Warszawa 19 - 20.06.2010
Mityng Warszawski + wieloboje (Zawody Ligowe) [DMP]
100 m K
1 e 1 12.78 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU +1.4 III B.D. WIERCINSKI Jerzy B.D. , Z/4168/11 , 2018 2
2 e 1 13.54 WALISZEWSKA Weronika UKS Misiaczki Pruszków 94 U18 MZ +1.4 IV
3 e 1 13.65 WYPYCH Nikola UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ +1.4 IV
4 e 1 13.67 KOSTECKA Dagmara MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +1.4 IV #
5 e 1 13.98 SAWICKA Katarzyna niest. Warszawa # 94 U18 MZ +1.4 -- B.D. # BEZ
6 e 1 14.03 SADŁOWSKA Katarzyna UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +1.4 -- #
7 e 1 14.53 NALEWAJEK Barbara MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +1.4 -- #
1 e 2 12.67 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +2.0 II
2 e 2 12.70 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ +2.0 II
3 e 2 13.51 ŻALIŃSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +2.0 IV #
4 e 2 14.03 MUSIAŁOWICZ Aleksandra SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ +2.0 --
1 f 1 13.32 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU +0.8 IV B.D. WIERCINSKI Jerzy B.D. , Z/4168/11 , 2018 2
2 f 1 13.56 KOSTECKA Dagmara MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +0.8 IV #
3 f 1 13.57 ŻALIŃSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +0.8 IV #
4 f 1 13.67 WYPYCH Nikola UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ +0.8 IV
5 f 1 13.71 WALISZEWSKA Karolina UKS Misiaczki Pruszków 94 U18 MZ +0.8 IV
6 f 1 13.92 SAWICKA Katarzyna niest. Warszawa # 94 U18 MZ +0.8 -- B.D. # BEZ
200 m K
1 s 1 25.67 GAŁĄZKA Natalia UKS Młodzik Warszawa # 92 U20 MZ +1.6 II B.D. # BEZ
2 s 1 25.88 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ +1.6 II
3 s 1 26.18 BLICHARSKA Barbara AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +1.6 II
4 s 1 27.50 KALINOWSKA Paulina OKS Start Otwock 91 U20 MZ +1.6 IV B.D. B.D. # 2
5 s 1 27.53 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +1.6 IV #
6 s 1 27.67 ADEMOVIČ Mirella SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ +1.6 IV #
7 s 1 28.17 SAMUL Anna KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +1.6 IV
8 s 1 28.23 KOWALCZYK Katarzyna UOLKA Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ +1.6 IV B.D. 4
1 s 2 25.87 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa 86 Sen MZ +0.8 II
2 s 2 26.00 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 92 U20 MZ +0.8 II B.D. # 3
3 s 2 26.57 KIEŁBASIŃSKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ +0.8 III
4 s 2 27.45 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ +0.8 IV RĄCZKA Paweł B.D. # Z/3715/11 2016 1
5 s 2 27.93 PALUCH Agnieszka ULKS Jedlińsk 94 U18 MZ +0.8 IV #
6 s 2 28.14 KOSTECKA Dagmara MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +0.8 IV #
7 s 2 28.40 ŻALIŃSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +0.8 IV #
8 s 2 29.41 MUSIAŁOWICZ Aleksandra SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ +0.8 --
1 s 3 25.43 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 92 U20 MZ +0.8 II B.D. # 1 LDK!
2 s 3 25.47 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ +0.8 II #
3 s 3 26.07 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +0.8 II #
4 s 3 27.12 KAIM Justyna RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ +0.8 III
5 s 3 27.20 PIETRZAK Justyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.8 III
6 s 3 28.28 ROSA Sylwia SG Legia Warszawa 92 U20 MZ +0.8 IV
7 s 3 28.74 SAWICKA Katarzyna niest. Warszawa # 94 U18 MZ +0.8 -- B.D. # BEZ
8 s 3 29.50 WOJTALIK Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +0.8 -- #
1 w 1 27.73 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD +0.2 IV B.D. # BEZ 652
2 w 1 28.80 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ +0.2 -- 569
3 w 1 29.05 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ +0.2 -- KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3 551
4 w 1 29.93 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.2 -- # 487
5 w 1 30.43 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD +0.2 -- # 452
1 w 2 24.59 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM +0.6 I # 925
2 w 2 28.03 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM +0.6 -- # 628
400 m K
1 s 1 59.06 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U23 MZ III B.D. # 1
2 s 1 59.44 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD III DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0795/11 2019 1
3 s 1 61.59 PIETRZAK Justyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III
4 s 1 67.11 WITKOWSKA Edyta MKS Polonia Warszawa 90 U23 MZ -- #
5 s 1 67.61 KONDRATOWICZ Aneta MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ -- B.D. BEZ
6 s 1 68.54 WOJTALIK Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -- #
1 s 2 56.91 SĘTOWSKA-DRYK Ewelina AZS-AWF Warszawa 80 Sen MZ II
2 s 2 57.36 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ II
3 s 2 58.38 BLICHARSKA Barbara AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ II
4 s 2 59.11 KORZENIECKA Paulina AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ III #
5 s 2 64.39 OTTO Kamila AZS Łódź 88 U23 LD --
