Poznań 05.09.2010
Klubowa Liga Młodzików - II rzut. Mit.Juniorów
100 m K
1 s 1 13.85 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań # 97 U14 WP +0.8 V B.D. BIEDERMANN Roman # , Z/0523/13 , 2019 1
2 s 1 14.16 SZULC Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP +0.8 V #
3 s 1 14.37 SERWUS Agnieszka KS Gwardia Piła 96 U16 WP +0.8 V #
4 s 1 14.91 WRÓBLEWSKA Patrycja UKS Skoczek Władysławów 96 U16 WP +0.8 --
5 s 1 15.02 JĘCZMYSZEK Sylwia LKS Orkan Wlkp. Poznań 98 U14 WP +0.8 --
1 s 2 13.70 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP +0.3 IV OSTROWSKI Ryszard B.D. # Z/0939/12 2019 M
2 s 2 14.07 NOWAK Klaudia UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP +0.3 V CZESZYK Piotr # BEZ
3 s 2 14.22 WIELICZKO Sara MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP +0.3 V
4 s 2 14.43 KULSKA Aneta TS Olimpia Poznań 95 U16 WP +0.3 V BYTNIEWSKA Magdalena Z/1648/11 2011 5
5 s 2 14.78 RÓZGA Paula KS Gwardia Piła 98 U14 WP +0.3 --
6 s 2 15.00 DRZEWIECKA Jolanta UKS Przełaj Żerków 96 U16 WP +0.3 --
1 s 3 13.12 ORGANIŚCIAK Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 96 U16 WP +0.6 III B.D. B.D. 3
2 s 3 14.33 PAWEŁCZYK Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP +0.6 V
3 s 3 14.44 NITSCHKE Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP +0.6 V
4 s 3 14.67 GRAŚ Marta KS Gwardia Piła 95 U16 WP +0.6 --
1 s 4 13.21 ŁUKASIEWICZ Wioletta TS Olimpia Poznań 90 U23 WP +1.2 -- SZUDROWICZ Stanisław # Z/5015/11 2011 BEZ
2 s 4 13.32 SYGNECKA Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP +1.2 IV #
3 s 4 13.63 ANDRZEJEWSKA Magdalena TS Olimpia Poznań 95 U16 WP +1.2 IV BYTNIEWSKA Magdalena Z/1190/11 2011 BEZ
4 s 4 13.87 ROSPENDA Paulina OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +1.2 --
5 s 4 14.04 STAROSTA Kinga MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP +1.2 V
6 s 4 14.99 MANIA Karolina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP +1.2 --
1 s 5 12.66 BURDAJEWICZ Daria OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +0.4 II B.D. # BEZ
2 s 5 13.09 CHAŁUPKA Daria KS AZS AWF Poznań # 90 U23 WP +0.4 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3935/11 2012 BEZ
3 s 5 13.14 BŁOCH Anna MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP +0.4 III
4 s 5 13.48 KOBRYŚ Karolina UKS Orkan Środa Wlkp. 93 U18 WP +0.4 IV
5 s 5 13.62 BZDZIEL Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP +0.4 IV
6 s 5 14.98 SZARWARK Sara PLKS Gwda Piła 95 U16 WP +0.4 --
200 m K
1 s 1 28.48 UŁASIK Natalia KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP -0.3 IV
2 s 1 28.68 PABICH Roksana KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP -0.3 --
3 s 1 28.86 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 91 U20 WP -0.3 -- JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2019 1
4 s 1 29.58 ROSPENDA Paulina OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP -0.3 --
1 s 2 25.31 NIEMCZAL Karolina UKS Achilles Leszno 94 U18 WP -0.1 II B.D. 2
2 s 2 25.83 BURDAJEWICZ Daria OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP -0.1 II B.D. # BEZ
3 s 2 27.02 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 91 U20 WP -0.1 III WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
4 s 2 27.74 ŚWIETLIK Sonia UKS Młodzik Warszawa # 92 U20 MZ -0.1 IV B.D. # 3
5 s 2 28.79 KACZMAREK Katarzyna MKS Baszta Szamotuły 93 U18 WP -0.1 --
300 m K
1 s 1 48.23 KOLIGAT Klaudia UKS Skoczek Władysławów 97 U14 WP V
2 s 1 48.42 STACHOWIAK Sandra LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP V TALIKADZE Roman DUTKIEWICZ Janusz # , Z/4557/11 , 4
3 s 1 48.83 NOWAK Marta MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP --
4 s 1 49.56 MAŁECKA Izabela MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP --
5 s 1 55.33 ROCHOWIAK Ewa UKS Sportowiec Borowo 96 U16 WP --
1 s 2 43.07 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL III MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
2 s 2 43.08 MIKOŁAJCZAK Monika SL Olimpia Poznań # 96 U16 WP III B.D.
3 s 2 44.11 ŚWIETLIK Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP III
4 s 2 45.51 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP IV OSTROWSKI Ryszard B.D. # Z/0939/12 2019 M
5 s 2 47.66 KONIECZKA Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań # 96 U16 WP V
6 s 2 49.80 SERWUS Agnieszka KS Gwardia Piła 96 U16 WP -- #
400 m K
1 s 1 59.22 RABURA Marietta MUKS Szok Bojanowo 93 U18 WP III
2 s 1 61.08 PAWŁOWSKA Marika WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4547/11 2013 2
3 s 1 61.12 ŁUKASIEWICZ Wioletta TS Olimpia Poznań 90 U23 WP III SZUDROWICZ Stanisław # Z/5015/11 2011 BEZ
4 s 1 62.05 MAJORCZYK Monika MKS Baszta Szamotuły 94 U18 WP IV
5 s 1 63.58 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/4540/11 2019
6 s 1 64.00 GOŁĘBIOWSKA Gabriela KS AZS AWF Poznań # 90 U23 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/3934/11 2012 3
7 s 1 67.58 SCHUBERT Magdalena PLKS Gwda Piła 93 U18 WP --
600 m K
1 s 1 1:48.36 GLUMA Agata UKS Achilles Leszno 96 U16 WP V
2 s 1 1:49.67 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U14 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0505/13 2019 1
3 s 1 1:51.35 WERNER Iwona WMLKS Nadodrze Powodowo # 97 U14 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/1674/13 2018 2
4 s 1 1:53.98 WOJCIECHOWSKA Weronika LUKS Orkan Września 99 U12 WP --
5 s 1 1:59.22 FRAJTAK Nikola UKS Achilles Leszno 95 U16 WP --
6 s 1 2:01.69 KACZMAREK Magdalena MKS Baszta Szamotuły # 98 U14 WP -- ZIELIŃSKA Janina B.D. B.D.
7 s 1 2:02.82 JANOWICZ Sandra MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP --
8 s 1 2:14.41 KOWAŃDY Patrycja UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP --
1 s 2 1:49.32 ŁUKASZYK Joanna MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP V
2 s 2 1:51.18 BURMISTRZAK Sara UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0528/11 2014 3
3 s 2 1:51.37 KULIŃSKA Jagoda UKS Achilles Leszno 96 U16 WP -- #
4 s 2 1:51.43 ZIELIŃSKA Kornelia UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U14 WP -- ZAWORSKI Marek # Z/0391/14 2016 2
5 s 2 1:53.58 LEWANDOWSKA Paulina KS Energetyk Poznań 97 U14 WP -- GRENDA Jan # Z/0380/13 2016 2
6 s 2 1:54.47 NOWAK Maria LUKS Orkan Września 96 U16 WP --
7 s 2 1:55.57 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0938/12 2019 2
8 s 2 1:58.10 LUDWICZAK Kinga UKS Przełaj Żerków 96 U16 WP --
9 s 2 1:58.60 PUTO Anna-Maria UKS Sportowiec Borowo 96 U16 WP --
10 s 2 1:58.78 GROMADZIŃSKA Marzena LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP --
11 s 2 2:01.64 RZUN Jagoda UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
1 s 3 1:41.69 KROSCHEL Karena LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP III
2 s 3 1:42.53 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła # 96 U16 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2019 1
3 s 3 1:43.24 MAJDECKA Andżelika LUKS Orkan Września 95 U16 WP IV #
4 s 3 1:43.97 BUDNER Anna KS Energetyk Poznań 96 U16 WP IV #
5 s 3 1:46.57 RZEPKA Joanna LUKS Orkan Września 95 U16 WP V
6 s 3 1:46.59 PŁOSAJ Nikol UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP V
7 s 3 1:47.44 SZCZEPANIAK Agata KS Gwardia Piła 95 U16 WP V
8 s 3 1:49.36 JAKUBIAK Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań # 97 U14 WP V TALIKADZE Roman DUTKIEWICZ Janusz B.D. # BEZ
9 s 3 1:50.02 UCIECHOWSKA Joanna LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP --
10 s 3 1:50.22 NOWICKA Katarzyna UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0539/11 2013 BEZ
11 s 3 1:50.26 LIWAK Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań # 96 U16 WP --
1 s 4 1:31.97 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP -- MOTYL Edward B.D. # Z/0658/11 2019 MM
2 s 4 1:35.66 STEFAŃSKA Angelika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP -- #
3 s 4 1:40.46 GROCHALA Mariola MLKS Sparta Złotów 94 U18 WP -- KOWALSKI Dariusz Z/0876/11 2014 2
4 s 4 1:42.02 LIPIECKA Agnieszka OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP --
5 s 4 1:43.14 PINIARSKA Ewelina MKL Gniezno 92 U20 WP -- PINIARSKI Paweł # BEZ
6 s 4 1:46.26 KRUCHOWSKA Patrycja OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP --
7 s 4 1:46.55 GRZEŚ Krystyna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP -- #
8 s 4 1:56.71 SOBCZYŃSKA Magdalena OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP --
800 m K
1 s 1 2:41.58 SKORUPIŃSKA Agnieszka UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0524/11 2014 3
2 s 1 3:04.79 POSIADAŁA Aleksandra LKS OSiR Pleszew 94 U18 WP --
1000 m K
1 s 1 3:24.19 MARCZAK Sylwia UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP V
2 s 1 3:27.75 SZCZEPAŃSKA Natalia LKS OSiR Pleszew 97 U14 WP V
3 s 1 3:28.47 PIETRUSZYŃSKA Monika PLKS Gwda Piła 98 U14 WP V #
4 s 1 3:37.09 MELKA Martyna KS Stal Ostrów Wlkp. # 97 U14 WP --
5 s 1 3:44.23 WIEJA Anna UKS Achilles Leszno 97 U14 WP --
6 s 1 3:46.13 DURKA Marika UKS Achilles Leszno 95 U16 WP --
7 s 1 3:50.90 TOMCZAK Roksana UKS Przełaj Żerków 96 U16 WP --
100 m pł MŁ K
1 s 1 16.56 POLOCH Martyna UKS Achilles Leszno 95 U16 WP +0.6 III
2 s 1 16.63 POLOCH Ewa UKS Achilles Leszno 95 U16 WP +0.6 III
3 s 1 18.22 ŁUKASZCZYK Patrycja MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP +0.6 V
4 s 1 19.02 SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 96 U16 WP +0.6 --
5 s 1 19.31 DOBROWOLSKA Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP +0.6 -- POLAK Mirosław # Z/4534/11 2014 2
1 s 2 17.20 BOROWSKA Aleksandra UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP 0.0 IV
2 s 2 17.39 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP 0.0 IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0529/11 2015 3
3 s 2 17.74 KAPAŁKA Agnieszka LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP 0.0 V
4 s 2 17.91 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP 0.0 V BIEDERMANN Roman B.D. # Z/3611/11 2019 2
5 s 2 18.05 DĄBROWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP 0.0 V #
6 s 2 18.82 PISKORSKA Milena UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP 0.0 -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0540/11 2014 BEZ
300 m pł K
1 s 1 51.35 PACH Barbara TS Olimpia Poznań 95 U16 WP IV BYTNIEWSKA Magdalena Z/0638/11 2011 4
2 s 1 52.12 MAŁY Karolina KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP V
3 s 1 52.46 ZIELIŃSKA Adrianna MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP V
4 s 1 52.51 NOSKOWICZ Agnieszka WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
1 s 2 47.56 POLOCH Ewa UKS Achilles Leszno 95 U16 WP III
2 s 2 48.37 POLOCH Martyna UKS Achilles Leszno 95 U16 WP III
3 s 2 48.75 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0529/11 2015 3
4 s 2 48.83 MAJEWSKA Monika SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- #
5 s 2 49.93 BOROWSKA Alicja UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP IV
6 s 2 50.79 DĄBROWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP IV #
4x100 m K
1 s 1 53.17 JANOWICZ Adrianna
BŁOCH Anna
BRZOZOWSKA Agnieszka
PAWEŁCZYK Aleksandra
MKS Baszta Szamotuły 95
95
95
96
U16 WLP -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D.


