Olsztyn 04.09.2010
Mityng LA
100 m K
1 s 1 14.36 ZIELIŃSKA Natalia GUKS Asy Dywity 97 U14 WN -0.2 V CZERNIAKOWSKI Wiesław # BEZ
2 s 1 15.56 SULIKOWSKA Martyna GUKS Asy Dywity 98 U14 WN -0.2 -- #
3 s 1 16.35 REMISZEWSKA Klaudia UKS Atos Woźnice 97 U14 WN -0.2 --
4 s 1 17.00 DĄBROWSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 99 U12 WN -0.2 --
5 s 1 18.02 TERCJAK Małgorzata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 99 U12 PD -0.2 -- #
1 s 2 15.11 WICHERT Patrycja GUKS Asy Dywity 98 U14 WN -1.8 -- B.D. # 5
2 s 2 15.56 KUŹMA Natalia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 98 U14 WN -1.8 -- #
3 s 2 16.97 POLEWACZ Hanna KS AZS UWM Olsztyn # 98 U14 WN -1.8 --
4 s 2 18.02 TERCJAK Zofia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 99 U12 PD -1.8 -- KORYTKOWSKI Andrzej # Z/0502/15 2018 4
1 s 3 14.26 JESIONOWSKA Adrianna MKS Truso Elbląg 94 U18 WN -0.1 --
2 s 3 14.86 TATULIŃSKA Martyna KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 98 U14 WN -0.1 --
3 s 3 14.88 BRZOZOWSKA Agnieszka KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -0.1 -- B.D.
4 s 3 15.07 OGRODOWCZYK Natalia MLKS Ostróda 96 U16 WN -0.1 --
5 s 3 15.56 MAKOWSKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN -0.1 --
1 s 4 13.69 SAMUL Anna KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN -1.7 IV
2 s 4 14.02 ŁĘGOWSKA Ewelina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN -1.7 V #
3 s 4 14.39 STANISZEWSKA Żaneta UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN -1.7 V
4 s 4 14.53 ŻORANT Klaudia MLKS Ostróda 96 U16 WN -1.7 --
5 s 4 14.84 MALINOWSKA Elżbieta GUKS Asy Dywity 95 U16 WN -1.7 -- #
6 s 4 15.06 SŁOMIŃSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -1.7 -- #
1 s 5 12.91 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -2.5 III
2 s 5 13.12 ŁUGOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN -2.5 III
3 s 5 13.25 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN -2.5 IV
4 s 5 13.72 DZIADKO Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN -2.5 IV
5 s 5 13.87 GÓRECKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN -2.5 --
6 s 5 14.14 KOSSAKOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN -2.5 -- B.D. BEZ
200 m K
1 s 1 28.55 KOSSAKOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN -0.6 -- B.D. BEZ
2 s 1 28.72 ŁĘGOWSKA Ewelina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN -0.6 V #
3 s 1 29.94 ZIELIŃSKA Natalia GUKS Asy Dywity 97 U14 WN -0.6 V CZERNIAKOWSKI Wiesław # BEZ
4 s 1 30.80 MALINOWSKA Elżbieta GUKS Asy Dywity 95 U16 WN -0.6 -- #
1 s 2 25.93 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -0.2 II
2 s 2 26.54 ŁUGOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN -0.2 III
3 s 2 27.51 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN -0.2 IV
4 s 2 27.80 GÓRECKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN -0.2 IV
5 s 2 28.09 SAMUL Anna KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN -0.2 IV
300 m K
1 s 1 49.88 WOJCIECHOWSKA Anna NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN --
2 s 1 50.29 OGRODOWCZYK Natalia MLKS Ostróda 96 U16 WN --
3 s 1 50.99 GRABOWSKA Agata KS Jeziorak Iława 96 U16 WN --
4 s 1 53.30 SZULC Martyna MKS Truso Elbląg 97 U14 WN --
1 s 2 47.26 OKRASZEWSKA Oliwia KS Jeziorak Iława 95 U16 WN V #
2 s 2 50.00 OLSZEWSKA Magdalena AZS-AWF Warszawa # 99 U12 MZ -- KĘCKI Krzysztof # Z/2531/15 2019 1
