Częstochowa 22.08.2010
IX Memoriał Artura Szymy i Artura Ociepy
100 m K
1 s 1 12.30 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS 0.0 II #
1 s 1 16.56 OSTROWICZ Dominika CKS Budowlani Częstochowa 99 U12 SL 0.0 -- MICHALSKA Alicja Z/3359/15 2018 BEZ
2 s 1 12.45 SKOCZYLAS Ewelina SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP 0.0 II B.D. # 1
2 s 1 17.65 MICHALSKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 99 U12 SL 0.0 --
3 s 1 12.46 KSIˇŻEK Martyna AZS-AWF Katowice 89 U23 SL 0.0 II
4 s 1 12.67 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA 0.0 II KUKLA Rafał # Z/4751/11 2018 2
5 s 1 12.85 WˇS Patrycja WKS Wawel Kraków 92 U20 MA 0.0 III B.D. BEZ
6 s 1 13.17 WAŻNA Izabela MOSM Tychy 91 U20 SL 0.0 III B.D. B.D. BEZ
7 s 1 13.23 ŁˇCZNA Emilia CKS Budowlani Częstochowa # 91 U20 SL 0.0 IV B.D. 3
1 s 2 12.85 CAŁA Magdalena CKS Budowlani Częstochowa # 91 U20 SL +0.5 III B.D. # 2
2 s 2 12.97 MAMROT Paulina UKS 55 ŁódĽ # 93 U18 LD +0.5 III
3 s 2 13.04 KALISZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL +0.5 III
4 s 2 13.37 HETMAŃCZYK Beata TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL +0.5 IV
5 s 2 13.52 BANASIK Monika WKS Wawel Kraków 90 U23 MA +0.5 -- #
6 s 2 13.62 SIWCZYK Angelika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL +0.5 IV #
7 s 2 13.65 BODURKA Agnieszka WKS Wawel Kraków 89 U23 MA +0.5 -- #
1 s 3 13.45 JARZYNA Aleksandra WKS Wawel Kraków 94 U18 MA 0.0 IV #
2 s 3 13.59 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL 0.0 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
3 s 3 13.76 NAGENGAST Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL 0.0 IV
4 s 3 13.78 GRUCA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL 0.0 IV
5 s 3 14.11 WESOŁOWSKA Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA 0.0 --
6 s 3 14.35 SPÓLNIK Monika WKS Wawel Kraków 90 U23 MA 0.0 -- B.D. BEZ
1 s 4 13.78 HOŁYK Weronika MOSM Tychy 96 U16 SL 0.0 IV
2 s 4 14.02 KWIECIEŃ Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL 0.0 -- #
3 s 4 14.07 GRY¦ Natalia BKL Bełchatów 96 U16 LD 0.0 V MANTYK Łukasz Z/0181/12 2016 3
4 s 4 14.28 RAKOSZA Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL 0.0 V
5 s 4 14.34 GOSZCZYŃSKA Izabela BKL Bełchatów 96 U16 LD 0.0 V
6 s 4 14.35 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 96 U16 SL 0.0 V B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1505/12 , 2019 2
7 s 4 15.27 KULMA Patrycja UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL 0.0 --
200 m K
1 s 1 24.91 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS 0.0 II #
2 s 1 25.48 WOLSKA Marzena AZS-AWF Katowice 82 Sen SL 0.0 II
3 s 1 25.61 KSIˇŻEK Martyna AZS-AWF Katowice 89 U23 SL 0.0 II
4 s 1 25.87 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA 0.0 II KUKLA Rafał # Z/4751/11 2018 2
5 s 1 26.78 KOWALSKA Hanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL 0.0 III
1 s 2 26.04 MAMROT Paulina UKS 55 ŁódĽ # 93 U18 LD +0.1 II
2 s 2 26.52 KALISZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL +0.1 III
3 s 2 26.83 CAŁA Magdalena CKS Budowlani Częstochowa # 91 U20 SL +0.1 III B.D. # 2
4 s 2 27.42 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL +0.1 -- MARMUR Stanisław # Z/2320/11 2018 1
5 s 2 27.69 BANASIK Monika WKS Wawel Kraków 90 U23 MA +0.1 -- #
1 s 3 27.87 BODURKA Agnieszka WKS Wawel Kraków 89 U23 MA 0.0 -- #
2 s 3 28.02 JARZYNA Aleksandra WKS Wawel Kraków 94 U18 MA 0.0 IV #
3 s 3 28.24 KACPRZYK Martyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL 0.0 IV
4 s 3 28.61 SZMIGIEL Aleksandra LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża # 88 U23 PD 0.0 -- B.D. 3
5 s 3 29.47 SPÓLNIK Monika WKS Wawel Kraków 90 U23 MA 0.0 -- B.D. BEZ
1 s 4 28.46 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -1.3 IV GIZA Andrzej B.D. # Z/0180/12 2019 M
2 s 4 29.05 GRUCA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL -1.3 V
3 s 4 29.15 PIASECKA Aleksandra BKL Bełchatów 95 U16 LD -1.3 V
4 s 4 32.09 NOWAK Sabina MKS Ekonomik Nysa 97 U14 OP -1.3 -- SATORA Jan
5 s 4 32.68 GORZKOWSKA Alicja MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP -1.3 -- SATORA Jan
1 s 5 28.89 KWIECIEŃ Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL -0.5 -- #
