Rzeszów 05.09.2010
Liga młodzików woj.podkarpackiego II rzut
100 m K
1 s 1 12.41 BRĄGIEL Wioletta ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +1.9 II
1 s 1 13.07 FORNAL Ewa UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +1.6 III SOBCZYK Tomasz Z/0576/11 2019
2 s 1 13.18 MAZUR Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +1.6 III
2 s 1 13.23 KILIAN Justyna LKS Stal Mielec 93 U18 PK +1.9 IV #
3 s 1 13.29 WALASZCZYK Anna ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +1.9 IV
3 s 1 13.34 TUSTANOWSKA Natalia MKS Agros Chełm 97 U14 LU +1.6 IV B.D. #
4 s 1 13.48 DOBEK Dagmara UKS Kobylanka 95 U16 MA +1.6 IV DZIEDZIAK Jerzy 4
4 s 1 13.70 TOMCZYK Agnieszka LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.9 IV #
5 s 1 13.86 CUBER Agnieszka KS Cracovia 1906 Kraków # 94 U18 MA +1.9 -- B.D. B.D. #
5 s 1 13.89 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA +1.6 V BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
6 s 1 13.86 FAKA Paulina KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +1.9 -- B.D. BEZ
6 s 1 14.01 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 96 U16 SL +1.6 V B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1404/12 , 2019
7 s 1 15.86 MAJCHROWICZ Kinga CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +1.6 -- LASSOTA Lesław Z/0142/14 2019 2
1 s 2 13.67 BARTMAN Agata MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK +1.7 IV #
1 s 2 13.75 GOŁĄBEK Anna MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK +1.4 IV #
2 s 2 13.71 KOWALSKA Marlena UKS Kobylanka 94 U18 MA +1.7 IV
2 s 2 13.93 WIŚNIOWSKA Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +1.4 V
3 s 2 13.94 ZUBCZYŃSKA Małgorzata MKS Agros Chełm 95 U16 LU +1.4 V
3 s 2 14.04 MAZIARZ Beata LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.7 --
4 s 2 14.52 CHMIELOWSKA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK +1.4 --
4 s 2 14.75 GORCZYCA Karolina ULKS Technik Trzcinica 94 U18 PK +1.7 -- B.D.
5 s 2 14.84 MALEC Joanna MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK +1.7 --
5 s 2 14.86 BARAN Dominika CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK +1.4 --
1 s 3 14.56 JĘDRZEJCZYK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK +1.7 --
2 s 3 14.56 CZUBA Ewelina MKS Agros Chełm 96 U16 LU +1.7 --
3 s 3 14.85 RUSINEK Dominika KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK +1.7 --
4 s 3 14.93 BŁAŻKOWSKA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK +1.7 --
5 s 3 14.96 ROSÓŁ Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK +1.7 --
6 s 3 15.16 ĆWIK Monika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK +1.7 --
1 s 4 14.22 CISZEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK +1.9 V
2 s 4 14.40 MAZUR Paulina UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK +1.9 V
3 s 4 14.43 HAMERA Magdalena MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK +1.9 V
4 s 4 14.69 OLECHOWSKA Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U14 PK +1.9 --
5 s 4 14.77 ŁOSIEWICZ Angelika AZS UMCS Lublin # 96 U16 LU +1.9 -- #
6 s 4 15.05 WARCHAŁOWSKA Karolina KS Komunalni Sanok 97 U14 PK +1.9 --
7 s 4 15.35 WÓJCIK Klaudia ULKS Lipinki 98 U14 MA +1.9 -- #
200 m K
1 s 1 25.66 BRĄGIEL Wioletta ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +1.9 II
2 s 1 28.02 CZACHÓR Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK +1.9 IV
