Koszalin 19.06.2010
Mityng Integracyjny KL Bałtyk
100 m K
1 s 1 12.12 KISIEL Ayla UKS 19 Bojary Białystok # 92 U20 PD 0.0 I SUTYNIEC Mieczysław SUTYNIEC Mieczysław # Z/0289/11, Z/0289/11 2014, 2016 1
2 s 1 12.66 MICHALSKA Alicja MKL Szczecin # 90 U23 ZP 0.0 II B.D. # 2
3 s 1 13.00 PODLASZCZAK Weronika MKL Szczecin # 95 U16 ZP 0.0 III
4 s 1 13.01 NAMYSŁOWSKA Karolina SKLA Słupsk 91 U20 PM 0.0 III B.D. B.D. BEZ
5 s 1 13.21 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U16 PM 0.0 IV HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019
6 s 1 13.29 ŚLĘZAK Natalia MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP 0.0 IV
7 s 1 13.49 JAS Ewa KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP 0.0 IV
8 s 1 13.71 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP 0.0 IV B.D. BEZ
1 s 2 12.44 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin # 93 U18 ZP +3.1 II
2 s 2 13.27 MARTYSZ Magdalena ULKS Tychowo 91 U20 ZP +3.1 IV B.D. 3
3 s 2 13.49 GRAD Aleksandra MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +3.1 IV
4 s 2 13.86 CISAKOWSKA Marta SKLA Słupsk 92 U20 PM +3.1 -- #
5 s 2 14.05 CIESIELSKA Kamila UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP +3.1 V
6 s 2 14.30 WAŁASZEWSKA Magdalena MKL Maraton Świnoujście 96 U16 ZP +3.1 V
7 s 2 14.34 WĘZIK Dagmara MKS Olimp Łobez 97 U14 ZP +3.1 V
8 s 2 14.41 GEISLER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +3.1 --
1 s 3 14.98 WITUSZYŃSKA Marta LUKS Wieża Postomino # 96 U16 ZP -2.1 --
2 s 3 15.03 GIERASIMCZYK Anna MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP -2.1 --
3 s 3 15.37 FLOREK Alicja MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP -2.1 --
4 s 3 15.41 MORAWSKA Dominika MKS Hermes Gryfino 97 U14 ZP -2.1 --
5 s 3 15.61 KOCIUBA Dominika MKS Hermes Gryfino 98 U14 ZP -2.1 -- #
6 s 3 15.69 KAŁUŻA Adrianna UKL Ósemka Police 96 U16 ZP -2.1 --
7 s 3 16.28 POPRAWA Patrycja MKS Hermes Gryfino 99 U12 ZP -2.1 -- #
8 s 3 16.78 SUBKOWSKA Paulina STS Pomerania Szczecinek 98 U14 ZP -2.1 --
1 s 4 13.18 KUBACKA Dominika MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP +0.2 III
2 s 4 13.50 STĘPIEŃ Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U16 ZP +0.2 IV #
3 s 4 13.54 HAWRYLUK Małgorzata MKS Junior Złocieniec 92 U20 ZP +0.2 IV
4 s 4 13.85 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA +0.2 V GIZA Andrzej B.D. # Z/0018/13 2017 BEZ
5 s 4 14.36 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 97 U14 ZP +0.2 V #
6 s 4 14.70 ZIEMBA Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP +0.2 -- #
7 s 4 15.42 KWAŚNIK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U14 ZP +0.2 --
1 f 12.84 KUBACKA Dominika MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP +2.0 III
2 f 12.90 NAMYSŁOWSKA Karolina SKLA Słupsk 91 U20 PM +2.0 III B.D. B.D. BEZ
3 f 13.06 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U16 PM +2.0 III HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019
4 f 13.43 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP +2.0 IV B.D. BEZ
200 m K
1 s 1 26.19 MICHALSKA Alicja MKL Szczecin # 90 U23 ZP +0.9 II B.D. # 2
2 s 1 29.22 NESTERUK Pamela MKL Maraton Świnoujście 95 U16 ZP +0.9 V