Z/1477/11
2019
1
2 s 1 54.67 ORŁOWSKA Karolina
ŚWIETLIK Karolina
BZDZIEL Patrycja
KRAJEWSKA Natasza
LKS Orkan Wlkp. Poznań 96
96
96
96
U16 WLP -- KACZOR Mieczysław B.D.


Z/1067/12
2014
BEZ
3 s 1 55.83 ANDRZEJEWSKA Magdalena
PACH Barbara
MIKOŁAJCZAK Monika
SZÓSTAK Adrianna
TS Olimpia Poznań 95
95
96
96
U16 WLP -- BYTNIEWSKA Magdalena
BYTNIEWSKA Magdalena
B.D.
JAGACIAK Jarosław
Z/1190/11
Z/0638/11
Z/1019/12
2011
2011
2019
BEZ
4

M
4 s 1 58.30 JACOSZEK Karolina
LUDWICZAK Kinga
LIWAK Patrycja
DRZEWIECKA Jolanta
UKS Przełaj Żerków 95
96
96
96
U16 WLP --


5 s 1 58.57 MUCHA Izabela
SOBOCKA Hanna
JANOWICZ Sandra
ŁUKASZCZYK Patrycja
MUKS Szok Bojanowo 95
96
95
95
U16 WLP --


1 s 2 53.73 NOWAK Klaudia
SZULC Anna
DĄBROWSKA Martyna
SYGNECKA Weronika
UKS Orkan Środa Wlkp. 96
96
95
96
U16 WLP -- CZESZYK Piotr


BEZ
2 s 2 54.35 LUKS Orkan Września


brak daty WLP --
3 s 2 54.70 KONIECZKA Karolina
BOCIAN Dominika
BOROWSKA Alicja
BOROWSKA Aleksandra
UKS Przełaj Żerków 96
95
95
95
U16 WLP --


4 s 2 55.49 SZPOTT Sandra
BUCHAJCZYK Anna
SROKA Marta
SMOLAKÓW Karolina
KS Gwardia Piła 96
95
95
96
U16 WLP -- KRZEWIŃSKI Ignacy
B.D.
B.D.
Z/0009/12
2019
1
BEZ
BEZ
5 s 2 56.78 NITSCHKE Katarzyna
MURAWSKA Marta
DOBROWOLSKA Izabela
MANIA Karolina
WMLKS Nadodrze Powodowo 96
95
95
95
U16 WLP --