3 s 1 28.44 CUBER Agnieszka KS Cracovia 1906 Kraków # 94 U18 MA +1.9 IV B.D. B.D. #
4 s 1 28.72 DĄBAL Monika MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK +1.9 -- #
5 s 1 28.82 BARTMAN Agata MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK +1.9 -- #
6 s 1 30.62 PUZIO Anna MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK +1.9 --
300 m K
1 s 1 43.83 KOPCZAK Kamila UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ III #
2 s 1 44.91 LICHOTA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK III
3 s 1 45.14 MAŚLACH Marta KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK IV
4 s 1 45.48 JACHER Małgorzata LKS Stal Mielec 97 U14 PK IV KULIG Marzena # Z/0835/13 2019 BEZ
5 s 1 48.13 RUTKA Aldona MKS Agros Chełm 95 U16 LU V
6 s 1 50.63 GOLEŃ Karolina KKB MOSiR Krosno # 95 U16 PK --
1 s 2 44.45 FORNAL Ewa UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK III SOBCZYK Tomasz Z/0576/11 2019
2 s 2 45.68 LIS Aleksandra AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU IV B.D. # 3
3 s 2 47.70 WILGOCKA Agata MKS Agros Chełm 95 U16 LU V
4 s 2 49.39 RAJTER Sylwia KS Komunalni Sanok 96 U16 PK --
5 s 2 50.60 HAMERA Magdalena MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK --
1 s 3 46.13 TABISZ Ilona KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK IV
2 s 3 47.97 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK V BARSZCZ Mirosław B.D. Z/0798/13 2017 2
3 s 3 49.28 RZĄDZKA Izabela LKS Stal Mielec 95 U16 PK -- #
4 s 3 49.54 KUDŁATY Paulina UKS Kobylanka 96 U16 MA -- #
5 s 3 51.84 SEROKA Anna KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK -- #
1 s 4 52.57 SYREK Małgorzata KKB MOSiR Krosno # 97 U14 PK -- B.D. BEZ
2 s 4 53.70 WÓJCIK Klaudia ULKS Lipinki 98 U14 MA -- #
400 m K
1 s 1 62.46 SYREK Paulina KKB MOSiR Krosno # 94 U18 PK IV
2 s 1 64.03 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK IV KOWAL Piotr B.D. # Z/0598/11 2019 MM
3 s 1 65.03 TASZAKOWSKA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
4 s 1 67.39 MAZUR Dominika CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK -- B.D.
5 s 1 68.90 BOREK Patrycja KKB MOSiR Krosno # 94 U18 PK -- B.D. BEZ
6 s 1 73.34 CHORĄŻY Joanna ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK --
600 m K
1 s 1 1:43.15 NAPRAWA Sylwia LKS Stal Mielec 95 U16 PK IV
2 s 1 1:43.77 KRAWIEC Beata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK IV B.D. 3
3 s 1 1:49.81 RURKA Monika UKS Kobylanka 96 U16 MA V DZIEDZIAK Jerzy # BEZ
4 s 1 1:50.78 DZIEŃ Paulina MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK --
5 s 1 1:51.40 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 96 U16 PK -- KOWAL Piotr B.D. # Z/0701/12 2019 1
6 s 1 1:52.97 WYWROT Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK --
7 s 1 1:58.35 MATUSZEWSKA Aneta KS Komunalni Sanok 97 U14 PK --
8 s 1 1:59.22 WYSMOLIŃSKA Iwona MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK -- #
9 s 1 1:59.99 SKÓRA Bernadeta MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U14 PK --
10 s 1 2:07.05 KOŻUCH Ewa UKS Budowlani Nowy Sącz 96 U16 MA --
1 s 2 1:55.99 BAZAN Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK --
2 s 2 1:59.47 RAJTER Marzena KS Komunalni Sanok 98 U14 PK --
3 s 2 2:00.29 LACHOWSKA Martyna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0172/14 2015 4
4 s 2 2:01.49 SEMERKO Angelika UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U12 PK -- B.D.
