Zielona Góra 23 - 25.07.2010
XVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
100 m K
1 s 1 12.74 LONCIERZ Magdalena TL Pogoń Ruda Śląska 93 U18 SL +0.6 II
2 s 1 13.26 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U18 KP +0.6 IV #
3 s 1 13.49 WRÓBEL Joanna MKS Juvenia Puszczykowo # 93 U18 WP +0.6 IV
4 s 1 14.45 DYCZEK Maria MKL Toruń 94 U18 KP +0.6 --
1 s 2 13.20 JAŚKIEWICZ Diana MKL Szczecin 94 U18 ZP -0.5 III
2 s 2 13.35 JAZDOŃCZYK Anna UKS Achilles Leszno 94 U18 WP -0.5 IV
3 s 2 13.44 GAWRYSZCZAK Malwina UKS 55 Łódź # 93 U18 LD -0.5 IV
4 s 2 13.44 MAKOWSKA Paulina MKL Toruń 94 U18 KP -0.5 IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2418/11 2018 3
5 s 2 13.73 NAGENGAST Klaudia TL Pogoń Ruda Śląska 94 U18 SL -0.5 IV
6 s 2 13.85 SZURAJ Marta TL Pogoń Ruda Śląska 94 U18 SL -0.5 -- #
1 3 e 1 12.37 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U18 LD +0.3 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
2 4 e 1 12.39 GWIAZDOŃ Katarzyna AZS-AWF Katowice 93 U18 SL +0.3 II
3 6 e 1 12.41 CZAUSZ Edyta MKL Szczecin # 94 U18 ZP +0.3 II #
4 8 e 1 12.44 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +0.3 II B.D. BEZ
5 12 e 1 12.57 KOTLICKA Kamila MKL Szczecin 93 U18 ZP +0.3 II #
6 15 e 1 12.66 ROBAK Małgorzata LKS Polkowice 94 U18 DS +0.3 II #
7 19 e 1 13.02 GRESZTA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM +0.3 III #
1 1 e 2 12.25 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.1 II #
2 7 e 2 12.41 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin # 93 U18 ZP +0.1 II
3 9 e 2 12.52 WIERUSZEWSKA Marta RKS Łódź 94 U18 LD +0.1 II B.D.
4 10 e 2 12.53 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +0.1 II B.D. # M
5 11 e 2 12.55 KALINOWSKA Zuzanna MKL Toruń 93 U18 KP +0.1 II
6 18 e 2 12.90 SROKA Olga MKL Szczecin 93 U18 ZP +0.1 III B.D. B.D. BEZ
1 2 e 3 12.36 TUR Magda AZS UMCS Lublin 93 U18 LU +0.2 II B.D. # 1
2 5 e 3 12.40 NIEMCZAL Karolina UKS Achilles Leszno 94 U18 WP +0.2 II B.D. 2
3 13 e 3 12.59 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +0.2 II #
4 14 e 3 12.62 GORZKOWSKA Anna MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL +0.2 II
5 16 e 3 12.79 KIBATSHI Delfina MKL Szczecin 94 U18 ZP +0.2 III
6 17 e 3 12.80 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ +0.2 III #
1 f 1 12.12 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.3 I #
2 f 1 12.31 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U18 LD +0.3 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
3 f 1 12.33 TUR Magda AZS UMCS Lublin 93 U18 LU +0.3 II B.D. # 1
4 f 1 12.42 CZAUSZ Edyta MKL Szczecin # 94 U18 ZP +0.3 II #
4 f 1 12.42 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +0.3 II B.D. BEZ
6 f 1 12.47 NIEMCZAL Karolina UKS Achilles Leszno 94 U18 WP +0.3 II B.D. 2
7 f 1 12.47 GWIAZDOŃ Katarzyna AZS-AWF Katowice 93 U18 SL +0.3 II
8 f 1 12.48 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin # 93 U18 ZP +0.3 II
1 f 2 12.49 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -0.8 II #
2 f 2 12.55 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -0.8 II B.D. # M
3 f 2 12.55 WIERUSZEWSKA Marta RKS Łódź 94 U18 LD -0.8 II B.D.
4 f 2 12.62 KOTLICKA Kamila MKL Szczecin 93 U18 ZP -0.8 II #
5 f 2 12.63 GORZKOWSKA Anna MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL -0.8 II
6 f 2 12.67 KIBATSHI Delfina MKL Szczecin 94 U18 ZP -0.8 II
7 f 2 12.70 KALINOWSKA Zuzanna MKL Toruń 93 U18 KP -0.8 II
200 m K
1 2 e 1 25.44 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.9 II #
2 3 e 1 25.53 TUR Magda AZS UMCS Lublin 93 U18 LU -0.9 II B.D. # 1
3 4 e 1 25.61 WIEKIERA Monika MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ -0.9 II LEWANDOWSKI Jacek
4 9 e 1 25.97 WIERUSZEWSKA Marta RKS Łódź 94 U18 LD -0.9 II B.D.
5 10 e 1 26.01 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -0.9 II B.D. # M
6 15 e 1 26.63 KALISZ Magdalena TL Pogoń Ruda Śląska 93 U18 SL -0.9 III
1 1 e 2 25.42 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U18 LD +1.3 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
2 5 e 2 25.67 HELBIK Joanna LKS Pszczyna 93 U18 SL +1.3 II B.D. BEZ
3 12 e 2 26.11 GWIAZDOŃ Katarzyna AZS-AWF Katowice 93 U18 SL +1.3 II
4 13 e 2 26.15 FABIAŃCZYK Sylwia MKL Szczecin 94 U18 ZP +1.3 II #
5 17 e 2 27.23 MOJSIEJ Zuzanna RKS Łódź 93 U18 LD +1.3 III GOWORSKI Tomasz 2
6 18 e 2 33.82 LENARCZYK Aleksandra RKS Łódź 93 U18 LD +1.3 --
1 6 e 3 25.76 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin # 93 U18 ZP +0.4 II
2 7 e 3 25.81 NIEMCZAL Karolina UKS Achilles Leszno 94 U18 WP +0.4 II B.D. 2
3 8 e 3 25.83 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +0.4 II B.D. BEZ
4 11 e 3 26.09 ROBAK Małgorzata LKS Polkowice 94 U18 DS +0.4 II #
5 14 e 3 26.41 GORZKOWSKA Anna MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL +0.4 III
6 16 e 3 26.90 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.4 III B.D. BEZ
1 f 1 24.94 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.3 II #
2 f 1 25.27 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U18 LD -0.3 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
3 f 1 25.31 TUR Magda AZS UMCS Lublin 93 U18 LU -0.3 II B.D. # 1
4 f 1 25.46 HELBIK Joanna LKS Pszczyna 93 U18 SL -0.3 II B.D. BEZ
5 f 1 25.52 NIEMCZAL Karolina UKS Achilles Leszno 94 U18 WP -0.3 II B.D. 2
6 f 1 25.53 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin # 93 U18 ZP -0.3 II
7 f 1 25.60 WIEKIERA Monika MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ -0.3 II LEWANDOWSKI Jacek
8 f 1 26.02 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U18 KP -0.3 II B.D. BEZ
1 f 2 25.64 GWIAZDOŃ Katarzyna AZS-AWF Katowice 93 U18 SL +0.2 II
2 f 2 25.75 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +0.2 II B.D. # M
3 f 2 25.81 ROBAK Małgorzata LKS Polkowice 94 U18 DS +0.2 II #
4 f 2 25.90 GORZKOWSKA Anna MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL +0.2 II
5 f 2 26.23 FABIAŃCZYK Sylwia MKL Szczecin 94 U18 ZP +0.2 II #
6 f 2 26.62 KALISZ Magdalena TL Pogoń Ruda Śląska 93 U18 SL +0.2 III
7 f 2 26.80 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.2 III B.D. BEZ
1 1 w 1 26.62 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA +0.5 III B.D. # 3 744
2 2 w 1 26.69 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ +0.5 III 738
3 3 w 1 27.10 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ +0.5 III RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1 704
4 4 w 1 27.33 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD +0.5 IV B.D. # BEZ 685
5 6 w 1 27.46 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM +0.5 IV 674
6 7 w 1 28.02 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL +0.5 IV # 629
7 8 w 1 28.23 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +0.5 IV SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4 613
8 13 w 1 28.72 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS +0.5 -- # 575
1 5 w 2 27.36 DOLOT Marlena LUKS Hańcza Suwałki 93 U18 PD +0.7 IV 682
2 9 w 2 28.24 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS +0.7 IV # 612
3 10 w 2 28.30 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.7 IV # 607
4 11 w 2 28.51 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM +0.7 -- RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1 591
5 15 w 2 28.80 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM +0.7 -- KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4675/11 2016 2 569
6 17 w 2 29.03 CHUDAŚ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS +0.7 -- # 552
7 19 w 2 29.22 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +0.7 -- B.D. BEZ 538
8 21 w 2 29.32 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS +0.7 -- # 531
1 12 w 3 28.52 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL +1.4 -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ 590
2 14 w 3 28.74 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +1.4 -- # 574
3 16 w 3 28.85 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ +1.4 -- 565
4 18 w 3 29.15 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK +1.4 -- KALWAT Marek KALWAT Marek 3 543
5 20 w 3 29.25 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 94 U18 PD +1.4 -- B.D. # 1 536
6 22 w 3 29.50 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ +1.4 -- KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3 518
7 23 w 3 30.12 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +1.4 -- 474
400 m K
1 s 1 58.30 FRANIECZEK Justyna KS Gwardia Piła # 89 U23 WP II MARCINIAK Roman # Z/3752/11 2019
2 s 1 59.12 JANIK Marta LKS Lubusz Słubice 88 U23 LB III
3 s 1 62.15 WILK Martyna RKS Łódź 94 U18 LD IV
4 s 1 63.39 BASZAK Agata SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0015/11 2012 4
5 s 1 63.85 WOŁODKIEWICZ Karolina SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP IV #
1 s 2 64.41 RZEPECKA Karolina RKS Łódź 93 U18 LD IV
2 s 2 64.67 MAJEWSKA Monika SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- #
1 4 e 1 58.70 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM II
2 5 e 1 58.78 KOZAK Katarzyna KKL Kielce 93 U18 SK II
3 6 e 1 58.93 BIELSKA Wioleta MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ II
4 14 e 1 59.52 SKIBIEWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 93 U18 SL III
5 17 e 1 60.62 BRANDYK Iwona TS AKS Chorzów 94 U18 SL III ZIEMBA Dariusz # Z/3235/11 2017 3
6 18 e 1 61.45 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS III #
7 20 e 1 62.09 CHMUR Magdalena KS Podlasie Białystok 93 U18 PD IV #
1 1 e 2 56.79 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP II MOTYL Edward B.D. # Z/0658/11 2019 MM
2 7 e 2 59.01 LIS Martyna MKS Truso Elbląg 94 U18 WN III B.D. 3
3 8 e 2 59.07 KOZOK Aleksandra TS AKS Chorzów 93 U18 SL III ZIEMBA Dariusz Z/3209/11 2013 2
4 11 e 2 59.26 PYŚ Karolina KS Agros Zamość 93 U18 LU III #
5 13 e 2 59.47 PALUCH Magdalena KS Agros Zamość 93 U18 LU III
6 15 e 2 60.04 NOWAK Natalia MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP III
7 19 e 2 61.49 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS III #
1 2 e 3 58.32 KOZAK Aleksandra MMKS Gdańsk 94 U18 PM II B.D. BEZ
2 3 e 3 58.47 BROWARCZYK Agata SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS II CHORZĘPA Przemysław Z/0013/11 2012 3
3 9 e 3 59.16 TCHORZEWSKA Karolina AZS UMCS Lublin 93 U18 LU III ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/3028/11 2018 2
4 10 e 3 59.18 KUTA Bianka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP III B.D. BEZ
5 12 e 3 59.38 BEDNAREK Ewelina MULKS MOS Sieradz 93 U18 LD III FIRLIT Roman # Z/4504/11 2012 3
6 16 e 3 60.40 SYNAKIEWICZ Monika KKL Rodło Kwidzyn 93 U18 PM III #
7 21 e 3 62.40 CZACHÓR Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK IV
1 f 1 55.37 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP I MOTYL Edward B.D. # Z/0658/11 2019 MM
2 f 1 57.39 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM II
3 f 1 58.06 LIS Martyna MKS Truso Elbląg 94 U18 WN II B.D. 3
