Olecko 11 - 12.09.2010
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
100 m K
1 3 e 1 13.22 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN -0.2 IV
2 4 e 1 13.48 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok # 96 U16 PD -0.2 IV NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M
3 6 e 1 13.56 MĄKOSA Barbara AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ -0.2 IV #
4 10 e 1 14.30 SADOWSKA Karolina MUKS Płock 95 U16 MZ -0.2 V
5 11 e 1 14.67 MALINOWSKA Elżbieta GUKS Asy Dywity 95 U16 WN -0.2 -- #
1 1 e 2 12.99 ŁUGOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN -0.6 III
2 2 e 2 13.20 DZIENISZ Kamila SSA Legia 1926 Warszawa 95 U16 MZ -0.6 III #
3 5 e 2 13.51 BITNER Aleksandra MLKL Płock 96 U16 MZ -0.6 IV
4 7 e 2 13.65 ŁĘGOWSKA Ewelina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN -0.6 IV #
5 8 e 2 14.03 KIEŁCZEWSKA Aleksandra OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ -0.6 V #
6 9 e 2 14.25 KALISZEWSKA Patrycja MUKS Płock 95 U16 MZ -0.6 V
7 12 e 2 15.09 PELC Katarzyna MKS Truso Elbląg 95 U16 WN -0.6 --
1 f 1 12.97 ŁUGOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN -0.6 III
2 f 1 13.11 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN -0.6 III
3 f 1 13.33 DZIENISZ Kamila SSA Legia 1926 Warszawa 95 U16 MZ -0.6 IV #
4 f 1 13.51 BITNER Aleksandra MLKL Płock 96 U16 MZ -0.6 IV
5 f 1 13.60 MĄKOSA Barbara AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ -0.6 IV #
6 f 1 13.77 ŁĘGOWSKA Ewelina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN -0.6 IV #
7 f 1 14.28 KIEŁCZEWSKA Aleksandra OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ -0.6 V #
300 m K
1 1 s 1 41.71 ŁUGOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN II
2 2 s 1 41.87 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN II
3 3 s 1 42.70 TKACZYK Patrycja RLMKS Orlęta Radom 95 U16 MZ II #
4 4 s 1 43.06 BITNER Aleksandra MLKL Płock 96 U16 MZ III
5 6 s 1 43.71 DZIADKO Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III
1 5 s 2 43.55 STANISZEWSKA Żaneta UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN III
2 7 s 2 44.28 MĄKOSA Barbara AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ III #
3 9 s 2 45.65 ŁĘGOWSKA Ewelina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV #
4 10 s 2 45.75 JANKOWSKA Joanna NKS Nowe Miasto Lubawskie # 95 U16 WN IV
5 13 s 2 46.84 PRUSINOWSKA Klaudia MKS Pułtusk 96 U16 MZ V
1 11 s 3 45.96 SUSKI Magdalena OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ IV
2 12 s 3 46.74 CHOLEWIŃSKA Ilona UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ V WARDASZKA Andrzej Z/0422/12 2012 BEZ
3 14 s 3 48.38 BEKISZ Izabella KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V
1 8 s 4 45.21 TRZECIAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz # Z/1260/11 2019 2
2 15 s 4 48.82 BRZOZOWSKA Angelika LKS Lubawa 96 U16 WN -- #
3 16 s 4 49.26 MALINOWSKA Elżbieta GUKS Asy Dywity 95 U16 WN -- #
4 17 s 4 49.52 NOŻYKOWSKA Aneta MKS Pułtusk 96 U16 MZ --
600 m K
1 1 s 1 1:34.12 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2019 M
2 2 s 1 1:34.98 STRUCIŃSKA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN II #
3 3 s 1 1:38.95 BIRYŁO Urszula UKS Gimpas Pasłęk # 95 U16 WN II GAJOWNICZEK Waldemar Z/5087/11 BEZ
4 4 s 1 1:40.87 PAZIK Kinga UOLKA Ostrów Mazowiecka 97 U14 MZ III WARDASZKA Andrzej 4
5 5 s 1 1:41.99 DOBKOWSKA Klaudia UKS Młodzik Warszawa # 95 U16 MZ III #
6 6 s 1 1:42.69 TRZECIAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz # Z/1260/11 2019 2
7 8 s 1 1:45.16 PACHOLCZYK Adrianna KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN IV PODOLAK Kazimierz B.D. # Z/0888/12 2017 3
8 9 s 1 1:46.03 MUSZYŃSKA Agata MUKS Płock 95 U16 MZ V
1 7 s 2 1:45.04 BARTCZAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN IV
2 10 s 2 1:46.16 KOPIK Amanda MKS Pogoń Siedlce # 96 U16 MZ V MACIEJEWSKI Janusz # Z/0205/12 2013 3
3 11 s 2 1:46.40 BUDNICKA Justyna MLKL Płock 95 U16 MZ V
4 12 s 2 1:50.53 PLEWIŃSKA Patrycja ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ --
5 13 s 2 1:51.97 PŁATOS Ewelina RLTL ZTE Radom # 95 U16 MZ -- B.D. # BEZ
6 14 s 2 1:52.07 DYMEK Adrianna MUKS Płock 95 U16 MZ --
7 15 s 2 1:58.87 OKRASZEWSKA Oliwia KS Jeziorak Iława 95 U16 WN --
8 16 s 2 2:01.63 WANTOWSKA Aleksandra UKS Mały Jeziorak Iława # 96 U16 WN -- B.D. BEZ
9 17 s 2 2:43.01 PETRYKOWSKA Joanna MKS Pułtusk 96 U16 MZ --
1000 m K
1 1 s 1 3:04.10 PAWŁOWSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU III JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/0211/11 2017 1
2 2 s 1 3:04.95 MULKITYN Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN III
3 3 s 1 3:05.34 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 95 U16 MZ III JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2018 3
4 4 s 1 3:08.42 PŁUKARSKA Karina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III
5 5 s 1 3:11.04 JARZYŃSKA Anita SSA Legia 1926 Warszawa 95 U16 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/4097/11 2015 1
6 6 s 1 3:11.82 SZEWCZYK Kinga KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III
7 7 s 1 3:13.48 STAŃCZAK Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN IV
8 8 s 1 3:17.10 WARDASZKA Angelika UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ IV WARDASZKA Andrzej WARDASZKA Andrzej # , Z/0421/12 , 2012 BEZ