5 s 2 2:01.56 BIELEC Joanna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0170/14 2015 BEZ
6 s 2 2:02.31 BUBNIAK Magdalena ULKS Lipinki 97 U14 MA -- #
7 s 2 2:03.98 KULASA Justyna CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
8 s 2 2:06.33 GROMALA Jagoda MKS Halicz Ustrzyki Dolne 00 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz 5
9 s 2 2:06.97 PODPORA Sylwia MKL Sparta Stalowa Wola 97 U14 PK --
10 s 2 2:13.49 PAPIERNIAK Patrycja ULKS Lipinki 98 U14 MA --
800 m K
1 s 1 2:14.96 MARMON Sara KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II B.D. # 2
2 s 1 2:26.02 CHOCHOŁEK Monika ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK IV
3 s 1 2:26.62 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP IV B.D. B.D. B.D. # , Z/4621/11 , 2019
4 s 1 2:31.78 HAJNOSZ Barbara ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK IV
5 s 1 2:32.79 KOTUŁA Anna MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
6 s 1 2:43.52 SUDOŁ Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
1000 m K
1 s 1 3:06.90 ORŁOWSKA Marta KS Sprinterzy.com Kraków # 93 U18 MA -- OSTROWSKA Justyna Z/4669/19 2019
2 s 1 3:13.61 RĘBISZ Justyna MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK IV #
3 s 1 3:15.89 KOBOS Kamila MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK IV OLEKSYK Grzegorz Z/0124/11 2012 4
4 s 1 3:21.26 BRZÓSKA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK IV #
5 s 1 3:25.27 SULIMA Jagoda MKS Agros Chełm 95 U16 LU V #
6 s 1 3:25.69 KULKA Regina ULKS Lipinki 89 U23 MA -- WOJNA Anna Z/5014/11 2015 2
7 s 1 3:26.14 BIELEC Edyta MKS Halicz Ustrzyki Dolne 97 U14 PK V OLEKSYK Grzegorz Z/0067/13 2015 4
8 s 1 3:26.91 POGORZELSKA Karolina MKS Agros Chełm 95 U16 LU V
9 s 1 3:39.96 KURYŚ Katarzyna MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK --
100 m pł MŁ K
1 s 1 16.02 KOPCZAK Kamila UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ +1.6 III #
2 s 1 18.30 KORDYS Katarzyna UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +1.6 V
3 s 1 18.52 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 95 U16 MA +1.6 -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
4 s 1 18.61 ZIELIŃSKA Iga LKS Stal Mielec 95 U16 PK +1.6 --
5 s 1 19.22 PILIP Karolina UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK +1.6 --
300 m pł K
1 s 1 47.20 ŻMUDZIEJEWSKA Joanna CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK III
2 s 1 49.41 ŚLIWIAK Patrycja MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK III OLEKSYK Grzegorz Z/0125/11 2013 3
3 s 1 51.16 KORDYS Katarzyna UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK IV
4 s 1 54.07 WOJCIECHOWSKA Katarzyna MKS Stal Nowa Dęba 95 U16 PK V #
5 s 1 57.31 PILIP Karolina UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK --
4x100 m K
1 s 1 53.45 HAWRO Kamila
WIŚNIOWSKA Klaudia
KOPCZAK Kamila
FORNAL Ewa
UKS Tempo 5 Przemyśl 96
95
95
95
U16 PDK --


SOBCZYK Tomasz
Z/0576/11
2019

2 s 1 55.51 OKOŃ Kinga
DYSZEWSKA Klaudia
CZUBA Ewelina
ZUBCZYŃSKA Małgorzata
MKS Agros Chełm 96
95
96
95
U16 LBE --


3 s 1 55.56 CHMIELOWSKA Klaudia
LICHOTA Agnieszka
MAŚLACH Marta
BRZÓSKA Agata
KKS Victoria Stalowa Wola 96
95
95
95
U16 PDK --


4 s 1 57.62 KARGOL Katarzyna
WYSMOLIŃSKA Iwona
LIS Aleksandra
RĘBISZ Justyna
MKL Sparta Stalowa Wola 96
95
95
96
U16 PDK -- KOWAL Piotr B.D.

