Police 28.08.2010
Wakacyjny Mityng UKL Ósemka Police
100 m K
1 e 1 14.37 ZIELIŃSKA Sylwia AZS-AWF Gorzów # 95 U16 LB +1.5 V B.D. BEZ
2 e 1 14.61 MILER Joanna MKS Hermes Gryfino 98 U14 ZP +1.5 -- #
3 e 1 14.84 KAWKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP +1.5 --
4 e 1 14.89 WYSOCKA Marzena MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP +1.5 -- #
1 e 2 12.83 KOTLICKA Kamila MKL Szczecin 93 U18 ZP +0.8 III #
2 e 2 12.94 NOWAK Natalia MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +0.8 III
3 e 2 13.08 KUROWSKA Julia UKL Ósemka Police 95 U16 ZP +0.8 III
4 e 2 13.30 BUKOWSKA Urszula KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP +0.8 IV
1 e 3 13.44 ŚLĘZAK Natalia MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +0.9 IV
2 e 3 13.77 STĘPIEŃ Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U16 ZP +0.9 IV #
3 e 3 13.80 LEWANDOWSKA Klaudia MLUKS Mokasyn Płoty 96 U16 ZP +0.9 IV KECLER Szymon Z/1711/12 2015 4
4 e 3 13.85 GRAD Aleksandra MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +0.9 V
5 e 3 14.16 BUTKIEWICZ Magdalena LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP +0.9 V #
6 e 3 14.22 ZIELIŃSKA Klaudia AZS-AWF Gorzów # 95 U16 LB +0.9 V B.D. BEZ
1 e 4 13.99 SZYMAŃSKA Magda LKS Olimpic Szczecin # 95 U16 ZP +1.9 V #
2 e 4 14.25 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin # 97 U14 ZP +1.9 V NOWICKI Bartosz B.D. # Z/1234/13 2019 1
3 e 4 14.70 ZALEWSKA Maria UKL Ósemka Police 98 U14 ZP +1.9 --
4 e 4 15.24 KWAŚNIK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U14 ZP +1.9 --
5 e 4 15.26 ŻEBROWSKA Karina STS Pomerania Szczecinek # 97 U14 ZP +1.9 -- #
1 e 5 14.43 SZTADILÓW Paulina LKS Olimpic Szczecin 96 U16 ZP +1.4 V #
2 e 5 14.96 KAŁUŻA Adrianna UKL Ósemka Police 96 U16 ZP +1.4 --
3 e 5 15.55 MORAWSKA Dominika MKS Hermes Gryfino 97 U14 ZP +1.4 --
4 e 5 17.21 KARPIŃSKA Edyta LKS Olimpic Szczecin 97 U14 ZP +1.4 --
1 f 1 12.74 KOTLICKA Kamila MKL Szczecin 93 U18 ZP +1.9 II #
2 f 1 12.81 KUROWSKA Julia UKL Ósemka Police 95 U16 ZP +1.9 III
3 f 1 13.53 ŚLĘZAK Natalia MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +1.9 IV
4 f 1 13.86 STĘPIEŃ Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U16 ZP +1.9 V #
1 f 2 14.02 SZYMAŃSKA Magda LKS Olimpic Szczecin # 95 U16 ZP +2.8 V #
2 f 2 14.07 ZIELIŃSKA Klaudia AZS-AWF Gorzów # 95 U16 LB +2.8 V B.D. BEZ
3 f 2 14.25 ZIELIŃSKA Sylwia AZS-AWF Gorzów # 95 U16 LB +2.8 V B.D. BEZ
4 f 2 14.62 BUTKIEWICZ Magdalena LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP +2.8 -- #
200 m K
1 s 1 26.19 PODLASZCZAK Weronika MKL Szczecin # 95 U16 ZP +1.2 II
2 s 1 27.41 BUKOWSKA Urszula KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP +1.2 IV
3 s 1 30.85 KAWKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP +1.2 --
4 s 1 31.36 BOROWSKA Jowita MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP +1.2 --
5 s 1 32.16 GIERASIMCZYK Roksana MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +1.2 --
300 m K
1 s 1 45.89 JASIŃSKA Magdalena LKS Olimpic Szczecin # 95 U16 ZP IV
2 s 1 49.84 KRAŚNICKA Dorota UKL Ósemka Police 99 U12 ZP --
3 s 1 49.93 LEWANDOWSKA Klaudia MLUKS Mokasyn Płoty 96 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/1711/12 2015 4
4 s 1 49.95 KECLER Aleksandra MLUKS Mokasyn Płoty 97 U14 ZP -- KECLER Szymon # Z/1754/13 2018 3
5 s 1 49.98 SALWA Aleksandra MKS Hermes Gryfino 97 U14 ZP --
6 s 1 51.95 KWAŚNIK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U14 ZP --
400 m K
1 s 1 62.28 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ IV WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0355/12 2019 1
2 s 1 63.42 GĄSKA Karolina UKS Barnim Goleniów 95 U16 ZP IV #
3 s 1 64.88 SZURGOCIŃSKA Nikolina MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
4 s 1 65.46 LASKOWSKA Agnieszka UKS Barnim Goleniów 96 U16 ZP V #
600 m K
1 s 1 1:44.45 JAGIEŁŁO Anna UKS Barnim Goleniów 94 U18 ZP --