9 9 s 1 3:21.90 SŁOWIK Wioleta MKS Pogoń Siedlce # 95 U16 MZ IV B.D. Z/0217/11 2011 BEZ
10 10 s 1 3:24.52 OLSZEWSKA Aleksandra MLKS Czarni Olecko 95 U16 WN V
11 13 s 1 3:25.95 GŁAŻEWSKA Wioleta OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ V
1 11 s 2 3:24.53 BIEŃKOWSKA Natalia OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ V
2 12 s 2 3:25.71 SKULIMOWSKA Sara MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ V #
3 14 s 2 3:34.26 WIŚNIEWSKA Anna MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 95 U16 WN -- #
4 15 s 2 3:36.92 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka # 96 U16 MZ -- PODOLAK Kazimierz DĄBROWSKI Dariusz # , Z/0397/12 , 2019 3
5 16 s 2 3:38.43 DZIEŁAK Aleksandra OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ --
6 17 s 2 3:44.94 WIĘCEK Katarzyna MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 96 U16 WN --
7 18 s 2 3:44.95 KURZĄTKOWSKA Estera MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 95 U16 WN -- B.D. 5
8 19 s 2 3:48.19 JANUSZKIEWICZ Patrycja MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 97 U14 WN --
9 20 s 2 3:48.50 GRALA Anna OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ --
10 21 s 2 3:48.93 TRZASKA Karolina OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ --
11 22 s 2 3:54.85 PYCH Karolina UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ -- WARDASZKA Andrzej
100 m pł MŁ K
1 1 e 1 15.40 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ +1.2 II #
2 2 e 1 15.54 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ +1.2 III #
3 3 e 1 15.73 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 96 U16 MZ +1.2 III #
4 5 e 1 16.06 KARASEK Klaudia RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ +1.2 III #
5 6 e 1 16.56 BALCEREK Aleksandra MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 96 U16 WN +1.2 III
6 7 e 1 17.58 WALCZAK Magdalena MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +1.2 V
7 10 e 1 18.38 KOWALCZYK Natalia RLTL ZTE Radom # 95 U16 MZ +1.2 V #
2 8 e 2 17.80 BUDZIAK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 96 U16 MZ -0.3 V GĄSIEWSKI Artur # Z/1468/12 2013 3
3 9 e 2 18.28 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 96 U16 WN -0.3 V
4 11 e 2 18.51 MIELEWCZYK Katarzyna MUKS Płock 96 U16 MZ -0.3 --
5 12 e 2 19.23 MATCZAK Sara MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ -0.3 --
6 13 e 2 20.50 BRZEZIŃSKA Natalia UKS Clan Ostrołęka # 95 U16 MZ -0.3 --
1 f 1 15.28 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ +0.3 II #
2 f 1 15.29 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ +0.3 II #
3 f 1 15.90 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 96 U16 MZ +0.3 III #
4 f 1 16.21 KARASEK Klaudia RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ +0.3 III #
5 f 1 16.33 BALCEREK Aleksandra MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 96 U16 WN +0.3 III
6 f 1 17.56 WALCZAK Magdalena MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +0.3 V
7 f 1 17.60 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 96 U16 WN +0.3 V
8 f 1 18.01 BUDZIAK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 96 U16 MZ +0.3 V GĄSIEWSKI Artur # Z/1468/12 2013 3
100 m pł J MŁ K
1 4 e 2 15.99 JANKOWSKA Barbara MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 94 U18 WN -0.3 III B.D. # Z/4223/11 2014 2
300 m pł K
1 1 s 1 47.04 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ III #
2 3 s 1 47.66 BUDZIAK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 96 U16 MZ III GĄSIEWSKI Artur # Z/1468/12 2013 3
3 4 s 1 47.74 STANISZEWSKA Żaneta UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN III
4 8 s 1 48.65 JAKUBOWSKA Karolina PKS Gwardia Szczytno # 95 U16 WN III BUKOWIECKI Ireneusz # Z/2868/11 2014 2
5 9 s 1 48.79 RĘDZIA Aleksandra UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ III GĄSIEWSKI Artur # Z/0473/11 2012 3
6 14 s 1 51.35 RADZKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV
1 7 s 2 48.08 TKACZYK Patrycja RLMKS Orlęta Radom 95 U16 MZ III #
2 10 s 2 49.87 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1253/11 2019 2
3 11 s 2 50.11 BIENIEK Iwona ULKS Jedlińsk 95 U16 MZ IV
4 12 s 2 50.74 RYPIŃSKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV
5 16 s 2 54.19 MATCZAK Sara MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ V
6 17 s 2 55.09 RZEPKA Magda MKS Truso Elbląg 96 U16 WN -- #
1 2 s 3 47.06 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ III #
2 13 s 3 51.21 KRYNICKA Joanna RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ IV
3 15 s 3 53.31 SUSKI Magdalena OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ V
4 19 s 3 95.51 KRAUZEWICZ Justyna LKS Lubawa 96 U16 WN -- #
1 5 s 4 48.02 BALCEREK Aleksandra MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 96 U16 WN III
2 6 s 4 48.08 JANKOWSKA Barbara MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 94 U18 WN -- B.D. # Z/4223/11 2014 2
3 18 s 4 55.54 BRZEZIŃSKA Natalia UKS Clan Ostrołęka # 95 U16 MZ --
4x100 m K
1 s 1 51.89 DZIADKO Małgorzata
STRUCIŃSKA Martyna
SZCZERBACZEWICZ Aleksandra
MILANOWSKA Beata
KS AZS UWM Olsztyn 95
95
96
95
U16 WMZ --

LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D.