POLAK Mirosław
Z/4534/11
2014
2
Wzwyż K
1 f 1 1.60 WAWRZYNIAK Monika OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP III B.D. # 1
2 f 1 1.50 STASIŁOWICZ Anna WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP IV
3 f 1 1.50 BARTOS Jagoda MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP IV
4 f 1 1.45 PURGAŁ Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP IV
5 f 1 1.40 SZYMCZAK Beata KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP --
5 f 1 1.40 JACOSZEK Karolina UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP V
5 f 1 1.40 SMOLAKÓW Karolina KS Gwardia Piła 96 U16 WP V
8 f 1 1.40 MURAWSKA Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP V
9 f 1 1.35 MICHALSKA Olga KS Stal Ostrów Wlkp. 97 U14 WP --
10 f 1 1.35 CHOJNACKA Dominika LUKS Orkan Września 95 U16 WP --
11 f 1 1.35 BINKOWSKA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP --
12 f 1 1.25 GRZELAK Patrycja UKS Przełaj Żerków 96 U16 WP --
12 f 1 1.30 NAPIERALSKA Karolina WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP --
13 f 1 1.25 CIERŻNIAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
Tyczka K
1 f 1 3.00 KIERZEK Edyta SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP II DZIAMSKI Krzysztof Z/1182/11 2015 1
2 f 1 2.90 WYBIERALSKA Małgorzata SL Olimpia Poznań # 96 U16 WP III
W dal K
1 f 1 5.28 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP -0.2 III JAGACIAK Jarosław # Z/1019/12 2019 M
2 f 1 5.06 KORPIK Julita UKS Olimp Duszniki 94 U18 WP -0.3 IV
3 f 1 5.00 MATUSZAK Martyna LUKS Orkan Września 95 U16 WP +0.4 IV
4 f 1 4.99 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 91 U20 WP -0.5 IV JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2019 1
5 f 1 4.95 WYLEGAŁA Sandra PLKS Gwda Piła 97 U14 WP -0.1 IV #
6 f 1 4.92 BOCIAN Dominika UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP -0.6 IV
7 f 1 4.89 TUCHOLSKA Natalia UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP -1.0 IV #
8 f 1 4.75 STACHOWIAK Aleksandra KS AZS AWF Poznań # 93 U18 WP +0.1 -- #
9 f 1 4.69 MURAWSKA Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP +0.5 V
10 f 1 4.66 SOBKOWSKA Karolina PLKS Gwda Piła 97 U14 WP -0.8 V SOBKOWSKI Przemysław # Z/1033/13 2019 BEZ
11 f 1 4.62 WIELICZKO Sara MUKS Kadet Rawicz 96 U16 WP -1.0 V
12 f 1 4.60 ORŁOWSKA Karolina UKS Orkan Środa Wlkp. # 96 U16 WP -0.4 V KACZOR Mieczysław B.D. # Z/1067/12 2014 BEZ
13 f 1 4.57 BRZOZOWSKA Agnieszka MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP -1.0 V
14 f 1 4.53 NITSCHKE Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP -0.3 V
15 f 1 4.48 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 98 U14 WP -1.6 -- WALCZAK Marek Z/0309/14 2019 1
16 f 1 4.39 BUCHAJCZYK Anna KS Gwardia Piła 95 U16 WP +0.9 -- B.D. BEZ
17 f 1 4.38 SROKA Marta KS Gwardia Piła 95 U16 WP -1.3 -- B.D. # BEZ
18 f 1 4.27 KUBIAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U14 WP -1.0 -- KACZOR Mieczysław B.D. # Z/0389/14 2019 3
19 f 1 4.18 CENKIER Paulina PLKS Gwda Piła 97 U14 WP -0.4 -- #
20 f 1 4.09 KARPIK Sara MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP -1.1 --
21 f 1 4.04 GRAŚ Marta KS Gwardia Piła 95 U16 WP -0.4 --
22 f 1 3.98 CIERŻNIAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP -1.6 --
Kula (3) K
1 f 1 10.76 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 96 U16 SK IV FURMANEK Grzegorz # Z/1130/12 2019 LDK!
2 f 1 10.41 DOLIŃSKA Marta MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP IV
3 f 1 10.02 KOCZOROWSKA Diana LUKS Orkan Września 95 U16 WP IV
4 f 1 9.85 CHLEBOWSKA Dominika WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP IV
5 f 1 9.63 RYBKA Magdalena MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP V
6 f 1 9.63 JERZYNIAK Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP V KOBIERSKI Andrzej # Z/0966/13 2016 3
7 f 1 8.97 PAWLAK Monika LUKS Orkan Września 97 U14 WP V PAWLAK Przemysław B.D. # Z/1126/13 2016 3
8 f 1 8.53 POHL Jagoda UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP --
9 f 1 8.35 GRZECHOWIAK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP --
10 f 1 8.25 PODGÓRSKA Cecylia UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- #
11 f 1 8.12 BĄCZKOWSKA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP --
12 f 1 6.79 RAPICKA Anna WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP --
13 f 1 6.09 BUDA Anita WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP --
14 f 1 5.90 MALCHEREK Magdalena MUKS Szok Bojanowo 98 U14 WP --
Kula (4) K
1 f 1 13.27 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA I NIERODA Renata B.D. # Z/1481/11 2017 1
2 f 1 12.04 BOK Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP II POLAK Mirosław Z/4533/11 2015 3
3 f 1 11.62 HAGDAN Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 93 U18 WP III #
4 f 1 10.29 FROMM Natalia LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP III
5 f 1 9.07 BARANOWSKA Marta UKS AS Czempiń 94 U18 WP IV
6 f 1 7.71 KOBRYŚ Karolina UKS Orkan Środa Wlkp. 93 U18 WP --
Dysk (0.75) K
1 f 1 30.12 KACZMAREK Anna MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP IV
2 f 1 30.06 HEIGENBARTH Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP IV
3 f 1 28.80 CHLEBOWSKA Dominika WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP IV
4 f 1 28.00 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 96 U16 SK IV FURMANEK Grzegorz # Z/1130/12 2019 LDK!
5 f 1 27.23 PODGÓRSKA Cecylia UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP V #
6 f 1 25.72 JĘDRASIAK Sylwia LKS OSiR Pleszew 96 U16 WP V
7 f 1 25.16 STEPCZYŃSKA Angelika MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP V
8 f 1 24.35 KOCZOROWSKA Diana LUKS Orkan Września 95 U16 WP V
9 f 1 23.00 LANGNER Patrycja UKS Trójka Marzenin 96 U16 WP -- SZYMKOWIAK Artur 4
10 f 1 22.24 JARCZEWSKA Martyna MUKS Szok Bojanowo 96 U16 WP --
11 f 1 22.17 ROBAK Natalia UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- #
12 f 1 20.55 MUCHA Izabela MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP --
13 f 1 17.40 JERZYNIAK Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP -- KOBIERSKI Andrzej # Z/0966/13 2016 3
Dysk (1) K
1 f 1 39.72 WEISS Marta MUKS Kadet Rawicz # 90 U23 WP II #
2 f 1 38.94 BOK Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP II POLAK Mirosław Z/4533/11 2015 3