3 s 2 50.86 SZULIM Joanna KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
4 s 2 51.42 CIOSEK Patrycja MKS Truso Elbląg 97 U14 WN --
1 s 3 45.88 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1253/11 2019 2
2 s 3 46.04 JANKOWSKA Joanna NKS Nowe Miasto Lubawskie # 95 U16 WN IV
3 s 3 46.33 ŻORANT Klaudia MLKS Ostróda 96 U16 WN IV
4 s 3 46.38 PACHOLCZYK Adrianna KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN IV PODOLAK Kazimierz B.D. # Z/0888/12 2017 3
5 s 3 46.80 MULKITYN Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN V
400 m K
1 s 1 59.38 STRUCIŃSKA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III #
2 s 1 61.63 PŁUKARSKA Karina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III
3 s 1 62.02 BRZEZICKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN IV
4 s 1 62.22 TRZECIAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz # Z/1260/11 2019 2
5 s 1 62.95 BARTCZAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN IV
600 m K
1 s 1 1:46.17 JANKOWSKA Katarzyna NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN --
2 s 1 1:49.36 KUTZA Kinga GKS Olimpia Grudziądz # 98 U14 KP V
3 s 1 1:49.39 BEKISZ Izabella KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V
4 s 1 1:55.41 KŁOSOWSKA Adrianna UKS MOSiR Działdowo 99 U12 WN --
5 s 1 2:00.95 ŁADA Alicja MKS Truso Elbląg 97 U14 WN --
6 s 1 2:01.08 WANTOWSKA Aleksandra UKS Mały Jeziorak Iława # 96 U16 WN -- B.D. # BEZ
7 s 1 2:10.44 SŁOMKOWSKA Kamila KS AZS UWM Olsztyn # 99 U12 WN --
800 m K
1 s 1 2:20.88 STRUCIŃSKA Daria KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN III #
2 s 1 2:22.98 BIRYŁO Urszula UKS Gimpas Pasłęk # 95 U16 WN III GAJOWNICZEK Waldemar Z/5087/11 BEZ
3 s 1 2:23.62 KULESA Monika KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN III
4 s 1 2:24.43 TAPEK Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN III
5 s 1 2:24.61 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN III B.D. 3
6 s 1 2:25.79 JAREMKO Nina UKS Jedynka Bartoszyce 94 U18 WN IV #
7 s 1 2:27.51 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin # 92 U20 ZP IV MURAWSKI Zbigniew # Z/2131/11 2019
8 s 1 2:27.84 KOPEĆ Lucyna KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV #
9 s 1 2:28.14 SZEWCZYK Kinga KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV
10 s 1 2:33.57 STAŃCZAK Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN V
11 s 1 2:38.06 LICZNERSKA Aneta MKS Truso Elbląg 94 U18 WN --
1500 m K
1 s 1 4:15.18 HARASIM Monika AZS-AWF Warszawa # 88 U23 MZ M
300 m pł K
1 s 1 47.18 STANISZEWSKA Żaneta UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN III
2 s 1 49.63 MULKITYN Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN IV
3 s 1 51.18 RADZKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV
4 s 1 53.53 RZEPKA Magda MKS Truso Elbląg 96 U16 WN V #
5 s 1 57.94 TARKA Angelika MKS Truso Elbląg 94 U18 WN --
4x100 m K
1 s 1 52.89 STANISZEWSKA Żaneta
BLAUTENBERG Angelika
MULKITYN Patrycja
ŁUGOWSKA Patrycja
UKS MOSiR Działdowo 95
94
95
95
U18 WMZ --


2 s 1 53.51 DZIADKO Małgorzata
STRUCIŃSKA Martyna
BEKISZ Izabella
MILANOWSKA Beata
KS AZS UWM Olsztyn 95
95
95
95
U16 WMZ --


LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D.
Z/1253/11
2019
2
3 s 1 57.08 WICHERT Patrycja
MALINOWSKA Elżbieta
SULIKOWSKA Martyna
ZIELIŃSKA Natalia
GUKS Asy Dywity 98
95
98
97
U16 WMZ -- B.D.


