Rzeszów 17.07.2010
VI Mityng Kwalifikacyjny POZLA
600 m K
1 s 1 1:34.20 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola 89 U23 PK -- #
2 s 1 1:38.12 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M
3 s 1 1:38.54 ORŁOWSKA Marta KS Sprinterzy.com Kraków # 93 U18 MA -- OSTROWSKA Justyna Z/4669/19 2019
4 s 1 1:41.38 GĘGA Monika KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA --
5 s 1 1:42.77 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP -- B.D. B.D. B.D. # , Z/4621/11 , 2019
6 s 1 1:44.81 KRAWIEC Beata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK IV B.D. 3
7 s 1 1:46.04 CHOCHOŁEK Monika ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK --
8 s 1 1:48.44 RĘBISZ Justyna MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK V #
9 s 1 1:49.92 JANICKA Laura KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -- #
1 s 2 1:50.09 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław B.D. Z/0798/13 2017 2
2 s 2 1:52.96 KUKUŁKA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów # 97 U14 PK --
3 s 2 1:54.13 HERDZIK Ewelina KB Witar Tarnobrzeg 93 U18 PK --
4 s 2 1:59.12 CHORĄŻY Joanna ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK --
5 s 2 2:00.90 GEMZIK Kamila MKL Sparta Stalowa Wola 98 U14 PK -- #
6 s 2 2:03.39 CHAMOT Agata MKL Sparta Stalowa Wola 98 U14 PK -- #
7 s 2 2:03.92 PAWŁOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola # 99 U12 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0258/15 2017 3
8 s 2 2:04.68 PODPORA Sylwia MKL Sparta Stalowa Wola 97 U14 PK --
1000 m K
1 s 1 3:20.08 RZYMEK Sabina MLUKS Tarnów 94 U18 MA -- #
Wzwyż K
1 1.64 KOWALSKA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK II
2 1.55 KALANDYK Mariola CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK III
3 1.45 SOKOŁOWSKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK IV
4 1.40 MICHALIK Dominika KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK V
W dal K
  4.90 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA +0.5 IV BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
1 5.51 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA +2.0 II #
2 5.37 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.6 III #
3 5.11 FAKA Paulina KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +1.5 III B.D. BEZ
4 4.96 DYLĄG Oliwia ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +1.8 IV
5 4.92 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA +2.1 IV BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
6 4.91 BENEDYK Karina CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK +2.0 IV
7 4.48 ŻYCHOWSKA Dominika ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +2.0 --
8 4.37 GORCZYCA Karolina ULKS Technik Trzcinica 94 U18 PK +1.5 -- B.D.
Trójskok K
1 11.80 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +2.0 II #
Kula (3) K
1 7.80 GŁODOWSKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK --
Kula (4) K
1 11.37 JAREK Monika WKS Wawel Kraków # 93 U18 MA III B.D. 1
2 8.01 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK -- B.D. BEZ
3 7.36 HAJNOSZ Aneta ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK --
Oszczep (600) K
1 30.67 GRENDA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
2 28.76 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK -- B.D. BEZ
Chód 3 km K
1 15:05.33 KACZOR Monika LKS Stal Mielec 93 U18 PK --
2 15:30.70 ZIĘBA Ewa CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK -- B.D. #
3 15:31.54 ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 96 U16 PK II KULIG Marzena Z/0934/12 2019 MM
4 16:06.97 REMBOWICZ Sylwia LKS Stal Mielec 95 U16 PK III KULIG Marzena Z/2012/11 2017 BEZ
5 16:22.89 KANTOROWSKA Barbara LKS Stal Mielec 95 U16 PK III
6 17:31.42 LUPA Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
7 18:04.23 BARSZCZ Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 93 U18 PK --
8 20:47.27 HAJDUK Patrycja OTG Sokół Mielec 96 U16 PK --
9 21:31.60 KRAWIEC Karolina OTG Sokół Mielec 96 U16 PK --
Chód 5 km K
1 27:47.80 AUGUSTYN Angelika UKS Olimp Kozienice # 96 U16 MZ III AUGUSTYN Krzysztof # Z/0008/12 2019 3 LDK!
2 29:59.10 DUDZIK Magdalena OTG Sokół Mielec 93 U18 PK III
600 m M
1 s 1 1:24.87 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków # 87 Sen MA -- KOLODZIEJ Roman 2
2 s 1 1:31.99 DEREWECKI Mateusz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III
3 s 1 1:32.89 HEKŁOWSKI Rafał MLUKS Tarnów 95 U16 MA IV
4 s 1 1:33.42 BIEDROŃ Beniamin MLUKS Tarnów 96 U16 MA IV B.D.
5 s 1 1:37.12 KUSZ Artur MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK --
6 s 1 1:37.25 SACHA Damian MLUKS Tarnów 96 U16 MA V
7 s 1 1:40.73 KOWALIK Konrad MLUKS Tarnów # 97 U14 MA --
8 s 1 1:55.30 SUDOŁ Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola 97 U14 PK -- #
1000 m M
1 s 1 2:31.09 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U18 PD -- B.D. # Z/2485/11 2019
2 s 1 2:37.56 POTOK Daniel ULKS Lipinki # 93 U18 MA -- #
3 s 1 2:37.98 PIWOWAR Stanisław ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK -- B.D. BEZ
4 s 1 2:39.68 PAJOR Michał ZKS Unia Tarnów 91 U20 MA -- KUCZEK Piotr # BEZ
5 s 1 2:40.69 WICKOWSKI Dariusz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK --
6 s 1 2:40.98 AMS Tomasz UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK -- B.D. BEZ
7 s 1 2:58.20 KIJOWSKI Adrian ZKS Unia Tarnów 93 U18 MA -- JASICZ Ryszard BEZ
8 s 1 3:42.69 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa # 99 U12 PK -- KARKUT Bogdan # Z/0312/15 2019 1
Wzwyż M
1 1.90 ZAWADA Karol UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK III
2 1.85 CIEŚLIK Miłosz UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U18 PK III
3 1.85 SABAT Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK III #
4 1.60 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK -- TITTINGER Michał B.D. Z/0073/13 2017 1
W dal M
1 6.74 KĘDZIOR I Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK +1.4 III
2 6.42 SZKÓŁKA Damian MKL Sparta Stalowa Wola 92 U20 PK +1.6 III
3 6.06 PANEK Grzegorz LKS Stal Mielec 93 U18 PK +1.2 IV
4 5.82 STEFANOWICZ Adrian LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.2 -- #
5 5.74 PAWŁOWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.7 -- #
6 5.73 CHRZANOWSKI Łukasz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +1.0 --
7 5.72 KORZEŃ Radosław LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.4 --
8 5.43 PĄK Szymon MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK +1.0 -- #
Trójskok M
1 14.01 KĘDZIOR I Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK +0.6 III
2 13.21 KORZEŃ Radosław LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.0 III
3 13.17 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U23 SL +0.6 -- B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2
4 12.93 PANEK Grzegorz LKS Stal Mielec 93 U18 PK +0.8 IV
Kula (5) M
1 9.75 KRUPA Kamil ULKS Lipinki 96 U16 MA --
Chód 5 km M
1 25:16.51 SARZYŃSKI Łukasz MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK -- #
2 25:24.90 KWOKA Daniel CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
3 29:59.10 GRUSZKA Adam OTG Sokół Mielec 92 U20 PK --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1533739566803 sekund