Chorzów 12.09.2010
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
100 m K
1 e 1 12.35 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP -0.3 II KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
2 e 1 12.55 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP -0.3 II OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
3 e 1 13.04 WIECZOREK Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL -0.3 III
4 e 1 13.15 MULARZ Monika LKS Pszczyna 96 U16 SL -0.3 III
5 e 1 15.29 MALARA Anna MUKS Gim 2 Nysa 96 U16 OP -0.2 --
5 e 1 15.71 SMYKSY Oliwia TS AKS Chorzów 97 U14 SL -0.3 --
6 e 1 16.55 CIOŁEK Adrianna TS AKS Chorzów 97 U14 SL -0.3 --
1 e 2 13.44 CZARNOWSKA Katarzyna UKS-MOS Opole # 95 U16 OP -0.2 IV
2 e 2 13.60 KOWALSKA Magdalena TL ROW Rybnik # 95 U16 SL -0.2 IV #
3 e 2 13.86 BAJGER Dominika LUKS Zabrzeg 95 U16 SL -0.2 V
4 e 2 13.95 HAŁAS Justyna LUKS Zabrzeg 96 U16 SL -0.2 V #
5 e 2 14.40 DZIEMIERA Martyna TS AKS Chorzów 95 U16 SL -0.2 V
6 e 2 17.54 ZŁOTECKA Klaudia TS AKS Chorzów 97 U14 SL -0.3 --
1 e 3 13.98 PASTUSZKA Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL -0.3 V
2 e 3 14.06 WO¬NIAK Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL -0.3 V
3 e 3 14.18 MAZURKIEWICZ Ewa MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL -0.3 V
4 e 3 14.41 SOBIECKA Zuzanna RMKS Rybnik 97 U14 SL -0.3 V
5 e 3 16.26 WOŁYNIEC Paulina KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL -0.3 --
6 e 3 17.52 WIECZOREK Oliwia TS AKS Chorzów 97 U14 SL -0.3 --
1 e 4 13.58 HOŁYK Weronika MOSM Tychy 96 U16 SL -0.3 IV
2 e 4 14.41 SOCHA Alicja TS AKS Chorzów 95 U16 SL -0.3 V
3 e 4 14.56 ŻUREK Ewelina UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL -0.3 --
4 e 4 16.31 KOŁDRAS Magdalena MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL -0.3 --
5 e 4 17.02 GŁOMBICA Sonia TS AKS Chorzów 97 U14 SL -0.3 --
6 e 4 17.42 ADAMSKA Anna TS AKS Chorzów 97 U14 SL -0.3 --
1 e 5 13.96 CHWIOŁKA Paula LUKS Dwójka Namysłów 96 U16 OP -0.4 V
2 e 5 14.50 GODULA Klaudia TS AKS Chorzów 96 U16 SL -0.4 V
3 e 5 15.12 ZASADZIAK Malwina GKS Piast Gliwice # 99 U12 SL -0.4 --
4 e 5 15.12 PAWLAK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U14 SL -0.4 -- #
1 e 6 13.87 GRUCA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL -0.3 V
2 e 6 15.11 JOŃCZYK Karolina CKS Budowlani Częstochowa # 96 U16 SL -0.3 --
3 e 6 15.97 GRUBA Justyna GKS Piast Gliwice # 98 U14 SL -0.3 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0291/14 2018 BEZ
4 e 6 17.04 WASZEK Nicola TS AKS Chorzów 97 U14 SL -0.3 --
5 e 6 17.16 WI¦NIOWSKA Martyna TS AKS Chorzów 97 U14 SL -0.3 --
1 f 1 12.38 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP 0.0 II KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
2 f 1 12.68 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP 0.0 II OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
3 f 1 12.91 MULARZ Monika LKS Pszczyna 96 U16 SL 0.0 III
4 f 1 13.14 WIECZOREK Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL 0.0 III
5 f 1 13.40 CZARNOWSKA Katarzyna UKS-MOS Opole # 95 U16 OP 0.0 IV
6 f 1 13.46 HOŁYK Weronika MOSM Tychy 96 U16 SL 0.0 IV
7 f 1 13.57 KOWALSKA Magdalena TL ROW Rybnik # 95 U16 SL 0.0 IV #
8 f 1 13.96 BAJGER Dominika LUKS Zabrzeg 95 U16 SL 0.0 V
300 m K
1 s 1 42.23 PIONTEK Natalia TL ROW Rybnik # 95 U16 SL II #
2 s 1 43.28 SIWCZYK Angelika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL III #
3 s 1 43.70 GŁOGOWSKA Elżbieta LUKS Zabrzeg 95 U16 SL III #
4 s 1 43.88 GRUSZKA Izabela UKS Czwórka Żory 95 U16 SL III #
5 s 1 44.29 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 96 U16 SL III B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1505/12 , 2019 2
6 s 1 47.94 FITZON Ewelina MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL V B.D. BEZ
1 s 2 45.04 MYNTE Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS IV B.D. 2
2 s 2 46.00 SZPYRA Martina TS AKS Chorzów 95 U16 SL IV
3 s 2 46.18 ATŁACHOWICZ Justyna LUKS Dwójka Namysłów 96 U16 OP IV
4 s 2 46.92 SIEKIERZYCKA Sara MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL V #
5 s 2 49.28 HUDZIK Wioletta UKS Czwórka Żory 95 U16 SL --
6 s 2 54.32 JANKOWSKA Aleksandra UKS Czwórka Żory 97 U14 SL --
1 s 3 47.51 RAKOSZA Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL V
2 s 3 49.53 STANKIEWICZ Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL -- #
3 s 3 50.85 SURLAS Karolina GKS Piast Gliwice # 98 U14 SL --
4 s 3 51.33 WALUS Paulina UKS Kometa Gliwice 98 U14 SL --
5 s 3 51.48 JEDYNAK Blanka TS AKS Chorzów 96 U16 SL --
6 s 3 52.38 PENSZKO Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U14 SL --
1 s 4 49.26 WALECZEK Daria MKS Iskra Pszczyna 97 U14 SL -- #
2 s 4 51.54 SIKORA Sandra TS AKS Chorzów 96 U16 SL --
3 s 4 52.61 SZELIGA Dominika MUKS Gim 2 Nysa 96 U16 OP --
4 s 4 53.49 MIKOŁAJCZYK Anna TS AKS Chorzów 97 U14 SL --
5 s 4 54.75 BRYL Dominika TS AKS Chorzów 97 U14 SL --
1 s 5 44.46 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice # 97 U14 SL III KRUPA Iwona # Z/1069/13 2019 MM
2 s 5 50.47 PAWLIK Ewa MULKS Juvenia Głuchołazy 95 U16 OP --
3 s 5 52.16 ŻÓŁCIAK Klaudia MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
4 s 5 54.02 CZUPAŁA Klaudia TS AKS Chorzów 96 U16 SL --
5 s 5 55.95 MARCINKOWSKA Klaudia TS AKS Chorzów 96 U16 SL --
6 s 5 57.62 RYBIŃSKA Jolanta MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL --
600 m K
1 s 1 1:38.37 GASIAK Julianna CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL II LAMCH Czesław Z/1860/11 2013 1
