Toruń 20.08.2010
32 Memoriał im. Grzegorza Duneckiego
60 m K
1 s 1 8.45 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP 0.0 -- KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2019 1
3 s 1 8.99 BARTOSIK Ewa OKLA Ostrołęka # 51 Masters MZ 0.0 -- WITKOWSKI Bartosz # Z/0624/13 2013 BEZ
4 s 1 9.09 ORŁOWSKA Kinga MKL Toruń 96 U16 KP 0.0 --
5 s 1 9.16 KUDEŁKA Izabela niest. Z.Góra # 67 Masters LB 0.0 -- B.D. BEZ
100 m K
1 s 1 11.57 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U23 KP +0.4 M LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2019 MM
2 s 1 11.78 JESCHKE Marta SKLA Sopot 86 Sen PM +0.4 M #
3 s 1 12.06 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +0.4 I
4 s 1 12.22 WESOŁOWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 90 U23 PM +0.4 II #
5 s 1 12.74 WIERUSZEWSKA Marta RKS Łódź 94 U18 LD +0.4 II B.D.
1 s 2 12.49 KALINOWSKA Zuzanna MKL Toruń 93 U18 KP -0.1 II
2 s 2 12.55 BURMISTRZAK Magdalena LKS Vectra Włocławek # 88 U23 KP -0.1 II B.D. BEZ
3 s 2 12.66 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -0.1 II B.D. # M
4 s 2 12.74 LANGE Hanna KL Lechia Gdańsk 90 U23 PM -0.1 II DZIĄBA Boguslaw # Z/4790/11 2013 1
5 s 2 12.84 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U18 KP -0.1 III B.D. BEZ
6 s 2 12.85 GĄSOWSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek # 78 Sen KP -0.1 III NOWAKOWSKI Marian B.D. , Z/2737/19 , 2019 3
7 s 2 13.13 SZEWCZYK Jadwiga MKL Toruń 92 U20 KP -0.1 III B.D. 3
1 s 3 12.77 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U18 KP -0.4 III #
2 s 3 12.97 CHAŁUPKA Daria KS AZS AWF Poznań # 90 U23 WP -0.4 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3935/11 2012 BEZ
3 s 3 13.11 KUTA Bianka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP -0.4 III B.D. BEZ
4 s 3 13.41 PIEŁOWSKA Roma SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP -0.4 IV B.D. BEZ
5 s 3 13.46 KOWALCZYK Karolina RKS Łódź 92 U20 LD -0.4 IV
5 s 3 13.46 WRÓBEL Agnieszka KS Żeglina Sieradz 92 U20 LD -0.4 IV
7 s 3 13.52 CHRAPIŃSKA Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -0.4 IV #
1 s 4 14.03 STASIAK Paulina MKLA Łęczyca 91 U20 LD +1.2 --
2 s 4 14.25 STASIAK Katarzyna RKS Łódź 94 U18 LD +1.2 --
1 s 5 13.40 DZIEWIĄTAK Arletta RKS Łódź 95 U16 LD +0.6 IV #
2 s 5 13.65 NIEDŹWIECKA Daria SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP +0.6 IV
3 s 5 13.66 KABAT Andżelika MUKL Brodnica 95 U16 KP +0.6 IV
4 s 5 15.12 CZARKOWSKA Milena RKS Łódź 94 U18 LD +0.6 --
5 s 5 15.21 MIODUSZEWSKA Izabela RKS Łódź 96 U16 LD +0.6 --
1 s 6 13.62 BYLEWSKA Anna MUKL Brodnica 97 U14 KP +0.5 IV
2 s 6 13.83 TRZCIŃSKA Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP +0.5 -- B.D. # 3
3 s 6 14.09 STUSIO Monika RKS Łódź 95 U16 LD +0.5 V #
4 s 6 14.46 ORŁOWSKA Kinga MKL Toruń 96 U16 KP +0.5 V
1 s 7 14.36 BARTOSIK Ewa OKLA Ostrołęka # 51 Masters MZ 0.0 -- WITKOWSKI Bartosz # Z/0624/13 2013 BEZ
2 s 7 14.85 KUDEŁKA Izabela niest. Z.Góra # 67 Masters LB 0.0 -- B.D. BEZ
200 m K
1 s 1 24.49 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +0.1 I
2 s 1 24.90 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U23 KP +0.1 I BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2019 MM
3 s 1 25.09 BURMISTRZAK Magdalena LKS Vectra Włocławek # 88 U23 KP +0.1 II B.D. BEZ
4 s 1 25.58 GĄSOWSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek # 78 Sen KP +0.1 II NOWAKOWSKI Marian B.D. , Z/2737/19 , 2019 3
5 s 1 25.84 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +0.1 II B.D. # M
6 s 1 25.92 WIERUSZEWSKA Marta RKS Łódź 94 U18 LD +0.1 II B.D.