3 s 1 29.40 LEWANDOWSKA Kamila KL Bałtyk Koszalin 96 U16 ZP +0.9 V
4 s 1 29.83 PERLIK Ewelina STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.9 --
5 s 1 30.42 KECLER Aleksandra MLUKS Mokasyn Płoty 97 U14 ZP +0.9 -- KECLER Szymon # Z/1754/13 2018 3
6 s 1 30.81 GIERASIMCZYK Roksana MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +0.9 --
7 s 1 30.95 KECLER Katarzyna MLUKS Mokasyn Płoty 95 U16 ZP +0.9 -- KECLER Szymon Z/5092/11 2017 BEZ
1 s 2 25.73 BANIAK Joanna LLKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP +0.8 II B.D. 3
2 s 2 27.17 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U16 PM +0.8 III HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019
3 s 2 27.33 JAGIEŁŁO Anna UKS Barnim Goleniów 94 U18 ZP +0.8 IV
4 s 2 27.35 ŚLĘZAK Natalia MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +0.8 IV
5 s 2 28.06 GRAD Aleksandra MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +0.8 IV
6 s 2 28.10 MARTYSZ Magdalena ULKS Tychowo 91 U20 ZP +0.8 IV B.D. 3
7 s 2 30.95 CIESIELSKA Kamila UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP +0.8 --
1 s 3 28.28 STĘPIEŃ Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U16 ZP +0.6 IV #
2 s 3 28.34 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA +0.6 IV GIZA Andrzej B.D. # Z/0018/13 2017 BEZ
300 m K
1 43.28 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0355/12 2019 1
2 44.77 DRĘTKIEWICZ Renata STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP III #
3 45.17 GĄSKA Karolina UKS Barnim Goleniów 95 U16 ZP IV #
4 47.45 POLAK Paulina UKS Barnim Goleniów 97 U14 ZP V
5 48.41 LECKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP V
6 48.83 SENDYK Dominika MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
400 m K
1 59.30 NOWAK Natalia MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP III
2 59.54 ROMEJ Justyna MKL Szczecin # 94 U18 ZP III B.D. # 2
3 61.67 ROMEJ Aleksandra ŁKB Trucht Łobez # 96 U16 ZP III ROMEJ Elżbieta # Z/0776/12 2014 BEZ
4 62.50 JASIŃSKA Karolina SKLA Słupsk 92 U20 PM IV
5 62.84 BINKE Berenika SKLA Słupsk 91 U20 PM IV
6 64.52 GAŁKOWSKA Monika SKLA Słupsk 91 U20 PM --
7 70.75 PRZYBYLSKA Patrycja UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP -- #
800 m K
1 s 1 2:15.26 LAMPART Anna MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL II
2 s 1 2:16.39 BACZYŃSKA Karolina LKS Pszczyna 92 U20 SL II
3 s 1 2:18.01 WILKOSZ Natalia WMLKS Pomorze Stargard # 91 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/4522/11 2016 BEZ
4 s 1 2:25.29 WITEK Paulina MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP IV
1 s 2 2:27.09 GAŁKOWSKA Anna SKLA Słupsk 91 U20 PM IV
2 s 2 2:27.76 STARZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard # 95 U16 ZP IV
3 s 2 2:32.21 JASIŃSKA Magdalena LKS Olimpic Szczecin # 95 U16 ZP V
4 s 2 2:32.32 PRZYBYSZEWSKA Paulina LKS Jantar Ustka 97 U14 PM V #
5 s 2 2:34.24 WYSOCKA Żaneta MLUKS Mokasyn Płoty 94 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/5093/11 2014 BEZ
6 s 2 2:36.59 ĆWIRTA Małgorzata LKS Pomorze Stargard # 95 U16 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/4148/11 2013 3
7 s 2 2:39.92 POKACZAJŁO Julia STS Pomerania Szczecinek 98 U14 ZP -- B.D.
