Zamość 11.09.2010
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na 10 000m
10000 m K
1 1 f 1 35:23.37 POŻAROWSZCZYK Karolina UKS Barnim Goleniów 89 U23 ZP I B.D. B.D. 3
2 2 f 1 35:29.71 GUZ Katarzyna MKS Żak Biała Podlaska 89 U23 LU I
3 3 f 1 35:35.35 KRAWCZYŃSKA Marta STS Pomerania Szczecin # 88 U23 ZP I CHABOWSKI Marcin # Z/5825/15 2017 1
5 4 f 1 35:59.01 BEHNKE Antonina UKS Barnim Goleniów # 89 U23 ZP I
6 5 f 1 36:26.71 PASZKIEWICZ Izabela AZS UMCS Lublin 88 U23 LU I JAKUBOWSKI Marek # Z/2651/11 2019 MM
7 6 f 1 39:56.86 SARAT Paulina ULKS Muflon Bielawa 89 U23 DS II
8 7 f 1 41:18.84 ZAPART Aleksandra MLKS Rakowice 90 U23 DS III #
10000 m M
1 1 f 1 29:53.85 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 U23 SL I MARMUR Stanisław Z/2967/11 2019 1
2 2 f 1 30:05.60 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 89 U23 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1331/11 2019 MM
3 3 f 1 30:07.88 BŁAZIŃSKI Marcin WKB Meta Lubliniec # 88 U23 SL I #
4 4 f 1 30:20.64 KUJAWSKI Łukasz GKS Żukowo # 88 U23 PM I B.D. Z/1513/11 2018 2
5 5 f 1 30:20.68 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U23 PD I JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4091/11 2019 2
6 6 f 1 30:25.31 NOWOGRODZKI Dawid KS Agros Zamość 88 U23 LU II
7 7 f 1 30:35.51 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard # 89 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew # Z/2160/11 2019 1
8 8 f 1 30:42.13 ANKIEL Arkadiusz WLKS Wrocław 89 U23 DS II B.D. 1
9 9 f 1 30:56.51 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól # 88 U23 LB II BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2019 3
10 10 f 1 31:12.67 BADUREK Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 88 U23 PD II B.D. B.D. Z/2113/11 2019 BEZ
12 11 f 1 31:19.53 ZUBRZYCKI Mateusz LLKS Osowa Sień 90 U23 LB II #
13 12 f 1 31:25.69 KLAYBOR Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 90 U23 PM II
14 13 f 1 31:27.24 SZCZEŚNIEWSKI Miłosz LLKS Osowa Sień 89 U23 LB II ORŁOWSKI Andrzej # Z/3525/11 2016 2
15 14 f 1 31:30.57 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U23 PD II B.D. Z/2532/11 2019 2
16 15 f 1 31:34.01 WAKULUK Adam KS Podlasie Białystok 88 U23 PD II CHYLIŃSKI Romuald Z/1205/16 2017 2
17 16 f 1 31:35.13 WOŹNIAK Jakub WKS Wawel Kraków 90 U23 MA II B.D. # 3
18 17 f 1 31:40.66 WĄSICKI Sebastian LKB im. Braci Petk Lębork # 88 U23 PM II B.D. B.D. Z/2027/11 2015 3
20 18 f 1 31:48.36 CZAPLA Piotr UKS Olimpia Zabrze # 90 U23 SL II GAJEWSKI Wojciech B.D. # Z/2436/11 2017 2
22 19 f 1 31:56.76 BUCZAK Tomasz KS Agros Zamość 89 U23 LU II
23 20 f 1 31:57.70 WOROBIEC Dawid UKS Jedynka Bartoszyce 90 U23 WN II #
24 21 f 1 31:57.92 PIECH Kacper WKS Wawel Kraków 90 U23 MA II
26 22 f 1 32:37.85 GONTARCZYK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II #
27 23 f 1 32:53.26 SLADEK Dominik UKS Olimpia Zabrze # 88 U23 SL II B.D. 3
28 24 f 1 32:56.83 WIRKUS Łukasz ULKS Talex Borzytuchom 88 U23 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/0524/12 2014 BEZ
29 25 f 1 33:02.39 SZYMANIAK Kamil KS Podlasie Białystok 90 U23 PD III B.D. BEZ
30 26 f 1 34:37.40 TUZ Bartosz WKS Flota Gdynia 90 U23 PM --
31 27 f 1 35:09.54 KRÓL Rafał LKB im. Braci Petk Lębork # 90 U23 PM -- B.D. 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1893870830536 sekund