IV
2 20 s 1 2:08.07 ŁUKASZEWSKI Krzysztof MKS Gniezno # 94 U18 WP -- SZYMAŃSKA Hanna Z/0941/12 2012 4
3 21 s 1 2:08.40 PIOTROWIAK Marcin UKS Achilles Leszno 94 U18 WP --
4 22 s 1 2:09.27 MATYJEWICZ Jakub SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- #
5 23 s 1 2:11.64 MASZNER Tomasz UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0531/11 2012 BEZ
6 24 s 1 2:11.72 GŁUCHY Mikołaj OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP -- #
1 14 s 2 2:03.72 KAPELA Paweł KS AZS AWF Poznań # 90 U23 WP -- WEGWERTH Włodzimierz BEZ
2 15 s 2 2:04.60 PSZCZOŁA Dariusz niest. Poznań # 90 U23 WP --
3 16 s 2 2:05.34 GRZEŚKOWIAK Kornel MKS Gniezno # 93 U18 WP IV GORCZYŃSKI Paweł Z/0940/12 2012 4
4 17 s 2 2:05.97 JAGŁA Dawid UKS Przełaj Żerków # 90 U23 WP --
5 25 s 2 2:14.21 OLEŚ Wojciech LKS Orkan Wlkp. Poznań 94 U18 WP --
6 26 s 2 2:15.54 SKUBISZYŃSKI Wojciech MKS Gniezno # 93 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł B.D. Z/0942/12 2012 BEZ
7 27 s 2 2:16.47 OLSZEWSKI Bartłomiej UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0537/11 2013 3
1 2 s 3 1:53.68 RAJCZAK Rafał OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP II B.D. 2
2 5 s 3 1:56.17 RAJCZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP II
3 6 s 3 1:56.57 STACHOWIAK Hubert OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP II #
4 7 s 3 1:58.01 DUBIAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
5 9 s 3 1:58.59 MAIK Mateusz OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP III
6 13 s 3 2:01.85 KLONOWSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP III
1 1 s 4 1:53.45 KOZŁOWSKI Jarosław OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP II
2 3 s 4 1:53.69 KACZMAREK Jakub TS Olimpia Poznań 88 U23 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1191/11 2011 3
3 4 s 4 1:55.06 PRĄDZYŃSKI Paweł OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP II
4 8 s 4 1:58.49 WAWRZYNIAK Mikołaj OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III B.D. 2
5 10 s 4 1:58.65 LECHNIAK Hubert OŚ AZS Poznań # 86 Sen WP III
6 11 s 4 1:58.91 PIASKOWSKI Arkadiusz SL Olimpia Poznań # 93 U18 WP III #
7 12 s 4 2:00.61 ARENZ Arkadiusz TS Olimpia Poznań 94 U18 WP III CIEŚLICKA Elżbieta
8 18 s 4 2:06.90 STELMASZEWSKI Tomasz TS Olimpia Poznań 91 U20 WP IV OSTROWSKI Ryszard 3
1000 m M
1 6 s 1 2:56.95 NOWOTNY Bartosz SL Olimpia Poznań # 96 U16 WP V
2 8 s 1 2:59.45 PIRSZ Jakub PLKS Gwda Piła 96 U16 WP V
3 10 s 1 3:02.11 ŁYSIAK Jakub MKS Gniezno # 96 U16 WP -- PINIARSKI Paweł Z/0937/12 2012 4
4 11 s 1 3:06.03 DOMINIAK Adam MKS Gniezno # 96 U16 WP -- PINIARSKI Paweł BEZ
5 12 s 1 3:07.58 SYDONOWICZ Łukasz KL Wałcz 96 U16 ZP --
6 13 s 1 3:09.23 OLSZEWSKI Sebastian WMLKS Nadodrze Powodowo # 96 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0431/12 2016 BEZ
7 14 s 1 3:12.28 STACHOWIAK Maciej LUKS Orkan Września 95 U16 WP --
8 15 s 1 3:18.78 KUBACZYK Marcin WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U14 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0507/13 2014 4
1 1 s 2 2:46.28 LINKA Kamil KS Gwardia Piła 95 U16 WP IV RAJEWICZ Czesław Z/2062/11 2018 2
2 2 s 2 2:47.21 BZOWY Patryk UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP IV
3 3 s 2 2:51.86 MANC Szymon MKS Gniezno # 95 U16 WP V GORCZYŃSKI Paweł Z/0943/12 2017 2
