Olsztyn 25.04.2010
Mityng LA
100 m K
1 e 1 13.35 JASTRZĘBSKA Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn # 90 U23 WN +0.3 --
2 e 1 13.45 GÓRECKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +0.3 IV
3 e 1 13.69 TRZCIŃSKA Kamila KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN +0.3 IV
4 e 1 13.88 SAMUL Anna KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +0.3 --
5 e 1 14.26 ŁAPIŃSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN +0.3 V
6 e 1 14.43 MILEWSKA Magdalena LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 92 U20 WN +0.3 -- #
7 e 1 15.40 BŁOŃSKA Klaudia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 92 U20 WN +0.3 --
1 e 2 13.03 LIS Martyna MKS Truso Elbląg 94 U18 WN +1.3 III B.D. 3
2 e 2 13.46 BIERANOWSKA Barbara KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +1.3 IV
3 e 2 13.48 NEŚCIOR Judyta KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN +1.3 IV
4 e 2 14.19 PŁOSKA Marta MLKS Ostróda 94 U18 WN +1.3 --
5 e 2 14.50 ZIELIŃSKA Natalia GUKS Asy Dywity 97 U14 WN +1.3 V CZERNIAKOWSKI Wiesław # BEZ
6 e 2 14.84 MALINOWSKA Elżbieta GUKS Asy Dywity 95 U16 WN +1.3 -- #
7 e 2 14.87 STYBORSKA Żaneta NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN +1.3 --
1 e 3 12.99 ŁUGOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN +0.3 III
2 e 3 13.37 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN +0.3 IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # 3
3 e 3 13.70 ŁĘGOWSKA Ewelina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +0.3 IV #
4 e 3 14.37 BEKISZ Izabella KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +0.3 V
5 e 3 14.51 SKRZYPOCZKO Weronika CWKS Vęgoria Węgorzewo 94 U18 WN +0.3 -- #
6 e 3 14.53 PELC Katarzyna MKS Truso Elbląg 95 U16 WN +0.3 --
7 e 3 14.74 RZEPKA Magda MKS Truso Elbląg 96 U16 WN +0.3 -- #
8 e 3 14.98 BURAKIEWICZ Katarzyna PKS Gwardia Szczytno 97 U14 WN +0.3 -- BUKOWIECKI Ireneusz Z/0115/13 2015 4
1 e 4 14.18 ŻORANT Klaudia MLKS Ostróda 96 U16 WN +2.0 V
2 e 4 14.42 CIOMEK Anna LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 96 U16 WN +2.0 V #
3 e 4 14.53 JESIONOWSKA Adrianna MKS Truso Elbląg 94 U18 WN +2.0 --
4 e 4 15.55 GORĄCA Emilia KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN +2.0 --
5 e 4 15.78 JAKOWICKA Karolina MKS Truso Elbląg 95 U16 WN +2.0 --
6 e 4 16.10 WALAT Agnieszka KS AZS UWM Olsztyn # 98 U14 WN +2.0 --
7 e 4 21.73 MARKISZ Emilia MKS Truso Elbląg 94 U18 WN +2.0 --
1 f 12.95 LIS Martyna MKS Truso Elbląg 94 U18 WN +0.7 III B.D. 3
2 f 12.96 ŁUGOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN +0.7 III
3 f 13.29 JASTRZĘBSKA Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn # 90 U23 WN +0.7 --
4 f 13.33 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN +0.7 IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # 3
5 f 13.47 GÓRECKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +0.7 IV
6 f 13.48 BIERANOWSKA Barbara KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +0.7 IV
7 f 13.51 NEŚCIOR Judyta KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN +0.7 IV