3 f 1 31.85 FROMM Natalia LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP IV
4 f 1 27.19 GWIŻDŻ Roksana LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP IV
Młot (3) K
1 f 1 33.13 KRYM Karolina UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP V B.D. Z/0430/12 2013 4
2 f 1 25.54 GWIAZDOWSKA Anna UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz # Z/0429/12 2014 3
3 f 1 24.34 WALKOWIAK Monika UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek 5
Młot (4) K
1 f 1 59.40 WEISS Marta MUKS Kadet Rawicz # 90 U23 WP I #
2 f 1 44.76 WIECZOREK Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP II CZARNECKI Mateusz Z/0532/11 2015 2
3 f 1 37.55 GWIŻDŻ Roksana LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP III
4 f 1 34.44 GRUSZKA Monika UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0534/11 2011 3
5 f 1 34.09 KUROWSKA Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0530/11 2011 3
Oszczep (600) K
1 f 1 36.94 SZNABEL Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM III
2 f 1 31.50 BARWIN Kamila MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP IV
3 f 1 30.82 ROTHE Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP IV
4 f 1 30.10 LEWERA Anna LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP IV
5 f 1 29.62 CICHA Sonia UKS Olimp Duszniki 96 U16 WP V PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1003/12 2017 3
6 f 1 28.82 WIECZOREK Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP -- #
7 f 1 28.22 PISKORSKA Milena UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP V SKWIERZYŃSKI jacek Z/0540/11 2014 BEZ
8 f 1 27.37 CHMARA Aleksandra OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP -- B.D. BEZ
9 f 1 26.75 KORPIK Julita UKS Olimp Duszniki 94 U18 WP --
10 f 1 25.07 KACPERSKA Aleksandra PLKS Gwda Piła 93 U18 WP --
11 f 1 24.36 KRYSZTOFIAK Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
12 f 1 23.18 NOWAK Marta MKS Juvenia Puszczykowo # 94 U18 WP --
13 f 1 20.68 KUBERSKA Paulina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
14 f 1 20.14 STACHOWIAK Klaudia WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
15 f 1 17.65 MIKOŁAJEWICZ Sandra WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
16 f 1 16.40 MAJCHEREK Kinga UKS Skoczek Władysławów 95 U16 WP --
Chód 3 km K
1 s 1 15:46.00 STRAŚKO Anna KS Gwardia Piła 94 U18 WP --
2 s 1 15:52.89 MROTEK Katarzyna KS Gwardia Piła 95 U16 WP II
3 s 1 16:07.34 KANCLERZ Paulina KS Gwardia Piła 93 U18 WP --
4 s 1 17:37.81 ZIELIŃSKA Krystyna UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP IV
5 s 1 17:46.83 LEHMANN Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP IV ZAWORSKI Marek # Z/0355/11 2013 2
6 s 1 17:48.71 PANKOWSKA Marietta UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP IV #
7 s 1 19:55.50 LEHMANN Ada UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP V ZAWORSKI Marek # Z/1598/12 2015 4
8 s 1 20:26.30 BINCZEWSKA Magdalena KS Energetyk Poznań 96 U16 WP V
100 m M
1 s 1 12.98 WENZEL Sebastian UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP +0.2 -- #
2 s 1 13.36 PRUSIŃSKI Andrzej KS Gwardia Piła 95 U16 WP +0.2 --
3 s 1 13.61 BAGROWSKI Adrian LUKS Orkan Września 95 U16 WP +0.2 --
4 s 1 13.77 HOFMAŃSKI Remigiusz UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP +0.2 --
1 s 2 11.23 MAĆKOWIAK Igor OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +0.5 II
2 s 2 12.42 SOBCZYK Patryk MKL Gniezno 95 U16 WP +0.5 V PINIARSKI Paweł BEZ
3 s 2 12.52 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP +0.5 V DZIAMSKI Witold B.D. Z/1834/11 2019
4 s 2 12.67 WALKOWIAK Filip niest. Poznań # 95 U16 WP +0.5 V CIEŚLICKA Elżbieta 4
5 s 2 13.55 MATYSIK Konrad SL Olimpia Poznań # 97 U14 WP +0.5 --
6 s 2 13.66 DEPCZYŃSKI Marcin UKS Trójka Marzenin 96 U16 WP +0.5 -- SZYMKOWIAK Artur
1 s 3 12.71 CZERWIŃSKI Filip MKS Baszta Szamotuły 97 U14 WP -0.5 V #
2 s 3 12.94 CIEŚLIŃSKI Dawid UKS Skoczek Władysławów 95 U16 WP -0.5 --
3 s 3 13.05 PASZKIEWICZ Adam KS Energetyk Poznań 95 U16 WP -0.5 --
4 s 3 13.12 KORYZNA Michał MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP -0.5 --
5 s 3 13.17 WOJCIECHOWSKI Dawid UKS Trójka Marzenin 95 U16 WP -0.5 -- SZYMKOWIAK Artur
6 s 3 13.55 GORDZIELEWSKI Daniel UKS Trójka Marzenin 96 U16 WP -0.5 -- SZYMKOWIAK Artur BEZ
1 s 4 12.60 MIELCAREK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP -2.7 --
2 s 4 12.69 SZYMKOWIAK Remigiusz UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP -2.7 V SKWIERZYŃSKI Jacek BEZ
3 s 4 12.73 WIELIŃSKI Błażej UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP -2.7 V
4 s 4 12.79 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 97 U14 PM -2.7 -- MODELSKI Michał # Z/0967/13 2019 2
5 s 4 13.22 SŁABY Paweł LUKS Orkan Września 95 U16 WP -2.7 --
6 s 4 13.25 MODER Michał KS Gwardia Piła 95 U16 WP -2.7 --
1 s 5 12.01 BOCH Jakub SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U20 KP +0.1 IV
2 s 5 12.08 GŁOWACKI Dawid KS Gwardia Piła 96 U16 WP +0.1 IV
3 s 5 12.08 KRZEMIŃSKI Konrad SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP +0.1 IV MOTYL Edward B.D. # Z/0642/11 2016 BEZ
4 s 5 12.16 NOWAK Dominik LKS Orkan Wlkp. Poznań # 96 U16 WP +0.1 IV #
5 s 5 12.32 CIEMIĘGA Grzegorz KS Gwardia Piła 95 U16 WP +0.1 V
6 s 5 12.43 PAWŁOWSKI Mikołaj MKS Jarocin 95 U16 WP +0.1 V PAWŁOWSKI Wojciech BEZ
7 s 5 21.45 MĄKINA Arkadiusz KS AZS AWF Poznań # 86 Sen WP +0.1 --
1 s 6 10.85 SZCZĘŚNIAK Artur OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP -0.6 I B.D. 1
2 s 6 11.06 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP -0.6 II
3 s 6 11.64 GRAŚ Filip KS Gwardia Piła 92 U20 WP -0.6 III B.D. BEZ
4 s 6 11.77 CIEŚLAWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP -0.6 IV
5 s 6 11.84 DOMINIAK Robert OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP -0.6 IV
6 s 6 11.93 SKRZYPCZAK Robert WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP -0.6 IV POLAK Mirosław # Z/4549/11 2019 2
7 s 6 12.40 BILICKI Wojciech OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP -0.6 --
200 m M
1 s 1 23.08 WRÓBLEWSKI Michał MUKS Szok Bojanowo 93 U18 WP -0.7 III #
2 s 1 24.00 DOMINIAK Robert OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP -0.7 IV
