Kielce 11.09.2010
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
100 m K
1 2 e 1 13.30 DZIEWIĄTAK Arletta RKS Łódź 95 U16 LD +0.7 IV #
2 12 e 1 13.82 ZAWADZKA Patrycja MGSZS Zelów 96 U16 LD +0.7 V B.D.
3 15 e 1 14.14 MICHNOWSKA Aleksandra KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK +0.7 V #
4 19 e 1 14.31 MUSIELSKA Wiktoria MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD +0.7 V
5 23 e 1 14.57 DWURZNIK Kamila UKS Vis Skierniewice 96 U16 LD +0.7 -- #
1 1 e 2 13.26 OLEWICZ Iwona OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP +0.7 IV BIEDERMANN Roman B.D. # Z/0143/12 2018 2
2 5 e 2 13.53 GÓRNIAK Ewa AZS Łódź 96 U16 LD +0.7 IV
3 9 e 2 13.70 GRYŚ Natalia BKL Bełchatów 96 U16 LD +0.7 IV MANTYK Łukasz Z/0181/12 2016 3
4 25 e 2 15.21 KUŚ Monika UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK +0.7 --
5 26 e 2 15.30 WIECZOREK Paulina KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK +0.7 --
1 4 e 3 13.52 NOJEK Jagoda UMLKS Pegaz Opoczno 95 U16 LD +1.2 IV
2 6 e 3 13.58 LIPA Urszula STS Skarżysko-Kamienna 95 U16 SK +1.2 IV
3 13 e 3 13.98 STUSIO Monika RKS Łódź 95 U16 LD +1.2 V #
4 16 e 3 14.15 TOMCZYK Joanna RKS Łódź 96 U16 LD +1.2 V #
5 18 e 3 14.20 PABISIAK Justyna AZS Łódź 95 U16 LD +1.2 V B.D. BEZ
6 22 e 3 14.48 WUJEK Olga UMLKS Pegaz Opoczno 96 U16 LD +1.2 V #
1 10 e 4 13.80 KĘPA Karolina MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD +0.6 IV
2 14 e 4 14.13 SIEKAŃSKA Daria KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK +0.6 V
3 21 e 4 14.42 MAZUR Paulina UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK +0.6 V
4 28 e 4 15.76 DRZAZGA Weronika UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK +0.6 --
5 29 e 4 16.94 BATAROWICZ Marlena RKS Łódź 96 U16 LD +0.6 --
1 3 e 5 13.52 SMOLIŃSKA Aleksandra AZS Łódź 96 U16 LD +1.9 IV #
2 7 e 5 13.60 MIERZWA Maria KKL Kielce 95 U16 SK +1.9 IV
3 8 e 5 13.62 GOLIK Weronika BKL Bełchatów 96 U16 LD +1.9 IV #
4 11 e 5 13.81 KOWALSKA Iga MULKS MOS Sieradz # 96 U16 LD +1.9 V FIRLIT Roman # BEZ
5 17 e 5 14.15 KOZIK Klaudia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 96 U16 LD +1.9 V
6 20 e 5 14.37 KRÓL Adrianna KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK +1.9 V #
7 24 e 5 14.61 JÓŹWIAK Angelika RKS Łódź 96 U16 LD +1.9 --
8 27 e 5 15.56 CHOJNACKA Ilona KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK +1.9 --
1 1 f 1 12.99 DZIEWIĄTAK Arletta RKS Łódź 95 U16 LD +0.8 III #
2 2 f 1 13.16 OLEWICZ Iwona OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP +0.8 III BIEDERMANN Roman B.D. # Z/0143/12 2018 2
3 3 f 1 13.52 NOJEK Jagoda UMLKS Pegaz Opoczno 95 U16 LD +0.8 IV
4 4 f 1 13.53 MIERZWA Maria KKL Kielce 95 U16 SK +0.8 IV
5 5 f 1 13.59 LIPA Urszula STS Skarżysko-Kamienna 95 U16 SK +0.8 IV
6 6 f 1 13.60 GÓRNIAK Ewa AZS Łódź 96 U16 LD +0.8 IV
7 7 f 1 13.65 SMOLIŃSKA Aleksandra AZS Łódź 96 U16 LD +0.8 IV #
8 8 f 1 13.66 GOLIK Weronika BKL Bełchatów 96 U16 LD +0.8 IV #
300 m K
1 1 s 1 44.58 DZIEWIĄTAK Arletta RKS Łódź 95 U16 LD III #
2 2 s 1 44.97 KOWALSKA Iga MULKS MOS Sieradz # 96 U16 LD III FIRLIT Roman # BEZ
3 3 s 1 45.62 KĘPA Karolina MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD IV
4 5 s 1 46.78 GROMEK Dagmara MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD V
5 6 s 1 46.97 KOZIK Klaudia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 96 U16 LD V
6 8 s 1 47.39 OLEJNICZAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD V
7 9 s 1 47.45 SIEKAŃSKA Daria KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK V
1 4 s 2 45.86 KUCHARSKA Eliza KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U16 SK IV PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław Z/0851/12 2012 4
2 10 s 2 47.57 MICHNOWSKA Aleksandra KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK V #
3 11 s 2 47.68 WUJEK Olga UMLKS Pegaz Opoczno 96 U16 LD V #
4 12 s 2 47.81 KRÓL Adrianna KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK V #
5 14 s 2 50.15 JÓŹWIAK Angelika RKS Łódź 96 U16 LD --
1 7 s 3 47.04 RUDNICKA Aleksandra MGSZS Zelów 96 U16 LD V B.D.
