Chorzów 25.04.2010
Mityng Otwarcia Sezonu
100 m K
1 s 1 12.60 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP 0.0 II KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
2 s 1 13.15 ¦WIECA Katarzyna UKS-MOS Opole 92 U20 OP 0.0 III B.D. B.D. BEZ
3 s 1 13.31 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP 0.0 -- JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M
4 s 1 13.40 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP 0.0 IV OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
5 s 1 13.55 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL 0.0 IV #
6 s 1 14.01 SADLAK Alicja UKS-MOS Opole 96 U16 OP 0.0 V
1 s 2 13.52 GRUSZKA Izabela UKS Czwórka Żory 95 U16 SL +0.1 IV #
2 s 2 13.56 LEWICKA Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL +0.1 IV
3 s 2 13.82 KRASOŃ Marta MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL +0.1 V
4 s 2 14.05 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA +0.1 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
5 s 2 14.12 RICHTER Sylwia MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL +0.1 -- #
6 s 2 14.70 DUDZIK Magdalena MUKS Gim 2 Nysa 98 U14 OP +0.1 --
1 s 3 14.24 KOWALSKA Natalia TS AKS Chorzów 96 U16 SL 0.0 V PILAREK Sławomir 4
2 s 3 14.40 KOZIARSKA Iga TS AKS Chorzów 95 U16 SL 0.0 V
3 s 3 14.44 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL 0.0 V PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
4 s 3 14.75 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir
5 s 3 14.88 LOREK Angelika TS AKS Chorzów 95 U16 SL 0.0 --
6 s 3 15.62 KOZIELSKA Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL 0.0 --
1 s 4 13.56 MYSZOR Karolina MOSM Tychy 94 U18 SL +0.3 IV #
2 s 4 13.69 CZARNOWSKA Katarzyna UKS-MOS Opole # 95 U16 OP +0.3 IV
3 s 4 13.90 HOŁYK Weronika MOSM Tychy 96 U16 SL +0.3 V
4 s 4 14.11 SZEWCZYK Angelika MKS-MOS Katowice 94 U18 SL +0.3 --
5 s 4 14.52 SZPYRA Martina TS AKS Chorzów 95 U16 SL +0.3 --
6 s 4 14.79 SOLORZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL +0.3 -- #
7 s 4 15.51 SALETRA Alicja MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL +0.3 --
200 m K
1 s 1 25.26 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +0.4 II B.D. # Z/3660/11 2019 M
2 s 1 26.69 ŁUKASIK Magdalena MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL +0.4 III #
3 s 1 26.82 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA +0.4 III B.D. # 3
4 s 1 27.10 BUCZKOWICZ Aleksandra MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL +0.4 III
5 s 1 27.45 GRUSZKA Izabela UKS Czwórka Żory 95 U16 SL +0.4 IV #
6 s 1 29.58 POCZEKAJSKA Lidia MUKS Gim 2 Nysa 89 U23 OP +0.4 --
1 s 2 28.00 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL +0.1 IV #
2 s 2 28.44 KASPEREK Oliwia MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL +0.1 IV
3 s 2 28.59 MAZURKIEWICZ Ewa MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL +0.1 V
4 s 2 28.87 ANTONOWICZ Agnieszka LUKS Podium Kup 94 U18 OP +0.1 -- #
5 s 2 29.88 FILA Anna MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL +0.1 V
1 s 3 28.66 NAGENGAST Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL +1.0 --
2 s 3 28.79 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL +1.0 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
3 s 3 30.02 BADACZEWSKA Beata MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL +1.0 V
4 s 3 30.91 WARDENCKA Kamila LLKS Bielawianka 94 U18 DS +1.0 --
5 s 3 31.12 PATYK Agnieszka TS AKS Chorzów 92 U20 SL +1.0 -- PILAREK Sławomir B.D. B.D. Z/0983/11 2011 BEZ
300 m K
1 s 1 41.79 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M
2 s 1 42.03 ¦WIECA Katarzyna UKS-MOS Opole 92 U20 OP -- B.D. B.D. BEZ
3 s 1 42.29 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -- B.D. B.D. 1
4 s 1 42.83 BRANDYK Iwona TS AKS Chorzów 94 U18 SL -- ZIEMBA Dariusz # Z/3235/11 2017 3
5 s 1 44.62 PUTOŃ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL III B.D.
6 s 1 44.97 ¦LEZIONA Damiana AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP --
1 s 2 44.42 GÓRSKA Ewelina UKS-MOS Opole 95 U16 OP III #
2 s 2 44.65 MATUSZKA Anna LKS Pogórze Skoczów 92 U20 SL --
3 s 2 45.02 KURPAS Agnieszka TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL IV B.D. B.D.