2 s 5 29.94 WESOŁOWSKA Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.5 --
3 s 5 31.02 BIENIEK Paulina MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP -0.5 -- SATORA Jan Z/3598/11 2011 BEZ
4 s 5 31.56 KULMA Patrycja UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL -0.5 --
400 m K
1 s 1 57.32 HANDZLIK Jolanta AZS-AWF Katowice 89 U23 SL II #
2 s 1 57.58 ROGOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 90 U23 PD II B.D. 3
3 s 1 57.85 PASEK Magdalena TS AKS Chorzów # 90 U23 SL II ZIEMBA Dariusz # Z/2957/11 2019 1
4 s 1 58.93 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 92 U20 MZ II B.D. # 3
5 s 1 61.49 KOZAK Katarzyna KKL Kielce 93 U18 SK III
1 s 2 55.99 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa 87 Sen MZ I #
2 s 2 58.02 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL II B.D. PASZTA Wiesław 1
3 s 2 58.66 MADEJCZYK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL II
4 s 2 58.88 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ II B.D. # 1
5 s 2 59.90 GASIAK Julianna CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL III LAMCH Czesław Z/1860/11 2013 1
6 s 2 61.31 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. # Z/2441/11 2019 1
1 s 3 60.55 KACPRZYK Martyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL III
2 s 3 63.11 PUTOŃ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL IV B.D.
3 s 3 63.29 BŁASZCZAK Jowita MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV #
4 s 3 63.62 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 U20 SL IV B.D. B.D. # Z/4043/11 2019 1
5 s 3 63.64 OBRAŁ Jadwiga WKS Wawel Kraków 89 U23 MA -- B.D.
6 s 3 64.31 BALIŃSKA Ewelina MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL IV
1 s 4 62.37 NOWACKA Nicoleta MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL IV #
2 s 4 63.62 KURPAS Agnieszka TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL IV B.D. B.D.
3 s 4 64.02 GADOMSKA Dominika MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ IV #
4 s 4 66.91 LENERT Natalia MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
5 s 4 68.61 NOWAK Karolina WLKS Wrocław # 97 U14 DS -- #
6 s 4 69.94 PIEGZA Monika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
800 m K
1 s 1 2:10.91 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U23 MZ II B.D. # BEZ
2 s 1 2:11.18 JAKIMOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN II
3 s 1 2:12.26 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 92 U20 MZ II B.D. # 1 LDK!
4 s 1 2:15.53 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD II DˇBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0795/11 2019 1
5 s 1 2:17.39 MOCHNIA Monika AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL II B.D. # 2
6 s 1 2:21.93 MIˇSEK Agnieszka OKS Start Otwock 91 U20 MZ III B.D. 3
7 s 1 2:30.75 KALINOWSKA Paulina OKS Start Otwock 91 U20 MZ IV B.D. B.D. # 2
1 s 2 2:19.45 WIERZBICKA Magdalena ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB III B.D. 2
2 s 2 2:23.10 ¦LĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL III CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2019 1
3 s 2 2:23.78 DRYJA Ewelina KKL Kielce 93 U18 SK III
4 s 2 2:26.06 TOMCZYK Monika UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL IV #
5 s 2 2:29.54 MOJ Amelia MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL IV
6 s 2 2:29.65 STAWIARSKA Aneta IKS Olkusz 89 U23 MA --
7 s 2 2:38.87 BORYCKA Winona UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
8 s 2 2:41.06 LE¦NIEWSKA Alicja UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD -- #
1 s 3 2:20.76 ¦LUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U23 MZ III B.D. # 1
2 s 3 2:33.19 NABIAŁEK Nicoletta CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL --
3 s 3 2:34.40 ZUGA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL --
4 s 3 2:35.53 MERWY Ewelina niestowarzyszona 88 U23 --
5 s 3 2:40.23 SZYMURA Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
6 s 3 2:59.59 PAWLAK Patrycja UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
1500 m K
1 s 1 4:31.04 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 78 Sen MZ I MISZTAL Janusz # Z/3956/11 2019 2 LDK!
