Kielce 22.08.2010
V Mityng Świętokrzyski
100 m K
1 e 1 11.59 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +0.5 M
2 e 1 12.05 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +0.5 I
3 e 1 12.90 PASIERBEK Magdalena KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +0.5 III
4 e 1 12.92 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U23 MA +0.5 III KRÓL Zbigniew # Z/1912/11 2019 1
5 e 1 13.52 MIERZWA Maria KKL Kielce 95 U16 SK +0.5 IV
6 e 1 13.75 MROZOWSKA Ewelina KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +0.5 IV
7 e 1 14.73 DUDZIK Justyna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.5 -- #
1 e 2 11.79 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA +0.3 M #
2 e 2 12.61 KIĄCA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +0.3 II
3 e 2 12.65 SUCHOWIECKA Paula niest. Kraków # 89 U23 MA +0.3 II NOWAK Marcin 1
4 e 2 12.69 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +0.3 II
5 e 2 12.97 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.3 III B.D. BEZ
6 e 2 13.60 BRZOZOWSKA Ewa KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA +0.3 --
1 e 3 11.85 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U23 PM +0.4 M MODELSKI Michał # Z/2684/11 2019 MM
2 e 3 12.28 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP +0.4 II
3 e 3 13.24 WIŚNIEWSKA Paulina KKL Kielce 95 U16 SK +0.4 IV
4 e 3 13.32 CAŁUCH Agnieszka KS Agros Zamość 92 U20 LU +0.4 IV B.D. # BEZ
5 e 3 13.64 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom # 97 U14 MZ +0.4 IV #
6 e 3 13.75 MĄKOSA Barbara AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ +0.4 IV #
1 e 4 11.62 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław 87 Sen DS +0.9 M #
2 e 4 12.17 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +0.9 II
3 e 4 12.22 ZWOLAK Anna KS Agros Zamość 87 Sen LU +0.9 II
4 e 4 12.54 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL +0.9 II B.D. # 1
5 e 4 13.07 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA +0.9 III B.D. M
6 e 4 13.38 PĘDZIWIATR Klaudia KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +0.9 IV B.D. #
7 e 4 14.06 ZATOROWSKA Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.9 --
1 f 1 11.60 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -0.2 M
2 f 1 11.64 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław 87 Sen DS -0.2 M #
3 f 1 11.80 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -0.2 M #
4 f 1 11.83 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U23 PM -0.2 M MODELSKI Michał # Z/2684/11 2019 MM
5 f 1 12.16 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -0.2 II
6 f 1 12.32 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP -0.2 II
7 f 1 12.46 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.2 II
200 m K
1 s 1 25.55 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.2 II ROŻEJ Marek Z/3750/11 2019 MM
2 s 1 27.22 TKACZYK Patrycja RLMKS Orlęta Radom 95 U16 MZ -0.2 III #
3 s 1 27.88 PĘDZIWIATR Klaudia KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -0.2 IV B.D. #
4 s 1 28.40 MIERZWA Maria KKL Kielce 95 U16 SK -0.2 IV
5 s 1 28.91 MROZOWSKA Ewelina KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -0.2 V
6 s 1 29.70 ZATOROWSKA Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.2 --
7 s 1 30.29 HORWAT Barbara KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -0.2 -- #
1 s 2 24.02 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -0.2 I #
2 s 2 24.28 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U23 PM -0.2 I MODELSKI Michał # Z/2684/11 2019 MM
3 s 2 25.86 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL -0.2 II B.D. # 1
4 s 2 26.35 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U23 MA -0.2 III KRÓL Zbigniew # Z/1912/11 2019 1
