Zamość 11.09.2010
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
100 m K
1 1 s 1 12.85 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL -1.5 III B.D. # 1
2 2 s 1 13.01 ZAŃKO Kamila KS Agros Zamość 95 U16 LU -1.5 III
3 3 s 1 13.23 KALIŚCIAK Marta LKS Narew Kurpiewski Łomża # 96 U16 PD -1.5 IV
4 4 s 1 13.32 WRÓBEL Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 96 U16 PD -1.5 IV B.D. # 3
5 5 s 1 13.42 DAKOWICZ Ewa UKS Czwórka Białystok # 95 U16 PD -1.5 IV SUPROŃ Jaroslaw MYDLARZ Adrian 3
6 8 s 1 13.59 DŹWIL Iwona UKS 19 Bojary Białystok 95 U16 PD -1.5 IV SUTYNIEC Hanna Z/0919/11 2013 2
7 11 s 1 13.76 PACIORKOWSKA Żaneta LUKS Hańcza Suwałki 95 U16 PD -1.5 IV #
1 6 s 2 13.47 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 95 U16 PD -0.2 IV B.D. # 2
2 7 s 2 13.58 ZUBCZYŃSKA Małgorzata MKS Agros Chełm 95 U16 LU -0.2 IV
3 10 s 2 13.64 BURDA Anna KS Agros Zamość 96 U16 LU -0.2 IV #
4 14 s 2 14.11 POSTOŁOWICZ Justyna UKS 19 Bojary Białystok 96 U16 PD -0.2 V SUTYNIEC Hanna # Z/0630/12 2014 4
5 16 s 2 14.12 ZAMOJSKA Klaudia KS Podlasie Białystok # 95 U16 PD -0.2 V
6 19 s 2 14.29 ZYSK Sylwia LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U16 PD -0.2 V
7 20 s 2 14.41 MACKIEWICZ Joanna UKS 19 Bojary Białystok 95 U16 PD -0.2 V
1 12 s 3 13.80 PRUSZCZAK Milena MKS Żak Biała Podlaska 96 U16 LU -0.3 IV
2 13 s 3 13.98 DYSZEWSKA Klaudia MKS Agros Chełm 95 U16 LU -0.3 V
3 17 s 3 14.15 KARCZMARCZYK Wioleta MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU -0.3 V
4 18 s 3 14.16 SZUBA Weronika LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U16 PD -0.3 V
5 21 s 3 14.53 DZIURA Justyna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 96 U16 LU -0.3 --
6 22 s 3 14.58 ŁOSIEWICZ Angelika AZS UMCS Lublin # 96 U16 LU -0.3 -- #
1 9 s 4 13.62 GDAŃSKA Dominika KS Agros Zamość 95 U16 LU -0.1 IV B.D.
2 15 s 4 14.12 KOZŁOWSKA Dominika KS Agros Zamość 96 U16 LU -0.1 V
3 23 s 4 14.77 GRZESIK Agnieszka TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 95 U16 LU -0.1 --
4 24 s 4 15.15 GÓRECKA Aneta AZS UMCS Lublin 96 U16 LU -0.1 -- #
300 m K
1 1 s 1 42.31 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL II B.D. # 1
2 2 s 1 42.32 KALIŚCIAK Marta LKS Narew Kurpiewski Łomża # 96 U16 PD II
3 3 s 1 42.57 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 95 U16 PD II B.D. # 2
4 5 s 1 44.19 BARAN Agata AZS UMCS Lublin 95 U16 LU III #
5 6 s 1 44.89 ZAMOJSKA Klaudia KS Podlasie Białystok # 95 U16 PD III
1 4 s 2 43.72 ZAŃKO Kamila KS Agros Zamość 95 U16 LU III
2 7 s 2 44.91 WRÓBLEWSKA Kamila LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD III
3 8 s 2 45.22 PACIORKOWSKA Żaneta LUKS Hańcza Suwałki 95 U16 PD IV #
4 9 s 2 45.95 RUTKA Aldona MKS Agros Chełm 95 U16 LU IV
5 10 s 2 46.12 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ IV WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1040/12 2019 1
1 11 s 3 46.44 PRUSZCZAK Milena MKS Żak Biała Podlaska 96 U16 LU IV
2 12 s 3 46.68 IWANIUK Beata MKS Agros Chełm 95 U16 LU V #
3 13 s 3 47.65 DZIURA Justyna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 96 U16 LU V
4 14 s 3 47.77 WILGOCKA Agata MKS Agros Chełm 95 U16 LU V
5 15 s 3 49.67 GRZESIK Agnieszka TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 95 U16 LU --
6 16 s 3 53.79 DANKIEWICZ Angelika AZS UMCS Lublin 95 U16 LU --
600 m K
1 1 s 1 1:44.53 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 96 U16 LU IV JAMROZ Mieczyslaw Z/0682/12 2019 M
2 3 s 1 1:46.90 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok # 96 U16 PD V MYDLARZ Adrian Z/0105/12 2018 2
3 5 s 1 1:49.25 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin # 96 U16 LU V B.D. WOJCIECHOWSKI Leszek # , Z/0887/12 , 2018 2
4 6 s 1 1:50.40 POGORZELSKA Karolina MKS Agros Chełm 95 U16 LU --
5 7 s 1 1:52.78 MIELCAREK Beata KS Agros Zamość 96 U16 LU --
6 9 s 1 1:56.50 SOJA Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 97 U14 LU -- #
7 11 s 1 1:59.03 OSIPIUK Natalia MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU --
8 14 s 1 2:11.77 POKRYWKA Aleksandra MKS Unia Hrubieszów 96 U16 LU --
