Kozienice 28.08.2010
Mazowiecki Mityng Młodzików (brak fotofiniszu)
100 m K
1 s 1 12.11 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL +1.9 I #
1 s 1 13.42 TKACZYK Patrycja RLMKS Orlęta Radom 95 U16 MZ +1.6 IV #
2 s 1 12.90 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 92 U20 MZ +1.9 III B.D. # 1 LDK!
2 s 1 13.96 WOJENKA Klaudia UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +1.6 V #
3 s 1 13.38 SMOLIŃSKA Milena RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ +1.9 IV #
3 s 1 14.89 PARUSZEWSKA Paulina UKS Filipides Teresin # 97 U14 MZ +1.6 --
4 s 1 13.55 SZYMAŃSKA Iwona UKS Adamów 94 U18 MZ +1.9 IV
1 s 2 13.91 TARADEJNA Monika UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +1.7 V #
2 s 2 14.02 OKOŃ Kinga MKS Agros Chełm 96 U16 LU +1.7 V #
3 s 2 14.35 CZUBA Ewelina MKS Agros Chełm 96 U16 LU +1.7 V
4 s 2 15.32 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U12 MZ +1.7 -- JADCZAK Bożena # Z/0635/15 2019 M
5 s 2 16.09 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom # 99 U12 MZ +1.7 -- ZGRZEBNICKI Ireneusz # Z/3206/15 2019 3
1 s 3 13.70 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom # 97 U14 MZ +0.7 IV #
2 s 3 14.38 DYSZEWSKA Klaudia MKS Agros Chełm 95 U16 LU +0.7 V
3 s 3 14.80 ŁOSIEWICZ Angelika AZS UMCS Lublin # 96 U16 LU +0.7 -- #
4 s 3 14.19 KUREK Katarzyna UKS Starówka Radom 97 U14 MZ +0.7 V
5 s 3 15.22 ROSZKOWSKA Natalia RLTL ZTE Radom 98 U14 MZ +0.7 --
1 s 4 13.07 TUSTANOWSKA Natalia MKS Agros Chełm 97 U14 LU +2.5 III B.D. #
2 s 4 13.33 MˇKOSA Barbara AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ +2.5 IV #
3 s 4 13.49 ZUBCZYŃSKA Małgorzata MKS Agros Chełm 95 U16 LU +2.5 IV
4 s 4 14.64 STARZYŃSKA Milena UKS Michałów Radom 95 U16 MZ +2.5 --
5 s 4 14.78 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U12 MZ +2.5 -- JADCZAK Bożena # Z/0634/15 2019 MM
6 s 4 17.24 WÓJCIK Marika RLTL ZTE Radom # 99 U12 MZ +2.5 -- B.D. BEZ
1 s 5 14.47 KOWARA Kinga UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +1.7 V #
2 s 5 15.27 KRZOSEK Maja RLTL ZTE Radom # 96 U16 MZ +1.7 --
3 s 5 18.11 BOREK Urszula UKS Starówka Radom 99 U12 MZ +1.7 --
200 m K
1 s 1 26.04 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 92 U20 MZ +1.8 II B.D. # 1 LDK!