8 f 13.72 TRZCIŃSKA Kamila KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN +0.7 IV
200 m K
1 s 1 27.46 GÓRECKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +0.5 IV
2 s 1 27.84 BERKA Anna KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN +0.5 IV
3 s 1 28.33 ŁĘGOWSKA Ewelina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +0.5 IV #
4 s 1 29.55 BEKISZ Izabella KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +0.5 V
1 s 2 27.87 KOSSAKOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN +2.5 IV B.D. BEZ
2 s 2 27.89 LEWANDOWSKA Agnieszka MOS Zatoka Braniewo 95 U16 WN +2.5 IV GAJOWNICZEK Waldemar Z/5088/11 2011 4
3 s 2 29.36 TRZCIŃSKA Kamila KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN +2.5 --
300 m K
1 s 1 45.79 KOPEĆ Lucyna KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -- #
2 s 1 48.01 KULESA Justyna KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN --
3 s 1 48.53 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin # 92 U20 ZP -- MURAWSKI Zbigniew # Z/2131/11 2019
4 s 1 49.43 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 91 U20 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2019 3
1 s 2 42.97 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U18 WN -- NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
2 s 2 44.77 JAREMKO Nina UKS Jedynka Bartoszyce 94 U18 WN -- #
3 s 2 46.93 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN -- B.D. 3
4 s 2 47.46 JEDAMSKA Karolina UKS MOSiR Działdowo 93 U18 WN --
5 s 2 49.92 MARKISZ Emilia MKS Truso Elbląg 94 U18 WN --
6 s 2 52.27 JESIONOWSKA Adrianna MKS Truso Elbląg 94 U18 WN --
1 s 3 41.98 LIS Martyna MKS Truso Elbląg 94 U18 WN -- B.D. 3
2 s 3 44.66 STRUCIŃSKA Daria KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -- #
3 s 3 46.50 PŁOSKA Marta MLKS Ostróda 94 U18 WN --
4 s 3 48.17 STAŃCZAK Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN V
5 s 3 49.46 PARZYCHOWSKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
6 s 3 50.15 TARKA Angelika MKS Truso Elbląg 94 U18 WN --
1 s 4 44.34 PŁUKARSKA Karina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III
2 s 4 44.87 JANKOWSKA Joanna NKS Nowe Miasto Lubawskie # 95 U16 WN III #
3 s 4 46.90 SKRZYPOCZKO Weronika CWKS Vęgoria Węgorzewo 94 U18 WN -- #
4 s 4 47.10 STANISZEWSKA Żaneta UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN V
5 s 4 48.11 ŻELEŹNIAK Izabela UKS Gimpas Pasłęk 94 U18 WN --
6 s 4 48.66 SZEWCZYK Kinga KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN --
1 s 5 42.53 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # 3
2 s 5 45.27 ŻORANT Klaudia MLKS Ostróda 96 U16 WN IV
3 s 5 47.52 ŁAPIŃSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN V
4 s 5 48.46 ZIELIŃSKA Natalia GUKS Asy Dywity 97 U14 WN V CZERNIAKOWSKI Wiesław # BEZ
5 s 5 49.32 MAKOWSKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN --
6 s 5 50.70 MALINOWSKA Elżbieta GUKS Asy Dywity 95 U16 WN -- #
1 s 6 47.68 DRYKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN V
2 s 6 50.05 BRZOZOWSKA Agnieszka KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -- B.D.