4 f 1 58.10 KOZAK Aleksandra MMKS Gdańsk 94 U18 PM II B.D. BEZ
5 f 1 58.12 BROWARCZYK Agata SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS II CHORZĘPA Przemysław Z/0013/11 2012 3
6 f 1 58.88 KOZAK Katarzyna KKL Kielce 93 U18 SK II
7 f 1 59.09 BIELSKA Wioleta MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ III
8 f 1 59.81 KOZOK Aleksandra TS AKS Chorzów 93 U18 SL III ZIEMBA Dariusz Z/3209/11 2013 2
1 f 2 58.29 KUTA Bianka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP II B.D. BEZ
2 f 2 59.17 PALUCH Magdalena KS Agros Zamość 93 U18 LU III
3 f 2 59.32 BEDNAREK Ewelina MULKS MOS Sieradz 93 U18 LD III FIRLIT Roman # Z/4504/11 2012 3
4 f 2 59.39 SKIBIEWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 93 U18 SL III
5 f 2 59.55 NOWAK Natalia MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP III
6 f 2 59.68 PYŚ Karolina KS Agros Zamość 93 U18 LU III #
7 f 2 60.40 SYNAKIEWICZ Monika KKL Rodło Kwidzyn 93 U18 PM III #
800 m K
1 7 e 1 2:19.52 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U18 WN III NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
2 9 e 1 2:19.62 ROMEJ Justyna MKL Szczecin # 94 U18 ZP III B.D. # 2
3 11 e 1 2:20.14 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock # 94 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/2899/11 2017 2
4 12 e 1 2:20.40 MIERZEJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
5 13 e 1 2:20.94 ORŁOWSKA Marta KS Sprinterzy.com Kraków # 93 U18 MA III OSTROWSKA Justyna Z/4669/19 2019
6 14 e 1 2:21.02 SKÓRA Agnieszka LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP III BINDASZEWSKI Wiesław B.D. # Z/4586/11 2016 1
7 15 e 1 2:21.67 JUSIŃSKA Monika OKS Start Otwock # 94 U18 MZ III #
8 16 e 1 2:21.81 KROPIEWNICKA Julita KS Podlasie Białystok 94 U18 PD III B.D. # 3
9 20 e 1 2:24.31 CABAJ Iwona MKS Pogoń Siedlce # 94 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/0216/11 2011
10 21 e 1 2:26.54 KARAŚ Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 94 U18 SL IV
1 1 e 2 2:16.69 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia # 93 U18 PM II #
2 2 e 2 2:16.80 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda Śląska 93 U18 SL II B.D. PASZTA Wiesław 1
3 3 e 2 2:16.92 KASZUBA Dominika SSMKS Parasol Wrocław # 93 U18 DS II
4 4 e 2 2:17.08 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M
5 5 e 2 2:17.90 KAWECKA Marcelina MUKS Płock 93 U18 MZ III
6 6 e 2 2:18.11 HRYCAJEWSKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP III B.D. # BEZ
7 8 e 2 2:19.62 SIENNICKA Magdalena KS Agros Zamość 93 U18 LU III B.D. BEZ
8 10 e 2 2:19.79 MIKLER Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
9 17 e 2 2:21.86 GĘGA Monika KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III
10 18 e 2 2:22.36 RYBAK Martyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III
11 19 e 2 2:23.06 STEMPLEWSKA Marta KKL Kielce 93 U18 SK III
1 f 1 2:13.02 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia # 93 U18 PM II #
2 f 1 2:14.15 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U18 WN II NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
3 f 1 2:14.53 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda Śląska 93 U18 SL II B.D. PASZTA Wiesław 1
4 f 1 2:16.49 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M
5 f 1 2:17.26 KASZUBA Dominika SSMKS Parasol Wrocław # 93 U18 DS II
6 f 1 2:18.37 ROMEJ Justyna MKL Szczecin # 94 U18 ZP III B.D. # 2
7 f 1 2:19.06 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock # 94 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/2899/11 2017 2
8 f 1 2:20.71 KAWECKA Marcelina MUKS Płock 93 U18 MZ III
1 f 2 2:15.44 ORŁOWSKA Marta KS Sprinterzy.com Kraków # 93 U18 MA II OSTROWSKA Justyna Z/4669/19 2019
2 f 2 2:16.69 SIENNICKA Magdalena KS Agros Zamość 93 U18 LU II B.D. BEZ
3 f 2 2:18.15 SKÓRA Agnieszka LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP III BINDASZEWSKI Wiesław B.D. # Z/4586/11 2016 1
4 f 2 2:18.56 MIERZEJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
5 f 2 2:19.27 JUSIŃSKA Monika OKS Start Otwock # 94 U18 MZ III #
6 f 2 2:20.35 KROPIEWNICKA Julita KS Podlasie Białystok 94 U18 PD III B.D. # 3
7 f 2 2:23.06 MIKLER Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
8 f 2 2:29.93 HRYCAJEWSKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP IV B.D. # BEZ
1 3 w 1 2:30.52 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL IV # 686
2 6 w 1 2:36.49 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- 614
3 7 w 1 2:36.71 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -- # 611
4 9 w 1 2:37.87 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ -- 598
5 11 w 1 2:38.66 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -- # 588
6 12 w 1 2:39.53 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- # 578
7 13 w 1 2:40.11 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ 572
8 15 w 1 2:45.59 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK -- KALWAT Marek KALWAT Marek 3 510
9 16 w 1 2:46.22 CHUDAŚ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS -- # 504
10 22 w 1 2:59.62 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 94 U18 PD -- B.D. # 1 369
1 1 w 2 2:29.05 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ IV 705
2 2 w 2 2:29.39 DOLOT Marlena LUKS Hańcza Suwałki 93 U18 PD IV 701
3 4 w 2 2:34.79 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1 634
4 5 w 2 2:35.65 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM -- 624
5 8 w 2 2:37.03 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -- # 607
6 10 w 2 2:38.18 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD -- B.D. # BEZ 594
7 14 w 2 2:45.12 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM -- RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1 516
8 17 w 2 2:46.66 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM -- KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4675/11 2016 2 499
9 18 w 2 2:47.89 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -- B.D. # 3 486
10 19 w 2 2:50.58 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -- # 458
11 20 w 2 2:50.87 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ -- KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3 455
12 21 w 2 2:51.44 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4 449
1500 m K
1 1 s 1 4:39.24 CHAŁUBEK Aleksandra UKS Barnim Goleniów # 93 U18 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1457/11 2016 1
2 2 s 1 4:39.60 HOJDA Maja KS Agros Zamość # 93 U18 LU II #
3 3 s 1 4:40.15 STEFAŃSKA Angelika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP II #
4 4 s 1 4:41.67 SKAWIŃSKA Anna GKS Żukowo 93 U18 PM II
5 5 s 1 4:48.15 PREIS Kamila UKS Technik Augustów 94 U18 PD III
6 6 s 1 4:48.89 PIOTRKOWSKA Agnieszka UKS-MOS Opole 93 U18 OP III B.D. 4
7 7 s 1 4:52.79 JABŁOŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD III B.D. BEZ
8 10 s 1 4:56.84 KLIMKOWSKA Agata RKS Łódź 93 U18 LD III
9 12 s 1 4:58.65 LIPIŃSKA Sylwia MKS Pogoń Siedlce # 93 U18 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/0215/11 2011
10 13 s 1 4:59.51 GRZESIK Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP IV B.D. B.D. BEZ
1 8 s 2 4:54.53 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP III B.D. B.D. B.D. # , Z/4621/11 , 2019
2 9 s 2 4:55.39 BOSIAK Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0014/11 2012 1
3 11 s 2 4:58.20 SZYCH Klaudia RAZ Szczecin # 93 U18 ZP IV SZYCH Robert # Z/1597/11 2017 1
4 14 s 2 5:00.36 OSTASZEWSKA Eliza KS Podlasie Białystok 94 U18 PD IV B.D. BEZ
5 15 s 2 5:02.02 PĘDZIWIATER Klaudia WKS Śląsk Wrocław # 93 U18 DS IV #
6 16 s 2 5:03.50 PARANIAK Samanta MKS Piast Lwówek Śląski 93 U18 DS IV BIALIC Marek Z/0385/11 2015 2
7 17 s 2 5:06.36 STRUCIŃSKA Daria KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN IV #
8 18 s 2 5:14.09 KOPEĆ Lucyna KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -- #
9 19 s 2 5:14.61 WIATROWSKA Agata UKS Trójka Sandomierz 94 U18 SK -- MIREK Andrzej Z/4339/11 2013 2
10 20 s 2 5:22.39 KUCHARSKA Karolina LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
3000 m K
1 f 1 10:08.47 WIĄZEK Justyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 94 U18 LD II
2 f 1 10:11.42 LIPIECKA Agnieszka OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP II
3 f 1 10:13.32 PALUCH Kamila LKS Znicz Biłgoraj 94 U18 LU II B.D. BEZ
4 f 1 10:20.53 TAS Adrianna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM II
5 f 1 10:22.16 LIPIECKA Angelika OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP II
6 f 1 10:22.69 MANEL Ewelina LKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP II
7 f 1 10:23.03 CZAPIEWSKA Monika UKS Olimpijczyk Skorzewo 94 U18 PM II ZBLEWSKI Leszek # Z/3510/11 2017 1
8 f 1 10:25.31 PAWŁOWSKA Marika WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4547/11 2013 2
9 f 1 10:33.58 BRZOZOWSKA Natalia MKS Żak Biała Podlaska 93 U18 LU III
10 f 1 10:40.30 TOMCZYK Monika UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL III #
11 f 1 10:44.54 MOKROS Zuzanna RKS Łódź 93 U18 LD III B.D. Z/3527/15 2019 1
12 f 1 10:47.28 LIS Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo 94 U18 WP III
13 f 1 10:53.41 GRZEŚ Krystyna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP III #
14 f 1 10:59.27 DOBRZAŃSKA Ewa UKS 12 Kalisz 93 U18 WP III
15 f 1 10:59.96 SZARMACHER Agata WKS Flota Gdynia 93 U18 PM III
16 f 1 11:03.09 GÓRNIAK Natalia UKS 12 Kalisz 94 U18 WP III
17 f 1 11:04.56 JAREMKO Nina UKS Jedynka Bartoszyce 94 U18 WN III #
18 f 1 11:09.03 CZERWIEŃ Ewelina MKS Truso Elbląg 93 U18 WN IV
19 f 1 11:09.14 NOWACKA Daria GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP IV #
20 f 1 11:14.27 GADOMSKA Dominika MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ IV #
21 f 1 11:18.26 JANKOWSKA Katarzyna NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN IV
22 f 1 12:37.90 SEMKŁO Agata LLKS Osowa Sień # 94 U18 LB -- #
100 m pł J MŁ K
1 2 e 1 14.38 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -0.8 I #
2 5 e 1 14.65 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ -0.8 II #
3 7 e 1 14.94 GRZYWACZ Aleksandra AZS Łódź 93 U18 LD -0.8 II
4 14 e 1 15.54 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -0.8 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
5 16 e 1 15.89 JARZYNA Aleksandra WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.8 III #
6 19 e 1 16.26 BERETA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.8 III
7 20 e 1 16.52 SZUMSKA Julia UKS 19 Bojary Białystok 93 U18 PD -0.8 III SUTYNIEC Mieczysław B.D. # Z/0914/11 2015 BEZ
1 1 e 2 14.27 RYBARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP +0.6 I #
2 3 e 2 14.46 KUŹNICKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +0.6 I
3 8 e 2 15.04 SOBIESKA Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP +0.6 II
4 9 e 2 15.21 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +0.6 II
5 11 e 2 15.33 KUŹMA Maja KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.6 II
