Chorzów 09.05.2010
Liga młodzików I rzut
100 m K
1 s 1 12.63 GORZKOWSKA Anna MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL -0.3 II #
2 s 1 12.75 WIECZOREK Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL -0.3 II
3 s 1 12.85 MADEJCZYK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL -0.3 III
4 s 1 13.11 MULARZ Monika LKS Pszczyna 96 U16 SL -0.3 III
5 s 1 13.35 LEWICKA Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL -0.3 IV
6 s 1 13.53 GŁOGOWSKA Elżbieta LUKS Zabrzeg 95 U16 SL -0.3 IV #
1 s 2 13.55 GRUCA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL -1.3 IV
2 s 2 13.61 HAŁAS Justyna LUKS Zabrzeg 96 U16 SL -1.3 IV #
3 s 2 13.73 NAGENGAST Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL -1.3 IV
4 s 2 13.74 ŻUREK Ewelina UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL -1.3 IV
5 s 2 13.79 RAKOSZA Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL -1.3 IV
6 s 2 13.83 DZIEMIERA Martyna TS AKS Chorzów 95 U16 SL -1.3 V
1 s 3 13.58 BAJGER Dominika LUKS Zabrzeg 95 U16 SL +0.7 IV
2 s 3 13.75 STRZEMPA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.7 IV B.D. BEZ
3 s 3 13.93 LIS Marlena CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL +0.7 V
4 s 3 13.98 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 96 U16 SL +0.7 V B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1505/12 , 2019 2
5 s 3 14.08 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 97 U14 SL +0.7 V MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/0932/13 2019 M
6 s 3 14.21 GÓRNY Katarzyna TS AKS Chorzów 93 U18 SL +0.7 --
1 s 4 14.12 FUDALI Bianka CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL -0.5 V
2 s 4 14.14 SOCHA Alicja TS AKS Chorzów 95 U16 SL -0.5 V
3 s 4 14.34 KOZIARSKA Iga TS AKS Chorzów 95 U16 SL -0.5 V
4 s 4 14.43 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL -0.5 V PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
5 s 4 14.55 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL -0.5 -- PILAREK Sławomir
6 s 4 15.75 DROBINA Agnieszka TS AKS Chorzów 96 U16 SL -0.5 --
1 s 5 13.76 PUSTUŁ Katarzyna MKS-MOS Katowice 95 U16 SL 0.0 IV
2 s 5 14.08 PODHAJNY Magda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL 0.0 V
3 s 5 14.44 CHIBOWSKA Natalia GKS Piast Gliwice 97 U14 SL 0.0 V
4 s 5 14.70 BANA¦ Joanna MOS CSiR D±browa Górnicza # 98 U14 SL 0.0 -- B.D. #
5 s 5 14.99 SZYBA Katarzyna TS AKS Chorzów 95 U16 SL 0.0 --
6 s 5 16.03 ZASADZIAK Malwina GKS Piast Gliwice # 99 U12 SL 0.0 --
1 s 6 13.82 CIURKO Agata UKS 5 Plus Rydułtowy 97 U14 SL +0.1 V
2 s 6 14.22 PIˇTEK Magdalena MKS-MOS Katowice 95 U16 SL +0.1 V
3 s 6 14.73 ¦WIˇTEK Jessica TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL +0.1 -- #
4 s 6 14.75 ¦MIAŁY Ewa MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL +0.1 --
5 s 6 15.09 LIBOR Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL +0.1 --
6 s 6 15.70 SZEWC Martyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.1 --
1 s 7 14.27 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL -0.3 V #
2 s 7 14.46 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice # 97 U14 SL -0.3 V BONK Stanisław B.D. Z/0951/13 2018 3
3 s 7 14.62 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 98 U14 SL -0.3 -- #
4 s 7 15.80 KOLOSKA Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL -0.3 --
5 s 7 15.82 CZOGOŁA Aleksandra UKS 5 Plus Rydułtowy 97 U14 SL -0.3 --
6 s 7 16.00 GÓRECKA Weronika GKS Piast Gliwice 95 U16 SL -0.3 --
1 s 8 14.61 KUBECZKO Daria TS AKS Chorzów 97 U14 SL +0.1 --
2 s 8 14.89 SOREK Małgorzata MKS-MOS Katowice 95 U16 SL +0.1 --
3 s 8 15.03 KWA¦NIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U12 SL +0.1 -- HOMA Wioleta B.D. # Z/0362/15 2019
4 s 8 15.07 LOREK Angelika TS AKS Chorzów 95 U16 SL +0.1 --
5 s 8 15.35 SPOREK Marlena KB MOSiR Jastrzębie 96 U16 SL +0.1 --
