Kraków 28 - 29.08.2010
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
100 m K
1 s 1 12.45 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +2.1 II #
2 s 1 12.65 ROGUCKA Magdalena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U23 LU +2.1 II
3 s 1 12.77 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U23 MA +2.1 III KRÓL Zbigniew # Z/1912/11 2019 1
1 s 2 12.91 GAUDYN Weronika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +1.2 III
2 s 2 13.05 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA +1.2 III B.D. M
3 s 2 13.09 TARKA Dominika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +1.2 III
4 s 2 13.33 KUŹMA Maja KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +1.2 IV
5 s 2 13.58 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP +1.2 IV B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz #
6 s 2 13.72 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP +1.2 IV B.D. B.D. # M
1 3 e 1 11.72 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -0.9 M
2 8 e 1 12.10 CEGLAREK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 88 U23 WP -0.9 I #
3 9 e 1 12.17 WESOŁOWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 90 U23 PM -0.9 II #
4 16 e 1 12.53 SUCHOWIECKA Paula niest. Kraków # 89 U23 MA -0.9 II NOWAK Marcin 1
5 17 e 1 12.54 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław 89 U23 DS -0.9 II
6 19 e 1 12.65 KIĄCA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.9 II
1 2 e 2 11.71 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U23 PM +2.0 M MODELSKI Michał # Z/2684/11 2019 MM
2 4 e 2 11.81 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +2.0 M
3 7 e 2 12.09 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +2.0 I
4 11 e 2 12.24 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP +2.0 II
5 12 e 2 12.40 ŚWIERCZYK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +2.0 II
6 14 e 2 12.44 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +2.0 II
7 20 e 2 12.69 CHAŁUPKA Daria KS AZS AWF Poznań # 90 U23 WP +2.0 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/3935/11 2012 BEZ
1 1 e 3 11.67 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U23 KP +1.4 M LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2019 MM
2 5 e 3 11.98 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +1.4 I
3 6 e 3 12.06 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 U23 LU +1.4 I STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2019 1
4 10 e 3 12.23 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U23 PM +1.4 II
5 13 e 3 12.44 ORLON Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +1.4 II #
6 15 e 3 12.52 MICHALSKA Alicja MKL Szczecin # 90 U23 ZP +1.4 II B.D. # 2
7 18 e 3 12.57 MŁYNARSKA Magdalena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U23 LU +1.4 II
1 f 1 11.59 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U23 KP +0.3 M LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2019 MM
1 f 1 11.59 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +0.3 M
3 f 1 11.75 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U23 PM +0.3 M MODELSKI Michał # Z/2684/11 2019 MM
4 f 1 11.76 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +0.3 M
5 f 1 12.07 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +0.3 I
6 f 1 12.18 CEGLAREK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 88 U23 WP +0.3 II #
7 f 1 12.18 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 U23 LU +0.3 II STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2019 1
8 f 1 12.31 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +0.3 II
200 m K
1 10 s 1 25.40 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP -0.8 II
2 11 s 1 25.63 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.8 II
3 12 s 1 26.16 JANIK Marta LKS Lubusz Słubice 88 U23 LB -0.8 II
4 13 s 1 26.27 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław 89 U23 DS -0.8 III
5 14 s 1 26.43 MŁYNARSKA Magdalena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U23 LU -0.8 III
1 5 s 2 24.77 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U23 KP +0.1 I BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2019 MM
2 6 s 2 25.07 SADŁOWSKA Daria ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB +0.1 II B.D. 2
3 8 s 2 25.13 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 U23 LU +0.1 II STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2019 1
4 9 s 2 25.30 BURMISTRZAK Magdalena LKS Vectra Włocławek # 88 U23 KP +0.1 II B.D. BEZ
1 1 s 3 23.36 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +2.5 M
2 2 s 3 23.81 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U23 PM +2.5 M MODELSKI Michał # Z/2684/11 2019 MM
3 3 s 3 24.20 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +2.5 I
4 4 s 3 24.68 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +2.5 I
5 7 s 3 25.10 CEGLAREK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 88 U23 WP +2.5 II #
1 1 w 1 24.29 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM +0.2 I # 953
2 2 w 1 25.23 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U23 MZ +0.2 II ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2019 M 866
3 3 w 1 25.66 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ +0.2 II # 827
4 5 w 1 26.08 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +0.2 II # 790
5 6 w 1 26.73 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +0.2 III ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1 734
6 7 w 1 26.83 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U23 DS +0.2 III 726
1 4 w 2 25.82 MARCINIAK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM +0.7 II 813
2 8 w 2 27.56 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +0.7 -- # 666
3 9 w 2 27.72 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka 89 U23 KP +0.7 -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/4939/11 2011 3 653
4 10 w 2 28.06 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM +0.7 -- # 626
5 11 w 2 28.38 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ +0.7 -- # 601
400 m K
1 1 s 1 54.74 MATUSIŃSKA Tina UKS Chromik Mysłowice # 88 U23 SL I #
2 2 s 1 55.10 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U23 KP I BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2019 MM
3 4 s 1 55.92 BURMISTRZAK Magdalena LKS Vectra Włocławek # 88 U23 KP I B.D. BEZ
4 6 s 1 57.27 HANDZLIK Jolanta AZS-AWF Katowice 89 U23 SL II #
5 7 s 1 57.32 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin 90 U23 LU II B.D. B.D. # 1
1 3 s 2 55.71 SADŁOWSKA Kinga ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB I
2 5 s 2 57.03 ROGOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 90 U23 PD II B.D. 3
3 9 s 2 57.80 PASEK Magdalena TS AKS Chorzów # 90 U23 SL II ZIEMBA Dariusz # Z/2957/11 2019 1
4 10 s 2 57.80 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U23 PK II #
4 8 s 2 68.98 DRAGOSZ Justyna SKS Kusy Kraków 94 U18 MA --
5 12 s 2 58.05 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 88 U23 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2411/11 2018 2
1 8 s 3 57.60 STANKIEWICZ Magdalena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89 U23 PD II
2 11 s 3 57.93 JACNIAK Małgorzata AZS UMCS Lublin 90 U23 LU II B.D. B.D. B.D. B.D. # BEZ
3 13 s 3 58.72 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA II KUKLA Rafał # Z/4751/11 2018 2
4 14 s 3 58.95 FRANIECZEK Justyna KS Gwardia Piła # 89 U23 WP II MARCINIAK Roman # Z/3752/11 2019
1 p 1 56.13 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ I
2 p 1 58.75 SZYRWIEL Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II
3 p 1 59.58 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA III MIREK Wacław # Z/1926/11 2019 1
4 p 1 60.36 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD III DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0795/11 2019 1
1 p 2 60.64 KRĘŻEL Aleksandra MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA III #
2 p 2 62.02 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA IV B.D. M
3 p 2 66.96 WOLNY Justyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA --
800 m K
1 1 s 1 2:08.26 CICHOCKA Angelika SKLA Sopot # 88 U23 PM I LEWANDOWSKI Tomasz # Z/4203/11 2019 MM
2 2 s 1 2:08.64 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola 89 U23 PK I #
3 3 s 1 2:08.88 HARASIM Monika AZS-AWF Warszawa # 88 U23 MZ I
4 4 s 1 2:11.40 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U23 PK II #
5 5 s 1 2:12.10 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin 90 U23 LU II B.D. B.D. # 1
6 6 s 1 2:12.48 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U23 MZ II B.D. # BEZ
7 9 s 1 2:13.17 JAKIMOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN II
8 15 s 1 2:26.65 KRUCHOWSKA Patrycja OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP --
1 7 s 2 2:12.80 PASEK Magdalena TS AKS Chorzów # 90 U23 SL II ZIEMBA Dariusz # Z/2957/11 2019 1
2 8 s 2 2:13.15 STANKIEWICZ Magdalena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89 U23 PD II
3 10 s 2 2:14.69 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA II MIREK Wacław # Z/1926/11 2019 1
4 11 s 2 2:15.99 SŁAWIK Maria KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz # Z/0092/11 2018 1
5 12 s 2 2:17.13 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0795/11 2019 1
6 13 s 2 2:18.12 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U23 MZ III B.D. # 1
7 14 s 2 2:25.88 WIERZBICKA Magdalena ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB -- B.D. 2
1 1 w 1 2:23.21 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA III ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1 780
2 2 w 1 2:30.07 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM -- # 692
3 3 w 1 2:32.67 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -- # 660
4 4 w 1 2:33.39 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -- # 651
5 5 w 1 2:34.05 MARCINIAK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM -- 643
6 6 w 1 2:34.82 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U23 MZ -- ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2019 M 634
7 7 w 1 2:34.89 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka 89 U23 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/4939/11 2011 3 633
8 8 w 1 2:35.05 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U23 DS -- 631
9 9 w 1 2:38.88 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -- # 586
10 10 w 1 2:47.22 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM -- # 493
1500 m K
1 f 1 4:22.08 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola 89 U23 PK I #
2 f 1 4:22.48 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA I KRÓL Zbigniew Z/0090/11 2019 M
3 f 1 4:22.89 CICHOCKA Angelika SKLA Sopot # 88 U23 PM I LEWANDOWSKI Tomasz # Z/4203/11 2019 MM
4 f 1 4:22.91 HARASIM Monika AZS-AWF Warszawa # 88 U23 MZ I
5 f 1 4:29.23 KOZŁOWSKA Karolina MLKS Ostróda 90 U23 WN I
6 f 1 4:30.62 JAKIMOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN I
7 f 1 4:31.81 GUZ Katarzyna MKS Żak Biała Podlaska 89 U23 LU I
8 f 1 4:34.08 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U23 MZ II B.D. # BEZ
9 f 1 4:38.25 ZIELINKIEWICZ Anna KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA II B.D. # 3
10 f 1 4:38.99 SŁAWIK Maria KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz # Z/0092/11 2018 1
11 f 1 4:41.09 BEHNKE Antonina UKS Barnim Goleniów # 89 U23 ZP II
12 f 1 4:46.04 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90 U23 PD III DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/3112/11 2019 M
13 f 1 4:47.66 SZMIGIEL Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 88 U23 PD III B.D. 3
14 f 1 4:59.43 WŁODARCZYK Natalia KS Żeglina Sieradz 88 U23 LD -- B.D. BEZ
15 f 1 5:13.04 KRUCHOWSKA Patrycja OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP --
5000 m K
1 f 1 16:43.25 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA I KRÓL Zbigniew Z/0090/11 2019 M
2 f 1 16:47.11 POŻAROWSZCZYK Karolina UKS Barnim Goleniów 89 U23 ZP I B.D. B.D. 3
3 f 1 16:59.83 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów # 89 U23 PK I KOWAL Piotr # Z/0093/11 2018 MM
4 f 1 17:04.33 GUZ Katarzyna MKS Żak Biała Podlaska 89 U23 LU I
5 f 1 17:07.30 KRAWCZYŃSKA Marta STS Pomerania Szczecin # 88 U23 ZP I CHABOWSKI Marcin # Z/5825/15 2017 1
6 f 1 17:19.50 LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 90 U23 WN II WOSIEK Jacek # Z/3500/11 2019 MM
7 f 1 17:26.40 KOZŁOWSKA Karolina MLKS Ostróda 90 U23 WN II
8 f 1 17:58.04 PASZKIEWICZ Izabela AZS UMCS Lublin 88 U23 LU II JAKUBOWSKI Marek # Z/2651/11 2019 MM
9 f 1 17:59.31 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 90 U23 PM II POBŁOCKI Piotr Z/0671/11 2019 2
10 f 1 18:02.09 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/3112/11 2019 M
11 f 1 18:10.28 WRÓBLEWSKA Monika AZS-AWF Gorzów 89 U23 LB II #
12 f 1 19:06.37 KULKA Regina ULKS Lipinki 89 U23 MA III WOJNA Anna Z/5014/11 2015 2
100 m pł K
1 2 e 1 14.47 GRZEGORZEWSKA Daria AZS-AWFiS Gdańsk 90 U23 PM +0.9 I
2 3 e 1 14.51 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 90 U23 MZ +0.9 II #
3 5 e 1 14.75 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +0.9 II
4 6 e 1 14.87 PASIERBEK Magdalena KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +0.9 II
5 8 e 1 14.93 MICHALSKA Alicja MKL Szczecin # 90 U23 ZP +0.9 II B.D. # 2
6 9 e 1 14.99 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U23 LD +0.9 II KRAKOWIAK Lech Z/1902/11 2019 3
1 1 e 2 13.73 KOŚCIELNIAK Marzena SL Olimpia Poznań # 89 U23 WP +0.6 I
2 4 e 2 14.68 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +0.6 II
3 7 e 2 14.89 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +0.6 II #
4 10 e 2 15.12 IMIOŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +0.6 II
5 11 e 2 15.75 GRZEGORCZYK Anna MKS Start Lublin 89 U23 LU +0.6 II WIERCINSKI Jerzy BEZ
6 12 e 2 17.60 MĄDRY Małgorzata KS Warszawianka W-wa 89 U23 MZ +0.6 -- RĄCZKA Paweł # Z/4971/11 2012 2
1 f 1 13.72 KOŚCIELNIAK Marzena SL Olimpia Poznań # 89 U23 WP 0.0 I
2 f 1 14.38 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 90 U23 MZ 0.0 I #
3 f 1 14.43 GRZEGORZEWSKA Daria AZS-AWFiS Gdańsk 90 U23 PM 0.0 I
4 f 1 14.69 PASIERBEK Magdalena KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA 0.0 II
5 f 1 14.76 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS 0.0 II
6 f 1 14.84 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS 0.0 II #
7 f 1 14.88 MICHALSKA Alicja MKL Szczecin # 90 U23 ZP 0.0 II B.D. # 2
1 1 w 1 13.99 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM -0.4 I # 980
2 3 w 1 14.79 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U23 MZ -0.4 II ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2019 M 870
3 4 w 1 14.96 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -0.4 II # 847
4 5 w 1 15.44 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM -0.4 II # 784
5 6 w 1 15.66 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -0.4 II # 756
6 8 w 1 15.93 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -0.4 III # 723
1 2 w 2 14.59 MARCINIAK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM -0.3 II 897
2 7 w 2 15.68 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U23 DS -0.3 II 754
3 9 w 2 16.08 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U23 WP -0.3 III BIERNACKI Jacek # BEZ 704
4 10 w 2 16.39 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -0.3 III ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1 667
5 11 w 2 16.92 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -0.3 -- # 606
6 12 w 2 17.75 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka 89 U23 KP -0.3 -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/4939/11 2011 3 515
400 m pł K K
1 1 s 1 57.23 KOŚCIELNIAK Marzena SL Olimpia Poznań # 89 U23 WP M
2 2 s 1 57.98 MATUSIŃSKA Tina UKS Chromik Mysłowice # 88 U23 SL M #
3 3 s 1 59.86 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS I ROŻEJ Marek Z/3750/11 2019 MM
4 4 s 1 61.35 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa # 90 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/2534/11 2019 M
5 5 s 1 61.63 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U23 PD I #
6 6 s 1 61.96 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 88 U23 KP I BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2411/11 2018 2
7 10 s 1 62.65 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U23 MA II KRÓL Zbigniew # Z/1912/11 2019 1
8 12 s 1 63.40 TRAWIŃSKA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS II
2 7 s 2 62.13 LABUDDA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 90 U23 PM I B.D. BEZ
3 8 s 2 62.25 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS I #
4 9 s 2 62.35 GOLICZ Malwina SL Olimpia Poznań # 90 U23 WP I B.D. 2
5 11 s 2 62.99 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP II JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M
6 13 s 2 63.74 STĘPNIK Agata AZS UMCS Lublin 90 U23 LU II B.D. B.D. BEZ
7 14 s 2 65.79 BANASIK Monika WKS Wawel Kraków 90 U23 MA II #
8 15 s 2 67.01 STRZYŻ Izabela SKLA Sopot 90 U23 PM III
1 p 2 61.51 KONERT Anita AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB I
3000 m prz K
6 p 1 11:16.92 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin # 92 U20 ZP I MURAWSKI Zbigniew # Z/2131/11 2019
1 f 1 10:21.56 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów # 89 U23 PK I KOWAL Piotr # Z/0093/11 2018 MM
2 f 1 10:29.36 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów # 90 U23 ZP I KOSTRZEBA Jacek # Z/1324/14 2019 M
3 f 1 10:37.92 KRAWCZYŃSKA Marta STS Pomerania Szczecin # 88 U23 ZP I CHABOWSKI Marcin # Z/5825/15 2017 1
4 f 1 10:58.09 WRÓBLEWSKA Monika AZS-AWF Gorzów 89 U23 LB I #
5 f 1 11:08.68 BOJARCZUK Monika WLKS Nowe Iganie # 89 U23 MZ I B.D.
6 f 1 11:36.40 ZAPART Aleksandra MLKS Rakowice 90 U23 DS II #
7 f 1 11:43.12 WINCZEWSKA Ewa LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 90 U23 PD II B.D. 3
8 f 1 12:00.43 KULKA Regina ULKS Lipinki 89 U23 MA III WOJNA Anna Z/5014/11 2015 2
4x100 m K
1 1 s 1 45.51 ŚWIERCZYK Martyna
WEDLER Weronika
PĘDZIWIATR Milena
ZARĘBSKA Ewa
KS AZS AWF Wrocław 89
89
89
90
U23 DOL --