5 s 2 26.55 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -0.2 III B.D. M
6 s 2 26.67 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.2 III B.D. BEZ
7 s 2 27.45 CAŁUCH Agnieszka KS Agros Zamość 92 U20 LU -0.2 IV B.D. # BEZ
400 m K
1 s 1 59.61 SZYRWIEL Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS III
2 s 1 61.11 STEMPLEWSKA Marta KKL Kielce 93 U18 SK III
3 s 1 62.72 GĘGA Monika KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA IV
4 s 1 63.61 JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 93 U18 SK IV WOŹNIAK Łukasz B.D. # Z/1585/11 2019 1
5 s 1 65.52 JANICKA Laura KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -- #
6 s 1 68.38 JASKÓŁKA Kinga KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
1 s 2 56.99 ZWOLAK Anna KS Agros Zamość 87 Sen LU II
2 s 2 57.76 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U23 PK II #
3 s 2 58.73 TRAWIŃSKA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS II
4 s 2 59.96 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA III MIREK Wacław # Z/1926/11 2019 1
5 s 2 61.19 ŚWIETLIK Sonia UKS Młodzik Warszawa # 92 U20 MZ III B.D. # 3
6 s 2 62.59 BRZOZOWSKA Ewa KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA --
1000 m K
1 s 1 3:01.39 KOSTKA Kornelia RKS Łódź # 92 U20 LD --
2 s 1 3:09.91 RUSZKIEWICZ Monika KKL Kielce 93 U18 SK -- #
3 s 1 3:11.43 RZYMEK Sabina MLUKS Tarnów 94 U18 MA --
4 s 1 3:16.76 GLIŚCIŃSKA Katarzyna UKS WiR Łopuszno 95 U16 SK IV CHUDA Barbara # Z/1213/11 2012 4
5 s 1 3:22.65 GIELEC Monika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK V #
1500 m K
1 s 1 4:22.31 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola 89 U23 PK I #
2 s 1 4:30.47 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów # 89 U23 PK I KOWAL Piotr # Z/0093/11 2018 MM
3 s 1 4:37.72 ZIELINKIEWICZ Anna KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA II B.D. # 3
4 s 1 4:42.71 SŁAWIK Maria KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz # Z/0092/11 2018 1
5 s 1 5:32.27 KOZIEŁ Olga UKS WiR Łopuszno 95 U16 SK -- CHUDA Barbara # Z/1212/11 2013 BEZ
100 m pł K
1 s 1 14.78 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.2 II
2 s 1 14.83 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.2 II ROŻEJ Marek Z/3750/11 2019 MM
4x100 m K
1 s 1 46.68 ZARĘBSKA Ewa
PĘDZIWIATR Milena
WEDLER Weronika
KĘDZIA Karolina
KS AZS AWF Wrocław 90
89
89
90
U23 DOL --


2 s 1 48.28 SZCZEPANIAK Aleksandra
GADZIŃSKA Anna
KARPOWICZ Katarzyna
KIĄCA Magdalena
KS AZS AWF Wrocław 90
90
90
90
U23 DOL --


Wzwyż K
1 f 1 1.75 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA I B.D. B.D. 2
2 f 1 1.65 PRAŻUCH Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA II
Tyczka K
1 f 1 4.00 WRONA Agnieszka KKL Kielce 82 Sen SK M #
2 f 1 3.60 KRUPIŃSKA Natalia KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA I #
3 f 1 3.40 NYCZ Patrycja KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA I
4 f 1 3.00 WAWAK Marcelina KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA II
W dal K
1 f 1 6.01 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU +0.1 I #
2 f 1 5.90 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot # 88 U23 PM +0.1 I
3 f 1 5.72 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +0.5 II
4 f 1 5.50 GRABOWSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -0.1 II
5 f 1 5.23 HEJNA Edyta KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA +0.5 III
6 f 1 5.19 KOWALSKA Patrycja KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA 0.0 III
Trójskok K
1 f 1 11.77 HEJNA Edyta KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA +0.8 II