6 s 8 15.77 WOREK Klaudia MKS-MOS Katowice # 97 U14 SL +0.1 --
300 m K
1 s 1 42.83 ŁUKASIK Magdalena MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL -- #
2 s 1 42.85 WĘGLER Marta AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -- B.D. B.D. # BEZ
3 s 1 43.14 GASIAK Julianna CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL III LAMCH Czesław Z/1860/11 2013 1
4 s 1 43.67 BŁASZCZAK Jowita MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL III #
5 s 1 43.95 WIERA Natalia LKS Pszczyna 95 U16 SL III #
1 s 2 39.87 ¦WIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander # Z/2913/11 2019 MM
2 s 2 44.03 DYRCZ Justyna niest. Kraków # 93 U18 MA -- #
3 s 2 44.39 PUTOŃ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL III B.D.
4 s 2 44.78 MATUSZKA Anna LKS Pogórze Skoczów 92 U20 SL --
5 s 2 44.78 KOSMAN Magdalena MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL --
1 s 3 43.85 SIWCZYK Angelika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL III #
2 s 3 44.25 GAWLAK Katarzyna LKS Pszczyna 96 U16 SL III HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0135/12 2018
3 s 3 44.29 MOJŻYSZ Paulina UKS 5 Plus Rydułtowy 94 U18 SL --
4 s 3 46.01 BALIŃSKA Ewelina MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL IV
5 s 3 47.05 RASZEWSKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL --
6 s 3 47.36 POLNIK Weronika MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL --
1 s 4 44.96 FILIPOWSKA Wioletta UKS 5 Plus Rydułtowy 94 U18 SL --
2 s 4 45.35 KURPAS Agnieszka TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL IV B.D. B.D.
3 s 4 45.54 ŻUKOWSKA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL IV
4 s 4 45.62 STĘPAK Sandra GKS Piast Gliwice 95 U16 SL IV
5 s 4 47.73 KAMIŃSKA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL V
1 s 5 44.85 KASPEREK Oliwia MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL III
2 s 5 45.42 ŻUKOWSKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL IV
3 s 5 46.35 STˇPOREK Magdalena UKS 5 Plus Rydułtowy 96 U16 SL IV
4 s 5 47.02 SIEKIERZYCKA Sara MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL V #
5 s 5 53.57 BUGZA Beata UKS 5 Plus Rydułtowy 91 U20 SL --
1 s 6 46.26 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U14 SL IV #
2 s 6 48.01 ŻYMEŁKA Monika UKS 5 Plus Rydułtowy 95 U16 SL V
3 s 6 48.12 BŁASIŃSKA Agata TS AKS Chorzów 96 U16 SL V
4 s 6 48.52 ZAGRODNIK Joanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL -- B.D. # BEZ
5 s 6 49.75 GAJDA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL --
1 s 7 46.82 JARZˇBEK Ksymena TS AKS Chorzów 95 U16 SL V
2 s 7 47.30 PRZEMY¦LAŃSKA Agnieszka MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL V
3 s 7 48.79 JEDYNAK Blanka TS AKS Chorzów 96 U16 SL --
4 s 7 49.41 PASZEK Joanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
5 s 7 51.73 PRÓCHNO Paulina GKS Piast Gliwice 97 U14 SL --
1 s 8 49.52 HERNIK Anna MUKS SZS Cieszyn # 96 U16 SL --
2 s 8 50.89 ŁˇCZYŃSKA Natalia LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL --
3 s 8 51.20 SZAJBEL Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
4 s 8 53.01 SURLAS Karolina GKS Piast Gliwice # 98 U14 SL --
5 s 8 54.33 WERONOWICZ Wiktoria UKS Kometa Gliwice 97 U14 SL --
1 s 9 51.14 PYTLIK Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
2 s 9 51.64 KOŁODZIEJCZYK Zofia LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL --
3 s 9 49.35 RAUER Klaudia LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL --
4 s 9 50.65 PSIUK Kamila MKS-MOS Katowice 96 U16 SL --
5 s 9 50.83 SIKORA Sandra TS AKS Chorzów 96 U16 SL --
1 s 10 46.23 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL IV PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
2 s 10 52.94 CZUPAŁA Klaudia TS AKS Chorzów 96 U16 SL --
3 s 10 53.77 WYCI¦LIK Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