B.D.
Z/0701/12
2019
1
3
1 s 2 53.12 KILIAN Justyna
GĄBKA Martyna
TOMCZYK Agnieszka
MAZIARZ Beata
LKS Stal Mielec 93
94
94
94
U18 PDK --


2 s 2 53.13 DĄBAL Monika
GOŁĄBEK Anna
BARTMAN Agata
CUBER Agnieszka
MKL Sparta Stalowa Wola 94
95
94
94
U18 PDK --


B.D. B.D.

3 s 2 53.17 GORCZYCA Karolina
DYLĄG Oliwia
WALASZCZYK Anna
BRĄGIEL Wioletta
ULKS Technik Trzcinica 94
93
92
92
U20 PDK -- B.D.



Wzwyż K
1 1.45 KALANDYK Mariola CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK IV
1 1.60 MAŁEK Sonia WLKS Nowe Iganie # 91 U20 MZ III B.D. # 2
2 1.45 KURIAŃCZYK Justyna UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK IV
3 1.40 TABOR Agnieszka LKS Stal Mielec 95 U16 PK V
4 1.40 CETNAROWICZ Anna UKS Kobylanka 96 U16 MA V B.D. DZIEDZIAK Jerzy # 4
5 1.35 KOCENIAK Katarzyna LKS Stal Mielec 95 U16 PK -- #
5 1.35 KUDŁATY Paulina UKS Kobylanka 96 U16 MA -- #
7 1.35 GIZA Olga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK --
7 1.35 KLUK Dominika MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK -- #
9 1.30 WOŹNIAK Alicja CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
10 1.30 PELC Justyna KS Komunalni Sanok 97 U14 PK --
W dal K
1 4.95 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA +0.5 IV BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
1 5.10 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.1 III #
2 4.68 DOBEK Dagmara UKS Kobylanka 95 U16 MA +0.3 V DZIEDZIAK Jerzy 4
2 4.98 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +0.8 IV B.D. BEZ
3 4.51 CHMIELOWSKA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK +0.5 V
3 4.88 DYLĄG Oliwia ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +0.7 IV
4 4.48 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 95 U16 MA 0.0 -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
4 4.63 FRANCZAK Alicja KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +0.8 -- B.D. BEZ
5 4.43 CZAJKA Kinga ULKS Technik Trzcinica 95 U16 PK +0.5 --
5 4.62 FAKA Paulina KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +1.5 -- B.D. BEZ
6 4.40 ZIELIŃSKA Iga LKS Stal Mielec 95 U16 PK +0.1 --
6 4.44 GORCZYCA Karolina ULKS Technik Trzcinica 94 U18 PK +1.9 -- B.D.
7 4.20 GOŁĄBEK Anna MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK +1.3 -- #
7 4.31 ŻYCHOWSKA Dominika ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK 0.0 --
8 4.12 JANIK Dominika KS Komunalni Sanok 97 U14 PK +0.9 --
Kula (3) K
1 10.41 CZERWIEC Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK IV
2 8.63 SZYMASZEK Patrycja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK --
3 7.85 SZYMASZEK Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK --
4 7.51 SZYMASZEK Karolina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK --
5 7.04 PECKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK --
Kula (4) K
1 10.04 ANDRES Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK III
Dysk (0.75) K
1 30.83 SZYMASZEK Patrycja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK IV
2 23.19 SZYMASZEK Karolina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK --
3 19.17 KRZYSZTOFIK Natalia CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK --
4 18.69 PECKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK --
Dysk (1) K
1 27.33 ANDRES Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
2 24.07 GRENDA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
Młot (3) K
1 45.40 JACHER Ewelina LKS Stal Mielec 95 U16 PK III
2 25.26 DUDZIK Katarzyna LKS Stal Mielec 96 U16 PK --
3 20.21 SARZYŃSKA Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK --
4 19.91 PIJANOWSKA Katarzyna UKS Kobylanka 95 U16 MA --
Oszczep (600) K
1 27.78 GRENDA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
1 28.05 KRZYSZTOFIK Natalia CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK V
2 21.67 CZERWIEC Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK --
3 21.16 FERENC Małgorzata MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK --
4 18.06 SARZYŃSKA Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK --
Chód 3 km K
1 15:20.04 ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 96 U16 PK II KULIG Marzena Z/0934/12 2019 MM
2 15:28.98 REMBOWICZ Sylwia LKS Stal Mielec 95 U16 PK II KULIG Marzena Z/2012/11 2017 BEZ
4 15:35.47 KALINA Natalia GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK II LASSOTA Lesław # Z/1825/12 2019 BEZ
5 15:43.87 KANTOROWSKA Barbara LKS Stal Mielec 95 U16 PK II
6 16:51.16 LUPA Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
7 17:05.00 BARSZCZ Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 93 U18 PK --
100 m M
1 s 1 11.50 DYKAS Paweł LKS Stal Mielec 92 U20 PK +1.6 III
1 s 1 11.71 KOŚCIÓŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +1.9 III
2 s 1 11.51 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +1.6 III #
2 s 1 12.14 KANIA Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +1.9 IV
3 s 1 11.62 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK +1.6 III B.D. # 1
3 s 1 12.18 BOČEK Artur UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK +1.9 IV
4 s 1 11.67 WACHTA Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK +1.6 III
4 s 1 12.29 FRANUS Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK +1.9 V
5 s 1 11.79 WISZ Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 90 U23 PK +1.6 --
5 s 1 12.31 ZIARKOWSKI Marcin MKS Agros Chełm 95 U16 LU +1.9 V
6 s 1 11.86 CHOŁODY Mariusz MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK +1.6 IV B.D. # 2
6 s 1 13.04 DZIOK Seweryn KS Komunalni Sanok 95 U16 PK +1.9 --
7 s 1 11.98 PITRUS Michał KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +1.6 IV
1 s 2 11.72 PAWŁOWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.9 III #
1 s 2 12.31 PRZYTUŁA Przemysław KS Agros Zamość 95 U16 LU +1.7 V #
2 s 2 12.01 BIELATOWICZ Bernard MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 93 U18 PK +1.9 IV
2 s 2 12.69 ZGŁOBICA Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK +1.7 V
3 s 2 12.20 STRAWIŃSKI Michał UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK +1.9 IV
3 s 2 12.69 KUPIEC Krzysztof KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK +1.7 V
4 s 2 12.37 AMS Tomasz UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK +1.9 -- B.D. BEZ
4 s 2 12.72 KIERBIEDŹ Dawid MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK +1.7 V
5 s 2 12.82 WITEK Sebastian MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK +1.7 -- #
6 s 2 13.39 KUKURSKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK +1.7 --
1 s 3 12.69 KOTULSKI Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK +1.6 V
2 s 3 13.20 KWIATKOWSKI Jakub UKS Żaczek Połaniec 97 U14 SK +1.6 -- #
3 s 3 13.20 SUDOŁ Daniel MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK +1.6 --
4 s 3 13.76 MARIAŃSKI Konrad KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK +1.6 --
5 s 3 13.96 MICIAK Filip UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK +1.6 --
1 s 4 11.67 GAD Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK +1.8 III
2 s 4 12.09 RABENDA Bartłomiej KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK +1.8 IV
