Aleksandrów Łódzki 02.09.2010
II Otwarte Mistrzostwa Aleksandrowa
600 m K
1 s 1 1:45.0 r OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów # 96 U16 LD -- #
2 s 1 1:49.0 r ADAMCZYK Żaneta LUKS Boguszyce 95 U16 LD -- #
3 s 1 1:53.8 r JAŚKIEWICZ Patrycja MKLA Łęczyca 97 U14 LD -- #
4 s 1 1:57.9 r WAWSZCZAK Ewa LUKS PMOS Zduńska Wola 89 U23 LD --
5 s 1 2:05.5 r HEBDA Patrycja RKS Łódź 96 U16 LD -- #
800 m K
1 s 1 2:28.65 KRAWCZYK Iwona UKS Dziesiątka Radomsko 94 U18 LD IV
2 s 1 3:00.28 WAWSZCZAK Ewa LUKS PMOS Zduńska Wola 89 U23 LD --
Wzwyż K
1 1.55 GOSZCZYŃSKA Izabela BKL Bełchatów 96 U16 LD III
2 1.50 FLIS Katarzyna AZS Łódź # 96 U16 LD IV BLAUSZ Henryka B.D. # Z/1329/12 2019 1
3 1.45 WOŹNICKA Zuzanna RKS Łódź 96 U16 LD IV #
4 1.40 MROZIŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 98 U14 LD V #
5 1.40 KARWOWSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 95 U16 LD V B.D. # BEZ
6 1.40 GOLIK Weronika BKL Bełchatów 96 U16 LD V #
7 1.40 ANDRZEJCZAK Natalia MKLA Łęczyca 96 U16 LD V #
8 1.35 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U14 LD -- KRAKOWIAK Lech B.D. # Z/0610/14 2019 1
1 2 1.55 URBANEK Karolina AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ III #
2 2 1.50 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD IV B.D. # BEZ
3 2 1.45 STASIAK Paulina MKLA Łęczyca 91 U20 LD IV
4 2 1.40 KUBIAK Kinga MKLA Łęczyca 94 U18 LD --
W dal K
1 5.14 FISZER Karolina KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -1.2 III #
2 4.63 TRĘBSKA Agata UKS Korabka Łowicz 96 U16 LD 0.0 V KARMELITA Sławomir # BEZ
3 4.56 PARTYKA Alicja RKS Łódź 96 U16 LD 0.0 V #
4 4.54 GRYŚ Natalia BKL Bełchatów 96 U16 LD 0.0 V MANTYK Łukasz Z/0181/12 2016 3
5 4.54 WOŹNICKA Zuzanna RKS Łódź 96 U16 LD 0.0 V #
6 4.43 ŁUCZYWEK Pola UKS 55 Łódź # 96 U16 LD -1.8 -- PALISZEWSKI Maciej B.D. Z/0262/12 BEZ
7 4.43 GOLIK Weronika BKL Bełchatów 96 U16 LD -0.1 -- #
8 4.30 PIETRZAK Aleksandra AZS Łódź 96 U16 LD 0.0 -- #
9 4.26 BEDNAREK Magdalena UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD 0.0 -- #
10 4.20 GRZYB Magdalena MKLA Łęczyca 96 U16 LD -0.2 -- #
11 4.12 OKOŃ Agata MKLA Łęczyca 97 U14 LD 0.0 -- #
12 4.08 SZCZESIO Adrianna AZS Łódź 95 U16 LD 0.0 -- #
13 3.81 MROZIŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 98 U14 LD -1.3 -- #
1 2 4.88 MOJSIEJ Weronika UKS Dziewiątka Kutno 91 U20 LD -1.0 IV B.D. BEZ
2 2 4.81 GAWLIK-KOTELNICKA Oliwia SL Salos-Wodna Łódź # 81 Sen LD 0.0 -- KOTELNICKI Mariusz
3 2 4.55 KUBIAK Kinga MKLA Łęczyca 94 U18 LD -1.1 --
Trójskok K
1 11.95 DOMIZA Joanna RKS Łódź 89 U23 LD 0.0 II
2 10.27 HABIB Amalia MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD 0.0 IV
Kula (3) K
1 9.72 FORNAL Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD V #
2 9.58 MIKULEC Patrycja UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD V
3 9.21 ZAJMA Marta MKLA Łęczyca 95 U16 LD V #
4 9.19 MRÓWKA Małgorzata RKS Łódź 96 U16 LD V #
5 9.06 MASTALERZ Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD V
6 8.82 NADOLNA Milena UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD V
7 8.46 JUSTYN Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD --
8 8.08 TOMCZYK Joanna RKS Łódź 96 U16 LD -- #
Kula (4) K
1 9.16 STERNA Ewelina AZS Łódź 94 U18 LD IV
2 8.40 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- #
3 8.20 KOWALCZYK Paulina MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD -- KUŚ Tomasz B.D. Z/4516/11 2011 BEZ
Dysk (0.75) K
1 33.58 MRÓWKA Małgorzata RKS Łódź 96 U16 LD III #
2 30.52 NADOLNA Milena UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD IV
