Poznań 17.07.2010
Mityng Okręgowy
100 m K
1 12 s 1 13.68 BUCHAJCZYK Anna KS Gwardia Piła 95 U16 WP +0.6 IV B.D. BEZ
2 14 s 1 13.79 SZEDLER-KWAŚNY Marta OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +0.6 IV
3 17 s 1 13.99 TUCHOLSKA Natalia UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP +0.6 V #
4 18 s 1 14.12 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła # 96 U16 WP +0.6 V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2019 1
5 19 s 1 14.42 KUBIAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U14 WP +0.6 V KACZOR Mieczysław B.D. # Z/0389/14 2019 3
6 20 s 1 15.47 RENANS Barbara OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP +0.6 --
1 5 s 2 13.16 SYGNECKA Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP +1.2 III #
2 10 s 2 13.51 ŚWIETLIK Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP +1.2 IV
3 11 s 2 13.66 MAJEWSKA Monika SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP +1.2 IV #
4 16 s 2 13.89 MAJORCZYK Monika MKS Baszta Szamotuły 94 U18 WP +1.2 --
1 6 s 3 13.24 WRÓBEL Joanna MKS Juvenia Puszczykowo # 93 U18 WP +0.1 IV
2 8 s 3 13.35 JAZDOŃCZYK Anna UKS Achilles Leszno 94 U18 WP +0.1 IV
3 9 s 3 13.37 ZIĘBA Anita MLKS Sokół Lubin 93 U18 DS +0.1 IV
4 13 s 3 13.69 CHOJNIAK Sandra MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS +0.1 IV SZCZUREK Leszek SZCZUREK Leszek # BEZ
5 15 s 3 13.86 WOŁODKIEWICZ Karolina SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP +0.1 -- #
1 1 s 4 12.59 NIEMCZAL Karolina UKS Achilles Leszno 94 U18 WP -0.7 II B.D. 2
2 2 s 4 12.69 CHAŁUPKA Daria KS AZS AWF Poznań # 90 U23 WP -0.7 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/3935/11 2012 BEZ
3 3 s 4 12.70 WOLANIN Agnieszka OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP -0.7 II #
4 4 s 4 12.76 SUCHANECKA Klaudia LLKS Osowa Sień 93 U18 LB -0.7 III #
5 7 s 4 13.33 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL -0.7 IV MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
300 m K
1 3 s 1 44.12 MAJORCZYK Monika MKS Baszta Szamotuły 94 U18 WP --
2 15 s 1 47.89 ZIELIŃSKA Kornelia UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U14 WP V ZAWORSKI Marek # Z/0391/14 2016 2
3 16 s 1 50.97 RÓZGA Paula KS Gwardia Piła 98 U14 WP --
1 5 s 2 44.27 SYGNECKA Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP III #
2 6 s 2 44.66 SZEDLER-KWAŚNY Marta OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP --
3 7 s 2 44.90 MAJEWSKA Monika SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- #
4 9 s 2 45.03 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła # 96 U16 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2019 1
5 11 s 2 45.34 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP IV REJEWSKI Robert B.D. # Z/1671/12 2019
6 12 s 2 45.46 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0529/11 2015 3
1 1 s 3 39.98 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP -- MOTYL Edward B.D. # Z/0658/11 2019 MM
2 2 s 3 43.02 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL III MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
3 4 s 3 44.22 ODLANICKA-POCZOBUTT Wiktoria OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP --
4 8 s 3 44.97 ŚWIETLIK Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP III
5 10 s 3 45.28 BUCHAJCZYK Anna KS Gwardia Piła 95 U16 WP IV B.D. BEZ
6 13 s 3 45.79 WOŁODKIEWICZ Karolina SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- #
7 14 s 3 46.80 ANDRZEJEWSKA Magdalena TS Olimpia Poznań 95 U16 WP V BYTNIEWSKA Magdalena Z/1190/11 2011 BEZ
600 m K
1 1 s 1 1:44.69 MIKOŁAJCZAK Monika SL Olimpia Poznań # 96 U16 WP IV B.D.