8 s 2 2:56.59 ŚWIĘCIASZEK Daria STS Pomerania Szczecinek 97 U14 ZP --
1500 m K
1 4:49.05 TAWREL Agata LKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP III
2 5:22.20 KĘDZIORA Magdalena LKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP --
3 5:24.46 SYKUŁA Karolina LKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP -- B.D. BEZ
3000 m K
1 10:48.91 SZYCH Klaudia RAZ Szczecin # 93 U18 ZP III SZYCH Robert # Z/1597/11 2017 1
2 10:51.82 POŚNIAK Patrycja MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP III
3 10:54.52 POŚNIAK Manuela MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP III
5000 m K
1 18:23.55 ŁUKOWSKA Ewelina LKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP III B.D. BEZ
2 18:24.76 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard # 91 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/4524/11 2019 M
3 18:44.47 BARAN Paulina LKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP III B.D. B.D. BEZ
2000 m prz K
1 7:30.75 TEREFENKO Joanna LKS Jantar Ustka 93 U18 PM III MICHALSKI Henryk # Z/3419/11 2018 1
2 7:39.64 LIS Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 94 U18 WP III B.D. BEZ
3 7:57.61 ANDRZEJEWSKA Magdalena LKS Spartakus Pyrzyce 92 U20 ZP III
W dal K
  4.37 DEUTER Laura MKS Olimp Łobez 97 U14 ZP +0.5 --
  5.39 MACHCIŃSKA Monika ULKS Tychowo 91 U20 ZP +1.2 III
1 6.40 DOBIJA Teresa AZS Łódź 82 Sen LD +1.9 M
2 5.55 KRAUCZUNAS Karolina SKLA Słupsk 91 U20 PM +1.2 II #
3 5.40 MACHCIŃSKA Monika ULKS Tychowo 91 U20 ZP +2.6 II
4 5.23 WITCZAK Żaneta ULKS Tychowo 91 U20 ZP +1.8 III
5 5.17 PARZUCHOWSKA Patrycja ULKS Tychowo 93 U18 ZP -1.9 III
6 4.74 BOWŻYK Weronika SKLA Słupsk 94 U18 PM 0.0 -- B.D. # BEZ
7 4.45 MOĆKO Izabela SKLA Słupsk 94 U18 PM +0.3 --
8 4.38 DEUTER Laura MKS Olimp Łobez 97 U14 ZP +2.4 --
9 4.27 FLOREK Alicja MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP +1.0 --
10 4.14 KECLER Katarzyna MLUKS Mokasyn Płoty 95 U16 ZP -0.4 -- KECLER Szymon Z/5092/11 2017 BEZ
11 4.11 KECLER Aleksandra MLUKS Mokasyn Płoty 97 U14 ZP +0.9 -- KECLER Szymon # Z/1754/13 2018 3
12 3.97 MORAWSKA Dominika MKS Hermes Gryfino 97 U14 ZP +0.2 --
Trójskok K
1 11.20 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +1.4 III B.D. BEZ
Kula (4) K
1 10.90 MIŚTA Monika KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP III
2 10.86 KOCZAN Natalia MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP III
3 4.96 HAWRYLUK Małgorzata MKS Junior Złocieniec 92 U20 ZP --
Dysk (1) K
1 38.54 DURSKA Ewa UKS Barnim Goleniów 77 Sen ZP II NOWOTNY Waldemar Z/1338/11 2017 1
Oszczep (600) K
1 44.64 MIKOŁAJCZYK Katarzyna SKLA Słupsk 86 Sen PM I
2 44.14 ZDYBAŁ Kamila PKS Gwardia Szczytno # 94 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4495/11 2018 1
3 40.72 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U16 PM II WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
4 33.65 WALKUSZ Dominika SKLA Słupsk 92 U20 PM IV B.D. # BEZ
5 33.24 KWACA Paulina SKLA Słupsk 94 U18 PM IV
6 31.61 KAMIŃSKA Hanna LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM IV #
7 24.55 PASZKO Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 95 U16 ZP --
8 22.71 BILSKA Olga SKLA Słupsk 98 U14 PM -- #
9 20.95 PRZYBYLSKA Patrycja UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP -- #
10 20.89 BIAŁA Monika SKLA Słupsk 97 U14 PM -- #
11 18.53 WITUSZYŃSKA Marta LUKS Wieża Postomino # 96 U16 ZP --
100 m M
1 s 1 11.06 SZYMCZAK Tomasz MKL Szczecin 89 U23 ZP -0.2 II
2 s 1 11.19 TOMICKI Tomasz UKS Barnim Goleniów 92 U20 ZP -0.2 II
3 s 1 11.24 BRZOSTEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM -0.2 II #