7 s 1 25.96 JANIK Marta LKS Lubusz Słubice 88 U23 LB +0.1 II
1 s 2 26.10 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +0.3 II B.D. BEZ
2 s 2 26.37 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U18 KP +0.3 III #
3 s 2 26.44 KUTA Bianka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP +0.3 III B.D. BEZ
4 s 2 27.07 PIECHOWSKA Monika MKL Toruń # 92 U20 KP +0.3 III MAŃKOWSKI Bogumił 2
1 s 3 27.84 KOWALCZYK Karolina RKS Łódź 92 U20 LD +0.8 IV
2 s 3 28.33 TRZCIŃSKA Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP +0.8 IV B.D. # 3
3 s 3 28.51 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP +0.8 V LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/1569/12 2019 1
4 s 3 28.77 GOŁĘBIOWSKA Gabriela KS AZS AWF Poznań # 90 U23 WP +0.8 -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/3934/11 2012 3
5 s 3 31.53 CZARKOWSKA Milena RKS Łódź 94 U18 LD +0.8 --
1 s 4 28.15 ROGOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 94 U18 KP +0.1 IV
2 s 4 28.22 KLIMKOWSKA Agata RKS Łódź 93 U18 LD +0.1 IV
3 s 4 28.27 BYLEWSKA Anna MUKL Brodnica 97 U14 KP +0.1 IV
1 s 5 27.06 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń # 93 U18 KP +0.1 III #
2 s 5 27.90 WSZELAK Sandra LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP +0.1 IV ZIÓŁKOWSKI Marek Z/3677/11 3
3 s 5 28.24 WRÓBEL Agnieszka KS Żeglina Sieradz 92 U20 LD +0.1 IV
4 s 5 28.45 NIEDŹWIECKA Daria SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP +0.1 IV
5 s 5 28.75 KABAT Andżelika MUKL Brodnica 95 U16 KP +0.1 V
6 s 5 29.92 KACPRZYK Faustyna KL Kopernik Toruń 97 U14 KP +0.1 V MAŃKOWSKI Bogumił
7 s 5 29.97 STASIAK Katarzyna RKS Łódź 94 U18 LD +0.1 --
1 s 6 30.42 KUDEŁKA Izabela niest. Z.Góra # 67 Masters LB +0.3 -- B.D. BEZ
3 s 6 30.92 BARTOSIK Ewa OKLA Ostrołęka # 51 Masters MZ +0.3 -- WITKOWSKI Bartosz # Z/0624/13 2013 BEZ
800 m K
1 s 1 2:09.59 KOWALSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 85 Sen KP I NOWAKOWSKI Marian Z/2631/11 2019 MM
2 s 1 2:18.21 WALKIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/4436/11 2
3 s 1 2:24.46 SOBKA Anna LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0039/12 BEZ
4 s 1 2:27.72 GAWŁOWSKA Daria LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2633/11 2017 3
5 s 1 2:28.58 GÓRNA Agata MUKL Brodnica 96 U16 KP IV
6 s 1 2:29.98 ZABOROWSKA Sylwia LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP IV #
7 s 1 2:31.02 FOJ Oliwia MUKL Brodnica 95 U16 KP IV
8 s 1 2:31.47 PAWIŃSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2634/11 2
9 s 1 2:35.24 PSZUK Beata MUKL Brodnica 94 U18 KP --
10 s 1 2:37.46 KOWALSKA Patrycja GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP --
11 s 1 2:39.56 GRZESIKOWSKA Natalia LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0232/12 3
300 m pł K
1 s 1 48.48 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP III KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2019 1
2 s 1 50.40 JANKOWSKA Marlena LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/3678/11 BEZ
3 s 1 51.64 FLIS Katarzyna AZS Łódź # 96 U16 LD IV BLAUSZ Henryka B.D. # Z/1329/12 2019 1
4 s 1 52.39 RYGIELSKA Aleksandra MKL Toruń 96 U16 KP V
5 s 1 55.51 KALACZYŃSKA Elżbieta MKLA Łęczyca 96 U16 LD -- #
6 s 1 56.16 JASKÓŁA Natalia MKL Toruń 95 U16 KP --
7 s 1 56.76 BASIŃSKA Małgorzata MKLA Łęczyca 96 U16 LD -- #
400 m pł K K
1 s 1 60.97 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa # 90 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/2534/11 2019 M
2 s 1 62.01 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U23 PD I #
3 s 1 62.20 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 88 U23 KP I BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2411/11 2018 2
