Gryfino 24.04.2010
Otwarte Mistrzostwa Województwa Zach. MKS-UKS
100 m K
1 e 1 13.06 WRÓBLEWSKA Katarzyna UKL Ósemka Police 91 U20 ZP 0.0 III
1 e 1 13.62 STĘPIEŃ Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U16 ZP 0.0 IV #
2 e 1 13.25 NOWAK Natalia MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP 0.0 IV
2 e 1 14.43 ZAWADA Weronika LKS Pomorze Stargard 96 U16 ZP 0.0 V
3 e 1 14.73 WYSOCKA Marzena MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP 0.0 -- #
3 e 1 15.45 BAJOREK Natalia MKS Kusy Szczecin 94 U18 ZP 0.0 --
4 e 1 15.39 FLOREK Alicja MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP 0.0 --
5 e 1 15.56 PAJĄK Paula MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP 0.0 --
6 e 1 15.96 MATJASZKO Sara MKS Szkuner Myślibórz 96 U16 ZP 0.0 --
1 e 2 13.31 KUROWSKA Julia UKL Ósemka Police 95 U16 ZP +0.1 IV
1 e 2 14.36 GEISLER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP 0.0 --
2 e 2 13.55 ŚLĘZAK Natalia MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +0.1 IV
2 e 2 14.62 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP 0.0 -- #
3 e 2 14.03 GRAD Aleksandra MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +0.1 V
3 e 2 14.98 GRZANKA Anna UKL Ósemka Police 94 U18 ZP 0.0 --
4 e 2 15.93 KOCZARA Kinga MKS Szkuner Myślibórz 95 U16 ZP +0.1 --
1 e 3 14.75 WOJTALEWICZ Andżelika GLUKS Skrzat Kozielice 96 U16 ZP -0.1 -- B.D. BEZ
2 e 3 15.34 CZEREPOWICZ Beata MKS Kusy Szczecin 96 U16 ZP -0.1 --
3 e 3 16.09 DĄBROWSKA Anita MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP -0.1 --
1 e 4 15.57 MOLĘDA Milena GLUKS Skrzat Kozielice 96 U16 ZP 0.0 --
2 e 4 15.78 WÓJCIK Ada MKS Szkuner Myślibórz 96 U16 ZP 0.0 --
3 e 4 16.04 SKALNIAK Adrianna MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP 0.0 --
4 e 4 17.25 FELUSIAK Barbara UKS Sprinter Wolin 95 U16 ZP 0.0 --
1 e 5 15.45 KOCIUBA Dominika MKS Hermes Gryfino 98 U14 ZP 0.0 -- #
2 e 5 15.47 MORAWSKA Dominika MKS Hermes Gryfino 97 U14 ZP 0.0 --
3 e 5 16.22 MADCZAK Agnieszka MKS Hermes Gryfino 98 U14 ZP 0.0 --
4 e 5 16.52 KAŁUCKA Klaudia MKS Hermes Gryfino 98 U14 ZP 0.0 --
5 e 5 19.69 JĘDRZEJAK Lidia MKS Kusy Szczecin 99 U12 ZP 0.0 --
1 f 1 13.12 WRÓBLEWSKA Katarzyna UKL Ósemka Police 91 U20 ZP +0.1 III
1 f 1 13.35 KUROWSKA Julia UKL Ósemka Police 95 U16 ZP +0.2 IV
2 f 1 13.29 NOWAK Natalia MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +0.1 IV
2 f 1 13.64 STĘPIEŃ Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U16 ZP +0.2 IV #
3 f 1 14.15 GRAD Aleksandra MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +0.2 V
3 f 1 14.27 GEISLER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +0.1 --
4 f 1 14.44 ZAWADA Weronika LKS Pomorze Stargard 96 U16 ZP +0.2 V
4 f 1 14.97 GRZANKA Anna UKL Ósemka Police 94 U18 ZP +0.1 --
5 f 1 14.78 WYSOCKA Marzena MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP +0.2 -- #
6 f 1 14.92 WOJTALEWICZ Andżelika GLUKS Skrzat Kozielice 96 U16 ZP +0.2 -- B.D. BEZ