2 s 1 1:40.32 BALIŃSKA Ewelina MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL III
3 s 1 1:40.79 PUTOŃ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL III B.D.
4 s 1 1:40.99 ŻUKOWSKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL III
5 s 1 1:41.21 BŁASZCZAK Jowita MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL III #
6 s 1 1:42.31 GAWLAK Katarzyna LKS Pszczyna 96 U16 SL III HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0135/12 2018
7 s 1 1:44.07 BORYCKA Winona UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL IV
8 s 1 1:44.25 KURPAS Agnieszka TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL IV B.D. B.D.
9 s 1 1:44.93 DEPCZYŃSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL IV
10 s 1 1:45.39 HAŁAS Karolina LUKS Zabrzeg 95 U16 SL IV
11 s 1 1:58.96 KOŁODZIEJCZYK Zofia LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL --
1 s 2 1:49.17 MORMUL Joanna MULKS Juvenia Głuchołazy # 96 U16 OP V
2 s 2 1:49.45 PIEGZA Monika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
4 s 2 1:53.19 SAJDAK Renata MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL -- #
5 s 2 1:53.19 KAMIŃSKA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL --
8 s 2 1:57.65 ZIELIŃSKA Anita LUKS Konopiska 96 U16 SL -- LAMCH Mariola
9 s 2 1:58.11 LAUER Daria GKS Piast Gliwice 97 U14 SL --
3 s 3 1:52.59 ¦LIWIŃSKA Magdalena MUKS Gim 2 Nysa 96 U16 OP --
6 s 3 1:56.99 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97 U14 SL -- HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0102/13 2019
7 s 3 1:57.50 RY¦ Iga CKS Budowlani Częstochowa # 96 U16 SL -- LAMCH Mariola BEZ
10 s 3 2:04.97 HOJKA Żaneta MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL -- #
1000 m K
1 s 1 3:02.86 WIERA Natalia LKS Pszczyna 95 U16 SL III
2 s 1 3:06.61 ¦LĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL III CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2019 1
3 s 1 3:06.82 SZCZYPKA Hanna UKS Czwórka Żory 96 U16 SL III #
4 s 1 3:08.32 ŻUKOWSKA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL III
5 s 1 3:16.02 LENERT Natalia MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL IV
6 s 1 3:19.60 BZDAK Oliwia TL ROW Rybnik # 95 U16 SL IV #
7 s 1 3:24.12 BRAUN Anna UKS Olimpia Zabrze # 96 U16 SL V
8 s 1 3:24.74 WOJTYŁA Barbara AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL V MARMUR Stanisław B.D. Z/0438/11 2019 3
9 s 1 3:28.50 SZYMURA Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
10 s 1 3:31.50 UCIECHOWSKA Jolanta UKS-MOS Opole 96 U16 OP V
11 s 1 3:32.66 NOWAK Daria UKS Czwórka Żory 95 U16 SL --
12 s 1 3:38.52 CZAIŃSKA Izabela UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
13 s 1 3:39.26 ZAWADA Anna MULKS Juvenia Głuchołazy 96 U16 OP --
14 s 1 3:41.30 KRASOŃ Anna UKS Olimpia Zabrze # 96 U16 SL --
100 m pł MŁ K
1 e 1 14.54 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP -0.1 II OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
2 e 1 14.60 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP -0.1 II KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
3 e 1 16.57 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL -0.1 III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
4 e 1 17.50 BULANDRA Kinga LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL -0.1 V
5 e 1 17.70 SUDUŁ Aleksandra LUKS MGOKSiR Korfantów 96 U16 OP -0.1 V ROSIŃSKI Stanisław # BEZ
6 e 1 19.82 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL -0.1 -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
1 e 2 16.39 SADLAK Alicja UKS-MOS Opole 96 U16 OP -0.2 III
2 e 2 18.11 PODHAJNY Magda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.2 V
3 e 2 18.83 GÓRSKA Ewelina UKS-MOS Opole 95 U16 OP -0.2 -- #
4 e 2 19.24 MYNTE Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS -0.2 -- B.D. 2
1 f 1 14.70 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP -0.1 II OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
2 f 1 14.89 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP -0.1 II KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
3 f 1 16.39 SADLAK Alicja UKS-MOS Opole 96 U16 OP -0.1 III
4 f 1 16.88 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL -0.1 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
5 f 1 16.89 GÓRSKA Ewelina UKS-MOS Opole 95 U16 OP -0.1 IV #
6 f 1 17.78 BULANDRA Kinga LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL -0.1 V
7 f 1 18.33 PODHAJNY Magda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.1 V
8 f 1 20.30 SUDUŁ Aleksandra LUKS MGOKSiR Korfantów 96 U16 OP -0.1 -- ROSIŃSKI Stanisław # BEZ
300 m pł K
1 s 1 46.07 BUCZKOWICZ Aleksandra MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL II
2 s 1 48.13 KASPEREK Oliwia MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL III
3 s 1 48.39 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
5 s 1 52.71 GˇSIOR Kamila LUKS Dwójka Namysłów 96 U16 OP V
1 s 2 51.43 SU¦ Paulina TS AKS Chorzów 95 U16 SL IV B.D. BEZ
3 s 2 52.54 GRZYBOWSKA Małgorzata UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL V
4 s 2 51.77 BADACZEWSKA Beata MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL IV
6 s 2 55.69 KOZIOŁ Laura LUKS MGOKSiR Korfantów 96 U16 OP --
2 s 3 51.69 STRZEMPA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV B.D. BEZ
4 s 3 54.08 POGRZEBA Klaudia LUKS Podium Kup 95 U16 OP V
5 s 3 54.39 STACHERA Joanna UKS-MOS Opole 96 U16 OP V B.D. # BEZ
4x100 m K
1 s 1 53.65 SOCHA Alicja
DZIEMIERA Martyna
BRYDA Paulina
SU¦ Paulina
TS AKS Chorzów 95
95
95
95
U16 SLK --

PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
B.D.
Z/0981/11
, Z/0981/11

, 2013
BEZ
BEZ
2 s 1 54.73 KAMIŃSKA Paulina
PIERZYNA Ewelina
RAKOSZA Wioletta
GRUCA Kamila
CKS Budowlani Częstochowa 95
96
96
95
U16 SLK --
B.D. KASIŃSKI Marek

, Z/1505/12
, 2019
2
3 s 1 59.30 PASTUSZKA Magdalena
WO¬NIAK Natalia
RˇCZKA Natalia
CHUDZIŃSKA Jolanta
KS Sprint Bielsko-Biała 95
95
95
95
U16 SLK --


B.D.
BEZ
1 s 2 51.63 KOWALSKA Magdalena
PIONTEK Natalia
LAPCZYK Paulina
POTYKA Paulina
RMKS Rybnik 95
95
95
95
U16 SLK --

B.D.
3
2 s 2 52.59 KOŁOCZEK Aleksandra
BAJGER Dominika
HAŁAS Justyna
GŁOGOWSKA Elżbieta
LUKS Zabrzeg 96
95
96
95
U16 SLK --


3 s 2 53.87 PIEGZA Monika
SIWCZYK Angelika
KURPAS Agnieszka
PUTOŃ Zuzanna
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95
95
95
95
U16 SLK --

B.D. B.D.
B.D.


4 s 2 54.54 PAWLAK Karolina
ŻUKOWSKA Kinga
LEWICKA Paulina
ŻUKOWSKA Weronika
MOS CSiR D±browa Górnicza 97
96
95
96
U16 SLK --


5 s 2 58.57 ¦LIWIŃSKA Magdalena
MORMUL Joanna
MALARA Anna
SZELIGA Dominika
MUKS Gim 2 Nysa 96
96
96
96
U16 OPL --