4 s 2 45.42 MYNTE Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS IV B.D. 2
5 s 2 45.73 MORMUL Joanna MULKS Juvenia Głuchołazy # 96 U16 OP IV #
6 s 2 47.96 ŻUREK Ewelina UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL V
1 s 3 44.72 SIWCZYK Angelika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL III #
2 s 3 45.04 LE¦NIK Katarzyna TS AKS Chorzów 94 U18 SL --
3 s 3 45.45 KOCHANA Anna TS AKS Chorzów 94 U18 SL --
4 s 3 47.40 RICHTER Sylwia MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL -- #
5 s 3 48.50 DROZDOWSKA Marta TS AKS Chorzów 95 U16 SL V
6 s 3 48.66 KULMA Patrycja UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL --
1 s 4 47.37 ADAMIK Sylwia LKS Pogórze Skoczów 94 U18 SL --
2 s 4 47.67 BULANDRA Kinga LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL V
3 s 4 48.32 KAŁA Aleksandra MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
4 s 4 50.86 PIˇTEK Magdalena MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
5 s 4 51.65 KOŁODZIEJCZYK Zofia LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL --
1 s 5 46.00 KOCHAŃSKA Kaja KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -- B.D. BEZ
2 s 5 47.93 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 98 U14 SL V #
3 s 5 48.58 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice # 97 U14 SL -- BONK Stanisław B.D. Z/0951/13 2018 3
4 s 5 51.73 SZCZEPAŃSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL --
5 s 5 53.89 GŁUPCZYK Karolina MKS Czechowice-Dziedzice # 98 U14 SL -- #
1 s 6 46.07 CZARNOWSKA Katarzyna UKS-MOS Opole # 95 U16 OP IV
2 s 6 48.91 GODULA Klaudia TS AKS Chorzów 96 U16 SL --
3 s 6 49.35 JEDYNAK Blanka TS AKS Chorzów 96 U16 SL --
4 s 6 52.18 KWA¦NIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U12 SL -- HOMA Wioleta B.D. # Z/0362/15 2019
5 s 6 52.99 CZUPAŁA Klaudia TS AKS Chorzów 96 U16 SL --
6 s 6 55.63 NAWALANIEC Anna TS AKS Chorzów 96 U16 SL --
1 s 7 43.19 WAŻNA Izabela MOSM Tychy 91 U20 SL -- B.D. B.D. BEZ
2 s 7 46.91 HAŁAS Karolina LUKS Zabrzeg 95 U16 SL V
3 s 7 47.16 GRUSZECKA Marta LUKS Zabrzeg 96 U16 SL V
4 s 7 47.34 BAJGER Dominika LUKS Zabrzeg 95 U16 SL V
5 s 7 50.48 SIKORA Sandra TS AKS Chorzów 96 U16 SL --
600 m K
1 s 1 1:37.34 WRÓBLEWSKA Wioletta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP --
2 s 1 1:38.17 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL -- B.D. PASZTA Wiesław 1
3 s 1 1:38.98 SKIBIEWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 93 U18 SL --
4 s 1 1:40.46 KOZOK Aleksandra TS AKS Chorzów 93 U18 SL -- ZIEMBA Dariusz Z/3209/11 2013 2
5 s 1 1:40.67 PASEK Magdalena TS AKS Chorzów # 90 U23 SL -- ZIEMBA Dariusz # Z/2957/11 2019 1
6 s 1 1:41.71 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. # Z/2441/11 2019 1
7 s 1 1:42.34 MOCHNIA Monika AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL -- B.D. # 2
8 s 1 1:42.37 GIELATA Marlena AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL -- #
9 s 1 1:45.80 SICIŃSKA Alicja UKS Czwórka Żory 94 U18 SL -- #
10 s 1 1:45.97 SZCZUREK Alicja UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL -- B.D. 3
11 s 1 1:50.11 KONIECZNA Ewelina TS AKS Chorzów 94 U18 SL -- ZIEMBA Dariusz Z/3208/11 2012 4
1 s 2 1:43.20 WĘGLER Marta AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -- B.D. B.D. # BEZ
2 s 2 1:44.41 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95 U16 OP IV
3 s 2 1:44.59 SZCZYPKA Hanna UKS Czwórka Żory 96 U16 SL IV #
4 s 2 1:46.16 BALIŃSKA Ewelina MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
5 s 2 1:46.36 ŻURAWSKA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 92 U20 SL --
6 s 2 1:47.85 LENERT Natalia MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
7 s 2 1:48.83 MATACZYŃSKA Anna UKS Olimpia Zabrze # 87 Sen SL -- B.D. 3
8 s 2 1:51.00 ZUGA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL --
9 s 2 1:51.47 KI¦LUK Elżbieta UKS Czwórka Żory 92 U20 SL --
10 s 2 1:52.31 SZYMURA Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
11 s 2 1:54.78 NOWAK Daria UKS Czwórka Żory 95 U16 SL --
1 s 3 1:46.51 ŻUKOWSKA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL V
2 s 3 1:47.19 MALINOWSKA Natalia KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -- #