4 s 1 11.43 PROKOP Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM -0.2 III DZIĄBA Boguslaw # Z/2864/11 2018 2
5 s 1 11.51 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP -0.2 III JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
6 s 1 11.52 DOBRUCKI Maciej SKLA Słupsk 91 U20 PM -0.2 III #
7 s 1 11.54 KOŃKA Michał KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.2 III #
8 s 1 11.78 BARAŃSKI Patryk KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP -0.2 IV
1 s 2 11.49 SZTANDERA Mariusz SKLA Słupsk 89 U23 PM -0.2 III
2 s 2 11.62 BOGDANOWICZ Szymon KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP -0.2 III
3 s 2 11.87 POLEWIAK Kacper KL Bałtyk Koszalin 92 U20 ZP -0.2 IV
4 s 2 11.96 CZERNIEC Rafał STS Pomerania Szczecinek # 93 U18 ZP -0.2 IV
5 s 2 12.24 GRYNKIEWICZ Adam MKS Olimp Łobez 93 U18 ZP -0.2 -- #
6 s 2 12.66 ŚLUSARZ Paweł MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP -0.2 --
7 s 2 14.37 AWTUCH Grzegorz STS Pomerania Szczecinek 98 U14 ZP -0.2 -- B.D. REJEWSKI Robert #
1 f 10.97 SZYMCZAK Tomasz MKL Szczecin 89 U23 ZP +1.8 II
2 f 11.06 BRZOSTEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +1.8 II #
3 f 11.31 KOŃKA Michał KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.8 III #
4 f 11.52 DOBRUCKI Maciej SKLA Słupsk 91 U20 PM +1.8 III #
5 f 11.57 SZTANDERA Mariusz SKLA Słupsk 89 U23 PM +1.8 III
6 f 11.95 POLEWIAK Kacper KL Bałtyk Koszalin 92 U20 ZP +1.8 IV
200 m M
1 s 1 21.99 GRYNKIEWICZ Marcin WMLKS Pomorze Stargard # 90 U23 ZP +1.2 II
2 s 1 22.74 PLESIAK Jakub LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +1.2 II B.D. 3
3 s 1 23.48 BOGDANOWICZ Szymon KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP +1.2 III
4 s 1 23.68 BARAŃSKI Patryk KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP +1.2 IV
5 s 1 24.04 CZERNIEC Rafał STS Pomerania Szczecinek # 93 U18 ZP +1.2 IV
6 s 1 24.82 GRYNKIEWICZ Adam MKS Olimp Łobez 93 U18 ZP +1.2 -- #
1 s 2 23.88 BONOWICZ Krystian LUKS Wieża Postomino # 94 U18 ZP -0.2 IV ROLBIECKI Janusz # Z/1046/11 2013 2
2 s 2 24.32 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP -0.2 --
3 s 2 25.60 CZARNECKI Krzysztof MKL Maraton Świnoujście 95 U16 ZP -0.2 V
4 s 2 26.32 ŚLUSARZ Paweł MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP -0.2 --
400 m M
1 s 1 51.05 BONOWICZ Krystian LUKS Wieża Postomino # 94 U18 ZP III ROLBIECKI Janusz # Z/1046/11 2013 2
2 s 1 51.33 WORONIAK Rafał MKL Szczecin 92 U20 ZP III
3 s 1 51.54 DYS Piotr LKS Jantar Ustka 92 U20 PM III
4 s 1 51.61 KOPA Maciej MKL Szczecin 92 U20 ZP III
5 s 1 53.61 GAŁKOWSKI Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM IV SZAŁACH Krzysztof Z/1047/11 2016 BEZ
6 s 1 56.63 WAWRZYCKI Adrian UKL Ósemka Police 93 U18 ZP --
1 s 2 56.50 KAMIŃSKI Jakub UKL Ósemka Police 93 U18 ZP --
2 s 2 56.83 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka # 96 U16 PM V #
3 s 2 59.09 JASIŃSKI Przemysław UKL Ósemka Police 96 U16 ZP --
4 s 2 60.37 LEWANDOWSKI Michał UKS Barnim Goleniów 95 U16 ZP -- #
5 s 2 62.98 KALISZEWSKI Szymon UKS Barnim Goleniów 95 U16 ZP -- #
6 s 2 66.03 PAWLAK Jakub UKS Barnim Goleniów 96 U16 ZP --
800 m M
1 2:00.63 SEPOŁOWSKI Marek KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP III
2 2:03.02 SZCZEPANEK Paweł LKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP IV
3 2:04.56 WERMUTH Mateusz MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP IV
4 2:08.46 CHIMIAK Rafał MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
5 2:09.00 TOMCZYK Adam MKS Hermes Gryfino 91 U20 ZP --