2 2 s 1 47.21 KIĄCA Magdalena
GADZIŃSKA Anna
KARPOWICZ Katarzyna
SZCZEPANIAK Aleksandra
KS AZS AWF Wrocław 90
90
90
90
U23 DOL --


3 3 s 1 47.78 SENDEREK Żaklina
SADŁOWSKA Daria
ROMANOWSKA Monika
SADŁOWSKA Kinga
ZLKL Zielona Góra 89
90
89
90
U23 LBU --
B.D.

2
4 4 s 1 47.84 WESOŁOWSKA Katarzyna
KLAWITER Paulina
GRZEGORZEWSKA Daria
KILIŃSKA Karolina
AZS-AWFiS Gdańsk 90
89
90
88
U23 POM --


5 5 s 1 51.66 JANKOWSKA Anna
BAJKO Anna
BAUMGART-WITAN Iga
KOPYCKA Monika
BKS Bydgoszcz 90
90
89
89
U23 KPO --

BAUMGART Iwona
Z/3124/11
2019
MM
6 6 s 1 52.07 JURCZUK Małgorzata
SIECZKOWSKA Joanna
WOJTULEWICZ Diana
ROGOWSKA Joanna
KS Podlasie Białystok 90
88
89
90
U23 POD --

B.D.
B.D.
BEZ
3
4x400 m K
1 1 s 1 3:44.83 KSIĄŻEK Martyna
PASEK Magdalena
HANDZLIK Jolanta
MATUSIŃSKA Tina
AZS-AWF Katowice 89
90
89
88
U23 SLK --
ZIEMBA Dariusz

Z/2957/11
2019
1
2 2 s 1 3:47.24 TRAWIŃSKA Joanna
SZYRWIEL Aleksandra
ŚWIERCZYK Martyna
LINKIEWICZ Joanna
KS AZS AWF Wrocław 88
89
89
90
U23 DOL --


ROŻEJ Marek
Z/3750/11
2019
MM
3 5 s 1 3:51.57 KORZENIECKA Paulina
PARSZCZYŃSKA Izabela
SAKOWICZ Alicja
KIEŁBASIŃSKA Anna
AZS-AWF Warszawa 89
88
88
90
U23 MAZ --
DĄBROWSKI Tomasz B.D.