2 s 1 4:31.59 TEKIEŃ Joanna LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża # 87 Sen PD I B.D. BEZ
3 s 1 4:32.98 KORYTKOWSKA Justyna LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 86 Sen PD II KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/2255/11 2019 BEZ
4 s 1 4:34.69 KRAWCZYŃSKA Marta STS Pomerania Szczecin # 88 U23 ZP II CHABOWSKI Marcin # Z/5825/15 2017 1
5 s 1 4:37.05 LUBIEJEWSKA Ewelina LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 93 U18 PD II KOTOWSKI Jan BEZ
6 s 1 4:37.36 BEHNKE Antonina UKS Barnim Goleniów # 89 U23 ZP II
7 s 1 4:41.97 BARCEWICZ Marta KS AZS UWM Olsztyn # 86 Sen WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # BEZ
8 s 1 4:42.44 PACHOTA Marta TS AKS Chorzów # 91 U20 SL II B.D. Z/2341/11 2013 1
9 s 1 4:44.88 LUBA Alicja MKS Polonia Warszawa 83 Sen MZ III
10 s 1 4:50.94 BACZYŃSKA Karolina LKS Pszczyna 92 U20 SL III
11 s 1 4:57.09 PILARSKA Karolina WKB Meta Lubliniec 87 Sen SL III DRACZYŃSKI Adam # Z/1490/11 2019 1
12 s 1 4:59.89 PIOTRKOWSKA Agnieszka UKS-MOS Opole 93 U18 OP IV B.D. 4
400 m pł K K
1 s 1 67.31 LEWKOWICZ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III
Wzwyż K
1 f 1 1.85 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok 86 Sen PD M LIĆWINKO Michał # Z/0793/11 2019 MM
2 f 1 1.80 GARDZIELEWSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS I #
3 f 1 1.55 GOSZCZYŃSKA Izabela BKL Bełchatów 96 U16 LD III
4 f 1 1.45 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA IV ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław # Z/0842/11, Z/0842/11 2018, 2019
5 f 1 1.40 SUCHODOLSKA Anna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD --
W dal K
1 f 1 5.55 SUCHAN Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U23 SL +0.8 II B.D. B.D. BEZ
2 f 1 5.39 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA 0.0 III ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
3 f 1 4.92 ŁAZARZ Patrycja MKS Tempo Kęty 95 U16 MA 0.0 IV #
4 f 1 4.84 SZURAJ Marta TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL +1.0 IV #
5 f 1 4.49 GRY¦ Natalia BKL Bełchatów 96 U16 LD 0.0 -- MANTYK Łukasz Z/0181/12 2016 3
6 f 1 4.49 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
7 f 1 4.45 JAKUBCZYK Katarzyna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD 0.0 --
8 f 1 4.27 PIETRASIK Dagmara UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD 0.0 --
9 f 1 4.05 BUGAJ Adrianna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD 0.0 --
Trójskok K
1 f 1 11.21 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA 0.0 III ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
2 f 1 11.11 WIĘCŁAWEK Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL +0.7 III
3 f 1 10.34 CHOJNOWSKA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL -0.1 IV
Kula (4) K
1 f 1 12.64 KOCIMA Magdalena AZS-AWF Katowice 87 Sen SL I
2 f 1 10.92 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
3 f 1 10.22 SOKOŁOWSKA Sonia TL ROW Rybnik # 94 U18 SL III #
4 f 1 9.74 ŁACIAK Jagoda MULKS Juvenia Głuchołazy # 97 U14 OP IV #
100 m M
1 s 1 10.52 KRYŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 87 Sen PD -0.6 M NIED¬WIECKI Wojciech Z/0790/11 2018 M
1 s 1 15.75 CIE¦LIK Paweł CKS Budowlani Częstochowa 98 U14 SL 0.0 --
2 s 1 10.66 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL -0.6 I #
2 s 1 16.83 OLCZYK Patryk CKS Budowlani Częstochowa 00 U12 SL 0.0 --