3 s 3 1:47.82 JANICKA Laura KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -- #
4 s 3 1:51.27 STACHERA Joanna UKS-MOS Opole 96 U16 OP -- B.D. # BEZ
5 s 3 1:52.43 PIEGZA Monika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
6 s 3 1:53.40 DˇBROWSKA Dorota UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL --
7 s 3 1:53.69 KOSZ Monika AZS UMCS Lublin # 94 U18 LU -- B.D. # 3
8 s 3 1:54.57 PRZEMYK Kamila LUKS Zabrzeg 95 U16 SL --
9 s 3 1:56.04 BRAUN Anna UKS Olimpia Zabrze # 96 U16 SL --
10 s 3 1:57.27 PERDEK Agnieszka LUKS Podium Kup 95 U16 OP --
11 s 3 1:59.87 PUSTUŁ Katarzyna MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
12 s 3 2:00.50 WOJCIECHOWSKA Paulina UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL --
13 s 3 2:02.64 KRASOŃ Anna UKS Olimpia Zabrze # 96 U16 SL --
1 s 4 1:47.79 JUSZCZYK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL V #
2 s 4 1:51.51 SU¦ Paulina TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- B.D. BEZ
3 s 4 1:54.32 DˇBROWSKA Renata UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL --
4 s 4 1:56.23 ¦LIWIŃSKA Magdalena MUKS Gim 2 Nysa 96 U16 OP --
5 s 4 2:00.03 JASKÓŁKA Kinga KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
6 s 4 2:04.38 IŁCZYK Paulina UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
7 s 4 2:11.83 DUDA Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
8 s 4 2:25.50 WODARSKA Santia UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL --
1000 m K
1 s 1 3:00.10 LAMPART Anna MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL --
2 s 1 3:03.56 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -- MIREK Wacław # Z/1926/11 2019 1
3 s 1 3:05.11 PIOTRKOWSKA Agnieszka UKS-MOS Opole 93 U18 OP -- B.D. 4
4 s 1 3:05.67 LUBSZCZYK Izabela UKS Czwórka Żory 91 U20 SL -- #
5 s 1 3:08.74 UCIECHOWSKA-RUZIK Teresa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 87 Sen OP --
6 s 1 3:10.01 BIAŁKOWSKA Ewelina MUKS Gim 2 Nysa 91 U20 OP --
7 s 1 3:10.38 CZAIŃSKA Izabela UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL III
8 s 1 3:10.48 MOJ Amelia MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL --
9 s 1 3:12.07 GĘGA Monika KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA --
10 s 1 3:12.65 TOMCZYK Monika UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL -- #
11 s 1 3:26.41 BARKA Martyna TS AKS Chorzów 92 U20 SL -- B.D. 3
1 s 2 3:07.92 BAJOR Roksana MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL -- #
2 s 2 3:08.28 ZIMNICKA Marta niest. Kraków # 85 Sen MA --
3 s 2 3:18.23 RYBAK Martyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA --
4 s 2 3:18.35 GAŻEŁ Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -- KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
5 s 2 3:19.33 JANIK Marcela UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL IV
6 s 2 3:20.12 GAMBUSZ Agata MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
7 s 2 3:25.14 BORYCKA Winona UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL V
8 s 2 3:25.47 KOWALCZYK Natalia MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL --
9 s 2 3:28.94 WEJMAN Nicola UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL V
10 s 2 3:39.04 PAWLAK Patrycja UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
11 s 2 3:52.72 PUZIO Katarzyna UKS-MOS Opole 96 U16 OP --
2000 m K
1 s 1 7:03.49 WINNICKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- B.D. # 3
2 s 1 7:06.08 DZIEDZIŃSKA Daria MUKS Gim 2 Nysa 92 U20 OP -- #
100 m pł MŁ K
1 s 1 16.48 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL -0.4 III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
3 s 1 19.09 FISZER Monika TS AKS Chorzów 95 U16 SL -0.4 --
100 m pł J MŁ K
2 s 1 17.13 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL -0.4 IV PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ
Wzwyż K
1 1.50 ANTONOWICZ Agnieszka LUKS Podium Kup 94 U18 OP IV #
2 1.50 MAJ Agnieszka UKS-MOS Opole 92 U20 OP IV
3 1.45 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA IV B.D. # 3
4 1.45 GÓRSKA Ewelina UKS-MOS Opole 95 U16 OP IV #
5 1.40 BERETA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS --
Tyczka K
