Wrocław 31.08.2010
Mityng inaugurujący rok szkolny 2010/2011
100 m K
1 s 1 12.45 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP -0.2 II
2 s 1 12.65 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław 89 U23 DS -0.2 II
3 s 1 13.27 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS -0.2 IV
4 s 1 13.39 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -0.2 IV ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
1 s 2 13.15 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 96 U16 DS 0.0 III #
2 s 2 13.33 BOROWIEC Klaudia MUKS Legnica 94 U18 DS 0.0 IV
3 s 2 13.48 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL 0.0 IV PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
4 s 2 13.77 TUSZAKOWSKA Laura MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS 0.0 IV
5 s 2 13.97 SKRZYPIŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS 0.0 -- B.D. # BEZ
6 s 2 14.16 DUL Karolina MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS 0.0 V
1 s 3 13.52 CZARNOWSKA Katarzyna UKS-MOS Opole # 95 U16 OP 0.0 IV
2 s 3 13.91 JAROSZEWICZ Julia WKS Śląsk Wrocław 96 U16 DS 0.0 V
3 s 3 13.96 KRUPIŃSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS 0.0 V
4 s 3 14.05 GRZYWCZAK Emilia MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS 0.0 V
5 s 3 14.07 MATUSIAK Aleksandra MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS 0.0 --
6 s 3 14.86 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 97 U14 DS 0.0 -- #
1 s 4 13.74 DĄBROWSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.1 IV B.D. # 2
2 s 4 14.26 ZARZECZNA Marta KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -0.1 V
3 s 4 14.58 BOGDAN Karolina KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.1 --
1 s 5 13.57 SERAFIN Ewa MLKS Sokół Lubin # 95 U16 DS -0.1 IV SZCZUPAK Andrzej 4
2 s 5 13.94 MARKIEWICZ Barbara MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS -0.1 --
3 s 5 14.37 RYBA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.1 V #
4 s 5 14.61 BRONISZEWSKA Joanna MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -0.1 --
5 s 5 14.91 ŁOZIŃSKA Małgorzata MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -0.1 --
6 s 5 14.93 LASKOWSKA Romana LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS -0.1 -- #
1 s 6 13.66 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS 0.0 IV #
2 s 6 14.55 CEDZIDŁO Sara MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS 0.0 --
3 s 6 14.66 PIOTROWSKA Kamila KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS 0.0 --
4 s 6 14.68 MAŁY Klaudia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS 0.0 --
5 s 6 14.96 BORYCZKA Olga MLKS Rakowice # 95 U16 DS 0.0 --
6 s 6 15.47 LORYŚ Justyna MKS MOS Wrocław # 97 U14 DS 0.0 -- #
1 s 7 14.27 GOGOL Klaudia SSMKS Parasol Wrocław # 97 U14 DS 0.0 V
2 s 7 14.60 SZTUCKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS 0.0 -- B.D. # 3
3 s 7 15.33 KRAMEK Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS 0.0 -- #
4 s 7 15.35 STANISŁAWSKA Karina WKS Oleśniczanka Oleśnica 97 U14 DS 0.0 --
5 s 7 15.36 KUBERA Patrycja MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS 0.0 --
300 m K
1 s 1 42.15 BROWARCZYK Agata SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0013/11 2012 3
2 s 1 43.87 MATUSIAK Aleksandra MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS --
3 s 1 43.89 SERAFIN Ewa MLKS Sokół Lubin # 95 U16 DS III SZCZUPAK Andrzej 4
4 s 1 44.29 DĄBROWSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -- B.D. # 2
1 s 2 43.32 GĘBARZEWSKA Monika WKS Śląsk Wrocław # 96 U16 DS III B.D. # 2
2 s 2 45.08 BOROWIEC Klaudia MUKS Legnica 94 U18 DS --
3 s 2 45.94 BOSIAK Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0014/11 2012 1
4 s 2 47.19 JANKOWSKA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0010/11 2012 3
5 s 2 47.48 KRUPIŃSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS V
6 s 2 49.22 HERWY Ewelina niest. Opole # 88 U23 OP -- B.D.