3 s 1 10.78 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa 90 U23 MZ -0.6 I B.D. # 1
3 s 1 17.06 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 00 U12 SL 0.0 -- KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2019 1
4 s 1 10.87 BORYS Maciej AZS-AWF Katowice 90 U23 SL -0.6 I #
4 s 1 18.01 SULIGA Michał CKS Budowlani Częstochowa 01 U12 SL 0.0 --
5 s 1 10.96 BEDNARCZYK Sebastian niest. Kraków # 89 U23 MA -0.6 II B.D. #
5 s 1 18.82 SULIGA Marcel CKS Budowlani Częstochowa 00 U12 SL 0.0 -- #
6 s 1 11.07 ŁAWRESZUK Marcin AZS-AWF Katowice # 90 U23 SL -0.6 II
6 s 1 18.93 KAMIŃSKI Bartłomiej CKS Budowlani Częstochowa 99 U12 SL 0.0 --
7 s 1 11.18 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa 89 U23 MZ -0.6 II GRABOLUS Marek BEZ
8 s 1 11.46 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.6 III B.D. 1
1 s 2 11.59 ZIĘBA Szymon WKS Wawel Kraków 89 U23 MA 0.0 III
2 s 2 11.86 MATYSEK Krzysztof TS AKS Chorzów 88 U23 SL 0.0 -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3210/11 2016 BEZ
3 s 2 12.02 LASIK Karol KS Cracovia 1906 Kraków 91 U20 MA 0.0 IV
4 s 2 12.17 FUGAS Tomasz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA 0.0 IV
5 s 2 12.41 KOCZUR Eryk MKS Tempo Kęty 94 U18 MA 0.0 --
1 s 3 11.34 KRZYWIEC Stanisław AZS-AWF Katowice 89 U23 SL -0.4 III B.D. # 1
2 s 3 11.46 KOTUŁA Krzysztof AZS-AWF Katowice 90 U23 SL -0.4 III #
3 s 3 11.68 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 83 Sen SL -0.4 III WIDERA Jan Z/3230/11 2019 BEZ
4 s 3 11.82 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL -0.4 IV #
5 s 3 11.83 STĘPNIEWSKI Damian UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD -0.4 IV B.D. B.D. # BEZ
6 s 3 11.84 NOWAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL -0.4 IV
7 s 3 12.08 TOPA Andrzej AZS-AWF Katowice 90 U23 SL -0.4 -- #
1 s 4 11.50 TWARDOWSKI Adrian WKS Wawel Kraków 90 U23 MA 0.0 III #
2 s 4 12.19 SZMIDT Radosław UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD 0.0 IV
3 s 4 12.28 ZIELIŃSKI Adrian WKS Wawel Kraków 94 U18 MA 0.0 --
4 s 4 12.48 MARTYNA Bogusz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA 0.0 --
1 s 5 12.81 LALEWICZ Mateusz MOSM Tychy 94 U18 SL 0.0 --
2 s 5 12.87 DOBOSZ Piotr GKS Piast Gliwice 96 U16 SL 0.0 --
3 s 5 12.88 CZACHORA Krzysztof MOSM Tychy 94 U18 SL 0.0 --
4 s 5 12.94 PAJDZIK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL 0.0 --
5 s 5 13.23 LE¦NIAK Szymon WKS Wawel Kraków 94 U18 MA 0.0 --
6 s 5 13.34 NOGLIK Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL 0.0 -- #
7 s 5 13.43 SZULAKOWSKI Wojciech CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL 0.0 --
8 s 5 13.48 BORKOWSKI Radosław MKS Ekonomik Nysa 94 U18 OP 0.0 -- SATORA Jan BEZ
200 m M
1 s 1 21.72 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL -0.6 I #
2 s 1 21.73 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa 90 U23 MZ -0.6 I B.D. # 1
3 s 1 22.26 BORYS Maciej AZS-AWF Katowice 90 U23 SL -0.6 II #
4 s 1 22.87 KRZYWIEC Stanisław AZS-AWF Katowice 89 U23 SL -0.6 III B.D. # 1
5 s 1 23.22 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.6 III GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1
6 s 1 23.30 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.6 III B.D. 1
1 s 2 23.10 KOTUŁA Krzysztof AZS-AWF Katowice 90 U23 SL 0.0 III #
2 s 2 23.49 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 83 Sen SL 0.0 III WIDERA Jan Z/3230/11 2019 BEZ