4 s 1 63.27 LABUDDA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 90 U23 PM II B.D. BEZ
5 s 1 67.87 POSZYTEK Paulina AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM III #
1 s 2 66.81 MOJSIEJ Zuzanna RKS Łódź 93 U18 LD III GOWORSKI Tomasz 2
2 s 2 66.85 SZYMAŃSKA Karolina RKS Łódź 93 U18 LD III #
3 s 2 70.77 STRZYŻ Izabela SKLA Sopot 90 U23 PM --
4 s 2 72.05 PIĄTKOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP IV
5 s 2 72.54 RZEPECKA Karolina RKS Łódź 93 U18 LD IV
Tyczka K
1 f 1 3.80 MICHALSKA Joanna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP M #
2 f 1 3.60 WARAWĄSOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP I
3 f 1 3.20 FRĄCKOWIAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 90 U23 PM II #
W dal K
1 f 1 5.46 KILIŃSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM +2.2 II
2 f 1 5.36 LANGE Hanna KL Lechia Gdańsk 90 U23 PM +0.8 III DZIĄBA Boguslaw # Z/4790/11 2013 1
3 f 1 5.18 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U18 KP +0.5 III #
4 f 1 4.69 WSZELAK Sandra LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP +1.2 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/3677/11 3
5 f 1 4.56 TRĘBSKA Agata UKS Korabka Łowicz 96 U16 LD +0.3 V KARMELITA Sławomir # BEZ
6 f 1 4.33 WOŹNICKA Zuzanna RKS Łódź 96 U16 LD 0.0 -- #
7 f 1 3.82 PARTYKA Alicja RKS Łódź 96 U16 LD -0.1 -- #
Kula (3) K
1 f 1 9.36 KUBACKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP --
Kula (4) K
1 f 1 9.69 GAWROŃSKA Helena RKS Łódź 92 U20 LD IV
1 f 1 13.95 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
1 f 1 14.70 KANIEWSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz 90 U23 KP I
2 f 1 14.28 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP I NOWAK Grzegorz # Z/2107/11 2019 M
3 f 1 11.32 WEISS Marta MUKS Kadet Rawicz # 90 U23 WP III #
Młot (4) K
1 f 1 21.74 GAWROŃSKA Helena RKS Łódź 92 U20 LD --
1 f 1 64.46 SZEWA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U23 KP M
2 f 1 56.64 WEISS Marta MUKS Kadet Rawicz # 90 U23 WP I #
3 f 1 43.08 ŁASKA Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP II B.D. BEZ
4 f 1 34.20 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP -- NOWAK Grzegorz # Z/2107/11 2019 M
Oszczep (600) K
1 f 1 39.71 PROĆ Adrianna KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/3630/11 2017 2
1 f 1 44.90 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U16 PM I WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
2 f 1 43.67 KULAS Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM II
4 f 1 35.95 WIECZORKOWSKA Agata GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP III
5 f 1 34.59 NAWROTEK Joanna MKLA Łęczyca 94 U18 LD III #
6 f 1 33.55 GAWROŃSKA Helena RKS Łódź 92 U20 LD IV
7 f 1 30.93 KULIGOWSKA Małgorzata RKS Łódź # 94 U18 LD IV B.D. # BEZ
8 f 1 28.51 BIAŁA Monika SKLA Słupsk 97 U14 PM V #
9 f 1 25.10 MARCISZEWICZ Kinga SKLA Słupsk 97 U14 PM -- #
10 f 1 23.33 KARWOWSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 95 U16 LD -- B.D. # BEZ
60 m M
1 s 1 6.90 WIADEREK Piotr SKLA Sopot # 84 Sen PM 0.0 --
2 s 1 7.42 GRABOWICZ Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP 0.0 --
3 s 1 7.45 KOBYLARZ Radosław BKS Bydgoszcz 94 U18 KP 0.0 -- B.D. 3
4 s 1 7.55 BUDZANOWSKI Mateusz LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP 0.0 --
1 s 2 6.74 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 U20 WP 0.0 -- GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
2 s 2 6.90 GIŻYŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ 0.0 -- #
3 s 2 7.00 DOMAGAŁA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM 0.0 -- #
4 s 2 7.36 KURDELSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz 90 U23 KP 0.0 -- B.D. BEZ