4 s 10 54.35 SKUPIEŃ Amanda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL -- #
5 s 10 57.11 ADAMIK Dagmara LKS Pogórze Skoczów 97 U14 SL --
600 m K
1 s 1 1:38.94 MOCHNIA Monika AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL -- B.D. # 2
2 s 1 1:39.97 LUBSZCZYK Izabela UKS Czwórka Żory 91 U20 SL -- #
3 s 1 1:44.86 KOWALCZYK Natalia MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL --
4 s 1 1:45.13 SICIŃSKA Alicja UKS Czwórka Żory 94 U18 SL -- #
5 s 1 1:45.34 HAŁAS Karolina LUKS Zabrzeg 95 U16 SL IV
6 s 1 1:48.13 JUSZCZYK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL V #
7 s 1 1:48.98 SAJDAK Renata MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL V #
8 s 1 1:50.36 ZUGA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL --
9 s 1 1:53.49 KI¦LUK Elżbieta UKS Czwórka Żory 92 U20 SL --
10 s 1 1:56.70 SADOWSKA Dajana MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL -- #
1 s 2 1:46.76 BORYCKA Winona UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL V
2 s 2 1:48.83 LENERT Natalia MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
3 s 2 1:50.32 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 97 U14 SL -- MARMUR Stanisław B.D. # Z/0479/13 2019 M
4 s 2 1:51.64 ROSIKOŃ Katarzyna UKS Chromik Mysłowice # 95 U16 SL -- #
5 s 2 1:52.37 WOJTYŁA Barbara AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL -- MARMUR Stanisław B.D. Z/0438/11 2019 3
6 s 2 1:53.41 ¦WITAŁA Justyna MOSiR Mysłowice # 95 U16 SL --
7 s 2 1:53.43 ADAMIK Sylwia LKS Pogórze Skoczów 94 U18 SL --
8 s 2 1:57.06 STANKIEWICZ Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL -- #
9 s 2 1:59.34 ZIELIŃSKA Anita LUKS Konopiska 96 U16 SL -- LAMCH Mariola
10 s 2 2:09.40 JAROSŁAWSKA Daria UKS 5 Plus Rydułtowy 96 U16 SL --
1 s 3 1:52.97 PAWLAK Patrycja UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
2 s 3 1:53.76 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna B.D. # Z/1218/13 2019 1
3 s 3 1:53.80 SZULC Patrycja TS AKS Chorzów 96 U16 SL -- #
4 s 3 1:54.80 GRUSZECKA Marta LUKS Zabrzeg 96 U16 SL --
5 s 3 1:56.78 KOMANDER Katarzyna UKS Kometa Gliwice 95 U16 SL --
6 s 3 1:57.78 ¦WIĘTEK Mariola LUKS Zabrzeg 97 U14 SL --
7 s 3 1:58.66 GODULA Klaudia TS AKS Chorzów 96 U16 SL --
8 s 3 1:58.77 DYRCZ Paulina MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
9 s 3 2:04.27 RACZKOWSKA Sara MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL --
10 s 3 2:10.66 NAWALANIEC Anna TS AKS Chorzów 96 U16 SL --
11 s 3 2:11.21 SKOWRONEK Aleksandra TS AKS Chorzów 96 U16 SL --
12 s 3 2:23.46 ¦NIEGÓRSKA Maria GKS Piast Gliwice # 99 U12 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3032/15 2018 BEZ
100 m pł MŁ K
1 s 1 15.49 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP -0.4 II OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
2 s 1 16.40 KRASOŃ Marta MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL -0.4 III
3 s 1 18.44 WILK Angelika MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL -0.4 V #
300 m pł K
1 s 1 44.91 ¦WIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander # Z/2913/11 2019 MM
2 s 1 46.85 GIELATA Marlena AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL -- #
3 s 1 47.07 BUCZKOWICZ Aleksandra MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL III
4 s 1 48.33 DYRCZ Justyna niest. Kraków # 93 U18 MA -- #
5 s 1 52.15 SZPYRA Martina TS AKS Chorzów 95 U16 SL V
1 s 2 50.75 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
2 s 2 50.80 FISZER Monika TS AKS Chorzów 95 U16 SL IV
3 s 2 52.80 BADACZEWSKA Beata MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
4 s 2 53.84 DROZDOWSKA Marta TS AKS Chorzów 95 U16 SL V
5 s 2 54.10 FILA Anna MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL V
4x100 m K
1 s 1 53.96 ZAGRODNIK Joanna
SIWCZYK Angelika
PUTOŃ Zuzanna
KURPAS Agnieszka
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96
95
95
95
U16 SLK -- B.D.