2 13 s 3 48.38 GRZYMAŁA Roksana STS Skarżysko-Kamienna 96 U16 SK V
3 15 s 3 53.07 KASZA Katarzyna KS Słoneczko Busko Zdrój 95 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1578/11 2012 BEZ
4 16 s 3 53.12 WIECZOREK Paulina KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK --
5 17 s 3 53.17 CHOJNACKA Ilona KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK --
600 m K
1 3 s 1 1:44.45 WYPYCH Aleksandra MGSZS Zelów 95 U16 LD IV DZIADKIEWICZ Zbigniew BEZ
2 4 s 1 1:44.62 PACZKOWSKA Anna UKS WiR Łopuszno 96 U16 SK IV CHUDA Barbara Z/0487/12 2013 BEZ
3 5 s 1 1:45.41 KOWALCZYK Katarzyna AZS Łódź 96 U16 LD IV
4 6 s 1 1:46.54 MICHALSKA Aleksandra STS Skarżysko-Kamienna 96 U16 SK V
5 8 s 1 1:49.88 DREWNIAK Paulina LUKS Boguszyce 95 U16 LD V #
6 9 s 1 1:49.97 GIELEC Monika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK V #
7 10 s 1 1:50.74 NURKIEWICZ Daria UKS Żaczek Połaniec # 96 U16 SK --
8 16 s 1 2:01.58 SZCZAŁUBA Milena UKS Olimp Wzdół Rządowy 96 U16 SK -- B.D. BEZ
1 1 s 2 1:42.86 WITKOWSKA Patrycja MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD III FIRLIT Roman # Z/4512/11 2012 3
2 2 s 2 1:43.42 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA IV GIZA Andrzej B.D. # Z/0180/12 2019 M
3 7 s 2 1:46.88 SAWICKA Patrycja UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD V #
4 11 s 2 1:53.23 PLUTA Anna UKS Żaczek Połaniec 96 U16 SK --
5 12 s 2 1:54.46 SZTUK Justyna KS Słoneczko Busko Zdrój 95 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1579/11 2011 BEZ
6 13 s 2 1:55.46 ZNAŃSKA Nina MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 96 U16 LD --
7 14 s 2 1:56.56 CIEŚLIK Wioletta UKS Olimp Wzdół Rządowy 96 U16 SK -- B.D.
8 15 s 2 1:59.00 KOCZASKA Klaudia MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 95 U16 LD --
1000 m K
1 1 s 1 3:07.50 KOTAŃSKA Klaudia STS Skarżysko-Kamienna 95 U16 SK III OSMAN Artur B.D. Z/4729/11 2012 3
2 2 s 1 3:09.55 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów # 96 U16 LD III #
3 3 s 1 3:12.17 ADAMCZYK Żaneta LUKS Boguszyce 95 U16 LD III #
4 4 s 1 3:16.74 SIENKOWICZ Patrycja MULKS MOS Sieradz 96 U16 LD IV #
5 5 s 1 3:16.92 GLIŚCIŃSKA Katarzyna UKS WiR Łopuszno 95 U16 SK IV CHUDA Barbara # Z/1213/11 2012 4
6 6 s 1 3:21.80 KOZIEŁ Olga UKS WiR Łopuszno 95 U16 SK IV CHUDA Barbara # Z/1212/11 2013 BEZ
7 7 s 1 3:23.80 ZIÓŁKOWSKA Kamila LUKS Boguszyce 96 U16 LD V #
8 8 s 1 3:26.20 KOCIA Joanna KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK V
9 9 s 1 3:27.94 SOKÓŁ Klaudia ULKS Wzdół Rządowy 96 U16 SK V
10 10 s 1 3:30.16 MAMZER Agnieszka MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD V B.D.
