Kielce 24.04.2010
¦więtokrzyski mityng - Dzień miotacza - Otwarcie sezonu
100 m K
1 s 1 13.40 MIERZWA Maria KKL Kielce 95 U16 SK +0.4 IV
2 s 1 13.54 SIEKAŃSKA Daria KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK +0.4 IV
3 s 1 13.59 KARASEK Klaudia RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ +0.4 IV #
4 s 1 13.63 BRZOZOWSKA Anna KS Wisła Puławy 94 U18 LU +0.4 IV #
5 s 1 13.76 KOTULSKA Martyna KS Wisła Puławy 94 U18 LU +0.4 IV
6 s 1 14.05 WÓJCIK Lena KS Słoneczko Busko Zdrój 95 U16 SK +0.4 V PEREPICZKO Zdzisław Z/1591/11 2011 BEZ
7 s 1 14.66 KOWALCZYK Natalia RLTL ZTE Radom # 95 U16 MZ +0.4 -- #
1 s 2 12.84 DULNIK Agnieszka KKL Kielce 92 U20 SK +1.3 III
2 s 2 13.07 KOZAK Katarzyna KKL Kielce 93 U18 SK +1.3 III
3 s 2 13.82 PALUCH Agnieszka ULKS Jedlińsk 94 U18 MZ +1.3 -- #
4 s 2 13.85 WÓJCIK Marta RLTL ZTE Radom 91 U20 MZ +1.3 -- #
5 s 2 13.94 BIŃKOWSKA Iga ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ +1.3 V #
6 s 2 15.26 KONIEC Agnieszka ULKS Gryf Rytwiany 97 U14 SK +1.3 -- #
1 s 3 13.24 GOWNIAK Magdalena UKS Żaczek Połaniec # 96 U16 SK +3.3 IV
2 s 3 13.47 DRYJA Ewelina KKL Kielce 93 U18 SK +3.3 IV
3 s 3 13.49 SMOLIŃSKA Milena RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ +3.3 IV #
4 s 3 14.08 KOPEĆ Karolina RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ +3.3 -- #
5 s 3 14.36 PACZKOWSKA Anna UKS WiR Łopuszno 96 U16 SK +3.3 V CHUDA Barbara # Z/0487/12 2013 BEZ
6 s 3 14.46 KARBOWNICZEK Anna ULKS Gryf Rytwiany 91 U20 SK +3.3 --
7 s 3 14.49 RADKOWSKA Wiktoria ULKS Gryf Rytwiany 97 U14 SK +3.3 V #
1 s 4 12.64 MAKOSA Martyna RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ +2.5 II
2 s 4 13.17 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ +2.5 III #
3 s 4 13.63 NOWAK Martyna RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ +2.5 IV B.D.
4 s 4 13.66 KAIM Justyna RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ +2.5 IV
300 m K
1 s 1 42.34 KOZAK Katarzyna KKL Kielce 93 U18 SK --
2 s 1 44.35 WÓJCIK Marta RLTL ZTE Radom 91 U20 MZ -- #
3 s 1 44.64 GŁOWNIAK Magdalena UKS Żaczek Połaniec 91 U20 SK -- #
4 s 1 44.72 DRYJA Ewelina KKL Kielce 93 U18 SK --
5 s 1 45.60 SMOLIŃSKA Milena RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ -- #
1 s 2 42.10 CAŁA Magdalena CKS Budowlani Częstochowa # 91 U20 SL -- B.D. # 2
2 s 2 44.03 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ III #
3 s 2 45.40 BRZOZOWSKA Anna KS Wisła Puławy 94 U18 LU -- #
4 s 2 47.63 KOTULSKA Martyna KS Wisła Puławy 94 U18 LU --
5 s 2 51.20 KARBOWNICZEK Anna ULKS Gryf Rytwiany 91 U20 SK --
1 s 3 45.63 OGÓREK Paulina UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD -- #
2 s 3 46.06 NOWAK Martyna RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ -- B.D.