1 s 3 46.07 BASZAK Agata SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0015/11 2012 4
2 s 3 46.17 TUSZAKOWSKA Laura MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS IV
3 s 3 47.13 KASZUBA Alicja SL GKS Olsza Olszyna # 96 U16 DS V
4 s 3 47.69 RYBA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS V #
5 s 3 48.87 BOGDAN Karolina KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS --
1 s 4 48.37 PIOTROWSKA Kamila KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS --
2 s 4 49.49 LASKOWSKA Romana LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS -- #
3 s 4 50.39 KRAMEK Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -- #
4 s 4 52.11 KRZYSZCZUK Ilona MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
5 s 4 52.57 BORYCZKA Olga MLKS Rakowice # 95 U16 DS --
6 s 4 54.11 JAKUSZKO Monika MLKS Rakowice 93 U18 DS -- #
1 s 5 44.05 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL III PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
2 s 5 47.17 MADEJA Kornelia MKL 12 Jelenia Góra # 97 U14 DS V #
3 s 5 48.71 PRZYGODZKA Dorota LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS --
4 s 5 49.55 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław # 99 U12 DS -- GOLEC Dominik # Z/0682/15 2019 4
5 s 5 54.87 HOFFMAN Monika WKS Oleśniczanka Oleśnica 97 U14 DS -- #
600 m K
1 s 1 1:41.61 BOSIAK Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0014/11 2012 1
2 s 1 1:44.10 ŚLUSARCZYK Katarzyna SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0007/11 2011 BEZ
3 s 1 1:44.62 PARANIAK Samanta MKS Piast Lwówek Śląski 93 U18 DS -- BIALIC Marek Z/0385/11 2015 2
4 s 1 1:45.18 BASZAK Agata SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0015/11 2012 4
5 s 1 1:46.20 ZIELEŃ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS V WOSIEK Jacek B.D. # Z/0798/12 2019 1
6 s 1 1:46.24 GAWRON Roksana LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS V #
7 s 1 1:47.82 BASZAK Natalia SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0017/11 2012 BEZ
8 s 1 1:48.78 JANKOWSKA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0010/11 2012 3
9 s 1 1:49.18 SADŁOWSKA Ida MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS V
10 s 1 1:52.30 WÓJCIAK Magdalena UKS Piast Bolków 96 U16 DS --
11 s 1 1:53.10 GLINKA Jagoda GLKS Świdnica 95 U16 DS --
12 s 1 1:53.26 KOTOWICZ Paula MKS Piast Lwówek Śląski 96 U16 DS -- #
13 s 1 1:53.84 DZIUGIEŁ Miłosława UKS SMS Warszawa # 97 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/0347/13 2016 3
14 s 1 2:01.92 MARCINKIEWICZ Anna MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- #
1 s 2 1:48.14 MOOR Justyna ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 98 U14 DS V B.D. 4
2 s 2 1:48.56 PAŃKOWSKA Aleksandra ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 97 U14 DS V B.D. BEZ
3 s 2 1:49.96 FRANKOWSKA Paulina SSMKS Parasol Wrocław # 98 U14 DS V #
4 s 2 1:53.02 JANKOWSKA Joanna MKS Piast Lwówek Śląski 96 U16 DS --
5 s 2 1:53.74 RAK Paula LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS --
6 s 2 1:54.46 KRÓLICZEK Sara GLKS Świdnica 96 U16 DS -- GLINKA Waldemar #
7 s 2 1:55.22 ZAWADZKA Urszula MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS -- #
8 s 2 1:55.60 CICHOŃ Kinga LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS -- #
9 s 2 1:55.90 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -- WOSIEK Jacek # Z/1349/13 2019 3
10 s 2 1:58.62 KOLANOWSKA Katarzyna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
11 s 2 2:00.30 SIWKO Paulina MKS Piast Lwówek Śląski 96 U16 DS --
12 s 2 2:00.34 MORAWSKA Gabriela SSMKS Parasol Wrocław # 96 U16 DS --
13 s 2 2:06.76 KACZOROWSKA Magda WKS Oleśniczanka Oleśnica 95 U16 DS --
14 s 2 2:06.98 PASTUSZCZAK Adrianna MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