3 s 6 50.59 BOROWSKA Ewa KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
4 s 6 50.82 DYMEK Klaudia KS AZS UWM Olsztyn # 98 U14 WN --
5 s 6 51.89 RZEPKA Magda MKS Truso Elbląg 96 U16 WN -- #
6 s 6 56.85 KALISZ Justyna KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
600 m K
1 s 1 1:38.26 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U18 WN -- NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
2 s 1 1:41.04 TAPEK Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
3 s 1 1:47.54 BARTCZAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN V
4 s 1 1:51.28 JEDAMSKA Karolina UKS MOSiR Działdowo 93 U18 WN --
5 s 1 1:57.55 ROLA Klaudyna LUKS Orneta 96 U16 WN --
6 s 1 1:59.23 TOBISZ Anita LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 93 U18 WN --
7 s 1 1:59.76 WITEK Roksana LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 91 U20 WN --
1 s 2 1:46.24 TRZECIAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz # Z/1260/11 2019 2
2 s 2 1:51.65 TOKAREWICZ Marlena KS Piast Wilczęta # 97 U14 WN -- MICHAŁEK Piotr # 4
3 s 2 1:52.10 PIJEWSKA Patrycja UKS Jedynka Bartoszyce 96 U16 WN --
4 s 2 1:52.42 OGRODOWCZYK Natalia MLKS Ostróda 96 U16 WN --
5 s 2 1:54.71 KUBICKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
6 s 2 1:54.78 NIDZGORSKA Helena niest. Olsztyn # 97 U14 WN --
7 s 2 1:54.83 SŁOMIŃSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -- #
8 s 2 1:56.59 CIŻOWSKA Mariola UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN --
9 s 2 1:56.60 TARKA Angelika MKS Truso Elbląg 94 U18 WN --
1000 m K
1 s 1 2:56.16 KOZŁOWSKA Karolina MLKS Ostróda 90 U23 WN --
2 s 1 2:57.04 PUKA Patrycja MLKS Ostróda 91 U20 WN --
3 s 1 2:59.41 STRUCIŃSKA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN II #
4 s 1 3:02.90 STRUCIŃSKA Daria KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -- #
5 s 1 3:05.06 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin # 92 U20 ZP -- MURAWSKI Zbigniew # Z/2131/11 2019
6 s 1 3:05.09 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN -- B.D. 3
7 s 1 3:08.78 BIRYŁO Urszula UKS Gimpas Pasłęk # 95 U16 WN III GAJOWNICZEK Waldemar Z/5087/11 BEZ
8 s 1 3:09.72 JAREMKO Nina UKS Jedynka Bartoszyce 94 U18 WN -- #
9 s 1 3:11.30 MULKITYN Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN III
10 s 1 3:13.29 KUSZCZAK Natalia CWKS Vęgoria Węgorzewo 94 U18 WN -- #
11 s 1 3:15.24 WIŚNIEWSKA Katrin GKS Olimpia Grudziądz # 95 U16 KP IV #
12 s 1 3:15.97 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 91 U20 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2019 3
13 s 1 3:16.83 KOPEĆ Lucyna KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -- #
14 s 1 3:18.04 STAŃCZAK Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN IV
15 s 1 3:20.08 SKÓRSKA Paula UKS Jedynka Bartoszyce 94 U18 WN --
16 s 1 3:30.26 PARZYCHOWSKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
300 m pł K
1 s 1 45.44 POLKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM -- BORYSEWICZ Zbigniew Z/2406/11 1
2 s 1 50.82 RYPIŃSKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV
3 s 1 50.92 STANISZEWSKA Żaneta UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN IV
4 s 1 52.52 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1253/11 2019 2
1 s 2 53.22 RADZKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V
2 s 2 53.48 CHEŁCHOWSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN V
3 s 2 55.68 KRAUSHAR Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN --
4x100 m K
1 s 1 53.16 STRUCIŃSKA Martyna
RYPIŃSKA Patrycja
BEKISZ Izabella
SZCZERBACZEWICZ Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 95
95
95
96
U16 WMZ --


LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
3
2 s 1 57.31 KRAUSHAR Karolina
MILANOWSKA Beata
MAKOWSKA Marta
ŁAPIŃSKA Dominika
KS AZS UWM Olsztyn 96
95
96
96
U16 WMZ --
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D.

Z/1253/11
2019
2
3 s 1 58.31 JAREMKO Nina
CIŻOWSKA Mariola
PIJEWSKA Patrycja
SKÓRSKA Paula
UKS Jedynka Bartoszyce 94
95
96
94
U18 WMZ --


4 s 1 60.78 WALAT Agnieszka
SŁOMIŃSKA Dominika
GORĄCA Emilia
BRZOZOWSKA Agnieszka
KS AZS UWM Olsztyn 98
97
97
97
U14 WMZ --


B.D.