2 2 s 1 1:48.21 MAJDECKA Andżelika LUKS Orkan Września 95 U16 WP V #
3 3 s 1 1:49.60 JAKUBIAK Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań # 97 U14 WP V TALIKADZE Roman DUTKIEWICZ Janusz B.D. # BEZ
4 4 s 1 1:50.73 PACH Barbara TS Olimpia Poznań 95 U16 WP -- BYTNIEWSKA Magdalena Z/0638/11 2011 4
5 5 s 1 1:58.04 NOWAK Maria LUKS Orkan Września 96 U16 WP --
6 6 s 1 1:58.98 LEWANDOWSKA Paulina KS Energetyk Poznań 97 U14 WP -- GRENDA Jan # Z/0380/13 2016 2
7 7 s 1 2:00.65 WOJCIECHOWSKA Weronika LUKS Orkan Września 99 U12 WP --
1000 m K
1 10 s 1 3:11.52 LIS Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 94 U18 WP -- B.D. BEZ
2 12 s 1 3:15.77 SKORUPIŃSKA Agnieszka UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0524/11 2014 3
3 13 s 1 3:21.12 BUDKA Arleta UKS Orkan Środa Wlkp. 94 U18 WP --
4 14 s 1 3:30.21 RZEPKA Joanna LUKS Orkan Września 95 U16 WP V
5 15 s 1 3:39.06 OTTO Agata UKS AS Czempiń # 94 U18 WP -- TALIKADZE Roman DUTKIEWICZ Janusz # , Z/4560/11 , 2012 BEZ
6 16 s 1 3:58.89 STACHOWIAK Sandra LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP -- TALIKADZE Roman DUTKIEWICZ Janusz # , Z/4557/11 , 4
1 1 s 2 2:54.92 STEFAŃSKA Angelika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP -- #
2 2 s 2 2:58.92 PAWŁOWSKA Marika WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4547/11 2013 2
3 3 s 2 3:01.83 LIPIECKA Agnieszka OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP --
4 4 s 2 3:01.91 OBARSKA Katarzyna SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP --
5 5 s 2 3:02.75 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/4540/11 2019
6 6 s 2 3:03.15 LIPIECKA Angelika OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP --
7 7 s 2 3:03.70 KOŁACKA Małgorzata OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP -- B.D. # 1
8 8 s 2 3:04.47 GRZEŚ Krystyna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP -- #
9 9 s 2 3:07.04 PINIARSKA Ewelina MKL Gniezno 92 U20 WP -- PINIARSKI Paweł # BEZ
10 11 s 2 3:12.16 BUDNER Anna KS Energetyk Poznań 96 U16 WP III #
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 16.95 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP +0.9 IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0529/11 2015 3
100 m pł K
1 1 s 1 16.46 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +1.2 III ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1
4x100 m K
1 s 1 49.44 WRÓBEL Joanna
DZIATKOWIAK Anna
JAZDOŃCZYK Anna
NIEMCZAL Karolina
UKS Achilles Leszno 93
93
94
94
U18 WLP --


B.D.