MODELSKI Michał
Z/0795/11
Z/2684/11
2019
2019
1
MM
4 6 s 1 3:51.85 BRZEZIŃSKA Anna
JACNIAK Małgorzata
STĘPNIK Agata
JACNIAK Ewa
AZS UMCS Lublin 90
90
90
90
U23 LBE --
B.D. B.D. B.D. B.D.
B.D. B.D.
B.D. B.D.
BEZ
BEZ
1
5 8 s 1 3:54.91 GIZA Karolina
HAYDER Kamilia
SŁAWIK Maria
BRONIATOWSKA Katarzyna
KS AZS AWF Kraków 89
88
89
90
U23 MLP -- KRÓL Zbigniew
MIREK Wacław
SUDOŁ Grzegorz
KRÓL Zbigniew
Z/1912/11
Z/1926/11
Z/0092/11
Z/0090/11
2019
2019
2018
2019
1
1
1
M
1 3 s 2 3:49.06 ŁUKASIEWICZ Wioletta
GOLICZ Malwina
CEGLAREK Agnieszka
KOŚCIELNIAK Marzena
TS Olimpia Poznań 90
90
88
89
U23 WLP -- SZUDROWICZ Stanisław
B.D.

Z/5015/11
2011
BEZ
2
2 4 s 2 3:50.86 ANKIEWICZ Emilia
LABUDDA Natalia
KLAWITER Paulina
WESOŁOWSKA Katarzyna
AZS-AWFiS Gdańsk 90
90
89
90
U23 POM -- WOŁKOWYCKI Andrzej
B.D.

Z/2534/11
2019
M
BEZ
3 7 s 2 3:54.42 SENDEREK Żaklina
SADŁOWSKA Daria
WIERZBICKA Magdalena
SADŁOWSKA Kinga
ZLKL Zielona Góra 89
90
89
90
U23 LBU --
B.D.
B.D.
2
2
4 9 s 2 3:56.54 KARPOWICZ Katarzyna
KIĄCA Magdalena
HYJEK Katarzyna
FRANIECZEK Justyna
KS AZS AWF Wrocław 90
90
90
89
U23 DOL --


MARCINIAK Roman
Z/3752/11
2019

5 10 s 2 4:04.33 BANASIAK Monika
BODURKA Agnieszka
OBRAŁ Jadwiga
SUCHOWIECKA Paula
WKS Wawel Kraków 90
89
89
89
U23 MLP --

B.D.
NOWAK Marcin

1
6 11 s 2 4:12.90 STANKIEWICZ Magdalena
WINCZEWSKA Ewa
MIRECKA Anna
STEPANIUK Ewa
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89
90
89
90
U23 POD --
B.D.

