Warszawa 14.08.2010
Mityng Grand Prix Cud nad Wisłą
100 m K
1 e 1 11.74 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U23 PM 0.0 M MODELSKI Michał # Z/2684/11 2019 MM
2 e 1 12.28 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 U23 LU 0.0 II STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2019 1
3 e 1 12.64 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL 0.0 II B.D. # 1
4 e 1 12.81 MŁYNARSKA Magdalena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U23 LU 0.0 III
5 e 1 13.02 ROGUCKA Magdalena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U23 LU 0.0 III
6 e 1 13.59 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź # 96 U16 LD 0.0 IV SADACH Aneta # Z/0206/12 2019 1
7 e 1 13.68 BRZOZOWSKA Ewa KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA 0.0 --
1 e 2 12.00 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -0.7 I #
2 e 2 12.11 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP -0.7 I
3 e 2 13.35 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -0.7 IV B.D. M
1 e 3 11.84 JESCHKE Marta SKLA Sopot 86 Sen PM -0.7 M #
2 e 3 13.06 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU -0.7 III B.D. WIERCINSKI Jerzy B.D. , Z/4168/11 , 2018 2
3 e 3 13.48 CAŁUCH Agnieszka KS Agros Zamość 92 U20 LU -0.7 IV B.D. # BEZ
4 e 3 13.74 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ -0.7 IV #
1 f 1 11.72 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U23 PM -0.1 M MODELSKI Michał # Z/2684/11 2019 MM
2 f 1 11.78 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -0.1 M #
3 f 1 11.83 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP -0.1 M
4 f 1 12.26 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 U23 LU -0.1 II STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2019 1
5 f 1 12.72 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL -0.1 II B.D. # 1
6 f 1 12.74 MŁYNARSKA Magdalena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U23 LU -0.1 II
7 f 1 13.06 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU -0.1 III B.D. WIERCINSKI Jerzy B.D. , Z/4168/11 , 2018 2
8 f 1 13.19 ROGUCKA Magdalena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U23 LU -0.1 III
400 m K
1 s 1 53.79 JAKÓBCZAK Aneta OŚ AZS Poznań # 85 Sen WP M
2 s 1 55.26 LESZCZYŃSKA Agnieszka SPSiT Na Fali w Międzyzdrojach # 87 Sen ZP I B.D. Z/0066/12 2016 1
3 s 1 56.16 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U23 KP I BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2019 MM
4 s 1 56.49 ZWOLAK Anna KS Agros Zamość 87 Sen LU I
5 s 1 57.92 ROGOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 90 U23 PD II B.D. 3
6 s 1 59.09 JACNIAK Małgorzata AZS UMCS Lublin 90 U23 LU III B.D. B.D. B.D. B.D. # BEZ
7 s 1 59.44 JANIK Marta LKS Lubusz Słubice 88 U23 LB III
1 s 2 54.13 MATUSIŃSKA Tina UKS Chromik Mysłowice # 88 U23 SL M #
2 s 2 55.62 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa 87 Sen MZ I #
3 s 2 56.49 BURMISTRZAK Magdalena LKS Vectra Włocławek # 88 U23 KP I B.D. BEZ
4 s 2 58.72 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 88 U23 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2411/11 2018 2
5 s 2 58.80 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ II B.D. # 1
6 s 2 59.78 URBAN Justyna UKS 19 Bojary Białystok # 91 U20 PD III SUTYNIEC Mieczysław B.D. # Z/3187/11 2013 2
7 s 2 62.15 BRZOZOWSKA Ewa KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA --
800 m K
1 s 1 2:06.79 HARASIM Monika AZS-AWF Warszawa # 88 U23 MZ I
2 s 1 2:06.87 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U23 PK I #
3 s 1 2:07.17 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola 89 U23 PK I #
4 s 1 2:09.06 JAKIMOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN I
5 s 1 2:15.85 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0795/11 2019 1
6 s 1 2:19.41 LUBA Alicja MKS Polonia Warszawa 83 Sen MZ III
7 s 1 2:21.04 SIENNICKA Magdalena KS Agros Zamość 93 U18 LU III B.D. BEZ
100 m pł K
1 e 1 14.65 MARCINIAK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM -0.6 II
2 e 1 14.78 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 Sen LD -0.6 II