6 s 2 66.35 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -- #
1 s 3 61.01 KIEŁBASIŃSKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ III
2 s 3 62.00 KALINOWSKA Paulina OKS Start Otwock 91 U20 MZ III B.D. B.D. # 2
3 s 3 62.35 MIĄSEK Agnieszka OKS Start Otwock 91 U20 MZ IV B.D. 3
4 s 3 62.80 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV #
5 s 3 63.79 KOWALCZYK Katarzyna UOLKA Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ IV B.D. 4
6 s 3 64.57 WICHA Iwona LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 87 Sen PD -- B.D. Z/1806/18 2019 2
800 m K
1 s 1 2:13.99 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0795/11 2019 1
2 s 1 2:16.24 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U23 MZ II B.D. # 1
3 s 1 2:18.80 KOTECKA Julita AKL Ursynów Warszawa 91 U20 MZ III
4 s 1 2:19.63 CABAJ Iwona MKS Pogoń Siedlce # 94 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/0216/11 2011
5 s 1 2:21.44 WICHA Iwona LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 87 Sen PD III B.D. Z/1806/18 2019 2
6 s 1 2:23.80 SZYMA Karolina MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ III B.D. B.D. BEZ
7 s 1 2:24.05 DZIĄŻAK Malwina MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ III #
8 s 1 2:24.30 PAWŁOWSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU III JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/0211/11 2017 1
9 s 1 2:24.80 TAPEK Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN III
10 s 1 2:28.36 ZEMŁO Karolina MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ IV #
11 s 1 2:30.08 WITKOWSKA Edyta MKS Polonia Warszawa 90 U23 MZ -- #
12 s 1 2:30.57 WSÓŁ Małgorzata UKS Kusy Warszawa # 92 U20 MZ IV B.D. Z/3710/11 2012 3
13 s 1 2:34.20 BARCIŃSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ --
14 s 1 2:35.53 SZYMAŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 87 Sen MZ --
15 s 1 2:43.86 DĘBIŃSKA Magdalena UOLKA Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ -- WARDASZKA Andrzej B.D. B.D. Z/4932/11 2012 BEZ
1 w 1 2:22.79 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM III # 786
2 w 1 2:38.34 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ -- 592
3 w 1 2:45.07 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- # 516
4 w 1 2:45.38 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD -- B.D. # BEZ 513
5 w 1 2:46.66 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM -- # 499
6 w 1 2:48.88 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ -- KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3 475
7 w 1 2:57.00 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- # 394
1500 m K
1 s 1 4:46.51 PUSTOŁA Beata MKS Pogoń Siedlce # 90 U23 MZ III MACIEJEWSKI Janusz B.D. # Z/5044/11 2011
2 s 1 4:47.30 LUBA Alicja MKS Polonia Warszawa 83 Sen MZ III
3 s 1 4:48.52 LIPIŃSKA Sylwia MKS Pogoń Siedlce # 93 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/0215/11 2011
4 s 1 5:10.39 KOPEĆ Lucyna KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -- #
5 s 1 5:14.75 BARCIŃSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ --
6 s 1 5:38.51 DOBROWOLSKA Agnieszka SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ -- #
100 m pł J MŁ K
3 s 1 15.17 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ +0.6 II #
4 s 1 15.40 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +0.6 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
5 s 1 15.74 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ +0.6 II RĄCZKA Paweł B.D. # Z/3715/11 2016 1
1 w 2 14.69 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ +1.0 II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1 883
2 w 2 15.38 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +1.0 II # 792
3 w 2 16.89 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD +1.0 III # 609
4 w 2 21.04 FRĄTCZAK Martyna MKLA Łęczyca 92 U20 LD +1.0 -- # 222
1 w 3 15.46 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD +2.2 II B.D. # BEZ 782
2 w 3 16.30 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ +2.2 III KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3 678
3 w 3 17.68 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ +2.2 IV 522
4 w 3 19.76 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +2.2 -- # 322
100 m pł K
1 s 1 14.53 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +0.6 II
2 s 1 14.56 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.6 II DMP BUGAŁA Edward B.D. # Z/2785/11 2019 1 115
6 s 1 15.85 MĄDRY Małgorzata KS Warszawianka W-wa 89 U23 MZ +0.6 III RĄCZKA Paweł # Z/4971/11 2012 2
6 s 1 16.13 MĄDRY Małgorzata KS Warszawianka W-wa 89 U23 MZ +1.8 III RĄCZKA Paweł # Z/4971/11 2012 2
1 w 1 14.08 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM +1.4 I # 967
2 w 1 14.74 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +1.4 II # 876
3 w 1 14.96 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM +1.4 II # 847
400 m pł K K
1 s 1 67.41 WÓJCIK Marta RLTL ZTE Radom 91 U20 MZ III #
2 s 1 68.79 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN III
3 s 1 71.34 PECHCIN Olga KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU IV
4 s 1 73.94 NOWAK Martyna RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ -- B.D.