3 s 4 12.71 KULIŃSKI Damian KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK +1.8 V
4 s 4 12.94 WOJTACHA Karol UKS Żaczek Połaniec 97 U14 SK +1.8 -- #
5 s 4 13.32 BARAN Waldemar MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK +1.8 --
200 m M
1 s 1 23.89 WISZ Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 90 U23 PK +2.0 --
2 s 1 24.22 WADOWSKI Arkadiusz MKS Agros Chełm 94 U18 LU +2.0 IV
3 s 1 24.42 RABENDA Bartłomiej KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK +2.0 V
4 s 1 25.80 GALICIA PEREZ Arnold KKS Victoria Stalowa Wola 93 U18 PK +2.0 -- BARSZCZ Mirosław B.D. Z/4641/11 2017 BEZ
5 s 1 26.53 KRYSTOSIAK Paweł MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK +2.0 --
300 m M
1 s 1 38.53 KASPROWICZ Przemysław UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ III RADKE Karol # Z/4634/11 2014 2
2 s 1 39.59 MATYCZ Marcin CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK IV
3 s 1 40.53 BARAŃSKI Maciej KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK V
4 s 1 41.24 BOČEK Artur UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK V
5 s 1 41.52 SEROKA Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK V
6 s 1 42.36 JAROSZ Dawid KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK V
1 s 2 40.82 FRANUS Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK V
2 s 2 43.18 DZIOK Seweryn KS Komunalni Sanok 95 U16 PK --
3 s 2 43.47 KUKURSKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK --
4 s 2 44.30 HAMIELEC Marcin UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK -- B.D. 3
1 s 3 42.90 BARAN Waldemar MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK --
2 s 3 43.84 PRZYBYŁOWICZ Hubert UKS Kobylanka 95 U16 MA --
3 s 3 45.52 SOBOLEWSKI Arkadiusz UKS Kobylanka 96 U16 MA --
4 s 3 47.35 KUBAS Arkadiusz KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK --
400 m M
1 s 1 51.58 GAJDA Marcin ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK III
2 s 1 53.44 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U18 PD IV B.D. # Z/2485/11 2019
3 s 1 54.26 HONKOWICZ Marcin ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK IV
4 s 1 56.75 BŁAŻKOWSKI Damian UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK --
5 s 1 57.87 CHABKO Paweł UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK -- #
6 s 1 60.27 DANICZ Grzegorz UKS Kobylanka 94 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
600 m M
1 s 1 1:27.31 MATYCZ Marcin CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK II
2 s 1 1:28.81 GALICIA PEREZ Luis KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK III
3 s 1 1:34.20 MURYJAS Arkadiusz CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK IV
4 s 1 1:38.13 IWANIUK Adrian MKS Agros Chełm 95 U16 LU V #
5 s 1 1:39.86 BIEŃ Kamil MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK V
6 s 1 1:40.10 TARNAWSKI Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK -- #
7 s 1 1:41.65 STEC Ryszard ULKS Lipinki 96 U16 MA --
8 s 1 1:44.25 HERDA Krzysztof UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK -- #
9 s 1 1:48.33 DZIUBA Paweł UKS Żaczek Połaniec 96 U16 SK --
1 s 2 1:39.89 GORZELNIK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK V
2 s 2 1:41.80 WYWROCKI Paweł MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK --
3 s 2 1:45.49 GAJOSZ Krystian MKS Agros Chełm 96 U16 LU -- #
4 s 2 1:48.21 TŁUCZEK Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
5 s 2 1:52.19 SUDOŁ Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola 97 U14 PK -- #
6 s 2 1:57.92 MICHALCZYK Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK --
7 s 2 2:02.51 MARUT Kamil MKL Sparta Stalowa Wola 97 U14 PK --
8 s 2 2:09.96 BRZÓSKA Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 98 U14 PK --
9 s 2 2:26.87 TEREBA Adrian MKL Sparta Stalowa Wola 99 U12 PK --
800 m M
1 s 1 2:01.45 PIWOWAR Stanisław ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK III B.D. BEZ
2 s 1 2:02.08 WICKOWSKI Dariusz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK IV
3 s 1 2:03.48 PIEKARZ Krystian UKS Budowlani Nowy Sącz 93 U18 MA IV #
4 s 1 2:06.13 JACHYM Tomasz WKS Wawel Kraków # 93 U18 MA IV B.D. # 3
5 s 1 2:10.71 FRĄK Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
6 s 1 2:14.54 PIKOR Rafał CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
7 s 1 2:15.62 HACZELA Mateusz KKB MOSiR Krosno # 94 U18 PK --
1 s 2 2:05.09 AMS Tomasz UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK IV B.D. BEZ
2 s 2 2:05.94 RACHWALSKI Damian KKB MOSiR Krosno # 92 U20 PK IV
3 s 2 2:06.76 SĘDŁAK Rafał LKS Stal Mielec 93 U18 PK IV
4 s 2 2:08.27 STYBAK Aleksander CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
5 s 2 2:08.72 JASZCZUR Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
6 s 2 2:12.82 OLEJARCZYK Henryk CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
7 s 2 2:14.27 CZUCHRA Kamil KKB MOSiR Krosno # 93 U18 PK --
8 s 2 2:15.18 SMĘDOWSKI Paweł GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 94 U18 PK -- LASSOTA Lesław B.D. # Z/2486/11 2019 2
9 s 2 2:18.88 KUSZ Artur MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK --
1000 m M
1 s 1 2:43.23 TABOR Dominik Kraków Athletics Team # 95 U16 MA IV B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0830/11 , 2019
2 s 1 2:43.25 CHABKO Paweł UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK IV #
3 s 1 2:46.79 BARABASZ Mateusz UKS Żaczek Połaniec 93 U18 SK -- #
4 s 1 2:48.39 LACHOWSKI Patryk MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK IV OLEKSYK Grzegorz Z/0122/11 2014 BEZ
5 s 1 2:53.45 KUŚMIERZ Aleksander AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ V #
6 s 1 2:54.70 JOŃCA Adrian UKS Żaczek Połaniec 93 U18 SK --
7 s 1 2:55.08 PASTERNAK Krystian UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK V
8 s 1 2:56.93 ULAŃSKI Rafał MKS Agros Chełm 95 U16 LU V
9 s 1 2:59.26 BARAN Bartłomiej ULKS Lipinki 96 U16 MA V
10 s 1 3:02.57 SWITEK Paweł UKS Żaczek Połaniec 97 U14 SK -- #
11 s 1 3:04.29 NOWAK Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
12 s 1 3:04.93 KORZEC Bartosz ULKS Lipinki 96 U16 MA -- #
13 s 1 3:06.24 ZUBKA Kamil CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
110 m pł MŁ M
2 s 1 18.18 HENDZEL Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +1.8 V
3 s 1 18.81 KOZIOŁ Łukasz ULKS Lipinki 96 U16 MA +1.8 --
110 m pł J MŁ M
1 s 1 16.19 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK +1.8 IV B.D. # 1
300 m pł M
1 s 1 42.58 SIUDA Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK III
2 s 1 44.77 HENDZEL Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK V
3 s 1 47.18 KOZIOŁ Łukasz ULKS Lipinki 96 U16 MA --
4 s 1 47.29 ŚWIĄDER Michał KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK --
5 s 1 54.39 PARTYKA Krystian MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK --
6 s 1 59.00 STASZCZAK Paweł MKS Stal Nowa Dęba 98 U14 PK --
4x100 m M
1 s 1 47.56 KANIA Grzegorz
BOČEK Artur
HENDZEL Kamil
FRANUS Kamil
UKS Tempo 5 Przemyśl 95
96
95
96
U16 PDK --


2 s 1 51.92 MICIAK Filip
KUKURSKI Piotr
HAMIELEC Marcin
KIDA Jakub
UKS Tempo 5 Przemyśl 97
97
97
97
U14 PDK --

B.D.
