Gdańsk 28.08.2010
46. Puchar Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku. Młodzieżowe MP. MP Juniorów i MP Weteranów
Chód 3 km K
1 1 17:38 r PANKOWSKA Marietta UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP IV #
2 1 17:52 r KOTLIŃSKA Anna CWKS Resovia Rzeszów # 99 U12 PK IV LASSOTA Lesław # Z/2683/16 2017 BEZ
3 1 18:13 r LACHCIK Katarzyna GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 98 U14 PK IV LASSOTA Lesław 3
4 1 18:27 r KALINA Weronika GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 99 U12 PK IV LASSOTA Lesław # 3
5 1 19:25 r CZAJA Zuzanna SKLA Sopot # 98 U14 PM V CZAJA Bogdan # 2
6 1 19:32 r DWORAK Kinga GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 98 U14 PK V GĄSIORSKI Michał #
7 1 19:50 r GRĘDYSA Marta GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 97 U14 PK V
8 1 20:19 r CUKIERDA Magdalena UKS Szkło-Korzeniowski.pl Miękisz Stary # 00 U12 PK V
9 1 20:20 r BACZKA Andżelika UKS Szkło-Korzeniowski.pl Miękisz Stary # 96 U16 PK V
10 1 21:29 r KOSECKA Patrycja UKS Drzewiarz Osieczna 99 U12 PM --
11 1 21:29 r ANDREARCZYK Kornelia SKLA Sopot # 97 U14 PM --
1 2 15:03 r REMBOWICZ Sylwia LKS Stal Mielec 95 U16 PK II KULIG Marzena Z/2012/11 2017 BEZ
2 2 15:10 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 96 U16 PK II KULIG Marzena Z/0934/12 2019 MM
4 2 15:24 r AUGUSTYN Angelika UKS Olimp Kozienice # 96 U16 MZ II AUGUSTYN Krzysztof # Z/0008/12 2019 3 LDK!
5 2 15:40 r KALINA Natalia GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK II LASSOTA Lesław # Z/1825/12 2019 BEZ
6 2 15:55 r MROTEK Katarzyna KS Gwardia Piła 95 U16 WP II
7 2 16:14 r PRUSS Katarzyna UKS 12 Kalisz 96 U16 WP III
8 2 16:22 r HILDEBRAND Diana KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM III STASIEWICZ Mirosław 3
10 2 16:44 r LACHCIK Anna GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK III LASSOTA Lesław Z/1828/12 2012 4
11 2 17:01 r GWIAZDA Alicja UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK III
14 2 17:23 r BIŃCZYK Marta UKS 12 Kalisz 95 U16 WP III WIŚNIEWSKI Paweł Z/2366/11 2017 BEZ
15 2 17:24 r SKUP Milena WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ III
17 2 17:53 r PIĄTEK Weronika GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK IV
18 2 18:02 r LEHMANN Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP IV ZAWORSKI Marek # Z/0355/11 2013 2
19 2 18:31 r ZALIWKOWSKA Natalia PLKS Gwda Piła 96 U16 WP IV #
20 2 19:52 r BORUCKA Klaudia PLKS Gwda Piła 96 U16 WP V #
Chód 5 km K
  1 26:59 r IDZIKOWSKA Natalia KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM II STASIEWICZ Mirosław Z/4788/11 2014 BEZ
  1 27:20 r STASIEWICZ Marta KL Lechia Gdańsk # 92 U20 PM III B.D. STASIEWICZ Mirosław , Z/2629/11 , 2014 BEZ
  1 27:26 r KOMIAŻYK Karolina KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM III STASIEWICZ Mirosław Z/4791/11 2014 BEZ
  1 31:00 r ŻMUDZKA Agnieszka KL Lechia Gdańsk 91 U20 PM III STASIEWICZ Mirosław BEZ
1 1 24:46 r KACZOR Monika LKS Stal Mielec 93 U18 PK II
4 1 26:52 r CHOJECKA Marlena WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ II
5 1 27:15 r KOPEĆ Emilia WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ III
6 1 27:34 r ZIĘBA Ewa CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK III B.D. #
7 1 27:49 r KANCLERZ Paulina KS Gwardia Piła 93 U18 WP III
9 1 28:14 r WLAZŁO Natalia CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK III