11 11 s 1 3:53.60 KŚCIUK Anna ULKS Wzdół Rządowy 95 U16 SK --
100 m pł MŁ K
1 3 e 1 15.65 WIŚNIEWSKA Paulina KKL Kielce 95 U16 SK +1.3 III
2 4 e 1 16.25 FISZER Karolina KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +1.3 III #
3 7 e 1 18.50 KALACZYŃSKA Elżbieta MKLA Łęczyca 96 U16 LD +1.3 V #
4 8 e 1 19.41 PRZYBYLAK Paula MKLA Łęczyca 96 U16 LD +1.3 -- #
5 10 e 1 20.21 STROSIN Daria MKLA Łęczyca 96 U16 LD +1.3 -- #
1 1 e 2 15.30 FLIS Katarzyna AZS Łódź # 96 U16 LD +2.3 II BLAUSZ Henryka B.D. # Z/1329/12 2019 1
2 2 e 2 15.41 WIESIOŁEK Aleksandra UKS 44 Łódź # 95 U16 LD +2.3 II RÓŻAŃSKI Waldemar RÓŻAŃSKI Waldemar , Z/4404/11 , 2011 BEZ
3 5 e 2 16.95 WOJENKA Klaudia UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +2.3 IV #
4 6 e 2 17.17 GRZYB Magdalena MKLA Łęczyca 96 U16 LD +2.3 IV #
5 9 e 2 20.13 ANDRZEJCZAK Natalia MKLA Łęczyca 96 U16 LD +2.3 -- #
1 1 f 1 15.34 WIŚNIEWSKA Paulina KKL Kielce 95 U16 SK -0.2 II
2 2 f 1 15.36 FLIS Katarzyna AZS Łódź # 96 U16 LD -0.2 II BLAUSZ Henryka B.D. # Z/1329/12 2019 1
3 3 f 1 16.23 WIESIOŁEK Aleksandra UKS 44 Łódź # 95 U16 LD -0.2 III RÓŻAŃSKI Waldemar RÓŻAŃSKI Waldemar , Z/4404/11 , 2011 BEZ
4 4 f 1 16.25 FISZER Karolina KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.2 III #
5 5 f 1 16.70 WOJENKA Klaudia UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD -0.2 III #
6 6 f 1 17.72 GRZYB Magdalena MKLA Łęczyca 96 U16 LD -0.2 V #
7 7 f 1 19.51 PRZYBYLAK Paula MKLA Łęczyca 96 U16 LD -0.2 -- #
8 8 f 1 19.60 KALACZYŃSKA Elżbieta MKLA Łęczyca 96 U16 LD -0.2 -- #
300 m pł K
1 1 s 1 51.94 KNERA Aleksandra AZS Łódź 95 U16 LD IV #
2 2 s 1 53.48 PIETRZAK Aleksandra AZS Łódź 96 U16 LD V #
3 3 s 1 56.35 PRZYBYLAK Paula MKLA Łęczyca 96 U16 LD -- #
4 4 s 1 57.09 HEBDA Patrycja RKS Łódź 96 U16 LD -- #
5 5 s 1 58.42 KOTOWSKA Angelika MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD --
6 6 s 1 59.14 STROSIN Daria MKLA Łęczyca 96 U16 LD -- #
7 7 s 1 60.83 WRÓBLEWSKA Karolina MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD --
4x100 m K
1 s 1 54.46 LIPA Urszula
GRZYMAŁA Roksana
MICHALSKA Aleksandra
KOTAŃSKA Klaudia
STS Skarżysko-Kamienna 95
96
96
95
U16 SWK --


OSMAN Artur B.D.