Z/1253/11
2019
3
2
2 s 1 52.32 REMBISZEWSKA Zofia
DZIENISZ Kamila
DZIENISZ Gabriela
JARZYŃSKA Anita
SSA Legia 1926 Warszawa 95
95
95
95
U16 MAZ --

OBROCKI Bogdan
DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D.
Z/4099/11
Z/4097/11
2014
2015
4
1
3 s 1 53.55 KALISZEWSKA Patrycja
MIELEWCZYK Katarzyna
SADOWSKA Karolina
MURASZEWSKA Dominika
MUKS Płock 95
96
95
95
U16 MAZ --


WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/2277/11
2019
M
4 s 1 53.69 PLEWIŃSKA Patrycja
BIENIEK Iwona
RĘDZIA Aleksandra
BIŃKOWSKA Iga
ULKS Jedlińsk 96
95
95
96
U16 MAZ --

GĄSIEWSKI Artur
Z/0473/11
2012
3
5 s 1 54.90 WARDASZKA Angelika
PAZIK Kinga
PYCH Karolina
CHOLEWIŃSKA Ilona
UOLKA Ostrów Mazowiecka 95
97
95
95
U16 MAZ -- WARDASZKA Andrzej WARDASZKA Andrzej
WARDASZKA Andrzej
WARDASZKA Andrzej
WARDASZKA Andrzej
, Z/0421/12
Z/0422/12
, 2012
2012
BEZ
4

BEZ
6 s 1 55.56 GWIAZDA Katarzyna
GRALA Anna
KIEŁCZEWSKA Aleksandra
DOBKOWSKA Klaudia
OKLA Ostrołęka 95
96
96
95
U16 MAZ --


Wzwyż K
1 1 f 1 1.53 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U16 MZ IV NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2019 3
2 3 f 1 1.45 NOWOŚWIAT Agnieszka MKS Truso Elbląg 95 U16 WN IV #
3 2 f 1 1.45 NADACHEWICZ Patrycja MKS Truso Elbląg 95 U16 WN IV
4 5 f 1 1.40 KOWALCZYK Natalia RLTL ZTE Radom # 95 U16 MZ V #
4 7 f 1 1.40 KACZYŃSKA Kinga OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ V #
6 6 f 1 1.40 PATLA Dominika AKL Ursynów Warszawa 95 U16 MZ V
7 4 f 1 1.40 BAKALUK Wiktoria KS Jeziorak Iława 96 U16 WN V
8 8 f 1 1.35 PRUSINOWSKA Klaudia MKS Pułtusk 96 U16 MZ --
8 9 f 1 1.35 OKSENIUK Agnieszka GKS Piast Gliwice # 96 U16 SL -- WONDZIŃSKA Aleksandra RAMUS Józef B.D. # Z/0974/12, Z/0974/12 , 2019 2
Tyczka K
1 f 1 2.30 JANUSZ Gabriela AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ V
1 f 1 2.50 ROSIEWICZ Daria RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ IV
3 f 1 1.90 RABIEJ Katarzyna AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ -- #
3 f 1 1.90 KUKUŁA Alicja KS Warszawianka W-wa 95 U16 MZ --
5 f 1 1.70 KOZIK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 96 U16 MZ -- B.D. Z/1539/12 2013 4
W dal K
1 f 1 5.31 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ +0.1 III ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0058/11 2019 2
2 f 1 4.96 GWIAZDA Katarzyna UKS Siódemka Ostrołęka # 95 U16 MZ +1.5 IV #
3 f 1 4.92 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok # 96 U16 PD +0.5 IV NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M
4 f 1 4.87 CHRUŚCIEL Andżelika MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ 0.0 IV
5 f 1 4.76 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 96 U16 MZ +0.1 V #
6 f 1 4.60 DZIENISZ Gabriela SSA Legia 1926 Warszawa 95 U16 MZ +0.4 V OBROCKI Bogdan Z/4099/11 2014 4
7 f 1 4.51 DEMIAŃCZUK Olga AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ +0.6 V
8 f 1 4.50 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 96 U16 WN +0.7 V
9 f 1 4.33 BURAKIEWICZ Katarzyna PKS Gwardia Szczytno 97 U14 WN +0.2 -- BUKOWIECKI Ireneusz Z/0115/13 2015 4
10 f 1 4.30 RZEPKA Magda MKS Truso Elbląg 96 U16 WN +1.0 -- #
11 f 1 4.23 WALCZAK Magdalena MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ 0.0 --
12 f 1 4.20 BIŃKOWSKA Iga ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ +0.3 -- #
13 f 1 4.19 NADACHEWICZ Patrycja MKS Truso Elbląg 95 U16 WN +1.0 --
14 f 1 4.07 OKSENIUK Agnieszka GKS Piast Gliwice # 96 U16 SL +0.4 -- WONDZIŃSKA Aleksandra RAMUS Józef B.D. # Z/0974/12, Z/0974/12 , 2019 2
15 f 1 4.00 BRZOZOWSKA Angelika LKS Lubawa 96 U16 WN +0.6 -- #
16 f 1 4.00 NOWOŚWIAT Agnieszka MKS Truso Elbląg 95 U16 WN +0.5 -- #
Kula (3) K
1 f 1 12.61 SZCZUTOWSKA Anna MLKL Płock 95 U16 MZ III #
2 f 1 11.88 NESKA Maja RLTL ZTE Radom # 96 U16 MZ III #
3 f 1 11.07 SIERZAN Daria MKS Pułtusk 95 U16 MZ III
4 f 1 10.76 JAKUBOWSKA Karolina PKS Gwardia Szczytno # 95 U16 WN IV BUKOWIECKI Ireneusz # Z/2868/11 2014 2