6 2:16.43 MASTERNAK Krystian MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP --
7 2:22.93 MATYJA Daniel KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP --
8 2:32.04 STASIAK Bartłomiej KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U14 ZP --
1500 m M
1 4:08.12 KRAUS Krzysztof MKS Olimp Łobez # 94 U18 ZP III
2 4:28.25 MACHLAŃSKI Damian LKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP -- B.D. BEZ
3000 m M
1 8:59.74 SOWIŃSKI Cezary MKL Szczecin 93 U18 ZP III #
2 9:06.39 ŻYCHSKI Marcin UKS Wiking Rychnowy 94 U18 PM III #
3 9:10.62 PIWOWARCZYK Wojciech WMLKS Pomorze Stargard # 94 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/4530/11 2018 BEZ
4 9:24.83 KARMELITA Marcin KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP IV
5 9:32.41 SZWED Mateusz MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP IV
400 m pł J MŁ M
2 60.85 TRACHIMOWICZ Błażej STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP IV #
400 m pł M
1 58.68 JASIEWICZ Paweł LKS Jantar Ustka 92 U20 PM III #
2000 m prz M
1 6:33.61 GUMIŃSKI Krystian MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP IV
2 6:34.90 PUCH Denis LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP IV B.D. BEZ
3 6:45.36 GÓRECKI Mateusz SKLA Słupsk 93 U18 PM IV #
4 7:34.75 KOZIOŁ Tomasz LKS Spartakus Pyrzyce 93 U18 ZP -- KUFEL Dariusz Z/1273/11 2013 BEZ
W dal M
1 6.93 PROKOP Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +1.7 II DZIĄBA Boguslaw # Z/2864/11 2018 2
2 6.68 KOSTRZEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +0.8 III B.D. BEZ
3 6.30 MALINOWSKI Alan STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP 0.0 III #
4 6.21 KRAWIEC Paweł SKLA Słupsk 92 U20 PM +0.6 IV #
5 5.65 REKOWSKI Mateusz SKLA Słupsk 93 U18 PM -0.2 --
6 4.60 AWTUCH Grzegorz STS Pomerania Szczecinek 98 U14 ZP 0.0 -- B.D. REJEWSKI Robert #
7 4.56 KOSIOR Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP -1.9 -- B.D. BARTA Franciszek # , Z/3614/11 , 2019 3
Trójskok M
1 13.13 KOSTRZEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +0.4 IV B.D. BEZ
2 12.36 KAMIONKA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP +0.2 --
Dysk (1.5) M
1 38.35 WALKOWIAK Marcin MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP IV OLSZEWSKI Radosław 3
2 34.94 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno # 94 U18 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/5061/11 2019 M
Dysk (1.75) M
1 43.54 BROMBERGER Mariusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP III #
Dysk (2) M
1 50.33 BOJKO Artur MKL Szczecin 88 U23 ZP I B.D. # 1
2 37.72 WASYLISZYN Michał SKLA Słupsk 89 U23 PM III #
3 29.85 PAJOR Dawid MLUKS Mokasyn Płoty 90 U23 ZP --
Oszczep (600) M
1 53.28 WRÓBEL Szymon SKLA Słupsk 96 U16 PM III #
2 52.66 DZIECIĄTKOWSKI Adrian MKS Junior Złocieniec 95 U16 ZP III #
3 34.72 WARDAK Mateusz LUKS Wieża Postomino # 95 U16 ZP -- #
4 34.15 KONOFAŁ Patryk LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM -- #
5 27.46 BOROWSKI Jakub SKLA Słupsk 96 U16 PM -- ZAKRZEWSKI Bogdan # Z/0685/15 2015 3
Oszczep (700) M
1 47.18 TOMCZYK Mateusz MKS Święc Sławno 94 U18 ZP IV
2 43.87 SUBKOWSKI Bartłomiej STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP --
3 40.43 NASUTOWICZ Karol SKLA Słupsk 94 U18 PM -- #
4 35.71 KACZYŃSKI Jarosław UKS Wieża Postomino 94 U18 ZP -- ROLBIECKI Janusz Z/1048/11 2012 BEZ
Oszczep (800) M
1 63.56 PIELECKI Krzysztof KMKL Sztorm Kołobrzeg 90 U23 ZP I #
2 60.95 KOŚCIÓW Dawid LKS Jantar Ustka 90 U23 PM II MICHALSKI Henryk # Z/2503/11 2019 MM
3 45.45 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.8531908988953 sekund