CZERNIAKOWSKI Wiesław
5
BEZ
Wzwyż K
1 1.40 NOWOŚWIAT Agnieszka MKS Truso Elbląg 95 U16 WN V #
2 1.40 OKSENIUK Agnieszka GKS Piast Gliwice # 96 U16 SL V WONDZIŃSKA Aleksandra RAMUS Józef B.D. # Z/0974/12, Z/0974/12 , 2019 2
3 1.40 NADACHEWICZ Patrycja MKS Truso Elbląg 95 U16 WN V
4 1.30 BAKALUK Wiktoria KS Jeziorak Iława 96 U16 WN --
W dal K
1 4.53 BURAKIEWICZ Katarzyna PKS Gwardia Szczytno 97 U14 WN -0.8 V BUKOWIECKI Ireneusz Z/0115/13 2015 4
2 4.22 NADACHEWICZ Patrycja MKS Truso Elbląg 95 U16 WN -1.2 --
3 4.15 RZEPKA Magda MKS Truso Elbląg 96 U16 WN -0.9 -- #
4 3.89 REMISZEWSKA Klaudia UKS Atos Woźnice 97 U14 WN -0.1 --
5 3.88 KUŹMA Natalia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 98 U14 WN -0.5 -- #
6 3.51 REMISZEWSKA Dominika UKS Atos Woźnice 99 U12 WN -0.6 --
7 3.39 KOŁODZIEJCZYK Aleksandra niest. Olsztyn # 97 U14 WN -0.9 --
8 3.20 TERCJAK Zofia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 99 U12 PD -2.1 -- KORYTKOWSKI Andrzej # Z/0502/15 2018 4
9 3.14 TERCJAK Małgorzata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 99 U12 PD -0.5 -- #
Kula (3) K
1 9.08 WIŚNIEWSKA Sylwia LKS Lubawa 96 U16 WN V
2 7.63 ŁUKSZO Natalia PKS Gwardia Szczytno 95 U16 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz
Kula (4) K
1 8.52 CZAJKA Dorota KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
2 8.18 MICHALSKA Katarzyna NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN --
Dysk (0.75) K
1 23.05 WIŚNIEWSKA Sylwia LKS Lubawa 96 U16 WN --
Dysk (1) K
1 24.88 CZAJKA Dorota KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
2 16.93 ŻEJMO Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
Oszczep (600) K
1 37.40 RYNKOWSKA Magdalena MKS Truso Elbląg 92 U20 WN III
2 26.34 CZAJKA Dorota KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
3 13.02 ŻEJMO Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
100 m M
1 s 1 13.79 OBUCHOWICZ Krystian GUKS Asy Dywity 97 U14 WN -1.3 -- #
2 s 1 14.76 NAKONIECZNY Oskar KS AZS UWM Olsztyn # 98 U14 WN -1.3 --
3 s 1 15.08 KOREJWO Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 98 U14 WN -1.3 --
4 s 1 15.46 JABŁOŃSKI Kasper KS AZS UWM Olsztyn # 98 U14 WN -1.3 --
5 s 1 15.74 IDZIAK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -1.3 --
6 s 1 17.72 KIELAK Martin KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -1.3 --
1 s 2 13.33 KALICZYŃSKI Michał UKS Jedynka Bartoszyce 97 U14 WN -0.1 --
2 s 2 13.83 ŁOPATA Wiktor NKS Nowe Miasto Lubawskie # 97 U14 WN -0.1 --
3 s 2 14.06 STRUCIŃSKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -0.1 --
4 s 2 14.55 HUL Adam KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -0.1 --
5 s 2 16.54 OLSZEWSKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -0.1 --
6 s 2 17.67 SOCIK Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -0.1 --
1 s 3 12.25 BARANOWSKI Michał MKS Truso Elbląg 93 U18 WN -0.5 --
2 s 3 12.56 KĘSICKI Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. # 94 U18 LB -0.5 -- OGONOWSKI Jakub B.D. # 3
3 s 3 13.14 CZUBKOWSKI Damian GUKS Asy Dywity 96 U16 WN -0.5 -- #
4 s 3 13.24 KOREJWO Dawid KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN -0.5 --
5 s 3 13.65 MARCISZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -0.5 --
6 s 3 14.31 ZARZECZNY Łukasz KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN -0.5 -- #
1 s 4 12.15 RUDZIŃSKI Karol MKS Truso Elbląg 92 U20 WN -2.9 IV
2 s 4 12.23 ŻURALSKI Michał KS Jeziorak Iława 93 U18 WN -2.9 --