B.D.
B.D. B.D.
BEZ


2 s 1 54.07 STˇPOREK Magdalena
ŻYMEŁKA Monika
JAROSŁAWSKA Daria
CIURKO Agata
UKS 5 Plus Rydułtowy 96
95
96
97
U16 SLK --


3 s 1 54.77 BRYDA Paulina
FISZER Monika
FURTACZ Agata
CHWAŁ Joanna
TS AKS Chorzów 95
95
95
96
U16 SLK -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir

PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir B.D.
Z/0981/11
, Z/0981/11
Z/1050/11

, 2013
2014
BEZ

BEZ
4 s 1 66.11 SOREK Małgorzata
PUSTUŁ Katarzyna
PIˇTEK Magdalena
WRZOS Klaudia
MKS-MOS Katowice 95
95
95
95
U16 SLK --


1 s 2 51.24 CIBA Kamila
KRASOŃ Marta
LEWICKA Paulina
JUSZCZYK Karolina
MOS CSiR D±browa Górnicza 95
95
95
96
U16 SLK -- OSIK Tadeusz B.D.


Z/3200/11
2019
M
2 s 2 52.68 HAŁAS Karolina
HAŁAS Justyna
BAJGER Dominika
GŁOGOWSKA Elżbieta
LUKS Zabrzeg 95
96
95
95
U16 SLK --


3 s 2 53.63 DROZDOWSKA Marta
SU¦ Paulina
SOCHA Alicja
DZIEMIERA Martyna
TS AKS Chorzów 95
95
95
95
U16 SLK --
B.D.

BEZ
4 s 2 54.75 KAMIŃSKA Paulina
FUDALI Bianka
LIS Marlena
RAKOSZA Wioletta
CKS Budowlani Częstochowa 95
95
95
96
U16 SLK --


1 s 3 55.53 BŁASZCZAK Jowita
STRZEMPA Zuzanna
PODHAJNY Magda
SZEWC Martyna
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95
95
95
95
U16 SLK --
B.D.

BEZ
2 s 3 59.33 ARENDARSKA Magdalena
GÓRECKA Weronika
MOSKALEWICZ Pamela
STĘPAK Sandra
GKS Piast Gliwice 95
95
96
95
U16 SLK --


3 s 3 61.54 KOMANDER Katarzyna
SURLAS Karolina
PRÓCHNO Paulina
CHIBOWSKA Natalia
UKS Kometa Gliwice 95
98
97
97
U16 SLK --