3 s 2 23.60 ¦LED¬ Dominik MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL 0.0 III
4 s 2 23.61 ZIĘBA Szymon WKS Wawel Kraków 89 U23 MA 0.0 --
5 s 2 23.68 LASIK Karol KS Cracovia 1906 Kraków 91 U20 MA 0.0 IV
6 s 2 24.12 SZMIDT Radosław UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD 0.0 IV
1 s 3 23.36 ŻYWOT Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL -0.7 III
2 s 3 23.67 STĘPNIEWSKI Damian UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD -0.7 IV B.D. B.D. # BEZ
3 s 3 23.95 JUREK Grzegorz MKS Ekonomik Nysa 92 U20 OP -0.7 IV SATORA Jan Z/2928/11 2011 3
4 s 3 24.08 MATYSEK Krzysztof TS AKS Chorzów 88 U23 SL -0.7 -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3210/11 2016 BEZ
5 s 3 24.19 NOWAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL -0.7 IV
6 s 3 24.39 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL -0.7 IV #
1 s 4 24.33 WYCZYŃSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL 0.0 IV
2 s 4 24.86 FUGAS Tomasz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA 0.0 --
3 s 4 24.94 JUSZCZYK Michał CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL 0.0 V
4 s 4 24.99 GAJEWSKI Damian BKL Bełchatów 95 U16 LD 0.0 V
5 s 4 25.38 BIALE Jakub WKS Wawel Kraków 94 U18 MA 0.0 --
6 s 4 28.31 WIATR Damian MKS Ekonomik Nysa 96 U16 OP 0.0 -- SATORA Jan SATORA Jan
1 s 5 24.93 TŁU¦CIK Damian UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL 0.0 --
2 s 5 25.06 KOCZUR Eryk MKS Tempo Kęty 94 U18 MA 0.0 --
3 s 5 25.83 KMIEĆ Szymon UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL 0.0 -- B.D. 3
4 s 5 26.94 LE¦NIAK Szymon WKS Wawel Kraków 94 U18 MA 0.0 --
5 s 5 28.40 PUTOWSKI Dawid MKS Ekonomik Nysa 97 U14 OP 0.0 -- SATORA Jan
1 s 6 29.58 GRZEGORCZYK Artur TKKF Czarni Katowice 97 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/1147/13 2013 4
2 s 6 32.42 HRYŃ Dawid TKKF Czarni Katowice 97 U14 SL 0.0 --
3 s 6 32.46 KOWALSKI Artur TKKF Czarni Katowice 99 U12 SL 0.0 --
400 m M
1 s 1 48.89 KAKAREKO Grzegorz KS Podlasie Białystok # 90 U23 PD II B.D. # 1
2 s 1 49.16 OLSZEWSKI Paweł LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża # 89 U23 PD II
3 s 1 49.55 ŁYSIK Piotr OKS Start Otwock 90 U23 MZ II B.D. # BEZ
4 s 1 49.56 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom # 88 U23 MZ II RADKE Karol # Z/0578/16 2019 1
5 s 1 51.32 OCIEPKA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 88 U23 SL III
6 s 1 53.37 WNUCZEK Paweł MKS Polonia Warszawa 88 U23 MZ --
1 s 2 47.59 WILAMOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 89 U23 PD I
2 s 2 49.97 ŻYWOT Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL II
3 s 2 50.48 ROSŁANIEC Maciej MKS Juvenia Białystok # 92 U20 PD II B.D. MYDLARZ Adrian , Z/4881/11 , 2013 BEZ
4 s 2 50.97 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL III B.D. 2
5 s 2 51.50 FAERBER Marcin TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 86 Sen SL III
6 s 2 52.15 BARTOLEWSKI Piotr CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL III
1 s 3 49.46 DYBOWSKI Jacek KS Wejher Wejherowo 92 U20 PM II
2 s 3 50.44 LEONIK Marcin LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 90 U23 PD II
3 s 3 52.03 PRENCEL Paweł AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL III B.D. B.D. 2
4 s 3 52.73 MODRZEJEWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III GAJEWSKI Wojciech # Z/2446/11 2015 2
5 s 3 53.35 GOS Filip OKS Start Otwock 89 U23 MZ --