3 s 1 24.04 KUŹNICKI Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -0.7 IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0523/11 2012 4
4 s 1 24.37 KNOPP Krzysztof WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP -0.7 IV B.D.
5 s 1 24.47 BERLIŃSKI Daniel UKS Skoczek Władysławów 94 U18 WP -0.7 -- KLESZOWSKI Leszek BERLIŃSKI Florian # , Z/2677/11 , 2019 2
6 s 1 24.79 SZAJERKA Borys MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP -0.7 --
7 s 1 25.62 JÓZEFIAK Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -0.7 -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0538/11 2012 BEZ
8 s 1 27.07 JANICKI Dawid KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP -0.7 --
1 s 2 23.53 POPŁAWSKI Tomasz KS Żak Wałcz 92 U20 ZP +0.3 III
2 s 2 23.63 OWCZARZAK Łukasz TS Olimpia Poznań 92 U20 WP +0.3 IV MAĆKOWIAK Robert Z/1189/11 2011 2
3 s 2 23.68 GÓRNY Szymon SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP +0.3 IV #
4 s 2 23.76 NOWAK Damian MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP +0.3 IV
5 s 2 24.72 SKRZYPCZAK Robert WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP +0.3 -- POLAK Mirosław # Z/4549/11 2019 2
6 s 2 24.83 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +0.3 -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4
7 s 2 25.78 DOMINIAK Patryk UMKS Iskra Wolsztyn 92 U20 WP +0.3 -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0543/11 2011 BEZ
1 s 3 22.05 MAĆKOWIAK Igor OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +1.1 II
2 s 3 22.26 KNIEFEL Bartosz MUKL Brodnica # 88 U23 KP +1.1 II B.D. 2
3 s 3 22.50 DUTKIEWICZ Ziemowit OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP +1.1 II
4 s 3 22.91 JARZYNA Piotr LKS Orkan Wlkp. Poznań 90 U23 WP +1.1 III
5 s 3 23.07 STRÓŻEWSKI Michał LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP +1.1 III
6 s 3 23.41 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +1.1 III MAĆKOWIAK Robert # Z/3806/11 2019 M
7 s 3 23.52 CIEŚLAWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +1.1 III
300 m M
1 s 1 42.63 SZYMKOWIAK Nikodem UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek
2 s 1 44.65 HOFMAŃSKI Remigiusz UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP --
3 s 1 47.15 PIKIES Radosław UKS Sportowiec Borowo 96 U16 WP --
4 s 1 48.80 KUBIŚ Damian KS Gwardia Piła 97 U14 WP --
5 s 1 49.16 MACIEJEWSKI Maciej MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP --
6 s 1 50.40 KAŁKA Łukasz KS Gwardia Piła 97 U14 WP --
1 s 2 41.95 WENZEL Sebastian UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP V #
2 s 2 43.84 KORDYLEWSKI Arkadiusz MKS Juvenia Puszczykowo 95 U16 WP --
3 s 2 44.81 FRĄCKOWIAK Wojciech LUKS Orkan Września 95 U16 WP --
4 s 2 45.44 KAŻMIERSKI Filip KS Energetyk Poznań 97 U14 WP --
1 s 3 38.89 WOLNIEWICZ Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP III #
2 s 3 39.88 WALKOWIAK Filip niest. Poznań # 95 U16 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta 4
3 s 3 40.15 CHANC Alan MUKS Szok Bojanowo 95 U16 WP IV
4 s 3 41.30 PASZKIEWICZ Adam KS Energetyk Poznań 95 U16 WP V
5 s 3 42.82 NOWAK Łukasz UKS Sportowiec Borowo 96 U16 WP --
1 s 4 38.18 LIPIŃSKI Bartosz SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP III B.D. 3
2 s 4 38.41 SIEJAK Marcin UKS AS Czempiń 95 U16 WP III DUTKIEWICZ Janusz # Z/4559/11 2012 4
3 s 4 39.01 MAJUSIAK Adam UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP IV
4 s 4 39.13 SOBCZYK Patryk MKL Gniezno 95 U16 WP IV PINIARSKI Paweł BEZ
4 s 4 39.13 KACZMAREK Damian UKS Achilles Leszno 95 U16 WP IV
6 s 4 39.63 JEZIERSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP IV
7 s 4 41.23 LIPIECKI Tomasz KS Obieżyświat Nowe Miasto # 95 U16 WP V CZESZYK Piotr Z/1591/12 2012 BEZ
8 s 4 41.51 JÓSKOWIAK Jarosław MKS Juvenia Puszczykowo # 96 U16 WP V PAWŁOWSKI Wojciech 3
400 m M
1 s 1 52.77 NOWICKI Piotr MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP IV
2 s 1 53.73 GWÓŹDŹ Jacek PLKS Gwda Piła 89 U23 WP -- B.D. BEZ
3 s 1 55.82 CIĘŻKI Daniel MKS Juvenia Puszczykowo 94 U18 WP --
4 s 1 56.29 JAKUBOWSKI Adrian UKS AS Czempiń 93 U18 WP -- DUTKIEWICZ Janusz # BEZ
5 s 1 57.33 GŁUCHY Mikołaj OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP -- #
1 s 2 53.53 WOJTKOWIAK Patryk OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP IV
2 s 2 55.04 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP V DZIAMSKI Witold B.D. Z/1834/11 2019
3 s 2 55.37 STELMASZEWSKI Tomasz TS Olimpia Poznań 91 U20 WP -- OSTROWSKI Ryszard 3
4 s 2 56.70 CYMERLIK Adam UKS AS Czempiń 93 U18 WP -- DUTKIEWICZ Janusz # BEZ
5 s 2 57.01 DYMALSKI Szymon MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP --
1 s 3 50.14 TYLKOWSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań # 88 U23 WP II
2 s 3 51.59 KUĆ Wojciech OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP III
3 s 3 51.66 RAJCZAK Rafał OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP III B.D. 2
4 s 3 52.11 KUŹNICKI Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0523/11 2012 4
5 s 3 52.38 DĄBROWSKI Marcin MUKS Szok Bojanowo 94 U18 WP III
6 s 3 52.98 SAMIŁO Mateusz MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP IV #
7 s 3 53.60 PRĄDZYŃSKI Paweł OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP --
600 m M
1 s 1 1:35.56 ŁYSIAK Jakub MKS Gniezno # 96 U16 WP V PINIARSKI Paweł Z/0937/12 2012 4
2 s 1 1:42.29 KUBACZYK Marcin WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U14 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0507/13 2014 4
3 s 1 1:44.50 NADOLNY Filip MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP --
4 s 1 1:45.78 KUJAWA Krystian UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP --
5 s 1 1:45.96 GUBAŃSKI Jakub MUKS Szok Bojanowo 96 U16 WP --
6 s 1 1:48.88 MAŃCZYŃSKI Arkadiusz WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U14 WP --
7 s 1 1:50.07 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 99 U12 WP -- PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2019 3
1 s 2 1:27.46 LINKA Kamil KS Gwardia Piła 95 U16 WP II RAJEWICZ Czesław Z/2062/11 2018 2
2 s 2 1:29.88 MARKIEWICZ Jędrzej LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP III DUTKIEWICZ Janusz # Z/4563/11 4
3 s 2 1:31.48 GRODZKI Dawid UKS Achilles Leszno 96 U16 WP III