5 s 2 7.52 MEGGER Karol GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP 0.0 -- B.D. BEZ
6 s 2 7.61 KAŹMIERCZAK Piotr SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP 0.0 -- B.D. BEZ
1 s 3 7.04 KRZEMIŃSKI Michał SSA Legia 1926 Warszawa 83 Sen MZ 0.0 --
2 s 3 7.10 BŁOCIAN Rafał LKLA Krokus Astromal Leszno 86 Sen WP 0.0 -- PTAK Krzysztof M
3 s 3 7.11 DOLECKI Grzegorz GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP 0.0 -- B.D. B.D. BEZ
4 s 3 7.21 DROŻDŻ Patryk RKS Łódź 94 U18 LD 0.0 -- #
5 s 3 7.41 TOMASZEWSKI Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM 0.0 -- #
6 s 3 7.91 KIETLA Robert RKS Łódź 94 U18 LD 0.0 --
1 s 4 7.23 ŚWIGOŃ Jaromir SKLA Sopot 90 U23 PM 0.0 --
2 s 4 7.35 I O AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM 0.0 -- #
3 s 4 7.44 KONSTAŃCZUK Arkadiusz KS Podlasie Białystok # 79 Sen PD 0.0 -- B.D. GOWORSKI Tomasz # Z/5451/15 2015 BEZ
4 s 4 7.52 WIŚNIEWSKI Bartosz RKS Łódź # 93 U18 LD 0.0 -- #
5 s 4 7.55 MAŁKIEWICZ Krzysztof MKS Sambor Tczew 73 Masters PM 0.0 --
6 s 4 7.55 DYJECIŃSKI Adrian LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP 0.0 -- WIERZBICKI Dariusz B.D. Z/3680/11 BEZ
1 s 5 6.99 SIROCKI Szymon SKLA Sopot 90 U23 PM 0.0 --
2 s 5 7.16 URBANIAK Dawid OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP 0.0 --
3 s 5 7.54 MYŚLIWIEC Juliusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP 0.0 --
4 s 5 7.78 FRANKIEWICZ Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP 0.0 --
5 s 5 8.04 PĄPERSKI Bartłomiej RKS Łódź 93 U18 LD 0.0 -- #
1 s 6 7.23 PRYLEWSKI Mateusz MUKL Brodnica 93 U18 KP 0.0 --
2 s 6 7.29 ANDRYSIAK Tomasz RKS Łódź 93 U18 LD 0.0 --
3 s 6 7.39 KOŃCZAL Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP 0.0 --
4 s 6 7.43 GOŹDZIEWICZ Jakub KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD 0.0 -- #
5 s 6 7.45 RATAJCZAK Mateusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP 0.0 --
6 s 6 7.58 SŁOMCZYŃSKI Damian RKS Łódź 92 U20 LD 0.0 --
7 s 6 8.34 FRYDRYCH Damian RKS Łódź 94 U18 LD 0.0 --
1 s 7 7.27 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań # 92 U20 WP 0.0 -- #
2 s 7 7.29 KWIATKOWSKI Tomasz RKS Łódź 91 U20 LD 0.0 -- #
3 s 7 7.33 GIERSZEWSKI Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 94 U18 PM 0.0 -- #
4 s 7 7.51 OLENDER Michał MKL Toruń 96 U16 KP 0.0 -- #
5 s 7 7.51 JANKOWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP 0.0 --
6 s 7 7.64 ANIŚKO Jakub MKL Toruń 94 U18 KP 0.0 -- #
7 s 7 7.65 URBAŃSKI Kacper MKLA Łęczyca 94 U18 LD 0.0 --
8 s 7 7.71 ZAREMBA Adam GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP 0.0 -- #
9 s 7 7.74 PLESS Karol GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP 0.0 --
1 s 8 7.99 KOWALCZYK Oskar RKS Łódź 95 U16 LD 0.0 --
2 s 8 8.10 WEIWER Michał MKL Toruń 96 U16 KP 0.0 --
3 s 8 8.41 WIĄCEK Stanisław niest. Szczecin # 53 Masters ZP 0.0 -- B.D. BEZ
4 s 8 8.65 SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki # 57 Masters LD 0.0 -- B.D. LIPIŃSKI Leszek , Z/1756/18 , 2019 BEZ
5 s 8 8.77 ŁEPKOWSKI Damian MKL Toruń 96 U16 KP 0.0 --
1 s 9 7.70 KRAUZE Jerzy KL Bałtyk Koszalin # 63 Masters ZP 0.0 -- B.D. Z/4866/18 2019 BEZ
2 s 9 7.87 LORENZ Sylwester OŚ AZS Poznań # 50 Masters WP 0.0 -- B.D. GOWORSKI Tomasz # BEZ
3 s 9 8.04 NOWAKOWSKI Ryszard niest. Katowice # 54 Masters SL 0.0 -- B.D. BEZ
6 s 9 8.75 KOSTRO Włodzimierz niest. Poznań # 43 Masters WP 0.0 --
8 s 9 9.19 JÓŹWIAK Alfred niest. Warszawa # 42 Masters MZ 0.0 --
100 m M
1 s 1 10.57 WIADEREK Piotr SKLA Sopot # 84 Sen PM +0.8 M
2 s 1 10.84 DOMAGAŁA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM +0.8 I #
3 s 1 10.86 SIROCKI Szymon SKLA Sopot 90 U23 PM +0.8 I