Z/4729/11
2012
3
2 s 1 54.59 WRÓBLEWSKA Karolina
WITKOWSKA Patrycja
SIENKOWICZ Patrycja
KĘPA Karolina
MULKS MOS Sieradz 95
95
96
95
U16 LDZ --
FIRLIT Roman

Z/4512/11
2012
3
3 s 1 54.79 DWURZNIK Kamila
WOJENKA Klaudia
JAŻDŻYK Róża
KOWARA Kinga
UKS Vis Skierniewice 96
95
95
95
U16 LDZ --


4 s 1 54.86 GROMEK Dagmara
OSTROWSKA Kinga
KACZOROWSKA Magdalena
FORNAL Karolina
MKS Aleksandrów Łódzki 95
95
95
95
U16 LDZ --


5 s 1 55.00 SMOLIŃSKA Aleksandra
PABISIAK Justyna
KNERA Aleksandra
STACHNIAK Katarzyna
AZS Łódź 96
95
95
95
U16 LDZ --
B.D.

BEZ
6 s 1 56.33 TOMCZYK Joanna
MIODUSZEWSKA Izabela
PARTYKA Alicja
STUSIO Monika
RKS Łódź 96
96
96
95
U16 LDZ --


7 s 1 59.69 KUCHARSKA Patrycja
SZTUK Justyna
KASZA Katarzyna
KUCHARSKA Eliza
KS Słoneczko Busko Zdrój 96
95
95
96
U16 SWK -- PEREPICZKO Zdzisław
PEREPICZKO Zdzisław
PEREPICZKO Zdzisław
PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław
Z/1579/11
Z/1578/11
Z/0851/12
2011
2012
2012
BEZ
BEZ
BEZ
4
Wzwyż K
1 1 f 1 1.51 PIELUŻEK Aleksandra UMLKS Pegaz Opoczno 95 U16 LD IV
2 2 f 1 1.51 GOSZCZYŃSKA Izabela BKL Bełchatów 96 U16 LD IV
3 3 f 1 1.48 BIEGAŁA Ewelina UMLKS Pegaz Opoczno 96 U16 LD IV #
4 4 f 1 1.45 WOŹNICKA Zuzanna RKS Łódź 96 U16 LD IV #
5 5 f 1 1.40 KĘDZIOR Anna UKS Vis Skierniewice 96 U16 LD V #
6 6 f 1 1.40 FLIS Katarzyna AZS Łódź # 96 U16 LD V BLAUSZ Henryka B.D. # Z/1329/12 2019 1
7 7 f 1 1.35 KARWOWSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 95 U16 LD -- B.D. # BEZ
8 8 f 1 1.35 ANDRZEJCZAK Natalia MKLA Łęczyca 96 U16 LD -- #
9 9 f 1 1.20 SZCZESIO Adrianna AZS Łódź 95 U16 LD -- #
Tyczka K
1 3 f 1 1.60 RACZYŃSKA Klaudia KKL Kielce 95 U16 SK --
2 4 f 1 1.40 WOSIŃSKA Patrycja KKL Kielce 96 U16 SK --
W dal K
1 1 f 1 5.20 FISZER Karolina KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +1.0 III #
2 2 f 1 4.92 TRĘBSKA Agata UKS Korabka Łowicz 96 U16 LD +0.2 IV KARMELITA Sławomir # BEZ
3 3 f 1 4.72 NOJEK Jagoda UMLKS Pegaz Opoczno 95 U16 LD +1.6 V
4 4 f 1 4.64 GRYŚ Natalia BKL Bełchatów 96 U16 LD +0.7 V MANTYK Łukasz Z/0181/12 2016 3
5 5 f 1 4.60 KACZOROWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +3.4 V
6 6 f 1 4.59 PARTYKA Alicja RKS Łódź 96 U16 LD +1.4 V #
7 7 f 1 4.56 GOLIK Weronika BKL Bełchatów 96 U16 LD +2.0 V #
8 8 f 1 4.34 WOŹNICKA Zuzanna RKS Łódź 96 U16 LD +1.1 -- #
9 9 f 1 4.25 GRZYB Magdalena MKLA Łęczyca 96 U16 LD +2.2 -- #
10 10 f 1 4.13 WOLNIAK Paulina SKS Start Łódź 96 U16 LD +1.1 -- GĘBARSKI Łukasz BEZ
11 11 f 1 3.99 KOSMALA Aleksandra SKS Start Łódź 95 U16 LD +1.4 -- GĘBARSKI Łukasz BEZ
12 12 f 1 3.98 STACHNIAK Katarzyna AZS Łódź 95 U16 LD +0.6 --
13 13 f 1 3.98 PIETRZAK Aleksandra AZS Łódź 96 U16 LD +2.7 -- #
14 14 f 1 3.95 WOLNIAK Kinga SKS Start Łódź 96 U16 LD -0.1 -- GĘBARSKI Łukasz BEZ
15 15 f 1 3.94 KOWARA Kinga UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +0.8 -- #
15 15 f 1 3.94 SZCZESIO Adrianna AZS Łódź 95 U16 LD +0.9 -- #
Kula (3) K
1 1 f 1 12.14 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U16 SK III FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
2 2 f 1 11.12 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U16 PM III KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
3 3 f 1 9.49 FORNAL Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD V #