1 2 s 2 1:46.62 ŁAPIŃSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 95 U16 PD V
2 4 s 2 1:49.20 MALEC Małgorzata TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 96 U16 LU V
3 8 s 2 1:53.74 BORNEJKO Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 96 U16 LU -- #
4 10 s 2 1:58.08 DEC Dorota TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 96 U16 LU --
5 12 s 2 1:59.31 WASILEWSKA Ewelina LUKS Eurocentr Suchowola # 95 U16 PD --
6 13 s 2 2:03.74 SWATOWSKA Ewelina KS Agros Zamość 95 U16 LU --
1000 m K
1 1 s 1 3:06.29 JARZĄBSKA Żaneta LUKS Hańcza Suwałki 96 U16 PD III #
2 2 s 1 3:10.84 NOWOSACKA Bogumiła MKL Nefryt Lubartów 95 U16 LU III NOWAK Wiesław # Z/0962/11 2014 4
3 3 s 1 3:11.83 MROZOWSKA Patrycja AZS UMCS Lublin 95 U16 LU III
4 4 s 1 3:12.64 DYNOWSKA Patrycja AZS UMCS Lublin 95 U16 LU IV
5 5 s 1 3:19.84 SULIMA Jagoda MKS Agros Chełm 95 U16 LU IV #
6 7 s 1 3:20.34 KOBRYŃSKA Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU IV #
7 10 s 1 3:21.73 ZDANOWICZ Elżbieta KS Podlasie Białystok 95 U16 PD IV
8 11 s 1 3:21.74 STACHELEK Kamila LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD IV
9 14 s 1 3:22.76 PANIUTYCZ Julia KS Podlasie Białystok 96 U16 PD V
10 15 s 1 3:32.00 JABŁOŃSKA Daria LUKS Hańcza Suwałki 95 U16 PD V B.D. # BEZ
1 6 s 2 3:20.27 WIERZBICKA Andżelika KS Agros Zamość 95 U16 LU IV
2 8 s 2 3:20.61 BAUER Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96 U16 PD IV WARDASZKA Andrzej BEZ
3 9 s 2 3:21.05 ZŁOMAŃCZUK Iga KS Agros Zamość 95 U16 LU IV
4 12 s 2 3:22.46 ADAMIUK Milena MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU IV
5 13 s 2 3:22.50 CHRZANOWSKA Kinga MKS Juvenia Białystok 96 U16 PD IV MYDLARZ Jerzy MYDLARZ Jerzy # , Z/0892/12 , 2013 BEZ
6 16 s 2 3:33.80 ZIELIŃSKA Aleksandra MKS Agros Chełm 96 U16 LU -- B.D.
7 17 s 2 3:39.07 ŚWIDZIŃSKA Daria MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU --
8 18 s 2 3:55.80 DĄBROWSKA Bogumiła LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96 U16 PD --
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 15.36 WOJTULEWICZ Barbara LUKS Hańcza Suwałki 95 U16 PD -0.3 II B.D. BEZ
2 2 s 1 16.29 DŹWIL Iwona UKS 19 Bojary Białystok 95 U16 PD -0.3 III SUTYNIEC Hanna Z/0919/11 2013 2
3 3 s 1 16.41 PUCZYŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 95 U16 PD -0.3 III
4 4 s 1 17.57 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ -0.3 V B.D. B.D.
5 5 s 1 18.06 OŁÓW Justyna LUKS Hańcza Suwałki 95 U16 PD -0.3 V
6 6 s 1 18.14 TRUSZKOWSKA Patrycja LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96 U16 PD -0.3 V
1 7 s 2 18.29 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 96 U16 PD -0.2 V KLESZOWSKI Leszek # BEZ
2 8 s 2 18.56 CHOJNOWSKA Elżbieta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD -0.2 --
3 9 s 2 18.57 MIKUCKA Sylwia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD -0.2 --
4 10 s 2 18.78 WÓJCICKA Dorota MKS Unia Hrubieszów 95 U16 LU -0.2 --
300 m pł K
1 1 s 1 49.20 KUBEŁ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP III B.D. 2
2 2 s 1 49.63 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 96 U16 PD IV KLESZOWSKI Leszek # BEZ
3 3 s 1 49.65 PUCZYŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 95 U16 PD IV
4 9 s 1 52.52 WNOROWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD V
5 10 s 1 52.98 NICIŃSKA Monika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD V
1 4 s 2 50.01 WÓJCICKA Dorota MKS Unia Hrubieszów 95 U16 LU IV
2 5 s 2 51.23 WÓJCICKA Marta MKS Unia Hrubieszów 95 U16 LU IV
3 6 s 2 51.28 GAŁECKA Aneta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD IV
4 7 s 2 52.08 SZYDŁOWSKA Aneta MKS Juvenia Białystok 95 U16 PD V B.D. MYDLARZ Adrian , Z/3478/11 , 2017 2
1 8 s 3 52.40 CHOJNOWSKA Elżbieta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD V
2 11 s 3 53.17 PALUCH Dominika KS Podlasie Białystok 95 U16 PD V
3 12 s 3 53.35 MATEJCZYK Martyna UKS 19 Bojary Białystok 95 U16 PD V
4 13 s 3 53.54 ZŁOMAŃCZUK Eliza KS Agros Zamość 97 U14 LU V #
4x100 m K
1 s 1 53.90 OKOŃ Kinga
DYSZEWSKA Klaudia
CZUBA Ewelina
ZUBCZYŃSKA Małgorzata
MKS Agros Chełm 96
95
96
95
U16 LBE --