Wzwyż K
1 1.45 NOWOŚWIAT Agnieszka MKS Truso Elbląg 95 U16 WN IV #
2 1.35 NADACHEWICZ Patrycja MKS Truso Elbląg 95 U16 WN --
3 1.35 OKSENIUK Agnieszka GKS Piast Gliwice # 96 U16 SL -- WONDZIŃSKA Aleksandra RAMUS Józef B.D. # Z/0974/12, Z/0974/12 , 2019 2
3 1.35 ŻELEŹNIAK Alicja KS Piast Wilczęta # 95 U16 WN --
5 1.30 MICHAŁEK Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -- B.D. # 2
6 1.25 BURAKIEWICZ Katarzyna PKS Gwardia Szczytno 97 U14 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz Z/0115/13 2015 4
W dal K
1 4.95 ŻELEŹNIAK Izabela UKS Gimpas Pasłęk 94 U18 WN 0.0 IV
2 4.77 MILEWSKA Magdalena LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 92 U20 WN +1.4 -- #
3 4.56 LEWANDOWSKA Agnieszka MOS Zatoka Braniewo 95 U16 WN +0.9 V GAJOWNICZEK Waldemar Z/5088/11 2011 4
4 4.32 SAMUL Anna KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +1.5 --
5 4.02 BŁOŃSKA Klaudia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 92 U20 WN +0.2 --
6 3.80 CIOMEK Anna LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 96 U16 WN +0.2 -- #
Kula (3) K
1 7.78 WANATOWSKA Katarzyna MKS Truso Elbląg 95 U16 WN --
Kula (4) K
1 11.40 ŻEBRYK Agata KS Polonia Pasłęk 93 U18 WN III BORYSEWICZ Zbigniew Z/2410/11 2011 1
2 8.77 FILIPIAK Honorata LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 91 U20 WN -- #
Oszczep (600) K
1 42.80 BOŁDYSZ Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM II WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2019 1
2 31.43 RYNKOWSKA Magdalena MKS Truso Elbląg 92 U20 WN IV
3 28.33 FILIPIAK Honorata LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 91 U20 WN -- #
4 27.80 ŻEBRYK Agata KS Polonia Pasłęk 93 U18 WN -- BORYSEWICZ Zbigniew Z/2410/11 2011 1
100 m M
1 e 1 11.32 GRUBALSKI Dawid LKS Lubawa 92 U20 WN -1.5 III
2 e 1 11.37 DUNIN-BORKOWSKI Hubert AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM -1.5 III #
3 e 1 11.38 WÓJCIK Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN -1.5 III
4 e 1 11.45 PLISZKA Patryk KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN -1.5 III
5 e 1 12.08 BĘBENEK Kamil KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN -1.5 -- #
6 e 1 12.22 ŁUKIAN Łukasz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 92 U20 WN -1.5 -- #
7 e 1 12.76 PAWLUKIEWICZ Paweł LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 91 U20 WN -1.5 --
1 e 2 11.16 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +1.3 II OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 e 2 11.28 JABŁOŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +1.3 II #
3 e 2 11.29 ORDAKOWSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +1.3 II
4 e 2 12.08 SZABLEWSKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +1.3 IV
5 e 2 12.12 MULKITYN Sylwester UKS MOSiR Działdowo 92 U20 WN +1.3 IV
6 e 2 12.97 MARKOWSKI Daniel ZSM-E Olsztyn 92 U20 WN +1.3 --
1 e 3 11.99 BARANOWSKI Michał MKS Truso Elbląg 93 U18 WN +0.9 IV
2 e 3 12.05 KULMACZEWSKI Ziemowit MKS Truso Elbląg 93 U18 WN +0.9 IV
3 e 3 12.19 STECYK Dawid CWKS Vęgoria Węgorzewo 94 U18 WN +0.9 IV #
4 e 3 12.27 PANCER Szymon KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +0.9 --
1 e 4 12.29 MOSZCZYŃSKI Bartosz MKS Truso Elbląg 94 U18 WN +2.4 --
2 e 4 12.51 NAKONIECZNY Łukasz GUKS Asy Dywity # 95 U16 WN +2.4 V
3 e 4 12.55 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ +2.4 V WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof # Z/1267/11 2019 2