4 4 s 2 2:53.80 PALACZ Jakub PLKS Gwda Piła 96 U16 WP V
5 5 s 2 2:55.82 MIKOŁAJCZAK Piotr WMLKS Nadodrze Powodowo # 96 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur B.D. Z/0574/13 2017
6 7 s 2 2:58.56 TOMIAK Mirosław WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0822/12 2014 BEZ
7 9 s 2 3:01.39 PAZOŁA Norbert MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP --
8 16 s 2 3:28.53 PŁOCIŃSKI Michał PLKS Gwda Piła 95 U16 WP --
2000 m M
1 1 s 1 6:12.06 MARKIEWICZ Jędrzej LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP IV DUTKIEWICZ Janusz # Z/4563/11 4
2 2 s 1 6:16.88 MARCINIAK Dawid LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP IV #
3 3 s 1 6:20.84 SAMIŁO Łukasz MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP V #
4 4 s 1 6:27.05 SIKORA Artur KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP V
5 5 s 1 6:29.15 MIKOŁAJCZAK Hubert LKS Sana Kościan 95 U16 WP V TALIKADZE Roman B.D. # Z/1452/11 2014 BEZ
6 6 s 1 6:38.50 WOJCIECHOWSKI Wiktor UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP V ZAWORSKI Marek # Z/2030/11 2017 BEZ
7 7 s 1 6:39.84 PTAK Nikodem UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0542/11 2014 BEZ
8 8 s 1 6:51.17 FABISIAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0816/12 2019 3
9 9 s 1 6:55.03 KRUPA Krzysztof UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP --
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.55 GRZEGORZEWICZ Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP +0.5 III
2 2 s 1 16.93 KOWALEWSKI Adam LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP +0.5 III
3 3 s 1 17.03 PATERCZYK Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP +0.5 IV
4 4 s 1 19.02 NIEDZIELA Wiktor UKS Sprint Przeźmierowo 95 U16 WP +0.5 --
5 5 s 1 19.26 ANTONIEWICZ Sławomir UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP +0.5 -- #
6 6 s 1 20.92 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP +0.5 -- KACZOR Mieczysław # Z/1601/12 2019 1
300 m pł M
1 3 s 1 44.84 KOSECKI Krystian LUKS Orkan Września 95 U16 WP V
2 5 s 1 46.07 GRZEGORZEWICZ Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP V
3 7 s 1 46.65 NIEDZIELA Wiktor UKS Sprint Przeźmierowo 95 U16 WP --
4 8 s 1 46.72 ANTONIEWICZ Sławomir UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- #
1 1 s 2 42.21 STOCHAJ Artur KS Gwardia Piła 95 U16 WP III
2 2 s 2 42.34 MACIEJEWSKI Filip TS Olimpia Poznań 95 U16 WP III BYTNIEWSKA Magdalena Z/1188/11 2011 BEZ
3 4 s 2 45.59 ZBORALSKI Robert UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek BEZ
4 6 s 2 46.20 PATERCZYK Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP V
4x100 m M
1 s 1 47.02 WIELIŃSKI Przemysław
WIELIŃSKI Błażej
MAJUSIAK Adam
NOWAK Dominik
UKS Przełaj Żerków 95
95
95
96
U16 WLP --


2 s 1 47.10 CIEMIĘGA Grzegorz
GŁOWACKI Dawid
STOCHAJ Artur
ŚLUSARSKI Jakub
KS Gwardia Piła 95
96
95
95
U16 WLP --


3 s 1 47.83 PODLEWSKI Sławomir
DROŻDŻYŃSKI Adrian
HAMPEL Hubert
KOWALEWSKI Adam
LUKS Orkan Września 95
96
96
95
U16 WLP --


4 s 1 47.90 KOMINEK Dawid
ANTONIEWICZ Sławomir
TYL Dawid
WALKOWIAK Dawid
UKS Orkan Środa Wlkp. 95
96
95
96
U16 WLP --


5 s 1 48.17 MACIEJEWSKI Filip
KRZEMIŃSKI Konrad
CYBULSKI Filip
WALKOWIAK Filip
TS Olimpia Poznań 95
95
95
95
U16 WLP -- BYTNIEWSKA Magdalena
MOTYL Edward B.D.