1 s 2 63.84 KORZENIECKA Paulina AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ II #
2 s 2 69.75 PODGÓRSKA Iga AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ IV
2000 m prz K
1 s 1 7:43.26 MULKITYN Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN III
2 s 1 7:53.01 KARDAS Ilona UKS Olimp Kozienice 94 U18 MZ III MISZTAL Janusz B.D. # Z/3957/11 2016 BEZ LDK!
3 s 1 8:21.67 SIWEK Paulina UOLKA Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ -- B.D. 4
Wzwyż K
1 1.70 SIECZKOWSKA Martyna MLKL Płock # 90 U23 MZ I B.D. # 3
2 1.55 NOWICKA Anna RKS Skra Warszawa 92 U20 MZ III RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2086/11 2014 BEZ
3 1.55 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ III
4 1.45 GROCHAL Eliza RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ IV
1 w 1.74 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM I # 903
2 w 1.68 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1 830
3 w 1.65 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM II # 795
4 w 1.56 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ III # 689
5 w 1.53 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD IV B.D. # BEZ 655
6 w 1.41 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- # 523
7 w 1.41 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ -- KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3 523
8 w 1.38 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ -- 491
9 w 1.26 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- # 369
Tyczka K
1 3.00 NOWAKOWSKA Zofia KS Warszawianka W-wa 87 Sen MZ II
1 3.92 WIŚNIK Aleksandra OSOT Szczecin # 92 U20 ZP M SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/0110/11 2016 M
2 3.20 CIERPICH Dominika SKS Start Łódź 93 U18 LD II WOJTYNIAK Andrzej Z/0098/11 2011 1
3 3.20 NOWAKOWSKA Zofia KS Warszawianka W-wa 87 Sen MZ II
4 3.00 WARDAKOWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ II
5 3.00 ŁUKASZEWSKA Magdalena MKS Agros Chełm 92 U20 LU II
6 2.80 KURZELA Anna UKS Melo Błonie # 92 U20 MZ III
W dal K
1 5.61 PISKORZ Katarzyna WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ +0.3 II B.D. BEZ
2 5.32 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +1.7 III #
3 5.29 KOWALEWSKA Olga KS Zawkrze Mława 92 U20 MZ -0.2 III
4 5.26 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ +1.0 III
5 5.17 KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków # 90 U23 MA +1.7 III #
6 4.87 HRECZUCH Izabela MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +2.0 IV
7 4.85 ZAKRZEWSKA Aleksandra KS Zawkrze Mława 93 U18 MZ 0.0 IV
8 4.64 GŁĘBOCKA Natalia UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.5 --
9 4.63 SAWICKA Katarzyna niest. Warszawa # 94 U18 MZ +0.2 -- B.D. # BEZ
10 4.34 WALCZAK Magdalena MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +0.8 --
1 w 5.62 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM +0.7 II # 735
2 w 5.60 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM +0.9 II # 729
3 w 5.31 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +0.9 III # 645
4 w 5.29 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +1.0 III # 640
5 w 4.85 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD +2.3 IV B.D. # BEZ 519
6 w 4.52 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ +1.3 -- KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3 433
7 w 4.42 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -0.6 -- # 408
8 w 4.40 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ +1.9 -- 403
9 w 4.11 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD +1.8 -- # 333
Trójskok K
1 12.49 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 90 U23 MZ +0.3 I RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2087/11 2017 1
2 11.64 SZEWCZAK Katarzyna MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +1.0 II
3 11.41 KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków # 90 U23 MA +0.7 III #
4 10.48 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN +0.9 IV
5 10.30 NOWICKA Anna RKS Skra Warszawa 92 U20 MZ +1.3 IV RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2086/11 2014 BEZ
Kula (4) K
1 15.13 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU I DMP ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM 137
2 14.21 SOBIESZEK Magdalena AZS UMCS Lublin 86 Sen LU I #
3 12.37 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU II
4 10.56 SMOLAK Agnieszka OKS Start Otwock 93 U18 MZ III
5 10.54 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ III B.D. # 1
6 10.13 MAMCARZ Beata WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ III #
7 9.16 OPRZĄDEK Magdalena AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ IV
8 8.79 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ --
9 7.08 RYCHEL Hanna MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -- #
1 w 12.71 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM I # 708
2 w 11.57 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III # 633
3 w 11.48 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM III # 627
4 w 9.74 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ IV 512
5 w 9.33 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ IV RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1 486
6 w 8.92 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ -- KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3 459
7 w 8.71 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -- # 445
8 w 8.44 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- # 428
9 w 7.18 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD -- B.D. # BEZ 347
10 w 6.49 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- # 302
Dysk (1) K
1 47.89 JAWOROWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ I
2 37.46 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU II ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM
3 35.64 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU III
4 31.84 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ IV B.D. # 1
5 31.50 MALINOWSKA Beata AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ IV #
6 29.03 WONDERZY Paulina LKS Olymp Błonie 94 U18 MZ IV
7 26.91 ŁUGOWSKA Elżbieta AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ --
8 26.42 SMOLAK Agnieszka OKS Start Otwock 93 U18 MZ --
Młot (4) K
1 57.71 FILIPKOWSKA Alicja AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ I
2 33.98 GRASZKA Kamila UKS Błyskawica Domaniewice 94 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław # Z/4567/11 2014 3
2 51.46 ŁASZKOWSKA Olga AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ I
3 40.76 KOPCIŃSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III B.D. BEZ
Oszczep (600) K
1 45.38 BAŁDYGA Joanna AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ I
2 34.94 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ III B.D. # 1
3 30.13 MAMCARZ Beata WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ IV #
4 27.44 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ --
5 27.30 WOLIŃSKA Patrycja SG Legia Warszawa 93 U18 MZ --
1 w 39.52 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM II # 658
2 w 37.32 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III # 616
3 w 31.80 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ IV # 511
4 w 29.84 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1 474
5 w 28.58 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM -- # 450
6 w 28.19 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ -- 442
7 w 26.32 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- # 407
8 w 19.30 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ -- KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3 276
9 w 18.73 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- # 265
10 w 16.55 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD -- B.D. # BEZ 225
7-bój J MŁ K
1 3693 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD III B.D. # BEZ
2 3531 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ IV
3 3395 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ IV KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3
4 3077 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -- #
5 2992 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- #
6 2823 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- #
7-bój K
1 5279 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM M #
2 4977 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM I #
100 m M
1 e 1 10.74 BRZUCHALA Michał AZS UMCS Lublin # 86 Sen LU +1.2 I
2 e 1 10.84 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa 90 U23 MZ +1.2 I B.D. # 1
3 e 1 11.19 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 89 U23 MZ +1.2 II RADKIEWICZ Przemysław Z/0308/11 2017 2
4 e 1 11.40 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +1.2 III #
5 e 1 11.62 MOCZYDŁOWSKI Paweł STS Pomerania Szczecinek # 94 U18 ZP +1.2 III B.D. JUNIEWICZ Jakub B.D. # , Z/3696/11 , 2019
6 e 1 11.65 DOLIASZ Tomasz WAT Warszawa 86 Sen MZ +1.2 III
7 e 1 12.34 WIERCIŃSKI Michał UKS Siódemka Ostrołęka # 93 U18 MZ +1.2 --
1 e 2 11.40 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +1.1 III #
2 e 2 11.49 KOCON Tomasz UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +1.1 III #
3 e 2 11.49 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa 92 U20 MZ +1.1 III RĄCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
4 e 2 11.75 FIGA Robert WKS Gwardia Warszawa 87 Sen MZ +1.1 III
5 e 2 11.88 KRZEMIŃSKI Łukasz MUKS Płock # 90 U23 MZ +1.1 --
6 e 2 11.95 MARACHA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +1.1 IV #