3 29.62 KARWOWSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 95 U16 LD IV B.D. # BEZ
4 28.94 JUSTYN Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD IV
5 28.38 MIKULEC Patrycja UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD IV
6 27.49 ZAJMA Marta MKLA Łęczyca 95 U16 LD V #
7 25.21 JAKUBOWSKA Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD V #
8 23.86 MISIAK Joanna UKS Dziesiątka Radomsko 96 U16 LD -- #
Dysk (1) K
1 45.42 JAKUŁA Dominika MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD I B.D. B.D. 2
2 30.61 KOWALSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD IV
3 26.24 OWCZAREK Ewelina MKLA Łęczyca 92 U20 LD --
4 25.91 BRYK Magdalena AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ -- B.D. 2
Oszczep (600) K
1 36.72 LAR Agnieszka SKS Start Łódź 93 U18 LD III WOJTYNIAK Andrzej Z/0102/11 2011 3
2 32.61 WIECZORKOWSKA Ewelina AZS Łódź 93 U18 LD IV
3 26.58 KOWALCZYK Paulina MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD -- KUŚ Tomasz B.D. Z/4516/11 2011 BEZ
4 26.20 OWCZAREK Ewelina MKLA Łęczyca 92 U20 LD --
5 24.98 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- #
6 24.18 MOJSIEJ Weronika UKS Dziewiątka Kutno 91 U20 LD -- B.D. BEZ
7 22.32 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD -- B.D. # BEZ
8 18.70 WODZYŃSKA Marta MKLA Łęczyca 94 U18 LD -- #
1 2 29.22 BEDNAREK Magdalena UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD V #
2 2 25.13 MISIAK Joanna UKS Dziesiątka Radomsko 96 U16 LD -- #
3 2 21.81 ZAJMA Marta MKLA Łęczyca 95 U16 LD -- #
4 2 21.62 KARWOWSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 95 U16 LD -- B.D. # BEZ
5 2 19.60 KAŹMIERCZAK Weronika AZS Łódź 95 U16 LD -- #
600 m M
1 s 1 1:28.37 SEKIETA Radosław MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 76 Sen LD -- WASIAK Jarosław Z/1353/18 2019 BEZ
2 s 1 1:29.32 TERENOWICZ Krzysztof AZS Łódź 93 U18 LD -- #
3 s 1 1:31.99 SOSNOWSKI Patryk AZS Łódź 95 U16 LD III #
4 s 1 1:33.95 KULA Błażej LUKS PMOS Zduńska Wola 96 U16 LD IV B.D. 3
5 s 1 1:37.15 CHOJNACKI Krzysztof SKS Start Łódź 95 U16 LD V MĘDRZYCKI Dariusz B.D. Z/0097/11 2012 BEZ
6 s 1 1:37.95 KUSZAKIEWICZ Karol LUKS PMOS Zduńska Wola 96 U16 LD V FRYZE Aleksander # 4
7 s 1 1:39.33 KARTOWSKI Krzysztof MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 95 U16 LD V PIETRZAK Waldemar # Z/0593/11 2014 3
8 s 1 1:42.94 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U14 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2019 1
9 s 1 1:43.73 MIELCZAREK Krystian UKS Lisy Zgierz # 96 U16 LD --
10 s 1 1:51.77 KOWALCZYK Przemysław AZS Łódź 96 U16 LD --
11 s 1 1:52.62 KRAUSE Oskar MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 97 U14 LD --
800 m M
1 s 1 1:57.28 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2019 2
2 s 1 2:03.45 KOTELNICKI Mariusz SL Salos-Wodna Łódź # 80 Sen LD -- KOTELNICKI Mariusz # Z/1149/16 2016
3 s 1 2:04.10 WOJTCZAK Radosław MKS Aleksandrów Łódzki 91 U20 LD IV
4 s 1 2:04.21 PIETRZYKOWSKI Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD IV
1500 m M
1 s 1 4:10.63 URBANOWICZ Michał LUKS PMOS Zduńska Wola 87 Sen LD III B.D. FRYZE Aleksander BEZ
2 s 1 4:18.42 BUBA Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD IV
3 s 1 4:21.23 NOWAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD IV
4 s 1 4:31.88 TOSIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 95 U16 LD V #
5 s 1 4:38.87 JONCZYK Damian LUKS PMOS Zduńska Wola 94 U18 LD -- FRYZE Aleksander Z/5077/11 2011 BEZ
6 s 1 4:39.98 KISIEL Tomasz RKS Łódź # 94 U18 LD --
7 s 1 4:49.50 KOPACZEWSKI Piotr AZS Łódź 93 U18 LD --
