Aleksandrów Łódzki 29.05.2010
II Wiosenny Mityng Lekkoatletyczny KL. I
600 m K
1 s 1 1:39.84 PSKIT Agata RKS Łódź # 91 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/0106/11 2019 3
2 s 1 1:41.18 KRAWCZYK Iwona UKS Dziesiątka Radomsko 94 U18 LD --
3 s 1 1:46.72 MODRZEJEWSKA Anastazja KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP V
4 s 1 1:47.85 UCIECHOWSKA Joanna LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP V
5 s 1 1:47.87 FLASZKA Anita UKS Dziesiątka Radomsko 93 U18 LD --
6 s 1 1:48.34 FELCZAK Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
7 s 1 1:57.85 TOMALA Weronika AZS Łódź 93 U18 LD --
1 s 2 1:48.06 ADAMCZYK Żaneta LUKS Boguszyce 95 U16 LD V #
2 s 2 1:53.11 KROT Izabela UKS 12 Kalisz 97 U14 WP -- B.D. WIŚNIEWSKI Paweł # , Z/0442/13 , 2019 2
3 s 2 1:54.04 FOTEREK Anna LKS OSiR Pleszew 96 U16 WP --
4 s 2 1:57.00 JOACHIMIAK Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
5 s 2 2:00.83 KOZYRA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
6 s 2 2:09.55 WYSZKOWSKA Klaudia UKS Dziesiątka Radomsko 97 U14 LD -- #
7 s 2 2:23.83 MIGALSKA Agnieszka UKS Dziesiątka Radomsko 97 U14 LD --
1000 m K
1 s 1 3:19.57 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów # 96 U16 LD IV #
2 s 1 3:25.57 BARSZCZEWSKA Gabriela SKS Start Łódź 93 U18 LD --
3 s 1 3:27.98 SOBOLEWSKA Agnieszka KS Stal Ostrów Wlkp. 91 U20 WP --
4 s 1 3:34.20 MATELSKA Monika LKS OSiR Pleszew 96 U16 WP --
5 s 1 3:44.92 SZCZEPAŃSKA Natalia LKS OSiR Pleszew 97 U14 WP --
W dal K
1 5.50 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 91 U20 WP 0.0 II WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
2 5.25 DRABIK Justyna AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM 0.0 III DZIĄBA Boguslaw # Z/0113/11 2016 3
3 4.74 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U16 PM 0.0 V KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
4 4.65 KACZOROWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD 0.0 V
5 4.59 STRZELCZYK Izabela MULKS MOS Sieradz 91 U20 LD 0.0 --
6 4.48 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 98 U14 WP +0.1 -- WALCZAK Marek Z/0309/14 2019 1
7 4.45 UŁASIK Natalia KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP 0.0 --
8 4.44 WIESIOŁEK Aleksandra UKS 44 Łódź # 95 U16 LD 0.0 -- RÓŻAŃSKI Waldemar RÓŻAŃSKI Waldemar , Z/4404/11 , 2011 BEZ
9 4.28 WAWRZYNIAK Karolina KS Stal Ostrów Wlkp. 97 U14 WP +0.1 -- B.D. # BEZ
10 4.27 BOSIACKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD 0.0 --
11 4.26 STASZAK Marlena MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD -1.6 --
12 4.10 GRABARCZYK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD 0.0 --
13 3.73 IZYDORCZYK Adriana MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD 0.0 --
Trójskok K
1 10.84 HABIB Amalia MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD +0.2 III
2 9.75 STRZELCZYK Izabela MULKS MOS Sieradz 91 U20 LD 0.0 --
Kula (3) K
1 10.82 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U16 PM IV KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
2 10.10 LEWERA Anna LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP IV
3 9.21 MIKULEC Patrycja UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD V
4 8.83 JUSTYN Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD V
5 8.07 NADOLNA Milena UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD --
6 7.84 JAKUBOWSKA Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD -- #
7 7.45 TRZEBIŃSKA Malwina UKS Dziesiątka Radomsko 96 U16 LD --
8 7.20 MAJEWSKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD --
9 6.45 KONIECZNA Dominika UKS Dziesiątka Radomsko 96 U16 LD --
Kula (4) K
1 9.05 STERNA Ewelina AZS Łódź 94 U18 LD IV
2 8.68 PUZIO Paulina MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD -- B.D. BEZ
3 8.60 KOWALCZYK Paulina MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD -- KUŚ Tomasz B.D. Z/4516/11 2011 BEZ
Dysk (0.75) K
1 27.87 JAKUBOWSKA Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD V #
2 25.11 NADOLNA Milena UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD V
3 24.62 MISIAK Joanna UKS Dziesiątka Radomsko 96 U16 LD V #
4 23.93 JUSTYN Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD --
5 23.05 MIKULEC Patrycja UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD --
6 20.00 MAJEWSKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD --
7 19.30 TRZEBIŃSKA Malwina UKS Dziesiątka Radomsko 96 U16 LD --