2 s 1 55.23 ZAJKOWSKA Marzena
SOKOŁOWSKA Eliza
KUBEŁ Marta
WISZOWATA Paulina
KS Podlasie Białystok 95
95
95
95
U16 POD -- MYDLARZ Adrian

B.D.
Z/1673/12
2014
4
2
3 s 1 55.33 WOJTACH Katarzyna
POSTOŁOWICZ Justyna
MACKIEWICZ Joanna
MATEJCZYK Martyna
UKS 19 Bojary Białystok 95
96
95
95
U16 POD --
SUTYNIEC Hanna

Z/0630/12
2014
4
4 s 1 55.52 WRÓBLEWSKA Kamila
WNOROWSKA Justyna
MIKUCKA Sylwia
TRUSZKOWSKA Patrycja
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95
95
95
96
U16 POD --


5 s 1 57.53 BUCZNIEWICZ Karolina
SZYDŁOWSKA Aneta
CHRZANOWSKA Kinga
SKOWROŃSKA Monika
MKS Juvenia Białystok 96
95
96
95
U16 POD -- B.D.
B.D. MYDLARZ Adrian
MYDLARZ Jerzy MYDLARZ Jerzy
B.D.
, Z/3478/11
, Z/0892/12
, 2017
, 2013

2
BEZ

1 s 2 54.67 STACHELEK Kamila
GRZYMAŁA Eliza
GAŁECKA Aneta
DĄBROWSKA Bogumiła
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95
96
95
96
U16 POD --
MYDLARZ Adrian

Z/0105/12
2018
2
2 s 2 55.38 BRODOWSKA Klaudia
ZYSK Sylwia
SZUBA Weronika
ROMANOWSKA Klaudia
LKS Narew Kurpiewski Łomża 96
95
96
95
U16 POD -- KOTOWSKI Jan


Z/1494/12
2015
3
1 s 3 55.74 DANKIEWICZ Angelika
DYNOWSKA Patrycja
MROZOWSKA Patrycja
GÓRECKA Aneta
AZS UMCS Lublin 95
95
95
96
U16 LBE --


2 s 3 57.20 GRZESIK Agnieszka
MALEC Małgorzata
DEC Dorota
DZIURA Justyna
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 95
96
96
96
U16 LBE --


3 s 3 60.84 JACKIEWICZ Joanna
LIPSKA Agnieszka
MALINOWSKA Paulina
WASILEWSKA Ewelina
LUKS Eurocentr Suchowola 96
95
95
95
U16 POD --


Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 KONDRAT Izabela KS Podlasie Białystok 95 U16 PD III B.D. # 3
2 2 f 1 1.50 SZULIŃSKA Wioleta LUKS Hańcza Suwałki 95 U16 PD IV
3 3 f 1 1.50 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ IV B.D. B.D.
4 9 f 1 1.45 WISZOWATA Paulina KS Podlasie Białystok 95 U16 PD IV
4 5 f 1 1.45 BRODOWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U16 PD IV KOTOWSKI Jan Z/1494/12 2015 3
6 4 f 1 1.45 OŁÓW Justyna LUKS Hańcza Suwałki 95 U16 PD IV
7 7 f 1 1.45 WĘGROWSKA Weronika LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U16 PD IV
7 8 f 1 1.45 ROMANOWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U16 PD IV #
9 6 f 1 1.45 LIPSKA Agnieszka LUKS Eurocentr Suchowola # 95 U16 PD IV
10 12 f 1 1.40 ŁAPA Klaudia KS Agros Zamość 96 U16 LU V B.D. # BEZ
11 10 f 1 1.40 BERNATOWICZ Joanna KS Podlasie Białystok # 96 U16 PD V DUDEK Marcin B.D. # Z/1445/12 2019 2
12 13 f 1 1.40 BURDZY Marta KS AZS-AWF Biała Podlaska # 96 U16 LU V #
13 11 f 1 1.40 SAMUL Natalia LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U16 PD V #
14 14 f 1 1.35 NIEBRZYDOWSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U16 PD --
W dal K
1 1 f 1 4.50 WRÓBEL Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 96 U16 PD 0.0 V B.D. # 3
2 2 f 1 4.41 NIEBRZYDOWSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U16 PD 0.0 --
3 3 f 1 4.39 KARCZMARCZYK Wioleta MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU -0.1 --
4 4 f 1 4.38 SZULIŃSKA Wioleta LUKS Hańcza Suwałki 95 U16 PD 0.0 --
5 5 f 1 4.33 SOKOŁOWSKA Eliza KS Podlasie Białystok 95 U16 PD 0.0 -- #
6 6 f 1 4.25 SKOP Wiktoria KS Agros Zamość 95 U16 LU 0.0 --
7 7 f 1 4.21 GDAŃSKA Dominika KS Agros Zamość 95 U16 LU -0.3 -- B.D.
8 8 f 1 4.02 ZAJKOWSKA Marzena MKS Juvenia Białystok # 95 U16 PD 0.0 -- MYDLARZ Adrian Z/1673/12 2014 4
9 9 f 1 4.01 HRYNKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 95 U16 LU 0.0 --
Kula (3) K
1 1 f 1 11.56 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan # Z/2813/11 2019 1
2 2 f 1 11.15 GÓRSKA Wioleta LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U16 PD III GÓRSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/1315/11 2015 2
3 3 f 1 11.01 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok # 96 U16 PD III ZABAWSKI Przemysław # Z/1449/12 2019 MM
4 4 f 1 10.32 MALINOWSKA Paulina KS Podlasie Białystok # 95 U16 PD IV
5 5 f 1 10.16 SOKÓŁ Małgorzata MKS Żak Biała Podlaska 96 U16 LU IV
6 6 f 1 9.87 NIEMYJSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96 U16 PD IV
7 7 f 1 9.84 JACKIEWICZ Joanna KS Podlasie Białystok # 96 U16 PD IV
8 8 f 1 8.16 ŁAPIŃSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok # 95 U16 PD --
9 9 f 1 8.02 WEDZIUK Natalia MKS Żak Biała Podlaska 96 U16 LU --
10 10 f 1 7.51 BULKA Dominika KS Agros Zamość 96 U16 LU --
11 11 f 1 7.38 WILGOCKA Agata MKS Agros Chełm 95 U16 LU --
12 12 f 1 7.37 MURZACZ Justyna KS Agros Zamość 95 U16 LU --
13 13 f 1 7.35 WITKOWSKA Emilia KS Agros Zamość 96 U16 LU --
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 37.54 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan # Z/2813/11 2019 1
2 2 f 1 36.45 GÓRSKA Wioleta LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U16 PD III GÓRSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/1315/11 2015 2
3 3 f 1 36.21 NOWACKA Paulina KS Podlasie Białystok 95 U16 PD III
4 4 f 1 32.15 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU IV B.D. SUSKI Witold B.D. # , Z/4129/11 , 2019
5 5 f 1 29.13 JAROSZEWICZ Anna MKS Juvenia Białystok # 96 U16 PD IV B.D. B.D. # , Z/1462/12 , 2018 2
6 6 f 1 28.92 SOKÓŁ Gabriela KS Wisła Puławy 96 U16 LU IV #
7 7 f 1 26.07 NIEMYJSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96 U16 PD V
8 8 f 1 24.48 ZAJĄC Katarzyna KS Wisła Puławy 95 U16 LU V
9 9 f 1 23.93 KAWKA Anna KS Wisła Puławy 95 U16 LU -- #
10 10 f 1 21.27 BURDACH Katarzyna AZS UMCS Lublin 95 U16 LU --
11 11 f 1 20.18 BORUCKA Monika KS Agros Zamość 96 U16 LU --
12 12 f 1 12.13 WITKOWSKA Emilia KS Agros Zamość 96 U16 LU --
Młot (3) K
1 1 f 1 39.09 KAWKA Anna KS Wisła Puławy 95 U16 LU IV #
2 2 f 1 37.02 ŚLIWOWSKA Ewelina KS Podlasie Białystok # 95 U16 PD IV #
3 3 f 1 33.53 CZYŻEWSKA Ryta MKS Juvenia Białystok 95 U16 PD V B.D. BEZ
4 4 f 1 32.09 FUS Weronika TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 96 U16 LU V FUS Mirosław B.D. # Z/0454/12 2015 BEZ