6 12 e 2 15.38 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U18 OP +0.6 II
1 4 e 3 14.47 GRESZTA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM -1.2 I #
2 6 e 3 14.91 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń # 93 U18 KP -1.2 II #
3 10 e 3 15.29 DZIATKOWIAK Anna UKS Achilles Leszno 93 U18 WP -1.2 II
4 13 e 3 15.45 GAWRYSZCZAK Malwina UKS 55 Łódź # 93 U18 LD -1.2 II
5 15 e 3 15.61 GORSZANÓW Karolina MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS -1.2 II
6 17 e 3 16.01 MISZEWSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM -1.2 III B.D. # 2
7 18 e 3 16.09 GĄBKA Martyna LKS Stal Mielec 94 U18 PK -1.2 III
1 f 1 14.36 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ +0.1 I #
2 f 1 14.39 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +0.1 I #
3 f 1 14.40 GRESZTA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM +0.1 I #
4 f 1 14.53 KUŹNICKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +0.1 II
5 f 1 14.75 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń # 93 U18 KP +0.1 II #
6 f 1 14.76 GRZYWACZ Aleksandra AZS Łódź 93 U18 LD +0.1 II
7 f 1 15.06 SOBIESKA Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP +0.1 II
1 f 2 14.97 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +0.4 II
2 f 2 15.22 KUŹMA Maja KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.4 II
3 f 2 15.23 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +0.4 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
4 f 2 15.25 DZIATKOWIAK Anna UKS Achilles Leszno 93 U18 WP +0.4 II
5 f 2 15.27 GAWRYSZCZAK Malwina UKS 55 Łódź # 93 U18 LD +0.4 II
6 f 2 15.35 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U18 OP +0.4 II
7 f 2 15.40 JARZYNA Aleksandra WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.4 II #
8 f 2 15.81 GORSZANÓW Karolina MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS +0.4 III
1 1 w 1 14.80 DOLOT Marlena LUKS Hańcza Suwałki 93 U18 PD +2.0 II 868
2 2 w 1 14.82 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ +2.0 II 866
3 3 w 1 14.97 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ +2.0 II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1 846
4 4 w 1 15.26 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +2.0 II # 808
5 5 w 1 15.45 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM +2.0 II KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4675/11 2016 2 783
6 6 w 1 15.69 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM +2.0 II RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1 753
1 7 w 2 15.74 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD +0.5 II B.D. # BEZ 746
2 9 w 2 16.19 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA +0.5 III B.D. # 3 691
3 10 w 2 16.21 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS +0.5 III # 689
4 11 w 2 16.24 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM +0.5 III 685
5 14 w 2 16.74 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.5 III # 626
6 23 w 2 22.16 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ +0.5 -- 148
1 8 w 3 16.18 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK -0.3 III KALWAT Marek KALWAT Marek 3 692
2 12 w 3 16.55 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ -0.3 III KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3 648
3 13 w 3 16.67 CHUDAŚ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS -0.3 III # 634
4 15 w 3 17.01 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK -0.3 IV B.D. BEZ 595
5 16 w 3 17.25 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -0.3 IV SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4 569
6 19 w 3 17.99 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -0.3 -- 489
1 17 w 4 17.76 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL +1.1 -- # 513
2 18 w 4 17.93 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 94 U18 PD +1.1 -- B.D. # 1 496
3 20 w 4 18.08 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL +1.1 -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ 480
4 21 w 4 18.12 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS +1.1 -- # 476
5 22 w 4 19.82 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS +1.1 -- # 317
400 m pł K K
1 4 e 1 64.01 MAMROT Paulina UKS 55 Łódź # 93 U18 LD II
2 5 e 1 64.32 GŁUSZEK Paulina KS Agros Zamość 93 U18 LU II B.D. # 2
3 7 e 1 64.52 LENART Weronika UKS 55 Łódź # 93 U18 LD II
4 13 e 1 66.35 ODLANICKA-POCZOBUTT Wiktoria OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
5 16 e 1 67.31 LEWKOWICZ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III
6 18 e 1 69.50 JASTRZĘBSKA Kamila UKS-MOS Opole 94 U18 OP IV
7 19 e 1 69.75 DYRCZ Justyna niest. Kraków # 93 U18 MA IV #
1 1 e 2 63.68 KARCZMARCZYK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM II
2 2 e 2 63.78 KUŹNICKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM II
3 3 e 2 63.87 GRZYWACZ Aleksandra AZS Łódź 93 U18 LD II
4 10 e 2 65.98 RABURA Marietta MUKS Szok Bojanowo 93 U18 WP II
5 12 e 2 66.21 SZYMAŃSKA Karolina RKS Łódź 93 U18 LD III #
6 17 e 2 67.47 GĄBKA Martyna LKS Stal Mielec 94 U18 PK III
7 20 e 2 69.88 PODGÓRSKA Iga AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ IV
8 21 e 2 70.69 HAJNOSZ Barbara ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK IV
1 6 e 3 64.42 BASIUKIEWICZ Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM II
2 8 e 3 64.59 BUKOWSKA Urszula KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP II
3 9 e 3 65.83 KOTWICA Ewa AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ II B.D. # BEZ
4 11 e 3 66.15 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS III
5 14 e 3 66.74 PARFIENIUK Anna GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
6 15 e 3 66.81 WSZELAK Sandra LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP III ZIÓŁKOWSKI Marek Z/3677/11 3
7 22 e 3 72.30 MIŁASZEWSKA Emilia KS Podlasie Białystok 94 U18 PD IV #
1 f 1 61.80 MAMROT Paulina UKS 55 Łódź # 93 U18 LD I
2 f 1 62.11 KARCZMARCZYK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM I
3 f 1 63.08 BASIUKIEWICZ Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM II
4 f 1 63.93 KUŹNICKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM II
5 f 1 64.70 GŁUSZEK Paulina KS Agros Zamość 93 U18 LU II B.D. # 2
6 f 1 64.90 GRZYWACZ Aleksandra AZS Łódź 93 U18 LD II
7 f 1 65.42 LENART Weronika UKS 55 Łódź # 93 U18 LD II
8 f 1 66.10 BUKOWSKA Urszula KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP III
1 f 2 65.52 RABURA Marietta MUKS Szok Bojanowo 93 U18 WP II
2 f 2 65.72 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS II
3 f 2 66.09 ODLANICKA-POCZOBUTT Wiktoria OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
4 f 2 66.43 SZYMAŃSKA Karolina RKS Łódź 93 U18 LD III #
5 f 2 67.24 KOTWICA Ewa AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ III B.D. # BEZ
6 f 2 67.61 LEWKOWICZ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III
7 f 2 67.96 PARFIENIUK Anna GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
8 f 2 67.99 WSZELAK Sandra LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP III ZIÓŁKOWSKI Marek Z/3677/11 3
2000 m prz K
1 f 1 6:46.47 DULAK Katarzyna UKS Budowlani Nowy Sącz 93 U18 MA I KLIMEK Józef B.D. # Z/0369/11 2018 3
2 f 1 6:54.16 LUBIEJEWSKA Ewelina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD I KOTOWSKI Jan BEZ
3 f 1 7:04.80 SMAKOWSKA Katarzyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD II KOTOWSKI Jan BEZ
4 f 1 7:14.20 KONDYS Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U18 OP II ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4371/11 2012 3
5 f 1 7:14.77 KULPA Paulina KS Wda Świecie 93 U18 KP II
6 f 1 7:16.14 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/4540/11 2019
7 f 1 7:18.74 TRZEBIATOWSKA Kamila ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM II
8 f 1 7:22.72 NOWAK Katarzyna PLKS Gwda Piła 94 U18 WP II
9 f 1 7:22.74 BAGIŃSKA Monika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD II B.D. BEZ
10 f 1 7:27.81 HOŁUBOWICZ Anita LUKS Żórawina # 93 U18 DS II #
11 f 1 7:29.90 POŚNIAK Manuela MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP II
12 f 1 7:33.18 SERAFINOWSKA Julia ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM III
13 f 1 7:33.35 LIS Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 94 U18 WP III B.D. BEZ
14 f 1 7:34.07 KONKEL Katarzyna KS Wejher Wejherowo 94 U18 PM III WALCZAK Mariusz Z/0950/11 2013 3
15 f 1 7:34.08 TEREFENKO Joanna LKS Jantar Ustka 93 U18 PM III MICHALSKI Henryk # Z/3419/11 2018 1
16 f 1 7:44.69 KOŁACKA Małgorzata OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III B.D. # 1
17 f 1 7:47.80 RZYMEK Sabina MLUKS Tarnów 94 U18 MA III #
18 f 1 7:48.96 JASTRZĘBSKA Magdalena UOLKA Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ III WARDASZKA Andrzej # BEZ
19 f 1 7:50.07 WOJCIECHOWSKA Amelia LKS Spartakus Pyrzyce 93 U18 ZP III KUFEL Dariusz 3
20 f 1 8:28.85 KOSTYRKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM --
21 f 1 8:29.35 OLSZOWY Paulina MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS --
4x100 m K
1 f 48.67 SROKA Olga
KOTLICKA Kamila
FABIAŃCZYK Sylwia
KIBATSHI Delfina
MKL Szczecin 93
93
94
94
U18 ZPO -- B.D. B.D.


BEZ
2 f 49.51 SZUMSKA Julia
CZAUSZ Edyta
BARTULEWICZ Weronika
KASJANOWICZ Sylwia
UKS 19 Bojary Białystok 93
94
93
93
U18 POD -- SUTYNIEC Mieczysław B.D.

B.D.
B.D. B.D.
Z/0914/11
2015
BEZ
BEZ
1
3 f 49.74 IDZIKOWSKA Karolina
KNULL Marta
CHOJNIAK Sandra
ZIĘBA Anita
MLKS Sokół Lubin 93
93
94
93
U18 DOL --

SZCZUREK Leszek SZCZUREK Leszek
BEZ
4 f 50.28 ZALEWSKA Martyna
CURYŁO Małgorzata
MAKOWSKA Paulina
KALINOWSKA Zuzanna
MKL Toruń 94
94
94
93
U18 KPO --
B.D.
BUTKIEWICZ Jacek B.D.
Z/2418/11
2018
M
3
5 f 50.43 WRÓBEL Joanna
DZIATKOWIAK Anna
JAZDOŃCZYK Anna
NIEMCZAL Karolina
UKS Achilles Leszno 93
93
94
94
U18 WLP --


B.D.
2
6 f 50.83 OBUCHOWSKA Monika
KARCZMARCZYK Agnieszka
KOZAK Aleksandra
BARAŃSKA Paulina
MMKS Gdańsk 94
93
94
94
U18 POM --

B.D.
BEZ
  f f SZYMAŃSKA Karolina
MOJSIEJ Zuzanna
RZEPECKA Karolina
WILK Martyna
RKS Łódź 93
93
93
94
U18 LDZ --
GOWORSKI Tomasz

2
  f Q LONCIERZ Magdalena
HETMAŃCZYK Beata
NAGENGAST Klaudia
KALISZ Magdalena
TL Pogoń Ruda Śląska 93
93
94
93
U18 SLK --


4x400 m K
1 f 3:55.03 WĘGLER Marta
HETMAŃCZYK Beata
PUSCHHAUS Martyna
STĘPIEŃ Angelika
TL Pogoń Ruda Śląska 93
93
93
93
U18 SLK -- B.D. B.D.

B.D. PASZTA Wiesław
BEZ
1
2 f 3:56.16 GŁUSZEK Paulina
SIENNICKA Magdalena
PYŚ Karolina
PALUCH Magdalena
KS Agros Zamość 93
93
93
93
U18 LBE -- B.D.
B.D.

2
BEZ
3 f 3:56.71 TUR Magda
GRZESIAK Paulina
KOTWICA Ewa
TCHORZEWSKA Karolina
AZS UMCS Lublin 93
94
93
93
U18 LBE -- B.D.

B.D.
ADAMOWICZ Henryk B.D.
Z/3028/11
2018
1
BEZ
2
4 f 3:57.05 BASIUKIEWICZ Martyna
KUŹNICKA Martyna
KOŁTONOWSKA Katarzyna
ELLWARD Syntia
AZS-AWFiS Gdańsk 93
93
94
93
U18 POM --


5 f 3:58.70 PIEŁOWSKA Roma
KUTA Bianka
HRYCAJEWSKA Agnieszka
GRZESIK Katarzyna
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93
94
94
93
U18 KPO -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D. B.D.