6 s 3 54.75 CENTOMIRSKI Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP -- #
1 s 4 51.75 GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL III B.D. 2
2 s 4 52.44 GARCZARCZYK Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 87 Sen SL III B.D. BEZ
3 s 4 52.45 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL III #
4 s 4 52.74 KOWALSKI Dariusz CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL III
5 s 4 52.82 WOSZCZYŃSKI Damian TS AKS Chorzów # 90 U23 SL -- CZECH Klaus Z/3222/11 2011 BEZ
6 s 4 53.92 SIEKIERA Sebastian UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL IV
1 s 5 52.84 SZEWCZYK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL --
2 s 5 53.53 NAKLICKI Marcin MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ IV
3 s 5 53.75 LAMCH Jakub CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL IV LAMCH Czesław B.D. B.D. Z/1881/11 2014 3
4 s 5 54.46 GAJEWSKI Szymon WKS Wawel Kraków 93 U18 MA IV
5 s 5 54.96 PRZYBYSZ Artur OKS Start Otwock 94 U18 MZ --
6 s 5 55.67 BUKAŁA Dawid SPLA Tychy # 94 U18 SL -- WDOWIAK Szymon # Z/0395/11 2017 BEZ
1 s 6 52.72 KURZYK Rafał AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL III
2 s 6 53.52 MIKUS Tomasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL IV
3 s 6 55.85 FALEJCZYK Mateusz TS AKS Chorzów # 94 U18 SL -- CZECH Klaus Z/0984/11 2015 BEZ
4 s 6 57.00 KULIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL --
5 s 6 57.48 BUCZEK Paweł MOSM Tychy 92 U20 SL --
6 s 6 57.95 MARCZUK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -- #
1 s 7 56.45 MARSIK Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL --
2 s 7 56.55 CZUPAŁA Martin UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL -- B.D. # 2
3 s 7 58.66 KURASZ Daniel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
4 s 7 59.50 PAWEŁ Wojciech UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL --
800 m M
1 s 1 1:54.29 GRESCHUTZ Thomas LUKS Azymek Zdzieszowice # 92 U20 OP II B.D. BEZ
2 s 1 1:54.30 MESYASZ Przemysław CKS Budowlani Częstochowa 90 U23 SL II
3 s 1 1:55.21 PERZ Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II
4 s 1 1:56.67 BUCZKOWSKI Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków 91 U20 MA II B.D. BEZ
5 s 1 1:58.26 NAKLICKI Michał MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ III B.D. 2
6 s 1 2:02.62 PACUŁA Bartosz TS AKS Chorzów # 92 U20 SL IV CZECH Klaus Z/0985/11 2012 3
7 s 1 2:16.48 MICHALAK Łukasz LUKS Azymek Zdzieszowice # 96 U16 OP -- ANTOSIAK Tomasz # Z/0852/12 2014 BEZ
1 s 2 1:58.12 KRÓL Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL III
2 s 2 1:58.22 MAZUREK Daniel LUKS Azymek Zdzieszowice # 90 U23 OP III B.D. ANTOSIAK Tomasz , Z/4439/11 , 2012 BEZ
3 s 2 1:58.78 GILETA Tomasz MKS Polonia Warszawa 88 U23 MZ III
4 s 2 1:59.72 MICHNIAK Jan WKS Wawel Kraków 92 U20 MA III
5 s 2 1:59.79 BIELIŃSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 93 U18 MZ III
6 s 2 2:01.60 KOZIEŁ Michał CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL III
7 s 2 2:04.25 WANKIEWICZ Tomasz TS AKS Chorzów # 91 U20 SL IV CZECH Klaus Z/3220/11 2011 BEZ
8 s 2 2:06.04 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ IV #
1 s 3 2:02.46 KUBAT Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL IV B.D. B.D. 2
2 s 3 2:02.71 RˇCZKA Mateusz KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ IV JAKUBOWSKI Marek 3
