Kielce 02 - 03.07.2010
Świętokrzyski Mityng LA
100 m K
1 e 1 12.57 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -2.5 II ROŻEJ Marek Z/3750/11 2019 MM
2 e 1 12.62 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 91 U20 WP -2.5 II WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
3 e 1 13.11 ROJOWSKA Maria WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -2.5 III #
4 e 1 13.26 TARKA Dominika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -2.5 IV
5 e 1 13.37 GRABOWSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -2.5 --
6 e 1 13.79 WRÓBEL Agnieszka KS Żeglina Sieradz 92 U20 LD -2.5 IV
7 e 1 14.28 LIPA Urszula STS Skarżysko-Kamienna 95 U16 SK -2.5 V
1 e 2 12.41 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP -1.5 II
2 e 2 12.99 PASIERBEK Magdalena KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -1.5 III
3 e 2 13.09 KOWALSKA Hanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL -1.5 III
4 e 2 13.44 KOWALCZYK Karolina RKS Łódź 92 U20 LD -1.5 IV
5 e 2 13.63 BRZOZOWSKA Ewa KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA -1.5 --
6 e 2 13.99 DOMIZA Joanna RKS Łódź 89 U23 LD -1.5 --
7 e 2 14.40 MŁYNARCZYK Martyna KKL Kielce 98 U14 SK -1.5 V
1 e 3 12.22 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -0.8 II
2 e 3 12.56 SUCHOWIECKA Paula niest. Kraków # 89 U23 MA -0.8 II NOWAK Marcin 1
3 e 3 12.56 TWOREK Eliza KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD -0.8 II
4 e 3 13.17 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.8 III B.D. BEZ
5 e 3 13.23 TOPOREK Milena KKL Kielce 91 U20 SK -0.8 IV
6 e 3 13.41 WIŚNIEWSKA Paulina KKL Kielce 95 U16 SK -0.8 IV
7 e 3 13.67 MIERZWA Maria KKL Kielce 95 U16 SK -0.8 IV
8 e 3 14.48 WÓJCIK Lena KS Słoneczko Busko Zdrój 95 U16 SK -0.8 V PEREPICZKO Zdzisław Z/1591/11 2011 BEZ
1 f 1 11.99 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -1.4 I
2 f 1 12.22 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -1.4 II ROŻEJ Marek Z/3750/11 2019 MM
3 f 1 12.26 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP -1.4 II
4 f 1 12.34 SUCHOWIECKA Paula niest. Kraków # 89 U23 MA -1.4 II NOWAK Marcin 1
5 f 1 12.54 TWOREK Eliza KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD -1.4 II
200 m K
1 s 1 25.38 SUCHOWIECKA Paula niest. Kraków # 89 U23 MA +0.6 II NOWAK Marcin 1
2 s 1 25.91 ROJOWSKA Maria WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +0.6 II #
3 s 1 26.14 KOWALSKA Hanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL +0.6 II
4 s 1 26.52 TWOREK Eliza KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD +0.6 III
1 s 2 26.23 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.4 II B.D. BEZ
2 s 2 26.92 TOPOREK Milena KKL Kielce 91 U20 SK +0.4 III
3 s 2 28.10 WRÓBEL Agnieszka KS Żeglina Sieradz 92 U20 LD +0.4 IV
4 s 2 28.52 STANEK Karolina KKL Kielce 92 U20 SK +0.4 --
5 s 2 29.32 KUCHARSKA Eliza KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U16 SK +0.4 V PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław Z/0851/12 2012 4
1 w 1 27.83 DZIARMAGA Mariola KKL Kielce 92 U20 SK +0.6 IV 644
2 w 1 29.66 KRÓL Wioletta KKL Kielce 94 U18 SK +0.6 -- 506
3 w 1 31.09 MACHUL Alicja KKL Kielce 94 U18 SK +0.6 -- 409
400 m K
1 s 1 56.45 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 92 U20 MZ I B.D. # 1 LDK!
