Kraków 19.06.2010
Otwarty Puchar Krakowa. II mem.Gwiazd Małopolskiej LA (Zawody Ligowe) [DMP]
100 m K
1 e 1 11.73 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA +0.4 M #
2 e 1 12.14 KSIĄŻEK Martyna AZS-AWF Katowice 89 U23 SL +0.4 I
3 e 1 12.27 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP +0.4 II KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
4 e 1 12.40 GWIAZDOŃ Katarzyna AZS-AWF Katowice 93 U18 SL +0.4 II
5 e 1 12.68 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +0.4 II #
6 e 1 12.71 SIEMIEŃSKA Barbara KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA +0.4 II
7 e 1 12.86 ŁABNO Ewa WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA +0.4 III B.D. B.D. 2
1 e 2 12.82 WAŻNA Izabela MOSM Tychy 91 U20 SL +0.9 III B.D. B.D. BEZ
2 e 2 12.83 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.9 III B.D. BEZ
3 e 2 12.97 ŁUKASIK Magdalena MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL +0.9 III
4 e 2 13.11 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +0.9 III MIREK Wacław # Z/1926/11 2019 1
5 e 2 13.12 KRĘŻEL Aleksandra MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA +0.9 III #
6 e 2 13.26 BRZOZOWSKA Ewa KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA +0.9 --
7 e 2 13.36 GRABOWSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +0.9 --
8 e 2 13.51 BOMBA Kinga KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +0.9 -- #
1 e 3 13.36 WESOŁOWSKA Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.6 IV
2 e 3 13.69 RZEPKA Klaudia ZKS Unia Tarnów 95 U16 MA +0.6 IV WAŁASZEK Jarosław BEZ
3 e 3 13.74 KWIATKOWSKA Alicja WKS Wawel Kraków 95 U16 MA +0.6 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/3859/11 2019 2
4 e 3 13.81 JARGUZ Żaneta MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL +0.6 --
5 e 3 13.82 KRZECZOWSKA Paulina KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.6 --
6 e 3 13.82 TRZMIEL Katarzyna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA +0.6 V
7 e 3 14.07 GADOMSKA Beata WKS Wawel Kraków 96 U16 MA +0.6 V
8 e 3 15.76 KURKOWSKA Justyna MUKS ILKUS Olkusz 93 U18 MA +0.6 --
1 e 4 13.55 ZIMNICKA Marta niest. Kraków # 85 Sen MA +0.7 --
2 e 4 13.74 SOBASZEK Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.7 IV
3 e 4 13.95 WINDAK Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.7 --
4 e 4 14.27 JANICKA Laura KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.7 -- #
5 e 4 15.57 BUBNIAK Magdalena ULKS Lipinki 97 U14 MA +0.7 -- #
6 e 4 16.07 WÓJCIK Klaudia ULKS Lipinki 98 U14 MA +0.7 -- #
7 e 4 16.23 SZCZEPANEK Natalia MUKS ILKUS Olkusz 97 U14 MA +0.7 --
1 e 5 13.38 DUDZIK Magdalena MUKS Gim 2 Nysa 98 U14 OP +0.9 IV
2 e 5 13.54 FILIPOWSKA Wioletta UKS 5 Plus Rydułtowy 94 U18 SL +0.9 IV
3 e 5 13.89 GAŻEŁ Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.9 -- KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
1 f 1 11.71 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -0.2 M #
2 f 1 12.14 KSIĄŻEK Martyna AZS-AWF Katowice 89 U23 SL -0.2 I
3 f 1 12.31 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP -0.2 II KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
4 f 1 12.68 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -0.2 II #
5 f 1 12.76 SIEMIEŃSKA Barbara KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA -0.2 III
6 f 1 12.95 WAŻNA Izabela MOSM Tychy 91 U20 SL -0.2 III B.D. B.D. BEZ
7 f 1 12.97 ŁABNO Ewa WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -0.2 III B.D. B.D. 2
200 m K
1 s 1 23.77 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -0.3 M #
2 s 1 24.95 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów # 92 U20 SL -0.3 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
3 s 1 25.19 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -0.3 II KUKLA Rafał # Z/4751/11 2018 2
4 s 1 25.21 SUCHOWIECKA Paula niest. Kraków # 89 U23 MA -0.3 II NOWAK Marcin 1
5 s 1 25.35 HANDZLIK Jolanta AZS-AWF Katowice 89 U23 SL -0.3 II #
6 s 1 25.63 GWIAZDOŃ Katarzyna AZS-AWF Katowice 93 U18 SL -0.3 II
7 s 1 26.19 ROJOWSKA Maria WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -0.3 II #
8 s 1 26.28 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.3 III B.D. BEZ