8 18.66 KONIECZNA Dominika UKS Dziesiątka Radomsko 96 U16 LD --
9 17.55 JĘDRASIAK Sylwia LKS OSiR Pleszew 96 U16 WP --
Dysk (1) K
1 48.20 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD I
2 47.86 JAKUŁA Dominika MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD I B.D. B.D. 2
3 32.32 GWIAZDOWICZ Paulina MKS Tomaszów Mazowiecki 93 U18 LD III #
4 28.09 KOWALSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD IV
5 20.00 ADAMOWICZ Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
Oszczep (600) K
1 24.60 KOWALCZYK Paulina MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD -- KUŚ Tomasz B.D. Z/4516/11 2011 BEZ
1 32.24 LEWERA Anna LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP IV
2 27.61 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U16 PM V KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
600 m M
1 s 1 1:25.73 WOJTCZAK Radosław MKS Aleksandrów Łódzki 91 U20 LD --
2 s 1 1:26.04 SEKIETA Radosław MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 76 Sen LD -- WASIAK Jarosław Z/1353/18 2019 BEZ
3 s 1 1:27.53 DZIKI Paweł MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 94 U18 LD -- #
4 s 1 1:29.18 PIETRZYKOWSKI Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
5 s 1 1:36.42 MAKOWSKI Dominik LUKS Boguszyce 94 U18 LD -- #
6 s 1 1:50.15 JANICKI Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD -- #
1000 m M
1 s 1 2:37.37 KIKOWSKI Mariusz MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD -- ROSIAK Zbigniew # Z/4263/11 2012 3
2 s 1 2:40.58 NOWAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD --
3 s 1 2:41.76 BUBA Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
4 s 1 2:58.15 MARCINIAK Dawid LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP V #
5 s 1 3:05.50 SIKORA Artur KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP --
6 s 1 3:06.21 ŁYSKAWKA Bartosz LKS OSiR Pleszew 96 U16 WP --
W dal M
1 6.47 GÓRNIAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 92 U20 LD 0.0 III
2 6.35 SÓJKA Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD 0.0 III
3 6.32 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 94 U18 LD -0.5 III SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1
4 6.18 WACŁAWIAK Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 92 U20 LD 0.0 IV
5 5.85 BŁASZCZYK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD 0.0 --
6 5.84 WESZKA Maciej KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS 0.0 --
7 5.84 SIEDLECKI Marek UKS 55 Łódź # 95 U16 LD 0.0 V OSTOJSKI Piotr # Z/0112/11 3
8 5.58 SYGUŁA Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD 0.0 -- B.D. # BEZ
9 5.18 JANICKI Dawid KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP 0.0 --
10 4.66 ALEKSANDROWICZ Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD 0.0 -- B.D. B.D. #
11 4.58 KACPRZAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD 0.0 -- #
12 4.29 MYSIALA Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD 0.0 --
13 4.12 JANIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD 0.0 -- #
14 4.08 ZBUDNIEWEK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD 0.0 --
Trójskok M
1 14.07 GÓRNIAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 92 U20 LD 0.0 III
2 13.35 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 94 U18 LD 0.0 III SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1
3 12.87 SÓJKA Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD -0.1 IV
4 12.49 BŁASZCZYK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD +0.1 --
5 11.94 ŚWIĘTOSŁAWSKI Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD -0.9 --
Kula (5) M
1 12.29 OPOCZYŃSKI Cezary MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD V
1 17.24 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD II
2 11.23 GOŹDZIEWICZ Michał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD V
2 15.67 ZAŁOGA Robert MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD II
3 10.07 WASILEWSKI Karol MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD --
3 13.22 HADRZYŃSKI Patryk LKS OSiR Pleszew 94 U18 WP IV #
4 9.54 JÓŹWIAK Damian MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD --
4 10.46 SZCZEPANEK Konrad RKS Łódź 94 U18 LD --
5 9.36 SOBCZAK Maciej MKS Aleksandrów Łódzki # 93 U18 LD -- JUDA Jerzy Z/0669/11 3
5 9.50 KAŁCZYŃSKI Patryk UKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