3 e 1 15.45 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM -0.6 II #
4 e 1 15.53 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -0.6 II #
5 e 1 15.71 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ -0.6 II
6 e 1 15.88 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -0.6 III #
7 e 1 17.09 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -0.6 -- #
1 e 2 13.77 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM -0.9 I #
2 e 2 13.80 KOCIELNIK Joanna KS Orzeł Warszawa 83 Sen MZ -0.9 I
3 e 2 14.69 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -0.9 II #
4 e 2 15.20 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U23 LD -0.9 II KRAKOWIAK Lech Z/1902/11 2019 3
5 e 2 16.05 GRZEGORCZYK Anna MKS Start Lublin 89 U23 LU -0.9 III WIERCINSKI Jerzy BEZ
1 f 1 13.33 KOCIELNIK Joanna KS Orzeł Warszawa 83 Sen MZ +3.0 M
2 f 1 13.92 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM +3.0 I #
3 f 1 14.51 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +3.0 II #
4 f 1 14.78 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +3.0 II
5 f 1 15.06 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 Sen LD +3.0 II
6 f 1 15.69 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ +3.0 II #
7 f 1 15.97 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +3.0 III #
8 f 1 17.07 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ +3.0 -- #
Tyczka K
1 3.00 WARDAKOWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ II
2 3.00 KURZELA Anna UKS Melo Błonie # 92 U20 MZ II
W dal K
1 6.50 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 81 Sen MA +0.6 M
2 6.06 JAKÓBCZAK Aneta OŚ AZS Poznań # 85 Sen WP +0.2 I
3 5.71 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU -0.8 II #
4 5.47 LANGE Hanna KL Lechia Gdańsk 90 U23 PM -0.8 II DZIĄBA Boguslaw # Z/4790/11 2013 1
5 5.45 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 90 U23 MZ -0.8 II RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2087/11 2017 1
6 5.40 MARCINIAK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM +0.1 II
7 5.36 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 Sen LD -0.4 III
8 5.23 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM -0.5 III #
9 5.36 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U23 LD +0.4 III KRAKOWIAK Lech Z/1902/11 2019 3
10 5.06 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź # 96 U16 LD -1.3 IV SADACH Aneta # Z/0206/12 2019 1
11 4.82 DOMIZA Joanna RKS Łódź 89 U23 LD -0.4 --
Kula (4) K
1 14.65 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP I NOWAK Grzegorz # Z/2107/11 2019 M
2 14.02 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU I ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM
3 13.76 DUDZIŃSKA Agnieszka RLTL ZTE Radom # 88 U23 MZ I #
4 12.07 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ II #
5 11.75 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ II #
6 11.16 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ III #
7 9.90 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -- #
100 m M
1 e 1 10.66 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań 84 Sen WP -7.0 I OSIK Tadeusz B.D. # Z/2487/11 2018 1
2 e 1 10.79 BRZUCHALA Michał AZS UMCS Lublin # 86 Sen LU -7.0 I
3 e 1 10.92 NOWAK Marcin KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA -7.0 II
4 e 1 10.94 GIŻYŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -7.0 II #
5 e 1 11.30 STANISZEWSKI Hubert AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ -7.0 II
6 e 1 11.57 SAWICKI Bogdan KS Podlasie Białystok 91 U20 PD -7.0 III
7 e 1 11.59 RYŚ Ziemowit KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -7.0 III
8 e 1 12.23 TCHÓRZNICKI Mariusz MKS Pogoń Siedlce 93 U18 MZ -7.0 -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/4962/11 2011 4
1 e 2 10.92 KRYŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 87 Sen PD -0.5 II NIEDŹWIECKI Wojciech Z/0790/11 2018 M
2 e 2 12.10 KARCZEWSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ -0.5 IV
3 e 2 12.49 KROGULEC Cezary MKS Pogoń Siedlce 92 U20 MZ -0.5 --