1 s 2 26.85 KRĘŻEL Aleksandra MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA -0.4 III #
2 s 2 26.88 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -0.4 III MIREK Wacław # Z/1926/11 2019 1
3 s 2 27.02 ŁUKASIK Magdalena MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL -0.4 III
4 s 2 27.63 JARZYNA Aleksandra WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.4 IV #
5 s 2 27.71 ZIMNICKA Marta niest. Kraków # 85 Sen MA -0.4 --
6 s 2 28.18 BOMBA Kinga KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -0.4 -- #
7 s 2 28.35 KWIATKOWSKA Alicja WKS Wawel Kraków 95 U16 MA -0.4 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/3859/11 2019 2
8 s 2 28.42 NASTASOWSKA Patrycja MUKS Gim 2 Nysa 97 U14 OP -0.4 IV #
1 s 3 28.29 GAŻEŁ Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.1 IV KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
2 s 3 28.48 JARGUZ Żaneta MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL +0.1 IV
3 s 3 28.80 MARTYNIAK Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.1 --
4 s 3 29.01 MALINOWSKA Natalia KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +0.1 -- #
5 s 3 29.08 JANICKA Laura KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.1 -- #
6 s 3 29.10 KRZECZOWSKA Paulina KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.1 --
7 s 3 30.30 GADOMSKA Beata WKS Wawel Kraków 96 U16 MA +0.1 --
8 s 3 34.84 SZCZEPANEK Natalia MUKS ILKUS Olkusz 97 U14 MA +0.1 --
1 s 4 28.26 WESOŁOWSKA Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -1.1 IV
2 s 4 28.93 FILIPOWSKA Wioletta UKS 5 Plus Rydułtowy 94 U18 SL -1.1 --
3 s 4 29.40 SOBASZEK Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -1.1 --
4 s 4 30.48 TRZMIEL Katarzyna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA -1.1 --
5 s 4 33.64 BUBNIAK Magdalena ULKS Lipinki 97 U14 MA -1.1 -- #
6 s 4 34.40 WÓJCIK Klaudia ULKS Lipinki 98 U14 MA -1.1 -- #
400 m K
1 s 1 57.63 PASEK Magdalena TS AKS Chorzów # 90 U23 SL II ZIEMBA Dariusz # Z/2957/11 2019 1
2 s 1 60.24 RYBAK Martyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III
3 s 1 61.11 BRZOZOWSKA Ewa KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA III
4 s 1 63.39 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA IV B.D. # 1
5 s 1 64.78 RICHTER Sylwia MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL -- #
6 s 1 64.80 MORMUL Joanna MULKS Juvenia Głuchołazy # 96 U16 OP V
7 s 1 64.84 HORWAT Barbara KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -- #
8 s 1 65.29 MUSIAŁ Ewa KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA --
1 s 2 57.37 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA II KRÓL Zbigniew Z/0090/11 2019 M
2 s 2 62.15 MOJŻYSZ Paulina UKS 5 Plus Rydułtowy 94 U18 SL IV
3 s 2 68.49 WIERTEL Iwona UKS Polfin Oświęcim 94 U18 MA -- KRZYZAK Stanislaw # Z/5239/11 2013 BEZ
4 s 2 70.16 ŚLIWIŃSKA Magdalena MUKS Gim 2 Nysa 96 U16 OP --
800 m K
1 s 1 2:16.46 MARMON Sara KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II B.D. # 2
2 s 1 2:16.53 NAPRAWA Sylwia LKS Stal Mielec 95 U16 PK II
3 s 1 2:19.34 MIKLER Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
4 s 1 2:25.03 BULDA Aleksandra UKS Jedynka Skawina 92 U20 MA IV #
5 s 1 2:28.09 KOWALCZYK Natalia MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL IV
6 s 1 2:28.17 ŚLĘZAK Karolina IKS Olkusz 93 U18 MA IV
7 s 1 2:35.87 KASPRZYCKA Daria niest. Katowice # 90 U23 SL --
8 s 1 2:38.84 ŁASKAWIEC Marta IKS Olkusz 92 U20 MA --
9 s 1 2:39.65 MUSIAŁ Justyna KS Cracovia 1906 Kraków 95 U16 MA -- #
10 s 1 2:39.69 CORA Aleksandra UKS Jedynka Skawina 91 U20 MA --
11 s 1 2:42.72 JACEWICZ Paulina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 96 U16 MA --
1500 m K
1 s 1 4:30.32 PALKA Adrianna KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA I #
2 s 1 4:31.50 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów # 89 U23 PK I KOWAL Piotr # Z/0093/11 2018 MM
3 s 1 4:31.70 SUWAJ Aneta AZS-AWF Katowice # 86 Sen SL I MARMUR Stanisław Z/0731/11 2019 2
4 s 1 4:33.30 STANEK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 85 Sen SL II
5 s 1 4:36.20 SŁAWIK Maria KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz # Z/0092/11 2018 1