Wzwyż K
1 f 1 1.55 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA III ZAPART Stanisław B.D. # Z/1189/12 2018 2
2 f 1 1.50 FIJAK Ewa KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA IV B.D. ZAPART Stanisław , Z/3538/18 , 2018 2
3 f 1 1.50 KŁODA Justyna MKS Ustroń 96 U16 SL IV
4 f 1 1.45 TWORZYDŁO Joanna LUKS Podium Kup # 95 U16 OP IV
4 f 1 1.45 ŁUCZKIEWICZ Pola MMKS Kędzierzyn KoĽle # 95 U16 OP IV
6 f 1 1.45 URBA¦ Anna UKS Junior Kamesznica 95 U16 SL IV B.D.
7 f 1 1.40 GRUCA Emila LUKS Podium Kup # 96 U16 OP V
7 f 1 1.40 BUKOWSKA Magdalena LUKS Dwójka Namysłów 95 U16 OP V
9 f 1 1.40 SUDUŁ Aleksandra LUKS MGOKSiR Korfantów 96 U16 OP V ROSIŃSKI Stanisław # BEZ
9 f 1 1.40 IRZIK Anita MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL V
11 f 1 1.35 KRYSTA Monika MKS Ustroń 95 U16 SL --
12 f 1 1.35 ADAMIEC Martyna MKS-MOS Katowice 97 U14 SL -- B.D. BEZ
12 f 1 1.35 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
14 f 1 1.35 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- PILAREK Sławomir
15 f 1 1.30 KOZIOŁ Katarzyna MMKS Kędzierzyn KoĽle # 95 U16 OP --
16 f 1 1.25 ARENDARSKA Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U16 SL --
17 f 1 1.25 GOŁBA Natalia TS AKS Chorzów 97 U14 SL --
Tyczka K
1 f 1 3.61 CYGANEK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS I
2 f 1 3.51 MOSKAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 88 U23 SL I
3 f 1 3.31 KRUPIŃSKA Natalia KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA I #
4 f 1 3.11 MOLEK Aneta MKS Ustroń 94 U18 SL II
5 f 1 2.91 KRYSTA Natalia MKS Ustroń 95 U16 SL III
6 f 1 2.71 LEDERER Paulina MKS Ustroń 97 U14 SL III
7 f 1 2.51 SOBOLEWSKA Daria UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL IV
8 f 1 2.31 PUZOŃ Anna UKS Olimp Mazańcowice 95 U16 SL V #
9 f 1 2.31 WIZNER Barbara UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL V
10 f 1 2.31 BYRDY Kinga UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL V
11 f 1 2.11 PASIK Aleksandra UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL V B.D. BEZ
12 f 1 1.91 RELIGA Aleksandra UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL --
12 f 1 1.91 GRECZKA Małgorzata UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL --
12 f 1 1.91 SOLICH Amanda UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL --
W dal K
1 f 1 5.37 POTYKA Paulina TL ROW Rybnik # 95 U16 SL 0.0 III #
2 f 1 5.20 SADLAK Alicja UKS-MOS Opole 96 U16 OP -0.2 III
3 f 1 4.83 CHUDZIŃSKA Jolanta KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA 0.0 IV B.D. BEZ
4 f 1 4.74 LAPCZYK Paulina TL ROW Rybnik # 95 U16 SL 0.0 V B.D. # 3
5 f 1 4.56 KARWATA Marta LUKS Dwójka Namysłów 96 U16 OP 0.0 V
6 f 1 4.53 HOŁYK Weronika MOSM Tychy 96 U16 SL 0.0 V
7 f 1 4.45 CHIBOWSKA Natalia GKS Piast Gliwice 97 U14 SL 0.0 --
8 f 1 4.34 CZARNOWSKA Katarzyna UKS-MOS Opole # 95 U16 OP 0.0 --
9 f 1 4.29 KOZIOŁ Katarzyna MMKS Kędzierzyn KoĽle # 95 U16 OP 0.0 --
10 f 1 4.23 BUKOWSKA Magdalena LUKS Dwójka Namysłów 95 U16 OP 0.0 --
11 f 1 4.20 KOŁOCZEK Aleksandra LUKS Zabrzeg 96 U16 SL -0.7 --
12 f 1 4.18 ZIMOCH Martyna LUKS Dwójka Namysłów 96 U16 OP 0.0 --
13 f 1 4.00 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice # 97 U14 SL 0.0 -- BONK Stanisław B.D. Z/0951/13 2018 3
14 f 1 3.87 KUBECZKO Daria TS AKS Chorzów 97 U14 SL 0.0 --
15 f 1 3.73 PAWLIK Ewa MULKS Juvenia Głuchołazy 95 U16 OP -0.1 --
16 f 1 3.39 RˇCZKA Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 --
Kula (3) K
1 f 1 11.97 MO¦ Patrycja MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL III #
2 f 1 11.84 KIJANKA Joanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL III BONK Stanisław 3
3 f 1 10.88 KAWKA Roksana MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL IV #
4 f 1 10.49 BˇK Weronika UKS-MOS Opole 96 U16 OP IV
5 f 1 10.71 BEZIA Katarzyna MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL IV #
6 f 1 9.55 ŁUCZKIEWICZ Pola MMKS Kędzierzyn KoĽle # 95 U16 OP V
7 f 1 9.32 SOCZYŃSKA Mariola GKS Piast Gliwice 96 U16 SL V
8 f 1 9.12 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA V TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0481/12 2019 1
9 f 1 9.03 ŁACIAK Jagoda MULKS Juvenia Głuchołazy # 97 U14 OP V #
10 f 1 8.59 WYDERKA Marta MKS-MOS Katowice 96 U16 SL --
11 f 1 8.34 RICHTER Miriam GKS Piast Gliwice 95 U16 SL --
12 f 1 8.29 LACH Angelika UKS Junior Kamesznica 95 U16 SL -- B.D. BEZ
13 f 1 7.92 MARYNOWICZ Kamila MKS Ekonomik Nysa 95 U16 OP -- SATORA Jan Z/3298/11 2011 BEZ
14 f 1 7.80 PLATA Katarzyna UKS Junior Kamesznica 96 U16 SL -- KAMIŃSKI Krzysztof # BEZ
15 f 1 7.62 WAWRZYNEK Agnieszka TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam # BEZ