3
Wzwyż K
1 f 1 1.77 OGRODNIK Magdalena WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS I
2 f 1 1.77 GARDZIELEWSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS I #
3 f 1 1.74 BIELAWSKA Martyna AZS Łódź # 90 U23 LD I #
4 f 1 1.65 PRAŻUCH Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA II
4 f 1 1.65 NIEDZIELKO Paulina KS Podlasie Białystok 90 U23 PD II
6 f 1 1.65 JURCZUK Małgorzata KS Podlasie Białystok 90 U23 PD II
6 f 1 1.65 KLIN Aleksandra KS Podlasie Białystok 90 U23 PD II #
8 f 1 1.65 NOWAK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II
8 f 1 1.65 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U23 WP II BIERNACKI Jacek # BEZ
10 f 1 1.65 SIECZKOWSKA Martyna MLKL Płock # 90 U23 MZ II B.D. # 3
1 1 w 1 1.73 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U23 MZ I ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2019 M 891
2 2 w 1 1.70 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ I # 855
3 3 w 1 1.67 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM II # 818
4 4 w 1 1.67 MARCINIAK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM II 818
5 5 w 1 1.64 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ II # 783
6 6 w 1 1.64 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ II # 783
7 7 w 1 1.61 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM III # 747
8 8 w 1 1.55 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ III # 678
9 9 w 1 1.55 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U23 DS III 678
10 10 w 1 1.52 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -- ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1 644
11 11 w 1 1.52 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka 89 U23 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/4939/11 2011 3 644
Tyczka K
3 p 1 3.60 CYGANEK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS I #
1 f 1 4.00 MICHALSKA Joanna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP M #
2 f 1 3.90 BUNIKOWSKA Karmen AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM M
3 f 1 3.40 MOSKAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 88 U23 SL I
4 f 1 3.20 MOLEK Magdalena MKS Ustroń 90 U23 SL II #
5 f 1 3.00 MIKOŁAJCZYK Olga KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS II #
6 f 1 2.80 WAWAK Marcelina KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA III
7 f 1 2.60 FRĄCKOWIAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 90 U23 PM -- #
W dal K
1 f 1 6.32 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U23 KP +0.7 M #
2 f 1 6.31 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP +3.8 M JAGACIAK Jarosław Z/3725/11 2018 MM
3 f 1 6.14 BIELAWSKA Martyna AZS Łódź # 90 U23 LD +1.3 I #
4 f 1 6.08 BAJKO Anna BKS Bydgoszcz 90 U23 KP +0.5 I
5 f 1 5.92 KSIĄŻEK Martyna AZS-AWF Katowice 89 U23 SL +1.0 I
6 f 1 5.86 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot # 88 U23 PM +1.4 I
7 f 1 5.80 CICHOWLAS Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 88 U23 WP 0.0 I KACZOR Mieczysław B.D. # Z/2495/11 2013 1
8 f 1 5.62 SUCHAN Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U23 SL +2.7 II B.D. B.D. BEZ
9 f 1 5.52 OGRODNIK Magdalena WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS -0.6 II
10 f 1 5.52 KILIŃSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM +0.9 II
11 f 1 5.50 LANGE Hanna KL Lechia Gdańsk 90 U23 PM +0.2 II DZIĄBA Boguslaw # Z/4790/11 2013 1
12 f 1 5.50 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +2.1 II
13 f 1 5.42 DUDA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL +1.7 II B.D. 3
14 f 1 5.36 KOWALSKA Patrycja KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +2.8 III
15 f 1 5.19 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 90 U23 MZ +0.7 III RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2087/11 2017 1
16 f 1 5.15 GRABOWSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +0.1 III
17 f 1 5.09 MIKOŁAJCZYK Olga KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS +0.4 -- #
1 1 w 1 5.89 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM -0.5 I # 816
2 2 w 1 5.81 MARCINIAK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM +0.2 I 792
3 3 w 1 5.76 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U23 MZ +0.8 II ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2019 M 777
4 4 w 1 5.56 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +0.6 II ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1 717
5 5 w 1 5.55 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U23 DS +0.1 II 715
6 6 w 1 5.54 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM -1.2 II # 712
7 7 w 1 5.34 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -0.1 III # 654
8 8 w 1 5.24 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -0.5 III # 626
9 9 w 1 5.16 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka 89 U23 KP -0.1 III MAŃKOWSKI Mariusz Z/4939/11 2011 3 603
10 10 w 1 5.02 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ +0.4 -- # 565
Trójskok K
1 f 1 13.72 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP +0.5 M JAGACIAK Jarosław Z/3725/11 2018 MM
2 f 1 13.12 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU +0.2 I #
3 f 1 12.76 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot # 88 U23 PM +0.2 I
4 f 1 12.75 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U23 KP +0.7 I #
5 f 1 12.62 BAJKO Anna BKS Bydgoszcz 90 U23 KP -0.3 I
6 f 1 12.33 CICHOWLAS Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 88 U23 WP +0.3 I KACZOR Mieczysław B.D. # Z/2495/11 2013 1
7 f 1 12.08 ŻEBROWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL +0.7 I
8 f 1 11.67 DUDA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL 0.0 II B.D. 3
9 f 1 11.65 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 90 U23 MZ +0.6 II RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2087/11 2017 1
10 f 1 11.62 GRABOWSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +1.2 II
11 f 1 11.60 MADEJ Anna AZS Łódź 90 U23 LD +2.4 II B.D. BEZ
12 f 1 11.39 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U23 LD -0.5 III KRAKOWIAK Lech Z/1902/11 2019 3
Kula (4) K
1 f 1 14.95 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP I NOWAK Grzegorz # Z/2107/11 2019 M
2 f 1 14.67 KANIEWSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz 90 U23 KP I
3 f 1 14.13 DUDZIŃSKA Agnieszka RLTL ZTE Radom # 88 U23 MZ I #
4 f 1 13.56 WEŁNA Emilia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U23 LU I
5 f 1 12.94 STACH Iwona AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP I #
6 f 1 12.77 ROGALSKA Daria BKS Bydgoszcz 89 U23 KP I
7 f 1 12.63 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP I WOJTULEWICZ Malwina # Z/2822/11 2019 MM
8 f 1 12.58 ULICKA Monika MLKL Płock 90 U23 MZ I
9 f 1 11.58 SOBIECH Emilia RKS Skra Warszawa 88 U23 MZ III B.D. 2
1 1 w 1 11.95 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ II # 658
2 2 w 1 11.75 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM II # 645
3 3 w 1 11.65 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM III # 638
4 4 w 1 11.64 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III # 637
5 5 w 1 11.08 MARCINIAK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM III 600
6 6 w 1 10.88 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ III # 587
7 7 w 1 10.20 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U23 MZ III ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2019 M 543
8 8 w 1 10.06 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III # 533
9 9 w 1 9.69 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka 89 U23 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/4939/11 2011 3 509
10 10 w 1 8.68 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -- ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1 443
11 11 w 1 8.22 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U23 WP -- BIERNACKI Jacek # BEZ 414
12 12 w 1 8.18 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U23 DS -- 411
Dysk (1) K
1 f 1 46.50 DUDZIŃSKA Agnieszka RLTL ZTE Radom # 88 U23 MZ I #
2 f 1 44.07 JAKUŁA Dominika MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD I B.D. B.D. 2
3 f 1 41.79 WEISS Marta MUKS Kadet Rawicz # 90 U23 WP II #
4 f 1 40.34 STACH Iwona AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP II #
5 f 1 40.19 WEŁNA Emilia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U23 LU II
6 f 1 39.33 ULICKA Monika MLKL Płock 90 U23 MZ II
7 f 1 39.32 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP II NOWAK Grzegorz # Z/2107/11 2019 M
8 f 1 36.30 SZKLAREK Paulina AZS Łódź 89 U23 LD III
9 f 1 34.76 ODROBNA Marta AZS-PWSZ Gorzów 88 U23 LB III
10 f 1 34.59 PLECHTA Marzena KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA III
Młot (4) K
1 f 1 62.93 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP M WOJTULEWICZ Malwina # Z/2822/11 2019 MM
2 f 1 62.31 SZEWA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U23 KP M
3 f 1 56.74 JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 90 U23 KP I
4 f 1 56.69 WEISS Marta MUKS Kadet Rawicz # 90 U23 WP I #
5 f 1 54.50 PIETRZAK Zofia AZS UMCS Lublin 89 U23 LU I
6 f 1 46.42 FILIPIAK Joanna MUKS Park Zduńska Wola 90 U23 LD II
7 f 1 46.10 KOPEĆ Katarzyna KKL Kielce 88 U23 SK II
8 f 1 45.26 PIETRZAK Ewa MUKS Park Zduńska Wola 89 U23 LD II B.D. B.D. BEZ
9 f 1 42.53 SOBIECH Emilia RKS Skra Warszawa 88 U23 MZ III B.D. 2
10 f 1 38.77 MORAWIN Barbara AZS-AWF Gorzów 89 U23 LB III
11 f 1 33.19 BUGAŁA Małgorzata MUKS Park Zduńska Wola 88 U23 LD --
Oszczep (600) K
1 f 1 51.09 LEWANDOWSKA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM I
2 f 1 46.77 JAKIMOWICZ Urszula SKLA Sopot 88 U23 PM I #
3 f 1 46.33 ŁUCZAK Kinga MKS Juvenia Puszczykowo 90 U23 WP I
4 f 1 43.84 GODZWON Magdalena AZS Łódź # 90 U23 LD II B.D. 3
5 f 1 42.88 MAJEWSKA Iwona MKS Start Lublin 89 U23 LU II WIEJAK Izydor B.D. Z/4167/11 2013 1
6 f 1 40.77 SIEKIERA Magdalena AZS-AWF Katowice 90 U23 SL II B.D. 2
7 f 1 39.60 CWYNAR Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP II #
8 f 1 38.49 KOMUDA Agata AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U23 PM III #
9 f 1 32.98 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP -- WOJTULEWICZ Malwina # Z/2822/11 2019 MM
1 1 w 1 40.49 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM II # 677
2 2 w 1 39.68 MARCINIAK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM II 661
3 3 w 1 39.32 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III # 654
4 4 w 1 36.30 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ III # 596
5 5 w 1 35.40 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka 89 U23 KP III MAŃKOWSKI Mariusz Z/4939/11 2011 3 579
6 6 w 1 34.63 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U23 MZ III ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2019 M 565
7 7 w 1 32.31 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM -- # 520
8 8 w 1 31.92 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -- # 513
9 9 w 1 30.94 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -- # 494
10 10 w 1 30.20 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U23 DS -- 480
11 11 w 1 30.15 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -- ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1 479
7-bój K
2 p 5224 MARCINIAK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM M
1 5417 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM M #
2 5146 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U23 MZ I ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2019 M
3 5069 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ I #