2 f 1 11.30 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA -1.1 III B.D. B.D. 2
Dysk (1) K
1 f 1 60.54 POTĘPA Wioletta WKS Śląsk Wrocław 80 Sen DS MM
2 f 1 44.44 DUDZIŃSKA Agnieszka RLTL ZTE Radom # 88 U23 MZ I #
3 f 1 41.29 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 94 U18 DS II
4 f 1 37.61 MISIARCZYK Renata KKL Kielce 92 U20 SK II
5 f 1 35.66 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U16 SK III FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
100 m M
1 e 1 11.02 BRZUCHALA Michał AZS UMCS Lublin # 86 Sen LU +0.3 II
2 e 1 11.10 SUSZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +0.3 II B.D. # BEZ
3 e 1 11.60 DUSIŃSKI Damian KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA +0.3 III
4 e 1 12.47 ARCZYŃSKI Mirosław KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.3 --
5 e 1 12.98 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +0.3 --
1 e 2 10.62 NOWAK Marcin KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA +0.6 M
2 e 2 11.07 PABICH Łukasz CKS Budowlani Częstochowa # 90 U23 SL +0.6 II B.D. 3
3 e 2 11.36 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ +0.6 III #
4 e 2 11.63 WRÓBLEWSKI Kamil KKL Kielce 91 U20 SK +0.6 III
5 e 2 11.91 GRADZIK Patryk KKL Kielce 95 U16 SK +0.6 IV #
1 e 3 10.77 ĆWIEK Patryk KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS -0.3 I #
2 e 3 10.98 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -0.3 II B.D. M
3 e 3 11.50 JARZĄBEK Sebastian KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.3 III B.D. BEZ
4 e 3 11.62 STAWIARZ Dariusz niest. Kraków # 93 U18 MA -0.3 III
5 e 3 12.22 KORNAŚ Bartosz KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -0.3 --
6 e 3 12.44 STEFAŃSKI Piotr KKL Kielce 94 U18 SK -0.3 --
1 e 4 10.75 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA +1.1 I
2 e 4 11.55 WIERZBIŃSKI Bartosz KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK +1.1 III #
3 e 4 11.65 GAUDYN Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.1 III
4 e 4 11.67 KWIATKOWSKI Bartłomiej RLMKS Orlęta Radom 94 U18 MZ +1.1 III
5 e 4 11.95 GUT Paweł KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +1.1 -- KOLODZIEJ Roman BEZ
6 e 4 11.97 SĄCZAWA Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.1 IV #
7 e 4 12.50 SIUDA Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK +1.1 V
1 e 5 11.01 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów 89 U23 PK +0.4 II
2 e 5 11.30 DUNAL Patryk KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +0.4 II B.D. # 3
3 e 5 11.39 POGONOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA +0.4 III
4 e 5 11.98 WASIK Mateusz KKL Kielce 91 U20 SK +0.4 IV
5 e 5 11.99 PIETRYKA Filip KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.4 IV
6 e 5 12.26 PRUŚ Mikołaj KLKS Juventa-Kobex Starachowice 94 U18 SK +0.4 --
7 e 5 12.56 PRZYBYLSKI Wojciech KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +0.4 V #
1 e 6 10.76 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 86 Sen KP -0.5 I #
2 e 6 11.39 WÓJCIK Karol KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -0.5 III
3 e 6 11.83 SUŁEK Adrian KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -0.5 --
4 e 6 11.95 WIERZCHOWIEC Piotr ZKS Unia Tarnów 90 U23 MA -0.5 --
5 e 6 11.96 GAD Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK -0.5 IV
6 e 6 12.34 MODRZEJEWSKI Piotr KKL Kielce 94 U18 SK -0.5 -- #
7 e 6 12.54 NOWAK Tomasz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.5 V
8 e 6 13.61 SZYDŁOWSKI Sebastian UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK -0.5 --
1 f 1 10.63 NOWAK Marcin KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA -0.2 M
2 f 1 10.68 ĆWIEK Patryk KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS -0.2 I #