2 s 1 57.23 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U23 MA II KRÓL Zbigniew # Z/1912/11 2019 1
3 s 1 57.30 TRAWIŃSKA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS II
4 s 1 57.41 PASEK Magdalena TS AKS Chorzów # 90 U23 SL II ZIEMBA Dariusz # Z/2957/11 2019 1
5 s 1 57.45 MADEJCZYK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL II
6 s 1 59.34 KOZAK Katarzyna KKL Kielce 93 U18 SK III
1 s 2 60.94 BRZOZOWSKA Ewa KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA III
2 s 2 61.50 SODEL Kamila STS Skarżysko-Kamienna 92 U20 SK III
3 s 2 62.14 LIPA Karolina KKL Kielce 90 U23 SK --
4 s 2 64.81 DRYJA Ewelina KKL Kielce 93 U18 SK --
5 s 2 67.12 MICHALSKA Aleksandra STS Skarżysko-Kamienna 96 U16 SK --
800 m K
1 s 1 2:27.19 RUSZKIEWICZ Monika KKL Kielce 93 U18 SK IV #
2 s 1 2:29.67 JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 93 U18 SK IV WOŹNIAK Łukasz B.D. # Z/1585/11 2019 1
3 s 1 2:48.37 KUCHARSKA Ewelina KS Słoneczko Busko Zdrój 93 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław B.D. # Z/1576/11 2012 BEZ
1 w 1 2:32.56 DZIARMAGA Mariola KKL Kielce 92 U20 SK -- 661
2 w 1 2:50.11 MACHUL Alicja KKL Kielce 94 U18 SK -- 462
1500 m K
1 s 1 4:31.31 SUWAJ Aneta AZS-AWF Katowice # 86 Sen SL I MARMUR Stanisław Z/0731/11 2019 2
2 s 1 4:34.32 LEMPART Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL II B.D. BEZ
3 s 1 4:35.37 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 78 Sen MZ II MISZTAL Janusz # Z/3956/11 2019 2 LDK!
4 s 1 5:37.26 SLAZYK Kamila KKL Kielce 94 U18 SK --
100 m pł MŁ K
3 s 1 16.49 WIŚNIEWSKA Paulina KKL Kielce 95 U16 SK -1.2 III
100 m pł J MŁ K
1 s 1 13.99 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU -1.2 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2019
2 s 1 14.79 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -1.2 II #
1 f 1 13.98 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU -1.4 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2019
2 w 1 19.43 KRÓL Wioletta KKL Kielce 94 U18 SK +1.2 -- 351
3 w 1 20.55 MACHUL Alicja KKL Kielce 94 U18 SK +1.2 -- 258
100 m pł K
1 e 1 14.64 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 Sen LD +0.4 II
2 e 1 14.95 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +0.4 II
3 e 1 14.98 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +0.4 II #
4 e 1 15.18 PASIERBEK Magdalena KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +0.4 II
5 e 1 15.75 KOWALCZYK Karolina RKS Łódź 92 U20 LD +0.4 II
6 e 1 15.91 ZELGA Malwina RKS Łódź 92 U20 LD +0.4 III B.D. BEZ
2 f 1 15.06 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -1.4 II #
3 f 1 15.34 PASIERBEK Magdalena KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -1.4 II
1 w 1 16.28 DZIARMAGA Mariola KKL Kielce 92 U20 SK +1.2 III 680
Wzwyż K
1 f 1 1.80 ZAWIŁA Karolina KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA I #
1 f 1 1.80 GARDZIELEWSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS I #
3 f 1 1.75 DROP Magdalena UKS Trójka Sandomierz 86 Sen SK I
4 f 1 1.75 KASPRZYCKA-PYRA Justyna KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS I #
5 f 1 1.75 BUKOWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ I RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3847/11 2015 1
6 f 1 1.75 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA I B.D. B.D. 2
7 f 1 1.60 PRAŻUCH Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA III
1 w 1.54 DZIARMAGA Mariola KKL Kielce 92 U20 SK IV 666
2 w 1.33 MACHUL Alicja KKL Kielce 94 U18 SK -- 439
3 w 1.30 KRÓL Wioletta KKL Kielce 94 U18 SK -- 409