1 s 3 1:52.11 BARAN Kamila MKS Piast Lwówek Śląski 98 U14 DS --
2 s 3 1:54.55 MATKOWSKA Ewelina MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -- #
3 s 3 1:55.74 FUSS Marta MLKS Echo Twardogóra 96 U16 DS -- #
4 s 3 1:57.33 SKUBJI Mirella WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS --
5 s 3 1:57.35 MUCHA Justyna ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 97 U14 DS -- B.D. BEZ
6 s 3 1:59.29 OSTROWSKA Karolina LKS Górnik Wałbrzych 98 U14 DS -- #
7 s 3 2:02.77 SARAPATA Zuzanna MKS MOS Wrocław # 98 U14 DS --
8 s 3 2:03.29 ŁAZARCZYK Patrycja LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS -- #
9 s 3 2:04.53 KACZOROWSKA Agnieszka WKS Oleśniczanka Oleśnica 98 U14 DS --
10 s 3 2:04.55 SARAMAK Marta LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS -- #
11 s 3 2:10.29 MAJDER Daria WKS Oleśniczanka Oleśnica 95 U16 DS --
12 s 3 2:19.69 KIEŁBUS Malwina MKS Piast Lwówek Śląski 98 U14 DS -- #
1500 m K
1 s 1 4:57.50 PĘDZIWIATER Klaudia WKS Śląsk Wrocław # 93 U18 DS III #
2 s 1 4:59.88 KASZUBA Dominika SSMKS Parasol Wrocław # 93 U18 DS IV
3 s 1 5:03.82 SARAT Paulina ULKS Muflon Bielawa 89 U23 DS --
4 s 1 5:04.96 ZAPART Aleksandra MLKS Rakowice 90 U23 DS -- #
5 s 1 5:08.42 SOCHA Jadwiga MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS IV #
6 s 1 5:21.32 GAWLIKOWSKA Beata WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS --
7 s 1 5:34.90 GAWĘDA Emilia MKL 12 Jelenia Góra 92 U20 DS -- #
8 s 1 5:35.94 KOPINIAK Małgorzata MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS --
100 m pł MŁ K
1 s 1 15.23 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS 0.0 II
2 s 1 15.91 RÓD Aleksandra MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS 0.0 III #
3 s 1 15.96 TERLIKOWSKA Klaudia LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS 0.0 III
4 s 1 17.03 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95 U16 OP 0.0 IV
5 s 1 21.75 BOGUCKA Dagmara KS AZS AWF Wrocław # 97 U14 DS 0.0 --
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.54 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS -0.1 II
2 s 1 18.66 SARAT Małgorzata ULKS Muflon Bielawa 93 U18 DS -0.1 --
100 m pł K
1 s 1 15.56 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS -0.1 II
2 s 1 16.44 SKRZYPIŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.1 III B.D. # BEZ
300 m pł K
1 s 1 49.34 TERLIKOWSKA Klaudia LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS III
2 s 1 49.83 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95 U16 OP IV
3 s 1 49.84 RÓD Aleksandra MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS IV #
4 s 1 51.13 JARTYŚ Aleksandra MUKS Legnica 94 U18 DS --
Wzwyż K
1 f 1 1.50 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS IV #
2 f 1 1.50 PAWŁOWICZ Joanna MKS Piast Lwówek Śląski # 95 U16 DS IV
3 f 1 1.35 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- #
4 f 1 1.30 SARAT Małgorzata ULKS Muflon Bielawa 93 U18 DS --
W dal K
1 f 1 4.86 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS 0.0 IV #
2 f 1 4.70 DUL Karolina MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS 0.0 V
3 f 1 4.43 ZARZECZNA Marta KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS 0.0 --
4 f 1 4.36 CEDZIDŁO Sara MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS 0.0 --
5 f 1 4.16 MAŁY Klaudia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS 0.0 --
6 f 1 4.09 LORYŚ Justyna MKS MOS Wrocław # 97 U14 DS 0.0 -- #
7 f 1 4.00 KUBERA Patrycja MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS 0.0 --
8 f 1 3.71 OSTROWSKA Katarzyna MKS MOS Wrocław # 97 U14 DS 0.0 --
9 f 1 3.43 BOGUCKA Dagmara KS AZS AWF Wrocław # 97 U14 DS 0.0 --
10 f 1 4.23 GÓRKA Ewelina MKS MOS Wrocław # 97 U14 DS -0.6 --
Kula (3) K
1 f 1 10.68 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS IV