300 m K
1 s 1 43.32 BUKOWSKA Urszula KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP --
1 s 1 49.80 WALIŃSKA Zuzanna MKS Hermes Gryfino 97 U14 ZP --
2 s 1 45.10 JAGIEŁŁO Anna UKS Barnim Goleniów 94 U18 ZP --
2 s 1 51.95 MYC Anna MKS Hermes Gryfino 98 U14 ZP --
3 s 1 46.26 BOSAK Alicja UKS Ina Recz 94 U18 ZP --
3 s 1 52.47 BOROWSKA Justyna MKS Hermes Gryfino 98 U14 ZP --
4 s 1 51.94 BAJOREK Natalia MKS Kusy Szczecin 94 U18 ZP --
4 s 1 54.91 MAŃKO Izabela MKS Hermes Gryfino 97 U14 ZP --
1 s 2 44.47 ŚLĘZAK Natalia MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP III
2 s 2 49.02 RZECZKOWSKA Joanna UKS Sprinter Wolin 95 U16 ZP --
3 s 2 53.34 ŁAZĘCKA Ewa MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
1 s 3 49.70 BOROWSKA Jowita MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
2 s 3 53.84 GIERASIMCZYK Roksana MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP --
1 s 4 49.21 SENDYK Dominika MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
2 s 4 51.97 KAWKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
3 s 4 57.80 MARCINIAK Nicola MKS Szkuner Myślibórz 96 U16 ZP --
600 m K
1 s 1 1:48.29 JASIŃSKA Magdalena LKS Olimpic Szczecin # 95 U16 ZP V
2 s 1 1:52.03 NATKAŃSKA Wiktoria UKS Sprinter Wolin 96 U16 ZP --
3 s 1 1:53.45 MASTERNAK Weronika MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
4 s 1 1:53.82 BLANK Paulina MKS Szkuner Myślibórz 95 U16 ZP -- #
5 s 1 1:57.96 KOBUS Aleksandra UKS Ina Recz 97 U14 ZP -- B.D. BEZ
6 s 1 1:59.97 SOBIERAJ Anna UKS Sprinter Wolin 96 U16 ZP --
7 s 1 2:00.39 PIERZAK Joanna UKS Ina Recz 96 U16 ZP -- B.D. BEZ
8 s 1 2:04.14 ZAKRZEWSKA Nikola MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
9 s 1 2:05.64 WOJTALEWICZ Edyta GLUKS Skrzat Kozielice 96 U16 ZP -- B.D.
10 s 1 2:08.77 WIŚNIEWSKA Dominika WMLKS Pomorze Stargard # 96 U16 ZP -- #
1000 m K
1 s 1 3:12.43 POŚNIAK Patrycja MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
2 s 1 3:13.77 POŚNIAK Manuela MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
3 s 1 3:14.31 SZURGOCIŃSKA Nikolina MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
4 s 1 3:16.66 PAKIET Agnieszka UKL Ósemka Police 88 U23 ZP -- B.D. BEZ
5 s 1 3:19.76 STACHURA Sandra MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/0300/11 2016 BEZ
6 s 1 3:25.64 STARACHOWSKA Natalia UKL Ósemka Police 93 U18 ZP -- #
1 s 2 3:17.45 WITEK Paulina MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
2 s 2 3:20.35 KONIKOWSKA Justyna MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
3 s 2 3:23.36 ROBAK Izabela MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
4 s 2 3:30.71 SZEWCZYKOWSKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
5 s 2 3:36.93 WÓJCIK Maja MKS Szkuner Myślibórz 93 U18 ZP -- B.D. # BEZ
6 s 2 3:47.44 KRÓL Aleksandra UKS Ina Recz 94 U18 ZP --
7 s 2 4:05.06 WIŚNIEWSKA Agata OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP -- B.D.
