Moncton (CAN) 19 - 25.07.2010
Mistrzostwa Świata Juniorów
200 m K
8 w 1 26.92 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum 91 U20 PM +3.1 III SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M 718
800 m K
1 e 1 2:07.64 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I B.D. Z/4322/11 2019
5 p 2 2:05.09 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I B.D. Z/4322/11 2019
6 w 2 2:27.64 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum 91 U20 PM IV SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M 723
100 m pł K
4 w 2 14.74 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum 91 U20 PM +0.7 II SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M 876
4x100 m K
5 e 2 45.54 KONOPKO Klaudia
SOKÓLSKA Katarzyna
SKOCZYLAS Ewelina
OPOŃ Martyna
POLSKA 92
93
91
91
U20 POL -- SUTYNIEC Hanna B.D.
B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek NABIAŁEK Łukasz
B.D.
Z/0912/11
, Z/0903/11
2017
, 2019
M
M
1
4x400 m K
4 e 1 3:38.96 GORZKOWSKA Magdalena
HOŁUB-KOWALIK Małgorzata
ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna
JÓŹWIK Joanna
POLSKA 92
92
92
91
U20 POL -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D.
MAKSYMIUK Zbigniew
MATUSIŃSKI Aleksander
B.D.
Z/1747/11
Z/0286/11
Z/2913/11
Z/4322/11
2018
2019
2019
2019
M
MM
MM

8 f 3:42.70 GORZKOWSKA Magdalena
HOŁUB-KOWALIK Małgorzata
JÓŹWIK Joanna
OPOŃ Martyna
POLSKA 92
92
91
91
U20 POL -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D.
MAKSYMIUK Zbigniew
B.D.
Z/1747/11
Z/0286/11
Z/4322/11
2018
2019
2019
M
MM

Wzwyż K
3 e A 1.81 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB I B.D. # M
7 e B 1.78 BUKOWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ I RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3847/11 2015 1
12 f 1.73 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB I B.D. # M
6 w A 1.66 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum 91 U20 PM II SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M 806
Tyczka K
10 e A 3.85 KRUPIŃSKA Natalia KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA M #
W dal K
  w A 5.65 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum 91 U20 PM +0.8 II SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M 744
6 w A 5.86 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum 91 U20 PM +2.1 I SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M 807
Kula (4) K
6 e A 14.76 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA I TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0364/11 2018 M
4 e B 15.20 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU I ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM
8 f 15.20 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU I ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM
10 f 15.10 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA I TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0364/11 2018 M
9 w B 10.04 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum 91 U20 PM III SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M 532
Młot (4) K
7 e B 53.39 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL I #
11 f 54.44 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL I #
Oszczep (600) K
10 e B 47.96 MOR Karolina KS Podlasie Białystok # 91 U20 PD I
2 w B 37.34 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum 91 U20 PM III SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M 616
7-bój K
15 5078 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum 91 U20 PM I SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M
Chód 10 km K
21 52:16.80 JASIŃSKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL II #
100 m M
3 e 1 10.37 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 U20 WP +2.2 M GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
3 e 7 10.70 SZCZĘŚNIAK Artur OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +1.3 I B.D. 1
  p 2 99.99 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 U20 WP +2.2 -- GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
200 m M
2 e 2 21.23 BIEGAJŁO Mateusz KS Agros Zamość # 91 U20 LU 0.0 M B.D. 1
4 e 3 21.42 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 92 U20 KP +0.7 M OLSZEWSKI Ryszard B.D. # Z/1077/11 2019 M
3 p 2 21.08 BIEGAJŁO Mateusz KS Agros Zamość # 91 U20 LU +2.0 M B.D. 1
7 p 3 21.31 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 92 U20 KP +2.3 M OLSZEWSKI Ryszard B.D. # Z/1077/11 2019 M
8 f 21.47 BIEGAJŁO Mateusz KS Agros Zamość # 91 U20 LU +0.5 I B.D. 1
400 m M
1 e 1 46.75 FÓRMAŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 91 U20 DS M B.D. # 1
3 p 3 47.09 FÓRMAŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 91 U20 DS M B.D. # 1
1500 m M
8 e 2 3:49.15 KOWALCZYK Bartosz PLKS Gwda Piła 92 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/2851/11 2017 BEZ
5 e 3 3:44.60 ROSZKO Damian KS Podlasie Białystok 91 U20 PD I CHYLIŃSKI Romuald Z/0363/11 2019 2
4x100 m M
4 e 2 40.24 JĘDRUSIK Mateusz
PAWŁOWSKI Adam
SZCZĘŚNIAK Artur
ZIMNIEWICZ Grzegorz
POLSKA 91
92
91
91
U20 POL -- B.D.

B.D.
GÓRSKI Dariusz
Z/3398/11
2019
M
1
M
4x400 m M
2 e 1 3:08.80 FÓRMAŃSKI Mateusz
KWIATKOWSKI Tomasz
CICHOŃ Radosław
ZAGÓRSKI Mateusz
POLSKA 91
91
91
91
U20 POL -- B.D.


1
8 f 3:11.80 ZAGÓRSKI Mateusz
KWIATKOWSKI Tomasz
CICHOŃ Radosław
FÓRMAŃSKI Mateusz
POLSKA 91
91
91
91
U20 POL --


B.D.
1
Wzwyż M
5 e B 2.17 RUTKOWSKI Jarosław WLKS Nowe Iganie # 91 U20 MZ I
7 f 2.17 RUTKOWSKI Jarosław WLKS Nowe Iganie # 91 U20 MZ I
Tyczka M
1 e A 5.15 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS I ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2019 MM
4 f 5.30 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS M ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2019 MM
W dal M
  e A .00 MASŁOWSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 91 U20 KP 0.0 -- B.D. B.D. # Z/2174/11 2018 2
Kula (6) M
  e A 19.09 r WIŚNIEWSKI Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U20 LU I
6 e B 18.74 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
  f 17.95 r WIŚNIEWSKI Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U20 LU I
Dysk (1.75) M
8 e A 55.85 MIKULICZ Michał MKL Szczecin 91 U20 ZP I #
Młot (6) M
2 e A 71.55 KRUPA Bartłomiej MUKS Kadet Rawicz 91 U20 WP I
5 e B 68.52 PASTUSZKO Marcin AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ I
4 f 74.43 KRUPA Bartłomiej MUKS Kadet Rawicz 91 U20 WP I
9 f 67.22 PASTUSZKO Marcin AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ I
Oszczep (800) M
15 e A 59.24 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 92 U20 MZ II KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2019 MM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.55211615562439 sekund