3 s 3 2:02.74 PRIMUS Paweł TS AKS Chorzów # 93 U18 SL IV CZECH Klaus Z/3948/11 2013 3
4 s 3 2:03.18 KARNICKI Adam AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL IV #
5 s 3 2:03.50 JANKOWSKI Marcin GKS Piast Gliwice 93 U18 SL IV
6 s 3 2:06.51 MEHLICH Dawid LUKS Azymek Zdzieszowice # 94 U18 OP IV
7 s 3 2:07.28 WOJTAL Tomasz GKS Piast Gliwice 93 U18 SL IV
8 s 3 2:13.24 BEDNARSKI Łukasz MULKS Juvenia Głuchołazy # 95 U16 OP -- B.D. # BEZ
9 s 3 2:13.36 MADEJ Paweł WKS Wawel Kraków 91 U20 MA --
1 s 4 2:05.02 OSIŃSKI Marek OKS Start Otwock 94 U18 MZ IV
2 s 4 2:06.20 OLCZYK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD IV #
3 s 4 2:07.06 TORRESANI Alessandro niest. Katowice # 69 Masters SL --
4 s 4 2:07.80 ROSŁONIEC Daniel OKS Start Otwock 94 U18 MZ --
5 s 4 2:10.55 HAJOK Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
6 s 4 2:11.09 JĘDRUSIK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza # 95 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/0977/11 4
7 s 4 2:12.09 RYSZKA Dariusz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL -- B.D. B.D. # BEZ
1 s 5 2:07.59 DOLATA Tomasz MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL V
2 s 5 2:07.87 COPIK Bartłomiej GKS Piast Gliwice 95 U16 SL V
3 s 5 2:11.53 DEHN Mateusz MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
4 s 5 2:12.59 WYSOCKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL --
5 s 5 2:17.59 BOREK Mateusz UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL --
6 s 5 2:19.15 MATUSZCZAK Przemysław CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL --
7 s 5 2:23.44 BAJON Bartłomiej GKS Piast Gliwice 95 U16 SL --
1500 m M
1 s 1 3:45.78 ŻEBROWSKI Krzysztof SKS Feniks Siedlce # 90 U23 MZ I B.D. # Z/1931/11 2017 1
2 s 1 3:45.89 PARSZCZYŃSKI Łukasz KS Podlasie Białystok # 85 Sen PD I DˇBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0792/11 2018 BEZ
3 s 1 3:52.41 O¦LIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 U23 SL II MARMUR Stanisław Z/2967/11 2019 1
4 s 1 3:53.19 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 75 Masters SL II NOWAK Monika # Z/1856/11 2019 2
5 s 1 3:54.82 SZEWCZYK Dawid CKS Budowlani Częstochowa 88 U23 SL II B.D. 2
6 s 1 3:57.59 ŻEBROWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL II
7 s 1 3:58.15 BŁAZIŃSKI Marcin WKB Meta Lubliniec # 88 U23 SL II #
8 s 1 4:01.20 JANOTA Jan TS AKS Chorzów 87 Sen SL II ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3207/11 2016 BEZ
9 s 1 4:01.65 CZAPLA Piotr UKS Olimpia Zabrze # 90 U23 SL II GAJEWSKI Wojciech B.D. # Z/2436/11 2017 2
10 s 1 4:03.93 JARCZOK Miłosz AZS-AWF Katowice # 89 U23 SL III
11 s 1 4:11.46 BIELECKI Adam GKS Piast Gliwice 93 U18 SL III
1 s 2 4:05.20 POŁEĆ Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 92 U20 SL III
2 s 2 4:08.94 PIĘTKA Wiesław KS Piętka Katowice 65 Masters SL III B.D. Z/1644/11 2012 2
3 s 2 4:11.73 SLADEK Dominik UKS Olimpia Zabrze # 88 U23 SL III B.D. 3
4 s 2 4:18.96 SZOSTOPAL Dawid MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP IV SATORA Jan Z/0455/11 2011 3
5 s 2 4:19.24 CIE¦LAK Miłosz MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS IV
6 s 2 4:20.54 KOTYLA Szymon CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL IV LAMCH Czesław B.D. Z/1842/11 2017 3
7 s 2 4:33.59 OBLIZAJEK Kacper GKS Piast Gliwice 93 U18 SL --
8 s 2 4:34.61 PIEPRZYCKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/4118/18 2019 BEZ