5 f 1 10.31 KOŁODZIEJSKA Andżelika MLKL Płock 95 U16 MZ IV
6 f 1 10.16 KSYBEK Angelika MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ IV
7 f 1 10.12 LEWOSZEWSKA Patrycja WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ IV
8 f 1 10.08 KWIECIEŃ Ola UKS Michałów Radom 95 U16 MZ IV
9 f 1 9.07 WIŚNIEWSKA Sylwia LKS Lubawa 96 U16 WN V
10 f 1 8.69 WRONKA Marlena RKS Łódź # 96 U16 LD -- B.D. # BEZ
11 f 1 8.22 GULEWSKA Aleksandra PKS Gwardia Szczytno 96 U16 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz
12 f 1 7.78 TURSKA Magdalena MKS Truso Elbląg 96 U16 WN --
13 f 1 7.34 ŁUKSZO Natalia PKS Gwardia Szczytno 95 U16 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz
Dysk (0.75) K
1 f 1 38.26 SIERZAN Daria MKS Pułtusk 95 U16 MZ II
2 f 1 34.02 SZCZUTOWSKA Anna MLKL Płock 95 U16 MZ III #
3 f 1 33.78 NESKA Maja RLTL ZTE Radom # 96 U16 MZ III #
4 f 1 32.53 CZUBKOWSKA Natalia MKS Pułtusk 95 U16 MZ IV
5 f 1 31.18 BARTKIEWICZ Magdalena RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ IV
6 f 1 29.76 SIERZAN Natalia MKS Pułtusk 96 U16 MZ IV
7 f 1 29.30 WARCHOŁ Paulina RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ IV
8 f 1 28.08 WRONKA Marlena RKS Łódź # 96 U16 LD IV B.D. # BEZ
9 f 1 25.87 SZUSTEK Aleksandra WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ V
10 f 1 23.18 KOŁODZIEJSKA Andżelika MLKL Płock 95 U16 MZ --
11 f 1 23.05 JAWORSKA Ewelina MKS Pułtusk 95 U16 MZ --
12 f 1 22.32 GWIAZDA Anna OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ --
13 f 1 21.53 WIŚNIEWSKA Sylwia LKS Lubawa 96 U16 WN --
14 f 1 21.13 LEWOSZEWSKA Patrycja WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ --
15 f 1 20.56 KARASIEWICZ Monika MUKS Płock 95 U16 MZ --
Oszczep (600) K
1 f 1 36.93 KARASIEWICZ Monika MUKS Płock 95 U16 MZ III
2 f 1 28.99 SZUSTEK Aleksandra WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ V
3 f 1 27.15 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U16 MZ V NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2019 3
4 f 1 26.40 KSYBEK Angelika MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ --
5 f 1 24.53 BARTKIEWICZ Magdalena RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ --
6 f 1 23.41 SZYMCZAK Anita ULKS Jedlińsk 95 U16 MZ --
7 f 1 22.09 WIŚNIEWSKA Natalia LKS Lubawa 96 U16 WN --
8 f 1 21.51 NISKA Iwona MLKL Płock 96 U16 MZ --
9 f 1 19.71 WARCHOŁ Paulina RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ --
10 f 1 18.89 CZUBKOWSKA Natalia MKS Pułtusk 95 U16 MZ --
11 f 1 17.00 SIERZAN Natalia MKS Pułtusk 96 U16 MZ --
Chód 3 km K
1 1 s 1 18:28.73 SKUP Milena WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ IV
2 2 s 1 19:37.74 UTRATA Urszula KS Orzeł Warszawa 96 U16 MZ V #
3 3 s 1 19:40.84 TRZMIEL Natalia MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ V #
4 4 s 1 21:41.06 MAŚLAK Agnieszka UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ --
5 5 s 1 23:13.24 WIJAT Katarzyna UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ --
6 6 s 1 24:00.19 CHROBAK Joanna UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ --
100 m M
1 1 e 1 11.80 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ 0.0 IV RZEPKA Marek # Z/1592/12 2019 M
2 5 e 1 12.24 TALACHA Przemysław MKS Pogoń Siedlce # 95 U16 MZ 0.0 V MACIEJEWSKI Janusz # Z/0218/11 2014 2
3 12 e 1 12.74 WOŹNIAK Daniel ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ 0.0 V
4 18 e 1 13.16 SKIERKOWSKI Hubert MKS Pułtusk 95 U16 MZ 0.0 --
5 21 e 1 13.31 KOBRYŃ Rafał MKS Truso Elbląg 95 U16 WN 0.0 --
1 8 e 2 12.43 ŁUGOWSKI Patryk MLKS Ostróda # 95 U16 WN -0.6 V #
2 14 e 2 12.96 STRUBIŃSKI Konrad MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ -0.6 -- B.D. BEZ
3 20 e 2 13.24 CZUBKOWSKI Damian GUKS Asy Dywity 96 U16 WN -0.6 -- #
4 22 e 2 13.56 JANCZEWSKI Przemysław MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ -0.6 -- #