6 s 1 4:44.90 ZIELINKIEWICZ Anna KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA III B.D. # 3
7 s 1 4:51.92 DULAK Katarzyna UKS Budowlani Nowy Sącz 93 U18 MA III KLIMEK Józef B.D. # Z/0369/11 2018 3
8 s 1 4:53.61 SZWARNÓG Jolanta KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA III
9 s 1 5:01.43 PODSIADŁO Roksana WKS Wawel Kraków 92 U20 MA IV
10 s 1 5:02.66 GĘGA Monika KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA IV
11 s 1 5:12.11 BAJOR Roksana MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL --
100 m pł J MŁ K
1 e 1 14.33 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +0.3 I #
4 e 1 15.68 BERETA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.3 II
3 f 1 15.67 BERETA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.2 II
100 m pł K
2 e 1 15.50 TARKA Dominika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +0.3 II
3 e 1 15.66 PASIERBEK Magdalena KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +0.3 II
5 e 1 16.68 DUBAJ Justyna WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +0.3 III
1 f 1 15.21 TARKA Dominika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +0.2 II
2 f 1 15.24 PASIERBEK Magdalena KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +0.2 II
4 f 1 16.39 DUBAJ Justyna WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +0.2 III
400 m pł K K
1 s 1 61.79 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U23 MA I KRÓL Zbigniew # Z/1912/11 2019 1
2 s 1 63.70 TABACZEK Angelika AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL II
3 s 1 64.15 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA II B.D. M
4 s 1 65.95 ZAMBROWSKA Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie # 91 U20 MA II #
5 s 1 67.42 BANASIK Monika WKS Wawel Kraków 90 U23 MA III #
6 s 1 67.92 OLSZEWSKA Emanuela KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III
7 s 1 68.20 HAJNOSZ Barbara ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK III
Wzwyż K
1 1.76 ZAWIŁA Karolina KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA I #
2 1.72 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA I B.D. B.D. 2
2 1.72 MAŁEK Sonia WLKS Nowe Iganie # 91 U20 MZ I B.D. # 2
4 1.64 PRAŻUCH Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA II
5 1.60 KOWALSKA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK III
6 1.45 ZAJĄC Zuzanna WKS Wawel Kraków 95 U16 MA IV
W dal K
1 5.54 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot # 88 U23 PM -0.4 II
2 5.52 KOWALSKA Patrycja KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +1.1 II
3 5.37 SUCHAN Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U23 SL 0.0 III B.D. B.D. BEZ
4 5.33 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA +0.1 III ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
5 5.21 JARZYNA Aleksandra WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.1 III #
6 4.89 MARCHEWKA Angelika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -0.1 IV
7 4.72 KOZAK Agnieszka WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +1.1 --
8 4.59 KRĘŻEL Aleksandra MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA +0.6 V #
9 3.61 SZCZEPANEK Natalia MUKS ILKUS Olkusz 97 U14 MA +0.1 --
Trójskok K
1 13.00 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU -0.7 I #
2 12.37 GAUDYN Weronika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -0.5 I
3 12.25 HEJNA Edyta KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA -0.2 I
4 11.31 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA -0.4 III B.D. B.D. 2
5 10.98 SADO Joanna UKS-MOS Opole 92 U20 OP -1.7 III B.D. 3
6 10.90 MARCHEWKA Angelika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +0.8 III
7 10.80 BIAŁKOWSKA Ewelina MUKS Gim 2 Nysa 91 U20 OP +0.6 III
8 10.53 MAJ Agnieszka UKS-MOS Opole 92 U20 OP -0.7 IV
Kula (3) K
1 6.58 CIEŚLA Anna ULKS Lipinki 97 U14 MA --
Kula (4) K
1 10.70 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
2 10.54 ZEMAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III B.D. BEZ
3 9.34 KACZOR Klaudia KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV #
4 9.27 NORAS Maria MKS-MOS Katowice # 94 U18 SL IV B.D. BEZ