3 f 1 10.81 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA -0.2 I
4 f 1 10.96 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -0.2 II B.D. M
5 f 1 11.17 PABICH Łukasz CKS Budowlani Częstochowa # 90 U23 SL -0.2 II B.D. 3
6 f 1 11.27 SUSZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -0.2 II B.D. # BEZ
200 m M
1 s 1 23.10 WÓJCIK Karol KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -0.3 III
2 s 1 23.94 GUT Paweł KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -0.3 -- KOLODZIEJ Roman BEZ
3 s 1 24.25 WITKOWSKI Łukasz RLMKS Orlęta Radom 95 U16 MZ -0.3 IV #
4 s 1 25.23 NOWAK Tomasz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.3 V
5 s 1 26.69 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.3 --
6 s 1 27.36 SZYDŁOWSKI Sebastian UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK -0.3 --
1 s 2 23.67 KUBIS Filip KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -0.2 -- B.D. BEZ
2 s 2 23.87 ŁOSINIECKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.2 IV
3 s 2 24.24 GAD Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK -0.2 IV
4 s 2 24.57 GRADZIK Patryk KKL Kielce 95 U16 SK -0.2 V #
5 s 2 24.89 ARCZYŃSKI Mirosław KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.2 --
6 s 2 24.92 MODRZEJEWSKI Piotr KKL Kielce 94 U18 SK -0.2 -- #
7 s 2 25.02 PIETRYKA Filip KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.2 --
8 s 2 25.45 SIUDA Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK -0.2 V
1 s 3 22.78 DUSIŃSKI Damian KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -0.2 II
2 s 3 22.95 RYŚ Ziemowit KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -0.2 III
3 s 3 23.39 STAWIARZ Dariusz niest. Kraków # 93 U18 MA -0.2 III
4 s 3 23.58 JARZĄBEK Sebastian KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.2 III B.D. BEZ
5 s 3 23.94 WIERZBIŃSKI Bartosz KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK -0.2 IV #
6 s 3 25.46 PRUŚ Mikołaj KLKS Juventa-Kobex Starachowice 94 U18 SK -0.2 --
1 s 4 22.04 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -0.2 II B.D. M
2 s 4 22.14 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA -0.2 II
3 s 4 22.36 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów 89 U23 PK -0.2 II
4 s 4 22.54 SOBÓR Damian WKS Wawel Kraków 88 U23 MA -0.2 II KOLODZIEJ Roman 2
5 s 4 22.56 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U23 MA -0.2 II B.D. # Z/4054/11 2019 1
400 m M
1 s 1 46.44 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 86 Sen WN M KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2019 M
2 s 1 48.97 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza # 88 U23 MA II CZERWIŃSKI ADAM Z/3849/11 2019 1
3 s 1 49.49 TIETIERIN Paweł KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA II
4 s 1 49.94 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS II #
5 s 1 50.02 KAŻURA Michał KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS II
6 s 1 50.31 JAJUGA Paweł KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA II
7 s 1 51.87 KĘDRACKI Maciej KKL Kielce 91 U20 SK III
8 s 1 52.34 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA III #
800 m M
1 s 1 1:55.30 JAROSZ Wojciech KLKS Juventa-Kobex Starachowice 89 U23 SK II JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/1458/11 2015 3
2 s 1 1:56.25 ZAGDAŃSKI Dariusz KKL Kielce 89 U23 SK II #
3 s 1 1:56.88 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków # 87 Sen MA II KOLODZIEJ Roman 2
4 s 1 1:59.81 ZIELINKIEWICZ Arkadiusz niest. Kraków # 85 Sen MA III KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
1000 m M
1 s 1 2:32.92 OGORZAŁY Tomasz KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -- #