5 23 e 2 13.57 FIGAT Tomasz MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ -0.6 -- #
1 6 e 3 12.30 GRALEWSKI Maciej MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ -0.3 V
2 7 e 3 12.33 WINIAREK Michał MUKS Płock 95 U16 MZ -0.3 V
3 10 e 3 12.48 ROGÓŻ Michał AKL Ursynów Warszawa 95 U16 MZ -0.3 V
4 13 e 3 12.75 PIKORA Emil MKS Pułtusk 96 U16 MZ -0.3 V #
5 16 e 3 12.97 DAWID Bartosz Oskar KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN -0.3 -- B.D. BEZ
6 19 e 3 13.17 BOJANOWSKI Radosław UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN -0.3 --
7 24 e 3 14.09 RYBARCZYK Rafał MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ -0.3 -- #
1 2 e 4 11.97 DUSZCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ 0.0 IV #
2 3 e 4 12.07 TALACHA Marcin KS Agros Zamość # 96 U16 LU 0.0 IV GDAŃSKI Andrzej # Z/0204/12 2018 1
3 4 e 4 12.11 WITKOWSKI Łukasz RLMKS Orlęta Radom 95 U16 MZ 0.0 IV #
4 9 e 4 12.48 GIŻYŃSKI Bartosz MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ 0.0 V
5 11 e 4 12.57 NAKONIECZNY Łukasz GUKS Asy Dywity # 95 U16 WN 0.0 V
6 15 e 4 12.97 SUROWANIEC Michał MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ 0.0 --
7 17 e 4 13.11 HRYŃ Patryk MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 96 U16 WN 0.0 --
1 f 1 11.85 DUSZCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ -0.5 IV #
2 f 1 11.94 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ -0.5 IV RZEPKA Marek # Z/1592/12 2019 M
3 f 1 12.08 TALACHA Marcin KS Agros Zamość # 96 U16 LU -0.5 IV GDAŃSKI Andrzej # Z/0204/12 2018 1
4 f 1 12.16 WITKOWSKI Łukasz RLMKS Orlęta Radom 95 U16 MZ -0.5 IV #
4 f 1 12.16 TALACHA Przemysław MKS Pogoń Siedlce # 95 U16 MZ -0.5 IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/0218/11 2014 2
6 f 1 12.21 WINIAREK Michał MUKS Płock 95 U16 MZ -0.5 V
7 f 1 12.23 GRALEWSKI Maciej MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ -0.5 V
8 f 1 12.37 ŁUGOWSKI Patryk MLKS Ostróda # 95 U16 WN -0.5 V #
300 m M
1 1 s 1 37.18 FLORYSZCZYK Bartosz WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ II
2 2 s 1 37.74 WITKOWSKI Łukasz RLMKS Orlęta Radom 95 U16 MZ III #
3 3 s 1 38.14 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ III RZEPKA Marek # Z/1592/12 2019 M
4 4 s 1 38.63 WIENCŁAW Paweł AKL Ursynów Warszawa 95 U16 MZ III
5 7 s 1 39.12 GAŁĄZKA Karol UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ IV RADKE KAROL / GĄSIEWSKI Artur Z/1541/12 2012 3
6 8 s 1 39.43 KROCZAK Szymon MUKS Płock 95 U16 MZ IV
1 6 s 2 38.99 DUSZCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ III #
2 10 s 2 39.84 ŁABASZEWSKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV #
3 11 s 2 40.00 STRUBIŃSKI Konrad MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ IV B.D. BEZ
4 12 s 2 40.55 ŻURAWSKI Krystian GKS Olimpia Grudziądz # 96 U16 KP V
5 13 s 2 41.11 CIESZEWSKI Damian MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ V
6 19 s 2 42.98 STOŻYŃSKI Jakub UKS Gimpas Pasłęk 95 U16 WN -- #
1 15 s 3 41.72 SKIERKOWSKI Hubert MKS Pułtusk 95 U16 MZ V
2 17 s 3 42.00 KRZYŻANOWSKI Krzysztof MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ V #
3 18 s 3 42.66 CZUBKOWSKI Damian GUKS Asy Dywity 96 U16 WN -- #
1 5 s 4 38.68 ADAMSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III #
2 9 s 4 39.57 HADER Rafał SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP IV #
3 14 s 4 41.69 DAWID Bartosz Oskar KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN V B.D. BEZ
4 16 s 4 41.97 WOŹNIAK Daniel ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ V
600 m M
1 1 s 1 1:25.95 BACZEWSKI Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN II #
2 2 s 1 1:27.23 WILK Sylwester OKS Start Otwock 96 U16 MZ II
3 3 s 1 1:28.45 ADAMSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III #
4 4 s 1 1:29.08 HADER Rafał SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP III #