4 4 f 1 9.46 SIKORA Dominika UKS Olimp Wzdół Rządowy 96 U16 SK V B.D. 3
5 5 f 1 9.31 SAWICKA Blanka UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD V #
6 6 f 1 9.23 JUSTYN Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD V
7 7 f 1 8.88 GAŁAJ Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP V #
8 8 f 1 8.63 MIKULEC Patrycja UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD --
9 9 f 1 8.27 TOMCZUK Katarzyna UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD --
10 10 f 1 8.06 JAKUBOWSKA Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD -- #
11 11 f 1 7.82 KAŹMIERCZAK Weronika AZS Łódź 95 U16 LD -- #
12 12 f 1 7.38 SUROWIEC Agnieszka KKL Kielce 95 U16 SK --
13 13 f 1 6.97 GRZEGOLEC Magdalena KKL Kielce 95 U16 SK --
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 30.55 KARWOWSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 95 U16 LD IV B.D. # BEZ
2 2 f 1 30.29 MRÓWKA Małgorzata RKS Łódź 96 U16 LD IV #
3 3 f 1 27.27 JAKUBOWSKA Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD V #
4 4 f 1 26.38 MIKULEC Patrycja UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD V
5 5 f 1 24.67 JUSTYN Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD V
6 6 f 1 23.70 BEDNAREK Magdalena UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD -- #
7 7 f 1 22.35 TOMCZUK Katarzyna UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD --
8 8 f 1 20.66 KOWALCZYK Martyna MULKS MOS Sieradz 96 U16 LD -- B.D. BEZ
9 9 f 1 15.28 PAJĄK Ewelina UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD --
Młot (3) K
1 1 f 1 50.71 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U16 SK II FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
2 2 f 1 30.85 GÓRAK Justyna MKS Zduńska Wola # 96 U16 LD V B.D. BEZ
3 3 f 1 30.35 KUJAWIAK Patrycja UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD V
4 4 f 1 26.24 KOSIOREK Marlena UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD --
5 5 f 1 25.93 CHWIAŁKOWSKA Iga MUKS Park Zduńska Wola 96 U16 LD --
6 6 f 1 22.68 MRÓWKA Małgorzata RKS Łódź 96 U16 LD -- #
7 7 f 1 20.30 PAJĄK Ewelina UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD --
8 8 f 1 20.07 DOMIŃCZAK Wiktoria UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD --
Oszczep (600) K
1 1 f 1 32.74 WITKOWSKA Agata UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD IV
2 2 f 1 30.08 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U16 PM IV KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
3 3 f 1 25.69 KOSIOREK Marlena UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD --
4 4 f 1 23.97 KUŚMIEREK Małgorzata UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD --
5 5 f 1 19.59 KOWALCZYK Martyna MULKS MOS Sieradz 96 U16 LD -- B.D. BEZ
6 6 f 1 19.52 NIEDBAŁA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 96 U16 LD --
7 7 f 1 19.25 KAŹMIERCZAK Weronika AZS Łódź 95 U16 LD -- #
8 8 f 1 17.17 DOMIŃCZAK Wiktoria UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD --
9 9 f 1 12.21 GAŁAJ Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP -- #
100 m M
1 4 e 1 12.01 KACZMAREK Adrian AZS Łódź 95 U16 LD +2.0 IV #
2 5 e 1 12.13 OSIEWALSKI Szymon MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD +2.0 IV ROSIAK Zbigniew # Z/4511/11 2012 BEZ