3 s 3 46.59 RĘDZIA Aleksandra UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ V GˇSIEWSKI Artur # Z/0473/11 2012 3
4 s 3 47.05 LIPA Urszula STS Skarżysko-Kamienna 95 U16 SK V
5 s 3 51.53 ANTOSIAK Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 97 U14 SK -- #
6 s 3 56.55 KUCHARSKA Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław BEZ
1 s 4 45.99 SIEKAŃSKA Daria KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK IV
2 s 4 47.85 PLEWIŃSKA Patrycja ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ V
3 s 4 49.00 PACZKOWSKA Anna UKS WiR Łopuszno 96 U16 SK -- CHUDA Barbara # Z/0487/12 2013 BEZ
4 s 4 57.16 KASZA Katarzyna KS Słoneczko Busko Zdrój 95 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1578/11 2012 BEZ
600 m K
1 s 1 1:39.27 MIERZEJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
2 s 1 1:39.34 SODEL Kamila STS Skarżysko-Kamienna 92 U20 SK --
3 s 1 1:43.08 KOTAŃSKA Klaudia STS Skarżysko-Kamienna 95 U16 SK IV OSMAN Artur B.D. # Z/4729/11 2012 3
4 s 1 1:43.38 STEMPLEWSKA Marta KKL Kielce 93 U18 SK --
5 s 1 1:47.24 LE¦NIEWSKA Alicja UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD -- #
6 s 1 1:49.13 GLI¦CIŃSKA Katarzyna UKS WiR Łopuszno 95 U16 SK V CHUDA Barbara # Z/1213/11 2012 4
7 s 1 1:49.97 KLIMKOWSKA Klaudia KS Wisła Puławy 92 U20 LU --
8 s 1 1:50.64 GIELEC Monika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK -- #
9 s 1 1:52.43 KUCHARSKA Eliza KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław Z/0851/12 2012 4
1 s 2 1:50.31 ¦WIˇTKOWSKA Sylwia ULKS Jedlińsk 94 U18 MZ -- #
2 s 2 1:51.13 TRZASKOWSKA Magda UKS Technik Radom # 94 U18 MZ --
3 s 2 1:52.16 KUBAT Anna KKL Kielce 94 U18 SK --
4 s 2 1:52.35 NURKIEWICZ Anna ULKS Gryf Rytwiany 96 U16 SK --
5 s 2 1:54.21 HEŁMIŃSKA Malwina ULKS Jedlińsk 95 U16 MZ --
6 s 2 2:02.52 PLUTA Anna UKS Żaczek Połaniec 96 U16 SK --
1000 m K
1 3:08.61 ADAMCZYK Martyna LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża # 92 U20 PD --
2 3:10.88 ANTOŃCZYK Anna KS Wisła Puławy 87 Sen LU -- #
3 3:12.86 KALUGA Milena STS Skarżysko-Kamienna 92 U20 SK --
4 3:19.91 RUSZKIEWICZ Monika KKL Kielce 93 U18 SK -- #
5 3:28.65 KOZIEŁ Olga UKS WiR Łopuszno 95 U16 SK V CHUDA Barbara # Z/1212/11 2013 BEZ
6 3:42.55 KUCHARSKA Ewelina KS Słoneczko Busko Zdrój 93 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław B.D. # Z/1576/11 2012 BEZ
7 3:43.32 JAŁOCHA Klaudia KS Słoneczko Busko Zdrój 95 U16 SK --
Wzwyż K
1 1.71 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2019 1
2 1.60 SUCHODOLSKA Anna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD III
3 1.55 DZIARMAGA Mariola KKL Kielce 92 U20 SK III
4 1.35 PRA¦KIEWICZ Klaudia KKL Kielce 97 U14 SK --
5 1.35 KOWALCZYK Natalia RLTL ZTE Radom # 95 U16 MZ -- #
6 1.35 JAKUBCZYK Katarzyna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD --
7 1.30 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U16 PM -- KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
8 1.20 ODO Patrycja KKL Kielce 97 U14 SK --
W dal K
  3.45 RADKOWSKA Wiktoria ULKS Gryf Rytwiany 97 U14 SK +5.1 -- #
  3.69 ANTOSIAK Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 97 U14 SK +4.5 -- #
3 5.49 GODZWON Magdalena AZS ŁódĽ # 90 U23 LD +4.1 II B.D. 3
4 4.88 DZIARMAGA Mariola KKL Kielce 92 U20 SK +1.5 IV
5 4.78 PALUCH Agnieszka ULKS Jedlińsk 94 U18 MZ +3.5 -- #
6 4.64 MˇKOSA Paulina ULKS Jedlińsk 94 U18 MZ +2.1 --
7 4.55 JAKUBCZYK Katarzyna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD +1.0 --
9 4.55 MIERZWA Maria KKL Kielce 95 U16 SK +1.0 V
10 4.46 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK +0.5 -- KALWAT Marek KALWAT Marek 3
11 4.05 RAJKOWSKA Joanna ULKS Jedlińsk # 96 U16 MZ +2.6 --
Kula (3) K
1 11.72 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U16 SK III FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