4 e 4 12.91 KLESZCZYŃSKI Konrad ZSM-E Olsztyn 91 U20 WN +2.4 --
1 e 5 12.12 CZEKOŃSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -0.6 IV
2 e 5 12.95 JADCZUK Arkadiusz ZSM-E Olsztyn 91 U20 WN -0.6 --
3 e 5 14.34 BYCZYŃSKI Patryk MKS Truso Elbląg 97 U14 WN -0.6 --
4 e 5 14.55 STRUCIŃSKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -0.6 --
5 e 5 15.18 LEMKE Bartosz MKS Truso Elbląg 96 U16 WN -0.6 --
6 e 5 15.59 BIAŁY Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -0.6 --
1 e 6 12.70 DĄBROWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN +1.2 V #
2 e 6 13.26 CZUBKOWSKI Damian GUKS Asy Dywity 96 U16 WN +1.2 -- #
3 e 6 13.45 KOREJWO Dawid KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN +1.2 --
4 e 6 13.60 ANDRZEJCZAK Jędrzej KS Piast Wilczęta # 94 U18 WN +1.2 --
5 e 6 14.05 FRĄCZEK Przemysław KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN +1.2 --
1 f 11.00 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +0.6 II OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 f 11.21 ORDAKOWSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +0.6 II
3 f 11.23 JABŁOŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +0.6 II #
4 f 11.25 WÓJCIK Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +0.6 II
5 f 11.26 GRUBALSKI Dawid LKS Lubawa 92 U20 WN +0.6 II
6 f 11.29 DUNIN-BORKOWSKI Hubert AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM +0.6 II #
200 m M
1 s 1 22.55 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +1.3 II OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 s 1 22.80 GRUBALSKI Dawid LKS Lubawa 92 U20 WN +1.3 II
3 s 1 22.83 WÓJCIK Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +1.3 III
4 s 1 22.95 JABŁOŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +1.3 III #
5 s 1 23.56 DUNIN-BORKOWSKI Hubert AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM +1.3 III #
1 s 2 24.70 PANCER Szymon KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +0.1 --
2 s 2 25.91 GROCHECKI Daniel KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +0.1 --
3 s 2 26.56 FALKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +0.1 --
4 s 2 26.59 NAKONIECZNY Łukasz GUKS Asy Dywity # 95 U16 WN +0.1 --
300 m M
1 s 1 35.95 ZRADA Marcin LUKS Orneta 92 U20 WN -- MAKOWSKI Leszek # Z/4863/11 2011 2
2 s 1 38.05 BĘBENEK Kamil KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN -- #
3 s 1 39.34 WÓJCIK Paweł UKS Jedynka Bartoszyce 91 U20 WN --
4 s 1 39.41 JAKIMOWSKI Mateusz MKS Truso Elbląg 91 U20 WN --
5 s 1 39.75 SZABŁOWSKI Maciej UKS Gimpas Pasłęk 93 U18 WN --
6 s 1 40.97 PSZCZÓŁKOWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2124/11 2018 BEZ
1 s 2 38.26 ŚWINIARSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN --
2 s 2 39.01 GODLEWSKI Damian MKS Truso Elbląg 94 U18 WN --
3 s 2 39.51 HADER Rafał SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP IV #
4 s 2 41.66 PIŁAT Paweł MKS Truso Elbląg 92 U20 WN --
5 s 2 42.58 LIPIŃSKI Szymon KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -- B.D. BEZ
6 s 2 43.15 GUZ Krzysztof UKS Jedynka Bartoszyce 92 U20 WN --
1 s 3 36.82 GRZYMKOWSKI Patryk UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN -- B.D. BEZ
2 s 3 37.83 SZABLEWSKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
3 s 3 38.53 ROGOWSKI Zbigniew KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN -- #
4 s 3 39.52 GOSPODAREK Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN --
5 s 3 41.78 KLESZCZYŃSKI Konrad ZSM-E Olsztyn 91 U20 WN --
6 s 3 42.63 SKRZECZ Remigiusz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN --
1 s 4 40.41 ADAMSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV #
2 s 4 41.69 BADZYŃSKI Patryk KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V
3 s 4 43.66 GOŁĘBIOWSKI Mateusz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN --
4 s 4 44.34 MARKOWSKI Daniel ZSM-E Olsztyn 92 U20 WN --
5 s 4 46.29 ANDRZEJCZAK Jędrzej KS Piast Wilczęta # 94 U18 WN --
1 s 5 40.12 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ IV WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof # Z/1267/11 2019 2
2 s 5 41.52 NIECIECKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V #
3 s 5 43.04 STOŻYŃSKI Jakub UKS Gimpas Pasłęk 95 U16 WN -- #
4 s 5 44.09 ZŁOTUCHA Łukasz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN --
5 s 5 45.71 CZUBKOWSKI Damian GUKS Asy Dywity 96 U16 WN -- #
1 s 6 45.08 FRĄCZEK Przemysław KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN --
2 s 6 46.33 ULATOWSKI Tobiasz KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN --
1 s 7 44.66 KOWALSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -- #
2 s 7 48.63 STRUCIŃSKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
3 s 7 51.55 RATUSZYŃSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN --
600 m M
1 s 1 1:24.81 WOŹNIAK Piotr SKLA Sopot # 91 U20 PM -- #
2 s 1 1:24.86 WRONOWSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 86 Sen WN -- #
3 s 1 1:27.30 KOZŁOWSKI Adrian KS Polonia Pasłęk 92 U20 WN -- B.D. 4
4 s 1 1:27.78 BACZEWSKI Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN II #
5 s 1 1:28.83 ROMANOWSKI Arkadiusz UKS Gimpas Pasłęk 92 U20 WN --
6 s 1 1:29.79 GODLEWSKI Damian MKS Truso Elbląg 94 U18 WN --
7 s 1 1:36.61 SINKIEWICZ Michał MOS Zatoka Braniewo 94 U18 WN --
8 s 1 1:38.94 SKRZECZ Remigiusz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN V
9 s 1 1:44.08 GOŁĘBIEWSKI Waldemar KS Piast Wilczęta # 94 U18 WN --
10 s 1 1:52.92 SUCZYK Jacek KS Piast Wilczęta # 97 U14 WN -- MICHAŁEK Piotr #
11 s 1 1:56.12 FERENC Maciej UKS Jedynka Bartoszyce 98 U14 WN --
12 s 1 1:59.54 JAGIELSKI Oskar UKS Jedynka Bartoszyce 97 U14 WN --
1000 m M
1 s 1 2:32.03 ROGOWSKI Zbigniew KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN -- #
2 s 1 2:33.00 PLUTOWSKI Patryk KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN --
3 s 1 2:33.33 ŚWINIARSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN --
4 s 1 2:35.24 BIRBACH Rafał MLKS Ostróda 92 U20 WN --
5 s 1 2:35.61 PIOTROWSKI Mateusz MLKS Ostróda 91 U20 WN --
6 s 1 2:35.79 TYLICKI Mariusz KS Polonia Pasłęk 93 U18 WN --
7 s 1 2:37.44 GOSPODAREK Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN --
8 s 1 2:39.22 PIŁAT Paweł MKS Truso Elbląg 92 U20 WN --
9 s 1 2:39.55 NAJMOWICZ Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
10 s 1 2:41.45 PIERNIKOWSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN -- #
11 s 1 2:42.78 PSZCZÓŁKOWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2124/11 2018 BEZ
12 s 1 2:45.67 WÓJCIK Paweł UKS Jedynka Bartoszyce 91 U20 WN --
13 s 1 2:48.85 MIEDZIŃSKI Krzysztof MKS Truso Elbląg 92 U20 WN --
14 s 1 2:49.44 GACIOCH Karol NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN -- #
15 s 1 2:52.38 ZŁOTUCHA Łukasz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN V