1 3.60 CYGANEK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS I #
2 3.20 MOLEK Aneta MKS Ustroń 94 U18 SL II
3 3.20 CYGANEK Monika MKS Ustroń 94 U18 SL II
4 2.80 MOLEK Magdalena MKS Ustroń 90 U23 SL III #
5 2.80 KRYSTA Natalia MKS Ustroń 95 U16 SL III
6 2.60 LEDERER Paulina MKS Ustroń 97 U14 SL IV
W dal K
  4.32 LEWICKA Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL +0.9 --
1 5.46 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +0.1 II B.D. # Z/3660/11 2019 M
2 5.11 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA +1.2 III ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
3 5.07 SADO Joanna UKS-MOS Opole 92 U20 OP -1.0 IV B.D. 3
4 5.01 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP +0.2 IV OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
5 4.87 SADLAK Alicja UKS-MOS Opole 96 U16 OP 0.0 IV
6 4.84 NAJDROWSKA Paulina MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL +0.5 IV
7 4.80 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP 0.0 IV KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
8 4.62 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL 0.0 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
9 4.35 LEWICKA Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL +2.5 --
10 4.35 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 92 U20 SL -1.0 -- ZIEMBA Dariusz # Z/3238/11 2019 3
11 4.21 ZAGRODNIK Joanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL +0.3 -- B.D. # BEZ
12 4.19 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir
13 4.12 CAREWICZ Sandra TS AKS Chorzów 96 U16 SL 0.0 --
14 4.12 SIEMBIGA Dominika TS AKS Chorzów 96 U16 SL +1.5 --
15 4.08 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL +1.3 -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
16 4.05 PATYK Agnieszka TS AKS Chorzów 92 U20 SL +1.1 -- PILAREK Sławomir B.D. B.D. Z/0983/11 2011 BEZ
17 4.03 KRASOŃ Marta MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL 0.0 --
18 4.02 BLACH Daria TS AKS Chorzów 94 U18 SL +0.8 --
19 3.40 KASPRZYK Martyna MOSM Tychy 97 U14 SL 0.0 --
20 3.37 WOŁC Wiktoria TS AKS Chorzów 95 U16 SL -0.4 --
21 3.23 WARDENCKA Kamila LLKS Bielawianka 94 U18 DS 0.0 --
22 2.79 KOWALSKA Natalia TS AKS Chorzów 96 U16 SL +0.8 -- PILAREK Sławomir 4
Kula (3) K
1 9.92 BˇK Weronika UKS-MOS Opole 96 U16 OP IV
2 9.68 RICHTER Miriam GKS Piast Gliwice 95 U16 SL V
3 8.93 MANIURA Katarzyna MKS-MOS Katowice 95 U16 SL V
4 8.72 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
5 5.65 WOŁC Wiktoria TS AKS Chorzów 95 U16 SL --
Kula (4) K
1 10.35 ¦WIĘCZYK Natalia LKS Pogórze Skoczów 93 U18 SL III #
2 9.58 ZEMAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA IV B.D. BEZ
3 9.32 NORAS Maria MKS-MOS Katowice # 94 U18 SL IV B.D. BEZ
4 8.62 KITAJEWSKA Daria AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL -- B.D. # 3
5 8.53 JASTRZĘBSKA Kamila UKS-MOS Opole 94 U18 OP --
6 7.20 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL -- #
Dysk (0.75) K
1 27.66 BˇK Weronika UKS-MOS Opole 96 U16 OP V
Dysk (1) K
1 32.59 TURKIEWICZ Małgorzata LLKS Bielawianka 92 U20 DS III
2 33.04 NORAS Maria MKS-MOS Katowice # 94 U18 SL III B.D. BEZ
Młot (3) K
1 39.44 KOKOWSKA Aleksandra O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP IV B.D. PAWLAK Przemysław # , Z/3234/11 , 2019 1
2 36.75 BˇK Weronika UKS-MOS Opole 96 U16 OP IV
Młot (4) K
1 40.04 NORAS Maria MKS-MOS Katowice # 94 U18 SL III B.D. BEZ
Oszczep (600) K
1 23.50 KRYSKA Anna MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
1 27.23 STOLARSKA Magdalena WKS ¦l±sk Wrocław # 94 U18 DS -- #
1 34.32 SADO Joanna UKS-MOS Opole 92 U20 OP IV B.D. 3
1 34.94 KADUK Sandra TS AKS Chorzów 88 U23 SL III GRZESIK Zygmunt Z/3233/11 2011 BEZ
2 21.77 STRZELCZYK Karolina TS AKS Chorzów 93 U18 SL --
2 28.43 TURKIEWICZ Małgorzata LLKS Bielawianka 92 U20 DS --
100 m M
1 s 1 10.6 r ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +3.9 -- B.D. # 1
2 s 1 10.7 r KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +3.9 -- STANISLAWSKI Krzysztof # 1
3 s 1 11.1 r PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL +3.9 -- #
4 s 1 11.3 r SZAPOWAŁ Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP +3.9 --