4 s 1 10.93 BŁOCIAN Rafał LKLA Krokus Astromal Leszno 86 Sen WP +0.8 II PTAK Krzysztof M
5 s 1 11.05 KRZEMIŃSKI Michał SSA Legia 1926 Warszawa 83 Sen MZ +0.8 II
6 s 1 11.76 MAŁKIEWICZ Krzysztof MKS Sambor Tczew 73 Masters PM +0.8 --
7 s 1 11.80 KAŁA Tomasz GKS Olimpia Grudziądz 90 U23 KP +0.8 -- #
1 s 2 10.46 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 U20 WP +1.4 M GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
2 s 2 11.09 URBANIAK Dawid OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP +1.4 II
3 s 2 11.27 PRYLEWSKI Mateusz MUKL Brodnica 93 U18 KP +1.4 II
4 s 2 11.66 KURDELSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz 90 U23 KP +1.4 III B.D. BEZ
5 s 2 11.88 KONSTAŃCZUK Arkadiusz KS Podlasie Białystok # 79 Sen PD +1.4 -- B.D. GOWORSKI Tomasz # Z/5451/15 2015 BEZ
6 s 2 11.99 KAŹMIERCZAK Piotr SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP +1.4 IV B.D. BEZ
1 s 3 11.27 KNIEFEL Bartosz MUKL Brodnica # 88 U23 KP +0.3 II B.D. 2
2 s 3 11.28 ŚWIGOŃ Jaromir SKLA Sopot 90 U23 PM +0.3 II
3 s 3 11.77 WIŚNIEWSKI Bartosz RKS Łódź # 93 U18 LD +0.3 IV #
4 s 3 11.89 MEGGER Karol GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP +0.3 IV B.D. BEZ
5 s 3 12.05 KOBYLARZ Radosław BKS Bydgoszcz 94 U18 KP +0.3 IV B.D. 3
6 s 3 12.61 KOWALCZYK Oskar RKS Łódź 95 U16 LD +0.3 V
1 s 4 10.88 GIŻYŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -0.3 I #
2 s 4 11.30 DOLECKI Grzegorz GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP -0.3 II B.D. B.D. BEZ
3 s 4 11.68 TOMASZEWSKI Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM -0.3 III #
4 s 4 11.83 GOŹDZIEWICZ Jakub KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD -0.3 -- #
5 s 4 11.84 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań # 92 U20 WP -0.3 IV #
6 s 4 12.03 BUDZANOWSKI Mateusz LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP -0.3 IV
7 s 4 12.05 MYŚLIWIEC Juliusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP -0.3 IV
1 s 5 11.66 GIERSZEWSKI Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 94 U18 PM +0.8 III #
2 s 5 11.66 I O AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM +0.8 III #
3 s 5 11.81 JANKOWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP +0.8 IV
4 s 5 11.88 OLENDER Michał MKL Toruń 96 U16 KP +0.8 IV #
5 s 5 12.09 ANIŚKO Jakub MKL Toruń 94 U18 KP +0.8 IV #
6 s 5 12.58 KIETLA Robert RKS Łódź 94 U18 LD +0.8 --
1 s 6 11.29 KWIATKOWSKI Tomasz RKS Łódź 91 U20 LD +0.1 II #
2 s 6 11.54 GRABOWICZ Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP +0.1 III
3 s 6 11.82 RATAJCZAK Mateusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP +0.1 IV
4 s 6 11.91 SŁOMCZYŃSKI Damian RKS Łódź 92 U20 LD +0.1 IV
5 s 6 11.95 DYJECIŃSKI Adrian LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP +0.1 IV WIERZBICKI Dariusz B.D. Z/3680/11 BEZ
6 s 6 12.25 PLESS Karol GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +0.1 --
7 s 6 13.30 FRYDRYCH Damian RKS Łódź 94 U18 LD +0.1 --
1 s 7 11.24 ANDRYSIAK Tomasz RKS Łódź 93 U18 LD 0.0 II
2 s 7 11.37 DROŻDŻ Patryk RKS Łódź 94 U18 LD 0.0 III #
3 s 7 11.74 KOŃCZAL Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP 0.0 III
4 s 7 11.78 ZAREMBA Adam GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP 0.0 IV #
5 s 7 12.24 FRANKIEWICZ Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP 0.0 --
6 s 7 12.74 PĄPERSKI Bartłomiej RKS Łódź 93 U18 LD 0.0 -- #
7 s 7 13.80 ŁEPKOWSKI Damian MKL Toruń 96 U16 KP 0.0 --
1 s 8 12.32 KRAUZE Jerzy KL Bałtyk Koszalin # 63 Masters ZP -0.2 -- B.D. Z/4866/18 2019 BEZ
2 s 8 12.65 ANTKOWIAK Mirosław niest. Łódź # 62 Masters LD -0.2 --
3 s 8 12.75 LORENZ Sylwester OŚ AZS Poznań # 50 Masters WP -0.2 -- B.D. GOWORSKI Tomasz # BEZ