1 s 2 2:54.34 OLSZEWSKI Adam LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 93 U18 WN --
2 s 2 2:56.49 LIPIŃSKI Szymon KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -- B.D. BEZ
3 s 2 2:56.87 BEKIER Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V #
4 s 2 2:58.70 GOŁĘBIOWSKI Mateusz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN V
5 s 2 2:59.41 TATCZYN Maciej UKS Gimpas Pasłęk 95 U16 WN V
6 s 2 3:00.81 CHOMEJ Dawid KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN --
7 s 2 3:02.62 GUZ Krzysztof UKS Jedynka Bartoszyce 92 U20 WN --
8 s 2 3:07.41 WASILEWSKI Jakub LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 94 U18 WN --
9 s 2 3:09.71 MIKOŁAJCZYK Kamil UKS Jedynka Bartoszyce 96 U16 WN --
10 s 2 3:27.19 BARANIAK Tomasz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 94 U18 WN --
11 s 2 3:27.70 PAWLUKIEWICZ Paweł LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 91 U20 WN --
12 s 2 3:31.96 BREDULSKI Tomasz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 92 U20 WN --
300 m pł M
1 s 1 38.74 WOŹNIAK Piotr SKLA Sopot # 91 U20 PM -- #
2 s 1 41.75 PRZYBYŁEK Bartosz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -- #
3 s 1 43.13 GRZYMKOWSKI Patryk UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN -- B.D. BEZ
4x100 m M
1 s 1 49.88 CZEKOŃSKI Karol
ZALEWSKI Karol
GROCHECKI Daniel
JABŁOŃSKI Adam
KS AZS UWM Olsztyn 93
93
93
94
U18 WMZ --
OGONOWSKI Jakub

Z/2480/11
2019
MM
2 s 1 50.72 MISIEWICZ Michał
NAKONIECZNY Łukasz
FRĄCZEK Przemysław
BACZEWSKI Mateusz
KS AZS UWM Olsztyn 95
95
96
95
U16 WMZ -- WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof


Z/1267/11
2019
2
3 s 1 54.37 PAWLUKIEWICZ Paweł
KUBAT Dariusz
BARANIAK Tomasz
ŁUKIAN Łukasz
LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 91
94
94
92
U20 WMZ --


Wzwyż M
1 1.95 KORNELUK Mateusz MKS Truso Elbląg 93 U18 WN II B.D. 3
2 1.85 PIETRUSZYŃSKI Cezary GKS Olimpia Grudziądz # 96 U16 KP III #
3 1.70 POCHODAJ Michael KS Piast Wilczęta # 94 U18 WN --
4 1.50 KUBAT Dariusz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 94 U18 WN --
5 1.30 MAŁEJKYJ Damian KS Piast Wilczęta # 97 U14 WN -- MICHAŁEK Piotr MICHAŁEK Piotr # , Z/0843/13 , 2014 4
W dal M
1 6.15 MYŚLAK Błażej KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN 0.0 --
2 6.09 SZABŁOWSKI Maciej UKS Gimpas Pasłęk 93 U18 WN +0.2 IV
3 6.00 CZEKOŃSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +0.8 IV
4 5.79 URBAN Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +0.5 --
5 5.75 BARANOWSKI Michał MKS Truso Elbląg 93 U18 WN 0.0 --
6 5.70 ŁUKIAN Łukasz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 92 U20 WN 0.0 -- #
7 5.50 GRZYB Marek niest. Olsztyn # 55 Masters WN -0.2 -- B.D. BEZ
8 5.39 PAWLUKIEWICZ Paweł LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 91 U20 WN +0.5 --
9 5.34 KORGUL Damian ZSM-E Olsztyn 92 U20 WN -0.8 --
10 5.33 MICHALSKI Arkadiusz PKS Gwardia Szczytno 95 U16 WN -0.8 -- BUKOWIECKI Ireneusz 5
11 5.23 MOSZCZYŃSKI Bartosz MKS Truso Elbląg 94 U18 WN +0.4 --
Kula (4) M
1 11.37 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN V BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
Kula (5) M
1 17.16 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4691/11 2018 2
2 16.11 PIAZDECKI Bartłomiej PKS Gwardia Szczytno 93 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4694/11 2012 1
3 15.78 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4693/11 2019 M