5 s 1 11.5 r DRABICKI Konrad MKS Tempo Kęty 91 U20 MA +3.9 -- #
6 s 1 11.7 r WAŁTOSZ Przemysław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +3.9 -- #
1 s 2 11.54 NOCOŃ Konrad LUKS Zabrzeg 93 U18 SL +0.1 III
2 s 2 11.71 SAMBORSKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.1 III
3 s 2 11.95 POLOCZEK Kamil UKS Czwórka Żory 89 U23 SL +0.1 --
4 s 2 11.99 SERAFIN Aleksander TS AKS Chorzów 95 U16 SL +0.1 IV
5 s 2 12.18 WOSZCZYŃSKI Damian TS AKS Chorzów # 90 U23 SL +0.1 -- CZECH Klaus # Z/3222/11 2011 BEZ
6 s 2 12.50 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP +0.1 -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019
1 s 3 12.17 SZWED Jacek UKS-MOS Opole 95 U16 OP +1.1 IV
2 s 3 12.20 CIE¦LA Przemysław LKS Brzezina Osiek # 94 U18 MA +1.1 IV #
3 s 3 12.31 FOLKERT Michał MOSM Tychy 93 U18 SL +1.1 --
4 s 3 12.36 JUSZCZYK Maciej MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL +1.1 V #
5 s 3 12.45 KULIK Bartłomiej LLKS Bielawianka 93 U18 DS +1.1 -- CIERPIAŁ Andrzej BEZ
6 s 3 12.58 LIPKA Mateusz UKS Czwórka Żory 93 U18 SL +1.1 --
1 s 4 12.01 GÓRKIEWICZ Michał LKS Kłos Olkusz 93 U18 MA +4.0 IV MENTLEWICZ Janusz B.D. # Z/5177/11 2016 BEZ
2 s 4 12.13 JEDYŃSKI Szymon LUKS Zabrzeg 97 U14 SL +4.0 IV #
3 s 4 12.42 DUSZYŃSKI Kajetan AZS ŁódĽ # 95 U16 LD +4.0 V WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2019 M
4 s 4 12.51 PAJDZIK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL +4.0 V
5 s 4 12.66 DOLATA Tomasz MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL +4.0 V
1 s 5 11.65 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL +0.1 III B.D. BEZ
2 s 5 11.80 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +0.1 IV
3 s 5 13.08 MAKOWSKI Marcin TS AKS Chorzów 94 U18 SL +0.1 --
4 s 5 13.23 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL +0.1 -- B.D. B.D. B.D. # Z/0972/11 2019
5 s 5 13.34 MORAWA Przemysław LKS Brzezina Osiek # 96 U16 MA +0.1 --
6 s 5 14.97 SANCAKLI Denis MUKS Gim 2 Nysa 97 U14 OP +0.1 -- #
1 s 6 12.63 BOROŃ Sergiusz MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL +0.2 V
2 s 6 13.16 NOWAK Piotr TS AKS Chorzów 96 U16 SL +0.2 --
3 s 6 13.63 FUCHS Grzegorz TS AKS Chorzów 96 U16 SL +0.2 -- #
4 s 6 14.64 ŁUCZAK Dominik MOSM Tychy 97 U14 SL +0.2 --
5 s 6 15.51 SŁABECKI Waldemar MUKS Gim 2 Nysa 97 U14 OP +0.2 --
1 s 7 14.45 WROŻYNA Adam TS AKS Chorzów 96 U16 SL +2.5 --
2 s 7 14.76 ISKRA Patryk MKS Ekonomik Nysa # 97 U14 OP +2.5 -- SATORA Jan # BEZ
3 s 7 16.49 PAWELEC Kamil MUKS Gim 2 Nysa # 97 U14 OP +2.5 --
200 m M
1 s 1 22.57 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -0.2 II STANISLAWSKI Krzysztof # 1
2 s 1 23.09 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP -0.2 III
3 s 1 23.29 NOCOŃ Konrad LUKS Zabrzeg 93 U18 SL -0.2 III
4 s 1 24.09 PIOTROWIAK Kamil GKS Piast Gliwice 93 U18 SL -0.2 IV
5 s 1 24.25 POLOCZEK Kamil UKS Czwórka Żory 89 U23 SL -0.2 --
6 s 1 24.63 CIE¦LA Przemysław LKS Brzezina Osiek # 94 U18 MA -0.2 -- #
1 s 2 23.29 FIAŁA Adam MKS-MOSM Bytom 91 U20 SL -1.0 III #
2 s 2 25.23 GÓRKIEWICZ Michał LKS Kłos Olkusz 93 U18 MA -1.0 -- MENTLEWICZ Janusz B.D. # Z/5177/11 2016 BEZ
3 s 2 25.30 KULIK Bartłomiej LLKS Bielawianka 93 U18 DS -1.0 -- CIERPIAŁ Andrzej BEZ
4 s 2 26.09 LIPKA Mateusz UKS Czwórka Żory 93 U18 SL -1.0 --
5 s 2 26.20 DOBOSZ Piotr GKS Piast Gliwice 96 U16 SL -1.0 --
6 s 2 26.81 PIASNY Rafał GKS Piast Gliwice 96 U16 SL -1.0 --
1 s 3 23.08 SAMBORSKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.1 III
2 s 3 23.20 DRABICKI Konrad MKS Tempo Kęty 91 U20 MA +1.1 III #
3 s 3 23.90 MARZEC Grzegorz MKS Tempo Kęty 93 U18 MA +1.1 IV
4 s 3 24.02 SERAFIN Aleksander TS AKS Chorzów 95 U16 SL +1.1 IV
5 s 3 27.24 MARKIEL Rafał MKS Tempo Kęty 96 U16 MA +1.1 --
300 m M
1 s 1 35.99 SZAPOWAŁ Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP --
2 s 1 36.32 WAŁTOSZ Przemysław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- #
3 s 1 36.71 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL -- #
4 s 1 37.06 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP --
5 s 1 37.81 WOSZCZYŃSKI Damian TS AKS Chorzów # 90 U23 SL -- CZECH Klaus # Z/3222/11 2011 BEZ
6 s 1 38.09 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP --
1 s 3 36.02 MUCHA Arkadiusz MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL -- #
2 s 3 36.39 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -- B.D. BEZ
3 s 3 36.66 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U18 SL -- RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
4 s 3 38.47 MATYSEK Krzysztof TS AKS Chorzów 88 U23 SL -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3210/11 2016 BEZ
5 s 3 38.61 ABRAMOWICZ Jacek UKS Olimpia Zabrze # 91 U20 SL -- B.D. BEZ
6 s 3 39.20 DUSZYŃSKI Kajetan AZS ŁódĽ # 95 U16 LD IV WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2019 M
1 s 4 39.39 WĘGLER Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL IV B.D. BEZ
2 s 4 39.73 FOLKERT Michał MOSM Tychy 93 U18 SL --
3 s 4 40.12 GERLICH Grzegorz UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL IV
4 s 4 42.37 KURASZ Daniel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
5 s 4 42.75 KLUSZCZYŃSKI Michał UKS Olimpia Zabrze # 96 U16 SL --
6 s 4 47.79 ŁUCZAK Dominik MOSM Tychy 97 U14 SL --
1 s 5 40.32 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL IV
2 s 5 41.54 MOŻDŻONEK Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
3 s 5 41.68 HAŁAT Robert TS AKS Chorzów 94 U18 SL --
4 s 5 43.03 NOGLIK Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL -- #
5 s 5 46.90 STANKIEWICZ Kamil TS AKS Chorzów 96 U16 SL --
1 s 6 38.79 GUT Paweł KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -- KOLODZIEJ Roman BEZ
2 s 6 39.59 HUJDUS Dominik KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -- KOLODZIEJ Roman BEZ
3 s 6 43.72 ¦LÓSARZ Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
4 s 6 44.28 FURTOK Dominik MKS Iskra Pszczyna 98 U14 SL -- #
5 s 6 45.52 DASZEK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL --
1 e 2 36.22 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -- B.D. # 1
2 e 2 37.27 WIˇCEK Paweł MOSM Tychy 93 U18 SL --
3 e 2 37.41 ZAJAC Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL --
4 e 2 38.23 SADLAK Michał UKS-MOS Opole 92 U20 OP --
5 e 2 39.10 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019
6 e 2 39.99 DOLATA Tomasz MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL IV
600 m M
1 s 1 1:22.76 KAMIŃSKI Szymon MKS Iskra Pszczyna 88 U23 SL -- B.D. # 3
2 s 1 1:23.06 WRÓBEL Patryk WKS ¦l±sk Wrocław # 94 U18 DS --
3 s 1 1:24.06 UCIECHOWSKI Marcin LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie # 88 U23 WP -- B.D. # Z/3364/11 2019 BEZ LDK!
4 s 1 1:24.10 PATERAK Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- #
5 s 1 1:25.24 GÓRALCZYK Daniel UKS Olimpia Zabrze # 88 U23 SL --
6 s 1 1:25.46 GARCZARCZYK Tomasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 90 U23 SL -- B.D. BEZ
7 s 1 1:26.16 MACJON Marcin MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP --
8 s 1 1:26.41 MILEWSKI Marek TS AKS Chorzów 92 U20 SL -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3237/11 2014 BEZ
9 s 1 1:26.89 KUBIAK Mariusz UKS Czwórka Żory 91 U20 SL -- KRUPA Iwona # Z/3778/11 2019 2
10 s 1 1:28.15 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków # 87 Sen MA -- KOLODZIEJ Roman 2
11 s 1 1:28.78 KUBAT Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL -- B.D. B.D. 2
12 s 1 1:29.17 SIKORSKI Marek UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL --
13 s 1 1:29.45 KLUSZCZYŃSKI Artur UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL -- B.D. # BEZ
14 s 1 1:38.48 KULIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL --
1 s 2 1:26.42 JANIK Krzysztof MUKS Gim 2 Nysa 90 U23 OP -- B.D. 2
2 s 2 1:26.46 RDZANEK Jakub LUKS Zabrzeg 93 U18 SL -- #
3 s 2 1:27.08 DURKALEC Marcin LUKS Zabrzeg 93 U18 SL --
4 s 2 1:27.11 BRZˇKALIK Patryk UKS Czwórka Żory 94 U18 SL -- B.D. # 3
5 s 2 1:28.05 PRZYBYCIEŃ Radosław UKS Olimpia Zabrze # 89 U23 SL -- B.D. BEZ
6 s 2 1:28.39 POPCZYK Jakub UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL --
7 s 2 1:30.86 KOCZUR Eryk MKS Tempo Kęty 94 U18 MA --
8 s 2 1:31.37 TŁU¦CIK Damian UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL --
9 s 2 1:31.51 HAJOK Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL III