10 1 28:21 r LUPA Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK III
11 1 29:15 r BARSZCZ Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 93 U18 PK III
12 1 29:52 r RAPANT Klaudia KL Lechia Gdańsk 94 U18 PM III STASIEWICZ Mirosław 3
13 1 29:54 r WOSIK Michalina UKS 12 Kalisz 94 U18 WP III
14 1 31:07 r SKUP Marta WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ IV
15 1 32:45 r ŚWINIARSKA Paulina WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ IV
1 1 2 28:29 r ŁUNIEWSKA Janina UKS Jedynka Reda # 59 Masters PM -- ŁUNIEWSKI Mirosław # Z/0034/13 2016 BEZ
2 2 2 39:53 r KAMIŃSKA Krystyna Pomorski Klub Weteranów LA Sopot # 43 Masters PM --
Chód 20 km K
1 1 1 1:46:02 r LITWINIUK Agata AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU II #
2 2 1 1:46:49 r PŁOMIŃSKA Natalia UKS 12 Kalisz 92 U20 WP II WIŚNIEWSKI Paweł Z/2373/11 2018 M
4 3 1 1:51:09 r OSINIAK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK III
5 4 1 1:54:59 r SERAFIN Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 92 U20 PK III #
6 1 1:55:29 r MAZIARZ Monika LKS Stal Mielec 93 U18 PK --
2 2 1:38:30 r YAROKHAU Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA M MIREK Wacław Z/1929/11 2019
4 2 1:40:40 r BURGHARDT Katarzyna RLTL ZTE Radom # 85 Sen MZ M #
5 1 2 1:42:28 r KRAWCZUK Monika AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U23 PM I
6 2 2 1:43:44 r GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice # 89 U23 SL I B.D. # Z/1925/11 2019 BEZ
7 3 2 1:44:00 r KARAŚ Jolanta AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ I #
8 2 1:44:00 r ŚWIERCZYŃSKA Justyna PLKS Gwda Piła 87 Sen WP I KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2852/11 2019 3
9 4 2 1:46:02 r KAPERA Monika AZS-AWF Katowice # 90 U23 SL II MARMUR Stanisław Z/1826/11 2019 M
10 5 2 1:47:45 r CHRUŚCIEL Lucyna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA II
11 6 2 1:47:54 r NAWROCKA Monika KS Agros Zamość 90 U23 LU II KUCHARSKI Marek # Z/1965/11 2018
12 7 2 1:48:59 r SERAFIN Anna CWKS Resovia Rzeszów 88 U23 PK II
13 8 2 1:51:32 r ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia # 89 U23 PM III B.D. # Z/1228/11 2019 1
Chód 3 km M
1 1 16:11 r GOŁAWSKI Robert WLKS Nowe Iganie # 98 U14 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/0753/14 2019 3
2 1 16:15 r KOSECKI Kacper KL Lechia Gdańsk # 97 U14 PM -- STASIEWICZ Mirosław # Z/0043/13 2018 3
3 1 16:15 r BACHOR Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 98 U14 PK --
4 1 18:00 r CZEMERDA Adrian UKS Szkło-Korzeniowski.pl Miękisz Stary # 98 U14 PK --
5 1 20:25 r PRZYWARA Piotr GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 98 U14 PK -- GĄSIORSKI Michał # BEZ
6 1 20:40 r STOSIK Michał SKLA Sopot # 99 U12 PM -- CZAJA Bogdan STOSIK Stanisław # , Z/0313/15 , 2018 3
7 1 21:47 r KOSECKI Mikołaj UKS Drzewiarz Osieczna 98 U14 PM --
Chód 5 km M
1 1 25:06 r ZIELIŃSKI Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP II ZAWORSKI Marek Z/0360/11 2017 BEZ
2 1 25:26 r MAŁEK Adam KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK II #
3 1 25:34 r KUBAS Marek GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK II LASSOTA Lesław Z/1826/12 2017 3
5 1 26:22 r NOWAK Mateusz UKS Skoczek Skoki 96 U16 WP III NOWAK Wiesław # Z/1555/12 2016 2
6 1 26:31 r NAJDYHOR Karol MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU III
7 1 26:38 r MIŚKIEWICZ Arkadiusz UKS Olimp Kozienice 95 U16 MZ III # LDK!