4 15.37 MUCZYŃ Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN II #
5 13.94 SITARZ Marek KS Polonia Pasłęk 93 U18 WN III BORYSEWICZ Zbigniew Z/2407/11 2012 2
6 13.02 KABARA Łukasz KS Piast Wilczęta # 94 U18 WN IV
7 12.35 KLEPACKI Jacek KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
8 10.75 KOWZAN Patryk KS Piast Wilczęta # 94 U18 WN --
9 10.55 STUPIEŃKO Krystian LUKS Orneta 94 U18 WN --
10 9.28 ŻELEŹNIAK Marcin KS Piast Wilczęta # 94 U18 WN --
11 8.77 CZUBIS Karol KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
12 8.76 JANKOWSKI Patryk LUKS Orneta 94 U18 WN --
13 7.47 KISIEL Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
Kula (6) M
1 17.81 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno 92 U20 WN I BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4692/11 2015 1
2 15.67 ŚWIRSKI Dawid CWKS Vęgoria Węgorzewo 92 U20 WN II #
3 13.55 FRIDRYCH Paweł LUKS Orneta 92 U20 WN III
4 10.72 SZYCH Tomasz ZSM-E Olsztyn 91 U20 WN --
5 10.19 BOROWICZ-SKONIECZNY Sławomir KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN --
6 10.18 TKACZYK Adam MKS Truso Elbląg 93 U18 WN --
7 7.78 DOMIENIK Adrian KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN --
Kula (7.26) M
1 14.44 BALUKIEWICZ Paweł MKS Truso Elbląg 90 U23 WN II
2 11.65 SZWARC Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN --
3 11.34 KOWALSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 90 U23 WN --
Dysk (1) M
1 33.41 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN V BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
Dysk (1.5) M
1 46.72 PIAZDECKI Bartłomiej PKS Gwardia Szczytno 93 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4694/11 2012 1
2 43.60 MUCZYŃ Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN III #
3 29.76 STUPIEŃKO Krystian LUKS Orneta 94 U18 WN --
4 29.71 KLEPACKI Jacek KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
5 25.69 CZUBIS Karol KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
6 23.38 JANKOWSKI Patryk LUKS Orneta 94 U18 WN --
Dysk (1.75) M
1 36.49 BOROWICZ-SKONIECZNY Sławomir KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN IV
2 30.90 MULKITYN Sylwester UKS MOSiR Działdowo 92 U20 WN --
Dysk (2) M
1 36.87 KOWALSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 90 U23 WN III
2 29.50 SZWARC Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN --
Oszczep (700) M
1 56.40 OLESZCZUK Kacper KS Polonia Pasłęk 94 U18 WN III BORYSEWICZ Piotr # Z/2405/11 2019 1
3 46.98 PIĄTKOWSKI Radomir KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
4 37.98 KOWZAN Patryk KS Piast Wilczęta # 94 U18 WN --
5 37.68 SITARZ Marek KS Polonia Pasłęk 93 U18 WN -- BORYSEWICZ Zbigniew Z/2407/11 2012 2
6 32.45 KISIEL Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
Oszczep (800) M
1 54.28 DĄBROWSKI Przemysław KS AZS UWM Olsztyn # 90 U23 WN III #
3 48.23 CWALINA Andrzej KS AZS UWM Olsztyn # 87 Sen WN III
4 46.70 MULKITYN Sylwester UKS MOSiR Działdowo 92 U20 WN IV
5 46.10 ZIELIŃSKI Daniel KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN -- #
6 44.15 FRIDRYCH Paweł LUKS Orneta 92 U20 WN IV
7 43.65 KOWALSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 90 U23 WN --
8 34.80 PIĄTKOWSKI Bartłomiej KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN --
9 28.35 ORZECHOWSKI Piotr ZSM-E Olsztyn 90 U23 WN --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.8162789344788 sekund