DZIAMSKI Krzysztof
CIEŚLICKA Elżbieta
Z/1188/11
Z/0642/11
Z/0665/11
2011
2016
2018
BEZ
BEZ
1
4
6 s 1 48.92 GÓRSKI Dawid
KUREK Adrian
PAWELSKI Jakub
KĘDZIAK Mateusz
KS Stal Ostrów Wlkp. 95
97
97
96
U16 WLP --


7 s 1 49.45 ADAM Tomasz
ZBORALSKI Robert
SZYMKOWIAK Nikodem
SZYMKOWIAK Remigiusz
UMKS Iskra Wolsztyn 95
96
96
96
U16 WLP -- CZARNECKI Mateusz
SKWIERZYŃSKI Jacek
SKWIERZYŃSKI Jacek
SKWIERZYŃSKI Jacek
Z/0533/11
2014
3
BEZ

BEZ
8 s 1 51.80 GRZEGORZEWICZ Marcin
PATERCZYK Tomasz
LIPIECKI Tomasz
GUSZCZAK Jarosław
UKS Orkan Środa Wlkp. 95
95
95
96
U16 WLP --

CZESZYK Piotr
KACZOR Mieczysław
Z/1591/12
Z/1600/12
2012
2019
BEZ
3
Wzwyż M
1 1 f 1 1.85 HAMPEL Hubert LUKS Orkan Września 96 U16 WP III
2 2 f 1 1.80 GRYKA Patryk PLKS Gwda Piła 95 U16 WP IV #
2 2 f 1 1.80 RUDNICKI Jakub MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP IV
3 3 f 1 1.70 KOSICKI Marcin WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP V
4 5 f 1 1.55 CIĘŻKI Kamil PLKS Gwda Piła 95 U16 WP -- #
4 4 f 1 1.55 BŁASZCZAK Mateusz UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP --
6 6 f 1 1.50 GUSZCZAK Oktawian UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
7 7 f 1 1.40 MICHAŁEK Tomasz PLKS Gwda Piła 97 U14 WP --
Tyczka M
1 1 f 1 4.60 LISEK Piotr OSOT Szczecin # 92 U20 ZP I SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/1183/11 2019 MM
2 2 f 1 3.80 CYBULSKI Filip SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP III DZIAMSKI Krzysztof Z/0665/11 2018 1
3 3 f 1 3.60 ODLANICKI-POCZOBUTT Nikodem SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP III DZIAMSKI Krzysztof Z/0652/11 2017 2
W dal M
1 1 f 1 6.13 DOLACIŃSKI Grzegorz UKS Achilles Leszno 95 U16 WP 0.0 IV
2 2 f 1 6.01 GŁOWACKI Dawid KS Gwardia Piła 96 U16 WP 0.0 IV
3 3 f 1 6.00 STOCHAJ Artur KS Gwardia Piła 95 U16 WP 0.0 IV
4 4 f 1 5.92 PODLEWSKI Sławomir UKS Orkan Środa Wlkp. # 95 U16 WP 0.0 IV #
5 5 f 1 5.90 NOWAK Jacek MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP 0.0 IV
6 6 f 1 5.87 DŁUGOSZ Patryk PLKS Gwda Piła 95 U16 WP 0.0 V
7 7 f 1 5.52 SIEJAK Marcin UKS AS Czempiń 95 U16 WP 0.0 -- DUTKIEWICZ Janusz # Z/4559/11 2012 4
8 8 f 1 5.48 WIELIŃSKI Przemysław UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP 0.0 --
9 10 f 1 5.47 WIERZCHUCKI Szymon PLKS Gwda Piła 95 U16 WP 0.0 --
10 9 f 1 5.47 KRYSZTOFIAK Mateusz UKS Achilles Leszno 95 U16 WP 0.0 --
11 11 f 1 5.40 SZYMKOWIAK Remigiusz UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP 0.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek BEZ
12 12 f 1 5.27 JARNOT Damian PLKS Gwda Piła 95 U16 WP 0.0 --
13 13 f 1 5.25 GUSZCZAK Jarosław UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP 0.0 -- KACZOR Mieczysław # Z/1600/12 2019 3
14 14 f 1 5.21 MODER Michał KS Gwardia Piła 95 U16 WP 0.0 --
15 15 f 1 5.06 SZYMKOWIAK Nikodem UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP 0.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek
16 16 f 1 5.04 PAWELSKI Jakub KS Stal Ostrów Wlkp. 97 U14 WP 0.0 --
17 17 f 1 5.03 WOJCIECHOWSKI Dawid UKS Trójka Marzenin 95 U16 WP 0.0 -- SZYMKOWIAK Artur
18 18 f 1 4.75 SOFCZYŃSKI Marcin WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP 0.0 --
19 19 f 1 4.72 SZCZEPANIAK Daniel MUKS Jedynka Międzychód # 96 U16 WP 0.0 --
20 20 f 1 4.36 KACZMAREK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP 0.0 --
21 21 f 1 4.18 ZDZIERELA Jeremiasz KS Gwardia Piła 97 U14 WP 0.0 --
22 22 f 1 4.15 SOBCZAK Maciej PLKS Gwda Piła 97 U14 WP 0.0 --
Kula (5) M
1 1 f 1 11.30 WŁODARCZYK Szymon MKS Juvenia Puszczykowo 95 U16 WP V
2 2 f 1 11.08 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP V BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2019 1
3 3 f 1 10.30 SZYMBROWICZ Piotr UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
4 4 f 1 10.13 JABŁOŃSKI Piotr MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP --
5 6 f 1 9.99 ADAM Tomasz UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0533/11 2014 3
6 5 f 1 9.96 FRĄCZAK Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
7 7 f 1 9.75 GRZESIAK Rafał MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP --
8 8 f 1 9.72 KORDYLEWSKI Arkadiusz MKS Juvenia Puszczykowo 95 U16 WP --
9 9 f 1 9.40 MIZERKIEWICZ Albert UKS Skoczek Władysławów 95 U16 WP --
10 10 f 1 9.31 SMELKOWSKI Daniel LUKS Orkan Września 95 U16 WP --
11 11 f 1 9.15 KIERPAŁ Michał LUKS Orkan Września 96 U16 WP --
12 12 f 1 9.07 SOFCZYŃSKI Marcin WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
13 13 f 1 9.01 MAJORCZYK Michał MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP --
14 14 f 1 8.29 KACZMAREK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
15 15 f 1 8.20 MICHALSKI Dawid PLKS Gwda Piła 96 U16 WP --
16 16 f 1 7.24 KRAMAREK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP --
17 17 f 1 7.22 PETRAS Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP --
18 18 f 1 6.16 NIEWIADOMSKI Karol WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
Dysk (1) M
1 1 f 1 45.60 PRZEWOŹNY Łukasz UKS Olimp Duszniki 95 U16 WP III
2 2 f 1 44.93 ADAM Tomasz UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0533/11 2014 3
3 3 f 1 42.39 MATYSIK Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP III
4 4 f 1 40.59 FRĄCZAK Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP IV
5 5 f 1 38.81 KWIECISZEWSKI Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 96 U16 WP IV
6 6 f 1 33.96 PEDA Adrian UKS Trójka Marzenin 96 U16 WP V SZYMKOWIAK Artur BEZ
7 7 f 1 31.17 WACHOWIAK Arkadiusz MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP V
8 8 f 1 29.71 PACYNA Maciej KS Gwardia Piła 96 U16 WP --
9 9 f 1 29.30 CICHY Patryk LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP --
10 10 f 1 24.74 GRZESIAK Rafał MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP --
11 11 f 1 23.58 KARCZ Kacper LUKS Orkan Września 95 U16 WP --
12 12 f 1 20.32 CZŁAPA Patryk MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP --
13 13 f 1 19.53 WOJTKOWIAK Michał UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0535/11 2014 3
Młot (5) M
1 1 f 1 42.91 WOJTKOWIAK Michał UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0535/11 2014 3
2 2 f 1 36.98 DZIADYKIEWICZ Daniel MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP V
3 3 f 1 35.56 JABŁOŃSKI Piotr MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP V
4 4 f 1 25.66 PACYNA Maciej KS Gwardia Piła 96 U16 WP --
5 5 f 1 19.89 ADAM Tomasz UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0533/11 2014 3
Oszczep (600) M
1 1 f 1 52.01 FARYŃSKI Michał LKS Maraton Turek 95 U16 WP III
2 2 f 1 47.54 PRZEWOŹNY Łukasz UKS Olimp Duszniki 95 U16 WP IV
3 3 f 1 41.96 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP V BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2019 1
4 4 f 1 37.04 MATYSIK Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP V
5 5 f 1 37.02 BARŁÓG Adrian UKS Sportowiec Borowo 96 U16 WP V
6 6 f 1 36.90 ZIMOWSKI Artur UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
7 7 f 1 35.70 NAYDER Jakub LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP --
8 8 f 1 29.04 ROWECKI Emanuel UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- CZESZYK Piotr # BEZ
9 9 f 1 28.76 MIZERKIEWICZ Albert UKS Skoczek Władysławów 95 U16 WP --
10 10 f 1 28.33 BRODOWSKI Paweł MKS Gniezno # 96 U16 WP -- PINIARSKI Paweł # BEZ
11 11 f 1 28.13 PETRAS Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP --
12 12 f 1 27.62 JUŚ Sebastian MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP -- B.D. # BEZ
13 13 f 1 25.99 FILIPIAK Adam UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
14 14 f 1 25.76 IDZIASZEK Kamil UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP --
15 15 f 1 25.11 KRAMAREK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP --
Chód 5 km M
1 1 s 1 25:18.33 ZIELIŃSKI Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP II ZAWORSKI Marek Z/0360/11 2017 BEZ
2 2 s 1 28:02.42 NOWAK Mateusz UKS Skoczek Skoki 96 U16 WP IV NOWAK Wiesław # Z/1555/12 2016 2
3 3 s 1 28:12.32 KOMINEK Dawid UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP IV
4 4 s 1 28:23.34 WALCZAK Krzysztof LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP --
5 5 s 1 31:44.67 WAŁĘSIAK Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP V #
6 6 s 1 31:52.17 CIESZYŃSKI Sebastian KS Gwardia Piła 95 U16 WP V
7 7 s 1 33:47.79 WOJTYŚ Przemysław UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- #
8 8 s 1 34:04.51 CHOJNACKI Dawid UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP -- #
9 9 s 1 34:08.47 TRAWIŃSKI Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.1979200839996 sekund