2
Wzwyż K
1 1 f 1 1.65 MICHAŁEK Aleksandra KS Gwardia Piła 93 U18 WP II
2 2 f 1 1.55 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA III ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1
3 3 f 1 1.45 PAWLICKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 93 U18 WP IV #
Tyczka K
1 1 f 1 3.20 KIERZEK Edyta SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP II DZIAMSKI Krzysztof Z/1182/11 2015 1
2 2 f 1 2.80 WYBIERALSKA Małgorzata SL Olimpia Poznań # 96 U16 WP III
3 3 f 1 2.20 GRZELAK Magdalena KS Gwardia Piła 94 U18 WP --
W dal K
1 1 f 1 5.85 MODRZEJEWSKA Ewelina MKL Szczecin 85 Sen ZP +0.8 I
2 2 f 1 5.62 IDZIKOWSKA Karolina MLKS Sokół Lubin 93 U18 DS +1.5 II
3 3 f 1 5.44 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP +1.7 II JAGACIAK Jarosław # Z/1019/12 2019 M
4 4 f 1 5.34 DZIATKOWIAK Anna UKS Achilles Leszno 93 U18 WP +1.7 III
5 5 f 1 4.82 TUCHOLSKA Natalia UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP +0.9 IV #
6 6 f 1 4.81 STACHOWIAK Aleksandra KS AZS AWF Poznań # 93 U18 WP +1.5 IV #
Trójskok K
1 1 f 1 11.02 CICHOWLAS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 94 U18 WP +1.4 III KACZOR Mieczysław Z/2494/11 2012 3
Kula (4) K
1 f 1 14.84 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP I NOWAK Grzegorz # Z/2107/11 2019 M
2 f 1 13.54 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA I NIERODA Renata B.D. # Z/1481/11 2017 1
3 f 1 12.13 BOK Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP II POLAK Mirosław Z/4533/11 2015 3
4 f 1 11.55 FRICZ Katarzyna MKS Baszta Szamotuły 93 U18 WP III
5 f 1 11.46 HAGDAN Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 93 U18 WP III #
6 f 1 8.87 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -- ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 29.85 HEIGENBARTH Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP IV
2 2 f 1 28.40 PODGÓRSKA Cecylia UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP IV #
3 3 f 1 23.28 JERZYNIAK Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP -- KOBIERSKI Andrzej # Z/0966/13 2016 3
Dysk (1) K
1 1 f 1 41.43 WEISS Marta MUKS Kadet Rawicz # 90 U23 WP II #
2 2 f 1 40.07 BOK Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP II POLAK Mirosław Z/4533/11 2015 3
3 3 f 1 32.97 CHWALISZ Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP III
4 4 f 1 30.59 WIECZOREK Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0532/11 2015 2
Młot (4) K
1 1 f 1 58.08 WEISS Marta MUKS Kadet Rawicz # 90 U23 WP I #
2 2 f 1 48.31 WIECZOREK Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP I CZARNECKI Mateusz Z/0532/11 2015 2
3 3 f 1 45.86 KRYSTEK Barbara UKS Achilles Leszno 93 U18 WP II
4 4 f 1 44.14 GWIŻDŻ Roksana LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP II
5 5 f 1 36.68 GRUSZKA Monika UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0534/11 2011 3
6 6 f 1 29.97 KUROWSKA Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0530/11 2011 3
Oszczep (600) K
1 1 f 1 39.45 NOWAK Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP III
2 2 f 1 37.61 KRUPIŃSKA Weronika KS Gwardia Piła 93 U18 WP III
3 3 f 1 37.13 NOWAK Monika AZS-AWF Gorzów # 91 U20 LB III
4 4 f 1 31.98 SZNABEL Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM --
5 5 f 1 28.12 PISKORSKA Milena UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP V SKWIERZYŃSKI jacek Z/0540/11 2014 BEZ