2 10.46 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U16 PM IV KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
3 9.34 SZYMCZAK Anita ULKS Jedlińsk 95 U16 MZ V
4 9.34 NESKA Maja RLTL ZTE Radom # 96 U16 MZ V #
5 9.17 MASTALERZ Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD V
6 8.24 BARTKIEWICZ Magdalena RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ --
7 8.13 SIKORSKA Olga RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ --
8 7.88 JAKUBOWSKA Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD -- #
Kula (4) K
1 11.88 MIŁO¦ Sylwana LKS Stal Mielec 92 U20 PK II
2 10.75 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD III
3 9.80 MISIARCZYK Renata KKL Kielce 92 U20 SK IV
4 9.33 BOGUS Beata KKL Kielce 92 U20 SK IV
5 8.92 GAJDOWSKA Agnieszka ULKS Gryf Rytwiany 91 U20 SK --
Dysk (0.75) K
1 28.81 WARCHOŁ Paulina RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ IV
2 27.60 BARTKIEWICZ Magdalena RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ V
3 26.38 ZAJˇC Katarzyna KS Wisła Puławy 95 U16 LU V
4 22.98 MASTALERZ Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD --
5 16.97 JAKUBOWSKA Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD -- #
Dysk (1) K
1 46.45 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD I
2 44.62 JAKUŁA Dominika MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD I B.D. B.D. 2
3 38.30 MISIARCZYK Renata KKL Kielce 92 U20 SK II
4 35.53 BOROWSKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU III #
5 36.96 GWIAZDOWICZ Paulina MKS Tomaszów Mazowiecki 93 U18 LD III #
6 33.95 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U16 SK III FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
7 29.12 MALINOWSKA Beata AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ IV #
8 18.60 ADAMOWICZ Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
Młot (3) K
1 50.64 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U16 SK II FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
2 36.42 KAWKA Anna KS Wisła Puławy 95 U16 LU IV #
3 30.67 KU¦MIEREK Małgorzata UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD V
4 28.35 KOSIOREK Marlena UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD V
5 27.37 KUJAWIAK Patrycja UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD V
Młot (4) K
1 49.18 KOPEĆ Katarzyna KKL Kielce 88 U23 SK I #
2 46.88 BOROWSKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU II #
3 46.50 NYKS Maja MUKS Park Zduńska Wola 94 U18 LD II
4 44.64 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin # 94 U18 LU II KOPRON Witold B.D. # Z/4597/11 2019 MM
5 43.74 ZAWIERA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 92 U20 LD II B.D. 3
6 33.26 GRASZKA Kamila UKS Błyskawica Domaniewice 94 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław # Z/4567/11 2014 3
Oszczep (600) K
1 43.92 GODZWON Magdalena AZS ŁódĽ # 90 U23 LD II B.D. 3
2 36.88 RÓŻYCKA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ III
3 34.64 KĘCZKOWSKA Agnieszka KS Wisła Puławy 92 U20 LU III ZDYBEL Aleksander LIS Stanislaw # Z/4599/11 2015 BEZ
4 32.14 MALINOWSKA Beata AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ IV #
5 32.06 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin # 94 U18 LU IV KOPRON Witold B.D. # Z/4597/11 2019 MM
6 31.74 WITKOWSKA Agata UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD IV
7 27.60 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U16 PM V KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
8 22.62 SZYMCZAK Anita ULKS Jedlińsk 95 U16 MZ --
9 19.69 KU¦MIEREK Małgorzata UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD --
10 19.08 KOSIOREK Marlena UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD --
100 m M
1 s 1 10.97 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ +2.8 II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