4 4842 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ I #
5 4684 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM I #
6 4464 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA II ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1
7 4395 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U23 DS II
8 4219 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ II #
9 4136 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka 89 U23 KP III MAŃKOWSKI Mariusz Z/4939/11 2011 3
100 m M
1 s 1 10.58 ĆWIEK Patryk KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS +3.0 M #
2 s 1 10.64 KOPEĆ Dominik RKS Łódź 85 Sen LD +3.0 M
3 s 1 10.73 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA +3.0 I
4 s 1 11.01 STANISZEWSKI Hubert AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +3.0 II
5 s 1 11.19 KRZYWIEC Stanisław AZS-AWF Katowice 89 U23 SL +3.0 II B.D. # 1
1 s 2 11.08 KOCHANEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +1.8 II
2 s 2 11.25 KOTUŁA Krzysztof AZS-AWF Katowice 90 U23 SL +1.8 II #
3 s 2 11.32 WOLNIAK Adam SL Olimpia Poznań # 90 U23 WP +1.8 III
4 s 2 11.39 DUNAL Patryk KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +1.8 III B.D. 3
5 s 2 11.55 KUBIS Filip KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +1.8 III B.D. BEZ
6 s 2 11.58 TOPA Andrzej AZS-AWF Katowice 90 U23 SL +1.8 III #
1 s 3 11.07 URBANIAK Dawid OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP +1.3 II
2 s 3 11.28 ZIĘBA Szymon WKS Wawel Kraków 89 U23 MA +1.3 II
3 s 3 11.69 BARTOSZEK Marcin MKS Start Lublin 89 U23 LU +1.3 III WOJCIECHOWSKI Leszek Z/4158/11 2011 3
4 s 3 11.79 WIERZCHOWIEC Piotr ZKS Unia Tarnów 90 U23 MA +1.3 --
1 3 e 1 10.71 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa 90 U23 MZ -0.3 I B.D. # 1
2 5 e 1 10.79 DZIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U23 LU -0.3 I #
3 9 e 1 10.88 GIŻYŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -0.3 I #
4 12 e 1 10.96 SAMBORSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -0.3 II
5 15 e 1 11.14 KOPCIŃSKI Grzegorz RLTL ZTE Radom 90 U23 MZ -0.3 II
6 19 e 1 11.28 MELECH Marek KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U23 LU -0.3 II # LDK!
1 2 e 2 10.63 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP +0.1 M OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
2 4 e 2 10.75 ROSZKOWSKI Grzegorz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U23 LU +0.1 I
3 7 e 2 10.82 BORYS Maciej AZS-AWF Katowice 90 U23 SL +0.1 I #
4 8 e 2 10.86 ŁAWRESZUK Marcin AZS-AWF Katowice # 90 U23 SL +0.1 I
5 14 e 2 11.02 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów 89 U23 PK +0.1 II
6 16 e 2 11.15 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz 89 U23 LD +0.1 II B.D. # 3
7 18 e 2 11.24 SUSZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +0.1 II B.D. # BEZ
1 1 e 3 10.61 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL +0.6 M #
2 6 e 3 10.79 BĄCZYK Jarosław UKS Lisy Zgierz 88 U23 LD +0.6 I #
3 10 e 3 10.91 SIROCKI Szymon SKLA Sopot 90 U23 PM +0.6 II
4 11 e 3 10.92 ZIELIŃSKI Andrzej WKS Wawel Kraków # 90 U23 MA +0.6 II B.D. # 1
5 13 e 3 11.00 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +0.6 II
6 17 e 3 11.17 MAZOWIECKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U23 LU +0.6 II B.D. 1
7 20 e 3 11.35 HERMANOWICZ Emil KS Podlasie Białystok 90 U23 PD +0.6 III
1 f 1 10.37 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL +1.1 M #
2 f 1 10.57 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP +1.1 M OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
3 f 1 10.58 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa 90 U23 MZ +1.1 M B.D. # 1
4 f 1 10.65 ROSZKOWSKI Grzegorz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U23 LU +1.1 M
5 f 1 10.66 DZIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U23 LU +1.1 I #
6 f 1 10.69 BĄCZYK Jarosław UKS Lisy Zgierz 88 U23 LD +1.1 I #
7 f 1 10.70 BORYS Maciej AZS-AWF Katowice 90 U23 SL +1.1 I #
8 f 1 10.78 ŁAWRESZUK Marcin AZS-AWF Katowice # 90 U23 SL +1.1 I
1 1 w 1 11.13 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -0.6 II 832
2 3 w 1 11.47 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP -0.6 III 759
3 4 w 1 11.52 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -0.6 III 748
4 5 w 1 11.53 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ -0.6 III 746
5 6 w 1 11.56 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ -0.6 III 740
6 8 w 1 12.00 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U23 SL -0.6 -- B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2 651
7 11 w 1 12.72 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -0.6 -- B.D. BEZ 516
1 2 w 2 11.33 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP -0.9 III 789
2 7 w 2 11.78 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów 86 Sen LB -0.9 -- 695
3 9 w 2 12.18 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ -0.9 -- RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1 616
4 10 w 2 12.46 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB -0.9 -- # 563
5 12 w 2 13.16 GRUDZIŃSKI Artur AZS-AWF Gorzów 88 U23 LB -0.9 -- 441
200 m M
1 3 s 1 21.53 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa 90 U23 MZ +2.5 I B.D. # 1
2 6 s 1 21.75 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok # 89 U23 PD +2.5 I
3 8 s 1 22.02 BEDNARCZYK Sebastian niest. Kraków # 89 U23 MA +2.5 II B.D. #
4 10 s 1 22.17 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów 89 U23 PK +2.5 II
5 11 s 1 22.21 SOBÓR Damian WKS Wawel Kraków 88 U23 MA +2.5 II KOLODZIEJ Roman 2
6 13 s 1 22.30 CICHECKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL +2.5 II #
7 16 s 1 22.67 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz 89 U23 LD +2.5 II B.D. # 3
1 1 s 2 21.44 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL +1.6 M #
2 2 s 2 21.48 ROSZKOWSKI Grzegorz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U23 LU +1.6 I
3 4 s 2 21.57 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP +1.6 I OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
4 5 s 2 21.67 DZIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U23 LU +1.6 I #
5 7 s 2 21.85 BORYS Maciej AZS-AWF Katowice 90 U23 SL +1.6 I #
6 9 s 2 22.08 BAGIŃSKI Cezary AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +1.6 II
7 12 s 2 22.24 KAROLAK Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U23 LU +1.6 II
1 14 s 3 22.49 BĄCZYK Jarosław UKS Lisy Zgierz 88 U23 LD +1.4 II #
2 15 s 3 22.63 HERMANOWICZ Emil KS Podlasie Białystok 90 U23 PD +1.4 II
3 17 s 3 22.70 MAZOWIECKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U23 LU +1.4 II B.D. 1
4 18 s 3 22.75 ŁYSIK Piotr OKS Start Otwock 90 U23 MZ +1.4 II B.D. # BEZ
400 m M
1 1 s 1 46.75 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin # 90 U23 LU M B.D. JAROS Marek , Z/1964/11 , 2019 1
2 2 s 1 46.80 KRZEWINA Jakub WKS Śląsk Wrocław # 89 U23 DS M ADAMEK Marek # Z/1948/11 2019 M
3 3 s 1 47.30 WILAMOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 89 U23 PD I
4 4 s 1 47.46 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS I WOJSA Maciej Z/1702/11 2019 MM
5 5 s 1 47.69 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS I SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/3817/11 2019 M
6 8 s 1 48.87 GRYNKIEWICZ Marcin WMLKS Pomorze Stargard # 90 U23 ZP II
7 10 s 1 49.01 KNIEFEL Bartosz MUKL Brodnica # 88 U23 KP II B.D. 2
1 6 s 2 48.75 WOJNO Arkadiusz AZS Łódź 90 U23 LD II B.D. 2
2 7 s 2 48.84 KAKAREKO Grzegorz KS Podlasie Białystok # 90 U23 PD II B.D. # 1
3 9 s 2 48.99 PORZĄDNY Sebastian AZS Łódź 88 U23 LD II B.D. 1
4 11 s 2 49.38 ŁYSIK Piotr OKS Start Otwock 90 U23 MZ II B.D. # BEZ
5 12 s 2 50.04 OLSZEWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U23 PD II
6 13 s 2 50.20 ŚWIGOŃ Jaromir SKLA Sopot 90 U23 PM II
7 14 s 2 50.37 MARCINKOWSKI Dawid TS Olimpia Poznań 89 U23 WP II SZUDROWICZ Stanisław Z/1192/11 2011 1
8 15 s 2 51.38 GOŹDZIEWICZ Jakub KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD III #
1 p 1 48.16 OSTROWSKI Rafał KU AZS PWSZ w Tarnowie # 85 Sen MA I #
2 p 1 49.31 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 79 Sen MZ II ADAMCZYK Jakub B.D. # Z/3910/11 2019 3
3 p 1 50.69 WÓJCIK Karol KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS III
4 p 1 50.75 MROZEK Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ III #
5 p 1 51.13 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków # 87 Sen MA III KOLODZIEJ Roman 2
6 p 1 51.48 DUSIŃSKI Damian KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA III
1 p 2 50.55 DYBOWSKI Jacek KS Wejher Wejherowo 92 U20 PM III
2 p 2 50.89 KOZIEŁ Piotr AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ III
3 p 2 51.23 SOBCZAK Michał OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP III #
4 p 2 52.82 KOZŁOWSKI Jarosław OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP --
1 1 w 1 51.61 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ III 742
2 2 w 1 51.65 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS III 740
3 3 w 1 52.02 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III 724
4 4 w 1 52.31 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ III 711
5 5 w 1 52.53 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP III 702
6 7 w 1 55.28 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB -- # 588
1 6 w 2 52.82 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP -- 689
2 8 w 2 55.46 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ -- RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1 580
3 9 w 2 55.95 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U23 SL -- B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2 561
4 10 w 2 61.33 GRUDZIŃSKI Artur AZS-AWF Gorzów 88 U23 LB -- 369
800 m M
1 1 s 1 1:49.06 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89 U23 LD I B.D. # Z/2880/11 2019 MM
2 2 s 1 1:50.62 KRAWCZYK Szymon WKS Śląsk Wrocław # 88 U23 DS I #
3 3 s 1 1:50.87 ŻEBROWSKI Krzysztof SKS Feniks Siedlce # 90 U23 MZ I B.D. # Z/1931/11 2017 1
4 4 s 1 1:51.24 MOSTRĄG Arkadiusz SKB Kraśnik 88 U23 LU I
5 5 s 1 1:51.34 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza # 88 U23 MA I CZERWIŃSKI ADAM Z/3849/11 2019 1
6 6 s 1 1:52.19 ŻUBROWSKI Damian LKS Maraton Turek 89 U23 WP II B.D. 1
7 7 s 1 1:52.71 ŻYWOT Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL II
8 8 s 1 1:53.05 ASKUNTOWICZ Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS II B.D. 3
9 9 s 1 1:53.13 JAROSZ Wojciech KLKS Juventa-Kobex Starachowice 89 U23 SK II JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/1458/11 2015 3
10 10 s 1 1:53.30 RAJCZAK Rafał OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP II B.D. 2
11 16 s 1 1:54.98 MESYASZ Przemysław CKS Budowlani Częstochowa 90 U23 SL II
1 11 s 2 1:53.61 ŁUSZCZYŃSKI Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 89 U23 SL II B.D. 3
2 12 s 2 1:53.78 KALINOWSKI Grzegorz MKL Toruń 90 U23 KP II WOŹNIAK Jacek Z/5137/15 2018 M
3 13 s 2 1:53.87 PERZ Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II
4 14 s 2 1:53.88 OCIEPKA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 88 U23 SL II
5 15 s 2 1:54.21 KAMIŃSKI Paweł MKS Polonia Warszawa 90 U23 MZ II
6 17 s 2 1:55.39 SZUSTOWICZ Krystian AZS UMCS Lublin 89 U23 LU II #
7 18 s 2 1:55.63 UCIECHOWSKI Marcin LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie # 88 U23 WP II B.D. # Z/3364/11 2019 BEZ LDK!
8 19 s 2 1:55.67 ŚWINIARSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN II
9 20 s 2 1:56.45 ZAGDAŃSKI Dariusz KKL Kielce 89 U23 SK II #