2 s 1 1:46.54 STARZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard # 95 U16 ZP V
3 s 1 1:47.39 KĘDZIORA Magdalena LKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP --
4 s 1 1:47.65 WOJCIECHOWSKA Amelia LKS Spartakus Pyrzyce 93 U18 ZP -- KUFEL Dariusz 3
5 s 1 1:47.95 ĆWIRTA Małgorzata LKS Pomorze Stargard # 95 U16 ZP V KRZYSIEK Zbigniew Z/4148/11 2013 3
6 s 1 1:53.61 KECLER Katarzyna MLUKS Mokasyn Płoty 95 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/5092/11 2017 BEZ
800 m K
1 s 1 2:21.39 SZYCH Klaudia RAZ Szczecin # 93 U18 ZP III SZYCH Robert # Z/1597/11 2017 1
1000 m K
1 s 1 3:05.57 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU III SZYMANIAK Wojciech # Z/3838/11 2019 MM
2 s 1 3:06.01 ANDRZEJEWSKA Magdalena LKS Spartakus Pyrzyce 92 U20 ZP --
3 s 1 3:13.33 POŚNIAK Patrycja MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
4 s 1 3:19.21 POŚNIAK Manuela MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
5 s 1 3:27.28 ROBAK Izabela MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
6 s 1 3:39.34 SZEWCZYKOWSKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
100 m pł K
1 e 1 14.77 SOCHAŃSKA Sylwia MKL Szczecin 92 U20 ZP +1.5 II #
1 f 1 14.70 SOCHAŃSKA Sylwia MKL Szczecin 92 U20 ZP +1.9 II #
Wzwyż K
1 s 1 1.45 KISZEWSKA Kornelia MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP IV
2 s 1 1.40 GABERT Klaudia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
3 s 1 1.40 PAJĄK Paula MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP V
4 s 1 1.40 ZIEMBA Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP V #
W dal K
1 s 1 5.08 ŚLĘZAK Natalia MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP -0.6 IV
2 s 1 4.28 DĄBROWSKA Anita MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP +0.4 --
3 s 1 4.17 KECLER Aleksandra MLUKS Mokasyn Płoty 97 U14 ZP +0.4 -- KECLER Szymon # Z/1754/13 2018 3
Kula (3) K
1 s 1 10.34 JELIŃSKA Oliwia KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP IV
2 s 1 8.23 BABIAK Karolina LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP --
3 s 1 8.18 GRALEWSKA Dominika LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP --
4 s 1 7.46 GIERASIMCZYK Roksana MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP --
Kula (4) K
1 s 1 10.34 MIŚTA Monika KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP III
2 s 1 8.88 KALISIŃSKA Joanna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
3 s 1 7.07 GEISLER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
100 m M
1 e 1 11.40 WŁODARCZAK Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -0.3 III B.D. #
2 e 1 11.64 KUĆ Wojciech OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP -0.3 III
3 e 1 11.72 BABIJ Adrian UKL Ósemka Police 93 U18 ZP -0.3 III
4 e 1 11.97 CZERNIEC Rafał STS Pomerania Szczecinek # 93 U18 ZP -0.3 IV
1 e 2 12.08 WIĘCEK Wojciech UKL Ósemka Police 95 U16 ZP +1.3 IV
2 e 2 12.79 ŚLUSARZ Paweł MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +1.3 --
3 e 2 13.05 PANKRATOW Paweł MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +1.3 -- NOWICKI Bartosz B.D. # Z/0258/11 2019 2
4 e 2 13.12 TRZEPACZ Dawid MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP +1.3 --
5 e 2 13.60 PRYSAK Krystian LKS Olimpic Szczecin # 96 U16 ZP +1.3 --
1 e 3 12.42 GULCZYŃSKI Bartosz LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP +1.0 V BINDASZEWSKA Hanna B.D. Z/4582/11 2014 3
2 e 3 13.54 MASTERNAK Krystian MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +1.0 --
3 e 3 13.64 LENARTOWSKI Maciej OSOT Szczecin # 95 U16 ZP +1.0 --
1 f 1 10.99 WŁODARCZAK Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +2.0 II B.D. #
2 f 1 11.40 KUĆ Wojciech OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +2.0 III
3 f 1 11.48 BABIJ Adrian UKL Ósemka Police 93 U18 ZP +2.0 III
4 f 1 11.89 CZERNIEC Rafał STS Pomerania Szczecinek # 93 U18 ZP +2.0 IV
5 f 1 11.96 WIĘCEK Wojciech UKL Ósemka Police 95 U16 ZP +2.0 IV