Chód 3 km K
1 1 s 1 15:53.84 REJEWSKA Marta KS Gwardia Piła 90 U23 WP --
2 2 s 1 16:07.06 KANCLERZ Paulina KS Gwardia Piła 93 U18 WP --
3 3 s 1 16:23.60 MROTEK Katarzyna KS Gwardia Piła 95 U16 WP III
4 4 s 1 17:12.98 PARECKA Karolina KS Gwardia Piła 94 U18 WP --
5 5 s 1 18:18.07 PANKOWSKA Marietta UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP IV #
6 6 s 1 21:06.29 LEHMANN Ada UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- ZAWORSKI Marek # Z/1598/12 2015 4
7 7 s 1 21:16.71 LEHMANN Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP -- ZAWORSKI Marek # Z/0355/11 2013 2
100 m M
1 8 s 1 11.62 KOZŁOWSKI Rafał LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP +0.5 III
2 12 s 1 11.84 TARGOŃSKI Kamil LKS Maraton Turek 94 U18 WP +0.5 IV #
3 19 s 1 12.84 SŁABY Paweł LUKS Orkan Września 95 U16 WP +0.5 --
4 20 s 1 13.01 ANTONIEWICZ Sławomir UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP +0.5 -- #
5 21 s 1 13.47 LEHMANN Jędrzej LKS Sana Kościan 92 U20 WP +0.5 -- TALIKADZE Roman
1 10 s 2 11.83 DRASZAWKA Bartłomiej KS Gwardia Piła 94 U18 WP +0.3 IV
2 16 s 2 12.24 STOCHAJ Artur KS Gwardia Piła 95 U16 WP +0.3 V
3 17 s 2 12.29 SKRZYPEK Jakub UKS Olimp Duszniki # 94 U18 WP +0.3 -- PLUCIŃSKI Krzysztof BEZ
4 18 s 2 12.34 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 97 U14 PM +0.3 V MODELSKI Michał # Z/0967/13 2019 2
1 9 s 3 11.72 GŁOWACKI Dawid KS Gwardia Piła 96 U16 WP +1.9 III
2 11 s 3 11.84 OWCZARZAK Łukasz TS Olimpia Poznań 92 U20 WP +1.9 IV MAĆKOWIAK Robert Z/1189/11 2011 2
3 13 s 3 11.92 GÓRNY Szymon SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP +1.9 IV #
4 14 s 3 11.96 SIEJAK Marcin UKS AS Czempiń 95 U16 WP +1.9 IV DUTKIEWICZ Janusz # Z/4559/11 2012 4
5 15 s 3 12.05 KUDERCZAK Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP +1.9 IV KACZOR Mieczysław # Z/2496/11 2014 3
1 1 s 4 11.11 MAĆKOWIAK Igor OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP -0.6 II
2 2 s 4 11.38 STRÓŻEWSKI Michał LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP -0.6 III
3 3 s 4 11.43 CIEŚLAWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP -0.6 III
4 4 s 4 11.54 SKRZYPCZAK Robert WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP -0.6 III POLAK Mirosław # Z/4549/11 2019 2
5 5 s 4 11.55 DUTKIEWICZ Ziemowit OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP -0.6 III
6 6 s 4 11.59 DOMINIAK Robert OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP -0.6 III
7 7 s 4 11.61 MATEJA Kamil SL Olimpia Poznań # 93 U18 WP -0.6 III
300 m M
1 8 s 1 37.38 DOMINIAK Robert OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP --
2 14 s 1 41.72 WENZEL Sebastian UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP V #
3 15 s 1 42.60 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań # 97 U14 WP -- REJEWSKI Robert B.D. Z/1130/13 2019 2
4 16 s 1 42.74 ROMANOWSKI Dominik KS Gwardia Piła 95 U16 WP --
1 17 s 2 43.00 GRZEGORZEWICZ Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
2 18 s 2 44.28 LEHMANN Jędrzej LKS Sana Kościan 92 U20 WP -- TALIKADZE Roman
1 7 s 3 37.10 GÓRNY Szymon SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- #
2 9 s 3 38.25 ARENZ Arkadiusz TS Olimpia Poznań 94 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta
3 10 s 3 38.38 SKRZYPEK Jakub UKS Olimp Duszniki # 94 U18 WP -- PLUCIŃSKI Krzysztof BEZ
4 11 s 3 38.48 STOCHAJ Artur KS Gwardia Piła 95 U16 WP III
5 12 s 3 41.08 LIPIECKI Tomasz KS Obieżyświat Nowe Miasto # 95 U16 WP V CZESZYK Piotr Z/1591/12 2012 BEZ
6 13 s 3 41.59 WOLNIEWICZ Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP V #
1 1 s 4 34.77 MAĆKOWIAK Igor OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP --
2 2 s 4 34.83 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP -- MAĆKOWIAK Robert # Z/3806/11 2019 M
3 3 s 4 35.14 URBANIAK Dawid OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP --
4 4 s 4 35.17 DUTKIEWICZ Ziemowit OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP --
5 5 s 4 36.11 CIEŚLAWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP --
6 6 s 4 36.89 OWCZARZAK Łukasz TS Olimpia Poznań 92 U20 WP -- MAĆKOWIAK Robert Z/1189/11 2011 2
600 m M
1 10 s 1 1:31.61 HAMPEL Hubert UKS AS Czempiń 93 U18 WP -- DUTKIEWICZ Janusz Z/4561/11 2012 4
2 11 s 1 1:32.52 CYMERLIK Adam UKS AS Czempiń 93 U18 WP -- DUTKIEWICZ Janusz # BEZ
3 12 s 1 1:33.10 JAKUBOWSKI Adrian UKS AS Czempiń 93 U18 WP -- DUTKIEWICZ Janusz # BEZ
4 13 s 1 1:33.71 MACIEJEWSKI Filip TS Olimpia Poznań 95 U16 WP IV BYTNIEWSKA Magdalena Z/1188/11 2011 BEZ
5 14 s 1 1:36.20 WALKOWIAK Filip niest. Poznań # 95 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta 4
6 15 s 1 1:36.74 MIKOŁAJCZAK Hubert LKS Sana Kościan 95 U16 WP V TALIKADZE Roman B.D. # Z/1452/11 2014 BEZ
7 16 s 1 1:40.85 PAZERA Szymon UKS AS Czempiń 95 U16 WP -- DUTKIEWICZ Janusz # Z/4564/11 2012 4
8 17 s 1 1:51.86 JAKUBIAK Daniel LKS Orkan Wlkp. Poznań # 97 U14 WP -- TALIKADZE Roman DUTKIEWICZ Janusz B.D. # 4
1 1 s 2 1:23.20 SAMIŁO Mateusz MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP -- #
2 2 s 2 1:23.34 BRACISZEWSKI Szymon KS Gwardia Piła 92 U20 WP -- B.D. 2
3 3 s 2 1:23.78 DUBIAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP --
4 4 s 2 1:25.08 LIPIŃSKI Bartosz SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP II B.D. 3
5 5 s 2 1:26.16 WOJTKOWIAK Patryk OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP --
6 6 s 2 1:26.25 NOWICKI Piotr MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP --
7 7 s 2 1:28.69 STELMASZEWSKI Tomasz TS Olimpia Poznań 91 U20 WP -- OSTROWSKI Ryszard 3
8 8 s 2 1:29.58 LINKA Kamil KS Gwardia Piła 95 U16 WP III RAJEWICZ Czesław Z/2062/11 2018 2
9 9 s 2 1:30.85 LUDWICZAK Norbert OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP --
1000 m M
1 4 s 1 2:30.12 IDZIAK Michał MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP --
2 7 s 1 2:34.35 PIASKOWSKI Arkadiusz SL Olimpia Poznań # 93 U18 WP -- #
3 10 s 1 2:36.58 LECHNIAK Hubert OŚ AZS Poznań # 86 Sen WP --
4 11 s 1 2:36.74 CZŁAPA Łukasz LKS Maraton Turek 92 U20 WP --
5 12 s 1 2:37.56 SZYMANOWSKI Krzysztof LKS Sana Kościan 93 U18 WP -- TALIKADZE Roman B.D. Z/1454/11 2015 3
6 14 s 1 2:40.41 KRAWCZYK Robert LKS Maraton Turek 91 U20 WP --
7 15 s 1 2:40.94 MICHALAK Mateusz LKS Maraton Turek 93 U18 WP -- #
8 16 s 1 2:43.28 KĘDZIERSKI Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP --
9 17 s 1 2:43.89 KONIECZNY Adam niest. Poznań # 92 U20 WP -- MOTYL Edward Z/0636/11 2011 3
10 20 s 1 2:51.55 MIKOŁAJCZAK Piotr WMLKS Nadodrze Powodowo # 96 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur B.D. Z/0574/13 2017