10 s 2 1:31.64 FALEJCZYK Mateusz TS AKS Chorzów # 94 U18 SL -- CZECH Klaus Z/0984/11 2015 BEZ
11 s 2 1:32.02 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL -- B.D. B.D. B.D. # Z/0972/11 2019
12 s 2 1:32.55 DUDKIEWICZ Przemysław MKS-MOS Katowice 95 U16 SL IV
13 s 2 1:33.31 CZUPAŁA Martin UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL -- B.D. # 2
14 s 2 1:37.14 DUDEK Paweł MKS-MOS Katowice 93 U18 SL --
1 s 3 1:33.38 KAJSTURA Krzysztof LUKS Zabrzeg 95 U16 SL IV
2 s 3 1:44.27 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -- B.D. 2
3 s 3 1:35.31 KRAUT Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL V B.D. # BEZ
4 s 3 1:36.17 CHWIST Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL V
5 s 3 1:37.12 DEHN Mateusz MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
6 s 3 1:37.31 JĘDRUSIK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza # 95 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/0977/11 4
7 s 3 1:42.66 FALIŃSKI Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL --
8 s 3 1:42.87 ZIEMBA Maciej TS AKS Chorzów 96 U16 SL -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/0149/12 2019 2
9 s 3 1:45.01 KUCHARCZYK Mateusz MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
10 s 3 1:46.65 WAWRZYNIAK Kamil MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
11 s 3 1:46.76 KRAUZE Filip MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL -- B.D. BEZ
12 s 3 1:49.60 GRABOWSKI Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL -- #
13 s 3 1:56.25 BEDNAREK Ireneusz TS AKS Chorzów 95 U16 SL --
1000 m M
1 s 1 2:24.10 CZAPIEWSKI Paweł LKS Lubusz Słubice 78 Sen LB --
2 s 1 2:24.80 JÓ¬WIAK Łukasz AZS-AWF Warszawa # 83 Sen MZ --
3 s 1 2:26.28 PASEK Damian TS AKS Chorzów # 85 Sen SL -- B.D. Z/2342/11 2019 3
4 s 1 2:33.44 GRESCHUTZ Thomas LUKS Azymek Zdzieszowice # 92 U20 OP -- B.D. BEZ
5 s 1 2:35.54 DUDEK Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP --
6 s 1 2:35.89 MODRZEJEWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL -- GAJEWSKI Wojciech # Z/2446/11 2015 2
7 s 1 2:38.93 PACUŁA Bartosz TS AKS Chorzów # 92 U20 SL -- CZECH Klaus Z/0985/11 2012 3
8 s 1 2:48.57 SZAFARCZYK Marcin LKS Pogórze Skoczów 90 U23 SL -- B.D. B.D. BEZ
9 s 1 2:42.04 GAMŻA Maciej MKS Iskra Pszczyna 94 U18 SL --
1 s 2 2:42.06 RYSZKA Dariusz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL -- B.D. B.D. # BEZ
2 s 2 2:45.66 BUKAŁA Dawid SPLA Tychy # 94 U18 SL -- WDOWIAK Szymon # Z/0395/11 2017 BEZ
3 s 2 2:47.07 RUSZAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP -- B.D. MARCINÓW Ryszard # , Z/3651/11 , 2019 1
4 s 2 2:49.17 GOŁOMBEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL --
5 s 2 2:50.39 WANKIEWICZ Tomasz TS AKS Chorzów # 91 U20 SL -- CZECH Klaus Z/3220/11 2011 BEZ
6 s 2 2:50.84 GRUBIAK Bartosz MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP --
8 s 2 2:52.62 WÓJCIK Bartłomiej MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
9 s 2 2:53.67 SZKODA Dawid LUKS Azymek Zdzieszowice # 95 U16 OP V
10 s 2 2:57.04 MACIEJCZYK Przemysław MULKS Juvenia Głuchołazy 95 U16 OP V
11 s 2 2:57.65 SUCHANEK Rafał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
1 s 3 2:50.92 MICHALAK Łukasz LUKS Azymek Zdzieszowice # 96 U16 OP V ANTOSIAK Tomasz # Z/0852/12 2014 BEZ
2 s 3 2:51.18 RAJCA Kamil KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
3 s 3 2:56.84 NIEMIEC Daniel MUKS Gim 2 Nysa 95 U16 OP V
4 s 3 2:56.97 MUZYKA Mariusz MUKS Gim 2 Nysa 95 U16 OP V
5 s 3 2:59.45 WYSOCKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
6 s 3 3:01.38 KRUPPA Patryk MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
7 s 3 3:05.71 GÓRSKI Tomasz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL --
8 s 3 3:07.56 GAWENDA Łukasz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL --
9 s 3 3:11.43 MODRZEJEWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL -- #
10 s 3 3:13.01 MUZYKA Jarosław MUKS Gim 2 Nysa 96 U16 OP --
2000 m M
1 s 1 5:42.32 CZAPLA Piotr UKS Olimpia Zabrze # 90 U23 SL -- GAJEWSKI Wojciech B.D. # Z/2436/11 2017 2
2 s 1 5:42.88 FILIPIAK Michał LUKS Azymek Zdzieszowice # 91 U20 OP -- #
3 s 1 5:48.26 SLADEK Dominik UKS Olimpia Zabrze # 88 U23 SL -- B.D. # 3