Wzwyż K
1 f 1 1.46 BOLEWSKA Adriana GLUKS Skrzat Kozielice 95 U16 ZP IV B.D. 4
1 f 1 1.56 MARTYSZ Magdalena ULKS Tychowo 91 U20 ZP III B.D. 3
2 f 1 1.46 KISZEWSKA Kornelia MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP IV #
2 f 1 1.51 ABRAMIUK Małgorzata OSOT Szczecin # 94 U18 ZP IV FERFET Marek B.D. GRENDA Jan # Z/4448/11 2016 2
3 f 1 1.31 SKALNIAK Adrianna MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
3 f 1 1.31 ZIEMBA Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP -- #
3 f 1 1.41 GABERT Klaudia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
4 f 1 1.36 BAGIŃSKA Róża KL Wałcz # 94 U18 ZP --
5 f 1 1.31 PAJĄK Paula MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
5 f 1 1.36 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- #
6 f 1 1.31 ZIELIŃSKA Patrycja UKS Ina Recz 94 U18 ZP --
6 f 1 1.31 CHŁOPEK Klaudia UKS Ina Recz 96 U16 ZP --
6 f 1 1.31 KRZYSZTOFIK Agata MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP --
8 f 1 1.26 TYCZKA Katarzyna GLUKS Skrzat Kozielice 96 U16 ZP -- B.D. BEZ
W dal K
1 f 1 4.41 MATYJASIK Magdalena WMLKS Pomorze Stargard # 97 U14 ZP -0.2 --
1 f 1 5.23 PARZUCHOWSKA Patrycja ULKS Tychowo 93 U18 ZP 0.0 III
2 f 1 4.10 JASIEJKO Karolina GLUKS Skrzat Kozielice 96 U16 ZP 0.0 -- B.D. BEZ
2 f 1 5.16 KUBACKA Dominika MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP +0.2 III
3 f 1 4.04 KOCZARA Kinga MKS Szkuner Myślibórz 95 U16 ZP 0.0 --
3 f 1 5.14 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP 0.0 III B.D. BEZ
4 f 1 3.97 FLOREK Alicja MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP 0.0 --
4 f 1 4.91 JANAS Ilona MKS Hermes Gryfino 90 U23 ZP 0.0 -- B.D. BEZ
5 f 1 3.97 GRABARCZYK Marta ULKS Tychowo 95 U16 ZP +0.1 --
5 f 1 4.87 WITCZAK Żaneta ULKS Tychowo 91 U20 ZP +0.1 IV
6 f 1 3.97 WOJTALEWICZ Andżelika GLUKS Skrzat Kozielice 96 U16 ZP 0.0 -- B.D. BEZ
7 f 1 3.91 WŁOCHYŃSKA Martyna GLUKS Skrzat Kozielice 97 U14 ZP 0.0 --
8 f 1 3.71 DĄBROWSKA Anita MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP 0.0 --
9 f 1 3.60 WÓJCIK Ada MKS Szkuner Myślibórz 96 U16 ZP 0.0 --
10 f 1 3.55 MATJASZKO Sara MKS Szkuner Myślibórz 96 U16 ZP +0.2 --
11 f 1 2.95 MARCINIAK Nicola MKS Szkuner Myślibórz 96 U16 ZP -0.1 --
Kula (3) K
1 f 1 10.26 IDCZAK Sara MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP IV
2 f 1 9.33 JASIEJKO Karolina GLUKS Skrzat Kozielice 96 U16 ZP V B.D. BEZ
3 f 1 8.75 TYCZKA Katarzyna GLUKS Skrzat Kozielice 96 U16 ZP V B.D. BEZ
4 f 1 7.95 WIŚNIEWSKA Izabela MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
5 f 1 7.64 PIEKAREK Aleksandra MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
6 f 1 7.49 JANIAK Roksana UKS Ina Recz 95 U16 ZP --
7 f 1 6.57 ŁUCZAK Martyna UKS Ina Recz 95 U16 ZP --
Kula (4) K
1 f 1 11.27 KOCZAN Natalia MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP III
2 f 1 9.66 MIŚTA Monika KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP IV #
3 f 1 9.27 JANAS Ilona MKS Hermes Gryfino 90 U23 ZP -- B.D. BEZ
4 f 1 9.01 KALISIŃSKA Joanna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP IV
5 f 1 9.00 MACHCIŃSKA Monika ULKS Tychowo 91 U20 ZP IV