BEZ
BEZ
BEZ
BEZ
6 f 4:01.56 BRANDYK Iwona
KOZOK Aleksandra
ZABOROWSKA Sonia
SKIBIEWSKA Magdalena
TS AKS Chorzów 94
93
94
93
U18 SLK -- ZIEMBA Dariusz
ZIEMBA Dariusz
B.D. B.D.
Z/3235/11
Z/3209/11
2017
2013
3
2
1
7 f 4:02.37 WILK Martyna
MOJSIEJ Zuzanna
SZYMAŃSKA Karolina
WIERUSZEWSKA Marta
RKS Łódź 94
93
93
94
U18 LDZ --
GOWORSKI Tomasz

B.D.
2

8 f 4:03.89 WOŁODKIEWICZ Karolina
OBARSKA Katarzyna
KOŁACKA Małgorzata
WYCISZKIEWICZ Patrycja
TS Olimpia Poznań 94
94
93
94
U18 WLP --

B.D.
MOTYL Edward B.D.
Z/0658/11
2019
1
MM
Wzwyż K
1 2 e 1 1.63 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL II B.D. 3
2 8 e 1 1.59 PIEKARSKA Monika MKS Juvenia Puszczykowo # 94 U18 WP III JAGACIAK Jarosław B.D. Z/2387/11 2019
2 14 e 1 1.59 MICHAŁEK Aleksandra KS Gwardia Piła 93 U18 WP III
4 6 e 1 1.59 PŁOŃSKA Maria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD III B.D.
5 11 e 1 1.59 KOPECKA Ada MKS Sambor Tczew 94 U18 PM III B.D. BEZ
6 10 e 1 1.59 WILKOS Izabela GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III SCHUBRING Zbigniew B.D. # Z/0769/11 2015 3
7 16 e 1 1.55 ABRAMIUK Małgorzata OSOT Szczecin # 94 U18 ZP III FERFET Marek B.D. GRENDA Jan # Z/4448/11 2016 2
7 9 e 1 1.59 FURMAŃSKA Edyta GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
9 17 e 1 1.50 MAKARA Dominika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP IV
10 19 e 1 1.50 CZAUS Samanta MKS Agros Chełm 94 U18 LU IV #
1 1 e 2 1.63 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ II GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2019 1
2 3 e 2 1.63 KOWALSKA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK II
3 4 e 2 1.63 GAJEWSKA Monika MLKL Płock 93 U18 MZ II
4 13 e 2 1.59 CHODOROWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 93 U18 PD III B.D. B.D. 2
5 12 e 2 1.59 ŻELEŹNIAK Izabela UKS Gimpas Pasłęk 94 U18 WN III
6 5 e 2 1.59 NOWAKOWSKA Adrianna MTS Junior Sopot 94 U18 PM III #
6 7 e 2 1.59 KOMINIAK Ewelina MKLA Łęczyca 93 U18 LD III
8 15 e 2 1.55 ZIMNOCH Magdalena RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ III B.D. RADKIEWICZ Przemysław , Z/3160/11 , 2014 BEZ
9 18 e 2 1.50 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP IV B.D. BEZ
1 f 1 1.75 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2019 1
2 f 1 1.70 ŻELEŹNIAK Izabela UKS Gimpas Pasłęk 94 U18 WN I
3 f 1 1.70 PIEKARSKA Monika MKS Juvenia Puszczykowo # 94 U18 WP I JAGACIAK Jarosław B.D. Z/2387/11 2019
4 f 1 1.67 KOWALSKA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK II
5 f 1 1.64 MICHAŁEK Aleksandra KS Gwardia Piła 93 U18 WP II
6 f 1 1.60 KOMINIAK Ewelina MKLA Łęczyca 93 U18 LD III
7 f 1 1.60 GAJEWSKA Monika MLKL Płock 93 U18 MZ III
8 f 1 1.60 NOWAKOWSKA Adrianna MTS Junior Sopot 94 U18 PM III #
9 f 1 1.55 KOPECKA Ada MKS Sambor Tczew 94 U18 PM III B.D. BEZ
9 f 1 1.55 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL III B.D. 3
9 f 1 1.55 PŁOŃSKA Maria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD III B.D.
1 2 w 1 1.56 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM III RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1 689
2 4 w 1 1.53 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM IV KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4675/11 2016 2 655
3 5 w 1 1.53 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ IV # 655
4 7 w 1 1.53 CHUDAŚ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS IV # 655
4 8 w 1 1.53 DOLOT Marlena LUKS Hańcza Suwałki 93 U18 PD IV 655
6 14 w 1 1.44 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -- # 555
7 15 w 1 1.44 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK -- KALWAT Marek KALWAT Marek 3 555
8 18 w 1 1.38 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- 491
9 19 w 1 1.35 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- # 460
10 23 w 1 1.29 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ -- 399
10 21 w 1 1.29 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ 399
1 1 w 2 1.65 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1 795
2 3 w 2 1.56 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ III # 689
3 6 w 2 1.53 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ IV 655
4 9 w 2 1.53 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4 655
5 10 w 2 1.50 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD IV B.D. # BEZ 621
6 12 w 2 1.47 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA IV B.D. # 3 588
7 11 w 2 1.47 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ IV KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3 588
8 13 w 2 1.44 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM -- 555
9 16 w 2 1.41 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK -- B.D. BEZ 523
10 17 w 2 1.38 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 94 U18 PD -- B.D. # 1 491
11 20 w 2 1.32 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL -- # 429
12 22 w 2 1.29 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -- # 399
Tyczka K
1 1 e 1 2.70 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS III B.D. # 2
1 1 e 1 2.70 ZIELIŃSKA Paulina SKS Start Łódź 93 U18 LD III WOJTYNIAK Andrzej Z/0109/11 2011 1
8 8 e 1 2.70 HERKA Katarzyna Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 93 U18 PM III
9 9 e 1 2.70 MOLEK Aneta MKS Ustroń 94 U18 SL III
10 10 e 1 2.70 BUDZISZEWSKA Aleksandra BKS Bydgoszcz 93 U18 KP III #
11 11 e 1 2.70 MADZIA Karolina UKS Olimp Mazańcowice 93 U18 SL III
14 14 e 1 2.20 GOŃCZOWSKA Katarzyna ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB --
17 17 e 1 2.20 GÓRNIOK Karolina MKS Ustroń 94 U18 SL --
17 17 e 1 2.20 GRZELAK Magdalena KS Gwardia Piła 94 U18 WP --
21 21 e 1 1.90 POGORZELSKA Jolanta ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB --
21 21 e 1 1.90 TUMASZ Patrycja ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB --
1 1 e 2 2.70 NYCZ Patrycja KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
1 1 e 2 2.70 CIERPICH Dominika SKS Start Łódź 93 U18 LD III WOJTYNIAK Andrzej Z/0098/11 2011 1
1 1 e 2 2.70 JĘDRZEJCZYK Sylwia MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS III
1 1 e 2 2.70 CYGANEK Monika MKS Ustroń 94 U18 SL III
7 7 e 2 2.70 KIERZEK Edyta SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP III DZIAMSKI Krzysztof Z/1182/11 2015 1
12 12 e 2 2.50 MIKOŁAJCZAK Karolina Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 94 U18 PM IV
13 13 e 2 2.50 SIKORSKA Natalia ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB IV
14 14 e 2 2.20 ZBIJOWSKA Natalia UKS Olimp Mazańcowice 94 U18 SL --
16 16 e 2 2.20 OLEJNIK Wiktoria ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB --
19 19 e 2 1.90 MAKSIMCZUK Marta KS Podlasie Białystok 94 U18 PD -- B.D.
19 19 e 2 1.90 ZALAS Sandra KL Gdynia 93 U18 PM -- B.D. BEZ
1 f 1 3.50 NYCZ Patrycja KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA I
2 f 1 3.50 ZIELIŃSKA Paulina SKS Start Łódź 93 U18 LD I WOJTYNIAK Andrzej Z/0109/11 2011 1
3 f 1 3.50 MOLEK Aneta MKS Ustroń 94 U18 SL I
4 f 1 3.40 CIERPICH Dominika SKS Start Łódź 93 U18 LD I WOJTYNIAK Andrzej Z/0098/11 2011 1
5 f 1 3.20 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS II B.D. # 2
6 f 1 3.20 CYGANEK Monika MKS Ustroń 94 U18 SL II
7 f 1 3.00 KIERZEK Edyta SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP II DZIAMSKI Krzysztof Z/1182/11 2015 1
8 f 1 2.60 BUDZISZEWSKA Aleksandra BKS Bydgoszcz 93 U18 KP IV #
9 f 1 2.60 MADZIA Karolina UKS Olimp Mazańcowice 93 U18 SL IV
10 f 1 2.40 JĘDRZEJCZYK Sylwia MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS IV
10 f 1 2.40 MIKOŁAJCZAK Karolina Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 94 U18 PM IV
W dal K
1 1 e 1 5.81 ROMIŃSKA Aneta AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +0.2 I
2 3 e 1 5.53 DZIATKOWIAK Anna UKS Achilles Leszno 93 U18 WP -0.5 II
3 7 e 1 5.30 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA 0.0 III ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
4 8 e 1 5.27 RZEPCZYK Anna MKS Sambor Tczew 94 U18 PM -0.2 III
5 9 e 1 5.26 PARZUCHOWSKA Patrycja ULKS Tychowo 93 U18 ZP -0.2 III
6 12 e 1 5.22 WIĘCŁAWEK Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL -1.0 III
7 14 e 1 5.11 MACHAŁA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM -0.1 III
8 15 e 1 5.09 HRECZUCH Izabela MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ -0.3 IV
9 18 e 1 4.89 JARZYNA Aleksandra WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.2 IV #
10 19 e 1 4.80 KUBACKA Dominika MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP 0.0 IV
1 2 e 2 5.67 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.2 II B.D. # 1
2 4 e 2 5.38 IDZIKOWSKA Karolina MLKS Sokół Lubin 93 U18 DS -0.3 III
3 5 e 2 5.32 KASYK Anna MKL Szczecin 93 U18 ZP 0.0 III #
4 6 e 2 5.30 DRABIK Justyna AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM 0.0 III DZIĄBA Boguslaw # Z/0113/11 2016 3
5 11 e 2 5.25 SZYMAŃSKA Anna LKS Pszczyna 94 U18 SL -0.4 III
6 10 e 2 5.25 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ 0.0 III #
7 13 e 2 5.20 MARKIEWICZ Karolina KS Podlasie Białystok 93 U18 PD 0.0 III
8 16 e 2 5.06 GOLAN Joanna OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ 0.0 IV #
9 17 e 2 5.02 LESZCZYŃSKA Maja MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ 0.0 IV
10 20 e 2 4.73 FAKA Paulina KS Komunalni Sanok 93 U18 PK 0.0 -- B.D. BEZ
11 21 e 2 4.55 BENEDYK Karina CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK 0.0 --
1 f 1 5.68 IDZIKOWSKA Karolina MLKS Sokół Lubin 93 U18 DS +0.3 II
2 f 1 5.61 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.8 II B.D. # 1
3 f 1 5.60 ROMIŃSKA Aneta AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM -0.1 II
4 f 1 5.56 DZIATKOWIAK Anna UKS Achilles Leszno 93 U18 WP -0.3 II
5 f 1 5.48 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA 0.0 II ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
6 f 1 5.48 KASYK Anna MKL Szczecin 93 U18 ZP -0.1 II #
7 f 1 5.30 SZYMAŃSKA Anna LKS Pszczyna 94 U18 SL +0.6 III
8 f 1 5.21 PARZUCHOWSKA Patrycja ULKS Tychowo 93 U18 ZP +1.4 III
9 f 1 5.17 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +0.3 III #
10 f 1 5.15 RZEPCZYK Anna MKS Sambor Tczew 94 U18 PM +0.3 III
11 f 1 5.12 WIĘCŁAWEK Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL +1.1 III
12 f 1 5.02 DRABIK Justyna AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM +0.6 IV DZIĄBA Boguslaw # Z/0113/11 2016 3
1 1 w 1 5.54 DOLOT Marlena LUKS Hańcza Suwałki 93 U18 PD +1.2 II 712
2 2 w 1 5.38 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ +0.4 III RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1 665
3 3 w 1 5.22 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ +0.6 III 620
4 5 w 1 5.19 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM +0.6 III 612
5 6 w 1 5.17 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.2 III # 606
6 7 w 1 5.08 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.7 IV # 581
7 8 w 1 5.02 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 94 U18 PD +0.4 IV B.D. # 1 565
8 10 w 1 4.88 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM +0.2 IV KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4675/11 2016 2 527
9 11 w 1 4.84 CHUDAŚ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS -0.3 IV # 516
10 14 w 1 4.76 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -0.1 -- # 495
1 4 w 2 5.19 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +1.9 III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4 612
2 9 w 2 4.90 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM 0.0 IV RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1 532
3 12 w 2 4.81 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD 0.0 IV B.D. # BEZ 508
4 13 w 2 4.78 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS 0.0 -- # 500
5 15 w 2 4.63 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA +0.4 -- B.D. # 3 461
6 16 w 2 4.62 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ 0.0 -- KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3 459
7 17 w 2 4.56 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL -0.3 -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ 443