5 8.95 DEREK Klaudia MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl # 93 U18 MA --
6 7.45 MATYNIA Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
Dysk (1) K
1 36.75 LYTEK Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III
2 36.07 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III DMP TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M 80
3 35.91 PLECHTA Marzena KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA III
4 34.94 SEBESTA Joanna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA III
5 33.28 NORAS Maria MKS-MOS Katowice # 94 U18 SL III B.D. BEZ
6 29.67 KACZOR Klaudia KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV #
7 24.46 DURAŃSKA Sabina MUKS ILKUS Olkusz 93 U18 MA -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
Oszczep (600) K
1 38.95 SZAJEWSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA III B.D. # 3
2 33.14 KAWAŁEK Aneta KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA --
3 19.49 LITWIN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -- #
100 m M
1 e 1 10.65 JURKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -0.3 M
2 e 1 10.71 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -0.3 I B.D. M
3 e 1 10.77 NOWAK Marcin KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA -0.3 I
4 e 1 10.88 BORYS Maciej AZS-AWF Katowice 90 U23 SL -0.3 I #
5 e 1 11.23 SUSZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -0.3 II B.D. # BEZ
6 e 1 11.58 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.3 III #
7 e 1 11.71 ZIĘBA Szymon WKS Wawel Kraków 89 U23 MA -0.3 III
1 e 2 11.56 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.2 III B.D. # 1
2 e 2 11.57 GAUDYN Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.2 III
3 e 2 11.68 MATYSEK Krzysztof TS AKS Chorzów 88 U23 SL +0.2 III ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3210/11 2016 BEZ
4 e 2 11.70 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków # 87 Sen MA +0.2 III KOLODZIEJ Roman 2
5 e 2 11.72 LASIK Karol KS Cracovia 1906 Kraków 91 U20 MA +0.2 III
6 e 2 11.76 WĘC Mateusz KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.2 IV
7 e 2 11.86 WIĄCEK Paweł MOSM Tychy 93 U18 SL +0.2 IV
8 e 2 11.99 PIETRYKA Filip KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.2 IV
1 e 3 11.29 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.5 II B.D. # 1
2 e 3 11.81 KORNAŚ Bartosz KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +1.5 --
3 e 3 11.85 GUT Paweł KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +1.5 -- KOLODZIEJ Roman BEZ
4 e 3 11.94 ZIELIŃSKI Adrian WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +1.5 IV
5 e 3 11.95 CZUPRYNA Arnold MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL +1.5 IV
6 e 3 12.01 FUGAS Tomasz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +1.5 IV
7 e 3 12.05 KASPRZAK Patryk UKS Gimpel Nowy Targ 93 U18 MA +1.5 IV #
8 e 3 12.22 KĘPA Bogdan KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.5 --
1 e 4 10.83 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL -0.2 I #
2 e 4 12.16 KANIOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 95 U16 MA -0.2 IV
3 e 4 12.20 HUJDUS Dominik KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -0.2 -- KOLODZIEJ Roman BEZ
4 e 4 12.32 CHOLEWA Hubert WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA -0.2 V
5 e 4 12.99 MIREK Krzysztof SKS Kusy Kraków 96 U16 MA -0.2 --
6 e 4 14.36 KOWALSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 48 Masters MA -0.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # , Z/0177/19 , 2019
7 e 4 14.39 ŚLUSARZ Wojciech ULKS Lipinki 97 U14 MA -0.2 --
1 f 1 10.62 JURKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -0.1 M
2 f 1 10.64 NOWAK Marcin KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA -0.1 M
3 f 1 10.75 BORYS Maciej AZS-AWF Katowice 90 U23 SL -0.1 I #
4 f 1 10.80 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -0.1 I B.D. M
5 f 1 10.90 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL -0.1 I #
6 f 1 11.17 SUSZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -0.1 II B.D. # BEZ
7 f 1 11.33 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.1 III B.D. # 1