10 21 s 2 1:59.26 MAJEWSKI Michał LKS Maraton Turek 89 U23 WP III STANISLAWSKI Krzysztof 3
11 22 s 2 2:00.96 WIERZCHOWSKI Bartłomiej LKS Pomorze Stargard 90 U23 ZP III
12 23 s 2 2:03.15 PUŁAWSKI Rafał KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD --
1500 m M
1 1 s 1 3:46.53 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89 U23 LD I B.D. # Z/2880/11 2019 MM
2 2 s 1 3:46.71 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza # 88 U23 MA I CZERWIŃSKI ADAM Z/3849/11 2019 1
3 3 s 1 3:46.79 ŻEBROWSKI Krzysztof SKS Feniks Siedlce # 90 U23 MZ I B.D. # Z/1931/11 2017 1
4 4 s 1 3:47.05 KRAWCZYK Szymon WKS Śląsk Wrocław # 88 U23 DS I #
5 5 s 1 3:49.94 MOSTRĄG Arkadiusz SKB Kraśnik 88 U23 LU II
6 6 s 1 3:51.51 SZNURA Szymon OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP II #
7 7 s 1 3:53.50 KIERZEK Adam SL Olimpia Poznań # 89 U23 WP II B.D. # 2
8 9 s 1 3:55.46 KALINOWSKI Grzegorz MKL Toruń 90 U23 KP II WOŹNIAK Jacek Z/5137/15 2018 M
9 10 s 1 3:55.55 KAMIŃSKI Paweł MKS Polonia Warszawa 90 U23 MZ II
10 17 s 1 3:58.90 RAJCZAK Rafał OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP II B.D. 2
1 8 s 2 3:53.86 KACZMAREK Jakub TS Olimpia Poznań 88 U23 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1191/11 2011 3
2 11 s 2 3:56.01 JAROSZ Wojciech KLKS Juventa-Kobex Starachowice 89 U23 SK II JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/1458/11 2015 3
3 12 s 2 3:56.04 NOWOGRODZKI Dawid KS Agros Zamość 88 U23 LU II
4 13 s 2 3:56.36 KRÓL Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL II
5 14 s 2 3:56.98 SZEWCZYK Dawid CKS Budowlani Częstochowa 88 U23 SL II B.D. 2
6 15 s 2 3:58.51 NOWICKI Adam MKL Szczecin # 90 U23 ZP II MURAWSKI Zbigniew Z/0676/11 2019 M
7 16 s 2 3:58.84 ŻUBROWSKI Damian LKS Maraton Turek 89 U23 WP II B.D. 1
8 18 s 2 4:02.70 BARAN Przemysław WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS III
9 19 s 2 4:03.77 MAZUREK Daniel LUKS Azymek Zdzieszowice # 90 U23 OP III B.D. ANTOSIAK Tomasz , Z/4439/11 , 2012 BEZ
1 1 w 1 4:34.38 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB -- # 716
2 2 w 1 4:51.44 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -- 610
3 3 w 1 4:53.14 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ -- RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1 600
4 4 w 1 5:03.88 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ -- 538
5 5 w 1 5:04.90 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ -- 532
6 6 w 1 5:05.22 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP -- 530
7 7 w 1 5:08.61 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP -- 511
8 8 w 1 5:10.87 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U23 SL -- B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2 499
9 9 w 1 5:13.88 GRUDZIŃSKI Artur AZS-AWF Gorzów 88 U23 LB -- 482
5000 m M
1 1 s 1 14:49.15 OLEJARZ Artur MKL Szczecin # 88 U23 ZP II MURAWSKI Zbigniew # Z/1405/11 2019 2
2 3 s 1 14:49.90 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard # 89 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew # Z/2160/11 2019 1
3 4 s 1 14:50.18 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 89 U23 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1331/11 2019 MM
4 6 s 1 14:50.91 KACZMAREK Jakub TS Olimpia Poznań 88 U23 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1191/11 2011 3
5 7 s 1 14:52.50 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 U23 SL II MARMUR Stanisław Z/2967/11 2019 1
6 9 s 1 14:54.83 ANKIEL Arkadiusz WLKS Wrocław 89 U23 DS II B.D. 1
7 10 s 1 14:55.45 BŁAZIŃSKI Marcin WKB Meta Lubliniec # 88 U23 SL II #
8 12 s 1 14:56.80 SZNURA Szymon OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP II #
9 14 s 1 15:08.44 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U23 PD II JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4091/11 2019 2
10 15 s 1 15:08.91 NOWICKI Adam MKL Szczecin # 90 U23 ZP II MURAWSKI Zbigniew Z/0676/11 2019 M
11 16 s 1 15:11.88 SZEWCZYK Dawid CKS Budowlani Częstochowa 88 U23 SL II B.D. 2
12 17 s 1 15:12.95 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól # 88 U23 LB II BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2019 3
13 18 s 1 15:14.58 KIERZEK Adam SL Olimpia Poznań # 89 U23 WP II B.D. # 2
14 20 s 1 15:17.31 ZUBRZYCKI Mateusz LLKS Osowa Sień 90 U23 LB III #
15 21 s 1 15:22.43 KLAYBOR Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 90 U23 PM III
16 22 s 1 15:27.05 CZAPLA Piotr UKS Olimpia Zabrze # 90 U23 SL III GAJEWSKI Wojciech B.D. # Z/2436/11 2017 2
17 23 s 1 15:29.06 SZCZEŚNIEWSKI Miłosz LLKS Osowa Sień 89 U23 LB III ORŁOWSKI Andrzej # Z/3525/11 2016 2
1 2 s 2 14:49.20 BARAN Przemysław WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS II
2 5 s 2 14:50.49 WAKULUK Adam KS Podlasie Białystok 88 U23 PD II CHYLIŃSKI Romuald Z/1205/16 2017 2
3 8 s 2 14:53.71 PIWKO Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM II
4 11 s 2 14:56.29 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U23 PD II B.D. Z/2532/11 2019 2
5 13 s 2 15:05.25 WOŹNIAK Jakub WKS Wawel Kraków 90 U23 MA II B.D. # 3
6 19 s 2 15:17.00 NOGA Damian UKS Żaczek Połaniec # 89 U23 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2654/11 2013 2
7 24 s 2 15:36.70 BRAWATA Adam WLKS Wrocław 90 U23 DS III
8 25 s 2 15:38.24 BUCZAK Tomasz KS Agros Zamość 89 U23 LU III
9 26 s 2 15:43.11 GONTARCZYK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS III #
10 27 s 2 15:45.56 SLADEK Dominik UKS Olimpia Zabrze # 88 U23 SL III B.D. 3
11 28 s 2 15:51.14 PIECH Kacper WKS Wawel Kraków 90 U23 MA III
12 29 s 2 16:08.67 WIRKUS Łukasz ULKS Talex Borzytuchom 88 U23 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/0524/12 2014 BEZ
110 m pł M
1 1 e 1 14.4 r WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ +1.5 -- #
2 3 e 1 14.6 r TARNOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków 89 U23 MA +1.5 --
3 6 e 1 15.1 r KWIATKOWSKI Jacek MKL 12 Jelenia Góra 88 U23 DS +1.5 --
4 9 e 1 15.5 r SZCZUŻEWSKI Andrzej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP +1.5 --
5 10 e 1 15.6 r BOŃKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +1.5 --
6 12 e 1 15.9 r PERCZAK Adam UKS Orkan Środa Wlkp. 89 U23 WP +1.5 --
1 2 e 2 14.5 r SZADE Michał SL Olimpia Poznań # 90 U23 WP +1.1 --
2 4 e 2 14.9 r NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +1.1 --
3 5 e 2 15.0 r CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U23 MA +1.1 -- B.D. # Z/4054/11 2019 1
4 7 e 2 15.4 r GAJDA Mateusz ULKS Technik Trzcinica 89 U23 PK +1.1 --
5 8 e 2 15.5 r PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS +1.1 --
6 11 e 2 15.7 r OSIEJ Damian UKS 55 Łódź # 89 U23 LD +1.1 -- MĘDRZYCKI Dariusz # Z/0105/11 1
7 13 e 2 15.9 r SUŁEK Adrian KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +1.1 --
1 1 f 1 14.41 SZADE Michał SL Olimpia Poznań # 90 U23 WP -0.2 I
2 2 f 1 14.68 TARNOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków 89 U23 MA -0.2 I
3 3 f 1 14.83 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U23 MA -0.2 I B.D. # Z/4054/11 2019 1
4 4 f 1 15.14 KWIATKOWSKI Jacek MKL 12 Jelenia Góra 88 U23 DS -0.2 II
5 5 f 1 15.40 GAJDA Mateusz ULKS Technik Trzcinica 89 U23 PK -0.2 II
6 10 f 1 15.81 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -0.2 III
1 6 f 2 15.51 OSIEJ Damian UKS 55 Łódź # 89 U23 LD +0.4 II MĘDRZYCKI Dariusz # Z/0105/11 1
2 7 f 2 15.52 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS +0.4 II
3 8 f 2 15.65 SZCZUŻEWSKI Andrzej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP +0.4 II
4 9 f 2 15.67 BOŃKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +0.4 II
5 11 f 2 16.11 PERCZAK Adam UKS Orkan Środa Wlkp. 89 U23 WP +0.4 III
1 1 w 1 15.10 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP -1.5 II 837
2 2 w 1 15.33 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -1.5 II 810
3 3 w 1 15.36 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -1.5 II 807
4 4 w 1 15.37 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ -1.5 II 805
5 5 w 1 15.52 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ -1.5 II 788
1 6 w 2 15.71 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP +0.3 II 766
2 7 w 2 16.91 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ +0.3 -- RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1 634
3 8 w 2 18.47 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U23 SL +0.3 -- B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2 480
4 9 w 2 18.70 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB +0.3 -- # 459
5 10 w 2 20.39 GRUDZIŃSKI Artur AZS-AWF Gorzów 88 U23 LB +0.3 -- 319
400 m pł M
1 1 s 1 51.72 BARANOWSKI Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS I
2 2 s 1 51.95 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U23 MA I B.D. # Z/4054/11 2019 1
3 3 s 1 52.19 BOGUSZ Igor KS Wejher Wejherowo # 89 U23 PM I WALCZAK Mariusz # Z/0282/11 2019
4 4 s 1 52.41 PORZĄDNY Sebastian AZS Łódź 88 U23 LD I B.D. 1
5 5 s 1 52.63 PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice 89 U23 SL I B.D. B.D. 1
6 6 s 1 53.39 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP I
7 7 s 1 53.83 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ I RADKE Karol # Z/1764/13 2019 BEZ
8 16 s 1 57.67 GRALA Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 88 U23 LB III SASKA Tomasz Z/1824/11 2012 2
1 8 s 2 54.40 KAŻURA Michał KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS I
2 9 s 2 54.60 SZAPOWAŁ Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP II
3 10 s 2 54.88 KNIEFEL Bartosz MUKL Brodnica # 88 U23 KP II B.D. 2
4 11 s 2 54.99 KASZUBA Tomasz KL Gdynia 88 U23 PM II
5 12 s 2 55.29 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS II #
6 13 s 2 55.68 SOKALSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 89 U23 LB II
7 14 s 2 56.40 DUSZYŃSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS II
8 15 s 2 56.61 BUKOWSKI Dariusz SKLA Sopot 89 U23 PM III B.D. BEZ
3000 m prz M
1 f 1 8:53.32 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 89 U23 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1331/11 2019 MM
2 f 1 8:55.58 OLEJARZ Artur MKL Szczecin # 88 U23 ZP I MURAWSKI Zbigniew # Z/1405/11 2019 2
3 f 1 8:56.83 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 U23 SL I MARMUR Stanisław Z/2967/11 2019 1
4 f 1 9:03.45 ANKIEL Arkadiusz WLKS Wrocław 89 U23 DS I B.D. 1
5 f 1 9:05.79 ZUBRZYCKI Mateusz LLKS Osowa Sień 90 U23 LB II #
6 f 1 9:08.89 STEC Jarosław KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA II
7 f 1 9:12.41 PIWKO Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM II
8 f 1 9:14.78 WOCH Daniel CKS Budowlani Częstochowa 88 U23 SL II B.D. 2
9 f 1 9:18.36 TRUSZKOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 88 U23 PD II B.D. 3
10 f 1 9:23.55 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól # 88 U23 LB II BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2019 3
11 f 1 9:24.03 JARCZOK Miłosz AZS-AWF Katowice # 89 U23 SL II
12 f 1 9:30.01 SZYMANIAK Kamil KS Podlasie Białystok 90 U23 PD II B.D. BEZ
13 f 1 9:31.28 CZAPLA Piotr UKS Olimpia Zabrze # 90 U23 SL II GAJEWSKI Wojciech B.D. # Z/2436/11 2017 2
14 f 1 9:43.39 SZCZEŚNIEWSKI Miłosz LLKS Osowa Sień 89 U23 LB III ORŁOWSKI Andrzej # Z/3525/11 2016 2
15 f 1 9:44.88 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa 89 U23 SL III B.D. # Z/1863/11 2019 3
16 f 1 9:56.55 BUCZAK Tomasz KS Agros Zamość 89 U23 LU III
17 f 1 10:06.23 NIEZGODA Marcin KKB MOSiR Krosno # 90 U23 PK III KATAN Wacław Z/3583/11 2019 3
4x100 m M
1 1 s 1 41.70 OGANIACZYK Piotr
GIŻYŃSKI Jakub
BAGIŃSKI Cezary
STANISZEWSKI Hubert
AZS-AWF Warszawa 89
90
89
89
U23 MAZ --