2 e 3 10.75 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP -0.9 I OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
3 e 3 10.97 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -0.9 II B.D. M
4 e 3 11.18 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ -0.9 II
5 e 3 13.00 BASZKIEWICZ Dominik MKS Pogoń Siedlce 95 U16 MZ -0.9 --
1 e 4 10.74 KUBACZYK Robert WKS Śląsk Wrocław # 86 Sen DS -1.2 I #
2 e 4 10.86 SIENKIEWICZ Karol KS Podlasie Białystok 86 Sen PD -1.2 I SIENKIEWICZ Karol # Z/3134/11 2015 2
3 e 4 11.31 KRZEMIŃSKI Michał SSA Legia 1926 Warszawa 83 Sen MZ -1.2 III
1 e 5 10.63 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin # 87 Sen LU -1.0 M STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
2 e 5 10.97 ZIELIŃSKI Andrzej WKS Wawel Kraków # 90 U23 MA -1.0 II B.D. # 1
3 e 5 11.09 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów 89 U23 PK -1.0 II
4 e 5 11.21 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U20 MZ -1.0 II #
5 e 5 11.44 DUNAL Patryk KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -1.0 III B.D. # 3
6 e 5 12.01 SUŁEK Adrian KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -1.0 --
7 e 5 12.86 WÓJCIK Jakub MKS Pogoń Siedlce 95 U16 MZ -1.0 -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/4952/11 2011 4
2 f 1 10.54 KUBACZYK Robert WKS Śląsk Wrocław # 86 Sen DS -0.6 M #
3 f 1 10.55 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań 84 Sen WP -0.6 M OSIK Tadeusz B.D. # Z/2487/11 2018 1
4 f 1 10.57 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin # 87 Sen LU -0.6 M STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
5 f 1 10.67 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP -0.6 I OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
6 f 1 10.73 SIENKIEWICZ Karol KS Podlasie Białystok 86 Sen PD -0.6 I SIENKIEWICZ Karol # Z/3134/11 2015 2
7 f 1 10.76 BRZUCHALA Michał AZS UMCS Lublin # 86 Sen LU -0.6 I
8 f 1 10.80 NOWAK Marcin KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA -0.6 I
200 m M
1 s 1 23.96 BAŁAJDA Michał LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP +0.4 IV
2 s 1 23.97 DUPLICKI Marcin niest. Warszawa # 77 Sen MZ +0.4 --
3 s 1 24.50 TCHÓRZNICKI Mariusz MKS Pogoń Siedlce 93 U18 MZ +0.4 -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/4962/11 2011 4
4 s 1 26.17 BASZKIEWICZ Dominik MKS Pogoń Siedlce 95 U16 MZ +0.4 --
2 s 2 22.00 WILAMOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 89 U23 PD +0.6 II
3 s 2 22.12 KAKAREKO Grzegorz KS Podlasie Białystok # 90 U23 PD +0.6 II B.D. # 1
4 s 2 22.36 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom # 88 U23 MZ +0.6 II RADKE Karol # Z/0578/16 2019 1
5 s 2 22.53 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U20 MZ +0.6 II #
6 s 2 22.85 SAWICKI Bogdan KS Podlasie Białystok 91 U20 PD +0.6 III
7 s 2 26.52 WÓJCIK Jakub MKS Pogoń Siedlce 95 U16 MZ +0.6 -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/4952/11 2011 4
1 s 3 21.10 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań 84 Sen WP +0.4 M OSIK Tadeusz B.D. # Z/2487/11 2018 1
2 s 3 21.49 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 86 Sen KP +0.4 I #
3 s 3 22.01 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok # 89 U23 PD +0.4 II
4 s 3 24.58 KARCZEWSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ +0.4 --
1 s 4 21.16 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 86 Sen WN +0.2 M KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2019 M
2 s 4 22.10 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów 89 U23 PK +0.2 II
3 s 4 22.16 KRZEMIŃSKI Michał SSA Legia 1926 Warszawa 83 Sen MZ +0.2 II
4 s 4 22.26 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +0.2 II
5 s 4 23.36 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ +0.2 III RADKE Karol # Z/1764/13 2019 BEZ
800 m M
1 s 1 1:47.04 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89 U23 LD M B.D. # Z/2880/11 2019 MM
2 s 1 1:47.65 NOWICKI Bartosz MKL Szczecin # 84 Sen ZP M #
3 s 1 1:49.74 MOSTRĄG Arkadiusz SKB Kraśnik 88 U23 LU I
4 s 1 1:50.88 ŻEBROWSKI Krzysztof SKS Feniks Siedlce # 90 U23 MZ I B.D. # Z/1931/11 2017 1