Wzwyż M
1 1.75 GÓRALSKI Marcin BKL Bełchatów 95 U16 LD IV
2 1.70 CHODKOWSKI Marcin MKLA Łęczyca 95 U16 LD V #
3 1.65 GÓRA Sebastian MKLA Łęczyca 95 U16 LD V
4 1.60 BEDNAREK Piotr MKLA Łęczyca 95 U16 LD -- #
5 1.40 ŚWIĄDER Daniel BKL Bełchatów 97 U14 LD -- #
1 2 2.03 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U18 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/1037/11 2018 1
2 2 2.00 KOŁAKOWSKI Przemysław UKS 55 Łódź # 93 U18 LD II B.D. # 3
3 2 1.80 BARANOWSKI Cezary MKLA Łęczyca 93 U18 LD IV
4 2 1.75 CIEŚLAK Piotr MKLA Łęczyca 93 U18 LD IV
5 2 1.70 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2019 2
W dal M
1 6.01 TRZEBOŃSKI Mateusz BKL Bełchatów 96 U16 LD 0.0 IV
2 5.96 SYGUŁA Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD 0.0 IV B.D. # BEZ
3 5.41 GÓRALSKI Konrad MKLA Łęczyca 95 U16 LD 0.0 --
4 5.17 RZEPECKI Mariusz RKS Łódź 96 U16 LD -0.1 -- #
5 5.10 MAŁEK Łukasz UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD 0.0 -- #
6 4.92 PAWLAK Dawid UKS Jedynka Łowicz 96 U16 LD 0.0 -- #
7 4.88 JANIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD -0.3 -- #
8 4.82 URBAŃSKI Mikołaj MKLA Łęczyca 96 U16 LD 0.0 -- #
9 4.68 EWKOWSKI Rafał UKS Dziewiątka Kutno 97 U14 LD 0.0 --
10 4.65 KACPRZAK Jan UKS Dziewiątka Kutno 95 U16 LD -1.4 -- #
11 4.63 MATUSIAK Mateusz MKLA Łęczyca 96 U16 LD 0.0 -- #
12 4.56 KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno 97 U14 LD 0.0 -- KUDŁA Jacek B.D. Z/1369/13 2019
13 4.52 CIEŚLAK Mikołaj BKL Bełchatów 95 U16 LD +0.2 -- #
14 4.05 PACHUCY Jakub UKS Korabka Łowicz 96 U16 LD 0.0 --
1 2 7.18 HOFFMANN Karol MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD -1.8 II LIPIŃSKI Leszek ŁUKASIAK Michał # Z/3512/11 2019 M
2 2 6.67 WACŁAWIAK Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 92 U20 LD -0.1 III
3 2 6.43 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 94 U18 LD -0.4 III SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1
4 2 6.32 GÓRNIAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 92 U20 LD 0.0 III
5 2 5.97 URBAŃSKI Kacper MKLA Łęczyca 94 U18 LD -1.4 IV
6 2 5.78 SÓJKA Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD 0.0 --
7 2 5.72 BEDNAREK Adrian MKLA Łęczyca 93 U18 LD -0.1 --
8 2 5.51 IGNACZEWSKI Michał UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -0.3 -- #
9 2 5.31 WILKIN Paweł MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD 0.0 -- #
10 2 5.14 CIEŚLAK Piotr MKLA Łęczyca 93 U18 LD -0.5 --
Trójskok M
1 15.22 HOFFMANN Karol MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD 0.0 I LIPIŃSKI Leszek ŁUKASIAK Michał # Z/3512/11 2019 M
2 13.01 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 94 U18 LD 0.0 IV SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1
3 12.95 GÓRNIAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 92 U20 LD 0.0 IV
4 12.72 ŚWIĘTOSŁAWSKI Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD 0.0 IV
5 12.54 SÓJKA Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD 0.0 --
6 12.07 BŁASZCZYK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD 0.0 --
Kula (5) M
1 2 12.68 OPOCZYŃSKI Cezary MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD IV
2 2 11.78 GOŹDZIEWICZ Michał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD V
3 2 11.19 ZDUŃCZYK Łukasz MKLA Łęczyca 95 U16 LD V
4 2 10.43 STAŃCZYK Rafał RKS Łódź 96 U16 LD --
5 2 9.78 MICHAŁOWSKI Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
6 2 9.12 FELCZAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
7 2 9.11 MROWIŃSKI Artur MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