8 18 w 2 4.40 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ 0.0 -- 403
9 19 w 2 4.31 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +2.0 -- 381
10 20 w 2 4.30 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS 0.0 -- # 379
11 21 w 2 4.24 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK +0.2 -- KALWAT Marek KALWAT Marek 3 364
12 22 w 2 3.99 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL 0.0 -- # 306
Trójskok K
  f 1 11.73 SOBIESKA Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP -0.1 II
1 f 1 12.43 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.4 I B.D. # 1
2 f 1 12.39 ZYŚK Małgorzata LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ -0.3 I ZGLESZEWSKI Daniel B.D. Z/4904/11 2012 2
3 f 1 11.76 SOBIESKA Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP +2.9 II
4 f 1 11.58 CICHOWLAS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 94 U18 WP +0.5 II KACZOR Mieczysław Z/2494/11 2012 3
5 f 1 11.55 WOŁEJSZO Magdalena OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ +0.2 II #
6 f 1 11.49 WIĘCŁAWEK Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL +2.0 III
7 f 1 11.36 WYSOCKA Agnieszka BKS Bydgoszcz 94 U18 KP +0.6 III #
8 f 1 11.32 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA +0.3 III ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
9 f 1 11.24 JAS Ewa KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP +0.1 III
10 f 1 11.23 KRYŁOWICZ Joanna AZS Łódź 93 U18 LD -0.4 III
11 f 1 11.12 KALMUK Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK +0.7 III
12 f 1 11.04 PARZUCHOWSKA Patrycja ULKS Tychowo 93 U18 ZP +1.4 III
13 f 1 11.03 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 93 U18 LD -0.7 III B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/1523/11 , 2019 3
14 f 1 10.91 MISZEWSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +1.6 III B.D. # 2
15 f 1 10.91 RZEPCZYK Anna MKS Sambor Tczew 94 U18 PM -1.5 III
16 f 1 10.79 HABIB Amalia MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD +2.1 III
17 f 1 10.62 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.8 IV B.D. BEZ
18 f 1 10.54 KUBACKA Dominika MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP +1.1 IV
19 f 1 10.37 WARDASZKA Martyna LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ +0.7 IV ZGLESZEWSKI Daniel Z/4900/11 2011 4
20 f 1 10.33 PAWLUCZUK Anna MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +1.3 IV
21 f 1 10.17 LESZCZYŃSKA Maja MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +0.8 --
Kula (4) K
1 2 e 1 12.30 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL II KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
2 4 e 1 11.84 ORMANOWSKA Justyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 93 U18 PD II KOTOWSKI Jan B.D. # 3
3 5 e 1 11.75 BOK Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP II POLAK Mirosław Z/4533/11 2015 3
4 7 e 1 11.21 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III
5 11 e 1 11.03 SMOLAK Agnieszka OKS Start Otwock 93 U18 MZ III
6 12 e 1 10.99 KOZERA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS III
7 15 e 1 10.76 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS III B.D. 2
8 17 e 1 10.05 ŻEBROWSKA Ewelina LKS Narew Kurpiewski Łomża 94 U18 PD III B.D. # BEZ
9 18 e 1 10.00 BUŃKOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 94 U18 PD III B.D. # 3
10 21 e 1 8.82 MIŚTA Monika KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP --
1 1 e 2 13.51 WLOKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP I #
2 3 e 2 11.92 ŻEBRYK Agata KS Polonia Pasłęk 93 U18 WN II BORYSEWICZ Zbigniew Z/2410/11 2011 1
3 6 e 2 11.51 BIENISZEWSKA Małgorzata AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM III
4 8 e 2 11.09 HAGDAN Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 93 U18 WP III #
5 9 e 2 11.03 JAREK Monika WKS Wawel Kraków # 93 U18 MA III B.D. 1
6 10 e 2 11.03 FRICZ Katarzyna MKS Baszta Szamotuły 93 U18 WP III
7 13 e 2 10.82 GÓRAK Agnieszka SKLA Sopot # 94 U18 PM III
8 14 e 2 10.79 TOŃSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III GASSOWSKI Janusz B.D. B.D. # Z/2181/11 2014 2
9 16 e 2 10.15 WIDCZAK Alicja LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB III
10 19 e 2 9.77 KOCZAN Natalia MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP IV
11 20 e 2 9.40 ZROBEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL IV
1 f 1 14.20 WLOKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP I #
2 f 1 13.21 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
3 f 1 12.25 BOK Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP II POLAK Mirosław Z/4533/11 2015 3
4 f 1 11.61 ORMANOWSKA Justyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 93 U18 PD III KOTOWSKI Jan B.D. # 3
5 f 1 11.45 ŻEBRYK Agata KS Polonia Pasłęk 93 U18 WN III BORYSEWICZ Zbigniew Z/2410/11 2011 1
6 f 1 11.27 KOZERA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS III
7 f 1 11.25 SMOLAK Agnieszka OKS Start Otwock 93 U18 MZ III
8 f 1 11.10 JAREK Monika WKS Wawel Kraków # 93 U18 MA III B.D. 1
9 f 1 11.07 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III
10 f 1 10.80 BIENISZEWSKA Małgorzata AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM III
11 f 1 10.69 FRICZ Katarzyna MKS Baszta Szamotuły 93 U18 WP III
12 f 1 10.57 HAGDAN Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 93 U18 WP III #
1 1 w 1 9.91 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ IV KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3 524
2 2 w 1 9.06 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ IV 468
3 3 w 1 8.84 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -- # 454
4 4 w 1 8.76 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -- # 449
5 5 w 1 8.68 DOLOT Marlena LUKS Hańcza Suwałki 93 U18 PD -- 443
6 6 w 1 8.60 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- 438
7 7 w 1 8.53 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ -- 434
8 9 w 1 8.37 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1 423
9 11 w 1 8.17 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM -- KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4675/11 2016 2 410
10 12 w 1 8.08 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4 405
11 13 w 1 7.60 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK -- KALWAT Marek KALWAT Marek 3 374
12 14 w 1 7.56 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK -- B.D. BEZ 371
1 8 w 2 8.41 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM -- RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1 426
2 10 w 2 8.21 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 94 U18 PD -- B.D. # 1 413
3 15 w 2 7.51 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- # 368
4 16 w 2 7.42 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM -- 362
5 17 w 2 7.40 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -- B.D. # 3 361
6 18 w 2 7.33 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ 356
7 19 w 2 6.90 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -- # 329
8 20 w 2 6.89 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL -- # 328
9 21 w 2 6.88 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD -- B.D. # BEZ 327
10 22 w 2 6.10 CHUDAŚ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS -- # 278
11 23 w 2 5.91 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -- # 266
Dysk (1) K
1 1 e 1 37.45 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS II
2 2 e 1 36.87 BOK Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP III POLAK Mirosław Z/4533/11 2015 3
3 3 e 1 36.29 GIMPEL Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK III
4 5 e 1 35.37 GAJDAMOWICZ Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM III #
5 6 e 1 33.93 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 94 U18 DS III
6 9 e 1 31.73 NORAS Maria MKS-MOS Katowice # 94 U18 SL IV B.D. BEZ
7 10 e 1 31.55 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB IV WALCZAK Jerzy B.D. # Z/1396/11 2019 1
8 16 e 1 29.66 WIECZOREK Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0532/11 2015 2
9 18 e 1 28.27 KISIEL Martyna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM IV #
10 19 e 1 27.76 WIDCZAK Alicja LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB IV
11 20 e 1 27.50 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS IV B.D. 2
12 22 e 1 25.23 CZERNIEJEWSKA Monika SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- KORBUT Piotr 3
1 4 e 2 35.70 WIŚNIEWSKA Janina SKLA Sopot 93 U18 PM III
2 7 e 2 32.14 TOŃSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III GASSOWSKI Janusz B.D. B.D. # Z/2181/11 2014 2
3 8 e 2 31.81 GWIAZDOWICZ Paulina MKS Tomaszów Mazowiecki 93 U18 LD IV
4 11 e 2 31.29 CHWALISZ Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP IV
5 12 e 2 30.88 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL IV KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
6 13 e 2 30.54 MALINOWSKA Sandra KS Podlasie Białystok # 93 U18 PD IV B.D. # 2
7 14 e 2 30.01 ŻEBRYK Agata KS Polonia Pasłęk 93 U18 WN IV BORYSEWICZ Zbigniew Z/2410/11 2011 1
8 15 e 2 29.92 KOZERA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS IV
9 17 e 2 29.27 MALINOWSKA Beata AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ IV #
10 21 e 2 25.60 MAJKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM --
1 f 1 45.49 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS I
2 f 1 40.64 TOŃSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II GASSOWSKI Janusz B.D. B.D. # Z/2181/11 2014 2
3 f 1 39.57 BOK Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP II POLAK Mirosław Z/4533/11 2015 3
4 f 1 38.51 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 94 U18 DS II
5 f 1 37.97 GIMPEL Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK II
6 f 1 37.15 WIŚNIEWSKA Janina SKLA Sopot 93 U18 PM II
7 f 1 37.12 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL II KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
8 f 1 35.79 NORAS Maria MKS-MOS Katowice # 94 U18 SL III B.D. BEZ
9 f 1 34.55 CHWALISZ Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP III
10 f 1 34.31 GAJDAMOWICZ Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM III #
11 f 1 31.63 GWIAZDOWICZ Paulina MKS Tomaszów Mazowiecki 93 U18 LD IV
Młot (4) K
1 2 e 1 46.72 NYKS Maja MUKS Park Zduńska Wola 94 U18 LD II
2 4 e 1 44.80 KRYSTEK Barbara UKS Achilles Leszno 93 U18 WP II
3 5 e 1 44.44 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin # 94 U18 LU II KOPRON Witold B.D. # Z/4597/11 2019 MM
4 8 e 1 41.81 POGORZELSKA Jolanta ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB III
5 9 e 1 41.34 NORAS Maria MKS-MOS Katowice # 94 U18 SL III B.D. BEZ
6 10 e 1 41.24 BIENISZEWSKA Małgorzata AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM III
7 11 e 1 39.49 GRUSZKA Monika UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0534/11 2011 3
8 13 e 1 35.04 DRĄG Julita MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP IV
9 16 e 1 33.91 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS IV #
1 1 e 2 49.41 MALINOWSKA Sandra KS Podlasie Białystok # 93 U18 PD I B.D. # 2
2 3 e 2 46.65 WIECZOREK Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP II CZARNECKI Mateusz Z/0532/11 2015 2
3 6 e 2 43.07 GWIŻDŻ Roksana LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP II
4 7 e 2 42.33 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 94 U18 DS III
5 12 e 2 35.86 KOŃKO Joanna KS Żak Wałcz 94 U18 ZP IV MAKAROŃSKI Grzegorz B.D. Z/4700/11 2014 BEZ
6 14 e 2 34.80 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS IV
7 15 e 2 34.27 SZYJKOWSKA Daria MUKS Park Zduńska Wola 93 U18 LD IV
8 17 e 2 33.25 PRZESMYCKA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 94 U18 LD IV
9 18 e 2 30.81 GRASZKA Kamila UKS Błyskawica Domaniewice 94 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław # Z/4567/11 2014 3
10 19 e 2 28.27 BEDNARSKA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 93 U18 PM --
11 20 e 2 24.20 CZERNIEJEWSKA Monika SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- KORBUT Piotr 3