3 9 e 1 12.34 KOWALCZYK Oskar RKS Łódź 95 U16 LD +2.0 V
4 14 e 1 12.86 KACPRZAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD +2.0 -- #
5 19 e 1 13.21 GRALEWSKI Dawid UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD +2.0 --
6 20 e 1 13.66 KRÓL Michał RKS Łódź 95 U16 LD +2.0 --
1 3 e 2 11.96 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +2.0 IV LIPIŃSKI Leszek B.D. # Z/0319/11 2017 2
2 6 e 2 12.20 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +2.0 IV B.D. # 2
3 7 e 2 12.30 SUMIŃSKI Michał UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +2.0 V #
4 11 e 2 12.51 KLIMCZAK Marcin UKS Jedynka Łowicz 95 U16 LD +2.0 V #
5 12 e 2 12.60 WIŚNIEWSKI Mateusz AZS Łódź 95 U16 LD +2.0 V #
6 13 e 2 12.69 OSTROWSKI Przemysław BKL Bełchatów 95 U16 LD +2.0 V #
7 15 e 2 12.98 ŚWIDERSKI Bartłomiej KKL Kielce 95 U16 SK +2.0 --
8 16 e 2 13.08 KRAKOWIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +2.0 --
1 1 e 3 11.44 GAD Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK +0.8 III
2 2 e 3 11.49 WIERZBIŃSKI Bartosz KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK +0.8 III #
3 8 e 3 12.33 NOWACKI Wiktor AZS Łódź 95 U16 LD +0.8 V #
4 10 e 3 12.51 DRZAZGA Piotr MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD +0.8 V
5 17 e 3 13.14 KORDALA Piotr SKS Start Łódź 95 U16 LD +0.8 -- MĘDRZYCKI Dariusz BEZ
6 18 e 3 13.15 SZYMCZYK Jacek UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +0.8 -- #
1 1 f 1 11.57 GAD Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK +0.1 III
2 2 f 1 11.63 WIERZBIŃSKI Bartosz KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK +0.1 III #
3 3 f 1 12.02 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +0.1 IV LIPIŃSKI Leszek B.D. # Z/0319/11 2017 2
4 4 f 1 12.20 KACZMAREK Adrian AZS Łódź 95 U16 LD +0.1 IV #
5 5 f 1 12.27 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +0.1 V B.D. # 2
6 6 f 1 12.31 OSIEWALSKI Szymon MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD +0.1 V ROSIAK Zbigniew # Z/4511/11 2012 BEZ
7 7 f 1 12.36 NOWACKI Wiktor AZS Łódź 95 U16 LD +0.1 V #
8 8 f 1 12.46 SUMIŃSKI Michał UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +0.1 V #
300 m M
1 1 s 1 37.50 WIERZBIŃSKI Bartosz KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK II #
2 2 s 1 38.74 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III B.D. # 2
3 4 s 1 38.97 WOJDA Cezary UKS Kusy Warszawa # 96 U16 MZ III KRET Waldemar RADKE Karol # Z/0140/12, Z/0140/12 , 2014 2
4 6 s 1 39.36 KWIATKOWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD IV #
5 8 s 1 40.13 KOWALCZYK Oskar RKS Łódź 95 U16 LD IV
1 3 s 2 38.96 CHOJNACKI Krzysztof SKS Start Łódź 95 U16 LD III MĘDRZYCKI Dariusz B.D. Z/0097/11 2012 BEZ
2 5 s 2 39.23 RATOWSKI Damian MULKS MOS Sieradz 96 U16 LD IV #
3 7 s 2 39.78 KLIMCZAK Marcin UKS Jedynka Łowicz 95 U16 LD IV #
4 9 s 2 42.25 JANICKI Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD V #
5 10 s 2 46.17 KRÓL Bartłomiej RKS Łódź 95 U16 LD --
6 11 s 2 48.91 FURMANEK Sebastian RKS Łódź 95 U16 LD --
600 m M
1 1 s 1 1:21.35 KUBIEC Dawid KLKS Juventa-Kobex Starachowice 87 Sen SK -- KRÓL Zbigniew B.D. # Z/1459/11 2019 2
1 1 s 1 1:28.37 GAJEWSKI Damian BKL Bełchatów 95 U16 LD III
2 2 s 1 1:23.10 ZAGDAŃSKI Dariusz KKL Kielce 89 U23 SK -- #