8 f 1 11.50 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -0.1 III B.D. # 1
200 m M
1 s 1 21.17 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 86 Sen KP -1.6 M #
2 s 1 21.56 NOWAK Marcin KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA -1.6 I
3 s 1 21.73 KRZEWINA Jakub WKS Śląsk Wrocław # 89 U23 DS -1.6 I ADAMEK Marek # Z/1948/11 2019 M
4 s 1 21.91 GOLUCH Robert AZS-AWF Katowice 87 Sen SL -1.6 II
5 s 1 22.22 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL -1.6 II #
6 s 1 22.68 KRZYWIEC Stanisław AZS-AWF Katowice 89 U23 SL -1.6 II B.D. # 1
7 s 1 22.72 DYKAS Paweł LKS Stal Mielec 92 U20 PK -1.6 II
8 s 1 23.29 KOTUŁA Krzysztof AZS-AWF Katowice 90 U23 SL -1.6 III #
1 s 2 22.57 SOBÓR Damian WKS Wawel Kraków 88 U23 MA -1.2 II KOLODZIEJ Roman 2
2 s 2 22.89 SUSZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -1.2 III B.D. # BEZ
3 s 2 22.92 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -1.2 III B.D. # 1
4 s 2 23.32 GAUDYN Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -1.2 III
5 s 2 23.59 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -1.2 III #
1 s 3 23.27 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -0.8 III B.D. # 1
2 s 3 23.32 WĘC Mateusz KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.8 III
3 s 3 23.38 MATYSEK Krzysztof TS AKS Chorzów 88 U23 SL -0.8 III ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3210/11 2016 BEZ
4 s 3 23.73 LASIK Karol KS Cracovia 1906 Kraków 91 U20 MA -0.8 IV
5 s 3 23.88 MICHALAK Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 93 U18 MA -0.8 IV
6 s 3 24.18 GUT Paweł KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -0.8 -- KOLODZIEJ Roman BEZ
7 s 3 24.29 KORNAŚ Bartosz KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -0.8 --
8 s 3 24.31 PIETRYKA Filip KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.8 IV
1 s 4 24.01 OSTROWSKI Piotr MLUKS Tarnów 94 U18 MA -0.4 IV #
2 s 4 24.73 KASPRZAK Patryk UKS Gimpel Nowy Targ 93 U18 MA -0.4 -- #
3 s 4 24.73 HUJDUS Dominik KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -0.4 -- KOLODZIEJ Roman BEZ
4 s 4 26.05 MIREK Krzysztof SKS Kusy Kraków 96 U16 MA -0.4 --
5 s 4 28.35 DEPTA Michał KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -0.4 -- BRACHMAN Tomasz Z/4598/18 2019 BEZ
6 s 4 30.08 SANCAKLI Denis MUKS Gim 2 Nysa 97 U14 OP -0.4 --
400 m M
1 s 1 47.03 BAŃKA Witold SPLA Tychy # 84 Sen SL M LISOWSKI Józef # 1
2 s 1 48.80 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza # 88 U23 MA II CZERWIŃSKI ADAM Z/3849/11 2019 1
3 s 1 49.57 MISA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP II
4 s 1 50.00 WAŁTOSZ Przemysław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II #
5 s 1 50.04 SOBÓR Damian WKS Wawel Kraków 88 U23 MA II KOLODZIEJ Roman 2
6 s 1 50.26 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków # 87 Sen MA II KOLODZIEJ Roman 2
7 s 1 50.41 ROGOZIK Mariusz WKS Wawel Kraków 86 Sen MA II B.D. 2
8 s 1 50.51 MUCHA Arkadiusz MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL III
1 s 2 52.39 GACZOREK Adrian AZS-AWF Katowice 92 U20 SL III
2 s 2 53.59 PRZYBYŁA Wiktor UKS Gimpel Nowy Targ 92 U20 MA IV B.D. # BEZ
3 s 2 54.02 KUBAT Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL IV B.D. B.D. 2
4 s 2 54.38 GÓRKIEWICZ Michał LKS Kłos Olkusz 93 U18 MA IV MENTLEWICZ Janusz B.D. # Z/5177/11 2016 BEZ
5 s 2 54.47 KOCZUR Eryk MKS Tempo Kęty 94 U18 MA IV
6 s 2 56.25 ŻACZEK Maciej KS Cracovia 1906 Kraków 92 U20 MA --
7 s 2 57.25 WARMUZ Paweł KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -- #
8 s 2 58.02 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL -- B.D. B.D. B.D. # Z/0972/11 2019
1 s 3 57.49 MANTERYS Kamil KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA --
2 s 3 58.41 NIEMIEC Daniel MUKS Gim 2 Nysa 95 U16 OP --
3 s 3 59.81 KOWALIK Marcin KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
4 s 3 61.79 STEC Ryszard ULKS Lipinki 96 U16 MA --
5 s 3 62.21 KOZIOŁ Łukasz ULKS Lipinki 96 U16 MA --
800 m M
1 s 1 1:54.76 OCIEPKA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 88 U23 SL II
2 s 1 1:54.90 SIÓDMIAK Andrzej LKS Stal Mielec 92 U20 PK II B.D.