5 s 1 1:52.15 PODOLAK Michał KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN II
6 s 1 1:52.94 KALINOWSKI Grzegorz MKL Toruń 90 U23 KP II WOŹNIAK Jacek Z/5137/15 2018 M
7 s 1 1:54.02 TRUSZKOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 88 U23 PD II B.D. 3
8 s 1 1:56.26 OCIEPKA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 88 U23 SL II
9 s 1 1:57.15 DZIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U23 LU III #
1 s 2 1:58.04 BARTOSZEK Marcin MKS Start Lublin 89 U23 LU III WOJCIECHOWSKI Leszek Z/4158/11 2011 3
2 s 2 1:59.81 NAKLICKI Michał MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ III B.D. 2
3 s 2 2:00.18 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ III #
110 m pł M
1 e 1 14.42 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -0.5 I #
2 e 1 15.15 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U23 MA -0.5 II B.D. # Z/4054/11 2019 1
3 e 1 16.46 SUŁEK Adrian KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -0.5 III
1 f 1 14.35 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ +0.4 I #
2 f 1 15.01 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U23 MA +0.4 II B.D. # Z/4054/11 2019 1
3 f 1 16.28 SUŁEK Adrian KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +0.4 III
Wzwyż M
1 2.22 THEINER Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 86 Sen OP M #
2 2.15 ŚLEBODA Piotr GKS Olimpia Grudziądz 87 Sen KP I RADKIEWICZ Przemysław # Z/0766/11 2019 1
3 2.10 OWCZAREK Konrad AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 87 Sen OP I #
4 2.10 RUTKOWSKI Jarosław WLKS Nowe Iganie # 91 U20 MZ I
5 2.05 KIECANA Szymon KS Agros Zamość 89 U23 LU II
6 2.00 KRÓL Tomasz KKL Kielce 87 Sen SK II B.D. 1
7 2.00 JAKUBIAK Adam KS Orzeł Warszawa 87 Sen MZ II
Tyczka M
1 5.30 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U23 KP M CZAPIEWSKI Wiesław # Z/2184/11 2019 MM
2 5.00 LISIAK Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U23 KP I #
3 4.80 JURGA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM I
4 4.40 RÓŻYC Michał RKS Skra Warszawa 87 Sen MZ II
5 4.40 KOZŁOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM II
6 4.20 SZCZEPAŃSKI Marcin OSOT Szczecin # 90 U23 ZP II #
7 4.00 FISZER Hubert AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ II
8 4.00 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ II
9 3.80 REWIŚ Jakub AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III
10 3.60 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U20 KP III B.D. # 3
W dal M
1 7.65 REJMUS Michał AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +1.7 I B.D. # Z/2560/11 2017 1
2 7.57 STARZAK Marcin KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 Sen LU +1.4 I
3 7.49 UWIJAŁA Krzysztof MKS Sambor Tczew 90 U23 PM +1.3 I GALINSKI Tadeusz Z/2472/11 2019 2
4 7.27 ŁUKASIAK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +1.2 I
5 7.23 MATEUSIAK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +1.4 II
6 7.09 WALA Sylwester KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +1.2 II
7 7.02 RAJCZAK Kamil MKS Durasan Płońsk 91 U20 MZ +1.8 II
8 6.67 MIODOŃSKI Robert niest. Kraków # 86 Sen MA +1.1 III
Kula (7.26) M
1 18.46 KUSIAK Damian LKS Znicz Biłgoraj # 88 U23 LU M B.D. Z/2117/11 2019 1
2 17.94 MIKOS Mateusz KS Wisła Puławy # 87 Sen LU M ZDYBEL Aleksander Z/1962/11 2018 MM
3 17.93 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 85 Sen PM M KOWNATKE Rafał # Z/5086/11 2019 1
4 17.22 KRAWCZAK Przemysław AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ I
5 16.79 RASIŃSKI Michał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ I #
6 14.69 GRZENKOWICZ Grzegorz LKS Ziemi Puckiej Puck 81 Sen PM I
7 14.47 WOJTCZAK Szymon MUKS Płock # 90 U23 MZ II RÓJ Eugeniusz Z/2459/18 2019
8 12.41 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III
Oszczep (800) M
2 74.43 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa # 90 U23 MZ M KRUKOWSKI Michał # Z/2741/11 2019 MM
5 59.11 TRZECIAKOWSKI Hubert UKS Cyprianka 88 U23 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/4940/11 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.8006041049957 sekund