6 f 1 12.00 GULCZYŃSKI Bartosz LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP +2.0 IV BINDASZEWSKA Hanna B.D. Z/4582/11 2014 3
200 m M
1 s 1 23.62 KUĆ Wojciech OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +0.7 --
2 s 1 25.11 KAMIŃSKI Jakub UKL Ósemka Police 93 U18 ZP +0.7 --
300 m M
1 s 1 39.53 NIŹNIK Daniel LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP IV BINDASZEWSKA Hanna Z/4454/11 2015 2
2 s 1 40.71 PANKRATOW Paweł MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP V NOWICKI Bartosz B.D. # Z/0258/11 2019 2
3 s 1 42.13 CZARNECKI Krzysztof MKL Maraton Świnoujście 95 U16 ZP V
4 s 1 42.59 JASIŃSKI Przemysław UKL Ósemka Police 96 U16 ZP --
5 s 1 42.71 OSOLIŃSKI Piotr LKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP --
6 s 1 43.14 MASTERNAK Krystian MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP --
1 s 2 49.66 MAZURKIEWICZ Patryk UKL Ósemka Police 97 U14 ZP --
2 s 2 50.63 CHLASTA Maciej MKS Hermes Gryfino 98 U14 ZP --
400 m M
1 s 1 54.40 SEPOŁOWSKI Marek KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP IV
2 s 1 55.13 MATYJA Daniel KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP --
600 m M
1 s 1 1:25.09 HŁADUNIUK Patryk MLKS Lubusz Barlinek # 95 U16 ZP II SZYMANIAK Wojciech # Z/3826/11 2019 M
2 s 1 1:26.21 DEC Michał UKS Barnim Goleniów 92 U20 ZP -- KOSTRZEBA Jacek Z/1332/11 2018 2
3 s 1 1:33.21 ISKRA Cezary LKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP --
4 s 1 1:33.37 PASTOR Alan LKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP IV
5 s 1 1:34.85 OLEJNICZAK Daniel LKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP --
6 s 1 1:36.52 STOJEK Kamil MKL Szczecin # 96 U16 ZP V B.D. NOWICKI Bartosz # , Z/0791/12 , 2019
7 s 1 1:39.93 KLEPADŁO Kamil MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP V
8 s 1 1:40.70 GÓRSKI Artur LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP -- B.D. BEZ
9 s 1 2:03.45 STEFANIAK Paweł UKS Barnim Goleniów 97 U14 ZP -- #
800 m M
1 s 1 2:06.06 WERMUTH Mateusz MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP IV
2 s 1 2:06.50 GUMIŃSKI Krystian MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP IV
3 s 1 2:06.78 TOMCZYK Adam MKS Hermes Gryfino 91 U20 ZP IV
4 s 1 2:14.19 NIEWIADOMSKI Igor KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP -- BARTA Franciszek B.D. Z/3637/11 2017 BEZ
1000 m M
1 s 1 2:30.51 TWÓR Maciej MLUKS Mokasyn Płoty 85 Sen ZP -- KECLER Szymon Z/5168/11 2015
2 s 1 2:35.65 SOWIŃSKI Cezary MKL Szczecin 93 U18 ZP -- #
3 s 1 2:43.89 MUCHA Piotr LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB IV
4 s 1 2:50.33 KOZIOŁ Tomasz LKS Spartakus Pyrzyce 93 U18 ZP -- KUFEL Dariusz Z/1273/11 2013 BEZ
5 s 1 2:54.20 KLIMKOWSKI Szymon UKL Ósemka Police 94 U18 ZP -- B.D. B.D.
6 s 1 2:57.72 SZPECIŃSKI Przemysław KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP V #
7 s 1 3:04.33 ZASKÓRSKI Hubert MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP --
8 s 1 3:07.64 STASIAK Bogdan KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U14 ZP --
9 s 1 3:17.68 WYHADAŃCZUK Michał LKS Olimpic Szczecin 96 U16 ZP --
Wzwyż M
1 s 1 1.90 ANTCZAK Sławomir LKS Olimpic Szczecin 90 U23 ZP III
2 s 1 1.74 DUSIŃSKI Adam MKL Szczecin 94 U18 ZP -- #
3 s 1 1.65 LENARTOWSKI Maciej OSOT Szczecin # 95 U16 ZP V
4 s 1 1.35 STEFAŃSKI Grzegorz MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
W dal M
1 s 1 5.43 KOSIOR Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP -0.9 -- B.D. BARTA Franciszek # , Z/3614/11 , 2019 3
2 s 1 4.25 CHLASTA Maciej MKS Hermes Gryfino 98 U14 ZP -0.4 --
Kula (5) M
1 s 1 13.35 STANOWSKI Dawid KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław # Z/3620/11 2015 2
2 s 1 13.24 RÓŻAŃSKI Tomasz UKL Ósemka Police 94 U18 ZP IV
3 s 1 9.39 MAŚLACH Kacper UKL Ósemka Police 96 U16 ZP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.1298460960388 sekund