3 s 1 1:56.98 SOBAS Jacek MKS Siechnice # 85 Sen DS II B.D. Z/3377/11 2019
4 s 1 1:57.18 BUCZKOWSKI Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków 91 U20 MA III B.D. BEZ
5 s 1 1:57.65 ZIELINKIEWICZ Arkadiusz niest. Kraków # 85 Sen MA III KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
6 s 1 1:58.88 MICHNIAK Jan WKS Wawel Kraków 92 U20 MA III
7 s 1 1:59.45 KNAPIK Michał RKS Łódź # 93 U18 LD III
8 s 1 1:59.76 PIWOWAR Stanisław ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK III B.D. BEZ
9 s 1 1:59.89 MAJCHERKIEWICZ Grzegorz LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA III KOLODZIEJ Roman # BEZ
10 s 1 2:00.50 PARADOWSKI Marcin AZS-AWF Katowice 94 U18 SL III
1 s 2 1:55.54 DUDEK Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP II
2 s 2 1:58.36 CARTIER Craig KS AZS AWF Kraków # 83 Sen MA III
3 s 2 2:01.71 DADOUCH Mohamed KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA III
4 s 2 2:02.27 KULIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL IV
5 s 2 2:03.52 BUKAŁA Dawid SPLA Tychy # 94 U18 SL IV WDOWIAK Szymon # Z/0395/11 2017 BEZ
6 s 2 2:04.46 STASZUK Krystian MKS-MOS Katowice 93 U18 SL IV
7 s 2 2:05.05 MOTYL Damian LKS Stal Mielec 92 U20 PK IV
8 s 2 2:07.04 DEREWECKI Mateusz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA IV
1 s 3 2:04.03 RADWAN Michał WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA IV
2 s 3 2:04.44 GAŁĄZKIEWICZ Sebastian KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA -- KOLODZIEJ Roman 3
3 s 3 2:05.52 BIEDA Norbert UKS Gimpel Nowy Targ 93 U18 MA IV B.D. # BEZ
4 s 3 2:06.53 BIELAT Kacper LKS Kłos Olkusz # 94 U18 MA IV #
5 s 3 2:06.83 MARKOWICZ Szymon niest. Kraków # 86 Sen MA --
6 s 3 2:07.04 MARZEC Grzegorz MKS Tempo Kęty 93 U18 MA IV
7 s 3 2:17.36 BUJAŁA Michał KS Cracovia 1906 Kraków # 87 Sen MA -- B.D. 3
8 s 3 2:22.81 KORZEC Bartosz ULKS Lipinki 96 U16 MA -- #
1500 m M
1 s 1 3:49.89 MURZYN Kamil WKS Wawel Kraków 86 Sen MA II
2 s 1 3:50.02 FLIS Tomasz LKS Kłos Olkusz 86 Sen MA II
3 s 1 3:52.91 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U18 PD II B.D. # Z/2485/11 2019
4 s 1 3:57.96 BRONIATOWSKI Maciej WKS Wawel Kraków 87 Sen MA II
5 s 1 4:01.18 WOŹNIAK Jakub WKS Wawel Kraków 90 U23 MA II B.D. # 3
6 s 1 4:09.76 PIECH Kacper WKS Wawel Kraków 90 U23 MA III
7 s 1 4:09.84 IWANIEC Mariusz KU AZS PWSZ w Tarnowie # 92 U20 MA III #
8 s 1 4:11.37 POTOK Daniel ULKS Lipinki # 93 U18 MA III #
9 s 1 4:40.26 DEHN Mateusz MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
1 s 2 3:57.28 ŻĄDŁO Jacek LKS Stal Mielec 91 U20 PK II
2 s 2 4:09.92 KAWIK Marek KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA III
3 s 2 4:10.91 KOS Kamil KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA III #
4 s 2 4:11.88 KLUBA Marcin ULKS Fajfer 2001 Łapanów 93 U18 MA III B.D. BEZ