5 5 s 1 1:30.44 DĄBROWSKI Adam UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ III WARDASZKA Andrzej
6 6 s 1 1:30.57 KOSIOREK Krzysztof OKS Skra Warszawa # 95 U16 MZ III
7 8 s 1 1:32.17 OKOŃSKI Arkadiusz MUKS Płock 95 U16 MZ IV
8 9 s 1 1:33.13 ORZECH Szymon UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ IV WARDASZKA Andrzej
9 10 s 1 1:33.59 SZCZYGLAK Wojciech UKS Młodzik Warszawa # 96 U16 MZ IV #
1 7 s 2 1:32.02 KUNKOWSKI Eryk MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ IV
2 11 s 2 1:34.21 ILSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0812/12 2017 3
3 12 s 2 1:35.31 SZYMAŃSKI Robert MKS Pułtusk 95 U16 MZ V
4 13 s 2 1:36.20 ZADROGA Maciej MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ V
5 14 s 2 1:37.07 SKRZECZ Remigiusz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN V
6 15 s 2 1:39.71 WODZYŃSKI Artur UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN V
1000 m M
1 1 s 1 2:46.54 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ IV WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof # Z/1267/11 2019 2
2 2 s 1 2:47.11 GOCEJNA Mateusz MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ IV
3 3 s 1 2:47.52 BŁASZCZAK Rafał MLKL Płock 95 U16 MZ IV
4 4 s 1 2:48.19 POLAKOWSKI Paweł OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ IV
5 5 s 1 2:48.71 CHMIELIŃSKI Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV #
6 9 s 1 2:51.96 NIECIECKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V #
7 s 1 2:58.30 JANKOWSKI Mikołaj UOLKA Ostrów Mazowiecka 96 U16 MZ V WARDASZKA Andrzej
8 15 s 1 3:06.56 KRYCZKA Michał WLKS Nowe Iganie # 96 U16 MZ --
9 16 s 1 3:09.39 KAŁUSKI Karol WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ --
1 6 s 2 2:50.27 WOŹNIAK Cezary MUKS Płock 95 U16 MZ V
2 7 s 2 2:50.85 MAGNOWSKI Maciej RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ V
3 8 s 2 2:51.34 KRZOSEK Damian RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ V
4 10 s 2 2:52.40 RYDZIŃSKI Patryk niest. Warszawa # 95 U16 MZ V B.D. BEZ
5 11 s 2 2:57.24 SĄPÓR Hubert ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ V
6 13 s 2 3:02.58 WODZYŃSKI Artur UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN --
7 14 s 2 3:03.80 OLSZEWSKI Radosław MLKS Czarni Olecko 97 U14 WN --
8 17 s 2 3:21.48 KOZŁOWSKI Bartosz MKS Truso Elbląg # 96 U16 WN --
2000 m M
1 1 s 1 6:03.32 ZIELIŃSKI Paweł KS Jeziorak Iława 95 U16 WN III
2 2 s 1 6:04.45 ZŁOTUCHA Łukasz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN III
3 3 s 1 6:08.76 SIENKIEWICZ Sebastian MKS Pogoń Siedlce # 95 U16 MZ III MARKOWSKI Michał Z/0212/11 2013 3
4 4 s 1 6:14.64 PYSZEL Florian BKS Wataha Warszawa # 95 U16 MZ IV STANISLAWSKI Krzysztof DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # , Z/0205/11 , 2018 2
5 5 s 1 6:15.40 CELIŃSKI Krzysztof OKS Start Otwock 95 U16 MZ IV
6 6 s 1 6:20.52 TOKARSKI Grzegorz UKS Technik Radom 96 U16 MZ V #
7 7 s 1 6:25.24 BEKIER Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V #
8 8 s 1 6:30.74 CZERWIEŃ Karol MKS Truso Elbląg 95 U16 WN V
9 9 s 1 6:48.69 GOŁĘBIOWSKI Mateusz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN --
10 10 s 1 6:56.65 OWOCKI Emil MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ --
110 m pł MŁ M
1 f 1 16.42 LEWANDOWSKI Maciej UKS Młodzik Warszawa # 95 U16 MZ -0.9 III #
2 f 1 17.03 RÓZGA Kamil UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ -0.9 IV #
3 f 1 18.14 KALINOWSKI Daniel MKS Pułtusk 95 U16 MZ -0.9 V
4 f 1 18.85 CZAJKA Patryk RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ -0.9 -- #
5 f 1 19.41 SŁOMCZYŃSKI Grzegorz RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ -0.9 -- #
6 f 1 19.53 JAGIELSKI Janusz MKS Pułtusk 95 U16 MZ -0.9 --
7 f 1 19.95 WOŁOWIK Mateusz RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ -0.9 -- #
8 f 1 21.59 KACZUBA Krzysztof UKS Kusy Warszawa 96 U16 MZ -0.9 -- GĄSIEWSKI Artur # Z/1538/12 2014 3