9 s 2 4:37.67 DREKSLER Jakub CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL --
10 s 2 5:25.56 CHUDOBA Mariusz MKS Ekonomik Nysa 95 U16 OP -- SATORA Jan Z/2935/11 2011 BEZ
5000 m M
1 s 1 15:14.91 PASEK Damian TS AKS Chorzów # 85 Sen SL II B.D. Z/2342/11 2019 3
2 s 1 15:19.19 GRAJCAR Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 87 Sen SL III LAMCH Czesław Z/1879/11 2019 3
3 s 1 15:21.43 CELIŃSKI Robert AZS-AWF Warszawa 73 Masters MZ III
4 s 1 15:40.55 PIWKO Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM III
5 s 1 16:11.62 KAWIK Tomasz TL ROW Rybnik # 91 U20 SL III B.D. B.D. # Z/4750/11 2017 3
6 s 1 16:13.28 PAPIERZAŃSKI Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 86 Sen SL III
7 s 1 16:30.94 STELMAŃSKI Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL IV
8 s 1 16:38.02 CIEPŁAK Tomasz niest. Katowice # 84 Sen SL --
400 m pł M
1 s 1 51.72 OSTROWSKI Rafał KU AZS PWSZ w Tarnowie # 85 Sen MA I #
2 s 1 52.41 BARANOWSKI Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS I
3 s 1 53.44 SOBIŃSKI Grzegorz MKLA Łęczyca 87 Sen LD I
4 s 1 53.53 PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice 89 U23 SL I B.D. B.D. 1
5 s 1 54.81 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ II RADKE Karol # Z/1764/13 2019 BEZ
Wzwyż M
1 f 1 2.22 THEINER Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 86 Sen OP M #
2 f 1 2.15 OWCZAREK Konrad AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 87 Sen OP I #
3 f 1 1.85 FLEJTERSKI Mariusz UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD III
4 f 1 1.80 FABA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
5 f 1 1.75 JAŁMUŻNIAK Dawid CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL IV
6 f 1 1.75 KMIEĆ Szymon UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL IV B.D. 3
7 f 1 1.65 GÓRALSKI Marcin BKL Bełchatów 95 U16 LD V
W dal M
1 f 1 7.24 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica # 90 U23 SL 0.0 II B.D. Z/2974/11 2019
2 f 1 6.99 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa 89 U23 MZ +0.1 II GRABOLUS Marek BEZ
3 f 1 6.79 TWARDOWSKI Adrian WKS Wawel Kraków 90 U23 MA 0.0 III #
4 f 1 6.56 MATKOWSKI Grzegorz MKS Tempo Kęty 90 U23 MA 0.0 III #
5 f 1 6.26 NOWAK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 77 Sen OP +0.4 --
6 f 1 6.14 MAGIERA Mateusz TL ROW Rybnik # 93 U18 SL +0.2 IV #
7 f 1 5.99 TRZEBOŃSKI Mateusz BKL Bełchatów 96 U16 LD +2.2 IV
8 f 1 5.80 PIOTROWIAK Kamil GKS Piast Gliwice 93 U18 SL 0.0 --
9 f 1 5.54 MARTYNA Bogusz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA 0.0 --
10 f 1 5.11 PIASNY Rafał GKS Piast Gliwice 96 U16 SL +0.2 --
11 f 1 4.86 BORKOWSKI Radosław MKS Ekonomik Nysa 94 U18 OP 0.0 -- SATORA Jan BEZ
12 f 1 4.72 WIATR Damian MKS Ekonomik Nysa 96 U16 OP +0.2 -- SATORA Jan SATORA Jan
Trójskok M
1 f 1 14.60 MATKOWSKI Grzegorz MKS Tempo Kęty 90 U23 MA +0.1 II #
2 f 1 13.20 MAGIERA Mateusz TL ROW Rybnik # 93 U18 SL 0.0 III #
3 f 1 12.74 FABA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL 0.0 IV
Kula (7.26) M
1 f 1 13.49 SYPOSZ Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II SATORA Jan # Z/0454/11 2
2 f 1 11.97 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP IV OSIEWACZ Stefan # Z/0453/11 2019 1
3 f 1 11.60 OBRZUD Michał MKS Ekonomik Nysa 94 U18 OP IV SATORA Jan Z/1805/11 2011 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.5488970279694 sekund