2 f 1 10.62 IRLA Dominika LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS IV
3 f 1 10.45 CZAPNIK Monika UKS Sprint Legnica 96 U16 DS IV
4 f 1 9.83 PUCHALSKA Kornelia MUKS Legnica # 95 U16 DS IV SZCZUPAK Andrzej Z/4465/11 2012 3
5 f 1 9.50 GUZEK Adriana LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS V
6 f 1 8.56 KOZERA Małgorzata LKS Górnik Wałbrzych 98 U14 DS -- #
7 f 1 6.95 CHUDZIŃSKA Weronika MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
8 f 1 6.56 ŁYŻWA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
Kula (4) K
1 f 1 12.31 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 91 U20 WP II
2 f 1 5.90 SARAT Małgorzata ULKS Muflon Bielawa 93 U18 DS --
Dysk (0.75) K
1 f 1 30.74 WIŚNIEWSKA Agata MKS Szerszeń Bogatynia # 95 U16 DS IV
2 f 1 29.54 IRLA Dominika LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS IV
3 f 1 29.31 PUKA Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS IV
4 f 1 22.65 PUCHALSKA Kornelia MUKS Legnica # 95 U16 DS -- SZCZUPAK Andrzej Z/4465/11 2012 3
5 f 1 21.02 SZCZEPANIAK Laura WKS Oleśniczanka Oleśnica 96 U16 DS -- #
6 f 1 20.52 HLIWA Klaudia MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS --
7 f 1 18.91 ŁYŻWA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
Dysk (1) K
1 f 1 42.91 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 94 U18 DS II
2 f 1 33.28 KOZERA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS III
3 f 1 25.37 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 91 U20 WP --
Oszczep (600) K
1 f 1 33.67 WIŚNIEWSKA Agata MKS Szerszeń Bogatynia # 95 U16 DS IV
1 f 1 39.83 PISARSKA Marta MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS II
2 f 1 31.22 HLIWA Klaudia MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS IV
2 f 1 33.34 KOZAK Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS IV
3 f 1 30.37 WANAT Sandra MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS IV
3 f 1 33.19 PRZYGODZKA Ewa LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS IV
4 f 1 28.66 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS V #
4 f 1 31.96 PRZYDACZ Sylwia MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS IV B.D.
5 f 1 27.90 CHUDZIŃSKA Weronika MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS V
5 f 1 31.74 KACZMAREK Marta SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław # Z/0003/11 2012 BEZ
6 f 1 27.23 KRÓLIKOWSKA Gabriela UKS Sprint Legnica 96 U16 DS V
6 f 1 31.54 LECHMAN Katarzyna MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS IV
7 f 1 25.61 PUKA Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS --
7 f 1 30.66 POŁUKORD Daria SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław # Z/0004/11 2012
8 f 1 12.51 DEJNAKA Aleksandra MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -- #
8 f 1 17.50 JACKOWSKA Weronika MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
100 m M
1 s 1 11.00 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław 82 Sen DS -0.2 II
2 s 1 11.25 WOJCIECHÓW Damian KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.2 II #
3 s 1 11.52 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS -0.2 III WOJSA Maciej Z/1702/11 2019 MM
4 s 1 12.47 RURAŃSKI Michał MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.2 V
5 s 1 12.47 HORYD Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS -0.2 --
6 s 1 12.64 PERKOWSKI Wojciech MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS -0.2 V
1 s 2 11.36 KOŁODZIEJSKI Tomasz MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS -0.1 III
2 s 2 11.63 WAWRO Damian MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS -0.1 III
3 s 2 11.75 SALMONOWICZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.1 III #
4 s 2 11.85 PISKOROWSKI Maciej WKS Śląsk Wrocław 93 U18 DS -0.1 IV
5 s 2 11.99 OLEK Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -0.1 IV