300 m pł M
1 1 s 1 39.70 LEWANDOWSKI Maciej UKS Młodzik Warszawa # 95 U16 MZ II #
2 2 s 1 40.98 ORZECHOWSKI Mateusz RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ II
3 3 s 1 42.80 RÓZGA Kamil UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ III #
4 8 s 1 44.73 LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ V #
5 5 s 1 46.11 KACZUBA Krzysztof UKS Kusy Warszawa 96 U16 MZ V GĄSIEWSKI Artur # Z/1538/12 2014 3
1 4 s 2 45.65 PIÓRKOWSKI Adam ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ V
2 6 s 2 46.25 JAGIELSKI Janusz MKS Pułtusk 95 U16 MZ V
3 7 s 2 46.40 ZAWADZKI Patryk LKS Lubawa 96 U16 WN V
4x100 m M
1 s 1 46.95 MISIEWICZ Michał
ŁUGOWSKI Patryk
NAKONIECZNY Łukasz
BACZEWSKI Mateusz
KS AZS UWM Olsztyn 95
95
95
95
U16 WMZ -- WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof


Z/1267/11
2019
2
2 s 1 48.42 CHOROSZEWSKI Jakub
DOBKOWSKI Wojciech
GAŁĄZKA Karol
SĘK Karol
OKLA Ostrołęka 95
95
95
95
U16 MAZ --

RADKE KAROL / GĄSIEWSKI Artur
Z/1541/12
2012
3
3 s 1 49.24 CIESZEWSKI Damian
LIS Dawid
KUNKOWSKI Eryk
KRZYŻANOWSKI Krzysztof
MKS Durasan Płońsk 95
96
95
96
U16 MAZ --


4 s 1 49.73 CZAJKA Patryk
PISAREK Bartłomiej
SŁOMCZYŃSKI Grzegorz
STOBIECKI Igor
RLTL ZTE Radom 95
96
95
95
U16 MAZ --


1 s 2 47.18 KROCZAK Szymon
NOWAK Paweł
WINIAREK Michał
OKOŃSKI Arkadiusz
MUKS Płock 95
95
95
95
U16 MAZ --


2 s 2 47.65 TALACHA Przemysław
TALACHA Marcin
PIEZAK Paweł
GROCHOWSKI Łukasz
WLKS Nowe Iganie 95
96
95
95
U16 MAZ -- MACIEJEWSKI Janusz
GDAŃSKI Andrzej

Z/0218/11
Z/0204/12
2014
2018
2
1
3 s 2 49.05 GIŻYŃSKI Bartosz
GOCEJNA Mateusz
ZADROGA Maciej
SUROWANIEC Michał
MKS Durasan Płońsk 95
95
96
95
U16 MAZ --


4 s 2 49.68 OLENDER Adrian
JANKOWSKI Mikołaj
ORZECH Szymon
DĄBROWSKI Adam
UOLKA Ostrów Mazowiecka 95
96
95
95
U16 MAZ -- WARDASZKA Andrzej
WARDASZKA Andrzej
WARDASZKA Andrzej
WARDASZKA Andrzej




Wzwyż M
1 1 f 1 1.82 PIETRUSZYŃSKI Cezary GKS Olimpia Grudziądz # 96 U16 KP III #
2 2 f 1 1.79 CHOROSZEWSKI Jakub OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ IV #
3 3 f 1 1.75 PESTA Jakub KS Jeziorak Iława 95 U16 WN IV
4 4 f 1 1.75 STRZEGOWSKI Jakub MLKL Płock 95 U16 MZ IV
5 5 f 1 1.70 WOCIAL Kacper WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ V
5 6 f 1 1.70 EKERT Tomasz UKS Orły Glinianka 95 U16 MZ V
7 8 f 1 1.65 BUJNOWSKI Tomasz MKS Truso Elbląg 95 U16 WN V
8 10 f 1 1.65 PIEZAK Paweł WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ V
8 9 f 1 1.65 MAZANEK Andrzej UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ V KĘDZIORA Robert # Z/3716/11 2014 2
10 11 f 1 1.65 KALBARCZYK Bartłomiej WLKS Nowe Iganie # 96 U16 MZ V #
11 7 f 1 1.65 ŻURAWIŃSKI Michał MKS Pułtusk 95 U16 MZ V
12 12 f 1 1.60 ZAWADKA Daniel UKS Orły Glinianka 96 U16 MZ --
13 13 f 1 1.50 KOBRYŃ Rafał MKS Truso Elbląg 95 U16 WN --
Tyczka M
1 1 f 1 3.20 GIERYSZEWSKI Albert UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ IV GĘBSKI Adam # Z/0070/12 2012 3
2 2 f 1 2.80 GÓRSKI Karol RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ V
3 4 f 1 2.40 MADEJ Michał UKS LA Basket Warszawa 96 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/1814/12 2014 4
4 5 f 1 2.40 NOWAK Maciej KS Orzeł Warszawa 96 U16 MZ -- #
5 3 f 1 2.40 FRĄCKIEWICZ Maciej UKS LA Basket Warszawa 95 U16 MZ --
6 7 f 1 2.20 BAKUN Patryk UKS LA Basket Warszawa 95 U16 MZ --
7 6 f 1 2.20 CYPS albo ZYPS Przemysław UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ --
W dal M
1 f 1 6.04 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 95 U16 MZ +0.5 IV B.D. BEZ
2 f 1 5.89 MAZANEK Andrzej UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ +0.2 V KĘDZIORA Robert # Z/3716/11 2014 2
3 f 1 5.82 NOWAK Paweł MUKS Płock 95 U16 MZ +0.4 V
4 f 1 5.77 GROCHOWSKI Łukasz WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ +0.7 V
5 f 1 5.60 SĘK Karol OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ +0.9 V #