2 s 1 11.35 KĘDRACKI Maciej KKL Kielce 91 U20 SK +2.8 III
3 s 1 11.40 STĘPNIEWSKI Damian UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD +2.8 III B.D. B.D. # BEZ
4 s 1 11.47 MICHALSKI Arkadiusz KS Wisła Puławy 93 U18 LU +2.8 III #
5 s 1 11.51 WASIK Mateusz KKL Kielce 91 U20 SK +2.8 III
6 s 1 12.71 OCHAB Łukasz KKL Kielce 94 U18 SK +2.8 --
1 s 2 12.07 MAJKUSIAK Mateusz RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ +3.2 IV
2 s 2 12.20 GRADZIK Patryk KKL Kielce 95 U16 SK +3.2 IV #
3 s 2 12.37 DOBROWOLSKI Kamil UKS Technik Radom 94 U18 MZ +3.2 -- #
4 s 2 13.37 JAKUBOWSKI Piotr RLTL ZTE Radom # 95 U16 MZ +3.2 --
1 s 3 11.42 WIERZBIŃSKI Bartosz KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK +3.2 III #
2 s 3 11.47 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ +3.2 III #
3 s 3 11.77 MARSZAŁEK Robert RLTL ZTE Radom # 94 U18 MZ +3.2 IV
4 s 3 11.93 KUNDERA Radosław KKL Kielce 95 U16 SK +3.2 IV #
5 s 3 12.21 MODRZEJEWSKI Piotr KKL Kielce 94 U18 SK +3.2 -- #
1 s 4 11.65 GAD Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK +3.8 III #
2 s 4 12.20 KUCHARCZYK Karol UKS Trójka Sandomierz 93 U18 SK +3.8 IV
3 s 4 12.25 SŁOMCZYŃSKI Grzegorz RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ +3.8 V #
4 s 4 12.30 SIUDA Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK +3.8 V #
5 s 4 12.38 MARSZAŁEK Michał RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ +3.8 V #
6 s 4 13.04 SZYDŁOWSKI Sebastian UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK +3.8 -- #
300 m M
1 s 1 35.93 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
2 s 1 36.54 KĘDRACKI Maciej KKL Kielce 91 U20 SK --
3 s 1 38.87 SOBOŃ Dawid UKS WiR Łopuszno 93 U18 SK --
1 s 2 37.11 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ -- #
2 s 2 37.39 STĘPNIEWSKI Damian UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD -- B.D. B.D. # BEZ
3 s 2 38.79 MICHALSKI Arkadiusz KS Wisła Puławy 93 U18 LU -- #
4 s 2 39.78 DOBROWOLSKI Kamil UKS Technik Radom 94 U18 MZ -- #
1 s 3 38.34 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz # Z/4681/11 2019 1
2 s 3 38.57 STRZECHOWSKI Jakub UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD -- #
3 s 3 39.58 SIUDA Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK IV #
1 s 4 38.61 PIETRZYK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD -- B.D. # BEZ
2 s 4 41.98 MARSZAŁEK Michał RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ V #
3 s 4 42.54 SZYDŁOWSKI Sebastian UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK -- #
600 m M
1 1:28.18 SOBOŃ Dawid UKS WiR Łopuszno 93 U18 SK --
2 1:30.40 KUC Sławomir RKS ŁódĽ # 96 U16 LD III #
3 1:38.32 WALCZYK Szymon UKS Żaczek Połaniec 94 U18 SK --
4 1:39.92 LENARTOWICZ Andrzej niest. Kielce # 93 U18 SK -- B.D. DUDEK Sylwester # BEZ
5 1:44.91 SOBULSKI Kamil RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ -- #
6 1:51.11 SATOR Damian KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U16 SK -- SUDOŁ Grzegorz # Z/0850/12 2019 3
1000 m M
1 s 1 2:30.91 JAROSZ Wojciech KLKS Juventa-Kobex Starachowice 89 U23 SK -- JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/1458/11 2015 3
2 s 1 2:31.31 PA¦ Mariusz LKS Omega Kleszczów 88 U23 LD -- #
3 s 1 2:33.21 ZAGDAŃSKI Dariusz KKL Kielce 89 U23 SK -- #
4 s 1 2:38.94 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -- B.D. # 2
5 s 1 2:41.35 GALBARCZYK Daniel RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ -- #
6 s 1 2:41.70 PIETRAS Kamil STS Skarżysko-Kamienna # 93 U18 SK -- #
7 s 1 2:41.95 FILIPCZAK Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD -- #
8 s 1 2:42.84 LEPIARZ Sylwester LKB Rudnik # 93 U18 SK -- DUDEK Sylwester # Z/4856/11 2019
9 s 1 2:44.29 GRZYWACZ Dawid UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD --
10 s 1 2:45.55 OLCZYK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD -- #