6 f 1 8.54 WYSOCKA Małgorzata MKL Szczecin # 94 U18 ZP -- B.D. # BEZ
7 f 1 7.82 KOPEREK Katarzyna MKS Szkuner Myślibórz 94 U18 ZP --
8 f 1 7.35 DRĄG Julita MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
9 f 1 7.22 STANKIEWICZ Anna GLUKS Skrzat Kozielice 94 U18 ZP --
10 f 1 6.51 WAWRZYNIAK Katarzyna GLUKS Skrzat Kozielice 94 U18 ZP --
Oszczep (600) K
1 f 1 24.96 JELIŃSKA Oliwia KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP --
1 f 1 34.65 MACHCIŃSKA Monika ULKS Tychowo 91 U20 ZP III
2 f 1 22.62 GIERASIMCZYK Roksana MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP --
2 f 1 33.96 STEFAŃSKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP IV B.D. BEZ
3 f 1 21.90 KACZOROWSKA Iga KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U16 ZP -- #
3 f 1 27.38 JANAS Ilona MKS Hermes Gryfino 90 U23 ZP -- B.D. BEZ
4 f 1 18.18 WITCZAK Joanna SKLA Słupsk 96 U16 PM --
4 f 1 25.27 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP -- B.D. BEZ
5 f 1 14.58 GRANECKA Anna MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
5 f 1 22.48 WYSOCKA Małgorzata MKL Szczecin # 94 U18 ZP -- B.D. # BEZ
6 f 1 13.02 JANIAK Roksana UKS Ina Recz 95 U16 ZP --
6 f 1 22.46 MUL Katarzyna UKS Ina Recz 94 U18 ZP --
7 f 1 21.02 KLIMCZAK Sara LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP --
100 m M
1 e 1 12.16 BABIJ Adrian UKL Ósemka Police 93 U18 ZP 0.0 IV
1 e 1 12.49 WIĘCEK Wojciech UKL Ósemka Police 95 U16 ZP 0.0 V
2 e 1 12.93 TRZEPACZ Dawid MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP 0.0 --
2 e 1 13.13 NICKEL Aleksander LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP 0.0 --
3 e 1 14.57 ZABŁOCKI Adrian MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP 0.0 --
4 e 1 15.10 ŁUNIEWSKI Borys MKL Szczecin # 96 U16 ZP 0.0 -- #
5 e 1 15.13 SZURA Jakub MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP 0.0 --
1 e 2 11.44 GŁOS Mateusz MKS Hermes Gryfino 91 U20 ZP +0.3 III
1 e 2 12.50 STUPIŃSKI Jakub MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP 0.0 V
2 e 2 12.16 SZYMCZAK Kamil MKS Szkuner Myślibórz 93 U18 ZP +0.3 IV
2 e 2 13.31 CICHOCKI Adam MKS Szkuner Myślibórz 95 U16 ZP 0.0 --
3 e 2 12.31 NOWAKOWSKI Wojciech LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB +0.3 --
3 e 2 13.33 WOJTALA Wojciech Stanisław LKS Spartakus Pyrzyce # 96 U16 ZP 0.0 -- B.D. KUFEL Dariusz # , Z/0522/13 , 2013 3
4 e 2 13.72 CZEREPOWICZ Krystian LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP +0.3 --
4 e 2 13.82 PRYSAK Krystian LKS Olimpic Szczecin # 96 U16 ZP 0.0 --
1 e 3 13.02 MAZUR Rafał MKL Szczecin # 97 U14 ZP 0.0 -- #
2 e 3 13.04 NOWAKOWSKI Jakub MKS Szkuner Myślibórz 96 U16 ZP 0.0 --
3 e 3 14.09 PEATZ Adam UKS Sprinter Wolin 95 U16 ZP 0.0 --
4 e 3 15.00 GĄSIOROWSKI Michał MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP 0.0 --
5 e 3 17.54 KOZŁOWSKI Mikołaj MKS Kusy Szczecin 99 U12 ZP 0.0 --
1 e 4 14.74 SIKORA Adam MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP +0.1 --
2 e 4 17.63 OLESZCZUK Aleksander MKS Kusy Szczecin 98 U14 ZP +0.1 --
3 e 4 17.68 ROGALA Mateusz MKS Kusy Szczecin 99 U12 ZP +0.1 --