1 f 1 55.89 MALINOWSKA Sandra KS Podlasie Białystok # 93 U18 PD I B.D. # 2
2 f 1 49.20 NYKS Maja MUKS Park Zduńska Wola 94 U18 LD I
3 f 1 49.17 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin # 94 U18 LU I KOPRON Witold B.D. # Z/4597/11 2019 MM
4 f 1 47.02 WIECZOREK Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP II CZARNECKI Mateusz Z/0532/11 2015 2
5 f 1 44.91 KRYSTEK Barbara UKS Achilles Leszno 93 U18 WP II
6 f 1 44.31 POGORZELSKA Jolanta ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB II
7 f 1 43.95 GWIŻDŻ Roksana LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP II
8 f 1 41.77 NORAS Maria MKS-MOS Katowice # 94 U18 SL III B.D. BEZ
9 f 1 40.54 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 94 U18 DS III
10 f 1 39.58 BIENISZEWSKA Małgorzata AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM III
11 f 1 36.71 GRUSZKA Monika UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0534/11 2011 3
12 f 1 33.33 KOŃKO Joanna KS Żak Wałcz 94 U18 ZP IV MAKAROŃSKI Grzegorz B.D. Z/4700/11 2014 BEZ
Oszczep (600) K
1 2 e 1 39.85 ZDYBAŁ Kamila PKS Gwardia Szczytno # 94 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4495/11 2018 1
2 3 e 1 38.96 CHYŁA Patrycja LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 93 U18 PM III
3 6 e 1 37.02 PISARSKA Marta MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS III
4 7 e 1 36.67 BEDNAREK Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III
5 10 e 1 33.50 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS IV #
6 11 e 1 33.39 PRZYGODZKA Ewa LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS IV
7 12 e 1 32.92 KRUPIŃSKA Weronika KS Gwardia Piła 93 U18 WP IV
8 14 e 1 32.04 SZAMEL Sylwia MUKS Płock 94 U18 MZ IV
9 17 e 1 30.08 LECHMAN Katarzyna MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS IV
10 19 e 1 29.81 BUDZIŁŁO Katarzyna ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB --
11 20 e 1 24.48 KOZAK Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS --
1 1 e 2 43.42 BOŁDYSZ Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM II WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2019 1
2 4 e 2 38.64 KULAS Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM III
3 5 e 2 37.93 ZAMOJTEL Agnieszka LKS Polkowice 94 U18 DS III PIERZCHALA Robert B.D. Z/4391/11 2015 3
4 8 e 2 35.25 WIECZORKOWSKA Agata GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP III
5 9 e 2 33.89 WRÓBLEWSKA Dominika KS Podlasie Białystok 94 U18 PD IV B.D. # BEZ
6 13 e 2 32.56 GÓRAK Agnieszka SKLA Sopot # 94 U18 PM IV
7 15 e 2 31.84 LEWANDOWSKA Klaudia MKL Szczecin # 93 U18 ZP IV B.D. # 2
8 16 e 2 30.71 RÓŻYCKA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ IV
9 18 e 2 29.95 FURMAN Daria MKLA Łęczyca 94 U18 LD --
1 f 1 48.62 BOŁDYSZ Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM I WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2019 1
2 f 1 47.05 ZDYBAŁ Kamila PKS Gwardia Szczytno # 94 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4495/11 2018 1
3 f 1 45.36 KULAS Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM I
4 f 1 40.66 CHYŁA Patrycja LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 93 U18 PM II
5 f 1 40.47 ZAMOJTEL Agnieszka LKS Polkowice 94 U18 DS II PIERZCHALA Robert B.D. Z/4391/11 2015 3
6 f 1 38.59 PISARSKA Marta MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS III
7 f 1 37.47 WRÓBLEWSKA Dominika KS Podlasie Białystok 94 U18 PD III B.D. # BEZ
8 f 1 35.82 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III #
9 f 1 34.54 KRUPIŃSKA Weronika KS Gwardia Piła 93 U18 WP III
10 f 1 34.51 PRZYGODZKA Ewa LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS III
11 f 1 34.33 BEDNAREK Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP IV
12 f 1 31.67 WIECZORKOWSKA Agata GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP IV
1 1 w 1 31.69 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ IV RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1 509
2 2 w 1 30.05 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM IV RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1 478
3 4 w 1 29.76 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM -- 472
4 5 w 1 29.39 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM -- KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4675/11 2016 2 465
5 6 w 1 29.04 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ -- 458
6 7 w 1 27.94 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -- # 438
7 8 w 1 27.00 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -- # 420
8 9 w 1 26.49 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4 410
9 10 w 1 25.95 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK -- B.D. BEZ 400
10 11 w 1 25.81 DOLOT Marlena LUKS Hańcza Suwałki 93 U18 PD -- 398
11 12 w 1 25.42 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ -- 390
1 3 w 2 29.84 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -- B.D. # 3 474
2 13 w 2 25.40 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ -- KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3 390
3 14 w 2 24.42 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -- # 371
4 15 w 2 23.23 CHUDAŚ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS -- # 349
5 16 w 2 23.14 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL -- # 347
6 17 w 2 23.12 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -- # 347
7 18 w 2 23.09 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- 347
8 19 w 2 22.43 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ 334
9 20 w 2 22.19 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK -- KALWAT Marek KALWAT Marek 3 330
10 21 w 2 22.15 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 94 U18 PD -- B.D. # 1 329
11 22 w 2 21.42 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- # 315
12 23 w 2 20.40 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD -- B.D. # BEZ 296
7-bój J MŁ K
1 f 4576 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1
2 f 4459 DOLOT Marlena LUKS Hańcza Suwałki 93 U18 PD II
3 f 4408 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ II
4 f 4179 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ III #
5 f 3985 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM III RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1
6 f 3984 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM III
7 f 3908 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM III KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4675/11 2016 2
8 f 3805 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA III B.D. # 3
9 f 3793 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ III #
10 f 3777 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD III B.D. # BEZ
11 f 3713 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4
12 f 3615 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS IV #
13 f 3582 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ IV KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3
14 f 3488 CHUDAŚ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS IV #
15 f 3368 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK IV KALWAT Marek KALWAT Marek 3
16 f 3238 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL IV #
17 f 3234 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP IV
18 f 3199 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 94 U18 PD -- B.D. # 1
19 f 3174 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ
20 f 3154 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -- #
21 f 3039 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ --
22 f 2992 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- #
Chód 5 km K
1 f 1 25:39.74 KACZOR Monika LKS Stal Mielec 93 U18 PK II
2 f 1 25:41.76 MOTOR Joanna AZS UMCS Lublin # 94 U18 LU II B.D. # MM
3 f 1 25:45.86 WIERUS Karolina CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL II LAMCH Czesław Z/1874/11 2017 3
4 f 1 26:02.38 ZIĘBA Ewa CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK II B.D. #
5 f 1 26:11.16 WLAZŁO Natalia CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK II
6 f 1 26:38.99 CHOJECKA Marlena WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ II
7 f 1 26:46.09 STRAŚKO Anna KS Gwardia Piła 94 U18 WP II
8 f 1 27:12.05 KANCLERZ Paulina KS Gwardia Piła 93 U18 WP III
9 f 1 27:18.89 FUCHS Małgorzata GTS Bojszowy 94 U18 SL III #
10 f 1 28:13.59 STEMPLOWSKA Joanna LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP III
11 f 1 28:16.26 KOPEĆ Emilia WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ III
12 f 1 28:20.36 UŚCINOWICZ Julia KS Podlasie Białystok 93 U18 PD III #
13 f 1 28:36.19 GODLEWSKA Agnieszka LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 94 U18 PD III #
14 f 1 29:00.77 DUDZIK Magdalena OTG Sokół Mielec 93 U18 PK III
15 f 1 29:09.46 LUPA Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK III
16 f 1 29:13.33 PARECKA Karolina KS Gwardia Piła 94 U18 WP III
17 f 1 29:29.99 GOSTOMCZYK Weronika ULKS Talex Borzytuchom 94 U18 PM III
18 f 1 30:23.32 TWARDOWSKA Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS III
19 f 1 30:52.28 RAPANT Klaudia KL Lechia Gdańsk 94 U18 PM III STASIEWICZ Mirosław 3
20 f 1 32:34.90 MAJ Małgorzata KS Agros Zamość 94 U18 LU IV
100 m M
1 s 1 11.28 WITOŃ Bartosz SKLA Sopot 93 U18 PM +0.1 II #
2 s 1 11.37 BLUMKOWSKI Patryk MKL Toruń 93 U18 KP +0.1 III
3 s 1 11.38 JUNIEC Denis MKS Kresy Kamieńczyk # 94 U18 MZ +0.1 III B.D. Z/1575/12 2013 2
4 s 1 11.63 OLEK Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +0.1 III
5 s 1 11.67 JAGÓRA Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.1 III #
6 s 1 11.72 KOWALCZYK Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.1 III #
7 s 1 11.74 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL +0.1 III #
8 s 1 11.82 WOŁOSZYK Piotr LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.1 IV
1 s 2 11.62 MOCZYDŁOWSKI Paweł STS Pomerania Szczecinek # 94 U18 ZP +0.1 III B.D. JUNIEWICZ Jakub B.D. # , Z/3696/11 , 2019
2 s 2 11.63 RATAJCZAK Mateusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP +0.1 III
3 s 2 11.63 GRABOWICZ Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP +0.1 III
4 s 2 11.63 RUSZKIEWICZ Damian SKLA Sopot 94 U18 PM +0.1 III B.D. BEZ
5 s 2 11.65 KARWOWSKI Krystian MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS +0.1 III #
6 s 2 11.68 KEDWES Paweł LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.1 III B.D. 3
7 s 2 11.82 WYCZYŃSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL +0.1 IV
8 s 2 11.99 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +0.1 IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/1268/11 2019 2
1 s 3 11.53 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.6 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1302/11 2018 1
2 s 3 11.57 GIESZCZYŃSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +0.6 III #
3 s 3 11.59 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.6 III B.D. B.D. # 2
4 s 3 11.80 MŁYNARCZYK Jan MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS +0.6 IV
5 s 3 11.93 MARACHA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +0.6 IV #
6 s 3 11.98 RACHUBIŃSKI Piotr RKS Łódź 94 U18 LD +0.6 IV
1 s 4 11.18 PRYLEWSKI Mateusz MUKL Brodnica 93 U18 KP -0.2 II
2 s 4 11.80 KOŃCZAL Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP -0.2 IV
3 s 4 11.88 WILCZKO Mariusz KS Podlasie Białystok 94 U18 PD -0.2 IV #
4 s 4 12.11 PIĄTKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 94 U18 PM -0.2 IV B.D. 3
5 s 4 12.37 SKUPIŃSKI Michał RKS Łódź 94 U18 LD -0.2 --
6 s 4 12.42 KUCEK Roman MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL -0.2 --
1 1 e 1 10.90 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP +0.7 I B.D. 2
2 12 e 1 11.23 KOMUDA Artur WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ +0.7 II
3 13 e 1 11.24 KARNAS Kamil SKLA Sopot # 93 U18 PM +0.7 II
4 20 e 1 11.34 WOJCIECHÓW Damian KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.7 III #
5 22 e 1 11.39 MUCHEL Mateusz AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB +0.7 III