5 s 2 4:13.67 TABOR Dominik Kraków Athletics Team # 95 U16 MA IV B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0830/11 , 2019
6 s 2 4:14.87 MOLEK Dariusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 94 U18 MA IV B.D. BEZ
7 s 2 4:36.47 SMĘDOWSKI Paweł GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 94 U18 PK -- LASSOTA Lesław B.D. # Z/2486/11 2019 2
8 s 2 4:48.18 BARAN Bartłomiej ULKS Lipinki 96 U16 MA --
9 s 2 4:54.85 KRAJEWSKI Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 93 U18 MA -- #
110 m pł J MŁ M
1 e 1 15.14 FRĄCZEK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP +0.1 III B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz
4 e 1 15.88 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA +0.1 IV B.D. # 2
6 e 1 16.46 CIEŚLIK Miłosz UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U18 PK +0.1 IV
3 f 1 15.05 FRĄCZEK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP -0.3 III B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz
110 m pł M (99.1) M
2 e 1 15.64 SADLAK Michał UKS-MOS Opole 92 U20 OP +0.1 II
3 e 1 15.67 KLICH Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK +0.1 II
5 e 1 15.93 ARCZYŃSKI Mirosław KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.1 III
7 e 1 17.23 GADŻAŁA Paweł UKS-MOS Opole 92 U20 OP +0.1 IV
5 f 1 15.64 KLICH Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK -0.3 II
7 f 1 16.20 SADLAK Michał UKS-MOS Opole 92 U20 OP -0.3 III
110 m pł M
1 e 2 14.20 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -0.2 I #
2 e 2 14.38 GIZA Maciej KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -0.2 I
3 e 2 14.95 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP -0.2 I
4 e 2 15.51 TARNOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków 89 U23 MA -0.2 II
5 e 2 15.94 SUŁEK Adrian KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -0.2 III
1 f 1 14.38 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -0.3 I #
2 f 1 14.47 GIZA Maciej KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -0.3 I
4 f 1 15.30 TARNOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków 89 U23 MA -0.3 II
6 f 1 16.07 SUŁEK Adrian KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -0.3 III
400 m pł J MŁ M
1 s 1 59.68 CIEŚLA Przemysław LKS Brzezina Osiek # 94 U18 MA IV #
2 s 1 61.06 ŁUKASIK Łukasz ZKS Unia Tarnów 93 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/4313/11 2011 4
400 m pł M
1 s 2 51.23 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U23 MA M B.D. # Z/4054/11 2019 1
2 s 2 51.55 OSTROWSKI Rafał KU AZS PWSZ w Tarnowie # 85 Sen MA I #
3 s 2 52.41 DUSIŃSKI Damian KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA I
4 s 2 54.76 JAJUGA Paweł KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA II
5 s 2 55.07 GNAT Krystian LKS Stal Mielec 91 U20 PK II
6 s 2 57.38 CETNAROWICZ Rafał ULKS Lipinki 92 U20 MA III
2000 m prz M
1 s 1 6:07.86 CEDRO Miłosz WKS Wawel Kraków 86 Sen MA -- B.D.