4 s 8 13.56 WIĄCEK Stanisław niest. Szczecin # 53 Masters ZP -0.2 -- B.D. BEZ
5 s 8 14.06 SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki # 57 Masters LD -0.2 -- B.D. LIPIŃSKI Leszek , Z/1756/18 , 2019 BEZ
6 s 8 14.84 JÓŹWIAK Alfred niest. Warszawa # 42 Masters MZ -0.2 --
1 s 9 12.98 NOWAKOWSKI Ryszard niest. Katowice # 54 Masters SL -0.3 -- B.D. BEZ
4 s 9 14.12 KOSTRO Włodzimierz niest. Poznań # 43 Masters WP -0.3 --
200 m M
1 s 1 21.11 WIADEREK Piotr SKLA Sopot # 84 Sen PM +0.5 M
2 s 1 21.16 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 U20 WP +0.5 M GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
3 s 1 21.73 DOMAGAŁA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM +0.5 I #
4 s 1 21.86 BŁOCIAN Rafał LKLA Krokus Astromal Leszno 86 Sen WP +0.5 I PTAK Krzysztof M
5 s 1 22.28 SIROCKI Szymon SKLA Sopot 90 U23 PM +0.5 II
6 s 1 22.30 KRZEMIŃSKI Michał SSA Legia 1926 Warszawa 83 Sen MZ +0.5 II
7 s 1 22.42 GIŻYŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +0.5 II #
8 s 1 22.88 ŚWIGOŃ Jaromir SKLA Sopot 90 U23 PM +0.5 III
1 s 2 24.30 MYŚLIWIEC Juliusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP +0.9 IV
2 s 2 25.10 KOŃCZAL Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP +0.9 --
3 s 2 25.52 KOWALCZYK Oskar RKS Łódź 95 U16 LD +0.9 V
4 s 2 25.94 KIETLA Robert RKS Łódź 94 U18 LD +0.9 --
1 s 3 23.72 TOMASZEWSKI Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM -0.1 IV #
2 s 3 23.73 MAŁKIEWICZ Krzysztof MKS Sambor Tczew 73 Masters PM -0.1 --
3 s 3 23.77 SŁOMCZYŃSKI Damian RKS Łódź 92 U20 LD -0.1 IV
4 s 3 24.07 ZAREMBA Adam GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP -0.1 IV #
1 s 4 22.80 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań # 92 U20 WP +0.9 II #
2 s 4 22.95 PRYLEWSKI Mateusz MUKL Brodnica 93 U18 KP +0.9 III
3 s 4 23.12 GRABOWICZ Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP +0.9 III
4 s 4 24.16 MEGGER Karol GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP +0.9 IV B.D. BEZ
1 s 5 22.34 KNIEFEL Bartosz MUKL Brodnica # 88 U23 KP +0.5 II B.D. 2
2 s 5 23.27 DOLECKI Grzegorz GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP +0.5 III B.D. B.D. BEZ
3 s 5 23.54 JANKOWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP +0.5 III
4 s 5 23.84 I O AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM +0.5 IV #
5 s 5 24.34 GOŹDZIEWICZ Jakub KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD +0.5 -- #
6 s 5 24.43 GIERSZEWSKI Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 94 U18 PM +0.5 -- #
7 s 5 24.63 BUDZANOWSKI Mateusz LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP +0.5 --
8 s 5 26.81 FRYDRYCH Damian RKS Łódź 94 U18 LD +0.5 --
1 s 6 22.35 KWIATKOWSKI Tomasz RKS Łódź 91 U20 LD +0.2 II #
2 s 6 22.65 ANDRYSIAK Tomasz RKS Łódź 93 U18 LD +0.2 II
3 s 6 23.82 DYJECIŃSKI Adrian LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP +0.2 IV WIERZBICKI Dariusz B.D. Z/3680/11 BEZ
4 s 6 24.97 ANTKOWIAK Mirosław niest. Łódź # 62 Masters LD +0.2 --
5 s 6 25.01 KRAUZE Jerzy KL Bałtyk Koszalin # 63 Masters ZP +0.2 -- B.D. Z/4866/18 2019 BEZ
7 s 6 28.66 SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki # 57 Masters LD +0.2 -- B.D. LIPIŃSKI Leszek , Z/1756/18 , 2019 BEZ
1 s 7 26.13 LORENZ Sylwester OŚ AZS Poznań # 50 Masters WP +0.2 -- B.D. GOWORSKI Tomasz # BEZ
2 s 7 28.16 WIĄCEK Stanisław niest. Szczecin # 53 Masters ZP +0.2 -- B.D. BEZ
4 s 7 28.45 KOSTRO Włodzimierz niest. Poznań # 43 Masters WP +0.2 --
400 m M
1 s 1 48.05 OSTROWSKI Rafał KU AZS PWSZ w Tarnowie # 85 Sen MA I #
2 s 1 49.61 WOJCIECHOWSKI Adam LUKS Inowrocław 88 U23 KP II DRELISZAK Ryszard # Z/3556/11 2012 BEZ