6 s 2 12.05 PAWŁOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 92 U20 DS -0.1 IV
1 s 3 11.78 NOWACKI Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS 0.0 IV
2 s 3 11.90 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS 0.0 IV #
3 s 3 11.95 MŁYNARCZYK Jan MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS 0.0 IV
4 s 3 12.06 PĘDZIŃSKI Paweł MUKS Legnica 93 U18 DS 0.0 IV SZCZUPAK Andrzej Z/4677/11 2012 4
5 s 3 12.13 KOZIARA Daniel MLKS Sokół Lubin 96 U16 DS 0.0 IV
6 s 3 12.34 GAD Artur LKS Górnik Wałbrzych 92 U20 DS 0.0 --
1 s 4 11.85 ZIELONKA Jakub SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS 0.0 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0006/11 2012 3
2 s 4 12.53 KRUCZEK Łukasz MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS 0.0 --
3 s 4 12.55 DĄBROWSKI Patryk MLKS Rakowice 94 U18 DS 0.0 -- #
4 s 4 12.57 KANABROCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 96 U16 DS 0.0 V
5 s 4 12.72 POPŁAWSKI Maciej MKL 12 Jelenia Góra 92 U20 DS 0.0 --
1 s 5 12.28 ŚWIERCZAK Rafał MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS -0.1 --
2 s 5 12.44 KUŹNIEWSKI Jakub MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -0.1 --
3 s 5 12.81 MIGUT Michał SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS -0.1 --
4 s 5 12.95 ŚWIERCZYŃSKI Adrian ULKS Muflon Bielawa 96 U16 DS -0.1 --
5 s 5 13.17 PORTIANKO Dawid MLKS Sokół Lubin 96 U16 DS -0.1 --
6 s 5 14.01 SEŃKÓW Remigiusz MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.1 --
1 s 6 12.39 MIKOŁAJCZYK Amadeusz LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS 0.0 -- #
2 s 6 12.65 ŻENDARSKI Bartosz WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS 0.0 --
3 s 6 12.82 ŁUBIŃSKI Sebastian KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS 0.0 --
4 s 6 12.84 PFLEGEL Maksymilian MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS 0.0 --
5 s 6 13.15 LESMAN Dorian LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS 0.0 --
6 s 6 13.39 KAPRAL Paweł LUKS Podium Kup 95 U16 OP 0.0 --
7 s 6 13.58 SOŚNICKI Adrian LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS 0.0 --
300 m M
1 s 1 35.18 KLIMCZAK Piotr KKS Victoria Stalowa Wola # 80 Sen PK --
2 s 1 35.22 CICHOŃ Radosław KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS --
3 s 1 35.59 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -- KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
4 s 1 35.99 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
5 s 1 36.10 WAWRO Damian MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS --
6 s 1 36.85 ZIELONKA Jakub SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0006/11 2012 3
7 s 1 37.30 MACIASZEK Mariusz LKS Górnik Wałbrzych 91 U20 DS --
8 s 1 38.02 MŁYNARCZYK Jan MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
1 s 2 36.34 KOŁODZIEJSKI Tomasz MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
2 s 2 38.17 NOWACKI Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
3 s 2 40.10 KRUCZEK Łukasz MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS --
4 s 2 40.59 ŚLUSARCZYK Dominik SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0008/11 2012 4
1 s 3 38.79 ŚWIERCZAK Rafał MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
2 s 3 39.24 RURAŃSKI Michał MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS IV
3 s 3 39.87 BUCIAK Tomasz SL GKS Olsza Olszyna 95 U16 DS IV
4 s 3 40.10 PERKOWSKI Wojciech MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS IV
5 s 3 40.88 JANDA Łukasz SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS --
1 s 4 35.80 TOMCZAK Patryk LKS Polkowice 93 U18 DS -- PIERZCHALA Robert Z/4388/11 2015 1
2 s 4 40.26 PĘDZIŃSKI Paweł MUKS Legnica 93 U18 DS -- SZCZUPAK Andrzej Z/4677/11 2012 4
3 s 4 40.52 MIERZEJEWSKI Tomasz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS -- B.D. # BEZ