1 f 1 11.67 GŁOS Mateusz MKS Hermes Gryfino 91 U20 ZP -0.1 III
1 f 1 12.36 WIĘCEK Wojciech UKL Ósemka Police 95 U16 ZP +0.1 V
2 f 1 11.68 BABIJ Adrian UKL Ósemka Police 93 U18 ZP -0.1 III
2 f 1 12.41 STUPIŃSKI Jakub MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +0.1 V
3 f 1 12.14 SZYMCZAK Kamil MKS Szkuner Myślibórz 93 U18 ZP -0.1 IV
3 f 1 12.99 NOWAKOWSKI Jakub MKS Szkuner Myślibórz 96 U16 ZP +0.1 --
4 f 1 12.37 NOWAKOWSKI Wojciech LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB -0.1 --
4 f 1 13.12 TRZEPACZ Dawid MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP +0.1 --
5 f 1 13.07 NICKEL Aleksander LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP -0.1 --
5 f 1 13.40 CICHOCKI Adam MKS Szkuner Myślibórz 95 U16 ZP +0.1 --
6 f 1 13.67 CZEREPOWICZ Krystian LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP -0.1 --
300 m M
1 s 1 39.08 CZERNIEC Rafał STS Pomerania Szczecinek # 93 U18 ZP --
1 s 1 49.92 GUMIŃSKI Bartłomiej MKS Hermes Gryfino 97 U14 ZP --
2 s 1 40.26 PAJĄK Szymon UKS Barnim Goleniów 93 U18 ZP --
2 s 1 50.88 CHLASTA Maciej MKS Hermes Gryfino 98 U14 ZP --
3 s 1 40.81 WAWRZYCKI Adrian UKL Ósemka Police 93 U18 ZP --
3 s 1 59.28 OLESZCZUK Aleksander MKS Kusy Szczecin 98 U14 ZP --
1 s 2 40.26 ALEKSANDROWICZ Robert MKS Szkuner Myślibórz 94 U18 ZP --
1 s 2 41.24 WYSOCKI Patryk KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP V #
2 s 2 41.82 RÓŻYCKI Eryk GLUKS Skrzat Kozielice 94 U18 ZP --
2 s 2 42.75 WŁODARZ Paweł MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP --
3 s 2 43.27 KAMIŃSKI Jakub UKL Ósemka Police 93 U18 ZP --
3 s 2 51.60 SIKORA Adam MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP --
4 s 2 44.58 ŚLUSARZ Paweł MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
1 s 3 38.09 GĄCIK Mateusz AZS-AWF Gorzów # 93 U18 LB -- WALCZAK Zygmunt Z/1823/11 3
1 s 3 46.02 GETKA Patryk UKL Ósemka Police 97 U14 ZP --
2 s 3 43.18 GRELA Adrian GLUKS Skrzat Kozielice 93 U18 ZP -- B.D. BEZ
2 s 3 49.46 KIERASIŃSKI Damian MKS Szkuner Myślibórz 96 U16 ZP --
3 s 3 43.87 GROCHOCKI Mariusz GLUKS Skrzat Kozielice 94 U18 ZP --
3 s 3 51.68 SZURA Jakub MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP --
4 s 3 54.46 ROBAK Jacek MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
1 s 4 37.50 GŁOS Mateusz MKS Hermes Gryfino 91 U20 ZP --
2 s 4 39.06 STACHURA Norbert MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP --
3 s 4 40.37 ŚLIWA Dawid MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
1000 m M
1 s 1 2:33.82 WOŹNIAK Mariusz UKL Ósemka Police 88 U23 ZP --
1 s 1 2:45.19 PANKRATOW Paweł MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP IV NOWICKI Bartosz B.D. # Z/0258/11 2019 2
2 s 1 2:43.57 CZAJKOWSKI Tomasz UKL Ósemka Police 83 Sen ZP --
2 s 1 2:49.04 CIELECKI Szymon MKS Szkuner Myślibórz 95 U16 ZP IV #
3 s 1 2:45.14 WERMUTH Mateusz MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP --
3 s 1 2:59.39 MASTERNAK Krystian MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP V
4 s 1 2:47.63 GÓRSKI Miłosz MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