4 s 2 1:31.60 KORBUSZEWSKI Arkadiusz UKS Achilles Leszno 95 U16 WP III #
5 s 2 1:36.28 RADZIMSKI Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0571/11 2011 BEZ
6 s 2 1:39.69 STAWNY Rafał LUKS Orkan Września 96 U16 WP V
7 s 2 1:47.84 WIŚNIEWSKI Dawid UKS Przełaj Żerków 97 U14 WP --
1 s 3 1:22.39 SZNURA Szymon OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP -- #
2 s 3 1:22.42 RAJCZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP --
3 s 3 1:23.31 WIETECKI Łukasz OŚ AZS Poznań # 84 Sen WP --
4 s 3 1:24.47 MAIK Mateusz OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP --
5 s 3 1:24.84 DUBIAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP --
6 s 3 1:26.05 JABŁOŃSKI Bolesław OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP --
800 m M
1 s 1 1:58.77 CZYŻ Michał MLKS Sparta Złotów 91 U20 WP III KOWALSKI Dariusz # Z/1946/12 2014 3
2 s 1 1:59.12 BRACISZEWSKI Szymon KS Gwardia Piła 92 U20 WP III B.D. 2
3 s 1 2:00.03 KONIECZEK Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4541/11 2016 1
4 s 1 2:02.18 NOWAK Jakub LKS Sana Kościan 92 U20 WP IV TALIKADZE Roman Z/1455/11 2012 BEZ
5 s 1 2:03.12 ARENZ Arkadiusz TS Olimpia Poznań 94 U18 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta
6 s 1 2:04.03 LUDWICZAK Norbert OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP IV
7 s 1 2:09.83 MASZNER Tomasz UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0531/11 2012 BEZ
8 s 1 2:10.10 HAMPEL Hubert UKS AS Czempiń 93 U18 WP -- DUTKIEWICZ Janusz Z/4561/11 2012 4
9 s 1 2:10.72 GULIK Artur WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP --
10 s 1 2:11.61 PIOTROWIAK Marcin UKS Achilles Leszno 94 U18 WP --
11 s 1 2:16.59 ZAJĄC Krystian MKS Juvenia Puszczykowo 94 U18 WP --
1000 m M
1 s 1 2:48.64 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ IV BAŁDYKA Jakub B.D. # Z/0457/12 2019 3
2 s 1 2:49.04 HANKIEWICZ Kamil MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP IV
3 s 1 2:49.56 BZOWY Patryk UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP IV
4 s 1 2:49.56 SAMIŁO Łukasz MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP IV #
5 s 1 2:51.11 TOMIAK Mirosław WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0822/12 2014 BEZ
6 s 1 2:58.03 SIKORA Artur KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP V
7 s 1 2:59.79 PTAK Nikodem UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0542/11 2014 BEZ
8 s 1 3:02.97 FABISIAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0816/12 2019 3
9 s 1 3:03.35 PIETRZAK Tomasz LKS Maraton Turek # 97 U14 WP -- PANFIL Łukasz # Z/0394/14 2017 3
10 s 1 3:03.92 OLSZEWSKI Sebastian WMLKS Nadodrze Powodowo # 96 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0431/12 2016 BEZ
11 s 1 3:13.56 MĄDEREK Sławomir SL Olimpia Poznań # 97 U14 WP --
12 s 1 3:14.14 KRUPA Krzysztof UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP --
13 s 1 3:16.63 KRYSTKIEWICZ Jakub SL Olimpia Poznań # 97 U14 WP --
14 s 1 3:20.78 KUKUŁKA Daniel MKS Juvenia Puszczykowo # 98 U14 WP --
2000 m M
1 s 1 5:50.60 BYTNIEWSKI Szymon SKS Unia Swarzędz # 91 U20 WP -- B.D. B.D. B.D. , Z/0649/11 , 2017 2
2 s 1 5:56.42 KONIECZNY Adam niest. Poznań # 92 U20 WP -- MOTYL Edward Z/0636/11 2011 3
3 s 1 6:02.25 JAGŁA Dawid UKS Przełaj Żerków # 90 U23 WP --
4 s 1 6:10.48 MIKOŁAJCZAK Piotr WMLKS Nadodrze Powodowo # 96 U16 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur B.D. Z/0574/13 2017
5 s 1 6:23.37 MARCINIAK Dawid LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP V #
6 s 1 6:25.45 ZALEWSKI Paweł WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP --
7 s 1 6:32.73 KOSTERA Krzysztof WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
8 s 1 6:35.85 ŁYSKAWKA Bartosz LKS OSiR Pleszew 96 U16 WP V
9 s 1 6:37.26 MIKOŁAJCZAK Hubert LKS Sana Kościan 95 U16 WP V TALIKADZE Roman B.D. # Z/1452/11 2014 BEZ
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.26 HAMPEL Hubert LUKS Orkan Września 96 U16 WP +0.1 III
2 s 1 19.47 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP +0.1 -- KACZOR Mieczysław # Z/1601/12 2019 1
3 s 1 22.20 GRZEŚKOWIAK Grzegorz UKS Przełaj Żerków 96 U16 WP +0.1 --
1 s 2 17.14 KOWALEWSKI Adam LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP +0.6 IV
2 s 2 17.30 PATERCZYK Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP +0.6 IV
3 s 2 17.82 MACIEJEWSKI Filip TS Olimpia Poznań 95 U16 WP +0.6 V BYTNIEWSKA Magdalena Z/1188/11 2011 BEZ
4 s 2 20.61 ANTONIEWICZ Sławomir UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP +0.6 -- #
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.66 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -0.1 III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2
2 s 1 16.36 BERLIŃSKI Daniel UKS Skoczek Władysławów 94 U18 WP -0.1 IV KLESZOWSKI Leszek BERLIŃSKI Florian # , Z/2677/11 , 2019 2
3 s 1 17.41 NOWAK Damian Jan LKS Orkan Wlkp. Poznań 94 U18 WP -0.1 --
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.04 STOLPNIEWSKI Cyryl TS Olimpia Poznań 91 U20 WP -0.1 II SZUDROWICZ Stanisław Z/0644/11 2011 2
2 s 1 16.63 DALEKI Błażej WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP -0.1 IV
110 m pł M
1 s 1 14.75 JURKOWSKI Wojciech SL Olimpia Poznań # 87 Sen WP -0.1 I DZIAMSKI Witold # Z/0663/11 2017 2
2 s 1 15.10 EICHLER Adam KS AZS AWF Poznań # 91 U20 WP -0.1 II BIEDERMANN Roman # Z/3945/11 2013 1
3 s 1 15.94 PERCZAK Adam UKS Orkan Środa Wlkp. 89 U23 WP -0.1 III
300 m pł M
1 s 1 46.01 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP V HEMMERLING Andrzej # Z/0931/12 2019 1
2 s 1 46.33 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań # 97 U14 WP V REJEWSKI Robert B.D. Z/1130/13 2019 2
3 s 1 47.04 NAWRACAŁA Dominik UMKS Iskra Wolsztyn 96 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek BEZ
4 s 1 47.69 RACZKOWIAK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
1 s 2 42.10 STOCHAJ Artur KS Gwardia Piła 95 U16 WP III
2 s 2 45.36 GÓRSKI Dawid KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP V
3 s 2 46.82 GRZEŚKOWIAK Grzegorz UKS Przełaj Żerków 96 U16 WP --
4 s 2 48.05 ANTONIEWICZ Sławomir UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- #
4x100 m M
1 s 1 47.04 CIEMIĘGA Grzegorz
GŁOWACKI Dawid
ŚLUSARSKI Jakub
STOCHAJ Artur
KS Gwardia Piła 95
96
95
95
U16 WLP --