6 8.90 KACZMAREK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
6 9.26 MROWIŃSKI Artur MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
7 9.23 TOMASZEWSKI Marek MKS Aleksandrów Łódzki # 95 U16 LD -- JUDA Jerzy # Z/1227/11 4
8 8.56 SIEK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD --
9 8.46 ŁOPATA Adrian MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
10 7.80 FELCZAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
11 7.32 ZAWADZKI Bartłomiej UKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD -- B.D. 5
12 7.28 ANDRZEJCZAK Marcin UKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
13 6.78 WITCZAK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 95 U16 LD --
14 6.52 SZCZĘSNY Dawid UKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
Kula (6) M
1 12.27 WACŁAWIAK Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 92 U20 LD IV
2 11.06 KOWALSKI Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 92 U20 LD IV
Kula (7.26) M
1 11.22 OSIEJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 87 Sen LD --
Dysk (1) M
1 40.82 JÓŹWIAK Damian MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD IV
2 39.46 OPOCZYŃSKI Cezary MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD IV
3 37.69 GOŹDZIEWICZ Michał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD IV
4 36.86 SIEK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD IV
5 31.33 WASILEWSKI Karol MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD V
6 31.05 STAŃCZYK Rafał RKS Łódź 96 U16 LD V
7 30.61 MROWIŃSKI Artur MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
8 29.54 KOWALCZYK Marcin RKS Łódź 96 U16 LD -- B.D. # BEZ
9 28.42 CICHY Patryk LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP --
10 27.66 MAŁEK Łukasz UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD -- #
11 27.21 WITCZAK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 95 U16 LD --
12 26.80 KACZMAREK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
13 25.73 ŁOPATA Adrian MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
14 24.80 PRZYBYSZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD -- #
15 23.89 KAŁCZYŃSKI Patryk UKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
16 23.44 TOMASZEWSKI Marek MKS Aleksandrów Łódzki # 95 U16 LD -- JUDA Jerzy # Z/1227/11 4
17 21.64 ANDRZEJCZAK Marcin UKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
18 21.19 FELCZAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
19 20.76 KOWALCZYK Kamil UKS Dziesiątka Radomsko 96 U16 LD -- #
20 14.30 TATARA Damian UKS Dziesiątka Radomsko 96 U16 LD --
Dysk (1.5) M
1 56.61 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD I
2 54.75 RUTKOWSKI Maciej MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD I
3 50.04 ZAŁOGA Robert MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD II
4 45.30 GLINKA Kamil LKS Maraton Turek 93 U18 WP II
5 41.88 WALCZAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD III
6 41.77 SOBOLEWSKI Kacper MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD III GOŹDZIK Beata #
7 41.70 KĘSKI Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 93 U18 LD III #
8 31.81 SOBCZAK Maciej MKS Aleksandrów Łódzki # 93 U18 LD -- JUDA Jerzy Z/0669/11 3
9 22.30 KACZMAREK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
Dysk (1.75) M
1 40.12 KOWALSKI Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 92 U20 LD III
2 32.92 WACŁAWIAK Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 92 U20 LD IV
Dysk (2) M
1 46.05 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD I
2 43.46 BELTER Artur MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD II B.D. B.D. 1
3 28.34 RUTKOWSKI Maciej MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD --
Oszczep (600) M
1 36.60 BORAS Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
2 33.58 NAYDER Jakub LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP --
3 29.66 KACZMAREK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
4 28.05 MICHAŁOWSKI Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
Oszczep (700) M
1 50.96 WALCZAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD III
2 36.30 SZCZEPANEK Konrad RKS Łódź 94 U18 LD --
Oszczep (800) M
1 59.32 KOLASIŃSKI Robert MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD II ROSIAK Zbigniew # Z/4509/11 2013 3
2 46.82 KWIATKOWSKI Bernard AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.5636720657349 sekund