16 f 1 6.37 SKOWRONEK Sabina MKS Ekonomik Nysa 96 U16 OP -- SATORA Jan BEZ
Dysk (0.75) K
1 f 1 34.93 KIJANKA Joanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL III BONK Stanisław 3
2 f 1 27.86 JURCZYK Beata MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL V
3 f 1 26.23 PLATA Katarzyna UKS Junior Kamesznica 96 U16 SL V KAMIŃSKI Krzysztof # BEZ
4 f 1 25.94 MANIURA Katarzyna MKS-MOS Katowice 95 U16 SL V
5 f 1 23.31 LACH Angelika UKS Junior Kamesznica 95 U16 SL -- B.D. BEZ
6 f 1 22.77 SKOWRONEK Sabina MKS Ekonomik Nysa 96 U16 OP -- SATORA Jan BEZ
7 f 1 21.18 BEMBENEK Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL --
8 f 1 17.04 KU¦ Daria RMKS Rybnik 95 U16 SL --
Młot (3) K
1 f 1 46.92 KOKOWSKA Aleksandra O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP III B.D. PAWLAK Przemysław # , Z/3234/11 , 2019 1
2 f 1 44.43 KAWKA Roksana MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL III #
3 f 1 38.45 BˇK Weronika UKS-MOS Opole 96 U16 OP IV
4 f 1 23.05 KU¦ Daria RMKS Rybnik 95 U16 SL --
5 f 1 20.65 POSID Paulina LUKS MGOKSiR Korfantów 95 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław #
6 f 1 20.19 MARYNOWICZ Kamila MKS Ekonomik Nysa 95 U16 OP -- SATORA Jan Z/3298/11 2011 BEZ
7 f 1 15.75 DENDERA Sabina LUKS Podium Kup 95 U16 OP --
Oszczep (600) K
1 f 1 34.14 KADUK Sandra TS AKS Chorzów 88 U23 SL -- GRZESIK Zygmunt Z/3233/11 2011 BEZ
2 f 1 28.81 SIKORA Paulina LUKS Dwójka Namysłów 95 U16 OP V
3 f 1 26.70 TWORZYDŁO Joanna LUKS Podium Kup # 95 U16 OP V
4 f 1 26.55 KRYSKA Anna MKS-MOS Katowice 95 U16 SL V
5 f 1 25.30 BIERNAT Karolina LUKS Zabrzeg 95 U16 SL -- #
6 f 1 24.91 PRZEMYK Kamila LUKS Zabrzeg 95 U16 SL --
7 f 1 24.55 MANIURA Katarzyna MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
8 f 1 23.70 ¦WIĘTEK Marianna LUKS Zabrzeg 97 U14 SL --
9 f 1 22.16 WRZOS Klaudia MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
10 f 1 18.90 POSID Paulina LUKS MGOKSiR Korfantów 95 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław #
11 f 1 18.66 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -- TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0481/12 2019 1
12 f 1 16.85 MYJAK Magdalena MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL --
Chód 3 km K
1 s 15:25.90 BINDRYN Joanna CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL II
2 s 17:13.47 KRETSCHMER Paulina LUKS Zabrzeg 94 U18 SL -- #
3 s 17:19.71 MAŃKOWSKA Natalia GTS Bojszowy 95 U16 SL III #
4 s 17:26.12 BORAL Karolina CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL III
5 s 19:26.14 PERDEK Agnieszka LUKS Podium Kup 95 U16 OP V
6 s 19:41.58 GAJZNER Emilia CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL V
7 s 20:22.03 CIUPIS Aneta CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL V
8 s 21:07.94 ROHACZYŃSKI Pamela LUKS MGOKSiR Korfantów 96 U16 OP -- #
100 m M
1 e 1 11.78 SERAFIN Aleksander TS AKS Chorzów 95 U16 SL -0.3 IV
2 e 1 11.89 WILCZYŃSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL -0.3 IV
3 e 1 11.99 GERLICH Grzegorz UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL -0.3 IV
4 e 1 12.22 ADAMCZYK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.3 V BORYKA Ireneusz B.D. # Z/2305/11 2016 3
5 e 1 12.60 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL -0.3 V
6 e 1 13.17 LUDWISZEWSKI Damian MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL -0.3 --
1 e 2 11.67 SZWED Jacek UKS-MOS Opole 95 U16 OP -0.3 III
2 e 2 11.83 KABACIŃSKI Jacek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.3 IV #
3 e 2 12.01 JUSZCZYK Michał CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL -0.3 IV
4 e 2 12.05 TWARDECKI Szymon MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL -0.3 IV
5 e 2 12.15 HAJDASZ Jarosław LUKS MGOKSiR Korfantów 96 U16 OP -0.3 IV #
6 e 2 12.76 BOROŃ Sergiusz MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL -0.3 --
1 e 3 12.09 MARKOWSKI Tomasz UKS-MOS Opole 95 U16 OP -0.3 IV
2 e 3 12.21 KUBAŃSKI Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.3 V B.D. # BEZ
3 e 3 12.32 KAROL Artur LUKS Dwójka Namysłów 96 U16 OP -0.3 V
4 e 3 12.43 DOBOSZ Piotr GKS Piast Gliwice 96 U16 SL -0.3 V
5 e 3 12.50 MAKÓWKA Adrian MULKS Juvenia Głuchołazy # 95 U16 OP -0.3 V
1 e 4 12.58 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL -0.2 V
2 e 4 12.82 MATIEJÓS Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL -0.2 --
3 e 4 12.98 WARZECHA Jan UKS Junior Kamesznica 96 U16 SL -0.2 -- B.D. 3
4 e 4 12.99 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL -0.2 --
5 e 4 13.06 NOGLIK Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL -0.2 -- #