4 s 4 41.07 MAK Piotr MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS V
5 s 4 43.04 ANTOS Michał MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS --
1 s 5 38.72 NOWICKI Piotr MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP --
2 s 5 40.56 FONAŁ Filip WKS Oleśniczanka Oleśnica # 95 U16 DS V #
3 s 5 43.28 MIGUT Michał SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
4 s 5 43.53 SEŃKÓW Remigiusz MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
1 s 6 39.68 MIKOŁAJCZYK Amadeusz LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS -- #
2 s 6 39.92 BABIARZ Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica 93 U18 DS --
3 s 6 41.28 WIELOCH Patryk MLKS Echo Twardogóra 97 U14 DS V
4 s 6 47.16 BUCHHOLZ Dawid MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS --
5 s 6 47.29 OBERC Robert SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
600 m M
1 s 1 1:19.32 ASKUNTOWICZ Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- B.D. 3
2 s 1 1:19.32 GORZELAŃCZYK Jakub MKS Siechnice # 91 U20 DS -- B.D. Z/1703/11 2019
3 s 1 1:23.14 HURMAN Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP --
4 s 1 1:26.65 ZAMIELSKI Paweł LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS -- #
5 s 1 1:26.90 CHOIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
6 s 1 1:28.84 BACZEWSKI Bartłomiej LKS Górnik Wałbrzych 90 U23 DS --
7 s 1 1:30.92 MIKUŁKO Marek MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS --
8 s 1 1:32.18 JANDA Łukasz SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS --
1 s 2 1:26.08 BIALIC Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -- #
2 s 2 1:26.52 MAŃKOWSKI Kamil SSMKS Parasol Wrocław # 95 U16 DS II
3 s 2 1:27.82 KOT Aleksander WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS -- #
4 s 2 1:30.60 MOSUR Krystian MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
5 s 2 1:30.86 ŚLUSARCZYK Dominik SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0008/11 2012 4
6 s 2 1:31.28 NAPIERAŁA Bartosz MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS III #
7 s 2 1:35.90 WIĘCEK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS V CHORZĘPA Przemysław # Z/0021/12 2014 3
8 s 2 1:37.32 JURA Daniel LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS V #
1 s 3 1:29.67 MILER Michał MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
2 s 3 1:30.15 RYNIA Karol LKS Górnik Wałbrzych 92 U20 DS --
3 s 3 1:30.37 KUCHARCZYK Paweł MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
4 s 3 1:31.23 SAMIŁO Łukasz MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP III #
5 s 3 1:32.15 OCZKO Bartłomiej SSMKS Parasol Wrocław # 96 U16 DS IV
6 s 3 1:34.15 PASZAK Andrzej SSMKS Parasol Wrocław # 93 U18 DS -- #
7 s 3 1:34.43 MARECKI Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec # 94 U18 DS --
8 s 3 1:34.55 DOMINAS Patryk SSMKS Parasol Wrocław # 96 U16 DS IV #
9 s 3 1:37.81 SZYLER Paweł ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 96 U16 DS V B.D. BEZ
10 s 3 1:38.65 PALITRZAK Jan SSMKS Parasol Wrocław # 96 U16 DS V #
11 s 3 1:41.49 POPKO Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
12 s 3 1:42.53 ŁOPUSIEWICZ Paweł MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
1 s 4 1:39.72 LIS Paweł WKS Oleśniczanka Oleśnica 97 U14 DS V
2 s 4 1:40.11 CETNAR Paweł MLKS Sokół Lubin 96 U16 DS --
3 s 4 1:40.65 ANDRZEWSKI Kamil MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
4 s 4 1:43.44 CZAPLIŃSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS --
5 s 4 1:44.25 NIEWIADOMSKI Adrian ULKS Muflon Bielawa 96 U16 DS --
6 s 4 1:45.85 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław # 97 U14 DS -- WOSIEK Jacek B.D. # Z/0434/13 2019
7 s 4 1:55.27 KRUCZKOWSKI Bartłomiej MKS Piast Lwówek Śląski 97 U14 DS --