4 s 1 3:01.10 JASIŃSKI Przemysław UKL Ósemka Police 96 U16 ZP --
5 s 1 2:47.72 GUMIŃSKI Krystian MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
5 s 1 3:05.80 SZPECIŃSKI Przemysław KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP -- #
6 s 1 2:49.37 SEPOŁOWSKI Marek KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP --
6 s 1 3:07.35 OSIECKI Arkadiusz MKS Szkuner Myślibórz 96 U16 ZP -- #
7 s 1 2:50.38 DYBIŻBAŃSKI Wojciech UKL Ósemka Police 88 U23 ZP -- B.D. BEZ
7 s 1 3:16.78 PAWLACZYK Michał UKS Sprinter Wolin 96 U16 ZP --
8 s 1 2:50.53 RESZCZYŃSKI Kacper KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP --
8 s 1 3:19.56 GRZYBOWSKI Adrian UKS Ina Recz 95 U16 ZP --
9 s 1 2:53.00 CHIMIAK Rafał MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
9 s 1 3:27.28 KOSTEK Kevin UKS Sprinter Wolin 96 U16 ZP --
10 s 1 2:57.06 SKAZIŃSKI Piotr MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP --
10 s 1 4:01.96 SZCZĘSNY Paweł MKS Kusy Szczecin 96 U16 ZP --
11 s 1 2:58.83 KLIMKOWSKI Szymon UKL Ósemka Police 94 U18 ZP -- B.D. B.D.
11 s 1 4:12.21 MICHALAK Mateusz UKS Sprinter Wolin 96 U16 ZP --
12 s 1 3:03.17 LASOTA Robert MKS Szkuner Myślibórz 94 U18 ZP -- #
13 s 1 3:11.41 DUBIŃSKI Damian GLUKS Skrzat Kozielice 93 U18 ZP -- B.D.
Wzwyż M
1 f 1 1.65 DĘDEK Damian UKS Ina Recz 95 U16 ZP V
1 f 1 1.95 MICHALAK Piotr UKL Ósemka Police 91 U20 ZP II
2 f 1 1.65 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U16 WP V DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3
2 f 1 1.93 TYCZKA Damian MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP III
3 f 1 1.60 LENARTOWSKI Maciej OSOT Szczecin # 95 U16 ZP --
3 f 1 1.90 ANTCZAK Sławomir LKS Olimpic Szczecin 90 U23 ZP III
4 f 1 1.50 ŚLUSAREK Maciej GLUKS Skrzat Kozielice 95 U16 ZP --
4 f 1 1.80 ŁUKASIK Adrian LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP IV
5 f 1 1.45 BANGIERSKI Dawid UKL Ósemka Police 97 U14 ZP --
5 f 1 1.70 STACHURA Norbert MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP --
6 f 1 1.40 KOSTEK Dawid OSOT Szczecin # 96 U16 ZP -- KALINICZENKO Wiaczesław # Z/1332/12 2016 2
6 f 1 1.65 RYDZ Mariusz UKS Sprinter Wolin 94 U18 ZP --
7 f 1 1.40 ŁUNIEWSKI Borys MKL Szczecin # 96 U16 ZP -- #
7 f 1 1.60 BIŃKO Cezary GLUKS Skrzat Kozielice 94 U18 ZP --
8 f 1 1.35 STEFAŃSKI Grzegorz MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
8 f 1 1.45 POMIETŁO Oskar LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP --
9 f 1 1.25 GRZESIK Filip MKS Hermes Gryfino 97 U14 ZP --
10 f 1 1.00 KOZŁOWSKI Mikołaj MKS Kusy Szczecin 99 U12 ZP --
11 f 1 1.00 ROGALA Mateusz MKS Kusy Szczecin 99 U12 ZP --
W dal M
1 f 1 6.01 KRASNOBORSKI Alan LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP +0.1 IV
1 f 1 6.13 KOSIOR Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP 0.0 IV B.D. BARTA Franciszek # , Z/3614/11 , 2019 3
2 f 1 5.10 NOWAKOWSKI Jakub MKS Szkuner Myślibórz 96 U16 ZP 0.0 --
2 f 1 5.89 KAMIONKA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP -0.1 --
3 f 1 4.69 CICHOCKI Adam MKS Szkuner Myślibórz 95 U16 ZP +0.1 --
3 f 1 5.47 NOCOŃ Przemysław GLUKS Skrzat Kozielice 93 U18 ZP +0.2 -- B.D.