2 s 1 47.68 LUKS Orkan Września


brak daty WLP --
3 s 1 47.76 WIELIŃSKI Błażej
WIELIŃSKI Przemysław
MAJUSIAK Adam
NOWAK Dominik
UKS Przełaj Żerków 95
95
95
96
U16 WLP --


4 s 1 48.26 WOLNIEWICZ Tomasz
LIPIECKI Tomasz
PATERCZYK Tomasz
KUDERCZAK Tomasz
UKS Orkan Środa Wlkp. 96
95
95
95
U16 WLP --
CZESZYK Piotr

KACZOR Mieczysław
Z/1591/12
Z/2496/11
2012
2014
BEZ
3
5 s 1 50.69 CIEŚLIŃSKI Dawid
KANIWESKI Karol
PAWLEWSKI Paweł
BAŁDYKA Jakub
UKS Skoczek Władysławów 95
95
95
96
U16 WLP --


BAŁDYKA Jakub B.D.
Z/0457/12
2019
3
6 s 1 53.55 KAŁKA Łukasz
KUBIŚ Damian
MODER Michał
PRUSIŃSKI Andrzej
KS Gwardia Piła 97
97
95
95
U16 WLP --


7 s 1 53.56 CHANC Alan
KOŁATA Kamil
MALCHEREK Marek
MACIEJEWSKI Maciej
MUKS Szok Bojanowo 95
95
98
95
U16 WLP --