3 s 4 12.48 NAKONIECZNY Łukasz GUKS Asy Dywity # 95 U16 WN -2.9 V
4 s 4 12.72 GROCHECKI Daniel KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -2.9 --
5 s 4 13.34 ĆWIK Wojciech KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -2.9 -- CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/3506/11 2019 1
6 s 4 14.37 SURMA Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN -2.9 -- #
1 s 5 11.59 DUNIN-BORKOWSKI Hubert AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM -0.3 III #
2 s 5 11.75 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -0.3 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/1268/11 2019 2
3 s 5 11.76 MARACHA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -0.3 IV #
4 s 5 11.77 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -0.3 IV B.D. B.D. # 2
5 s 5 12.35 CZEKOŃSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -0.3 --
200 m M
1 s 1 24.72 ROGOWSKI Zbigniew KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN -0.7 -- #
2 s 1 25.72 BANACKI Marcin LKS Lubawa 94 U18 WN -0.7 --
3 s 1 26.02 ZAWACKI Sylwester NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN -0.7 --
4 s 1 27.29 CZUBKOWSKI Damian GUKS Asy Dywity 96 U16 WN -0.7 -- #
5 s 1 28.81 OBUCHOWICZ Krystian GUKS Asy Dywity 97 U14 WN -0.7 -- #
1 s 2 24.00 DUNIN-BORKOWSKI Hubert AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM -0.6 IV #
2 s 2 24.41 MULKITYN Sylwester UKS MOSiR Działdowo 92 U20 WN -0.6 --
3 s 2 25.91 LEMIESZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -0.6 --
300 m M
1 s 1 38.52 ŻURALSKI Michał KS Jeziorak Iława 93 U18 WN --
2 s 1 40.28 ŻURAWSKI Krystian GKS Olimpia Grudziądz # 96 U16 KP IV
3 s 1 41.90 DAWID Bartosz Oskar KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN V B.D. BEZ
4 s 1 42.86 FAFIŃSKI Piotr KS Jeziorak Iława 96 U16 WN --
1 s 2 42.34 KALICZYŃSKI Michał UKS Jedynka Bartoszyce 97 U14 WN V
2 s 2 43.14 SKRZECZ Remigiusz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN --
3 s 2 44.50 GOŁĘBIOWSKI Mateusz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN --
4 s 2 45.30 MATEUSIAK Cezary KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
5 s 2 46.64 STRUCIŃSKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
1 s 3 42.59 STOŻYŃSKI Jakub UKS Gimpas Pasłęk 95 U16 WN -- #
2 s 3 43.49 BOJANOWSKI Radosław UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN --
3 s 3 43.71 WODZYŃSKI Artur UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN --
4 s 3 44.86 KOWALSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -- #
5 s 3 45.43 AUGUSIEWICZ Marcin KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN --
1 s 4 35.85 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -- OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 s 4 36.13 GRZYMKOWSKI Patryk UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN -- B.D. BEZ
3 s 4 39.03 GODLEWSKI Damian MKS Truso Elbląg 94 U18 WN --
4 s 4 40.04 ŁABASZEWSKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV #
5 s 4 42.11 GOLUCH Bartłomiej UKS Gimpas Pasłęk 95 U16 WN V
400 m M
1 s 1 50.71 GRZYMKOWSKI Patryk UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN III B.D. BEZ
2 s 1 52.07 BACZEWSKI Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III #
3 s 1 52.27 ROGOWSKI Zbigniew KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN III #
4 s 1 53.11 SZABLEWSKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
5 s 1 53.65 ADAMSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV #
1 s 2 56.13 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ V WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof # Z/1267/11 2019 2
2 s 2 56.51 ZAWACKI Sylwester NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN --
3 s 2 58.55 FALKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
4 s 2 59.72 CHOMEJ Dawid KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN --
600 m M
1 s 1 1:29.21 GODLEWSKI Damian MKS Truso Elbląg 94 U18 WN --
2 s 1 1:29.78 CHADER Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III
3 s 1 1:31.08 CHMIELIŃSKI Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III #
4 s 1 1:32.97 NIECIECKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV #
5 s 1 1:33.05 ILSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0812/12 2017 3
6 s 1 1:33.23 ZŁOTUCHA Łukasz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN IV
7 s 1 1:38.43 GOŁĘBIOWSKI Mateusz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN V
8 s 1 1:40.24 SKRZECZ Remigiusz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN --
9 s 1 1:40.48 PIWOWAR Cyprian KS Jeziorak Iława 96 U16 WN --
10 s 1 1:40.55 OJRZYŃSKI Patryk MLKS Ostróda 95 U16 WN --
11 s 1 1:40.71 WODZYŃSKI Artur UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN --
12 s 1 1:43.17 MATEUSIAK Cezary KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
13 s 1 1:51.69 RATUSZYŃSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN --
800 m M
1 s 1 1:56.01 ŚWINIARSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN II
2 s 1 2:03.57 PIÓRKOWSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN IV
3 s 1 2:04.45 NAJMOWICZ Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN IV
4 s 1 2:04.66 NAJMOWICZ Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
5 s 1 2:04.80 PSZCZÓŁKOWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2124/11 2018 BEZ
6 s 1 2:05.00 MIEDZIŃSKI Krzysztof MKS Truso Elbląg 92 U20 WN IV
7 s 1 2:06.11 LIPIŃSKI Szymon KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN IV B.D. BEZ
8 s 1 2:10.83 ŚWITAŁA Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -- B.D. BEZ
9 s 1 2:11.34 BEKIER Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V #
10 s 1 2:29.98 ZABIELSKI Miłosz OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ -- #
1000 m M
1 s 1 2:36.62 ZAWACKI Przemysław NKS Nowe Miasto Lubawskie # 92 U20 WN --
2 s 1 2:40.09 WOROBIEC Dawid UKS Jedynka Bartoszyce 90 U23 WN -- #
3 s 1 2:41.90 KONICZ Arkadiusz NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN --
4 s 1 2:45.23 ZIELIŃSKI Paweł KS Jeziorak Iława 95 U16 WN IV
5 s 1 2:51.74 FEDAN Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
6 s 1 2:54.46 CZERWIEŃ Karol MKS Truso Elbląg 95 U16 WN V
7 s 1 3:02.23 GRABOWSKI Mateusz OKLA Ostrołęka # 97 U14 MZ -- #
8 s 1 3:04.21 TAMBOR Michał UKS Mały Jeziorak Iława # 94 U18 WN --
9 s 1 3:10.96 SKOCZYLAS Dawid UKS Jedynka Bartoszyce 97 U14 WN --
10 s 1 3:12.50 ZABIELSKI Dawid OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ -- #
11 s 1 3:17.64 KOZŁOWSKI Bartosz MKS Truso Elbląg # 96 U16 WN --
300 m pł M
1 s 1 41.01 PRZYBYŁEK Bartosz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -- #
2 s 1 45.78 BANACKI Marcin LKS Lubawa 94 U18 WN --
3 s 1 51.39 HUL Adam KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
4x100 m M
1 s 1 43.65 OSTAPIUK Mateusz
ZALEWSKI Karol
OZDARSKI Łukasz
MARACHA Sebastian
KS AZS UWM Olsztyn 93
93
94
94
U18 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
OGONOWSKI Jakub
B.D. B.D.
