Borna (GER) 14.08.2010
Mecz U18 POL - GER
100 m K
2 s 1 12.29 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP +1.2 II B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek NABIAŁEK Łukasz , Z/0903/11 , 2019 M
3 s 1 12.46 CZAUSZ Edyta MKL Szczecin # 94 U18 ZP +1.2 II #
3 f 12.16 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +1.2 II #
4 f 12.27 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U18 LD +1.2 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
200 m K
2 f 24.81 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.1 I #
3 f 25.23 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U18 LD -0.1 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
400 m K
1 55.72 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP I MOTYL Edward B.D. # Z/0658/11 2019 MM
4 58.77 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM II
800 m K
3 2:12.42 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia # 93 U18 PM II #
4 2:16.70 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U18 WN II NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
1500 m K
2 4:39.77 CHAŁUBEK Aleksandra UKS Barnim Goleniów # 93 U18 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1457/11 2016 1
4 4:44.46 HOJDA Maja KS Agros Zamość # 93 U18 LU III #
3000 m K
2 10:03.47 PALUCH Kamila LKS Znicz Biłgoraj 94 U18 LU II B.D. BEZ
4 10:32.79 LIPIECKA Agnieszka OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
100 m pł J MŁ K
1 s 14.61 KUŹNICKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +0.1 II
3 14.46 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +0.1 I #
4 14.64 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ +0.1 II #
400 m pł K K
1 60.67 MAMROT Paulina UKS 55 Łódź # 93 U18 LD I
4 64.34 KARCZMARCZYK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM II
2000 m prz K
2 7:03.32 LUBIEJEWSKA Ewelina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD II KOTOWSKI Jan BEZ
4 7:33.70 SMAKOWSKA Katarzyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD III KOTOWSKI Jan BEZ
4x100 m K
2 47.80 TUR Magda
CZAUSZ Edyta
SOKÓLSKA Katarzyna
STĘPIEŃ Angelika
POLSKA 93
94
93
93
U18 POL -- B.D.

B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek NABIAŁEK Łukasz
, Z/0903/11
, 2019
1
M
4x400 m K
1 3:44.71 MAMROT Paulina
ELLWARD Syntia
MALISZEWSKA Aleksandra
WYCISZKIEWICZ Patrycja
POLSKA 93
93
94
94
U18 POL --