Wzwyż M
1 f 1 2.05 SZCZEPAŃSKI Michał KS Obieżyświat Nowe Miasto # 87 Sen WP II CZESZYK Piotr Z/1590/12 2014 2
2 f 1 1.85 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2
3 f 1 1.80 DALEKI Błażej WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP IV
4 f 1 1.80 RUDNICKI Jakub MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP IV
5 f 1 1.55 BŁASZCZAK Mateusz UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP --
6 f 1 1.40 PRUSIŃSKI Andrzej KS Gwardia Piła 95 U16 WP --
Tyczka M
1 f 1 3.95 CYBULSKI Filip SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP III DZIAMSKI Krzysztof Z/0665/11 2018 1
2 f 1 3.60 ODLANICKI-POCZOBUTT Nikodem SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP III DZIAMSKI Krzysztof Z/0652/11 2017 2
3 f 1 3.50 ŚLUSARSKI Jakub KS Gwardia Piła 95 U16 WP IV
W dal M
1 f 1 6.70 GRAŚ Filip KS Gwardia Piła 92 U20 WP -0.8 III B.D. BEZ
2 f 1 6.58 DACH Mateusz MKS Juvenia Puszczykowo 91 U20 WP -0.4 III
3 f 1 6.47 DRASZAWKA Bartłomiej KS Gwardia Piła 94 U18 WP 0.0 III
4 f 1 6.36 WASILEWSKI Mariusz TS Olimpia Poznań 93 U18 WP -1.1 III DZIAMSKI Witold Z/4369/11 2011 3
5 f 1 6.34 MIELCAREK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP -0.1 III
6 f 1 6.16 NOWAK Damian MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP -1.1 IV
7 f 1 6.15 KUDERCZAK Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP -3.2 IV KACZOR Mieczysław # Z/2496/11 2014 3
8 f 1 6.14 DOLACIŃSKI Grzegorz UKS Achilles Leszno 95 U16 WP -0.5 IV
9 f 1 5.84 PODLEWSKI Sławomir UKS Orkan Środa Wlkp. # 95 U16 WP -0.2 V #
10 f 1 5.83 GARSZTKA Marcin LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP -0.8 --
11 f 1 5.75 GŁOWACKI Dawid KS Gwardia Piła 96 U16 WP -0.5 V
12 f 1 5.69 NOWAK Jacek MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP -0.6 V
13 f 1 5.65 JARNOT Damian PLKS Gwda Piła 95 U16 WP -0.6 V
14 f 1 5.41 BANASZAK Paweł UKS Skoczek Władysławów 95 U16 WP -0.7 --
15 f 1 5.32 MODER Michał KS Gwardia Piła 95 U16 WP -1.3 --
16 f 1 5.05 WIELIŃSKI Przemysław UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP -0.7 --
17 f 1 4.90 JUSZCZAK Łukasz UKS Przełaj Żerków 96 U16 WP -0.5 --
18 f 1 4.86 RÓŻAŃSKI Paweł KS Gwardia Piła 95 U16 WP -0.1 -- CHRZĄSZCZ Piotr B.D. # Z/2056/11 2018 2
19 f 1 4.63 GNIOT Miłosz KS Gwardia Piła 97 U14 WP -0.8 --
Kula (5) M
1 f 1 12.70 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP IV BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2019 1
1 f 1 14.75 WIELOCHOWSKI Dawid UKS Achilles Leszno 94 U18 WP III
2 f 1 11.86 FARYŃSKI Michał LKS Maraton Turek 95 U16 WP V
2 f 1 13.35 HADRZYŃSKI Patryk LKS OSiR Pleszew 94 U18 WP IV #
3 f 1 10.56 FRĄCZAK Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP V
3 f 1 11.24 LINIEWICZ Norbert MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP --
4 f 1 10.30 WARDAK Norbert LUKS Orkan Września 95 U16 WP -- #
5 f 1 10.18 ADAM Tomasz UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0533/11 2014 3
6 f 1 10.02 MIZERKIEWICZ Albert UKS Skoczek Władysławów 95 U16 WP --
7 f 1 9.98 KORDYLEWSKI Arkadiusz MKS Juvenia Puszczykowo 95 U16 WP --
8 f 1 9.64 SMELKOWSKI Daniel LUKS Orkan Września 95 U16 WP --
9 f 1 8.78 MAJDA Dominik UKS Skoczek Władysławów 95 U16 WP --
10 f 1 8.29 MAJORCZYK Michał MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP --
11 f 1 7.40 NIEWIADOMSKI Karol WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
Kula (6) M
1 f 1 14.82 KRYSTEK Michał KS Gwardia Piła 92 U20 WP II B.D. 3
2 f 1 13.52 DZIĘCIOŁ Paweł OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP III B.D. 3
3 f 1 13.47 SKOTARCZAK Jakub LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP III B.D. 3
Dysk (1) M
1 f 1 43.84 ADAM Tomasz UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0533/11 2014 3
2 f 1 43.42 PRZEWOŹNY Łukasz UKS Olimp Duszniki 95 U16 WP III
3 f 1 43.22 FRĄCZAK Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP III
4 f 1 39.83 MATYSIK Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP IV
5 f 1 39.28 WOJTKOWIAK Michał UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0535/11 2014 3
6 f 1 37.59 KWIECISZEWSKI Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 96 U16 WP IV
7 f 1 36.78 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP IV BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2019 1
8 f 1 28.61 CICHY Patryk LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP --
9 f 1 28.38 KARCZ Kacper LUKS Orkan Września 95 U16 WP --
10 f 1 27.37 PEDA Adrian UKS Trójka Marzenin 96 U16 WP -- SZYMKOWIAK Artur BEZ
11 f 1 26.18 GRZESIAK Rafał MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP --
12 f 1 25.73 PACYNA Maciej KS Gwardia Piła 96 U16 WP --
13 f 1 22.78 SZYMAŃSKI Mateusz MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP --
14 f 1 21.68 CZŁAPA Patryk MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP --
Dysk (1.5) M
1 f 1 40.19 KLUJ Krzysztof UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0525/11 2012 2
2 f 1 38.47 GRACZ Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0541/11 2012 2
3 f 1 33.79 HADRZYŃSKI Patryk LKS OSiR Pleszew 94 U18 WP -- #
4 f 1 26.54 NOWAK Mikołaj KS AZS AWF Poznań # 94 U18 WP --
Dysk (1.75) M
1 f 1 44.18 DZIĘCIOŁ Paweł OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP II B.D. 3
2 f 1 43.20 PRZYBYSZ Lubomir LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP III
3 f 1 42.87 SKOTARCZAK Jakub LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP III B.D. 3
4 f 1 37.12 ADAMCZYK Maciej KS AZS AWF Poznań # 91 U20 WP IV
5 f 1 31.19 GRZESZCZYK Paweł LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP --
Młot (5) M
1 f 1 42.60 WOJTKOWIAK Michał UMKS Iskra Wolsztyn 95 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0535/11 2014 3
1 f 1 55.71 KLUJ Krzysztof UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0525/11 2012 2
2 f 1 32.10 PACYNA Maciej KS Gwardia Piła 96 U16 WP V
2 f 1 48.37 JUCHNOWICZ Maciej MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP IV # LDK!
3 f 1 31.44 NOWAK Mikołaj KS AZS AWF Poznań # 94 U18 WP --
Młot (6) M
1 f 1 55.67 MAREK Adrian MUKS Kadet Rawicz 92 U20 WP II
2 f 1 46.23 PRZYBYSZ Lubomir LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP III
3 f 1 38.48 KRYSTEK Michał KS Gwardia Piła 92 U20 WP IV B.D. 3
4 f 1 35.36 ADAMCZYK Maciej KS AZS AWF Poznań # 91 U20 WP IV
Młot (7.26) M
1 f 1 52.23 TRUPKIEWICZ Marcin MUKS Kadet Rawicz # 90 U23 WP II B.D. BEZ
Oszczep (600) M
1 f 1 48.86 FARYŃSKI Michał LKS Maraton Turek 95 U16 WP III
2 f 1 39.37 PRZEWOŹNY Łukasz UKS Olimp Duszniki 95 U16 WP V
3 f 1 38.75 MATYSIK Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP V
4 f 1 37.36 ZIMOWSKI Artur UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP V
5 f 1 35.89 BARŁÓG Adrian UKS Sportowiec Borowo 96 U16 WP --
6 f 1 34.10 ROWECKI Emanuel UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- CZESZYK Piotr # BEZ
7 f 1 32.30 NAYDER Jakub LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP --
8 f 1 29.78 JUŚ Sebastian MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP -- B.D. # BEZ
9 f 1 27.74 FILIPIAK Adam UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
10 f 1 21.72 MALCHEREK Marek MUKS Szok Bojanowo 98 U14 WP --
Oszczep (700) M
1 f 1 48.70 RZYMEK Krzysztof MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP IV
2 f 1 42.58 ORŁOWSKI Norbert MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP --
3 f 1 42.20 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4
Oszczep (800) M
1 f 1 37.28 BOCH Jakub SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U20 KP --
Chód 5 km M
1 s 1 24:46.79 ZIELIŃSKI Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP II ZAWORSKI Marek Z/0360/11 2017 BEZ
2 s 1 33:11.22 WAŁĘSIAK Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- #
3 s 1 36:02.67 NOWAK Szymon UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.0521149635315 sekund