Kozienice 28.08.2010
Mazowiecki Mityng Młodzików
600 m K
2 s 1 1:42.13 LUBA Alicja MKS Polonia Warszawa 83 Sen MZ --
3 s 1 1:43.87 SZYMA Karolina MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ -- B.D. B.D. BEZ
5 s 1 1:49.47 POGORZELSKA Karolina MKS Agros Chełm 95 U16 LU V
6 s 1 1:50.76 KONDRATOWICZ Aneta MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ -- B.D. BEZ
7 s 1 1:51.75 SAWICKA Patrycja UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD -- #
9 s 1 2:03.16 KUŹNICKA Katarzyna UKS Filipides Teresin # 97 U14 MZ --
10 s 1 2:06.86 JANISIAK Aleksandra RLTL ZTE Radom 97 U14 MZ -- #
1 s 2 1:31.26 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa 87 Sen MZ -- #
4 s 2 1:48.29 GADOMSKA Dominika MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ -- #
8 s 2 2:00.22 ZIELIŃSKA Aleksandra MKS Agros Chełm 96 U16 LU -- B.D.
1000 m K
1 s 1 3:09.28 TRZASKALSKA Justyna MULKS Terespol 92 U20 LU -- MACHNOWSKI Grzegorz B.D. # Z/0993/11 2011 3
2 s 1 3:18.54 WITKOWSKA Edyta MKS Polonia Warszawa 90 U23 MZ -- #
3 s 1 3:25.48 SULIMA Jagoda MKS Agros Chełm 95 U16 LU V #
4 s 1 3:28.70 ŚLIWKOWSKA Magdalena UKS Olimp Kozienice 96 U16 MZ V #
5 s 1 3:33.09 STARZYK Marzena UKS Olimp Kozienice 96 U16 MZ -- # LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.50 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 92 U20 MZ IV B.D. # 1 LDK!
2 f 1 1.50 FLIS Katarzyna AZS Łódź # 96 U16 LD IV BLAUSZ Henryka B.D. # Z/1329/12 2019 1
3 f 1 1.45 WOŹNICKA Zuzanna RKS Łódź 96 U16 LD IV #
4 f 1 1.40 KOPEĆ Karolina RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ -- #
5 f 1 1.35 KOWALCZYK Natalia RLTL ZTE Radom # 95 U16 MZ -- #
6 f 1 1.30 NOŻYKOWSKA Aneta MKS Pułtusk 96 U16 MZ --
6 f 1 1.30 KAŹMIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 98 U14 MZ -- #
8 f 1 1.25 JAWORSKA Ewelina MKS Pułtusk 95 U16 MZ --
W dal K
1 f 1 5.17 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 92 U20 MZ +1.6 III B.D. # 1 LDK!
2 f 1 5.01 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 96 U16 MZ +0.4 IV #
Kula (3) K
1 f 1 10.74 NESKA Maja RLTL ZTE Radom # 96 U16 MZ IV #
2 f 1 10.17 WIECZOREK Aneta UKS Olimp Kozienice 95 U16 MZ IV #
3 f 1 10.08 SZYMAŃSKA Izabela OKS Start Otwock 95 U16 MZ IV #
4 f 1 9.93 SAWICKA Blanka UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD IV #
5 f 1 9.84 KWIECIEŃ Ola UKS Michałów Radom 95 U16 MZ IV
6 f 1 9.47 SIERZAN Daria MKS Pułtusk 95 U16 MZ V
7 f 1 8.97 MRÓWKA Małgorzata RKS Łódź 96 U16 LD V #
8 f 1 7.96 SIKORSKA Olga RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ --
Dysk (0.75) K
1 f 1 37.75 SIERZAN Daria MKS Pułtusk 95 U16 MZ III
2 f 1 31.40 NESKA Maja RLTL ZTE Radom # 96 U16 MZ IV #
3 f 1 31.26 WARCHOŁ Paulina RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ IV
4 f 1 30.26 MRÓWKA Małgorzata RKS Łódź 96 U16 LD IV #
5 f 1 30.65 KLONOWSKA Paulina MKS Pułtusk 97 U14 MZ IV
6 f 1 29.60 BARTKIEWICZ Magdalena RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ IV
7 f 1 27.01 CZUBKOWSKA Natalia MKS Pułtusk 95 U16 MZ V
8 f 1 22.82 JAWORSKA Ewelina MKS Pułtusk 95 U16 MZ --
9 f 1 18.67 SZYMAŃSKA Izabela OKS Start Otwock 95 U16 MZ -- #
Dysk (1) K
1 f 1 31.66 MALINOWSKA Beata AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ IV #
Oszczep (600) K
1 f 1 24.36 BARTKIEWICZ Magdalena RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ --
2 f 1 22.67 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 92 U20 MZ -- B.D. # 1 LDK!