Tyczka K
1 f 1 3.33 BOGUS Beata KKL Kielce 92 U20 SK I
2 f 1 2.40 ODO Patrycja KKL Kielce 97 U14 SK IV
3 f 1 1.80 PRAŚKIEWICZ Klaudia KKL Kielce 97 U14 SK --
4 f 1 1.70 BARAN Aleksandra KKL Kielce 97 U14 SK --
W dal K
1 f 1 5.77 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 91 U20 WP -1.6 II WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
2 f 1 5.77 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU -0.4 II #
3 f 1 5.45 KOWALSKA Patrycja KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -1.1 II
4 f 1 5.24 REK Joanna UMLKS Pegaz Opoczno 90 U23 LD -1.4 III
5 f 1 5.13 GRABOWSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -1.0 III
6 f 1 4.34 LIPA Urszula STS Skarżysko-Kamienna 95 U16 SK -1.7 --
7 f 1 3.25 MŁYNARCZYK Martyna KKL Kielce 98 U14 SK -1.1 --
1 w 5.17 DZIARMAGA Mariola KKL Kielce 92 U20 SK +1.2 III 606
2 w 4.32 MACHUL Alicja KKL Kielce 94 U18 SK +1.1 -- 384
Trójskok K
1 f 1 12.77 GAUDYN Weronika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -0.8 I
2 f 1 12.05 HEJNA Edyta KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA -1.1 I
3 f 1 11.88 KOWALSKA Patrycja KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +1.3 II
Kula (4) K
1 f 1 10.51 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U16 SK III FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
2 f 1 10.46 MISIARCZYK Renata KKL Kielce 92 U20 SK III
1 w 9.72 DZIARMAGA Mariola KKL Kielce 92 U20 SK IV 511
2 w 9.44 KRÓL Wioletta KKL Kielce 94 U18 SK IV 493
3 w 5.94 MACHUL Alicja KKL Kielce 94 U18 SK -- 267
Dysk (1) K
1 f 1 47.44 JAWOROWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ I
2 f 1 38.10 MISIARCZYK Renata KKL Kielce 92 U20 SK II
3 f 1 33.49 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U16 SK III FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
Młot (4) K
1 f 1 40.57 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U16 SK III FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
Oszczep (600) K
1 f 1 42.38 GODZWON Magdalena AZS Łódź # 90 U23 LD II B.D. 3
1 w 24.84 DZIARMAGA Mariola KKL Kielce 92 U20 SK -- 379
2 w 17.80 MACHUL Alicja KKL Kielce 94 U18 SK -- 248
7-bój J MŁ K
1 f 1 2467 MACHUL Alicja KKL Kielce 94 U18 SK --
7-bój K
1 f 1 4147 DZIARMAGA Mariola KKL Kielce 92 U20 SK III
100 m M
1 e 1 11.32 NOWAK Marcin KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA -2.7 III
2 e 1 11.45 SUSZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -2.7 III B.D. # BEZ
3 e 1 11.84 DOBROWOLSKI Szczepan KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -2.7 IV
1 e 2 10.95 ĆWIEK Patryk KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS -1.2 II #
2 e 2 10.97 SAMBORSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -1.2 II
3 e 2 11.30 TWARDOWSKI Adrian WKS Wawel Kraków 90 U23 MA -1.2 II #
4 e 2 11.85 WIERZBIŃSKI Bartosz KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK -1.2 IV #
5 e 2 12.17 KORNAŚ Bartosz KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -1.2 --
1 e 3 11.09 KOPEĆ Dominik RKS Łódź 85 Sen LD -2.4 II
2 e 3 11.11 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA -2.4 II
3 e 3 11.59 KOTUŁA Krzysztof AZS-AWF Katowice 90 U23 SL -2.4 III #
4 e 3 12.00 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -2.4 IV #
5 e 3 12.57 KUNDERA Radosław KKL Kielce 95 U16 SK -2.4 V #
6 e 3 13.10 ŚWIDERSKI Bartłomiej KKL Kielce 95 U16 SK -2.4 --
1 f 1 10.69 NOWAK Marcin KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA -1.0 I
2 f 1 10.70 SAMBORSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -1.0 I