1 e 3 11.37 KOWALCZYK Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +3.5 III #
2 e 3 11.68 GAŁKOWSKI Karol WKS Gwardia Warszawa 93 U18 MZ +3.5 III PUŁAWSKI Andrzej 4
3 e 3 11.72 KAKOJEJKO Dawid UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +3.5 III #
4 e 3 11.78 BRONIEK Hubert OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ +3.5 IV
5 e 3 12.04 SĘKTAS Adam WKS Gwardia Warszawa 91 U20 MZ +3.5 IV PUŁAWSKI Andrzej Z/1444/12 2012 2
6 e 3 12.21 FRANCZAK Filip WAT Warszawa 86 Sen MZ +3.5 --
1 e 4 11.87 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ -0.2 IV RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
2 e 4 11.95 STEFAŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -0.2 IV #
3 e 4 12.12 ROSŁAN Sebastian SSA Legia 1926 Warszawa 93 U18 MZ -0.2 IV #
4 e 4 12.20 SKOWROŃSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 93 U18 MZ -0.2 IV
5 e 4 12.35 FARMUS Aleksander AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ -0.2 -- #
6 e 4 13.35 MARYNIUK Jakub MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ -0.2 --
1 f 1 11.89 MARACHA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +0.6 IV #
2 f 1 12.06 ROSŁAN Sebastian SSA Legia 1926 Warszawa 93 U18 MZ +0.6 IV #
3 f 1 12.09 STEFAŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +0.6 IV #
4 f 1 12.21 SĘKTAS Adam WKS Gwardia Warszawa 91 U20 MZ +0.6 -- PUŁAWSKI Andrzej Z/1444/12 2012 2
5 f 1 12.21 FRANCZAK Filip WAT Warszawa 86 Sen MZ +0.6 --
6 f 1 12.50 FARMUS Aleksander AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ +0.6 -- #
7 f 1 12.58 WIERCIŃSKI Michał UKS Siódemka Ostrołęka # 93 U18 MZ +0.6 --
1 f 2 11.63 MOCZYDŁOWSKI Paweł STS Pomerania Szczecinek # 94 U18 ZP +1.0 III B.D. JUNIEWICZ Jakub B.D. # , Z/3696/11 , 2019
2 f 2 11.64 DOLIASZ Tomasz WAT Warszawa 86 Sen MZ +1.0 III
3 f 2 11.74 FIGA Robert WKS Gwardia Warszawa 87 Sen MZ +1.0 III
4 f 2 11.81 BRONIEK Hubert OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ +1.0 IV
5 f 2 11.82 GAŁKOWSKI Karol WKS Gwardia Warszawa 93 U18 MZ +1.0 IV PUŁAWSKI Andrzej 4
6 f 2 11.86 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ +1.0 IV RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
1 f 3 10.67 BRZUCHALA Michał AZS UMCS Lublin # 86 Sen LU +1.0 I
2 f 3 11.28 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 89 U23 MZ +1.0 II RADKIEWICZ Przemysław Z/0308/11 2017 2
3 f 3 11.33 KOWALCZYK Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +1.0 III #
4 f 3 11.42 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +1.0 III #
5 f 3 11.43 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +1.0 III #
6 f 3 11.44 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa 92 U20 MZ +1.0 III RĄCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
7 f 3 11.52 KOCON Tomasz UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +1.0 III #
1 w 1 11.49 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL +2.7 III B.D. BEZ 755
1 w 1 11.69 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ +2.2 III # 713
2 w 1 11.67 KUBAT Paweł AZS-AWF Katowice 89 U23 SL +2.7 III 717
2 w 1 11.77 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ +2.2 IV PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ 697
3 w 1 11.75 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +2.7 III # 701
3 w 1 11.82 BOGUSZ Karol WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ +2.2 IV # 687
4 w 1 11.78 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ +2.7 IV RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2 695
4 w 1 11.91 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +2.2 IV RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 669
5 w 1 12.00 NOGAJ Michał SPLA Tychy # 85 Sen SL +2.7 -- 651
5 w 1 12.24 CELIŃSKI Marek KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ +2.2 -- B.D. PODRAŻKO Marian STANISLAWSKI Krzysztof # BEZ 605
6 w 1 12.50 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS +2.2 -- 556
200 m M
1 s 1 21.86 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa 90 U23 MZ +0.7 I B.D. # 1
2 s 1 22.61 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +0.7 II
3 s 1 22.90 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +0.7 III #
4 s 1 23.14 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ +0.7 III BŁASIŃSKI Artur # Z/3688/11 2019 M
5 s 1 23.37 KOWALCZYK Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.7 III #
6 s 1 23.80 KAKOJEJKO Dawid UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.7 IV #
7 s 1 23.87 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.7 IV #
1 s 2 22.66 PLEWIŃSKI Krystian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.7 II #
2 s 2 22.72 JASIŃSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD +0.7 II B.D. B.D. BEZ