8 2 8.90 DUDZIAK Sebastian RKS Łódź 95 U16 LD --
9 2 7.41 SULIMA Filip MKLA Łęczyca 96 U16 LD -- #
Kula (7.26) M
1 13.50 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U20 LD II
2 12.59 ZAŁOGA Robert MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD III
3 11.88 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD IV
4 10.88 OSIEJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 87 Sen LD --
5 10.76 WACŁAWIAK Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 92 U20 LD IV
6 10.63 BŁASZCZYK Tomasz BKL Bełchatów 93 U18 LD IV
7 9.70 BOJANOWSKI Przemysław MKLA Łęczyca 94 U18 LD --
Dysk (1) M
1 44.81 OPOCZYŃSKI Cezary MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD III
2 40.85 JÓŹWIAK Damian MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD IV
3 39.12 ZDUŃCZYK Łukasz MKLA Łęczyca 95 U16 LD IV
4 37.38 KALENIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 96 U16 LD IV #
5 34.77 MAŁEK Łukasz UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD V #
6 34.55 SULIMA Filip MKLA Łęczyca 96 U16 LD V #
7 33.44 MROWIŃSKI Artur MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD V
8 33.36 WASILEWSKI Karol MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD V
9 29.78 FELCZAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
10 28.84 STAŃCZYK Rafał RKS Łódź 96 U16 LD --
11 28.41 KOWALCZYK Marcin RKS Łódź 96 U16 LD -- B.D. # BEZ
12 27.47 CZARNOCIŃSKI Wojciech MKLA Łęczyca 95 U16 LD -- #
13 27.11 MICHAŁOWSKI Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
14 26.51 KACZMAREK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
15 25.86 PRZYBYSZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD -- #
16 25.16 DUDZIAK Sebastian RKS Łódź 95 U16 LD --
17 22.42 KOWALCZYK Kamil UKS Dziesiątka Radomsko 96 U16 LD -- #
Dysk (2) M
1 60.02 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki # 87 Sen LD M JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2019 MM
2 47.31 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD I
3 45.38 BELTER Artur MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD II B.D. B.D. 1
4 43.42 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U20 LD II
5 37.77 RUTKOWSKI Maciej MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD III
6 37.41 SANKOWSKI Igor MKLA Łęczyca 92 U20 LD III
7 36.43 JANKOWSKI Rafał AZS Łódź 89 U23 LD III
8 25.25 KACZMAREK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
9 22.85 OSIEJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 87 Sen LD --
Oszczep (600) M
1 46.11 KACPRZAK Marcin AZS Łódź # 95 U16 LD IV
2 42.86 MAŁEK Łukasz UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD IV #
3 35.80 KALENIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 96 U16 LD -- #
4 28.13 EWKOWSKI Rafał UKS Dziewiątka Kutno 97 U14 LD --
Oszczep (700) M
1 40.46 BARANOWSKI Cezary MKLA Łęczyca 93 U18 LD --
2 38.90 URBAŃSKI Kacper MKLA Łęczyca 94 U18 LD --
3 38.56 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1037/11 2018 1
4 36.20 WILKIN Paweł MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD -- #
Oszczep (800) M
1 60.36 SZKLAREK Sebastian AZS Łódź 87 Sen LD II B.D. 3
2 60.13 ANTOSIK Piotr UKS Korabka Łowicz 93 U18 LD II KARMELITA Sławomir # Z/0758/11 2014 1
3 46.32 WALCZAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD IV
4 40.23 WACŁAWIAK Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 92 U20 LD IV
5 39.02 KOŁAKOWSKI Przemysław UKS 55 Łódź # 93 U18 LD IV B.D. # 3
6 28.21 SANKOWSKI Igor MKLA Łęczyca 92 U20 LD --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.9265720844269 sekund