5 5 f 1 31.31 BORUCKA Monika KS Agros Zamość 96 U16 LU V
6 6 f 1 31.19 KLEPACKA Anna KS Podlasie Białystok 95 U16 PD V
7 7 f 1 28.25 ZAJĄC Katarzyna KS Wisła Puławy 95 U16 LU V
8 8 f 1 27.09 ZALEWSKA Izabela KS Podlasie Białystok 95 U16 PD V
9 9 f 1 23.75 SOKÓŁ Gabriela KS Wisła Puławy 96 U16 LU -- #
10 10 f 1 23.54 ŁUKOWSKA Aneta KS Podlasie Białystok # 96 U16 PD --
11 11 f 1 22.62 MURZACZ Justyna KS Agros Zamość 95 U16 LU --
12 12 f 1 16.96 WARPECHOWSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 96 U16 PD --
Oszczep (600) K
1 1 f 1 30.47 GODLEWSKA Izabela KS Podlasie Białystok 95 U16 PD IV
2 2 f 1 27.38 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU V B.D. SUSKI Witold B.D. # , Z/4129/11 , 2019
3 3 f 1 25.88 SIĆKO Joanna KS Podlasie Białystok 95 U16 PD --
4 4 f 1 25.65 FLORCZUK Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD --
5 5 f 1 25.64 KULBACKA Sylwia LUKS Hańcza Suwałki 95 U16 PD --
6 6 f 1 23.11 MIERZEJEWSKA Paulina LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U16 PD --
7 7 f 1 21.77 ŁAPIŃSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok # 95 U16 PD --
8 8 f 1 21.58 TOMASZEWSKA Milena LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U16 PD --
9 9 f 1 20.41 BURDACH Katarzyna AZS UMCS Lublin 95 U16 LU --
Chód 3 km K
1 f 1 18:17.58 CZYŻKOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 96 U16 PD IV
2 f 1 18:17.79 ŻELAZEK Ewa LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD IV
3 f 1 18:47.64 DANIŁKO Natalia MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU IV
4 f 1 19:13.32 MINKIEWICZ Rut UKS 19 Bojary Białystok 95 U16 PD V
5 f 1 19:19.72 KIEŁCZEWSKA Sylwia MKS Juvenia Białystok 95 U16 PD V B.D. BEZ
6 f 1 19:28.00 GRESZTA Monika KS Agros Zamość 95 U16 LU V
7 f 1 19:53.01 FALKOWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 95 U16 PD V
8 f 1 20:54.54 WAKULIK Karolina MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU --
9 f 1 21:28.10 KACZAN Karolina MKS Żak Biała Podlaska 96 U16 LU --
100 m M
1 1 s 1 11.52 FRANKO Patryk LUKS Hańcza Suwałki 95 U16 PD +0.5 III
2 1 s 1 11.57 OLSZEWSKI Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD +0.5 III #
3 3 s 1 12.18 ZIARKOWSKI Marcin MKS Agros Chełm 95 U16 LU +0.5 IV
4 4 s 1 12.21 PRZYTUŁA Przemysław KS Agros Zamość 95 U16 LU +0.5 V #
5 5 s 1 12.22 KULIGOWSKI Michał KS Podlasie Białystok 95 U16 PD +0.5 V
6 6 s 1 12.26 KARPUSIEWICZ Jacek UKS 19 Bojary Białystok 95 U16 PD +0.5 V SUTYNIEC Mieczysław # Z/0916/11 2012 4
7 8 s 1 12.65 KOROL Damian KS Podlasie Białystok # 96 U16 PD +0.5 V #
1 2 s 2 11.85 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 U16 LU +0.1 IV GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM
2 7 s 2 12.31 BABIŃSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 95 U16 PD +0.1 V
3 9 s 2 12.71 ŚMIETAŁO Paweł KS Podlasie Białystok # 96 U16 PD +0.1 V
4 10 s 2 12.97 NIKITIUK Damian KS Agros Zamość 95 U16 LU +0.1 --
5 11 s 2 13.11 MAZUR Paweł TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 96 U16 LU +0.1 --
6 12 s 2 13.15 POMICHTER Dawid LUKS Eurocentr Suchowola # 96 U16 PD +0.1 --
7 13 s 2 13.24 BONDARUK Damian MULKS Terespol 95 U16 LU +0.1 -- MACHNOWSKI Grzegorz Z/0995/11 2011
300 m M
1 2 s 1 37.49 FRANKO Patryk LUKS Hańcza Suwałki 95 U16 PD II
2 3 s 1 37.91 KARKÓWKA Konrad KS Podlasie Białystok # 95 U16 PD III
3 5 s 1 38.93 ZIARKOWSKI Marcin MKS Agros Chełm 95 U16 LU III
4 7 s 1 39.20 MIELNICZUK Jakub MKS Unia Hrubieszów 95 U16 LU IV #
5 8 s 1 39.57 OBEL Michał AZS UMCS Lublin 96 U16 LU IV #
1 4 s 2 38.65 STRASZEWSKI Piotr MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU III #
2 6 s 2 39.15 SZAMRETA Mateusz KS Podlasie Białystok # 95 U16 PD IV SUPROŃ Jaroslaw # 3
3 9 s 2 39.61 BINAŚ Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD IV
4 14 s 2 40.86 CHMIELEWSKI Grzegorz LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U16 PD V KOTOWSKI Jan KOTOWSKI Jan Z/1495/12 2015 BEZ
5 16 s 2 41.41 OLEKSIEJCZUK Michał MKS Agros Chełm 95 U16 LU V
1 11 s 3 39.93 LUTAREWICZ Łukasz KS Podlasie Białystok 95 U16 PD IV #
2 13 s 3 40.53 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 U16 LU V GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM
3 15 s 3 41.33 MAZUR Paweł TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 96 U16 LU V
4 18 s 3 42.28 POMICHTER Dawid LUKS Eurocentr Suchowola # 96 U16 PD V
5 19 s 3 42.71 GAJOSZ Krystian MKS Agros Chełm 96 U16 LU -- #