2 2 s 1 41.96 PIETRZAK Michał
BORYS Maciej
PARUZEL Olaf
BEDNARCZYK Sebastian
AZS-AWF Katowice 89
90
88
89
U23 SLK -- B.D. B.D.


B.D.
1

3 4 s 1 42.17 CZYŻ Radosław
SOBÓR Damian
TARNOWSKI Piotr
TWARDOWSKI Adrian
WKS Wawel Kraków 88
88
89
90
U23 MLP -- B.D.
KOLODZIEJ Roman

Z/4054/11
2019
1
2
4 8 s 1 43.24 GAJEWSKI Mateusz
JABŁOŃSKI Tomasz
WIECZOREK Piotr
WOJNO Arkadiusz
AZS Łódź 88
90
88
90
U23 LDZ -- B.D.

B.D.
B.D.
3
BEZ
2
1 3 s 2 42.05 MARCINKOWSKI Dawid
DEREZIŃSKI Zachariasz
WOLNIAK Adam
SZADE Michał
TS Olimpia Poznań 89
90
90
90
U23 WLP -- SZUDROWICZ Stanisław
JAGACIAK Jarosław

Z/1192/11
2011
1
1
2 5 s 2 42.51 GAŁKA Kamil
JACEWICZ Gustaw
SIROCKI Szymon
ŚWIGOŃ Jaromir
SKLA Sopot 88
89
90
90
U23 POM --
B.D.

3
3 6 s 2 42.88 NABIAŁEK Łukasz
CHYLIŃSKI Daniel
LEONIK Marcin
KAKAREKO Grzegorz
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89
90
90
90
U23 POD --


B.D.
1
4 7 s 2 42.89 PABICH Łukasz
WOJTKOWSKI Maciej
MROZEK Bartłomiej
NIEZNAŃSKI Przemysław
AZS-AWF Warszawa 90
88
88
90
U23 MAZ -- B.D.


3
4x400 m M
1 1 s 1 3:15.33 KAKAREKO Grzegorz
CHYLIŃSKI Daniel
NABIAŁEK Łukasz
LEONIK Marcin
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 90
90
89
90
U23 POD -- B.D.


1
2 2 s 1 3:16.75 JABŁOŃSKI Tomasz
GAJEWSKI Mateusz
WOJNO Arkadiusz
PORZĄDNY Sebastian
AZS Łódź 90
88
90
88
U23 LDZ --
B.D.
B.D.
B.D.
3
2
1
3 3 s 1 3:22.57 DUSZYŃSKI Wojciech
SKRZYPACZ Adrian
PERZ Krzysztof
WÓJCIK Karol
KS AZS AWF Wrocław 90
90
89
89
U23 DOL --


4 4 s 1 3:22.67 KOZŁOWSKI Jarosław
OSTROWSKI Artur
MARCINKOWSKI Dawid
SOBCZAK Michał
TS Olimpia Poznań 90
88
89
90
U23 WLP --
OSTROWSKI Ryszard
SZUDROWICZ Stanisław
Z/1186/11
Z/1192/11
2018
2011
BEZ
1
5 5 s 1 3:23.19 BUKOWSKI Dariusz
GAŁKA Kamil
SIROCKI Szymon
ŚWIGOŃ Jaromir
SKLA Sopot 89
88
90
90
U23 POM -- B.D.


BEZ
6 6 s 1 3:25.35 CICHECKI Mateusz
SZEWCZYK Mateusz
OCIEPKA Jakub
ŻYWOT Rafał
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90
89
88
89
U23 SLK --