3 s 2 22.87 ROSŁANIEC Maciej MKS Juvenia Białystok # 92 U20 PD +0.7 III B.D. MYDLARZ Adrian , Z/4881/11 , 2013 BEZ
4 s 2 23.49 NIEMIEC Sebastian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.7 III #
5 s 2 23.61 JAGÓRA Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.7 IV #
6 s 2 23.98 PRZYBYSZ Artur OKS Start Otwock 94 U18 MZ +0.7 IV
7 s 2 24.34 DYBCZYŃSKI Arkadiusz AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +0.7 IV
1 s 3 22.36 WROŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +1.2 II
2 s 3 22.57 KOMUDA Artur WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ +1.2 II
3 s 3 23.13 TUŁOWIECKI Artur MKS Polonia Warszawa # 92 U20 MZ +1.2 III
4 s 3 23.40 ZYCHOWSKI Mateusz UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +1.2 III RADKE Karol # Z/3721/11 2012 1
5 s 3 23.51 MOCZYDŁOWSKI Paweł STS Pomerania Szczecinek # 94 U18 ZP +1.2 III B.D. JUNIEWICZ Jakub B.D. # , Z/3696/11 , 2019
6 s 3 24.12 GAŁKOWSKI Karol WKS Gwardia Warszawa 93 U18 MZ +1.2 IV PUŁAWSKI Andrzej 4
7 s 3 25.85 FARMUS Aleksander AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ +1.2 -- #
1 s 4 23.56 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +1.1 III #
2 s 4 23.82 MIŁOSZ Daniel MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +1.1 IV
3 s 4 24.37 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ +1.1 IV RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
4 s 4 24.51 MILEWSKI Patryk MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +1.1 --
5 s 4 24.97 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 93 U18 MZ +1.1 -- B.D. # Z/2902/11 2019
6 s 4 25.12 WOJTKOWSKI Jan UKS Impuls Warszawa 86 Sen MZ +1.1 --
7 s 4 26.95 GRALIŃSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ +1.1 --
400 m M
1 s 1 48.14 OGONOWSKI Szymon AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ I #
2 s 1 50.06 MAŁKIŃSKI Mariusz UOLKA Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ II WARDASZKA Andrzej 3
3 s 1 50.24 SMOLIŃSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ II
4 s 1 50.42 WROŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ II
5 s 1 50.91 MROZEK Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ III #
6 s 1 53.83 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV #
7 s 1 54.14 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 93 U18 MZ IV B.D. # Z/2902/11 2019
8 s 1 57.00 ŚWIDEREK Filip UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ -- #
1 s 2 50.81 KOZIEŁ Piotr AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ III
2 s 2 51.00 PLEWIŃSKI Krystian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ III #
3 s 2 51.20 ŻUKIEWICZ Maciej UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ III #
4 s 2 51.55 GILETA Tomasz MKS Polonia Warszawa 88 U23 MZ III
5 s 2 53.48 OLSZEWSKI Mateusz KS Zawkrze Mława 92 U20 MZ IV B.D. # BEZ
6 s 2 60.24 GRALIŃSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ --
1 s 3 53.95 PRZYBYSZ Artur OKS Start Otwock 94 U18 MZ IV
2 s 3 54.20 MIŁOSZ Daniel MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ IV
3 s 3 54.67 WOJTKOWSKI Jan UKS Impuls Warszawa 86 Sen MZ --
4 s 3 55.23 GOS Filip OKS Start Otwock 89 U23 MZ --
5 s 3 55.68 SŁUPSKI Damian MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ --
6 s 3 55.84 DYBCZYŃSKI Arkadiusz AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ --
1 w 1 51.17 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL III B.D. BEZ 761
1 w 1 52.14 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ III # 719
2 w 1 51.90 KUBAT Paweł AZS-AWF Katowice 89 U23 SL III 729
2 w 1 53.25 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 671
3 w 1 53.67 BOGUSZ Karol WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ IV # 653
3 w 1 54.70 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ IV # 611
4 w 1 54.39 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ IV PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ 624
5 w 1 57.69 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS -- 495
800 m M
1 s 1 1:59.17 WYSZOMIRSKI Mateusz OKS Start Otwock 93 U18 MZ III B.D. # 1
2 s 1 1:59.60 BRZOZA Rafał MKS Pogoń Siedlce # 93 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/0214/11 2011 BEZ
3 s 1 2:02.63 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno # 92 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław # Z/0866/11 2019 2
4 s 1 2:06.16 RĄCZKA Mateusz KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ IV JAKUBOWSKI Marek 3
5 s 1 2:07.15 OSIŃSKI Marek OKS Start Otwock 94 U18 MZ IV
6 s 1 2:08.05 ODOLCZYK Michał KS Piaseczno 93 U18 MZ --
7 s 1 2:08.30 BORKOWSKI Arkadiusz UKS Siódemka Ostrołęka # 94 U18 MZ --
8 s 1 2:11.79 ANDRYSZCZYK Andrzej UKS Filipides Teresin # 70 Masters MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0417/12 2012 BEZ LDK!