6 e 4 14.84 SKUBISZ Adrian GKS Piast Gliwice # 98 U14 SL -0.2 --
1 e 5 13.04 NOWAK Piotr TS AKS Chorzów 96 U16 SL -0.1 --
2 e 5 13.76 GANCAREK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL -0.1 -- CIUK Marek Z/0245/12 2018 3
3 e 5 14.17 BUGDOŁ Kamil TS AKS Chorzów 96 U16 SL -0.1 --
4 e 5 15.04 IŻYKOWSKI Paweł TS AKS Chorzów 97 U14 SL -0.1 --
5 e 5 16.71 BLACH Jakub TS AKS Chorzów 97 U14 SL -0.1 --
6 e 5 22.88 HOLEWIK Tomasz TS AKS Chorzów 97 U14 SL -0.1 --
1 f 1 11.64 SERAFIN Aleksander TS AKS Chorzów 95 U16 SL 0.0 III
2 f 1 11.76 SZWED Jacek UKS-MOS Opole 95 U16 OP 0.0 IV
3 f 1 11.80 WILCZYŃSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL 0.0 IV
4 f 1 11.86 KABACIŃSKI Jacek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL 0.0 IV #
5 f 1 11.98 GERLICH Grzegorz UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL 0.0 IV
6 f 1 12.08 JUSZCZYK Michał CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL 0.0 IV
7 f 1 12.21 TWARDECKI Szymon MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL 0.0 V
8 f 1 12.25 MARKOWSKI Tomasz UKS-MOS Opole 95 U16 OP 0.0 V
300 m M
1 s 1 37.90 ZALEWSKI Daniel MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL III #
2 s 1 38.25 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 95 U16 SL III B.D. KASIŃSKI Marek # , Z/1875/11 , 2019 2
3 s 1 38.31 SERAFIN Aleksander TS AKS Chorzów 95 U16 SL III
4 s 1 39.39 RDZANEK Jakub LUKS Zabrzeg 93 U18 SL -- #
5 s 1 40.41 CHMIELEWSKI Maciej LUKS Podium Kup 97 U14 OP IV
6 s 1 42.13 ZBYDNIEWSKI Andrzej GKS Piast Gliwice 96 U16 SL V
1 s 2 40.33 DOBOSZ Piotr GKS Piast Gliwice 96 U16 SL IV
2 s 2 41.63 SARKOWICZ Krzysztof MUKS Gim 2 Nysa 95 U16 OP V
3 s 2 42.06 PIASNY Rafał GKS Piast Gliwice 96 U16 SL V
4 s 2 44.08 MUSIAŁ Grzegorz LKS Kłos Olkusz # 96 U16 MA -- #
5 s 2 44.97 MAJEWSKI Michał LUKS Dwójka Namysłów 96 U16 OP --
6 s 2 45.17 FEDORUK Radosław KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL --
1 s 3 39.68 MARKOWSKI Tomasz UKS-MOS Opole 95 U16 OP IV
2 s 3 39.93 MAKÓWKA Adrian MULKS Juvenia Głuchołazy # 95 U16 OP IV
3 s 3 41.72 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 97 U14 OP V ZIEMBA Krzysztof # Z/0984/13 2019 2
4 s 3 44.16 STANKIEWICZ Kamil TS AKS Chorzów 96 U16 SL --
5 s 3 46.72 BAJKOWSKI Szymon MKS Iskra Pszczyna 97 U14 SL -- LDK!
6 s 3 49.95 KURECZKO Piotr UKS Kometa Gliwice 97 U14 SL --
1 s 4 44.20 WIATR Damian MKS Ekonomik Nysa 96 U16 OP -- SATORA Jan SATORA Jan
2 s 4 48.50 ADAMIAK Konrad MKS Ekonomik Nysa 96 U16 OP -- SATORA Jan
3 s 4 55.46 PEDA Patryk MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL --
600 m M
1 s 1 1:28.09 STRZˇDAŁA Przemysław LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL III
2 s 1 1:28.33 BIOLIK Rafał GTS Bojszowy 96 U16 SL III #
3 s 1 1:28.66 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 96 U16 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław # Z/1301/12 2019 2
4 s 1 1:28.86 WĘGLER Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL III B.D. BEZ
5 s 1 1:30.39 DUDKIEWICZ Przemysław MKS-MOS Katowice 95 U16 SL III
6 s 1 1:32.86 JELONEK Dorian CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL IV
7 s 1 1:34.35 PINDYCH Marcel CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL IV
8 s 1 1:34.86 ADAMÓW Krzysztof MMKS Kędzierzyn KoĽle # 95 U16 OP IV
9 s 1 1:35.16 KAJSTURA Krzysztof LUKS Zabrzeg 95 U16 SL V
10 s 1 1:38.82 SIKORA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL V
1 s 2 1:27.98 DOLATA Tomasz MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL II
2 s 2 1:36.31 BOCHEN Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL V
3 s 2 1:36.74 PIECZKO Jakub MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
4 s 2 1:37.36 ANDAŁA Robert MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL V
5 s 2 1:38.36 BAJON Bartłomiej GKS Piast Gliwice 95 U16 SL V
6 s 2 1:40.27 KEMPNY Błażej KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL --
7 s 2 1:40.85 KAŁUŻA Łukasz LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL -- #
8 s 2 1:44.66 KRAUZE Filip MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL -- B.D. BEZ
9 s 2 2:05.29 KOWALSKI Kamil MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL --
1 s 3 1:41.69 STANISŁAWSKI Radosław MUKS Gim 2 Nysa 96 U16 OP --
2 s 3 1:43.71 FUCHS Grzegorz TS AKS Chorzów 96 U16 SL -- #
3 s 3 1:45.28 RYSZEWSKI Michał MUKS Gim 2 Nysa 96 U16 OP --
4 s 3 1:48.94 STENCEL Krzysztof KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL --
5 s 3 1:54.39 JAROS Adrian MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL --
6 s 3 1:57.05 POPIELAWSKI Szymon MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL --
7 s 3 2:00.34 ARDELLI Adam MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL --
1000 m M
1 s 1 2:47.18 COPIK Bartłomiej GKS Piast Gliwice 95 U16 SL IV
2 s 1 2:48.23 HAJOK Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL IV
3 s 1 2:52.78 JĘDRUSIK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza # 95 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/0977/11 4
4 s 1 2:52.84 KURASZ Daniel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
5 s 1 2:54.34 GRABOWSKI Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL V #
6 s 1 2:55.10 MICHALAK Łukasz LUKS Azymek Zdzieszowice # 96 U16 OP V ANTOSIAK Tomasz # Z/0852/12 2014 BEZ
7 s 1 3:00.06 KUCHARCZYK Mateusz MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
8 s 1 3:01.70 NIEMIEC Daniel MUKS Gim 2 Nysa 95 U16 OP --
9 s 1 3:05.12 PRZYBYŁO Michał MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL -- #
10 s 1 3:06.42 BUŁKA Bartłomiej LUKS MGOKSiR Korfantów 95 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz
1 s 2 3:06.87 GRZESZCZAK Dominik MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL --
2 s 2 3:07.21 TISTEK Daniel LUKS Dwójka Namysłów 96 U16 OP --
3 s 2 3:08.52 HUMENIUK Patryk MKS Ekonomik Nysa 96 U16 OP -- SATORA Jan
4 s 2 3:13.31 MUZYKA Jarosław MUKS Gim 2 Nysa 96 U16 OP --
5 s 2 3:19.18 GAGATEK Dominik MKS Ekonomik Nysa 96 U16 OP -- SATORA Jan
6 s 2 3:19.70 KUBOWICZ Kamil MULKS Juvenia Głuchołazy 97 U14 OP --
7 s 2 3:36.39 KACZANIUK Jeremiasz MKS Ekonomik Nysa 95 U16 OP -- SATORA Jan Z/3291/11 2011 BEZ
8 s 2 3:36.43 DADACZ Sebastian MKS Ekonomik Nysa 96 U16 OP -- SATORA Jan #
9 s 2 3:40.99 JĘDRAL Krystian MKS Ekonomik Nysa 96 U16 OP -- SATORA Jan BEZ
2000 m M
1 s 6:06.58 MACIEJCZYK Przemysław MULKS Juvenia Głuchołazy 95 U16 OP III
2 s 6:09.25 SZKODA Dawid LUKS Azymek Zdzieszowice # 95 U16 OP III
3 s 6:10.38 MAJ Kamil UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL IV #
4 s 6:20.69 WYSOCKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
5 s 6:31.38 TRONT Adam AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP V
6 s 6:35.18 MUZYKA Mariusz MUKS Gim 2 Nysa 95 U16 OP V
7 s 6:37.13 ORZEŁ Michał CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL V #
8 s 6:52.00 MODRZEJEWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL -- #
110 m pł MŁ M
1 e 1 15.82 LUDWIG Sebastian LUKS Podium Kup 95 U16 OP -0.2 III
2 e 1 17.32 JONAS Grzegorz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.2 IV
3 e 1 17.97 DREWNIKOWSKI Maciej MMKS Kędzierzyn KoĽle # 96 U16 OP -0.2 V
4 e 1 18.04 TIETZ Konrad LUKS Podium Kup # 95 U16 OP -0.3 V #
5 e 1 18.64 KOSEK Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.2 --
1 e 2 18.95 GRZELAK Mieszko AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP -0.3 --
2 e 2 19.06 BEDNARSKI Łukasz MULKS Juvenia Głuchołazy # 95 U16 OP -0.3 -- B.D. # BEZ
3 e 2 19.89 KAPRAL Paweł LUKS Podium Kup 95 U16 OP -0.3 --
4 e 2 19.06 WIENCH Marcin LUKS Podium Kup 96 U16 OP -0.3 --
5 e 2 21.27 CHUDOBA Mariusz MKS Ekonomik Nysa 95 U16 OP -0.3 -- SATORA Jan Z/2935/11 2011 BEZ
1 f 1 15.42 LUDWIG Sebastian LUKS Podium Kup 95 U16 OP -0.3 II
2 f 1 17.20 JONAS Grzegorz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.3 IV
3 f 1 17.32 KOSEK Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.3 IV
4 f 1 17.51 BEDNARSKI Łukasz MULKS Juvenia Głuchołazy # 95 U16 OP -0.3 IV B.D. # BEZ
5 f 1 17.83 TIETZ Konrad LUKS Podium Kup # 95 U16 OP -0.3 V #
6 f 1 19.14 KAPRAL Paweł LUKS Podium Kup 95 U16 OP -0.3 --
7 f 1 19.24 GRZELAK Mieszko AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP -0.3 --
300 m pł M
1 s 1 40.14 LUDWIG Sebastian LUKS Podium Kup 95 U16 OP II
2 s 1 41.48 KRAUT Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL II B.D. # BEZ
3 s 1 42.02 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL III
4 s 1 43.73 MARCZUK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
1 s 2 46.12 KOSEK Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL V
2 s 2 47.62 WI¦NIEWSKI Sebastian LUKS Podium Kup 95 U16 OP --
3 s 2 48.37 WIENCH Marcin LUKS Podium Kup 96 U16 OP --
4 s 2 48.43 GRZELAK Mieszko AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP --
5 s 2 44.33 KAROL Artur LUKS Dwójka Namysłów 96 U16 OP IV
1 s 3 44.24 BEDNARSKI Łukasz MULKS Juvenia Głuchołazy # 95 U16 OP IV B.D. # BEZ
2 s 3 45.42 ŻMUDA Łukasz MULKS Juvenia Głuchołazy 95 U16 OP V
3 s 3 49.02 CHUDOBA Mariusz MKS Ekonomik Nysa 95 U16 OP -- SATORA Jan Z/2935/11 2011 BEZ
4 s 3 51.15 TURKOWSKI Andrzej KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL --
4x100 m M
1 s 1 46.57 JUSZCZYK Michał
BŁASIK Adam
JELONEK Dorian
WILCZYŃSKI Mikołaj
CKS Budowlani Częstochowa 95
95
95
95
U16 SLK --
B.D. KASIŃSKI Marek

