Jablonec (CZE) 14.08.2010
100 m K
2 f 13.55 BASZAK Natalia SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS +1.5 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0017/11 2012 BEZ
800 m K
2 s 1 2:31.29 BASZAK Agata SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0015/11 2012 4
1500 m K
1 s 1 4:54.79 ŚLUSARCZYK Katarzyna SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0007/11 2011 BEZ
3 s 1 5:20.51 JANKOWSKA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0010/11 2012 3
100 m pł K
4 s 1 17.11 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS +0.8 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0005/11 2012 4
W dal K
3 5.27 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS 0.0 III #
5 4.53 BASZAK Natalia SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS 0.0 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0017/11 2012 BEZ
6 4.28 ZŁOTEK Sylwia SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS 0.0 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0139/11 2012 BEZ
Kula (4) K
1 12.23 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 91 U20 WP II
Dysk (1) K
1 39.40 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 94 U18 DS II
3 33.58 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 91 U20 WP III
Młot (4) K
4 42.26 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 94 U18 DS III
100 m M
2 e 1 11.63 OLEK Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +0.1 III
4 e 1 11.70 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +0.1 III ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
5 e 1 16.22 KRYSIK Eryk MKS Święc Sławno 97 U14 ZP +0.1 --
2 e 2 11.74 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +1.2 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1302/11 2018 1
4 e 2 13.07 KOZŁOWSKI Adrian MKS Święc Sławno 97 U14 ZP +1.2 -- KAPAŁA Leszek Z/1090/13 2014 BEZ
4 f 11.75 OLEK Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS 0.0 III
5 f 11.78 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS 0.0 IV TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1302/11 2018 1
6 f 11.81 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS 0.0 IV ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
200 m M
1 s 1 23.37 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +1.4 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1302/11 2018 1
4 s 2 23.79 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +2.0 IV ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
400 m M
3 s 1 56.77 JANDA Łukasz SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS --
800 m M
3 s 1 2:03.39 KOT Aleksander WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS IV #
5 s 1 2:06.72 ŚLUSARCZYK Dominik SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0008/11 2012 4
1500 m M
2 s 1 4:26.11 SUCHECKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS --
400 m pł M
2 s 1 58.52 BIALIC Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS III #
W dal M
5 6.09 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS 0.0 IV
7 5.25 KOZŁOWSKI Adrian MKS Święc Sławno 97 U14 ZP 0.0 -- KAPAŁA Leszek Z/1090/13 2014 BEZ
8 4.89 WASTOWSKI Dominik MKS Święc Sławno 96 U16 ZP 0.0 --
Kula (6) M
1 18.64 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
2 17.11 ORZECHOWSKI Kamil WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS I
Dysk (1.75) M
1 45.72 ORZECHOWSKI Kamil WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS II
2 45.39 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL II KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
Młot (6) M
1 60.67 CISZEWSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP I #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.74748492240906 sekund