11 s 1 2:48.77 RYSIAK Piotr STS Skarżysko-Kamienna 92 U20 SK -- #
12 s 1 2:48.88 JOŃCA Adrian UKS Żaczek Połaniec 93 U18 SK -- #
1 s 2 2:57.49 ¦WITAŁA Piotr STS Skarżysko-Kamienna 93 U18 SK --
2 s 2 3:02.22 KWIATKOWSKI Arkadiusz ULKS Gryf Rytwiany 96 U16 SK -- #
3 s 2 3:05.34 MAGNOWSKI Maciej RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ --
4 s 2 3:18.00 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U14 MZ -- TRZOS Leszek Z/0695/14 2019 2
5 s 2 3:34.43 LINOWSKI Michał ULKS Gryf Rytwiany 98 U14 SK --
6 s 2 3:37.62 BABIK Mariusz KKL Kielce 93 U18 SK -- #
2000 m M
1 5:49.80 URBASZEK Krystian MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD --
2 5:58.35 STANIEK Mirosław UMKS Ostrowia Ostrowiec ¦w. 90 U23 SK --
3 6:35.23 LUBIŃSKI Jarosław KKL Kielce 91 U20 SK -- B.D. # Z/2432/11 2019 BEZ
4 6:40.95 PIETRAS Zbigniew LKB Rudnik 61 Masters SK -- B.D. BEZ
Wzwyż M
1 1.85 ZALEGA Paweł UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD III B.D. 2
2 1.85 FLEJTERSKI Mariusz UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD III
3 1.75 WACŁAWIAK Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 92 U20 LD IV
4 1.75 PODSIADŁO Aleksander ULKS Gryf Rytwiany 95 U16 SK IV KALWAT Marek # 3
5 1.50 GURBIEL Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 93 U18 LD --
6 1.45 WÓJCIK Mateusz KKL Kielce 96 U16 SK --
7 1.45 MICHALSKI Konrad SSR Olimp Strawczyn # 98 U14 SK -- #
8 1.45 KARLIŃSKI Dawid MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD -- #
9 1.35 MICHALSKI Wiktor UKS WiR Łopuszno # 97 U14 SK -- B.D. BEZ
W dal M
1 6.49 PACAN Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD +2.5 III B.D.
2 6.42 WASIK Mateusz KKL Kielce 91 U20 SK +1.9 III
3 6.35 ZALEGA Paweł UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD +1.6 III B.D. 2
4 5.99 BORKOWSKI Piotr RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ +1.3 IV
5 5.85 KUCHARCZYK Karol UKS Trójka Sandomierz 93 U18 SK +3.1 --
6 5.44 KUNDERA Radosław KKL Kielce 95 U16 SK +4.4 -- #
7 5.43 OCHAB Łukasz KKL Kielce 94 U18 SK +3.2 --
8 5.42 FLEJTERSKI Mariusz UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD +3.8 --
Kula (4) M
1 14.88 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ III #
2 14.82 OPOCZYŃSKI Cezary MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD III
3 14.12 KARCZMARCZYK Stanisław LKS Stal Mielec 95 U16 PK III
4 12.70 WOŁOWIK Mateusz RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ V #
5 11.81 GO¬DZIEWICZ Michał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD V
6 10.98 WASILEWSKI Karol MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD --
7 10.24 JOACHIMIAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
8 10.13 MICHAŁOWSKI Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
9 10.10 ŁOPATA Adrian MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
10 8.67 FELCZAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
11 8.07 KACZMAREK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
Kula (5) M
1 17.24 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD II
2 16.28 ZAŁOGA Robert MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD II
3 14.13 MUNIK Dominik RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ III
4 13.00 ¦MIECHOWSKI Mateusz ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ IV
5 10.40 ZARYCHTA Michał KKL Kielce 93 U18 SK --
6 8.98 KACZMAREK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
7 8.43 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz # Z/4681/11 2019 1
Kula (6) M
1 15.93 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U20 LD II
2 14.55 MOSTEK Marcin RLTL ZTE Radom 91 U20 MZ II
Kula (7.26) M
1 17.74 ZBROSZCZYK Kamil KKL Kielce 87 Sen SK M
2 15.10 BORKOWSKI Daniel KKL Kielce 84 Sen SK I #
3 14.36 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ II
Dysk (1) M