MOTYL Edward B.D.
Z/0658/11
2019
MM
Wzwyż K
  .00 PIEKARSKA Monika MKS Juvenia Puszczykowo # 94 U18 WP -- JAGACIAK Jarosław B.D. Z/2387/11 2019
1 1.70 ŻELEŹNIAK Izabela UKS Gimpas Pasłęk 94 U18 WN I
Tyczka K
3 3.40 NYCZ Patrycja KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA I
4 3.00 ZIELIŃSKA Paulina SKS Start Łódź 93 U18 LD II WOJTYNIAK Andrzej Z/0109/11 2011 1
W dal K
2 5.48 ZYŚK Małgorzata LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ +0.4 II ZGLESZEWSKI Daniel B.D. Z/4904/11 2012 2
4 5.43 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.2 II B.D. # 1
Trójskok K
1 12.14 ZYŚK Małgorzata LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ +0.6 I ZGLESZEWSKI Daniel B.D. Z/4904/11 2012 2
2 12.05 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.1 I B.D. # 1
Kula (4) K
1 14.54 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
3 12.76 BOK Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP I POLAK Mirosław Z/4533/11 2015 3
Dysk (1) K
3 42.75 TOŃSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II GASSOWSKI Janusz B.D. B.D. # Z/2181/11 2014 2
4 40.98 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS II
Młot (4) K
2 47.86 NYKS Maja MUKS Park Zduńska Wola 94 U18 LD II
4 47.16 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin # 94 U18 LU II KOPRON Witold B.D. # Z/4597/11 2019 MM
Oszczep (600) K
2 48.46 BOŁDYSZ Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM I WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2019 1
4 42.41 ZDYBAŁ Kamila PKS Gwardia Szczytno # 94 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4495/11 2018 1
Chód 3 km K
1 14:40.51 KACZOR Monika LKS Stal Mielec 93 U18 PK --
2 14:45.17 MOTOR Joanna AZS UMCS Lublin # 94 U18 LU -- B.D. # MM
100 m M
2 s 11.09 HELBIK Błażej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.2 II #
3 s 11.17 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 93 U18 PD +1.2 II B.D. B.D. 3
2 10.89 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +1.2 I OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
4 11.12 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +1.2 II
200 m M
2 21.94 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +0.7 II OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
3 22.32 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +0.7 II
400 m M
1 49.01 DOBEK Patryk MKL Szczecin # 94 U18 ZP II BONDARENKO Valentyn # Z/0373/11 2019 MM
4 51.05 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 94 U18 SL III STĘPIEŃ Kazimierz # Z/1554/11 2017 1
800 m M
3 1:54.77 KNAPIK Michał RKS Łódź # 93 U18 LD II
4 1:57.66 WRÓBEL Patryk WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS III
1500 m M
1 4:01.11 GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL II B.D. 2
3 4:02.36 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL III B.D. 2
3000 m M
1 8:31.07 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U18 PD II B.D. # Z/2485/11 2019
4 8:46.41 ROGIEWICZ Andrzej LKS Zantyr Sztum 93 U18 PM III MAZERSKI Bartosz # Z/0610/11 2016 1
110 m pł J MŁ M
3 14.28 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP +1.4 II
4 14.43 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +1.4 II B.D. # BEZ
400 m pł J MŁ M
2 53.56 KOPACZYŃSKI Michał MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS II
4 54.33 SZPACZYŃSKI Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB II WALCZAK Zygmunt B.D. Z/4076/11 2012
2000 m prz M
1 5:58.58 PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej MULKS Juvenia Głuchołazy # 93 U18 OP I ORŁOWSKI Andrzej # Z/3306/11 2019 1
2 6:00.11 KONIECZEK Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4541/11 2016 1
4x100 m M
2 42.35 HELBIK Błażej
ZALEWSKI Karol
BIJOWSKI Kamil
GRUDNIEWSKI Piotr
POLSKA 93
93
93
93
U18 POL --
OGONOWSKI Jakub
B.D. B.D.
Z/2480/11
2019
MM
3
4x400 m M
1 3:15.77 KUŚNIERZ Piotr
MAĆKOWIAK Igor
UCIECHOWSKI Mateusz
DOBEK Patryk
POLSKA 94
93
93
94
U18 POL --

B.D.
BONDARENKO Valentyn
Z/0373/11
2019
3
MM
Wzwyż M
1 2.10 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U18 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/1037/11 2018 1
2 1.99 KOŁAKOWSKI Przemysław UKS 55 Łódź # 93 U18 LD II B.D. # 3
Tyczka M
3 4.20 OBREMBSKI Sławomir SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II
4 4.00 KRZYŻANOWSKI Karol ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB II
W dal M
2 7.04 GÓRALCZYK Adrian LKS Narew Kurpiewski Łomża 93 U18 PD -0.3 II B.D. 3
3 6.87 RAJTAK Szymon KS Agros Zamość 93 U18 LU -0.2 II
Trójskok M
2 14.49 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +0.4 II B.D. # 3
4 14.08 SZUFREIDA Damian BKS Bydgoszcz 94 U18 KP +0.2 III #
Kula (5) M
1 18.53 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4691/11 2018 2
4 17.56 KRZYŻAN Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP I B.D. M
Dysk (1.5) M
1 x 53.77 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U18 LU I ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
2 58.40 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD I
3 58.09 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń # 93 U18 KP I HULISZ Robert Z/4291/11 2018 M
Młot (5) M
2 68.11 PIOTROWSKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL I
4 67.38 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U18 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
Oszczep (700) M
3 68.50 ANTOSIK Piotr UKS Korabka Łowicz 93 U18 LD I KARMELITA Sławomir # Z/0758/11 2014 1
4 65.80 BANAŚ Adrian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 93 U18 MA I
Chód 5 km M
1 22:08.68 KOSTKA Łukasz GTS Bojszowy 94 U18 SL -- #
3 24:17.62 SKONIECKI Łukasz WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.2399249076843 sekund