1 3 e 2 11.01 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +0.3 II OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 9 e 2 11.16 WARZECHA Tomasz MKS-R Centrum Dzięgielów # 94 U18 SL +0.3 II ŻWAK Adam Z/3287/11 2016 2
3 10 e 2 11.21 DROZDOWSKI Filip MKL Toruń 93 U18 KP +0.3 II #
4 19 e 2 11.34 SZMYTKOWSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +0.3 III #
5 21 e 2 11.36 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +0.3 III RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
6 23 e 2 11.43 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość # 94 U18 LU +0.3 III WIERZBICKI Mirosław B.D. # Z/2748/11 2019 1
7 24 e 2 11.60 MAJEWSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP +0.3 III
1 2 e 3 10.97 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +0.1 II
2 4 e 3 11.04 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.1 II GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1
3 8 e 3 11.14 TOMCZAK Patryk LKS Polkowice 93 U18 DS +0.1 II PIERZCHALA Robert # Z/4388/11 2015 1
4 11 e 3 11.21 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +0.1 II #
5 17 e 3 11.32 ANDRYSIAK Tomasz RKS Łódź 93 U18 LD +0.1 III
6 18 e 3 11.33 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.1 III B.D. # 1
7 25 e 3 11.66 GIERSZEWSKI Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 94 U18 PM +0.1 III #
1 5 e 4 11.05 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +0.8 II B.D. # 3
2 6 e 4 11.06 HELBIK Błażej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.8 II #
3 7 e 4 11.06 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 93 U18 PD +0.8 II B.D. B.D. 3
4 14 e 4 11.25 OLEŚ Damian TL ROW Rybnik # 93 U18 SL +0.8 II #
5 15 e 4 11.29 DROŻDŻ Patryk RKS Łódź 94 U18 LD +0.8 II #
6 16 e 4 11.30 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ +0.8 II #
1 f 1 10.87 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP +0.4 I B.D. 2
2 f 1 10.95 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +0.4 II OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
3 f 1 10.97 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +0.4 II
4 f 1 11.05 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 93 U18 PD +0.4 II B.D. B.D. 3
5 f 1 11.06 HELBIK Błażej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.4 II #
6 f 1 11.07 TOMCZAK Patryk LKS Polkowice 93 U18 DS +0.4 II PIERZCHALA Robert # Z/4388/11 2015 1
7 f 1 11.14 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +0.4 II B.D. # 3
8 f 1 11.16 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.4 II GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1
1 f 2 11.14 WARZECHA Tomasz MKS-R Centrum Dzięgielów # 94 U18 SL +0.7 II ŻWAK Adam Z/3287/11 2016 2
2 f 2 11.14 OLEŚ Damian TL ROW Rybnik # 93 U18 SL +0.7 II #
3 f 2 11.22 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ +0.7 II #
4 f 2 11.25 KOMUDA Artur WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ +0.7 II
5 f 2 11.28 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +0.7 II #
6 f 2 11.28 KARNAS Kamil SKLA Sopot # 93 U18 PM +0.7 II
1 1 w 1 11.21 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS +1.4 II # 814
2 2 w 1 11.31 WRÓBLEWSKI Michał MUKS Szok Bojanowo 93 U18 WP +1.4 III # 793
3 3 w 1 11.62 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP +1.4 III MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2 728
4 4 w 1 11.65 BOGUSZ Karol WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ +1.4 III # 721
5 6 w 1 11.73 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS +1.4 III 705
6 7 w 1 11.75 ŁUNKIEWICZ Mateusz LKS Jantar Ustka 94 U18 PM +1.4 III 701
7 8 w 1 11.80 URBAŃSKI Kacper MKLA Łęczyca 94 U18 LD +1.4 IV 691
8 9 w 1 11.81 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ +1.4 IV PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ 689
1 5 w 2 11.71 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS +1.3 III 709
2 10 w 2 11.84 KARNAS Tomasz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP +1.3 IV # 683
3 11 w 2 11.94 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +1.3 IV ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1 663
4 12 w 2 11.96 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +1.3 IV RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 659
5 13 w 2 11.98 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +1.3 IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4 655
6 14 w 2 12.12 SZCZEPANEK Konrad RKS Łódź 94 U18 LD +1.3 IV 628
7 20 w 2 12.58 STRZELECKI Maciej KS Wisła Puławy 94 U18 LU +1.3 -- # 541
1 15 w 3 12.13 BUDNIK Paweł UKS Czwórka Białystok 93 U18 PD -0.2 IV 626
2 16 w 3 12.16 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS -0.2 IV 620
3 17 w 3 12.26 STACHURA Norbert MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP -0.2 -- 601
4 19 w 3 12.45 GEZ Jakub LUKS Podium Kup 94 U18 OP -0.2 -- 565
5 18 w 3 12.45 WOŁKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 93 U18 LB -0.2 -- 565
6 21 w 3 12.59 BOROWSKI-BESZTA Patryk UKS Czwórka Białystok 93 U18 PD -0.2 -- 540
7 22 w 3 12.66 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS -0.2 -- 527
200 m M
1 1 e 1 22.16 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP +0.8 II B.D. 2
2 5 e 1 22.63 SZMYTKOWSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +0.8 II #
3 7 e 1 22.66 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +0.8 II
4 10 e 1 22.99 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.8 III GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1
5 16 e 1 23.49 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.8 III #
6 17 e 1 23.70 KURAŚ Emil RKS Łódź 93 U18 LD +0.8 IV
1 2 e 2 22.30 TOMCZAK Patryk LKS Polkowice 93 U18 DS +0.2 II PIERZCHALA Robert # Z/4388/11 2015 1
2 3 e 2 22.32 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +0.2 II OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
3 6 e 2 22.64 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +0.2 II B.D. # BEZ
4 9 e 2 22.97 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +0.2 III RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
5 12 e 2 23.07 OLEŚ Damian TL ROW Rybnik # 93 U18 SL +0.2 III #
6 15 e 2 23.36 KOMUDA Artur WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ +0.2 III
1 4 e 3 22.57 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 93 U18 PD +0.2 II B.D. B.D. 3
2 8 e 3 22.86 WARZECHA Tomasz MKS-R Centrum Dzięgielów # 94 U18 SL +0.2 III ŻWAK Adam Z/3287/11 2016 2
3 11 e 3 23.03 ANDRYSIAK Tomasz RKS Łódź 93 U18 LD +0.2 III
4 13 e 3 23.19 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +0.2 III #
5 14 e 3 23.35 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ +0.2 III #
6 18 e 3 24.24 MUCHEL Mateusz AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB +0.2 IV
1 f 1 21.81 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +0.9 I OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 f 1 21.98 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP +0.9 II B.D. 2
3 f 1 22.16 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +0.9 II
4 f 1 22.28 TOMCZAK Patryk LKS Polkowice 93 U18 DS +0.9 II PIERZCHALA Robert # Z/4388/11 2015 1
5 f 1 22.33 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 93 U18 PD +0.9 II B.D. B.D. 3
6 f 1 22.55 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +0.9 II B.D. # BEZ
7 f 1 22.56 WARZECHA Tomasz MKS-R Centrum Dzięgielów # 94 U18 SL +0.9 II ŻWAK Adam Z/3287/11 2016 2
8 f 1 22.69 SZMYTKOWSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +0.9 II #
1 f 2 22.77 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -0.1 II RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
2 f 2 22.82 ANDRYSIAK Tomasz RKS Łódź 93 U18 LD -0.1 III
3 f 2 22.89 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.1 III GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1
4 f 2 22.93 OLEŚ Damian TL ROW Rybnik # 93 U18 SL -0.1 III #
5 f 2 22.96 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ -0.1 III #
6 f 2 23.01 KOMUDA Artur WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ -0.1 III
7 f 2 23.25 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -0.1 III #
400 m M
1 s 1 50.43 JASIŃSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD II B.D. B.D. BEZ
2 s 1 51.86 CIEŚLAWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
3 s 1 52.00 GÓRNY Szymon SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP III #
4 s 1 53.14 BROŻYNA Miłosz LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP IV
5 s 1 53.27 ARENZ Arkadiusz TS Olimpia Poznań 94 U18 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta
1 s 2 53.20 JASIŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 93 U18 PD IV B.D. B.D. B.D. B.D.
2 s 2 54.48 PIWOWAR Stanisław ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK IV B.D. BEZ
3 s 2 54.52 SKRZYPEK Jakub UKS Olimp Duszniki # 94 U18 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof BEZ
4 s 2 55.39 CHOIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
1 4 e 1 49.34 WISZNIEWSKI Sebastian LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP II
2 9 e 1 50.28 TIETIERIN Paweł KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA II
3 16 e 1 51.26 WÓJCIK Marcin AZS UMCS Lublin 93 U18 LU III #
4 18 e 1 51.88 JANKOWSKI Marcin GKS Piast Gliwice 93 U18 SL III
1 2 e 2 49.20 DOBEK Patryk MKL Szczecin # 94 U18 ZP II BONDARENKO Valentyn # Z/0373/11 2019 MM
2 7 e 2 50.17 SZYDEL Piotr LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP II
3 10 e 2 50.47 LITERSKI Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U18 MZ II #
4 13 e 2 50.85 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
5 19 e 2 52.04 BAŃKA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP III
1 5 e 3 49.36 MAJAK Tomasz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 93 U18 LU II #
2 6 e 3 49.57 UCIECHOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS II B.D. 3
3 11 e 3 50.69 ZARAZA Dawid LKS Polkowice 93 U18 DS III PIERZCHALA Robert # Z/4392/11 2013 3
4 12 e 3 50.70 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP III B.D. B.D. # 2
5 14 e 3 50.94 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław # 93 U18 DS III
6 21 e 3 54.89 MAŁKIŃSKI Mariusz UOLKA Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ -- WARDASZKA Andrzej 3
1 1 e 4 49.12 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 94 U18 SL II STĘPIEŃ Kazimierz # Z/1554/11 2017 1
2 3 e 4 49.32 MAĆKOWIAK Igor OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP II
3 8 e 4 50.20 WOJCIECHOWSKI Marcin UKS Barnim Goleniów 93 U18 ZP II
4 15 e 4 51.07 GAJDA Marcin ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK III
5 17 e 4 51.53 ZIELONKA Jakub SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0006/11 2012 3
6 20 e 4 52.14 GUC Dominik LLKS Gubin 93 U18 LB III
1 f 1 49.06 DOBEK Patryk MKL Szczecin # 94 U18 ZP II BONDARENKO Valentyn # Z/0373/11 2019 MM
2 f 1 49.11 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 94 U18 SL II STĘPIEŃ Kazimierz # Z/1554/11 2017 1
3 f 1 49.40 MAĆKOWIAK Igor OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP II
4 f 1 49.75 UCIECHOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS II B.D. 3
5 f 1 49.78 MAJAK Tomasz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 93 U18 LU II #
6 f 1 50.29 SZYDEL Piotr LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP II
7 f 1 50.33 WISZNIEWSKI Sebastian LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP II
8 f 1 50.57 WOJCIECHOWSKI Marcin UKS Barnim Goleniów 93 U18 ZP III
1 f 2 50.08 ZARAZA Dawid LKS Polkowice 93 U18 DS II PIERZCHALA Robert # Z/4392/11 2013 3
2 f 2 50.63 TIETIERIN Paweł KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
3 f 2 51.29 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
4 f 2 51.45 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP III B.D. B.D. # 2
5 f 2 51.81 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław # 93 U18 DS III
6 f 2 52.67 GAJDA Marcin ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK III
1 1 w 1 49.37 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS II # 844