Wzwyż K
1 1.49 IRZIK Anita MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL IV
2 1.40 FISZER Monika TS AKS Chorzów 95 U16 SL V
3 1.40 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
4 1.25 ADAMIEC Katarzyna MKS-MOS Katowice 97 U14 SL --
5 1.15 ARENDARSKA Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U16 SL --
W dal K
1 4.82 SU¦ Paulina TS AKS Chorzów 95 U16 SL 0.0 IV B.D. BEZ
2 4.53 BIERNAT Karolina LUKS Zabrzeg 95 U16 SL 0.0 V #
3 4.20 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir
4 4.08 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
5 3.99 SZYBA Katarzyna TS AKS Chorzów 95 U16 SL 0.0 --
6 3.96 SIEMBIGA Dominika TS AKS Chorzów 96 U16 SL 0.0 --
7 3.96 MOSKALEWICZ Pamela GKS Piast Gliwice 96 U16 SL 0.0 --
8 3.91 ARENDARSKA Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U16 SL 0.0 --
9 3.89 MOSUREK Justyna TS AKS Chorzów 97 U14 SL 0.0 --
10 3.69 KUBECZKO Daria TS AKS Chorzów 97 U14 SL 0.0 --
11 3.44 PIEROŃ Weronika TS AKS Chorzów 95 U16 SL 0.0 --
Kula (3) K
1 11.39 MO¦ Patrycja MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL III #
2 10.02 KIJANKA Joanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV BONK Stanisław 3
3 9.68 SOCZYŃSKA Mariola GKS Piast Gliwice 96 U16 SL V
4 9.22 RICHTER Miriam GKS Piast Gliwice 95 U16 SL V
5 8.91 KAWKA Roksana MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL V #
6 8.86 WYDERKA Marta MKS-MOS Katowice 96 U16 SL V
7 8.54 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
8 8.16 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
9 7.90 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- PILAREK Sławomir
10 7.57 RAŃDA Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 98 U14 SL -- #
11 6.78 ¦WIEŃCZYK Sara LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL --
12 6.66 FISZER Monika TS AKS Chorzów 95 U16 SL --
13 6.64 WAWRZYNEK Agnieszka TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam # BEZ
14 5.75 CIEMAŁA Daria LKS Pogórze Skoczów 96 U16 SL -- #
Kula (4) K
1 10.22 ¦WIĘCZYK Natalia LKS Pogórze Skoczów 93 U18 SL III #
2 7.58 GRUSZCZYŃSKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL --
Dysk (0.75) K
1 26.99 JURCZYK Beata MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL V
2 24.89 LAZER Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL V
3 19.61 GOJ Sylwia MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
4 16.10 SKALIK Karina MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL --
Młot (3) K
1 34.18 KOKOWSKA Aleksandra O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP V B.D. PAWLAK Przemysław # , Z/3234/11 , 2019 1
2 32.31 KAWKA Roksana MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL V #
Oszczep (600) K
1 24.98 STRZELCZYK Karolina TS AKS Chorzów 93 U18 SL --
2 22.94 KRYSKA Anna MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
3 22.77 WRZOS Klaudia MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
Chód 3 km K
1 15:29.85 WIERUS Karolina CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/1874/11 2017 3
2 15:41.83 HEPPNER Beata CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL -- LAMCH Czesław B.D. Z/1864/11 2016 1
3 16:02.16 BINDRYN Joanna CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL III
4 18:45.36 BORAL Karolina CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL IV
5 18:54.68 KOWALIK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL --
6 20:13.67 ALGUBURY Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL V
7 20:40.19 GAJSZNER Emilia CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL --
100 m M
1 s 1 10.99 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL -0.6 II B.D. # BEZ
2 s 1 11.37 NOCOŃ Konrad LUKS Zabrzeg 93 U18 SL -0.6 III
3 s 1 11.71 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -0.6 III #
4 s 1 11.77 POLOCZEK Kamil UKS Czwórka Żory 89 U23 SL -0.6 --
5 s 1 11.80 WILCZYŃSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL -0.6 IV
1 s 2 12.05 JEDYŃSKI Szymon LUKS Zabrzeg 97 U14 SL -0.5 IV #
2 s 2 12.07 KONIECZNY Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL -0.5 IV
3 s 2 12.09 GERLICH Grzegorz UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL -0.5 IV
4 s 2 12.15 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 95 U16 SL -0.5 IV B.D. KASIŃSKI Marek # , Z/1875/11 , 2019 2
5 s 2 12.16 JUSZCZYK Michał CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL -0.5 IV
6 s 2 12.65 FREJ Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL -0.5 V
1 s 3 12.14 ADAMCZYK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.6 IV BORYKA Ireneusz B.D. # Z/2305/11 2016 3
2 s 3 12.16 MARCZUK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.6 IV #