Wzwyż M
1 f 1 2.14 KARGULEWICZ Artur WKS Śląsk Wrocław # 89 U23 DS I
2 f 1 2.11 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. # 88 U23 LB I LEWKOWICZ Zbigniew # Z/3787/11 2018 1
3 f 1 2.11 JABŁOŃSKI Adam OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP I B.D. # 1
4 f 1 2.08 GOŚCINIAK Marcin niest. Poznań # 89 U23 WP I
5 f 1 2.04 KIECANA Szymon KS Agros Zamość 89 U23 LU II
6 f 1 2.04 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS II
7 f 1 1.95 DUDA Michał ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB II
1 2 w 1 2.01 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ II 813
2 1 w 1 2.01 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP II 813
3 4 w 1 1.95 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ II 758
4 3 w 1 1.95 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP II 758
5 6 w 1 1.92 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów 86 Sen LB III 731
6 5 w 1 1.92 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ III 731
7 7 w 1 1.80 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- 627
8 8 w 1 1.74 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ -- RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1 577
9 9 w 1 1.71 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB -- # 552
10 10 w 1 1.68 GRUDZIŃSKI Artur AZS-AWF Gorzów 88 U23 LB -- 528
11 11 w 1 1.68 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U23 SL -- B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2 528
Tyczka M
1 f 1 5.50 MICHALSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U23 KP M
2 f 1 5.00 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U23 KP I CZAPIEWSKI Wiesław # Z/2184/11 2019 MM
3 f 1 4.90 LISIAK Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U23 KP I #
4 f 1 4.80 ŁOŚ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS I
5 f 1 4.60 JURGA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM I
6 f 1 4.60 SZCZEPAŃSKI Marcin OSOT Szczecin # 90 U23 ZP I #
7 f 1 4.40 ŁADO Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS II
8 f 1 4.20 CHMIELNIK Krzysztof niest. Z.Góra # 88 U23 LB II
1 1 w 1 4.90 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP I 880
2 2 w 1 4.40 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ II RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1 731
3 3 w 1 4.10 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ II 645
4 4 w 1 3.80 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ III 562
5 5 w 1 3.70 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP III 535
6 6 w 1 3.20 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- 406
7 7 w 1 3.00 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U23 SL -- B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2 357
8 8 w 1 2.80 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB -- # 309
9 9 w 1 2.40 GRUDZIŃSKI Artur AZS-AWF Gorzów 88 U23 LB -- 220
W dal M
1 f 1 7.80 PODGÓRSKI Konrad MKS Durasan Płońsk # 89 U23 MZ +0.5 M
2 f 1 7.69 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica # 90 U23 SL +0.1 I B.D. Z/2974/11 2019
3 f 1 7.62 UWIJAŁA Krzysztof MKS Sambor Tczew 90 U23 PM -0.4 I GALINSKI Tadeusz Z/2472/11 2019 2
4 f 1 7.57 PABICH Łukasz CKS Budowlani Częstochowa # 90 U23 SL +0.9 I B.D. 3
5 f 1 7.47 DEREZIŃSKI Zachariasz TS Olimpia Poznań 90 U23 WP +0.2 I JAGACIAK Jarosław 1
6 f 1 7.30 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 89 U23 MZ +1.0 I RADKIEWICZ Przemysław Z/0308/11 2017 2
7 f 1 7.18 PASZCZUK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U23 LU +0.9 II
8 f 1 7.16 WALA Sylwester KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +0.8 II
9 f 1 6.98 MATEUSIAK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +0.1 II
10 f 1 6.97 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa 89 U23 MZ -1.0 II GRABOLUS Marek BEZ
11 f 1 6.85 NIEZNAŃSKI Przemysław AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +1.0 II
12 f 1 6.67 WIECZOREK Piotr AZS Łódź 88 U23 LD +0.6 III B.D. BEZ
13 f 1 6.65 HUĆ Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP -0.4 III
14 f 1 6.63 BORKOWSKI Rafał KS Podlasie Białystok 89 U23 PD +0.3 III B.D. BEZ
1 1 w 1 7.24 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP +1.5 II 871
2 2 w 1 7.10 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +1.3 II 838
3 3 w 1 6.87 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów 86 Sen LB +1.5 II 783
4 4 w 1 6.79 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ +0.5 III 764
5 5 w 1 6.71 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ +0.9 III 746
6 6 w 1 6.64 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP -1.1 III 729
7 7 w 1 6.41 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS +1.1 III 677
8 8 w 1 6.23 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ +1.8 -- RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1 637
9 9 w 1 6.10 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U23 SL +1.2 -- B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2 608
10 10 w 1 6.00 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB +2.0 -- # 587
11 11 w 1 5.76 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS +0.8 -- B.D. BEZ 535
12 12 w 1 5.41 GRUDZIŃSKI Artur AZS-AWF Gorzów 88 U23 LB +0.6 -- 463
Trójskok M
1 f 1 15.95 LEWANDOWSKI Michał SKLA Sopot # 88 U23 PM +0.8 I MODELSKI Michał Z/2170/11 2016 M
2 f 1 15.90 UWIJAŁA Krzysztof MKS Sambor Tczew 90 U23 PM +2.8 I GALINSKI Tadeusz Z/2472/11 2019 2
3 f 1 15.53 HOFFMANN Karol MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD +2.4 I LIPIŃSKI Leszek ŁUKASIAK Michał # Z/3512/11 2019 M
4 f 1 15.31 BODZEK Tomasz WKS Wawel Kraków 88 U23 MA -0.6 I
5 f 1 15.30 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 89 U23 MZ +1.6 I RADKIEWICZ Przemysław Z/0308/11 2017 2
6 f 1 15.17 DELIMATA Wojciech MKL Toruń 90 U23 KP +0.5 I B.D. 1
7 f 1 15.03 RABOWSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS +1.3 I
8 f 1 14.84 AMBROZIK Przemysław AZS UMCS Lublin 88 U23 LU +0.1 I
9 f 1 14.73 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 88 U23 KP +1.1 II
10 f 1 14.68 BAUMGART Paweł BKS Bydgoszcz 90 U23 KP +1.9 II #
11 f 1 14.56 GRZĄŚLEWICZ Paweł GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP +0.6 II
12 f 1 14.48 BOGUSZ Marcin AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U23 PM +1.5 II
13 f 1 14.48 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa 89 U23 MZ +1.1 II GRABOLUS Marek BEZ
14 f 1 14.43 JANKOWIAK Paweł KS AZS AWF Poznań # 89 U23 WP +0.2 II BIERNACKI Jacek # Z/3936/11 2013 3
15 f 1 14.41 MATKOWSKI Grzegorz MKS Tempo Kęty 90 U23 MA -1.7 II #
16 f 1 14.38 TWARDOWSKI Adrian WKS Wawel Kraków 90 U23 MA +1.3 III #
17 f 1 14.11 BANDOCH Krzysztof KS Podlasie Białystok 90 U23 PD -0.3 III
Kula (7.26) M
1 f 1 18.85 KUSIAK Damian LKS Znicz Biłgoraj # 88 U23 LU M B.D. Z/2117/11 2019 1
2 f 1 18.76 ZIELIŃSKI Sylwester LIUKS Kruszwica 89 U23 KP M LUZAK Andrzej # Z/4893/11 2015 1
3 f 1 18.07 HARATYK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA M
4 f 1 17.57 BOSKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU I
5 f 1 17.08 PARTYKA Konrad KS Agros Zamość 90 U23 LU I B.D. 1
6 f 1 16.98 KRAWCZAK Przemysław AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ I
7 f 1 16.98 RASIŃSKI Michał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ I #
8 f 1 16.94 ROZPORSKI Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU I
9 f 1 16.66 JANUSZ Wojciech MKL Szczecin 90 U23 ZP I B.D. 3
10 f 1 16.20 KALINOWSKI Jacek SL WKS Zawisza Bydgoszcz 90 U23 KP I B.D. 3
11 f 1 15.86 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ I
12 f 1 15.73 SIEREWICZ Kacper ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB I B.D. 1
13 f 1 15.53 WASYLISZYN Michał SKLA Słupsk 89 U23 PM I #
14 f 1 15.42 WĘGRZYN Piotr LLKS Pomorze Stargard 89 U23 ZP I #
1 1 w 1 13.02 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ III 668
2 2 w 1 12.92 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP III 662
3 3 w 1 12.58 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów 86 Sen LB III 642
4 4 w 1 12.48 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III 636
5 5 w 1 12.43 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS III B.D. BEZ 633
6 6 w 1 11.27 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ -- RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1 562
7 7 w 1 11.16 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP -- 556
8 8 w 1 11.10 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U23 SL -- B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2 552
9 9 w 1 10.88 GRUDZIŃSKI Artur AZS-AWF Gorzów 88 U23 LB -- 539
10 10 w 1 10.56 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ -- 519
11 11 w 1 10.19 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- 497
12 12 w 1 8.41 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB -- # 391
Dysk (2) M
1 f 1 59.55 CZAJKOWSKI Przemysław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U23 KP M
2 f 1 55.96 PIETRASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP I
3 f 1 52.04 BOJKO Artur MKL Szczecin 88 U23 ZP I B.D. # 1
4 f 1 51.71 ROCH Bartosz KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA I
5 f 1 48.81 WĘGRZYN Piotr LLKS Pomorze Stargard 89 U23 ZP I #
6 f 1 48.48 WALKOWSKI Damian AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ I
7 f 1 47.79 BOSKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU I
8 f 1 46.65 TRACZ Robert AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM I
9 f 1 45.29 WRÓBLEWSKI Dawid MKS Start Lublin 89 U23 LU II WIEJAK Izydor B.D. Z/4189/11 2011 2
10 f 1 42.54 BELTER Artur MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD II B.D. B.D. 1
1 1 w 1 40.16 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP II 668
2 2 w 1 39.94 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ III 663
3 3 w 1 37.07 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III 605
4 4 w 1 33.18 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ -- RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1 527
5 5 w 1 32.41 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP -- 512
6 6 w 1 30.93 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- 483
7 7 w 1 30.38 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U23 SL -- B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2 472
8 8 w 1 29.65 GRUDZIŃSKI Artur AZS-AWF Gorzów 88 U23 LB -- 458
9 9 w 1 27.88 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ -- 423
10 10 w 1 25.93 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB -- # 385
Młot (7.26) M
1 f 1 73.24 FAJDEK Paweł KS Agros Zamość 89 U23 LU M KUMOR Jolanta # Z/3286/11 2019 MM
2 f 1 69.13 MOLENDA Bartłomiej SL WKS Zawisza Bydgoszcz 88 U23 KP M
3 f 1 68.49 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 89 U23 PD I WOJTULEWICZ Malwina # Z/3138/11 2019 MM
4 f 1 64.78 RAUHUT Norbert KS Agros Zamość # 90 U23 LU I
5 f 1 54.82 WESOŁOWSKI Damian KS Podlasie Białystok 89 U23 PD I #
6 f 1 52.80 TRUPKIEWICZ Marcin MUKS Kadet Rawicz # 90 U23 WP II B.D. BEZ
7 f 1 48.90 MAZURKIEWICZ Kordian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP II #
8 f 1 47.16 BODANKA Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL II
Oszczep (800) M
1 f 1 74.49 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa # 90 U23 MZ M KRUKOWSKI Michał # Z/2741/11 2019 MM
2 f 1 74.27 PLENER Marcin RKS Skra Warszawa # 90 U23 MZ M KRUKOWSKI Michał Z/5005/11 2016 MM
3 f 1 72.88 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB I B.D. 1
4 f 1 70.31 KEMPNY Bartłomiej MKS Iskra Pszczyna 89 U23 SL I #
5 f 1 70.13 KOBYŁKA Bartosz UKS 12 Kalisz # 89 U23 WP I B.D. # Z/4072/11 2019 1
6 f 1 70.12 SZPAK Robert KMKL Sztorm Kołobrzeg # 89 U23 ZP I B.D. Z/2180/11 2017 1
7 f 1 69.22 CHMIELAK Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/2665/11 2019 M
8 f 1 63.06 TRZECIAKOWSKI Hubert UKS Cyprianka 88 U23 KP I MAŃKOWSKI Edward Z/4940/11 2019 1
9 f 1 61.29 PIELECKI Krzysztof KMKL Sztorm Kołobrzeg 90 U23 ZP II
10 f 1 59.44 CYRANKA Przemysław AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ II
11 f 1 58.28 NOWAKOWSKI Mateusz KKL Kielce 90 U23 SK II B.D. # 2
12 f 1 57.63 PRUSINOWSKI Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 90 U23 PM II
13 f 1 56.28 KOŚCIÓW Dawid LKS Jantar Ustka 90 U23 PM II MICHALSKI Henryk # Z/2503/11 2019 MM
14 f 1 55.77 DANKOWSKI Piotr LKS Fenix Słupsk # 90 U23 PM II GRECKA Ewa # Z/4868/11 2017 2
1 1 w 1 54.25 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ III 652
2 2 w 1 51.08 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III 605
3 3 w 1 50.92 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP III 602
4 4 w 1 49.05 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ III RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1 575
5 5 w 1 48.46 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP III 566
6 6 w 1 45.08 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U23 SL -- B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2 516
7 7 w 1 43.92 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ -- 499
8 8 w 1 40.95 GRUDZIŃSKI Artur AZS-AWF Gorzów 88 U23 LB -- 456
9 9 w 1 38.21 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB -- # 416
10-bój M
1 7335 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP M
2 7060 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ M
3 6893 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ I
4 6400 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek 90 U23 ZP I
5 6039 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ II RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1
6 5749 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ III
7 5224 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U23 SL III B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2
8 4966 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB -- #
9 4275 GRUDZIŃSKI Artur AZS-AWF Gorzów 88 U23 LB --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.5614910125732 sekund