, Z/1875/11
, 2019
2
2 s 1 48.61 LUDWISZEWSKI Damian
JUSZCZYK Maciej
BOROŃ Sergiusz
KRAUT Sebastian
MOS CSiR D±browa Górnicza 96
95
96
95
U16 SLK --


B.D.
BEZ
3 s 1 48.62 WĘGLER Kamil
KURASZ Daniel
NOGLIK Paweł
KONDRAT Igor
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95
95
95
95
U16 SLK -- B.D.


BEZ
4 s 1 48.81 ADAMCZYK Krzysztof
MARCZUK Szymon
KABACIŃSKI Jacek
BRZEZIŃSKI Marek
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95
95
95
95
U16 SLK -- BORYKA Ireneusz B.D.


B.D.
Z/2305/11
2016
3
3
5 s 1 49.45 KOSEK Łukasz
MUSIAŁ Michał
BEDNARZ Paweł
KUBAŃSKI Rafał
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95
96
96
95
U16 SLK --


B.D.
BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.75 FABA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
2 f 1 1.65 MIKOŁAJCZYK Michał TS AKS Chorzów 95 U16 SL V
3 f 1 1.60 TIETZ Konrad LUKS Podium Kup # 95 U16 OP -- #
3 f 1 1.60 TOMICZEK Filip MKS Ustroń 94 U18 SL --
5 f 1 1.55 KORCZYŃSKI Szymon MULKS Juvenia Głuchołazy 95 U16 OP --
6 f 1 1.45 ŁASZCZEWSKI Karol LUKS MGOKSiR Korfantów 96 U16 OP -- #
7 f 1 1.40 ŻMUDA Łukasz MULKS Juvenia Głuchołazy 95 U16 OP --
Tyczka M
1 f 1 4.31 KŁODA Michał MKS Ustroń 93 U18 SL II
2 f 1 3.51 NOWAK Mateusz MKS Ustroń 94 U18 SL IV
3 f 1 2.81 KUPKA Kamil UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL V
4 f 1 2.81 GÓRNIOK Michał MKS Ustroń 94 U18 SL --
5 f 1 2.61 STROK Michał UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL --
6 f 1 2.41 JARCZOK Krzysztof UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL --
7 f 1 2.01 GOŁˇB Adrian UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL --
W dal M
1 f 1 6.44 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.8 III B.D. 3
2 f 1 5.78 SZWED Jacek UKS-MOS Opole 95 U16 OP -0.8 V
3 f 1 5.73 FABA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -1.4 V
4 f 1 5.72 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL -0.8 V
5 f 1 5.57 BAKALARSKI Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 -- #
6 f 1 5.44 SZATANIK Mateusz LUKS Zabrzeg 94 U18 SL 0.0 --
7 f 1 5.42 HAJDASZ Jarosław LUKS MGOKSiR Korfantów 96 U16 OP -0.1 -- #
8 f 1 4.97 KAPRAL Paweł LUKS Podium Kup 95 U16 OP 0.0 --
9 f 1 4.96 URBISZ Daniel MMKS Kędzierzyn KoĽle # 96 U16 OP -1.1 --
10 f 1 4.95 KORCZYŃSKI Szymon MULKS Juvenia Głuchołazy 95 U16 OP -0.7 --
11 f 1 4.90 PIASNY Rafał GKS Piast Gliwice 96 U16 SL -0.5 --
12 f 1 4.86 BOJDOŁ Damian MKS Iskra Pszczyna 97 U14 SL -0.1 --
13 f 1 4.53 WIATR Damian MKS Ekonomik Nysa 96 U16 OP -0.1 -- SATORA Jan SATORA Jan
14 f 1 4.48 WARZECHA Jan UKS Junior Kamesznica 96 U16 SL 0.0 -- B.D. 3
15 f 1 4.40 ROMANOWSKI Daniel TS AKS Chorzów 96 U16 SL 0.0 --
16 f 1 4.36 JEMIOŁO Wojciech TS AKS Chorzów 97 U14 SL -0.1 --
17 f 1 4.02 DYMNY Łukasz TS AKS Chorzów 97 U14 SL 0.0 --
Kula (5) M
1 f 1 12.72 DOBRZAŃSKI Kacper MKS Żywiec 95 U16 SL IV B.D. B.D.
2 f 1 12.59 SOBIERAJ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
3 f 1 11.90 GAŁECKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL V
4 f 1 11.42 ROSZCZYPAŁA Rafał LUKS Dwójka Namysłów 95 U16 OP V
5 f 1 10.93 FRASIAK Emil LUKS Podium Kup 95 U16 OP V
6 f 1 10.91 BORYS Marcin GKS Piast Gliwice 96 U16 SL V
7 f 1 10.63 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U16 SL V RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
8 f 1 10.21 BALIŃSKI Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL -- #
9 f 1 9.23 SZATANIK Mateusz LUKS Zabrzeg 94 U18 SL --
10 f 1 8.04 PADYKUŁA Radosław MKS Ekonomik Nysa 95 U16 OP -- SATORA Jan
11 f 1 6.59 OCHOCIŃSKI Marcin MKS Ekonomik Nysa 95 U16 OP -- SATORA Jan Z/3299/11 2011
12 f 1 6.06 ĆWIEK Bartosz MKS Ekonomik Nysa 96 U16 OP -- SATORA Jan
Dysk (1) M
1 f 1 45.31 CICHY Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL III
2 f 1 40.49 MENDELSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL IV
3 f 1 40.29 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U16 SL IV RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
4 f 1 40.17 GAŁECKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL IV
5 f 1 38.14 DROZDOWSKI Olaf TS AKS Chorzów 95 U16 SL IV GRUDZIEŃ Adam B.D. B.D. # Z/3225/11 2019
6 f 1 38.11 BIAŁEK Wojciech LUKS Podium Kup 95 U16 OP IV
7 f 1 33.74 ZROBEK Radosław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL V
8 f 1 33.06 JANKOWSKI Adrian MKS-MOS Katowice 95 U16 SL V #
9 f 1 26.52 ROSZCZYPAŁA Rafał LUKS Dwójka Namysłów 95 U16 OP --
10 f 1 24.63 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M
11 f 1 23.12 KORNATOWSKI Patryk MKS Ekonomik Nysa 96 U16 OP -- SATORA Jan 4
12 f 1 21.28 SZUL Rafał MULKS Juvenia Głuchołazy # 95 U16 OP --
Dysk (1.75) M
1 f 1 36.50 SZARAWARA Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL IV
Młot (5) M
1 f 1 58.46 SKORUPA Dawid RMKS Rybnik 93 U18 SL II #
2 f 1 50.03 PYSZNY Artur RMKS Rybnik 93 U18 SL III #
3 f 1 40.72 ZROBEK Radosław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
4 f 1 39.16 BŁASZCZYK Jacek RMKS Rybnik 95 U16 SL V #
5 f 1 33.63 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP V PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M
6 f 1 31.84 FRASIAK Emil LUKS Podium Kup 95 U16 OP V
7 f 1 25.01 SZUL Rafał MULKS Juvenia Głuchołazy # 95 U16 OP --
8 f 1 22.68 GULCZYŃSKI Bogdan LUKS Podium Kup 95 U16 OP --
9 f 1 20.10 BIAŁEK Wojciech LUKS Podium Kup 95 U16 OP --
10 f 1 19.24 ŻOŁˇDKIEWICZ Marcin MKS Ekonomik Nysa 95 U16 OP -- SATORA Jan Z/2932/11 2011 5
11 f 1 18.34 CYRULICZEK Dariusz MKS Ekonomik Nysa 95 U16 OP -- SATORA Jan Z/3294/11 2011 BEZ
12 f 1 15.52 OCHOCIŃSKI Marcin MKS Ekonomik Nysa 95 U16 OP -- SATORA Jan Z/3299/11 2011
13 f 1 15.45 SZCZOTKA Sebastian MKS Ekonomik Nysa 95 U16 OP -- SATORA Jan
Oszczep (600) M
1 f 1 50.33 MENDELSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL III
2 f 1 43.44 CZYŻ Fabian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL IV #
3 f 1 43.04 BŁASZCZYK Jacek RMKS Rybnik 95 U16 SL IV #
4 f 1 42.86 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL IV
5 f 1 39.94 ŻOŁˇDKIEWICZ Marcin MKS Ekonomik Nysa 95 U16 OP V SATORA Jan Z/2932/11 2011 5
6 f 1 36.95 KOMARNICKI Krzysztof LUKS Dwójka Namysłów 95 U16 OP --
7 f 1 34.74 JANKOWSKI Adrian MKS-MOS Katowice 95 U16 SL -- #
8 f 1 33.90 SIEROŃ Daniel MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
9 f 1 31.13 RZYHA Krystian MKS Ekonomik Nysa 96 U16 OP -- SATORA Jan BEZ
10 f 1 30.11 SZCZOTKA Sebastian MKS Ekonomik Nysa 95 U16 OP -- SATORA Jan
11 f 1 26.88 KACZANIUK Jeremiasz MKS Ekonomik Nysa 95 U16 OP -- SATORA Jan Z/3291/11 2011 BEZ
12 f 1 25.34 ĆWIEK Bartosz MKS Ekonomik Nysa 96 U16 OP -- SATORA Jan
13 f 1 20.94 CYRULICZEK Dariusz MKS Ekonomik Nysa 95 U16 OP -- SATORA Jan Z/3294/11 2011 BEZ
Chód 5 km M
1 s 24:55.37 RYGAŁ Jan CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL II
2 s 31:01.82 SZEWCZYK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL V
3 s 31:25.65 CERVENAK Krystian LUKS Podium Kup 95 U16 OP V
4 s 36:15.47 SZYMAŃSKI Dawid CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.5620241165161 sekund