3 f 1 10.79 ĆWIEK Patryk KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS -1.0 I #
4 f 1 10.90 KOPEĆ Dominik RKS Łódź 85 Sen LD -1.0 I
5 f 1 10.90 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA -1.0 I
6 f 1 11.19 SUSZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -1.0 II B.D. # BEZ
7 f 1 11.22 TWARDOWSKI Adrian WKS Wawel Kraków 90 U23 MA -1.0 II #
8 f 1 11.39 KOTUŁA Krzysztof AZS-AWF Katowice 90 U23 SL -1.0 III #
200 m M
1 s 1 23.25 GOŹDZIEWICZ Jakub KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD -1.2 III #
2 s 1 24.09 WIERZBIŃSKI Bartosz KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK -1.2 IV #
3 s 1 24.44 GAŁKOWSKI Karol WKS Gwardia Warszawa 93 U18 MZ -1.2 -- PUŁAWSKI Andrzej 4
4 s 1 24.63 KORNAŚ Bartosz KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -1.2 --
5 s 1 25.10 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 95 U16 MZ -1.2 V B.D. # BEZ
1 s 2 21.28 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 86 Sen WN -0.8 M KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2019 M
2 s 2 21.67 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -0.8 I SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/3817/11 2019 M
3 s 2 21.89 SOBÓR Damian WKS Wawel Kraków 88 U23 MA -0.8 I KOLODZIEJ Roman 2
4 s 2 22.22 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U23 MA -0.8 II B.D. # Z/4054/11 2019 1
5 s 2 22.52 SUSZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -0.8 II B.D. # BEZ
400 m M
1 s 1 51.87 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL III #
2 s 1 52.14 SZEWCZYK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL III
3 s 1 56.70 KOPEĆ Rafał KS Słoneczko Busko Zdrój 93 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław # Z/1577/11 2012 BEZ
4 s 1 60.56 KIERES Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL --
1 s 2 47.85 CIEPIELA Jan KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA I
2 s 2 51.07 MESYASZ Przemysław CKS Budowlani Częstochowa 90 U23 SL III
3 s 2 51.32 ŻYWOT Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL III
4 s 2 52.42 SZMIDT Radosław UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD III
5 s 2 56.46 KOWALSKI Adam KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 91 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/5019/11 2019
800 m M
1 s 1 1:53.17 KUBIEC Dawid KLKS Juventa-Kobex Starachowice 87 Sen SK II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/1459/11 2019 2
2 s 1 1:53.92 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 U23 SL II MARMUR Stanisław Z/2967/11 2019 1
3 s 1 1:54.40 SZEWCZYK Dawid CKS Budowlani Częstochowa 88 U23 SL II B.D. 2
4 s 1 1:57.08 ZAGDAŃSKI Dariusz KKL Kielce 89 U23 SK III #
5 s 1 1:57.76 GACZOREK Adrian AZS-AWF Katowice 92 U20 SL III
6 s 1 1:58.51 PUŁAWSKI Rafał KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD III
7 s 1 2:05.15 SZEWCZYK Dawid KKL Kielce 91 U20 SK IV
8 s 1 2:10.51 MARCZAK Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
9 s 1 2:14.47 LENARTOWICZ Andrzej niest. Kielce # 93 U18 SK -- B.D. DUDEK Sylwester # BEZ
10 s 1 2:15.51 RZESZOWSKI Marcin KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK -- #
1500 m M
1 s 1 3:54.09 KRÓL Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL II
2 s 1 3:55.16 JARCZOK Miłosz AZS-AWF Katowice # 89 U23 SL II
3 s 1 4:10.21 GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL III B.D. 2
4 s 1 4:14.40 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik # 91 U20 SL IV CIEPŁAK Maciej B.D. # Z/3967/11 2019 2
5 s 1 4:16.45 MIKUS Tomasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL IV