2 2 w 1 52.61 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP III MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2 698
3 4 w 1 53.11 WRÓBLEWSKI Michał MUKS Szok Bojanowo 93 U18 WP IV # 677
4 5 w 1 53.24 SZCZEPANEK Konrad RKS Łódź 94 U18 LD IV 671
5 8 w 1 53.75 KARNAS Tomasz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP IV # 650
6 9 w 1 53.91 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 643
7 18 w 1 56.74 ŁUNKIEWICZ Mateusz LKS Jantar Ustka 94 U18 PM -- 531
1 3 w 2 52.87 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS IV 687
2 6 w 2 53.25 BOGUSZ Karol WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ IV # 671
3 7 w 2 53.71 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS IV 652
4 10 w 2 53.95 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS IV ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1 642
5 14 w 2 55.47 URBAŃSKI Kacper MKLA Łęczyca 94 U18 LD -- 580
6 15 w 2 55.52 BUDNIK Paweł UKS Czwórka Białystok 93 U18 PD -- 578
7 16 w 2 56.33 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4 546
1 11 w 3 54.08 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS IV 636
2 12 w 3 54.33 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ IV PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ 626
3 13 w 3 55.01 STACHURA Norbert MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP -- 598
4 17 w 3 56.42 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS -- 543
5 19 w 3 56.89 STRZELECKI Maciej KS Wisła Puławy 94 U18 LU -- # 525
6 20 w 3 57.09 WOŁKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 93 U18 LB -- 517
7 21 w 3 57.48 BOROWSKI-BESZTA Patryk UKS Czwórka Białystok 93 U18 PD -- 503
8 22 w 3 58.20 GEZ Jakub LUKS Podium Kup 94 U18 OP -- 476
800 m M
1 1 e 1 1:55.39 POLAKOWSKI Piotr OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ II WARDASZKA Andrzej Z/4933/11 2
2 2 e 1 1:55.60 WRÓBEL Patryk WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS II
3 6 e 1 1:58.05 SAMIŁO Mateusz MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP III #
4 8 e 1 1:58.46 GĄCIK Mateusz AZS-AWF Gorzów # 93 U18 LB III WALCZAK Zygmunt Z/1823/11 3
5 10 e 1 1:58.72 CIECIERSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 94 U18 PM III
6 11 e 1 1:59.21 WOJTKOWIAK Patryk OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP III
7 12 e 1 1:59.85 ROGALA Patryk MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS III
8 16 e 1 2:02.01 MIKUS Tomasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL IV
9 17 e 1 2:03.00 MIASKOWSKI Rafał OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP IV B.D. # 1
10 20 e 1 2:04.57 DUBIAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP IV
1 3 e 2 1:57.55 KNAPIK Michał RKS Łódź # 93 U18 LD III
2 4 e 2 1:57.82 KUCIAPSKI Artur AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1899/11 2019 MM
3 5 e 2 1:57.99 BAŁAJDA Michał LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP III
4 7 e 2 1:58.13 BIELECKI Adam GKS Piast Gliwice 93 U18 SL III
5 9 e 2 1:58.63 KOWALSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
6 13 e 2 2:00.14 BOROWSKI Miłosz MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ III B.D. B.D. 1
7 14 e 2 2:00.54 PARADOWSKI Marcin AZS-AWF Katowice 94 U18 SL III
8 15 e 2 2:01.24 MUSIOŁ Bartosz ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB III B.D. # BEZ
9 18 e 2 2:03.40 WAWRZYNIAK Mikołaj OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP IV B.D. 2
10 19 e 2 2:03.61 BRZOZA Rafał MKS Pogoń Siedlce # 93 U18 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/0214/11 2011 BEZ
1 f 1 1:54.58 WRÓBEL Patryk WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS II
2 f 1 1:54.96 KNAPIK Michał RKS Łódź # 93 U18 LD II
3 f 1 1:55.04 BAŁAJDA Michał LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP II
3 f 1 1:55.04 KUCIAPSKI Artur AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1899/11 2019 MM
5 f 1 1:56.06 POLAKOWSKI Piotr OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ II WARDASZKA Andrzej Z/4933/11 2
6 f 1 1:58.29 GĄCIK Mateusz AZS-AWF Gorzów # 93 U18 LB III WALCZAK Zygmunt Z/1823/11 3
7 f 1 1:58.93 BIELECKI Adam GKS Piast Gliwice 93 U18 SL III
8 f 1 2:01.36 SAMIŁO Mateusz MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP III #
1 f 2 1:55.55 KOWALSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP II
2 f 2 1:57.93 MUSIOŁ Bartosz ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB III B.D. # BEZ
3 f 2 1:58.43 PARADOWSKI Marcin AZS-AWF Katowice 94 U18 SL III
4 f 2 1:59.38 BOROWSKI Miłosz MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ III B.D. B.D. 1
5 f 2 2:00.34 WOJTKOWIAK Patryk OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP III
6 f 2 2:00.78 CIECIERSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 94 U18 PM III
7 f 2 2:00.80 MIKUS Tomasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL III
1000 m M
1 2 w 1 2:54.13 STACHURA Norbert MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP -- 723
2 4 w 1 2:55.91 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS -- 705
3 5 w 1 2:56.94 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- 695
4 6 w 1 2:57.45 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4 689
5 8 w 1 2:59.09 SZCZEPANEK Konrad RKS Łódź 94 U18 LD -- 673
6 13 w 1 3:04.36 KARNAS Tomasz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP -- # 622
7 16 w 1 3:05.74 BOROWSKI-BESZTA Patryk UKS Czwórka Białystok 93 U18 PD -- 609
8 19 w 1 3:20.31 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ 479
9 20 w 1 3:24.04 STRZELECKI Maciej KS Wisła Puławy 94 U18 LU -- # 448
10 21 w 1 4:39.42 BUDNIK Paweł UKS Czwórka Białystok 93 U18 PD -- 36
1 1 w 2 2:53.43 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS -- # 730
2 3 w 2 2:54.36 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP -- MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2 721
3 7 w 2 2:58.70 WRÓBLEWSKI Michał MUKS Szok Bojanowo 93 U18 WP -- # 677
4 9 w 2 3:00.43 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 660
5 10 w 2 3:00.92 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS -- 655
6 11 w 2 3:01.06 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS -- 654
7 12 w 2 3:02.93 BOGUSZ Karol WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ -- # 636
8 14 w 2 3:05.31 ŁUNKIEWICZ Mateusz LKS Jantar Ustka 94 U18 PM -- 613
9 15 w 2 3:05.58 URBAŃSKI Kacper MKLA Łęczyca 94 U18 LD -- 611
10 17 w 2 3:10.39 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1 566
11 18 w 2 3:12.79 GEZ Jakub LUKS Podium Kup 94 U18 OP -- 544
1500 m M
1 1 s 1 4:03.25 GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL III B.D. 2
2 2 s 1 4:04.86 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL III B.D. 2
3 3 s 1 4:05.12 CZAJA Dominik SKLA Sopot 94 U18 PM III #
4 4 s 1 4:06.42 WYSZOMIRSKI Mateusz OKS Start Otwock 93 U18 MZ III B.D. # 1
5 6 s 1 4:07.83 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL III MARMUR Stanisław B.D. # Z/0483/11 2019 2
6 8 s 1 4:08.40 BRZESKI Karol ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM III
7 10 s 1 4:08.60 NITKA Maciej RKS Łódź # 93 U18 LD III
8 12 s 1 4:09.08 ZAMIELSKI Paweł LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS III #
9 14 s 1 4:09.98 SZYMANOWSKI Krzysztof LKS Sana Kościan 93 U18 WP III TALIKADZE Roman B.D. Z/1454/11 2015 3
10 15 s 1 4:10.02 BAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB III
11 17 s 1 4:16.15 KRAJEWSKI Andrzej LUKS Wieża Postomino # 94 U18 ZP IV #
12 18 s 1 4:17.19 CYBULSKI Grzegorz RKS Rumia 93 U18 PM IV
1 5 s 2 4:07.30 BIELIŃSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 93 U18 MZ III
2 7 s 2 4:07.87 WOŁOSZYK Kamil UKS Olimpijczyk Skorzewo # 93 U18 PM III ZBLEWSKI Leszek B.D. # Z/4433/11 2016 BEZ
3 9 s 2 4:08.52 FILIPIAK Konrad LKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/4519/11 2013 3
4 11 s 2 4:09.07 PLESKOWICZ Łukasz KS Podlasie Białystok 93 U18 PD III
5 13 s 2 4:09.78 MAŁYSZEK Norbert KS Agros Zamość 93 U18 LU III
6 16 s 2 4:11.87 POTOK Daniel ULKS Lipinki # 93 U18 MA III #
7 19 s 2 4:19.12 KLUBA Marcin ULKS Fajfer 2001 Łapanów 93 U18 MA IV B.D. BEZ
8 20 s 2 4:19.90 KRAUS Krzysztof MKS Olimp Łobez # 94 U18 ZP IV
9 21 s 2 4:20.52 TYLICKI Mariusz KS Polonia Pasłęk 93 U18 WN IV
10 22 s 2 4:21.95 SIKORA Jarosław TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 94 U18 LU IV
3000 m M
1 f 1 8:34.37 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U18 PD II B.D. # Z/2485/11 2019
2 f 1 8:46.12 ROGIEWICZ Andrzej LKS Zantyr Sztum 93 U18 PM III MAZERSKI Bartosz # Z/0610/11 2016 1
3 f 1 8:46.84 ZAWADZKI Łukasz GKS Żukowo 93 U18 PM III
4 f 1 8:47.46 PUŚCIŃSKI Michał LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2637/11 3
5 f 1 8:50.31 BYLICA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP III
6 f 1 8:50.54 SIKORA Kamil WKS Śląsk Wrocław # 93 U18 DS III B.D. # 2
7 f 1 8:51.15 MATUSZCZAK Rafał LLKS Osowa Sień 94 U18 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/1807/11 2017 1
8 f 1 8:54.24 SOWIŃSKI Cezary MKL Szczecin 93 U18 ZP III #
9 f 1 8:54.74 KĄS Kajetan KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS III
10 f 1 8:55.20 SZOSTAK Paweł AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ III B.D. Z/4766/11 2019 3
11 f 1 8:57.19 ŻYCHSKI Marcin UKS Wiking Rychnowy 94 U18 PM III #
12 f 1 8:58.21 JURZYK Maciej MKS Pogoń Siedlce # 94 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/0213/11 2012 3
13 f 1 9:01.40 NASZKO Michał UKB Szubin 93 U18 KP III WOCHNA Marek # Z/4396/11 2014 3
14 f 1 9:10.70 GAŁKOWSKI Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/1047/11 2016 BEZ
15 f 1 9:11.02 BUCZEK Sylwester KS Agros Zamość 93 U18 LU III B.D. # BEZ
16 f 1 9:11.52 KONICZ Arkadiusz NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN III
17 f 1 9:12.18 BELGRAU Szymon MKL Szczecin # 94 U18 ZP III NOWICKI Bartosz # Z/3916/11 2019
18 f 1 9:12.92 MICHALAK Mateusz LKS Maraton Turek 93 U18 WP III #
19 f 1 9:16.38 FLUDER Adrian MKS Piast Lwówek Śląski 93 U18 DS IV
20 f 1 9:17.27 PIWOWARCZYK Wojciech WMLKS Pomorze Stargard # 94 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/4530/11 2018 BEZ
21 f 1 9:17.32 LEPIARZ Sylwester LKB Rudnik # 93 U18 SK IV DUDEK Sylwester # Z/4856/11 2019
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 13.96 DROZDOWSKI Filip MKL Toruń 93 U18 KP +0.9 I #
2 9 e 1 14.86 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U18 LD +0.9 II ANDRYSIAK Mirosław Z/1037/11 2018 1
3 10 e 1 14.88 PÓLKOWSKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM +0.9 II #
4 12 e 1 15.07 KOŁODZIEJSKI Tomasz MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +0.9 III
5 20 e 1 16.02 BRODA Tomasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB +0.9 IV
6 21 e 1 18.13 JENDRASZCZYK Paweł STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +0.9 --
1 4 e 2 14.31 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP -1.4 II JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
2 6 e 2 14.59 SULEWSKI Krzysztof KL Gdynia 93 U18 PM -1.4 II
3 15 e 2 15.13 MUŻDŻYŃSKI Krystian RKS Łódź # 94 U18 LD -1.4 III #
4 18 e 2 15.29 BARSKI Norbert RKS Łódź # 94 U18 LD -1.4 III B.D. # BEZ
5 19 e 2 15.88 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -1.4 IV SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2
1 3 e 3 14.23 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -0.2 II B.D. # BEZ
2 5 e 3 14.49 KOPACZYŃSKI Michał MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS -0.2 II
3 7 e 3 14.72 CHOJNACKI Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS -0.2 II
4 13 e 3 15.08 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U18 SL -0.2 III RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
5 17 e 3 15.22 GRUSZCZYŃSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB -0.2 III
1 2 e 4 14.21 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP +1.1 II
2 8 e 4 14.84 BORKOWSKI Piotr RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ +1.1 II
3 11 e 4 15.04 BRZEZIŃSKI Marcelin MKLA Łęczyca 93 U18 LD +1.1 III
4 14 e 4 15.09 MAĆKOWIAK Igor OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +1.1 III
5 16 e 4 15.20