1 s 2 1:56.17 AID Patryk MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ II #
2 s 2 1:56.51 NAKLICKI Michał MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ II B.D. 2
3 s 2 1:59.60 ZWIERZCHOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 87 Sen MZ III #
4 s 2 2:00.29 WNUCZEK Paweł MKS Polonia Warszawa 88 U23 MZ III
5 s 2 2:00.44 MAGDZIARZ Adam AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ III
6 s 2 2:01.14 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ III B.D. # 2
1000 m M
1 w 1 2:48.22 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ -- # 784
2 w 1 2:51.44 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 751
3 w 1 2:58.49 BOGUSZ Karol WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ -- # 679
4 w 1 3:19.98 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ 482
1500 m M
1 s 1 3:50.31 KAMIŃSKI Paweł MKS Polonia Warszawa 90 U23 MZ II
2 s 1 3:50.80 WICHOWSKI Jacek AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ II
3 s 1 4:02.80 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/2904/11 2018 1
4 s 1 4:03.64 CELIŃSKI Robert AZS-AWF Warszawa 73 Masters MZ III
5 s 1 4:12.77 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ IV B.D. # 2
6 s 1 4:13.15 ZWIERZCHOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 87 Sen MZ -- #
7 s 1 4:15.73 DŁUGOZIMA Wojciech KS Zawkrze Mława 94 U18 MZ IV
8 s 1 4:16.03 GALBARCZYK Daniel RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ IV #
9 s 1 4:16.92 ZALEWSKI Mateusz OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ IV
10 s 1 4:17.84 JASIŃSKI Mateusz OKS Start Otwock 91 U20 MZ IV
11 s 1 4:20.11 WNUCZEK Paweł MKS Polonia Warszawa 88 U23 MZ --
12 s 1 4:23.00 KOŚNIK Marcin AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ --
13 s 1 4:25.53 ŚWIERDZEWSKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska # 93 U18 LU -- B.D. # Z/0247/11 2019 II
14 s 1 4:29.43 FRELIK Karol LKS Osuchów # 92 U20 MZ -- ZDUNEK Stanisław # Z/2993/11 2019 3
1 w 1 4:27.00 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -- B.D. BEZ 764
2 w 1 4:28.28 KUBAT Paweł AZS-AWF Katowice 89 U23 SL -- 756
3 w 1 5:05.29 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -- # 530
3000 m M
1 s 1 8:58.81 CELIŃSKI Robert AZS-AWF Warszawa 73 Masters MZ III
2 s 1 9:05.83 PTAK Sławomir BKS Wataha Warszawa # 86 Sen MZ III B.D. Z/2128/17 2018
3 s 1 9:25.08 GALBARCZYK Daniel RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ IV #
4 s 1 9:29.49 ZYSKOWSKI Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 94 U18 PD IV
110 m pł J MŁ M
2 s 1 15.21 GAŁĄZKA Sebastian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +1.5 III B.D. # BEZ
4 s 1 15.59 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ +1.5 III ZGRZEBNICKI Ireneusz # Z/4681/11 2019 1
1 w 1 15.10 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ 0.0 III RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 837
2 w 1 15.84 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ 0.0 IV PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ 751
3 w 1 17.96 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ 0.0 -- # 528
4 w 1 18.20 BOGUSZ Karol WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ 0.0 -- # 505
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.49 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U20 MZ +1.5 I #
3 s 1 15.40 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ +1.5 II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
5 s 1 16.24 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ +1.5 III RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
2 w 1 15.55 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ +1.6 II RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2 784
3 w 1 16.06 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +1.6 III # 726
110 m pł M
4 w 16.47 KUBAT Paweł AZS-AWF Katowice 89 U23 SL +1.6 III 681
1 w 1 15.37 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL +1.6 II B.D. BEZ 805
400 m pł M
1 s 53.12 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 79 Sen MZ I ADAMCZYK Jakub B.D. # Z/3910/11 2019 3
2 s 55.49 ZAWADZKI Jakub KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ II
3 s 58.37 PRZYBYŁEK Bartosz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN III #
4 s 59.38 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ IV ZGRZEBNICKI Ireneusz # Z/4681/11 2019 1
5 s 59.85 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ IV RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
2000 m prz M
1 s 1 6:33.08 JAWOROWSKI Rafał UOLKA Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ IV WARDASZKA Andrzej Z/0424/12 2012 4
2 s 1 6:57.74 PIWOŃSKI Andrzej UOLKA Ostrów Mazowiecka 92 U20 MZ -- WARDASZKA Andrzej # Z/0426/12 2012 4
Wzwyż M
1 2.15 RUTKOWSKI Jarosław WLKS Nowe Iganie # 91 U20 MZ I
2 1.95 JAKUBIAK Adam KS Orzeł Warszawa 87 Sen MZ II
3 1.95 NASIŁOWSKI Andrzej WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ II
4 1.75 NOWACKI Artur RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ IV
1 w 1.70 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 544
1 w 1.78 KUBAT Paweł AZS-AWF Katowice 89 U23 SL -- 610
2 w 1.70 BOGUSZ Karol WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ -- # 544
2 w 1.75 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -- B.D. BEZ 585
3 w 1.64 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ 496
3 w 1.72 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ -- RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2 560
4 w 1.52 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ -- # 404
4 w 1.69 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -- # 536
Tyczka M
1 4.00 FISZER Hubert AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ II
1 4.60 RÓŻYC Michał RKS Skra Warszawa 87 Sen MZ I
1 4.60 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ I RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1
2 3.80 REWIŚ Jakub AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III
3 4.40 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ II #
4 4.40 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ II #
1 w 3.60 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ III # 509
2 w 3.30 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ IV DMP RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2 431 31
3 w 3.00 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -- B.D. BEZ 357
4 w 2.80 KUBAT Paweł AZS-AWF Katowice 89 U23 SL -- 309
W dal M
1 6.26 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ +0.9 IV ZGRZEBNICKI Ireneusz # Z/4681/11 2019 1
2 5.92 KRZEMIŃSKI Łukasz MUKS Płock # 90 U23 MZ +1.3 --