1 1 s 4 37.47 OLSZEWSKI Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD II #
2 10 s 4 39.65 PRZYTUŁA Przemysław KS Agros Zamość 95 U16 LU IV #
3 12 s 4 40.29 CIEŚLUK Adrian MKS Juvenia Białystok 95 U16 PD IV MYDLARZ Adrian # Z/3482/11 2011
4 17 s 4 42.11 GAN Krzysztof UKS 19 Bojary Białystok 95 U16 PD V #
600 m M
1 1 s 1 1:30.94 CHYLIŃSKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96 U16 PD III
2 2 s 1 1:32.50 KAMIŃSKI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD IV #
3 3 s 1 1:32.92 BANACH Adrian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD IV
4 4 s 1 1:34.62 KUŹNIARZ Łukasz KS Agros Zamość 95 U16 LU IV
5 5 s 1 1:34.86 OSTAPCZUK Karol MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU IV
6 6 s 1 1:35.23 SIKORSKI Mateusz KS Agros Zamość 95 U16 LU V
7 7 s 1 1:35.64 IWANIUK Adrian MKS Agros Chełm 95 U16 LU V #
8 8 s 1 1:37.82 LACHOWICZ Piotr UKS 19 Bojary Białystok 95 U16 PD V SUTYNIEC Mieczysław # Z/0922/11 2013 BEZ
9 9 s 1 1:45.88 KOMORNIK Mateusz KS Agros Zamość 95 U16 LU --
1000 m M
1 1 s 1 2:52.49 POGORZELSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD V
2 2 s 1 2:53.89 WRONA Bartłomiej MKS Start Lublin 95 U16 LU V JAROS Marek B.D. # Z/1614/13 2013 BEZ
2 3 s 1 2:53.89 KUŚMIERZ Aleksander AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ V #
4 4 s 1 2:54.25 NITKIEWICZ Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96 U16 PD V
5 5 s 1 2:58.00 MALINOWSKI Hubert LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96 U16 PD V #
6 6 s 1 3:03.28 DZIENISZEWSKI Kamil UKS 19 Bojary Białystok 96 U16 PD -- SUTYNIEC Mieczysław # Z/0624/12 2014 4
7 7 s 1 3:05.85 CHOJNOWSKI Karol KS Podlasie Białystok 95 U16 PD -- #
8 8 s 1 3:14.99 SZCZEPANEK Michał KS Agros Zamość 96 U16 LU --
9 9 s 1 3:20.62 SZMIT Sylwester KS Agros Zamość 96 U16 LU --
2000 m M
1 f 1 6:07.64 KNAP Szczepan KS Agros Zamość 95 U16 LU III #
2 f 1 6:08.59 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U16 MA III B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019
3 f 1 6:14.26 SOBOLEWSKI Michał KS Agros Zamość # 96 U16 LU IV B.D. # Z/0857/12 2017 BEZ
4 f 1 6:18.42 GRABOWSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD IV
5 f 1 6:31.65 URBANOWSKI Adrian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96 U16 PD V
6 f 1 6:37.05 ULAŃSKI Rafał MKS Agros Chełm 95 U16 LU V
7 f 1 6:40.57 ZABIELSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 95 U16 PD -- STANISLAWSKI Krzysztof # 2
8 f 1 6:44.32 KUBIEC Tomasz KS Podlasie Białystok 95 U16 PD --
9 f 1 6:47.76 BARTOSZ Paweł KS Agros Zamość 95 U16 LU --
10 f 1 7:02.89 SOROCZYŃSKI Jakub MULKS Terespol 95 U16 LU -- B.D.
11 f 1 7:12.28 BUBIŁEK Jakub KS Agros Zamość 95 U16 LU --
12 f 1 7:38.06 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Start Lublin 95 U16 LU -- JAROS Marek JAROS Marek # Z/4819/11 2014 BEZ
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.73 KUCZYŃSKI Kornel UKS 19 Bojary Białystok 95 U16 PD -0.4 III SUTYNIEC Mieczysław Z/0905/11 2015 1
2 2 s 1 16.85 PACEWICZ Wojciech UKS 19 Bojary Białystok 95 U16 PD -0.4 III SUTYNIEC Mieczysław Z/0906/11 2014 4
3 3 s 1 17.03 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 96 U16 PD -0.4 IV KLESZOWSKI Leszek BEZ
4 4 s 1 18.05 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok # 96 U16 PD -0.4 V SUPROŃ Jaroslaw B.D. # Z/1447/12 2019 2
5 5 s 1 18.62 JABŁOŃSKI Konrad LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD -0.4 --
6 6 s 1 19.24 ŁAGUNA Rafał MKS Juvenia Białystok # 96 U16 PD -0.4 -- MYDLARZ Adrian Z/0111/12 2014 1
7 7 s 1 19.54 KIKOLSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD -0.4 --
8 8 s 1 20.62 KOBUS Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96 U16 PD -0.4 -- #
300 m pł M
1 1 s 1 44.61 PACEWICZ Wojciech UKS 19 Bojary Białystok 95 U16 PD V SUTYNIEC Mieczysław Z/0906/11 2014 4
2 2 s 1 45.26 ŁAGUNA Rafał MKS Juvenia Białystok # 96 U16 PD V MYDLARZ Adrian Z/0111/12 2014 1
3 6 s 1 53.79 DĄBROWSKI Krystian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD --
1 3 s 2 46.32 KAMIŃSKI Damian KS Podlasie Białystok 95 U16 PD V #
2 4 s 2 46.58 JABŁOŃSKI Konrad LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD --
3 5 s 2 50.04 KOBUS Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96 U16 PD -- #
4x100 m M
1 s 1 47.05 KOROL Damian
SZAMRETA Mateusz
ŚMIETAŁO Paweł
KARKÓWKA Konrad
MOKS Słoneczny Stok Białystok 96
95
96
95
U16 POD --
SUPROŃ Jaroslaw