1 43.55 OPOCZYŃSKI Cezary MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD III
2 41.02 WASILEWSKI Karol MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD III
3 39.25 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander # Z/4609/11 2018 1
4 38.99 JÓ¬WIAK Damian MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD IV
5 33.62 GO¬DZIEWICZ Michał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD V
6 28.68 SIEK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD --
7 27.78 MICHAŁOWSKI Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
8 25.72 WITCZAK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 95 U16 LD --
9 20.70 KO¦MIDER Damian MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD --
10 20.12 JOACHIMIAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
Dysk (1.5) M
1 57.49 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD I
2 54.89 ZAŁOGA Robert MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD I
3 47.92 RUTKOWSKI Maciej MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD II #
4 40.47 WALCZAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD III
5 40.41 SOBOLEWSKI Kacper MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD III GO¬DZIK Beata #
6 37.02 KĘSKI Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 93 U18 LD IV #
7 30.21 RUDYK Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
8 29.86 MAZUR Daniel UKS Żaczek Połaniec 93 U18 SK --
9 22.49 KACZMAREK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
Dysk (1.75) M
1 47.86 PĘKALSKI Krzysztof KKL Kielce 92 U20 SK II KALWAT Marek # 2
2 47.86 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U20 LD II
3 36.76 WACŁAWIAK Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 92 U20 LD IV
Dysk (2) M
1 47.60 BELTER Artur MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD I B.D. B.D. 1
2 46.79 ZBROSZCZYK Kamil KKL Kielce 87 Sen SK I
3 44.60 DĘBICKI Sebastian ULKS Technik Trzcinica 78 Sen PK II
4 39.26 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ III
Młot (4) M
1 55.18 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U16 LU III ZDYBEL Aleksander # Z/4609/11 2018 1
2 26.33 RAJCH Daniel KKL Kielce 95 U16 SK --
Młot (5) M
1 58.80 MARSZAŁEK Wojciech LKS Stal Mielec 93 U18 PK II
2 53.98 KO¬BIAŁ Marcin KKL Kielce 93 U18 SK III #
3 46.10 GÓRA Rafał UKS Błyskawica Domaniewice 93 U18 LD IV
4 44.77 KRZESIŃSKI Ryszard niest. Warszawa # 93 U18 MZ IV
5 39.95 BˇK Jakub KKL Kielce 94 U18 SK --
6 28.34 BˇK Kamil KKL Kielce 94 U18 SK --
Młot (6) M
1 60.01 FURMANEK Tomasz KKL Kielce 91 U20 SK I #
2 50.82 STUPSKI Adrian MUKS Park Zduńska Wola 91 U20 LD III
3 42.98 MROCZEK Karol KKL Kielce 92 U20 SK IV
4 36.82 KOZAK Mirosław KS Wisła Puławy 92 U20 LU IV #
Młot (7.26) M
1 55.48 SZEWCZYK Dominik KKL Kielce 86 Sen SK I #
2 45.38 CIOSK Radosław KKL Kielce 80 Sen SK II #
3 41.92 FURMANEK Grzegorz KKL Kielce 66 Masters SK III #
Oszczep (600) M
1 45.22 WOŁOWIK Mateusz RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ IV #
2 34.74 STOBIECKI Igor RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ --
3 31.22 BOBROWSKI Mateusz ULKS Gryf Rytwiany 96 U16 SK --
Oszczep (700) M
1 45.36 SZCZEPANIAK Jakub KS Wisła Puławy 93 U18 LU IV #
2 44.88 KOZAK Przemysław KS Wisła Puławy 93 U18 LU -- #
3 39.81 KARLIŃSKI Dawid MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD -- #
4 35.82 GURBIEL Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 93 U18 LD --
Oszczep (800) M
  37.44 WACŁAWIAK Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 92 U20 LD --
1 62.44 KRĘPLEWSKI Damian MKS Tomaszów Mazowiecki 89 U23 LD I
2 53.82 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ III
3 44.76 KOZAK Mirosław KS Wisła Puławy 92 U20 LU IV #
4 44.45 JOŃSKI Łukasz KS Wisła Puławy 92 U20 LU IV
5 43.95 BOROWIK Krzysztof UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.856917142868 sekund