8 1 27:31 r BACHOR Michał GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK IV B.D. Z/1829/12 2017 BEZ
9 1 27:34 r CHOJECKI Daniel WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ IV
10 1 27:43 r GOŁAWSKI Mateusz WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ IV
11 1 27:43 r KUĆ Mateusz WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ IV
13 1 28:00 r KOMINEK Dawid UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP IV
14 1 29:14 r ANDREARCZYK Krystian KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM IV
15 1 29:16 r CZARTOSZEWSKI Szymon WLKS Nowe Iganie # 96 U16 MZ IV GOŁAWSKI Janusz Z/1507/12 2018 BEZ
17 1 31:49 r WAŁĘSIAK Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP V #
18 1 32:38 r SKONIECKI Patryk WLKS Nowe Iganie # 96 U16 MZ -- #
1 1 2 22:29 r BARBUŻYŃSKI Bogusław niest. Gdańsk # 66 Masters PM --
2 2 2 22:40 r GOŁAWSKI Janusz WLKS Nowe Iganie # 66 Masters MZ -- GOŁAWSKI Janusz # Z/1785/11 2019 BEZ
3 3 2 24:40 r ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda # 57 Masters PM -- ŁUNIEWSKI Mirosław # Z/0002/11 2019 BEZ
6 4 2 23:18 r STOSIK Stanisław UKS Drzewiarz Osieczna 72 Masters PM --
7 5 2 26:22 r ZAWORSKI Marek UKS Orkan Środa Wlkp. 59 Masters WP --
9 6 2 27:30 r KWITA Zbigniew PZLAM # 59 Masters KP -- DYGACZ Agnieszka # Z/0156/19 2019 BEZ
12 7 2 37:10 r BANDURSKI Jacek Pomorski Klub Weteranów LA Sopot # 35 Masters PM -- B.D. BEZ
13 8 2 29:34 r NOWAK Wiesław UKS Skoczek Skoki 71 Masters WP -- NOWAK Wiesław
14 9 2 32:16 r TROCKI Marian Pomorski Klub Weteranów LA Sopot # 53 Masters PM -- B.D. B.D. BEZ
15 10 2 30:20 r SIANKOWSKI Mariusz UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń # 66 Masters SL --
16 11 2 36:35 r GRABOWSKI Stefan niest. Bydgoszcz # 49 Masters KP --
17 12 2 32:56 r KOŁODZIEJCZYK Andrzej niest. Gdańsk # 66 Masters PM --
Chód 10 km M
  51:54 r KOWALSKI Artur LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP IV
3 48:28 r SARZYŃSKI Łukasz MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK III #
4 49:28 r SZABO Wiktor MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ III #
5 50:30 r BOGUSKI Adrian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 94 U18 PD III
6 51:36 r KWOKA Daniel CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
8 53:30 r GRABAREK Radosław UKS 12 Kalisz 94 U18 WP IV
9 55:05 r BARABASZ Szymon KS Gwardia Piła 93 U18 WP IV
10 55:34 r MATUSZEWSKI Adrian KL Lechia Gdańsk 94 U18 PM IV STASIEWICZ Mirosław Z/4784/11 2015 BEZ
12 56:35 r WALCZAK Krzysztof LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP IV
Chód 20 km M
1 1 1:31:39 r ROMANOWSKI Mieczysław MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ I #
2 2 1:32:08 r CZAJA Mateusz KL Lechia Gdańsk 91 U20 PM I
4 3 1:34:27 r ŁOBACZEWSKI Andrzej KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM I STASIEWICZ Mirosław Z/4785/11 2015 BEZ
5 4 1:35:34 r HERBA Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II
6 5 1:37:20 r PORCZAK Radosław CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK II
7 6 1:38:06 r STALA Jakub LKS Stal Mielec 91 U20 PK II
8 1:39:30 r SKONIECKI Łukasz WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ II #
11 7 1:45:07 r LIPKA Łukasz MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ III #
12 8 1:58:16 r MAŁECKI Paweł UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 91 U20 SL IV #
1 2 1:23:02 r AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec # 84 Sen PK MM AUGUSTYN Krzysztof # Z/0572/11 2019 MM
2 2 1:23:14 r SIKORA Rafał AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL MM KISIEL Krzysztof # Z/0346/11 2019 MM
3 1 2 1:23:34 r NOWAK Łukasz OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP MM #
4 2 1:24:30 r FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin # 80 Sen LU MM MARMUR Stanisław # Z/2959/11 2019 M
5 2 2 1:25:49 r WOLSKI Dawid CWKS Resovia Rzeszów 89 U23 PK M
6 3 2 1:25:55 r BŁOCKI Adrian AZS-AWF Katowice # 90 U23 SL M GRZONKA Paweł # Z/1145/11 2019 MM
8 4 2 1:26:57 r STASIEWICZ Michał AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM M #
10 5 2 1:28:19 r PIÓREK Kamil MKS Stal Nowa Dęba 89 U23 PK I B.D. # BEZ
11 2 1:28:48 r ROSIEWICZ Maciej niest. Poznań # 77 Sen WP I KISIEL Krzysztof B.D.
12 6 2 1:28:55 r WIATER Tomasz KS Agros Zamość 90 U23 LU I
13 7 2 1:29:18 r GOŁAWSKI Rafał WLKS Nowe Iganie # 88 U23 MZ I

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1794528961182 sekund