6 s 1 4:17.05 STELMAŃSKI Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL IV
3000 m M
1 s 1 10:05.63 LUBIŃSKI Jarosław KKL Kielce 91 U20 SK IV B.D. # Z/2432/11 2019 BEZ
2 s 1 12:03.84 BABIK Mariusz KKL Kielce 93 U18 SK -- #
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.66 GRADZIK Patryk KKL Kielce 95 U16 SK -0.6 III #
2 s 1 16.13 KRAWIEC Robert WKS Wawel Kraków 93 U18 MA -0.6 IV
3 s 1 17.36 CIEŚLIK Miłosz UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U18 PK -0.6 --
110 m pł M
2 e 1 14.17 KUBASZEWSKI Mariusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 82 Sen KP -2.2 I #
4 e 1 15.58 TARNOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków 89 U23 MA -2.2 II
2 f 1 14.20 KUBASZEWSKI Mariusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 82 Sen KP -1.6 I #
4 f 1 15.62 TARNOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków 89 U23 MA -1.6 II
400 m pł M
2 s 1 52.18 BARAŃSKI Kamil KS Warszawianka W-wa 85 Sen MZ I
3 s 1 53.96 PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice 89 U23 SL I B.D. B.D. 1
Wzwyż M
1 f 1 2.10 KRÓL Tomasz KKL Kielce 87 Sen SK I B.D. 1
2 f 1 1.95 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA II B.D. # 2
3 f 1 1.80 CIEŚLIK Miłosz UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U18 PK IV
W dal M
1 f 1 7.29 STARZAK Marcin KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 Sen LU 0.0 I
2 f 1 7.09 WALA Sylwester KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -1.0 II
3 f 1 6.86 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa 89 U23 MZ -1.5 II GRABOLUS Marek BEZ
4 f 1 6.66 FARAJ Rami WKS Gwardia Warszawa 92 U20 MZ -1.7 III PUŁAWSKI Andrzej Z/0147/11 2011 3
5 f 1 6.63 BERKOWICZ Piotr KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -1.0 III B.D. # 3
6 f 1 6.21 LEŚKÓW Maciej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA -2.5 IV
7 f 1 6.13 WASIK Mateusz KKL Kielce 91 U20 SK -1.5 IV
8 f 1 6.08 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 95 U16 MZ +0.2 IV B.D. # BEZ
9 f 1 5.93 KĘPA Norbert KKL Kielce 94 U18 SK -0.1 IV
10 f 1 5.87 KĘPA Mateusz KKL Kielce 94 U18 SK -1.9 --
11 f 1 5.57 STEFAŃSKI Piotr KKL Kielce 94 U18 SK -0.6 --
Trójskok M
1 f 1 14.72 MIODOŃSKI Robert niest. Kraków # 86 Sen MA -0.4 II
2 f 1 14.33 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa 89 U23 MZ +0.2 III GRABOLUS Marek BEZ
3 f 1 13.70 DONIEC Andrzej KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -0.1 III B.D. B.D. # BEZ
Kula (6) M
1 f 1 13.18 PĘKALSKI Krzysztof KKL Kielce 92 U20 SK III KALWAT Marek # 2
Kula (7.26) M
1 f 1 16.75 GIBES Wojciech WKS Wawel Kraków 84 Sen MA I
2 f 1 16.67 ZBROSZCZYK Kamil KKL Kielce 87 Sen SK I
Dysk (1) M
2 f 1 26.31 HUK Bartosz KKL Kielce 95 U16 SK --
Dysk (1.5) M
1 f 1 63.41 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU I KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. # Z/1411/11 2019 M
2 f 1 45.94 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ II B.D. B.D. # Z/3684/11 2019 1
Dysk (1.75) M
1 f 1 46.05 PĘKALSKI Krzysztof KKL Kielce 92 U20 SK II KALWAT Marek # 2
Młot (5) M
1 f 1 52.26 KOŹBIAŁ Marcin KKL Kielce 93 U18 SK III
3 f 1 30.70 HUK Bartosz KKL Kielce 95 U16 SK V
4 f 1 27.16 RAJCH Daniel KKL Kielce 95 U16 SK --
Młot (6) M
1 f 1 43.05 MROCZEK Karol KKL Kielce 92 U20 SK III
2 f 1 42.02 PĘKALSKI Krzysztof KKL Kielce 92 U20 SK IV KALWAT Marek # 2
Oszczep (800) M
1 f 1 48.76 CZAJA Remigiusz TL ROW Rybnik # 90 U23 SL III #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.6859381198883 sekund