11 21 s 1 2:53.05 KOSTERA Krzysztof WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
12 22 s 1 2:54.62 TOMIAK Mirosław WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0822/12 2014 BEZ
13 23 s 1 2:55.04 BRYŃSKI Marcin LKS Maraton Turek 94 U18 WP -- #
14 24 s 1 3:57.68 GÓRECKI Mateusz KS AZS AWF Poznań # 97 U14 WP -- WEGWERTH Włodzimierz
1 1 s 2 2:26.63 RAJCZAK Rafał OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP -- B.D. 2
2 2 s 2 2:26.83 SZNURA Szymon OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP -- #
3 3 s 2 2:28.54 NOWICKI Adam MKL Szczecin # 90 U23 ZP -- MURAWSKI Zbigniew Z/0676/11 2019 M
4 4 s 2 2:29.38 WIETECKI Łukasz OŚ AZS Poznań # 84 Sen WP --
5 5 s 2 2:30.46 RAJCZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP --
6 6 s 2 2:33.81 STACHOWIAK Hubert OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP -- #
7 8 s 2 2:35.02 KONIECZEK Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4541/11 2016 1
8 9 s 2 2:35.17 KOZŁOWSKI Jarosław OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP --
9 13 s 2 2:38.77 MAJEWSKI Michał LKS Maraton Turek 89 U23 WP -- STANISLAWSKI Krzysztof 3
10 18 s 2 2:44.28 JAGŁA Dawid UKS Przełaj Żerków # 90 U23 WP --
11 19 s 2 2:45.95 TOMIAK Dariusz WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP --
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.02 GRZEGORZEWICZ Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP +1.2 IV
2 2 s 1 19.61 ANTONIEWICZ Sławomir UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP +1.2 -- #
3 3 s 1 19.80 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP +1.2 -- KACZOR Mieczysław # Z/1601/12 2019 1
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.54 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +0.6 III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2
2 2 s 1 17.20 PALUCH Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP +0.6 --
3 3 s 1 17.37 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +0.6 -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4
110 m pł M
1 1 s 1 15.27 EICHLER Adam KS AZS AWF Poznań # 91 U20 WP +0.6 II BIEDERMANN Roman # Z/3945/11 2013 1
2 2 s 1 16.10 PERCZAK Adam UKS Orkan Środa Wlkp. 89 U23 WP +0.6 III
3 3 s 1 16.46 FULARZ Maciej UKS Achilles Leszno 90 U23 WP +0.6 III #
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.30 KUŹNICKI Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0523/11 2012 4
2 2 s 1 58.58 NOWAK Damian MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP IV
4x100 m M
1 s 1 48.47 KACZOR Wojciech
LIPIECKI Tomasz
PATERCZYK Tomasz
KUDERCZAK Tomasz
UKS Orkan Środa Wlkp. 97
95
95
95
U16 WLP -- MODELSKI Michał
CZESZYK Piotr

KACZOR Mieczysław
Z/0967/13
Z/1591/12
Z/2496/11
2019
2012
2014
2
BEZ
3
Wzwyż M
1 1 f 1 2.00 BASZCZYŃSKI Mariusz UKS Orkan Środa Wlkp. 93 U18 WP II B.D. B.D. # Z/4274/11 2017 2
2 2 f 1 2.00 JABŁOŃSKI Adam OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP II B.D. # 1
3 3 f 1 1.95 KITTA Rafał UMKS Iskra Wolsztyn 92 U20 WP II SKWIERZYŃSKI jacek Z/0544/11 2014 2
4 4 f 1 1.90 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2
5 5 f 1 1.75 HAMPEL Hubert LUKS Orkan Września 96 U16 WP IV
6 6 f 1 1.75 DUSIŃSKI Adam MKL Szczecin 94 U18 ZP IV #
Tyczka M
1 1 f 1 3.90 CYBULSKI Filip SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP III DZIAMSKI Krzysztof Z/0665/11 2018 1