3 s 1 49.77 RONOWICZ Mateusz MUKL Brodnica 91 U20 KP II B.D. B.D. 3
4 s 1 49.99 HUDZIAK Marek OŚ AZS Poznań # 87 Sen WP II REJEWSKI Robert B.D. Z/5131/11 2019 3
5 s 1 50.76 KUĆ Wojciech OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP III
6 s 1 50.95 SOBCZAK Michał OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP III #
7 s 1 52.24 KURAŚ Emil RKS Łódź 93 U18 LD III
1 s 2 51.02 WIERZBOWSKI Michał MKL Toruń 92 U20 KP III
2 s 2 52.69 OSHINYEMI Edward BKS Bydgoszcz 92 U20 KP III #
3 s 2 54.07 SZCZEPANEK Konrad RKS Łódź 94 U18 LD IV
4 s 2 54.11 KAMIŃSKI Jakub MUKL Brodnica 94 U18 KP IV
5 s 2 55.13 RACHUBIŃSKI Piotr RKS Łódź 94 U18 LD --
6 s 2 55.79 MICHAŁOWSKI Łukasz LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/4363/11 2011 4
800 m M
1 s 1 1:55.98 ZAWADZKI Mariusz MUKL Brodnica 91 U20 KP II B.D. # 2
2 s 1 1:56.14 KOWALSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP II
3 s 1 1:56.70 OSSOWSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 92 U20 KP II
4 s 1 1:57.42 KALINOWSKI Grzegorz MKL Toruń 90 U23 KP III WOŹNIAK Jacek Z/5137/15 2018 M
5 s 1 1:58.48 BAŃKA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP III
6 s 1 1:59.34 LEŚNIEWSKI Daniel MUKL Brodnica 92 U20 KP III
7 s 1 2:00.26 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard # 89 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew # Z/2160/11 2019 1
8 s 1 2:00.79 OLSZEWSKI Kamil MUKL Brodnica 92 U20 KP III
1 s 2 1:58.84 KOTŁOWSKI Bartosz LKS Ostromecko 92 U20 KP III STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0181/11 2019 2
2 s 2 1:58.91 BUŚ Szymon LKS Ostromecko 92 U20 KP III STANKIEWICZ Błażej STANISLAWSKI Krzysztof # Z/0180/11 2017 BEZ
3 s 2 2:01.64 PUŚCIŃSKI Michał LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2637/11 3
4 s 2 2:10.00 ROGOŻYŃSKI Krystian MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP -- B.D.
5 s 2 2:10.60 ZABOROWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP V
6 s 2 2:13.18 PIOTROWSKI Damian MUKL Brodnica 95 U16 KP -- #
7 s 2 2:17.24 GLISZCZYŃSKI Mateusz MKL Toruń 96 U16 KP --
8 s 2 2:17.35 TOMAS Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 96 U16 KP --
9 s 2 2:18.56 MARTYNOWSKI Tymoteusz LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP -- #
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.01 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP +0.1 II
110 m pł M
2 s 1 16.75 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U20 KP +0.1 IV B.D. # 3
300 m pł M
1 s 1 42.40 SOBIŃSKI Adam MKLA Łęczyca 95 U16 LD III #
2 s 1 43.38 JANKOWSKI Mateusz KS Żeglina Sieradz 95 U16 LD IV
3 s 1 46.94 RZEPECKI Mariusz RKS Łódź 96 U16 LD -- #
4 s 1 48.38 PŁUCIENNIK Patryk MKLA Łęczyca 96 U16 LD -- #
5 s 1 51.01 MATUSIAK Mateusz MKLA Łęczyca 96 U16 LD -- #
1 s 2 43.15 ZACHWIEJA Adam MKLA Łęczyca 95 U16 LD IV #
2 s 2 44.76 GÓRALSKI Konrad MKLA Łęczyca 95 U16 LD V
3 s 2 48.19 WASIAK Sebastian MKLA Łęczyca 95 U16 LD -- #
4 s 2 52.17 AUGUSTYNIAK Jakub MKLA Łęczyca 96 U16 LD -- #
400 m pł M
1 s 1 52.25 BOGUSZ Igor KS Wejher Wejherowo # 89 U23 PM I WALCZAK Mariusz # Z/0282/11 2019
2 s 1 52.56 PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice 89 U23 SL I B.D. B.D. 1
3 s 1 54.74 CHMIELEWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP II
4 s 1 55.30 RUTKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS II #
1 s 2 54.75 KASZUBA Tomasz KL Gdynia 88 U23 PM II
2 s 2 56.67 BUKOWSKI Dariusz SKLA Sopot 89 U23 PM III B.D. BEZ
3 s 2 70.53 SZCZEPANEK Konrad RKS Łódź 94 U18 LD --
4 s 2 71.58 SKUPIŃSKI Michał RKS Łódź 94 U18 LD --
Wzwyż M
1 f 1 1.90 KOCHANOWSKI Tomasz niest. Bydgoszcz # 90 U23 KP III B.D. BEZ
2 f 1 1.85 LEMAN Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM III B.D.