2 s 1 6:12.33 ZABAWSKI Jarosław WKS Wawel Kraków 88 U23 MA --
3 s 1 6:19.97 OGORZAŁY Tomasz KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -- #
4 s 1 6:27.59 PIEKARZ Krystian UKS Budowlani Nowy Sącz 93 U18 MA IV #
Wzwyż M
1 2.15 THEINER Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 86 Sen OP I DMP # 138
2 2.00 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL II B.D. # 2
3 2.00 ZAWIŁA Łukasz KS AZS AWF Kraków # 83 Sen MA II
4 1.95 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA II B.D. # 2
5 1.85 CIEŚLIK Miłosz UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U18 PK III
6 1.80 SYSAK Tomasz MKS Tempo Kęty # 83 Sen MA --
W dal M
1 7.74 STARZAK Marcin KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 Sen LU -1.0 I
2 7.26 WALA Sylwester KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -0.1 I
3 6.56 BERKOWICZ Piotr KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +0.7 III B.D. # 3
4 6.22 SĄCZAWA Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.3 IV #
5 5.78 MARTYNA Bogusz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.2 --
6 5.60 KĘPA Bogdan KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.8 --
7 5.43 GRZESIAK Bartosz UKS Gimpel Nowy Targ 93 U18 MA -0.2 -- #
8 4.43 LEŚKÓW Maciej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA +0.2 --
Trójskok M
1 15.40 BODZEK Tomasz WKS Wawel Kraków 88 U23 MA +0.4 I
2 15.02 MIODOŃSKI Robert niest. Kraków # 86 Sen MA +0.8 I
3 14.98 TWARDOWSKI Adrian WKS Wawel Kraków 90 U23 MA +0.4 I #
4 13.88 DONIEC Andrzej KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +0.2 III B.D. B.D. # BEZ
5 13.78 MATKOWSKI Grzegorz MKS Tempo Kęty 90 U23 MA -0.3 III #
6 13.39 LEŚKÓW Maciej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA +0.9 III
7 13.11 KORZEŃ Radosław LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.2 IV
Kula (5) M
1 14.34 KRÓL Iwan WKS Wawel Kraków 93 U18 MA III
2 12.79 SUM Przemysław WKS Wawel Kraków 95 U16 MA IV #
3 11.97 KAPCIA Marcin WKS Wawel Kraków 94 U18 MA --
4 11.45 FOLKERT Michał MOSM Tychy 93 U18 SL --
5 10.97 GÓRNIK Sławomir WKS Wawel Kraków # 93 U18 MA -- B.D. 1
6 9.79 PIWOWAR Michał WKS Wawel Kraków 94 U18 MA --
7 9.24 KRUPA Kamil ULKS Lipinki 96 U16 MA --
Kula (6) M
6 12.69 WOJTASZEK Dawid WKS Wawel Kraków # 92 U20 MA IV B.D. # 3
7 10.48 KOWALEWSKI Jakub WKS Wawel Kraków 92 U20 MA --
Kula (7.26) M
1 17.85 HARATYK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA M
2 16.77 GIBES Wojciech WKS Wawel Kraków 84 Sen MA I
3 15.68 PIETRASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP I
4 14.48 DĘBICKI Sebastian ULKS Technik Trzcinica 78 Sen PK II
5 13.42 TRUCHAN Maksymilian ULKS Lipinki 88 U23 MA II
8 9.90 BRODZIAK Łukasz KU AZS UJ Kraków 89 U23 MA --
Dysk (1) M
1 24.51 KRUPA Kamil ULKS Lipinki 96 U16 MA --
Dysk (1.5) M
1 42.24 KRÓL Iwan WKS Wawel Kraków 93 U18 MA III
2 38.87 KONIECZNY Grzegorz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 93 U18 SL IV
3 35.64 FOLKERT Michał MOSM Tychy 93 U18 SL IV
4 28.38 MUCHA Rafał MOSM Tychy 94 U18 SL --
Dysk (1.75) M
1 45.55 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U20 SL II BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2019 1
Dysk (2) M
1 54.47 PIETRASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP I
2 51.77 ROCH Bartosz KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA I
3 48.77 MUNIAK Michał KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA I
4 45.50 DĘBICKI Sebastian ULKS Technik Trzcinica 78 Sen PK II
5 39.32 JENDRYSKO Jarosław niest. Katowice # 90 U23 SL III BONK Stanisław # 3
6 37.41 WIERZBA Bartosz KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA III
Oszczep (700) M
1 61.02 BANAŚ Adrian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 93 U18 MA II
2 49.51 KACHNIC Artur KS Cracovia 1906 Kraków 93 U18 MA IV
3 34.25 MIGDAŁ Robert ULKS Fajfer 2001 Łapanów 94 U18 MA --
Oszczep (800) M
1 61.08 ROKHOV Taras KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA II B.D. B.D. 2
2 57.88 DYBAŁ Kamil UKS Gminy Brzeszcze # 93 U18 MA II B.D. 2
3 57.15 GĄSIOR Marcin KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA II
4 53.76 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP III
5 49.22 JENDRYSKO Jarosław niest. Katowice # 90 U23 SL III BONK Stanisław # 3
6 47.19 PORADZISZ Patryk WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA III #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.7463610172272 sekund