3 5.87 LEWANDOWSKI Michał MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +1.7 --
4 5.33 PIENIEK Kacper MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +2.0 --
  w 5.88 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +1.7 -- # 561
1 w 6.32 BOGUSZ Karol WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ +1.7 III # 657
1 w 6.35 KUBAT Paweł AZS-AWF Katowice 89 U23 SL +2.4 III 664
2 w 5.92 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +2.7 IV RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 569
2 w 6.17 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +2.4 IV # 624
3 w 5.77 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS +2.3 -- 537
3 w 6.01 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL +3.8 -- B.D. BEZ 589
4 w 5.26 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ +1.5 -- RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2 433
4 w 5.60 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ +3.0 -- PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ 502
5 w 5.22 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ +1.3 -- # 425
6 w 5.16 CELIŃSKI Marek KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ +0.5 -- B.D. PODRAŻKO Marian STANISLAWSKI Krzysztof # BEZ 413
Kula (5) M
1 17.53 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 94 U18 MZ I #
2 17.07 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 U18 MZ II B.D. M
3 15.44 MATYKA Adrian WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ II #
4 15.44 WĄSIK Tomasz LKS Olymp Błonie 94 U18 MZ II #
5 14.15 RAWA Adam OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ III #
6 12.92 SAMUL Karol OKS Start Otwock 94 U18 MZ IV
1 w 11.90 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS -- 600
2 w 10.87 BOGUSZ Karol WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ -- # 538
3 w 9.97 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 484
4 w 9.38 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ 448
5 w 9.16 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ -- # 435
Kula (6) M
1 14.78 TALAREK Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU II
1 w 12.62 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ IV RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2 644
2 w 10.59 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -- # 521
Kula (7.26) M
1 17.01 KRAWCZAK Przemysław AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ I
1 w 10.44 KUBAT Paweł AZS-AWF Katowice 89 U23 SL -- 512
2 w 9.63 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -- B.D. BEZ 463
Dysk (1.5) M
1 55.09 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U18 LU I ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
2 45.82 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ II KWIATKOWSKI Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/0184/11 2018 2
3 45.69 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 94 U18 MZ II #
4 44.67 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ III B.D. B.D. # Z/3684/11 2019 1
5 42.24 WĄSIK Tomasz LKS Olymp Błonie 94 U18 MZ III #
6 41.82 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 U18 MZ III B.D. M
7 27.90 SAMUL Karol OKS Start Otwock 94 U18 MZ --
Dysk (1.75) M
1 46.11 GRZELA Adrian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ II B.D. 3
2 41.72 TALAREK Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU III
1 w 36.21 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ IV RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2 588
2 w 29.48 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -- # 454
Dysk (2) M
1 w 30.06 KUBAT Paweł AZS-AWF Katowice 89 U23 SL -- 466
2 w 26.14 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -- B.D. BEZ 389
Młot (5) M
1 65.04 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U18 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
2 45.88 RADOMSKI Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 93 U18 LD IV
3 43.53 KIEDA Karol OKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ IV #
Młot (6) M
1 67.13 PASTUSZKO Marcin AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ I
2 46.13 ZIENTARA Adam AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III
Młot (7.26) M
1 76.63 ZIÓŁKOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań # 76 Sen WP MM #
2 59.17 WALCZAK Mariusz AZS-AWF Warszawa # 71 Masters MZ I B.D. B.D. Z/4412/11 2019 1
3 44.13 PIĄCZKOWSKI Andrzej RKS Skra Warszawa # 50 Masters MZ III B.D. B.D. Z/5247/11 2019 BEZ
Oszczep (700) M
1 51.44 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ III MIERNICKI Sławomir # Z/3566/11 2019 MM
2 44.41 PIĄTKOWSKI Radomir KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
1 w 47.27 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 548
2 w 31.93 BOGUSZ Karol WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ -- # 326
3 w 29.59 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ 293
4 w 21.00 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ -- # 175
Oszczep (800) M
1 72.59 KEMPNY Bartłomiej MKS Iskra Pszczyna 89 U23 SL I #
2 66.30 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ I
3 63.94 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 92 U20 MZ I KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2019 MM
4 57.72 GRZESZCZUK Piotr niest. Warszawa # 92 U20 MZ II
5 56.17 CYRANKA Przemysław AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ II
6 54.26 KRUKOWSKI Michał KS Warszawianka W-wa 69 Masters MZ III
7 46.23 JARZĘBSKI Robert AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV
8 41.47 TROJANOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ --
1 w 45.30 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ IV # 519
2 w 44.89 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -- B.D. BEZ 513
3 w 41.64 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ IV RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2 466
4 w 40.61 KUBAT Paweł AZS-AWF Katowice 89 U23 SL -- 451
8-bój J MŁ M
1 5073 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
2 4589 BOGUSZ Karol WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ III #
3 4293 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ IV PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ
4 4183 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ IV #
10-bój JUN M
1 5731 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ III #
2 4613 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ IV RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2
10-bój M
1 5981 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL II B.D. BEZ
2 5895 KUBAT Paweł AZS-AWF Katowice 89 U23 SL III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.364725828171 sekund