8 s 4 1:56.37 LISOWSKI Kamil UKS Piast Bolków 96 U16 DS --
9 s 4 1:58.13 GAWRON Paweł UKS Piast Bolków 96 U16 DS --
10 s 4 2:06.79 GÓRNY Adrian ULKS Muflon Bielawa 98 U14 DS -- #
1500 m M
1 s 1 3:48.10 DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 86 Sen PD I KRÓL Zbigniew # Z/1685/11 2019 2
2 s 1 4:01.82 DOROŻYŃSKI Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP II DRACZYŃSKI Adam # Z/4769/11 2019 3
3 s 1 4:15.68 KĄS Kajetan KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS IV
4 s 1 4:20.04 CHAŁUPCZAK Jakub SSMKS Parasol Wrocław # 93 U18 DS IV B.D. # 3
5 s 1 4:21.12 DZIEDZIŃSKI Kamil MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS IV
6 s 1 4:21.64 PŁATEK Mateusz ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 89 U23 DS --
7 s 1 4:26.36 SUCHECKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS --
8 s 1 4:32.36 PAŃKOWSKI Łukasz ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 90 U23 DS -- BARTKOWSKI Jerzy 3
1 s 2 4:24.47 FRANKOWSKI Mateusz SSMKS Parasol Wrocław # 95 U16 DS V B.D. B.D. #
2 s 2 4:24.75 KARKOSZKA Łukasz MUKS Legnica 92 U20 DS -- B.D. BEZ
3 s 2 4:26.47 GÓRALSKI Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
4 s 2 4:28.11 JARYSZ Bartosz WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS -- #
5 s 2 4:35.37 JARDEL Wojciech MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
6 s 2 4:38.73 PŁAWIAK Emil SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS --
7 s 2 4:41.23 KURCZEWSKI Sebastian SSMKS Parasol Wrocław # 95 U16 DS -- #
8 s 2 4:42.63 NOWIŃSKI Radosław MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS -- #
9 s 2 4:44.11 WOLTER Mateusz MUKS Legnica 93 U18 DS --
10 s 2 4:50.59 HOFFMAN Dariusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 96 U16 DS -- #
11 s 2 4:53.11 ROJKOWSKI Łukasz MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS --
12 s 2 5:35.14 MALUNG Bartosz SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
13 s 2 5:49.72 JASKUŁA Robert SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS --
110 m pł MŁ M
1 s 2 15.64 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP 0.0 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1
2 s 2 16.10 PILCH Patryk MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS 0.0 III #
3 s 2 16.49 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS 0.0 III ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3
110 m pł J MŁ M
1 s 2 15.45 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS 0.0 III ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
2 s 2 17.15 MIKUŁA Marek KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS 0.0 --
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 18.50 POPŁAWSKI Maciej MKL 12 Jelenia Góra 92 U20 DS 0.0 --
110 m pł M
1 s 1 15.17 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS 0.0 II KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
300 m pł M
1 s 1 42.05 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP III LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1
2 s 1 42.71 PILCH Patryk MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS III #
3 s 1 44.29 SŁUGOCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS IV
4 s 1 45.75 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS V TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
5 s 1 46.21 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V #
6 s 1 46.79 KANABROCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 96 U16 DS --
7 s 1 46.95 ŻAKIEWICZ Rafał KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS --
8 s 1 48.59 WIŚNIEWSKI Sebastian LUKS Podium Kup 95 U16 OP --
Wzwyż M
1 f 1 1.80 PUSZKAR Oskar WKS Śląsk Wrocław # 92 U20 DS IV B.D. 3
2 f 1 1.80 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS IV #
3 f 1 1.70 WOŁCZYŃSKI Łukasz MKS Piast Lwówek Śląski 95 U16 DS V