2 s 1 2:34.25 IWANIEC Mariusz KU AZS PWSZ w Tarnowie # 92 U20 MA --
3 s 1 2:35.89 PIECH Kacper WKS Wawel Kraków 90 U23 MA --
4 s 1 2:36.21 WOŹNIAK Jakub WKS Wawel Kraków 90 U23 MA -- B.D. # 3
5 s 1 2:38.65 POTOK Daniel ULKS Lipinki # 93 U18 MA -- #
6 s 1 2:39.66 SZEWCZYK Dawid KKL Kielce 91 U20 SK --
7 s 1 2:41.09 GÓRSKI Dawid KKL Kielce 93 U18 SK --
8 s 1 2:41.40 KACZMARCZYK Tomasz MLUKS Tarnów 90 U23 MA --
9 s 1 2:49.69 MARCZAK Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
10 s 1 2:51.54 RZESZOWSKI Marcin KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK V #
11 s 1 2:53.04 LUBIŃSKI Jarosław KKL Kielce 91 U20 SK -- B.D. # Z/2432/11 2019 BEZ
12 s 1 2:55.06 LENARTOWICZ Andrzej niest. Kielce # 93 U18 SK -- B.D. DUDEK Sylwester # BEZ
110 m pł M
1 s 1 14.44 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -0.1 I #
2 s 1 14.73 GIZA Maciej KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -0.1 I
3 s 1 14.84 TARNOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków 89 U23 MA -0.1 I
4 s 1 15.35 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U23 MA -0.1 II B.D. # Z/4054/11 2019 1
5 s 1 15.83 BOŃKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.1 III
6 s 1 15.86 SUŁEK Adrian KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -0.1 III
Wzwyż M
1 f 1 2.05 KRÓL Tomasz KKL Kielce 87 Sen SK II B.D. 1
2 f 1 2.05 JAKUBIAK Adam KS Orzeł Warszawa 87 Sen MZ II
3 f 1 2.00 ZAWIŁA Łukasz KS AZS AWF Kraków # 83 Sen MA II
4 f 1 1.80 PRZYWARA Dawid KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA IV B.D. # BEZ
W dal M
1 f 1 7.56 STARZAK Marcin KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 Sen LU -0.3 I
2 f 1 6.99 WALA Sylwester KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -0.1 II
3 f 1 6.93 NIEZNAŃSKI Przemysław AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +0.4 II
4 f 1 6.57 BERKOWICZ Piotr KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +0.3 III B.D. # 3
5 f 1 6.39 ZARYCHTA Michał KKL Kielce 93 U18 SK -0.2 III
6 f 1 6.34 SĄCZAWA Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA 0.0 III #
7 f 1 6.08 WASIK Mateusz KKL Kielce 91 U20 SK -0.3 IV
Trójskok M
1 f 1 14.76 MIODOŃSKI Robert niest. Kraków # 86 Sen MA +0.8 II
2 f 1 13.39 DONIEC Andrzej KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -0.2 III B.D. B.D. # BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 18.51 ZBROSZCZYK Kamil KKL Kielce 87 Sen SK M
2 f 1 18.49 KUSIAK Damian LKS Znicz Biłgoraj # 88 U23 LU M B.D. Z/2117/11 2019 1
3 f 1 18.28 HARATYK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA M
4 f 1 17.68 MIKOS Mateusz KS Wisła Puławy # 87 Sen LU I ZDYBEL Aleksander Z/1962/11 2018 MM
5 f 1 16.07 MROZIK Andrzej LLKS Pomorze Stargard 84 Sen ZP I GOŁDYN Bartosz B.D. # Z/4961/11 2013 1
6 f 1 11.41 PĘKALSKI Krzysztof KKL Kielce 92 U20 SK IV KALWAT Marek # 2
Dysk (2) M
1 f 1 60.74 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki # 87 Sen LD M JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2019 MM
2 f 1 55.87 PIETRASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP I
3 f 1 49.39 MUNIAK Michał KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA I
4 f 1 48.57 WALKOWSKI Damian AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ I
5 f 1 44.98 PĘKALSKI Krzysztof KKL Kielce 92 U20 SK II KALWAT Marek # 2
Młot (7.26) M
1 f 1 69.59 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 89 U23 PD M WOJTULEWICZ Malwina # Z/3138/11 2019 MM
2 f 1 56.01 SZEWCZYK Dominik KKL Kielce 86 Sen SK I
3 f 1 51.30 FURMANEK Tomasz KKL Kielce 91 U20 SK II #
4 f 1 40.22 KOŹBIAŁ Marcin KKL Kielce 93 U18 SK III
5 f 1 38.61 MROCZEK Karol KKL Kielce 92 U20 SK III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.8037400245667 sekund