2 2 f 1 3.40 ODLANICKI-POCZOBUTT Nikodem SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP IV DZIAMSKI Krzysztof Z/0652/11 2017 2
W dal M
1 1 f 1 7.68 LEWANDOWSKI Krzysztof WKS Wawel Kraków # 86 Sen MA +1.0 I #
2 2 f 1 6.79 DRASZAWKA Bartłomiej KS Gwardia Piła 94 U18 WP +0.9 III
3 3 f 1 6.63 DACH Mateusz MKS Juvenia Puszczykowo 91 U20 WP +0.3 III
4 4 f 1 6.39 PRZYBYŁ Sebastian LKS Maraton Turek 93 U18 WP +1.2 III
5 5 f 1 6.18 MIELCAREK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP +1.3 IV
6 6 f 1 6.07 TARGOŃSKI Kamil LKS Maraton Turek 94 U18 WP +0.5 IV #
7 7 f 1 6.06 PODLEWSKI Sławomir UKS Orkan Środa Wlkp. # 95 U16 WP +1.1 IV #
8 8 f 1 5.79 GŁOWACKI Dawid KS Gwardia Piła 96 U16 WP +1.1 V
Trójskok M
1 1 f 1 14.52 JANKOWIAK Paweł KS AZS AWF Poznań # 89 U23 WP +1.7 II BIERNACKI Jacek # Z/3936/11 2013 3
Kula (5) M
1 1 f 1 12.15 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP V BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2019 1
1 1 f 1 14.91 WIELOCHOWSKI Dawid UKS Achilles Leszno 94 U18 WP III
2 2 f 1 12.76 GLINKA Kamil LKS Maraton Turek 93 U18 WP IV
Kula (6) M
1 1 f 1 14.86 NIZIO Łukasz UKS Olimp Duszniki # 92 U20 WP II PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1838/11 2017 1
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 46.17 PRZYBYSZ Lubomir LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP II
2 2 f 1 43.79 GLINKA Kamil LKS Maraton Turek 93 U18 WP III
3 3 f 1 34.40 GRZESZCZYK Paweł LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP --
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 46.04 NIZIO Łukasz UKS Olimp Duszniki # 92 U20 WP II PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1838/11 2017 1
Młot (5) M
1 1 f 1 54.02 PRZYBYSZ Lubomir LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP III
2 2 f 1 50.95 NOLBERT Krzysztof MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP III #
3 3 f 1 49.27 JUCHNOWICZ Maciej MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP IV # LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 55.43 KLUJ Krzysztof UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP II CZARNECKI Mateusz Z/0525/11 2012 2
2 2 f 1 38.95 NIZIO Łukasz UKS Olimp Duszniki # 92 U20 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1838/11 2017 1
Młot (7.26) M
1 1 f 1 68.20 FAJDEK Paweł KS Agros Zamość 89 U23 LU I KUMOR Jolanta # Z/3286/11 2019 MM
2 2 f 1 52.53 TRUPKIEWICZ Marcin MUKS Kadet Rawicz # 90 U23 WP II B.D. # BEZ
Oszczep (600) M
1 1 f 1 44.89 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP IV BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2019 1
Oszczep (700) M
1 1 f 1 47.79 WACHOWIAK Bartosz KS Gwardia Piła 94 U18 WP IV
2 2 f 1 37.25 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4
Chód 3 km M
1 1 s 1 15:26.89 ZIELIŃSKI Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP -- ZAWORSKI Marek Z/0360/11 2017 BEZ
2 2 s 1 15:31.44 WERNER Robert LKS Maraton Turek 94 U18 WP --
3 3 s 1 15:52.72 NOWAK Mateusz UKS Skoczek Skoki 96 U16 WP -- NOWAK Wiesław # Z/1555/12 2016 2
4 4 s 1 16:06.18 RUSEK Karol KS Gwardia Piła 92 U20 WP --
5 5 s 1 16:35.54 BARABASZ Szymon KS Gwardia Piła 93 U18 WP --
6 6 s 1 18:29.21 WAŁĘSIAK Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.9869821071625 sekund