4 s 1 5:50.36 MATNER Paweł KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -- #
5 s 1 5:52.96 KLIMCZAK Mikołaj WKS ¦l±sk Wrocław # 92 U20 DS -- B.D. 2
Wzwyż M
1 1.75 ZARĘBA Krystian TS AKS Chorzów 92 U20 SL IV STAWOWY Andrzej Z/3951/11 2011 4
2 1.65 POLEWKO Dominik TS AKS Chorzów 93 U18 SL -- STAWOWY Andrzej BONK Stanisław BEZ
3 1.60 MIKOŁAJCZYK Michał TS AKS Chorzów 95 U16 SL --
4 1.60 KRYCA Bartosz TS AKS Chorzów 95 U16 SL --
5 1.55 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL --
Tyczka M
1 4.40 KŁODA Michał MKS Ustroń 93 U18 SL II
2 3.80 NOWAK Mateusz MKS Ustroń 94 U18 SL III
W dal M
1 6.63 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP -2.2 III
2 6.47 HUĆ Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP -0.8 III
3 5.99 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -0.2 -- B.D. BEZ
4 5.91 SADLAK Michał UKS-MOS Opole 92 U20 OP 0.0 IV
5 5.80 PIOTROWIAK Kamil GKS Piast Gliwice 93 U18 SL -1.3 --
6 5.48 ZARĘBA Krystian TS AKS Chorzów 92 U20 SL 0.0 -- STAWOWY Andrzej Z/3951/11 2011 4
7 5.20 PIASNY Rafał GKS Piast Gliwice 96 U16 SL -3.5 --
8 5.04 POLEWKO Dominik TS AKS Chorzów 93 U18 SL 0.0 -- STAWOWY Andrzej BONK Stanisław BEZ
9 4.97 MARKIEL Rafał MKS Tempo Kęty 96 U16 MA -2.5 --
10 4.90 ZUBRZYCKI Tomasz TS AKS Chorzów 94 U18 SL -2.5 --
11 4.12 OKOŃSKI Czesław GKS Piast Gliwice 41 Masters SL -4.0 -- B.D. B.D. BEZ LDK!
12 4.04 BAJGER Łukasz LUKS Zabrzeg 98 U14 SL -2.2 --
Kula (5) M
1 14.23 MĘTEL Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP III #
2 11.98 FOLKERT Michał MOSM Tychy 93 U18 SL --
3 11.96 OBRZUD Michał MKS Ekonomik Nysa 94 U18 OP -- SATORA Jan Z/1805/11 2011 3
4 10.94 SAMUEL Kacper UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL V
5 10.84 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL -- B.D. 2
6 10.66 NOWACKI Mirosław LKS Pogórze Skoczów 94 U18 SL --
7 9.42 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U16 SL -- RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
8 8.67 OSIŃSKI Daniel LLKS Bielawianka 95 U16 DS --
Kula (6) M
1 13.69 TRACZEWSKI Bartłomiej UMKS Junior Pionki 91 U20 MZ III #
Kula (7.26) M
1 13.83 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 86 Sen SL II B.D. # Z/3241/11 2019 BEZ
2 10.24 ZIEMCZYK Dawid TS AKS Chorzów 89 U23 SL --
Dysk (1) M
2 38.40 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U16 SL IV RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
3 32.80 OSIŃSKI Daniel LLKS Bielawianka 95 U16 DS V
Dysk (1.5) M
1 47.20 MĘTEL Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP II #
Dysk (2) M
1 46.54 ROCH Bartosz KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA I
2 39.13 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP III
3 33.67 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP --
4 24.87 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -- B.D. BEZ
Młot (4) M
1 39.24 KOLASA Mateusz LKS Brzezina Osiek # 95 U16 MA V #
Młot (5) M
1 53.71 RURAŃSKI Marcin TS AKS Chorzów 94 U18 SL III #
Młot (7.26) M
1 53.94 KACZOROWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 87 Sen OP II #
2 51.29 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL II GRZESIK Zygmunt # Z/3204/11 2019 1
3 38.26 CICHUTA Adam RMKS Rybnik 88 U23 SL III
Oszczep (600) M
1 39.63 CZYŻ Fabian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL V #
2 39.12 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL V
3 33.20 SIEROŃ Marcel MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
4 31.79 MOŻDŻONEK Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
5 31.03 JANKOWSKI Adrian MKS-MOS Katowice 95 U16 SL -- #
6 26.01 MOŻDŻONEK Grzegorz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
Oszczep (700) M
1 38.50 GÓRECKI Dawid MKS-MOS Katowice 94 U18 SL --
2 36.48 CZAPLIŃSKI Seweryn MKS-MOS Katowice 94 U18 SL --
3 32.72 LUKASZCZYK Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL --
4 28.95 OBRZUD Michał MKS Ekonomik Nysa 94 U18 OP -- SATORA Jan Z/1805/11 2011 3
Oszczep (800) M
1 45.35 SKRZYPCZYK Arkadiusz MKS Iskra Pszczyna 92 U20 SL IV B.D. BEZ
2 41.66 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -- B.D. BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.5745921134949 sekund