3 s 3 12.30 DOBOSZ Piotr GKS Piast Gliwice 96 U16 SL -0.6 V
4 s 3 12.40 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 94 U18 SL -0.6 -- PĘKALA Łukasz B.D. # Z/2612/11 2019 M
5 s 3 12.56 LIPKA Mateusz UKS Czwórka Żory 93 U18 SL -0.6 --
6 s 3 12.66 PAJDZIK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL -0.6 V
1 s 4 12.28 KUBAŃSKI Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.1 V B.D. # BEZ
2 s 4 12.42 JUSZCZYK Maciej MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL +0.1 V #
3 s 4 12.50 ZOLICH Tomasz LUKS Zabrzeg 95 U16 SL +0.1 V
4 s 4 12.72 KONDRAT Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL +0.1 V
5 s 4 12.94 ZIELIŃSKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL +0.1 --
6 s 4 13.23 MOSKWA Łukasz UKS 5 Plus Rydułtowy 96 U16 SL +0.1 --
1 s 5 12.47 BOROŃ Sergiusz MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL -0.3 V
2 s 5 12.60 DROBIK Dawid LUKS Zabrzeg 95 U16 SL -0.3 V
3 s 5 12.71 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL -0.3 V
4 s 5 13.06 JAROSZ Artur CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL -0.3 --
5 s 5 13.17 ARKUSZEWSKI Filip CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL -0.3 --
1 s 6 12.44 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL -0.8 V
2 s 6 12.94 LATOS Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL -0.8 --
3 s 6 13.34 SZULAKOWSKI Wojciech CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL -0.8 --
4 s 6 13.38 LATOS Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL -0.8 --
5 s 6 14.74 PAŁKA Łukasz GKS Piast Gliwice 97 U14 SL -0.8 -- #
1 s 7 13.40 ŁACH Grzegorz MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL -0.5 --
2 s 7 13.61 SWAT Mateusz MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL -0.5 --
3 s 7 13.61 FEDORUK Radosław KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL -0.5 --
4 s 7 15.14 ZARAŃSKI Mateusz UKS Kometa Gliwice 97 U14 SL -0.5 --
5 s 7 16.06 URBAŃSKI Kamil TS AKS Chorzów 96 U16 SL -0.5 --
300 m M
1 s 1 35.04 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL -- B.D. # BEZ
1 s 2 38.08 POLOCZEK Kamil UKS Czwórka Żory 89 U23 SL --
2 s 2 35.82 MUSIOLIK Martin MKS-SMS Victoria Racibórz 91 U20 SL --
2 s 2 38.91 SERAFIN Aleksander TS AKS Chorzów 95 U16 SL III
3 s 2 39.19 STASZEK Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 92 U20 SL --
4 s 2 39.60 ZALEWSKI Daniel MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL IV #
5 s 2 41.98 DAMASIEWICZ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL --
1 s 3 40.58 DURKALEC Paweł LUKS Zabrzeg 91 U20 SL --
2 s 3 40.83 KAMPIK Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL V
3 s 3 37.21 MŁYNARCZYK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL -- B.D. # 1
3 s 3 41.52 MICHALIK Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL V
3 s 3 49.28 MIZERA Marcel GKS Piast Gliwice # 97 U14 SL --
4 s 3 41.62 LIPKA Mateusz UKS Czwórka Żory 93 U18 SL --
5 s 3 42.47 IZBICKI Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 94 U18 SL --
1 s 4 40.31 COPIK Bartłomiej GKS Piast Gliwice 95 U16 SL IV
2 s 4 41.05 PŁACZEK Marek MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL --
3 s 4 41.67 SZYMCZYK Michał GKS Piast Gliwice 95 U16 SL V
4 s 4 40.13 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL IV
4 s 4 41.83 NOGLIK Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V #
5 s 4 42.31 MOŻDŻONEK Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
1 s 5 42.70 MOŻDŻONEK Grzegorz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
2 s 5 43.02 ¦LÓSARZ Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
3 s 5 43.06 MANDYSZ Bogdan UKS 5 Plus Rydułtowy 95 U16 SL --
4 s 5 44.06 KU¦KA Paweł UKS 5 Plus Rydułtowy 95 U16 SL --
5 s 5 44.39 KEMPNY Błażej KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL --
5 s 5 46.54 GAWLICZEK Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 97 U14 SL --
1 s 6 42.94 KIEŁKOWSKI Patryk MUKS SZS Cieszyn # 96 U16 SL --
2 s 6 49.17 PAWŁOWICZ Damian GKS Piast Gliwice 97 U14 SL --
3 s 6 52.72 WOJNICZ Arkadiusz UKS Kometa Gliwice 97 U14 SL --
4 s 6 54.49 KURECZKO Piotr UKS Kometa Gliwice 97 U14 SL --
1 s 7 45.34 KRAUZE Filip MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL -- B.D. BEZ
2 s 7 46.12 GRZEGORCZYK Artur TKKF Czarni Katowice 97 U14 SL -- B.D. Z/1147/13 2013 4
4 s 7 49.87 KOWALSKI Artur TKKF Czarni Katowice 99 U12 SL --
5 s 7 52.98 HRYŃ Dawid TKKF Czarni Katowice 97 U14 SL --
600 m M
1 s 1 1:20.76 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL -- B.D. 2
2 s 1 1:23.89 KUBIAK Mariusz UKS Czwórka Żory 91 U20 SL -- KRUPA Iwona # Z/3778/11 2019 2