3 f 1 1.70 SZEWERA Paweł PZWLA Toruń # 73 Masters KP -- B.D. # Z/1320/19 2019 BEZ
5 f 1 1.65 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -- KACHKOVSKYI Gennadii # Z/3292/11 2019 1
6 f 1 1.60 KOCZOROWSKI Piotr MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- #
7 f 1 1.60 SŁUGOCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS --
8 f 1 1.40 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- #
W dal M
1 f 1 6.39 SAJUR Jakub niest. Wrocław # 91 U20 DS 0.0 III B.D. BEZ
2 f 1 6.32 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS 0.0 III ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
3 f 1 5.87 MIKUŁA Marek KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS 0.0 --
4 f 1 5.82 HORYD Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +0.2 --
5 f 1 5.79 SZEWERA Paweł PZWLA Toruń # 73 Masters KP 0.0 -- B.D. # Z/1320/19 2019 BEZ
6 f 1 5.68 ŻAKIEWICZ Rafał KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS 0.0 V
7 f 1 5.63 DĄBROWSKI Patryk MLKS Rakowice 94 U18 DS +0.3 -- #
8 f 1 5.32 GRZYWACZEWSKI Przemysław SL GKS Olsza Olszyna 82 Sen DS 0.0 --
9 f 1 5.30 NOGA Daniel MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -0.1 --
10 f 1 4.90 KAPRAL Paweł LUKS Podium Kup 95 U16 OP -0.7 --
11 f 1 4.78 PAWŁOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 92 U20 DS 0.0 --
Kula (4) M
1 f 1 12.04 LEJA Michał ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 96 U16 DS V
2 f 1 11.78 CZEPIEL Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 95 U16 DS V
3 f 1 11.12 KEMPSKI Bartosz MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS V
4 f 1 8.74 MAK Piotr MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS --
5 f 1 7.60 ŚWIERCZYŃSKI Adrian ULKS Muflon Bielawa 96 U16 DS --
Kula (5) M
1 f 1 15.16 BARAN Marcin ULKS Muflon Bielawa 93 U18 DS II
2 f 1 13.68 SZUSZKIEWICZ Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS III
3 f 1 12.33 ŁAWNICZAK Bartosz MLKS Echo Twardogóra 94 U18 DS --
4 f 1 12.08 STEC Miłosz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
5 f 1 11.58 PĘCIAK Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS --
6 f 1 11.06 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -- KACHKOVSKYI Gennadii # Z/3292/11 2019 1
7 f 1 10.88 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS -- #
8 f 1 9.30 TRĘDOWSKI Wojciech LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
Kula (7.26) M
1 f 1 16.29 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
2 f 1 15.67 CUDAK Mariusz WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS I
3 f 1 15.48 ORZECHOWSKI Kamil WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS I
Dysk (1) M
1 f 1 49.04 PIEKARSKI Kamil MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS II
2 f 1 46.74 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS II #
3 f 1 37.83 BIAŁEK Wojciech LUKS Podium Kup 95 U16 OP IV
4 f 1 30.73 JANKOWSKI Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS --
Dysk (1.5) M
1 f 1 39.16 BARAN Marcin ULKS Muflon Bielawa 93 U18 DS III
2 f 1 34.33 STEC Miłosz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
3 f 1 30.84 SZUSZKIEWICZ Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS --
4 f 1 29.86 PĘCIAK Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS --
Oszczep (600) M
1 f 1 40.18 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V #
2 f 1 32.83 NIEWIADOMSKI Adrian ULKS Muflon Bielawa 96 U16 DS --
Oszczep (700) M
1 f 1 56.91 ŁAWNICZAK Bartosz MLKS Echo Twardogóra 94 U18 DS III
2 f 1 50.30 KOŁODZIEJCZYK Mateusz LKS Polkowice 94 U18 DS III PIERZCHALA Robert # Z/4383/11 2016 2
3 f 1 46.68 WIECZOREK Sebastian MLKS Rakowice 94 U18 DS IV #
4 f 1 40.38 BLARASINI Krystian MLKS Rakowice 93 U18 DS --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.565349817276 sekund