3
3 s 1 52.18 PARTYKA Krystian
FURMAN P
PĄK Szymon
WITEK Sebastian
MKL Sparta Stalowa Wola 96
96
95
95
U16 PDK --


Wzwyż M
1 1.75 SANOWSKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK IV
1 1.85 ZAWADA Karol UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK III
2 1.67 WIDYŃSKI Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK V
2 1.85 SABAT Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK III #
3 1.64 ŁOJEK Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK -- #
3 1.75 KLICH Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK IV
4 1.60 SAJDAK Grzegorz LKS Stal Mielec 97 U14 PK --
5 1.50 BARYŁA Konrad KS Komunalni Sanok 97 U14 PK --
6 1.50 KULIG Karol LKS Stal Mielec 97 U14 PK --
7 1.50 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK -- TITTINGER Michał B.D. Z/0073/13 2017 1
W dal M
1 5.92 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK +1.0 IV #
1 6.59 RUCKI Piotr KKS Victoria Stalowa Wola 92 U20 PK +0.6 III B.D. 3
2 5.63 PĄK Szymon MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK +0.1 V #
2 6.41 KĘDZIOR I Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK +1.4 III
3 5.28 JAROSZ Dawid KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK +0.5 --
3 6.11 SZKÓŁKA Damian MKL Sparta Stalowa Wola 92 U20 PK +0.7 IV
4 4.98 DELERT Tomasz LKS Stal Mielec 96 U16 PK +0.9 -- #
4 6.09 STEFANOWICZ Adrian LKS Stal Mielec 94 U18 PK +0.7 IV #
5 4.96 KUPIEC Krzysztof KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK +0.1 --
5 6.07 CHRZANOWSKI Łukasz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +0.7 IV
6 4.91 BARYŁA Konrad KS Komunalni Sanok 97 U14 PK +0.4 --
6 5.98 PANEK Grzegorz LKS Stal Mielec 93 U18 PK +1.1 IV
7 4.66 SUDOŁ Daniel MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK +1.2 --
7 5.91 FRĄCZEK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP +0.3 IV B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz
8 4.54 MARIAŃSKI Konrad KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK +0.5 --
8 5.76 KORZEŃ Radosław LKS Stal Mielec 94 U18 PK 0.0 --
9 3.23 JAROSZ Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 98 U14 PK +1.9 --
9 5.39 JASIOWICZ Daniel ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK 0.0 --
Kula (5) M
1 10.20 KRUPA Kamil ULKS Lipinki 96 U16 MA --
2 8.11 SOBOLEWSKI Arkadiusz UKS Kobylanka 96 U16 MA --
Dysk (1) M
1 47.49 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK II #
2 30.15 KRUPA Kamil ULKS Lipinki 96 U16 MA --
3 28.21 PRAJSNAR Mieszko CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
4 20.57 BRZÓSKA Krzysztof KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK --
Dysk (1.5) M
1 46.86 RYBIAŁEK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK II
Młot (5) M
1 64.57 MARSZAŁEK Wojciech LKS Stal Mielec 93 U18 PK II
2 49.97 RYBIAŁEK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK IV
3 47.80 JANUSZ Sebastian LKS Stal Mielec 95 U16 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/2023/11 2017 1
Oszczep (600) M
1 48.76 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK III #
2 37.96 BEDNAREK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK V
3 34.41 PRZYBYŁOWICZ Hubert UKS Kobylanka 95 U16 MA --
4 34.36 MATYSIAK Konrad KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK --
5 27.10 KRÓL Artur CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
6 18.10 BRZÓSKA Krzysztof KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK --
Chód 3 km M
1 18:49.76 JACHER Piotr LKS Stal Mielec 98 U14 PK -- #
Chód 5 km M
1 22:53.14 PORCZAK Radosław CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK --
2 23:23.17 SARZYŃSKI Łukasz MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK -- #
3 25:29.32 MAŁEK Adam KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK II #
4 25:32.82 KUBAS Marek GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK II LASSOTA Lesław Z/1826/12 2017 3
5 27:04.57 BACHOR Michał GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK III B.D. Z/1829/12 2017 BEZ
6 28:27.75 BACHOR Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 98 U14 PK IV
7 28:42.02 MAJ Piotr KS Agros Zamość 96 U16 LU IV #
8 29:55.74 CZEMERDA Adrian UKS Szkło-Korzeniowski.pl Miękisz Stary # 98 U14 PK V

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.3916289806366 sekund