3 s 1 1:25.17 GACZOREK Adrian AZS-AWF Katowice 92 U20 SL --
4 s 1 1:26.61 RDZANEK Jakub LUKS Zabrzeg 93 U18 SL -- #
5 s 1 1:26.62 BRZˇKALIK Patryk UKS Czwórka Żory 94 U18 SL -- B.D. # 3
6 s 1 1:28.58 MEHLICH Dawid LUKS Azymek Zdzieszowice # 94 U18 OP --
7 s 1 1:32.13 PINDYCH Marcel CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL IV
8 s 1 1:32.45 WĘGLER Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL IV B.D. BEZ
9 s 1 1:32.71 DUDKIEWICZ Przemysław MKS-MOS Katowice 95 U16 SL IV
10 s 1 1:31.81 HAJOK Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL III
11 s 1 1:32.85 MAJ Kamil UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL IV #
12 s 1 1:35.28 SZKODA Dawid LUKS Azymek Zdzieszowice # 95 U16 OP V
1 s 2 1:33.48 KRAUT Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL IV B.D. # BEZ
2 s 2 1:33.62 KAJSTURA Krzysztof LUKS Zabrzeg 95 U16 SL IV
3 s 2 1:34.08 GRABOWSKI Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL IV #
4 s 2 1:37.60 KURASZ Daniel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
5 s 2 1:38.45 SUCHANEK Rafał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
6 s 2 1:38.56 MUSIAŁ Grzegorz LKS Kłos Olkusz # 96 U16 MA V #
7 s 2 1:39.19 PIECZKO Jakub MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
8 s 2 1:39.96 FALIŃSKI Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL V
9 s 2 1:40.51 MODRZEJEWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL -- #
10 s 2 1:40.64 ZIEMBA Maciej TS AKS Chorzów 96 U16 SL -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/0149/12 2019 2
11 s 2 1:42.99 DASZEK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL --
12 s 2 1:49.80 KO¬LIK Daniel UKS 5 Plus Rydułtowy 95 U16 SL --
1 s 3 1:38.05 PILCH Dawid UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL V
2 s 3 1:38.70 WRZAŁEK Wojciech GKS Piast Gliwice # 96 U16 SL V
3 s 3 1:38.75 ANDAŁA Robert MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL V
4 s 3 1:39.00 KLIMCZYK Kamil MKS-MOS Katowice 96 U16 SL V
5 s 3 1:40.32 KUCHARCZYK Mateusz MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
6 s 3 1:44.97 FUCHS Grzegorz TS AKS Chorzów 96 U16 SL -- #
7 s 3 1:49.80 JANUSZ Paweł LUKS Zabrzeg 97 U14 SL --
8 s 3 1:51.91 SZWAJCA Stanisław TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- PILAREK Sławomir # Z/0980/11 2011
9 s 3 1:59.96 BANACH Mateusz LUKS Zabrzeg 98 U14 SL --
10 s 3 2:04.36 BORGIEŁ Mateusz LUKS Zabrzeg 97 U14 SL --
11 s 3 2:07.72 GRODZICKI Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U14 SL --
1000 m M
1 s 1 2:30.96 GRESCHUTZ Thomas LUKS Azymek Zdzieszowice # 92 U20 OP -- B.D. BEZ
2 s 2 2:50.19 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 96 U16 SL V PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław # Z/1301/12 2019 2
3 s 3 2:50.68 SZARYCZ Łukasz LUKS Podium Kup 94 U18 OP --
4 s 4 2:52.72 STRZˇDAŁA Przemysław LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL V
5 s 5 2:58.25 SKRABANA Dawid TS AKS Chorzów 95 U16 SL V
6 s 6 3:00.80 KOWALIK Michał MOSiR Mysłowice # 94 U18 SL --
7 s 7 3:03.28 ORZEŁ Michał CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL -- #
8 s 8 3:10.48 KUPIŃSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL --
9 s 9 3:11.26 GAJ Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL --
10 s 10 3:13.71 PARADOWSKI Wiktor MOSiR Mysłowice # 97 U14 SL -- B.D. # BEZ
11 s 11 3:26.02 SZOT Andrzej MOSiR Mysłowice # 96 U16 SL --
12 s 12 3:27.37 STENCEL Krzysztof KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL --
2000 m M
1 s 1 6:22.03 BRYJA Michał MOSiR Mysłowice # 94 U18 SL --
2 s 2 6:27.24 MICHALAK Łukasz LUKS Azymek Zdzieszowice # 96 U16 OP V ANTOSIAK Tomasz # Z/0852/12 2014 BEZ
3 s 3 6:49.56 PRZYBYŁO Michał MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL -- #
4 s 4 6:57.28 TEODOROWICZ Mariusz MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL --
110 m pł MŁ M
1 s 1 17.65 JONAS Grzegorz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.8 IV
2 s 1 18.20 KOSEK Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.8 V
3 s 1 18.29 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL -0.8 V
300 m pł M
1 s 1 44.02 STASZEK Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 92 U20 SL --
2 s 1 47.15 CICHY Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL --
3 s 1 47.53 JĘDRUSIK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza # 95 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/0977/11 4
4 s 1 54.36 BASEK Tomasz TS AKS Chorzów 95 U16 SL --
4x100 m M
1 s 1 47.76 BRZEZIŃSKI Marek
BEDNARZ Paweł
MARCZUK Szymon
ADAMCZYK Krzysztof
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95
96
95
95
U16 SLK -- B.D.