2 s 1 26.09 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ +1.8 II B.D. # 1
3 s 1 26.60 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ +1.8 III #
4 s 1 27.31 SMOLIŃSKA Milena RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ +1.8 IV #
5 s 1 28.38 SZYMAŃSKA Iwona UKS Adamów 94 U18 MZ +1.8 IV
300 m K
1 s 1 44.70 MˇKOSA Barbara AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ III #
2 s 1 45.70 BIENIEK Iwona ULKS Jedlińsk 95 U16 MZ IV
3 s 1 52.26 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U12 MZ -- JADCZAK Bożena # Z/0635/15 2019 M
1 s 2 47.39 IWANIUK Beata MKS Agros Chełm 95 U16 LU V #
2 s 2 47.43 STUSIO Monika RKS ŁódĽ 95 U16 LD V #
3 s 2 49.63 ZAWADZKA Justyna RLTL ZTE Radom # 96 U16 MZ --
4 s 2 51.09 UKLEJA Aleksandra RLTL ZTE Radom 97 U14 MZ --
5 s 2 53.79 HEBDA Patrycja RKS ŁódĽ 96 U16 LD -- #
1 s 3 44.39 TKACZYK Patrycja RLMKS Orlęta Radom 95 U16 MZ III #
2 s 3 44.84 KIEŁBASIŃSKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ --
3 s 3 47.93 WILGOCKA Agata MKS Agros Chełm 95 U16 LU V
4 s 3 48.46 KARASEK Klaudia RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ V #
1 s 4 48.39 PRUSINOWSKA Klaudia MKS Pułtusk 96 U16 MZ V
2 s 4 49.17 PŁATOS Ewelina RLTL ZTE Radom # 95 U16 MZ -- B.D. # BEZ
3 s 4 52.53 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U12 MZ -- JADCZAK Bożena # Z/0634/15 2019 MM
100 m pł MŁ K
1 s 1 17.67 KOWALCZYK Natalia RLTL ZTE Radom # 95 U16 MZ +1.0 V #
2 s 1 20.14 WO¬NICKA Zuzanna RKS ŁódĽ 96 U16 LD +1.0 -- #
3 s 1 21.39 KUREK Katarzyna UKS Starówka Radom 97 U14 MZ +1.0 --
4 s 1 23.07 BOREK Urszula UKS Starówka Radom 99 U12 MZ +1.0 --
1 s 2 15.41 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ +1.3 II #
2 s 2 16.03 FLIS Katarzyna AZS ŁódĽ # 96 U16 LD +1.3 III BLAUSZ Henryka B.D. # Z/1329/12 2019 1
3 s 2 16.17 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 96 U16 MZ +1.3 III #
4 s 2 17.44 KARASEK Klaudia RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ +1.3 V #
5 s 2 17.57 WOJENKA Klaudia UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +1.3 V #
6 s 2 18.90 KRZOSEK Maja RLTL ZTE Radom # 96 U16 MZ +1.3 --
1 s 3 16.47 NOWAK Katarzyna RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ +0.7 III
2 s 3 20.22 HEBDA Patrycja RKS ŁódĽ 96 U16 LD +0.7 -- #
100 m pł J MŁ K
1 s 1 16.65 KOPEĆ Karolina RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ +0.7 III #
100 m pł K
1 s 1 15.22 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 Sen MZ +1.0 II #
2 s 1 15.70 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 92 U20 MZ +1.0 II B.D. # 1 LDK!
100 m M
1 s 1 11.70 ŻAK Mariusz RLTL ZTE Radom # 95 U16 MZ +0.9 III #
1 s 1 11.82 STRZELECKI Maciej KS Wisła Puławy 94 U18 LU +1.3 IV #
2 s 1 11.85 WITKOWSKI Łukasz RLMKS Orlęta Radom 95 U16 MZ +0.9 IV #
2 s 1 11.98 ROSŁAN Sebastian SSA Legia 1926 Warszawa 93 U18 MZ +1.3 IV #
3 s 1 11.89 ROGÓŻ Michał AKL Ursynów Warszawa 95 U16 MZ +0.9 IV
3 s 1 12.16 TCHÓRZNICKI Mariusz MKS Pogoń Siedlce 93 U18 MZ +1.3 IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/4962/11 2011 4
4 s 1 12.18 SUMIŃSKI Michał UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +0.9 IV #
4 s 1 12.20 ¦MIAŁEK Mateusz UKS Technik Radom 94 U18 MZ +1.3 IV #
5 s 1 12.59 WÓJCIK Jakub MKS Pogoń Siedlce 95 U16 MZ +0.9 V MACIEJEWSKI Janusz # Z/4952/11 2011 4