3
2 s 1 48.17 PAWŁOWSKI Tomasz
KULIGOWSKI Michał
KAMIŃSKI Damian
LUTAREWICZ Łukasz
KS Podlasie Białystok 95
95
95
95
U16 POD --


3 s 1 48.67 GAN Krzysztof
KUCZYŃSKI Kornel
KARPUSIEWICZ Jacek
LACHOWICZ Piotr
UKS 19 Bojary Białystok 95
95
95
95
U16 POD --
SUTYNIEC Mieczysław
SUTYNIEC Mieczysław
SUTYNIEC Mieczysław
Z/0905/11
Z/0916/11
Z/0922/11
2015
2012
2013
1
4
BEZ
4 s 1 49.03 CHYLIŃSKI Grzegorz
GRABOWSKI Rafał
KAMIŃSKI Michał
BINAŚ Grzegorz
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96
95
95
95
U16 POD --


1 s 2 48.42 KULĘGOWSKI Damian
GĄSOWSKI Patryk
URBANOWSKI Dawid
PADUCH Bartosz
LKS Narew Kurpiewski Łomża 96
96
95
95
U16 POD --


B.D.
BEZ
2 s 2 51.07 NITKIEWICZ Kamil
POGORZELSKI Paweł
MALINOWSKI Hubert
BANACH Adrian
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96
95
96
95
U16 POD --


3 s 2 51.44 CIEŚLUK Adrian
KOWALSKI Krystian
KOMAROWSKI Kamil
JAWOROWSKI Paweł
MKS Juvenia Białystok 95
95
95
95
U16 POD -- MYDLARZ Adrian
B.D.
BULAKOWSKI Bohdan
MYDLARZ Adrian
Z/3482/11
Z/4689/11
Z/3480/11
2011
2018
2011

BEZ
BEZ
BEZ
4 s 2 52.26 CHYLIŃSKI Mateusz
OBEL Michał
ORLIKOWSKI Paweł
SŁOWIK Marcin
AZS UMCS Lublin 95
96
95
96
U16 LBE -- B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz

STANISLAWSKI Krzysztof
B.D.
, Z/3015/11
, 2019


3
Wzwyż M
1 2 f 1 1.82 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska # 95 U16 LU III MAKARUK Tadeusz # Z/4112/11 2019 1
2 3 f 1 1.82 NOWICKI Damian KS Podlasie Białystok 95 U16 PD III #
3 1 f 1 1.82 GÓRSKI Antoni LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U16 PD III
4 4 f 1 1.79 MAZUREK Michał KS Agros Zamość 95 U16 LU IV #
5 5 f 1 1.75 JAKUBOWSKI Krzysztof UKS Technik Augustów # 95 U16 PD IV
6 6 f 1 1.50 DĄBROWSKI Krystian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD --
7 7 f 1 1.40 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 96 U16 PD -- KLESZOWSKI Leszek BEZ
W dal M
1 1 f 1 6.09 PADUCH Bartosz LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U16 PD 0.0 IV B.D. BEZ
2 2 f 1 6.04 KOBEL Wojciech CWKS Resovia Rzeszów # 95 U16 PK 0.0 IV #
3 3 f 1 6.03 ORLIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin 95 U16 LU 0.0 IV STANISLAWSKI Krzysztof
4 4 f 1 5.49 URBANOWSKI Dawid LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U16 PD 0.0 --
5 5 f 1 5.48 NOWICKI Damian KS Podlasie Białystok 95 U16 PD 0.0 -- #
6 6 f 1 5.46 KULĘGOWSKI Damian LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U16 PD 0.0 -- #
7 7 f 1 5.34 BABIŃSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 95 U16 PD 0.0 --
8 8 f 1 5.25 CHMIELEWSKI Grzegorz LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U16 PD 0.0 -- KOTOWSKI Jan KOTOWSKI Jan Z/1495/12 2015 BEZ
9 9 f 1 5.21 GĄSOWSKI Patryk LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U16 PD 0.0 --
10 10 f 1 5.19 MUCHARSKI Bartosz LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U16 PD 0.0 -- BOBINSKI Marian
11 11 f 1 5.18 RAK Daniel LKS Znicz Biłgoraj 95 U16 LU 0.0 --
12 12 f 1 4.75 GÓRSKI Antoni LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U16 PD 0.0 --
Kula (5) M
1 1 f 1 14.86 CHOJNOWSKI Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola # 95 U16 PD III
2 2 f 1 11.66 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/4609/11 2018 1
3 3 f 1 11.14 JAROSZ Bartosz KS Agros Zamość 95 U16 LU V #
4 4 f 1 11.10 MAKOWSKI Damian MKS Juvenia Białystok 95 U16 PD V
5 5 f 1 10.84 DĘBOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 96 U16 PD V
6 6 f 1 10.62 KANIA Michał KS Agros Zamość 95 U16 LU V
7 7 f 1 10.60 SAWKO Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD V
8 8 f 1 10.07 SAKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD --
9 9 f 1 10.02 KARAŚ Eryk KS Agros Zamość 95 U16 LU --
10 10 f 1 10.00 KIKOLSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD --
11 11 f 1 9.55 PIETRASZUK Konrad MULKS Terespol 96 U16 LU -- JAKUSZKO Grzegorz B.D. #
12 12 f 1 9.36 FUSIARZ Konrad KS Agros Zamość 95 U16 LU --
13 13 f 1 9.20 SŁOWIK Marcin AZS UMCS Lublin 96 U16 LU -- B.D. # 3
14 14 f 1 8.28 JANUŚ Damian KS Agros Zamość 95 U16 LU --
Dysk (1) M
1 1 f 1 46.37 MURSZTYN Michał KS Podlasie Białystok 95 U16 PD II
2 2 f 1 45.98 CHOJNOWSKI Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola # 95 U16 PD III
3 3 f 1 45.93 MOCARSKI Rafał KS Podlasie Białystok 95 U16 PD III #
4 4 f 1 40.41 GIEŃKO Artur KS Podlasie Białystok 96 U16 PD IV #
5 5 f 1 31.58 KARAŚ Eryk KS Agros Zamość 95 U16 LU V
6 6 f 1 31.01 FRONCZAK Adrian MKS Juvenia Białystok 95 U16 PD V B.D. BEZ
7 7 f 1 28.57 NOWICKI Jakub UKL Ósemka Police 96 U16 ZP --
8 8 f 1 28.34 ROSZKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ --
9 9 f 1 25.75 TEREBUN Paweł KS Podlasie Białystok 95 U16 PD --
10 10 f 1 18.54 KWIATKOWSKI Kamil KS Agros Zamość 96 U16 LU --
Młot (5) M
1 f 1 56.25 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U16 LU III ZDYBEL Aleksander Z/4609/11 2018 1
2 f 1 39.65 ROSZKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ V
3 f 1 39.34 SAWKO Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD V
4 f 1 29.63 KWIATKOWSKI Kamil KS Agros Zamość 96 U16 LU --
5 f 1 29.27 GIEŃKO Artur KS Podlasie Białystok 96 U16 PD -- #
6 f 1 28.50 JANUŚ Damian KS Agros Zamość 95 U16 LU --
7 f 1 27.28 FRONCZAK Adrian MKS Juvenia Białystok 95 U16 PD -- B.D. BEZ
8 f 1 24.29 KONOPKA Piotr KS Podlasie Białystok 96 U16 PD --
9 f 1 22.87 SZCZEPANIAK Jan KS Wisła Puławy 95 U16 LU --
10 f 1 21.64 BOJAR Karol KS Agros Zamość 96 U16 LU --
11 f 1 20.92 NOWICKI Jakub UKL Ósemka Police 96 U16 ZP --
Oszczep (600) M
1 1 f 1 50.28 PYDYŚ Jakub MKL Nefryt Lubartów 95 U16 LU III NOWAK Wiesław # Z/0963/11 2014 3
2 2 f 1 48.12 GODLEWSKI Karol KS Podlasie Białystok 95 U16 PD III B.D. # BEZ
3 3 f 1 44.86 SAKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD IV
4 4 f 1 44.10 JAKUBOWSKI Krzysztof UKS Technik Augustów # 95 U16 PD IV
5 5 f 1 43.86 REDUCHA Paweł KS Podlasie Białystok 95 U16 PD IV
6 6 f 1 40.62 FUSIARZ Konrad KS Agros Zamość 95 U16 LU V
7 7 f 1 38.52 WILIMCZYK Jacek LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96 U16 PD V #
8 8 f 1 37.31 MOCARSKI Rafał KS Podlasie Białystok 95 U16 PD V #
9 9 f 1 36.66 CYPARA Przemysław KS Agros Zamość 95 U16 LU --
10 10 f 1 34.96 JAROSZ Bartosz KS Agros Zamość 95 U16 LU -- #
11 11 f 1 34.83 KOWALSKI Krystian MKS Juvenia Białystok 95 U16 PD -- B.D. BEZ
12 12 f 1 31.86 SZCZEPANIAK Jan KS Wisła Puławy 95 U16 LU --
13 13 f 1 30.36 SŁOWIK Marcin AZS UMCS Lublin 96 U16 LU -- B.D. # 3
14 14 f 1 26.27 ŚWISTUN Adrian KS Podlasie Białystok # 95 U16 PD --
Chód 5 km M
1 f 1 27:32.86 KARPIUK Karol KS Agros Zamość 94 U18 LU --
2 f 1 29:00.49 NAJDYHOR Karol MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU IV
3 f 1 29:42.16 KOMAROWSKI Kamil MKS Juvenia Białystok 95 U16 PD IV BULAKOWSKI Bohdan # Z/4689/11 2018 BEZ
4 f 1 30:02.44 ZAWALICH Marcin LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U16 PD V
5 f 1 30:10.34 MAJ Piotr KS Agros Zamość 96 U16 LU V #
6 f 1 32:23.18 WŁASIUK Łukasz MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU V
7 f 1 32:34.45 TOMCZUK Rafał KS Podlasie Białystok 95 U16 PD --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.6351728439331 sekund