BORYKA Ireneusz B.D.
Z/2305/11
2016
3
3
2 s 1 48.44 BOROŃ Sergiusz
KRAUT Sebastian
GRABOWSKI Dawid
JUSZCZYK Maciej
MOS CSiR D±browa Górnicza 96
95
95
95
U16 SLK --
B.D.

BEZ
3 s 1 50.71 PAWŁOWICZ Damian
COPIK Bartłomiej
PIASNY Rafał
DOBOSZ Piotr
GKS Piast Gliwice 97
95
96
96
U16 SLK --


1 s 2 47.42 ARKUSZEWSKI Filip
BŁASIK Adam
WILCZYŃSKI Mikołaj
JUSZCZYK Michał
CKS Budowlani Częstochowa 95
95
95
95
U16 SLK --
B.D. KASIŃSKI Marek

, Z/1875/11
, 2019
2
2 s 2 48.06 KAMPIK Mateusz
ZALEWSKI Daniel
MENDELSKI Dawid
PTAK Grzegorz
MKS-SMS Victoria Racibórz 96
95
95
96
U16 SLK --


3 s 2 49.03 HAJOK Adrian
KONDRAT Igor
WĘGLER Kamil
ZIELIŃSKI Kamil
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95
95
95
95
U16 SLK --

B.D.
BEZ
4 s 2 52.13 MANDYSZ Bogdan
MOSKWA Łukasz
KŁOSEK Adam
KU¦KA Paweł
UKS 5 Plus Rydułtowy 95
96
95
95
U16 SLK --


Wzwyż M
1 1.75 ZARĘBA Krzysztof TS AKS Chorzów 92 U20 SL IV
2 1.75 FABA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
3 1.60 POLEWKO Dominik TS AKS Chorzów 93 U18 SL -- STAWOWY Andrzej BONK Stanisław BEZ
4 1.60 STROMSKI Jarosław MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL --
5 1.55 MIKOŁAJCZYK Michał TS AKS Chorzów 95 U16 SL --
6 1.50 PTAK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL -- #
7 1.35 WRZESIŃSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL --
W dal M
1 6.08 NOCOŃ Konrad LUKS Zabrzeg 93 U18 SL 0.0 IV
2 5.69 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL 0.0 V B.D. 3
3 5.65 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL 0.0 V
4 5.21 PIASNY Rafał GKS Piast Gliwice 96 U16 SL 0.0 --
5 5.17 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL 0.0 --
6 4.58 BAJGER Łukasz LUKS Zabrzeg 98 U14 SL 0.0 --
7 4.09 ROMANOWSKI Daniel TS AKS Chorzów 96 U16 SL 0.0 --
8 3.87 TOMASZEK Adam LKS Pogórze Skoczów 97 U14 SL 0.0 --
9 3.71 SZWEDA Kamil LKS Pogórze Skoczów 97 U14 SL 0.0 --
Kula (4) M
1 11.54 SOBIERAJ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL V
2 11.16 BARTHA Denis MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL V
3 10.74 KŁOSEK Adam UKS 5 Plus Rydułtowy 95 U16 SL -- #
4 9.83 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U16 SL -- RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
5 9.51 BORYS Marcin GKS Piast Gliwice 96 U16 SL --
6 9.09 OLEJNIK Radosław MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL --
7 8.48 GUZY Marcin UKS 5 Plus Rydułtowy 95 U16 SL --
8 8.19 CZECHOWICZ Dominik MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL --
9 5.95 GRUBA Wojciech LKS Pogórze Skoczów 97 U14 SL --
Kula (5) M
1 12.81 GÓRNIK Sławomir WKS Wawel Kraków # 93 U18 MA IV B.D. 1
2 11.66 LECH Paweł MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
Dysk (1) M
1 39.28 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U16 SL IV RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
2 38.22 ZROBEK Radosław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
3 37.98 CICHY Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL IV
4 34.25 DROZDOWSKI Olaf TS AKS Chorzów 95 U16 SL V GRUDZIEŃ Adam B.D. B.D. # Z/3225/11 2019
5 28.00 CZECHOWICZ Dominik MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL --
6 23.73 MRAZEK Denis MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL --
Młot (5) M
1 56.06 RURAŃSKI Marcin TS AKS Chorzów 94 U18 SL III #
Oszczep (600) M
1 44.68 MENDELSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL IV
2 36.91 CZYŻ Fabian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL -- #
3 33.82 JANKOWSKI Adrian MKS-MOS Katowice 95 U16 SL -- #
4 31.36 SIEROŃ Daniel MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
5 28.50 SARTMA Denis MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL --
Oszczep (800) M
1 50.79 PRZYBYŁKA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 92 U20 SL III
2 38.34 MACHNIK Bartosz MKS-SMS Victoria Racibórz 92 U20 SL --
Chód 5 km M
1 24:38.66 KURPIEWSKI Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL --
2 25:13.11 RYGAŁ Jan CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL II
3 26:21.13 KOSTRZEWA Patryk CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL -- B.D. 3
4 26:47.30 RYBAK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL --
5 31:26.71 SZEWCZYK Mariusz CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL V

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.3513770103455 sekund