3 f 1 1.75 CIEŚLAK Piotr MKLA Łęczyca 93 U18 LD IV
4 f 1 1.75 LIWOCH Juliusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP IV
5 f 1 1.70 CHODKOWSKI Marcin MKLA Łęczyca 95 U16 LD V #
6 f 1 1.65 GÓRA Sebastian MKLA Łęczyca 95 U16 LD V
7 f 1 1.60 BEDNAREK Piotr MKLA Łęczyca 95 U16 LD -- #
Tyczka M
1 f 1 4.80 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U23 KP I CZAPIEWSKI Wiesław # Z/2184/11 2019 MM
2 f 1 4.80 LISIAK Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U23 KP I #
3 f 1 4.40 SZCZEPAŃSKI Marcin OSOT Szczecin # 90 U23 ZP II #
4 f 1 4.40 KOZŁOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM II
5 f 1 4.30 OBREMBSKI Sławomir SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II
6 f 1 4.30 LEMAN Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM II B.D.
7 f 1 4.30 PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP II B.D. # Z/2178/11 2019 M
W dal M
1 f 1 7.37 UWIJAŁA Krzysztof MKS Sambor Tczew 90 U23 PM 0.0 I GALINSKI Tadeusz Z/2472/11 2019 2
2 f 1 7.25 REJMUS Michał AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM -0.5 I B.D. # Z/2560/11 2017 1
3 f 1 7.01 ROSIAK Michał LKS Vectra Włocławek # 86 Sen KP 0.0 II ZIÓŁKOWSKI Marek Z/3681/11 1
4 f 1 7.00 TYMA Kamil BKS Bydgoszcz 91 U20 KP -0.4 II B.D. # 1
5 f 1 6.93 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U18 KP 0.0 II B.D. # 3
6 f 1 6.69 GRZĄŚLEWICZ Paweł GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP -0.3 III
7 f 1 6.63 DAROSZEWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 91 U20 KP 0.0 III KAŹMIERCZAK Daniel # Z/3122/11 2019 1
8 f 1 6.46 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 88 U23 KP 0.0 III
9 f 1 6.33 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U18 LD +0.1 III ANDRYSIAK Mirosław Z/1037/11 2018 1
10 f 1 5.67 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP 0.0 -- MAGDOWSKI Michał # Z/0429/11 2019 2
Kula (5) M
1 f 1 17.48 KRZYŻAN Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP II B.D. M
2 f 1 15.82 ZYCH Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -- #
3 f 1 14.49 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń # 93 U18 KP III HULISZ Robert Z/4291/11 2018 M
Kula (7.26) M
1 f 1 18.01 ZIELIŃSKI Sylwester LIUKS Kruszwica 89 U23 KP M LUZAK Andrzej # Z/4893/11 2015 1
2 f 1 16.56 KALINOWSKI Jacek SL WKS Zawisza Bydgoszcz 90 U23 KP I B.D. 3
3 f 1 14.63 WOJTCZAK Szymon MUKS Płock # 90 U23 MZ I RÓJ Eugeniusz Z/2459/18 2019
Młot (7.26) M
1 f 1 75.45 FAJDEK Paweł KS Agros Zamość 89 U23 LU MM KUMOR Jolanta # Z/3286/11 2019 MM
2 f 1 68.20 MOLENDA Bartłomiej SL WKS Zawisza Bydgoszcz 88 U23 KP I
Oszczep (600) M
1 f 1 49.96 GOŁĘBIEWSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP III
Oszczep (700) M
1 f 1 68.05 ANTOSIK Piotr UKS Korabka Łowicz 93 U18 LD I KARMELITA Sławomir # Z/0758/11 2014 1
Oszczep (800) M
1 f 1 47.66 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U20 KP III B.D. # 3
1 f 1 75.54 SZPAK Robert KMKL Sztorm Kołobrzeg # 89 U23 ZP M B.D. Z/2180/11 2017 1
2 f 1 74.35 ROZIŃSKI Paweł SKLA Słupsk 87 Sen PM M
3 f 1 71.55 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa # 90 U23 MZ I KRUKOWSKI Michał # Z/2741/11 2019 MM
4 f 1 69.35 PLENER Marcin RKS Skra Warszawa # 90 U23 MZ I KRUKOWSKI Michał Z/5005/11 2016 MM
5 f 1 68.95 JACHIMOWICZ-GŁOGOWSKI Sebastian AZS-AWFiS Gdańsk 86 Sen PM I
6 f 1 64.75 JAKIMOWICZ Karol SKLA Sopot # 87 Sen PM I
7 f 1 63.67 TRZECIAKOWSKI Hubert UKS Cyprianka 88 U23 KP I MAŃKOWSKI Edward Z/4940/11 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.9376490116119 sekund