Z/1268/11
Z/2480/11
2019
2019
2
MM
2
2 s 1 47.57 MISIEWICZ Michał
ŁABASZEWSKI Maciej
NAKONIECZNY Łukasz
BACZEWSKI Mateusz
KS AZS UWM Olsztyn 95
95
95
95
U16 WMZ -- WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof


Z/1267/11
2019
2
3 s 1 48.10 CZEKOŃSKI Karol
SZABLEWSKI Tomasz
GROCHECKI Daniel
ĆWIK Wojciech
KS AZS UWM Olsztyn 93
93
93
94
U18 WMZ --


CZERNIAKOWSKI Wiesław
Z/3506/11
2019
1
4 s 1 56.41 JABŁOŃSKI Kasper
STRUCIŃSKI Maciej
NAKONIECZNY Oskar
AUGUSIEWICZ Marcin
KS AZS UWM Olsztyn 98
97
98
96
U16 WMZ --


Wzwyż M
1 1.95 RUDNICKI Marcin KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II
2 1.95 GABRYEL Dorian RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/4662/11 2014 2
3 1.90 FRĄCZKOWSKI Bartosz KS Jeziorak Iława 91 U20 WN III
4 1.85 DYGAS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM III
5 1.85 PIETRUSZYŃSKI Cezary GKS Olimpia Grudziądz # 96 U16 KP III #
6 1.80 GORGOL Marek KS Jeziorak Iława 94 U18 WN IV
7 1.70 PESTA Jakub KS Jeziorak Iława 95 U16 WN V
8 1.65 CIEŚLIK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN --
9 1.60 WIATROWSKI Jakub KS Jeziorak Iława 94 U18 WN -- HOFMAN Paweł Z/1794/12 2013 4
10 1.60 URBAN Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
11 1.50 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN --
12 1.45 CHECHŁOWSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN --
W dal M
1 6.41 BOGUSZ Marcin AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U23 PM -0.2 III
2 6.28 URBAN Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -1.0 IV
3 6.22 MULKITYN Sylwester UKS MOSiR Działdowo 92 U20 WN -1.3 IV
4 5.52 CZEKOŃSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -0.7 --
5 5.28 CHECHŁOWSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN -0.3 --
6 5.09 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN -0.3 --
7 5.05 BOJANOWSKI Radosław UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN -0.1 --
8 5.02 KISIEL Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN 0.0 --
9 3.78 PIETRZYK Michał KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN -0.8 --
10 3.76 OLSZEWSKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -0.5 --
11 3.68 KRET Bartosz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 98 U14 WN -0.3 -- #
Kula (4) M
1 11.92 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN V BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
2 10.06 SMIRNOW Kacper PKS Gwardia Szczytno 97 U14 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz 5
Kula (5) M
1 15.85 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4693/11 2019 M
2 15.13 MUCZYŃ Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN II
3 11.80 KLEPACKI Jacek KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
4 11.37 ŻYGIELEWICZ Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
5 10.74 MILEWSKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
Kula (6) M
1 17.47 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno 92 U20 WN I BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4692/11 2015 1
2 15.95 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4691/11 2018 2
3 15.46 ŚWIRSKI Dawid CWKS Vęgoria Węgorzewo 92 U20 WN II
4 14.08 PIAZDECKI Bartłomiej PKS Gwardia Szczytno 93 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4694/11 2012 1
5 12.72 LEWCZUK Jarosław KS Jeziorak Iława 92 U20 WN IV
Dysk (1) M
1 39.54 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN IV BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
2 24.08 SMIRNOW Kacper PKS Gwardia Szczytno 97 U14 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz 5
Dysk (1.5) M
1 43.80 KLEPACKI Jacek KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN III
2 42.65 MUCZYŃ Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN III
3 40.54 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 U18 WN III BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4691/11 2018 2
4 33.49 ŻYGIELEWICZ Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
5 26.51 KISIEL Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
6 25.20 MILEWSKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
7 23.37 ŁUŻYŃSKI Kamil LKS Lubawa 94 U18 WN --
Dysk (1.75) M
1 43.26 PIAZDECKI Bartłomiej PKS Gwardia Szczytno 93 U18 WN III BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4694/11 2012 1
2 40.42 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno 92 U20 WN III BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4692/11 2015 1
3 34.52 MULKITYN Sylwester UKS MOSiR Działdowo 92 U20 WN IV
4 31.73 BOROWICZ-SKONIECZNY Sławomir KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN --
Oszczep (600) M
1 25.29 KRET Bartosz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 98 U14 WN -- #
Oszczep (700) M
1 43.85 PIĄTKOWSKI Radomir KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
2 41.13 ŁUŻYŃSKI Kamil LKS Lubawa 94 U18 WN --
3 33.56 KISIEL Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
Oszczep (800) M
1 56.34 SZCZEBIOT Karol LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 81 Sen WN II #
2 45.56 RANT Kamil MOS Zatoka Braniewo 92 U20 WN IV
3 45.47 MULKITYN Sylwester UKS MOSiR Działdowo 92 U20 WN IV
4 39.48 PIĄTKOWSKI Bartłomiej KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.4013640880585 sekund