3 f 1 21.06 WARCHOŁ Paulina RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ --
4 f 1 20.16 CZUBKOWSKA Natalia MKS Pułtusk 95 U16 MZ --
600 m M
1 s 1 1:31.63 ŻAK Mariusz RLTL ZTE Radom # 95 U16 MZ III #
2 s 1 1:36.47 IWANIUK Adrian MKS Agros Chełm 95 U16 LU V #
3 s 1 1:38.20 ŻAKOWSKI Jarosław UKS Filipides Teresin # 95 U16 MZ V
4 s 1 1:40.99 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom # 97 U14 MZ -- TRZOS Leszek # Z/0310/13 2019 1
5 s 1 1:47.27 BARAN Dominik UKS Adamów 95 U16 MZ --
6 s 1 1:50.37 RADECKI Jacek UKS Adamów 95 U16 MZ --
1 s 2 1:23.19 AID Patryk MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ -- #
2 s 2 1:24.12 GILETA Tomasz MKS Polonia Warszawa 88 U23 MZ --
3 s 2 1:24.77 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ -- #
4 s 2 1:25.78 WNUCZEK Paweł MKS Polonia Warszawa 88 U23 MZ --
5 s 2 1:28.77 PASIECZNY Ernest MKS Agros Chełm 92 U20 LU -- #
6 s 2 1:29.12 ZWIERZCHOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 87 Sen MZ -- #
7 s 2 1:34.66 ANDRYSZCZYK Andrzej UKS Filipides Teresin # 70 Masters MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0417/12 2012 BEZ LDK!
8 s 2 1:45.96 WOŹNIAK Patryk niestowarzyszony 94 U18 --
1000 m M
1 s 1 2:49.72 TOKARSKI Grzegorz UKS Technik Radom 96 U16 MZ IV #
2 s 1 2:53.46 KRZOSEK Damian RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ V
3 s 1 2:54.87 RZESZOWSKI Marcin KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK V #
4 s 1 2:57.66 MAGNOWSKI Maciej RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ V
5 s 1 2:58.61 SIKORA Radosław UKS Filipides Teresin # 95 U16 MZ V SIKORA Wojciech # Z/2644/11 2014 BEZ
6 s 1 2:58.76 ULAŃSKI Rafał MKS Agros Chełm 95 U16 LU V #
7 s 1 3:03.32 SĄPÓR Szymon ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ --
8 s 1 3:05.49 JASKULSKI Mariusz UKS Technik Radom 96 U16 MZ --
9 s 1 3:06.63 CYNGOT Jacek UKS Olimp Kozienice 96 U16 MZ -- MISZTAL Janusz B.D. # Z/0907/12 2019 2 LDK!
10 s 1 3:10.82 MAZUREK Jakub MKS Agros Chełm 95 U16 LU --
11 s 1 3:14.86 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U14 MZ -- TRZOS Leszek Z/0695/14 2019 2
1 s 2 2:39.52 KARASIEWICZ Wojciech UKS Impuls Warszawa 92 U20 MZ -- B.D. 3
2 s 2 2:39.89 GALBARCZYK Daniel RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ -- #
3 s 2 2:41.43 GASKA Mikołaj MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ --
4 s 2 2:47.43 HAŁAS VEL ŁAGODA Kamil MKS Agros Chełm 94 U18 LU -- #
5 s 2 2:51.00 PAWIŃSKI Łukasz UKS Technik Radom 91 U20 MZ -- #
6 s 2 2:51.11 MARCZAK Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
7 s 2 2:58.79 DOBROWOLSKI Adam MULKS Terespol 94 U18 LU -- JAKUSZKO Grzegorz # Z/0994/11 2011 BEZ
8 s 2 3:06.20 ZIELIŃSKI Karol UKS Technik Radom 91 U20 MZ --
9 s 2 3:09.99 DĘBSKI Piotr RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ --
10 s 2 3:12.57 TATAR Piotr niestowarzyszony 94 U18 --
Wzwyż M
1 f 1 1.60 KALIŃSKI Dominik UKS Starówka Radom 94 U18 MZ -- B.D. Z/2832/11 2012 3
2 f 1 1.55 GRZELA Mateusz MKS Pułtusk 96 U16 MZ --
2 f 1 1.55 GRADEK Adrian UKS Adamów 95 U16 MZ --
W dal M
1 f 1 5.51 PIKORA Emil MKS Pułtusk 96 U16 MZ +2.3 -- #
1 f 1 6.09 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ +1.3 IV ZGRZEBNICKI Ireneusz # Z/4681/11 2019 1
2 f 1 5.29 GRZELA Mateusz MKS Pułtusk 96 U16 MZ +0.7 --