5 s 1 13.51 RUTKOWSKI Gerard RLTL ZTE Radom # 97 U14 MZ +1.3 -- #
6 s 1 12.73 WO¬NIAK Daniel ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ +0.9 V
1 s 2 11.52 NOWIŃSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa # 94 U18 MZ +1.1 III #
1 s 2 11.60 WIERZBIŃSKI Bartosz KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK +1.3 III #
2 s 2 12.19 OLESZCZYŃSKI Przemysław MKS Agros Chełm 97 U14 LU +1.1 IV #
2 s 2 12.45 PIKORA Emil MKS Pułtusk 96 U16 MZ +1.3 V #
3 s 2 12.68 BASZKIEWICZ Dominik MKS Pogoń Siedlce 95 U16 MZ +1.3 V
3 s 2 12.75 BRZUSZCZAK Paweł UKS Vis Skierniewice 93 U18 LD +1.1 --
4 s 2 12.90 PIÓRKOWSKI Adam ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ +1.3 --
4 s 2 13.16 JARCZYK Jan UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +1.1 --
5 s 2 13.45 KALIŃSKI Dominik UKS Starówka Radom 94 U18 MZ +1.1 -- B.D. Z/2832/11 2012 3
5 s 2 13.56 SZYMCZYK Jacek UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +1.3 -- #
6 s 2 14.15 BEŁC Dawid UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +1.3 -- #
6 s 2 14.64 PASEK Grzegorz RLTL ZTE Radom # 97 U14 MZ +1.1 --
7 s 2 15.33 KALIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom # 97 U14 MZ +1.1 --
200 m M
1 s 1 23.82 NOWIŃSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa # 94 U18 MZ +1.7 IV #
2 s 1 24.17 STRZELECKI Maciej KS Wisła Puławy 94 U18 LU +1.7 IV #
3 s 1 24.31 KARCZEWSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ +1.7 IV
4 s 1 24.42 ROSŁAN Sebastian SSA Legia 1926 Warszawa 93 U18 MZ +1.7 -- #
5 s 1 25.70 JASZCZUK Piotr MKS Pogoń Siedlce 92 U20 MZ +1.7 --
6 s 1 25.81 BLACHOWICZ Cezary MKS Pogoń Siedlce 93 U18 MZ +1.7 --
7 s 1 26.03 BRZUSZCZAK Paweł UKS Vis Skierniewice 93 U18 LD +1.7 --
8 s 1 27.49 JARCZYK Jan UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +1.7 --
300 m M
1 s 1 40.33 SZCZYGLAK Wojciech UKS Młodzik Warszawa # 96 U16 MZ IV #
2 s 1 40.62 KOWALCZYK Oskar RKS ŁódĽ 95 U16 LD V
3 s 1 41.37 RZEPECKI Mariusz RKS ŁódĽ 96 U16 LD V #
4 s 1 42.78 PIÓRKOWSKI Adam ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ --
5 s 1 43.88 KAMIŃSKI Bartłomiej UKS Adamów 95 U16 MZ --
1 s 2 40.57 MIŁOSZ Daniel MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ --
2 s 2 42.00 GRADEK Adrian UKS Adamów 95 U16 MZ V
3 s 2 44.82 RĘBI¦ Jarosław niestowarzyszony 94 U18 --
1 s 3 37.90 KOSK Jakub MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ --
2 s 3 38.31 WIERZBIŃSKI Bartosz KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK III #
3 s 3 43.97 GAJOSZ Krystian MKS Agros Chełm 96 U16 LU -- #
4 s 3 44.54 JAGIELSKI Janusz MKS Pułtusk 95 U16 MZ --
1 s 4 37.17 LESZCZYŃSKI Damian MKS Agros Chełm 91 U20 LU -- #
2 s 4 37.88 WITKOWSKI Łukasz RLMKS Orlęta Radom 95 U16 MZ III #
3 s 4 38.02 WADOWSKI Arkadiusz MKS Agros Chełm 94 U18 LU --
4 s 4 40.14 MILEJ Maciej MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ IV #
5 s 4 41.09 STRUBIŃSKI Konrad MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ V B.D. BEZ
110 m pł MŁ M
1 s 1 17.91 PARJASZEWSKI Damian UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +1.6 V #
2 s 1 19.05 KALINOWSKI Daniel MKS Pułtusk 95 U16 MZ +1.6 --
3 s 1 21.99 PASEK Grzegorz RLTL ZTE Radom # 97 U14 MZ +1.6 --
4 s 1 25.16 BOREK Maciej UKS Starówka Radom 98 U14 MZ +1.6 --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.587984085083 sekund