4 f 1 4.48 WITCZAK Konrad ULKS Tychowo 96 U16 ZP +0.1 --
4 f 1 5.43 ALEKSANDROWICZ Robert MKS Szkuner Myślibórz 94 U18 ZP 0.0 --
5 f 1 4.46 MAZUR Rafał MKL Szczecin # 97 U14 ZP +0.3 -- #
5 f 1 5.00 ŚLIWA Dawid MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP 0.0 --
6 f 1 3.98 PRYSAK Krystian LKS Olimpic Szczecin # 96 U16 ZP +0.2 --
6 f 1 4.83 MŁYNEK Adrian MKS Szkuner Myślibórz 94 U18 ZP +0.1 --
7 f 1 4.60 ŚLUSARZ Paweł MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +0.1 --
Kula (5) M
1 f 1 12.13 STANOWSKI Dawid KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP V SZYBOWSKI Mirosław # Z/3620/11 2015 2
1 f 1 13.75 KARWOWSKI Karol UKL Ósemka Police 91 U20 ZP --
2 f 1 10.84 KĄKOL Krystian UKS Ina Recz 96 U16 ZP V
2 f 1 13.65 KLIMKOWSKI Jakub UKL Ósemka Police 92 U20 ZP --
3 f 1 10.70 DZIECIĄTKOWSKI Adrian MKS Junior Złocieniec 95 U16 ZP V #
3 f 1 12.82 WALKOWIAK Marcin MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP IV OLSZEWSKI Radosław 3
4 f 1 10.37 ZABŁOCKI Eryk MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP --
4 f 1 11.66 RÓŻAŃSKI Tomasz UKL Ósemka Police 94 U18 ZP --
5 f 1 10.22 SYSIAK Alan UKS Ina Recz 95 U16 ZP --
5 f 1 11.59 ZABŁOCKI Mateusz MKS Kusy Szczecin 94 U18 ZP -- #
6 f 1 9.14 KACZMAREK Arkadiusz MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
6 f 1 10.23 ŁOZIŃSKI Bartosz MKS Szkuner Myślibórz 94 U18 ZP --
7 f 1 9.10 KOWALSKI Tomasz MKS Kusy Szczecin 96 U16 ZP --
7 f 1 10.09 MŁYNEK Adrian MKS Szkuner Myślibórz 94 U18 ZP --
8 f 1 8.28 MAŚLACH Kacper UKL Ósemka Police 96 U16 ZP --
8 f 1 9.89 JOACHIMOWICZ Sylwester LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP --
9 f 1 8.03 STANOWSKI Adam KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U14 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław # Z/1299/13 2016 2
9 f 1 9.70 SIELSKI Paweł MKS Szkuner Myślibórz 94 U18 ZP --
10 f 1 7.46 POSZEPCZYŃSKI Kamil MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
10 f 1 9.28 ŁUKASIK Adrian LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
11 f 1 6.41 ZABŁOCKI Adrian MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP --
11 f 1 9.00 GOŁĄB Krzysztof LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
12 f 1 6.09 KOCZAN Kacper MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
12 f 1 8.95 BETA Łukasz MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
13 f 1 5.09 RADULEWICZ Zbigniew MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP --
13 f 1 8.47 BARTCZAK Karol LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
Oszczep (600) M
1 f 1 47.74 DZIECIĄTKOWSKI Adrian MKS Junior Złocieniec 95 U16 ZP IV #
2 f 1 40.32 GŁUSZAK Przemysław MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP V
3 f 1 30.40 KRÓL Sławomir GLUKS Skrzat Kozielice 95 U16 ZP --
Oszczep (700) M
1 f 1 40.17 POTOŁA Daniel GLUKS Skrzat Kozielice 93 U18 ZP -- B.D.
2 f 1 35.29 ZABŁOCKI Mateusz MKS Kusy Szczecin 94 U18 ZP -- #
3 f 1 34.76 BARTCZAK Karol LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
4 f 1 30.68 REMELSKI Krystian LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP --
5 f 1 30.25 BETA Łukasz MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
6 f 1 25.65 GOŁĄB Krzysztof LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.4883849620819 sekund