2 f 1 5.55 ŚMIAŁEK Mateusz UKS Technik Radom 94 U18 MZ +0.4 -- #
3 f 1 4.65 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ +2.6 -- B.D. B.D. # Z/5021/15 2019 1
3 f 1 5.02 RZEPECKI Mariusz RKS Łódź 96 U16 LD +1.2 -- #
4 f 1 4.37 DZIUBIŃSKI Dominik UKS Vis Skierniewice 97 U14 LD +3.2 -- #
Kula (5) M
1 f 1 13.18 ŚMIECHOWSKI Mateusz ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ IV
1 f 1 14.18 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ III #
2 f 1 11.48 STRZELECKI Maciej KS Wisła Puławy 94 U18 LU -- #
2 f 1 12.00 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U16 LU V ZDYBEL Aleksander # Z/4609/11 2018 1
3 f 1 11.56 BORKOWSKI Robert MKS Pułtusk 95 U16 MZ V
4 f 1 10.97 WOŁOWIK Mateusz RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ V #
5 f 1 10.22 STAŃCZYK Rafał RKS Łódź 96 U16 LD --
6 f 1 10.02 MARKOWSKI Łukasz OKS Start Otwock 95 U16 MZ -- SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara STANISLAWSKI Krzysztof # Z/4671/11 2018 2
7 f 1 9.54 KAMIŃSKI Rafał UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD -- #
8 f 1 9.47 KOWALCZYK Marcin RKS Łódź 96 U16 LD -- B.D. # BEZ
9 f 1 9.41 KUSZPIT Krzysztof OKS Start Otwock 96 U16 MZ -- #
10 f 1 9.36 DUDZIAK Sebastian RKS Łódź 95 U16 LD --
11 f 1 7.41 PIECHOWICZ Adrian UKS Starówka Radom 96 U16 MZ -- B.D.
Dysk (1) M
1 f 1 45.77 KOWALEWSKI Przemysław MKS Pułtusk 95 U16 MZ III
2 f 1 42.36 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U16 LU III ZDYBEL Aleksander # Z/4609/11 2018 1
3 f 1 39.85 CISKOWSKI Przemysław MKS Pułtusk 95 U16 MZ IV
4 f 1 38.93 KOWALCZYK Marcin RKS Łódź 96 U16 LD IV B.D. # BEZ
5 f 1 32.92 KUSZPIT Krzysztof OKS Start Otwock 96 U16 MZ V #
6 f 1 32.63 MARKOWSKI Łukasz OKS Start Otwock 95 U16 MZ V SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara STANISLAWSKI Krzysztof # Z/4671/11 2018 2
7 f 1 32.29 BARAN Dominik UKS Adamów 95 U16 MZ V
8 f 1 29.02 DUDZIAK Sebastian RKS Łódź 95 U16 LD --
9 f 1 27.40 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ -- B.D. KRUKOWSKI Michał B.D. # , Z/0444/12 , 2019 M
10 f 1 25.80 STAŃCZYK Rafał RKS Łódź 96 U16 LD --
Dysk (1.5) M
1 f 1 30.62 ŚMIECHOWSKI Mateusz ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ --
Oszczep (600) M
1 f 1 46.39 WOŁOWIK Mateusz RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ IV #
2 f 1 42.41 KALINOWSKI Daniel MKS Pułtusk 95 U16 MZ IV
3 f 1 42.11 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ IV B.D. B.D. # Z/5021/15 2019 1
4 f 1 38.82 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ V #
5 f 1 37.10 STOBIECKI Igor RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ V
6 f 1 34.96 FALIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ --
7 f 1 34.62 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ -- B.D. KRUKOWSKI Michał B.D. # , Z/0444/12 , 2019 M
8 f 1 33.92 SZCZEPANIAK Jan KS Wisła Puławy 95 U16 LU -- #
9 f 1 30.24 WASIAK Konrad RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ --
10 f 1 26.62 ROGÓŻ Michał AKL Ursynów Warszawa 95 U16 MZ --
11 f 1 25.93 JAGIELSKI Janusz MKS Pułtusk 95 U16 MZ --
Oszczep (700) M
1 f 1 46.98 SZCZEPANIAK Jakub KS Wisła Puławy 93 U18 LU IV
Oszczep (800) M
1 f 1 43.88 JARZĘBSKI Robert AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4649541378021 sekund