6 f 1 5.60 DOBKOWSKI Wojciech OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ +0.3 V
7 f 1 5.54 PIKORA Emil MKS Pułtusk 96 U16 MZ +0.5 -- #
8 f 1 5.51 GRALEWSKI Maciej MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +0.9 --
9 f 1 5.45 MICHALSKI Arkadiusz PKS Gwardia Szczytno 95 U16 WN +0.5 -- BUKOWIECKI Ireneusz 5
10 f 1 5.49 SZUBA Michał MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ +0.7 -- #
11 f 1 5.22 ZAWADZKI Patryk LKS Lubawa 96 U16 WN +0.1 --
12 f 1 5.15 FIGAT Tomasz MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +0.4 -- #
13 f 1 4.84 JANCZEWSKI Przemysław MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ +0.1 -- #
14 f 1 4.43 PIÓRKOWSKI Adam ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ +0.3 --
15 f 1 4.28 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +0.5 --
16 f 1 4.20 BOJANOWSKI Radosław UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN +0.8 --
Kula (5) M
1 f 1 14.24 WASIL Dominik LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ III ZGLESZEWSKI Daniel Z/4902/11 2014 1
2 f 1 13.71 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ III #
3 f 1 11.61 SUSKI Adrian MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ V
4 f 1 10.77 WŁODARSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ V #
5 f 1 10.56 BORKOWSKI Robert MKS Pułtusk 95 U16 MZ V
6 f 1 10.36 WIENCŁAW Paweł AKL Ursynów Warszawa 95 U16 MZ --
7 f 1 9.21 SOCZEWKA Przemysław MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 95 U16 WN --
8 f 1 9.03 MIERZEJEWSKI Kamil OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ --
Dysk (1) M
1 f 1 48.18 PAWELCZYK Krystian MKS Pułtusk 95 U16 MZ II KRYSIAK Sławomir Z/1421/11 2019 1
2 f 1 46.73 DOBRZELAK Patryk LKS Olymp Błonie 95 U16 MZ II
3 f 1 46.02 KOWALEWSKI Przemysław MKS Pułtusk 95 U16 MZ II
4 f 1 39.75 CISKOWSKI Przemysław MKS Pułtusk 95 U16 MZ IV
5 f 1 38.52 SUSKI Adrian MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ IV
6 f 1 34.91 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ V #
7 f 1 31.94 BORKOWSKI Robert MKS Pułtusk 95 U16 MZ V
8 f 1 31.16 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ V B.D. KRUKOWSKI Michał B.D. # , Z/0444/12 , 2019 M
9 f 1 29.24 POPIELARSKI Sebastian MKS Pułtusk 95 U16 MZ --
Oszczep (600) M
1 f 1 46.36 WOŁOWIK Mateusz RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ IV #
2 f 1 43.95 STOBIECKI Igor RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ IV
3 f 1 42.18 TREDER Krystian KS Polonia Pasłęk # 96 U16 WN IV BORYSEWICZ Piotr # Z/0159/12 2016 1
4 f 1 41.88 KALINOWSKI Daniel MKS Pułtusk 95 U16 MZ V
5 f 1 40.91 SZUBA Michał MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ V #
6 f 1 39.23 FALIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ V
7 f 1 37.88 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ V B.D. B.D. # Z/5021/15 2019 1
8 f 1 36.34 JAROSZEK Paweł MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ -- OLSZEWSKI Radosław # BEZ
9 f 1 36.00 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ -- B.D. KRUKOWSKI Michał B.D. # , Z/0444/12 , 2019 M
10 f 1 29.60 OLENDER Adrian UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ -- WARDASZKA Andrzej
Chód 5 km M
1 1 s 1 26:15.05 MIŚKIEWICZ Arkadiusz UKS Olimp Kozienice 95 U16 MZ III # LDK!
2 2 s 1 26:27.70 KUĆ Mateusz WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ III
3 3 s 1 28:21.22 GOŁAWSKI Mateusz WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ IV
4 4 s 1 28:53.57 GOŁAWSKI Robert WLKS Nowe Iganie # 98 U14 MZ IV GOŁAWSKI Janusz Z/0753/14 2019 3
5 5 s 1 28:53.58 CZARTOSZEWSKI Szymon WLKS Nowe Iganie # 96 U16 MZ IV GOŁAWSKI Janusz Z/1507/12 2018 BEZ
6 6 s 1 30:30.32 GROMEK Mateusz MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ V #
7 7 s 1 35:16.83 SKONIECKI Patryk WLKS Nowe Iganie # 96 U16 MZ -- #
8 8 s 1 37:38.51 LIP Beniamin MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.932177066803 sekund