2 2 s 1 1:29.77 ZAWITKOWSKI Rafał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 95 U16 LD III
3 3 s 1 1:27.80 SZEWCZYK Dawid KKL Kielce 91 U20 SK --
3 3 s 1 1:31.95 MIŁEK Kamil MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD III ROSIAK Zbigniew # Z/4515/11 2012 4
4 4 s 1 1:29.39 SZYMCZAK Mariusz LUKS PMOS Zduńska Wola 94 U18 LD -- FRYZE Aleksander 3
4 4 s 1 1:33.23 SOSNOWSKI Patryk AZS Łódź 95 U16 LD IV #
5 5 s 1 1:29.70 KOWALSKI Sebastian KKL Kielce 94 U18 SK -- #
5 5 s 1 1:34.00 JAREK Mateusz MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD IV ROSIAK Zbigniew # Z/4508/11 2013 4
6 6 s 1 1:31.10 GÓRSKI Dawid KKL Kielce 93 U18 SK --
6 6 s 1 1:37.62 KARTOWSKI Krzysztof MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 95 U16 LD V PIETRZAK Waldemar # Z/0593/11 2014 3
7 7 s 1 1:31.51 PRUŚ Mikołaj KLKS Juventa-Kobex Starachowice 94 U18 SK --
7 7 s 1 1:38.16 BALCERZAK Przemysław KS Rajsport Sieradz Active Team # 95 U16 LD V B.D. # Z/4503/11 2018 BEZ
8 8 s 1 1:40.85 DZIUBA Paweł UKS Żaczek Połaniec 96 U16 SK --
9 9 s 1 1:45.39 GRABOWICZ Dawid UKS Błyskawica Domaniewice 96 U16 LD --
1000 m M
1 1 s 1 2:50.83 KUC Sławomir RKS Łódź # 96 U16 LD V #
2 2 s 1 2:55.90 PASTERNAK Krystian UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK V
3 3 s 1 2:58.22 SŁOWIŃSKI Krzysztof UKS Sprint Stadnicka Wola 95 U16 SK V #
4 4 s 1 3:02.45 GAŁDA Łukasz STS Skarżysko-Kamienna 96 U16 SK --
5 5 s 1 3:04.82 KOCIK Damian LUKS Boguszyce 96 U16 LD -- #
6 6 s 1 3:08.70 KWIATKOWSKI Arkadiusz ULKS Gryf Rytwiany 96 U16 SK -- #
7 7 s 1 3:11.45 SATOR Damian KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U16 SK -- SUDOŁ Grzegorz # Z/0850/12 2019 3
8 8 s 1 3:14.28 KAZIMIERSKI Szymon STS Skarżysko-Kamienna 96 U16 SK --
9 9 s 1 3:16.28 ADAMIAK Szymon SKS Start Łódź 96 U16 LD -- MĘDRZYCKI Dariusz BEZ
10 10 s 1 3:21.03 BARABASZ Sebastian UKS Żaczek Połaniec 96 U16 SK --
10 10 s 1 3:21.03 NOWAK Damian SKS Start Łódź 96 U16 LD -- GĘBARSKI Łukasz BEZ
12 12 s 1 3:21.74 SŁOWIŃSKI Tomasz UKS Sprint Stadnicka Wola 96 U16 SK --
2000 m M
1 1 s 1 6:27.82 KULA Błażej LUKS PMOS Zduńska Wola 96 U16 LD V B.D. 3
2 2 s 1 6:31.47 TOSIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 95 U16 LD V #
3 3 s 1 6:40.66 RZESZOWSKI Marcin KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK -- #
4 4 s 1 6:42.19 KUSZAKIEWICZ Karol LUKS PMOS Zduńska Wola 96 U16 LD -- FRYZE Aleksander # 4
5 5 s 1 6:47.25 RUGAŁA Kamil UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK --
6 6 s 1 6:48.69 SUT Wojciech UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD --
7 7 s 1 6:53.43 SŁUPIŃSKI Damian MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD -- #
8 8 s 1 6:55.47 RAJSKI Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 95 U16 LD -- #
9 9 s 1 7:00.15 KUBA Daniel MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 95 U16 LD --
10 10 s 1 7:24.81 ŁUŚ Jakub MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD --
11 11 s 1 8:23.91 MALICKI Daniel SKS Start Łódź 96 U16 LD -- GĘBARSKI Łukasz BEZ
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 15.07 GRADZIK Patryk KKL Kielce 95 U16 SK +2.3 II #
2 5 e 1 17.11 ZACHWIEJA Adam MKLA Łęczyca 95 U16 LD +2.3 IV
3 7 e 1 17.99 BUCH Natan AZS Łódź 95 U16 LD +2.3 V SADACH Aneta B.D. # Z/1522/11 2019 2
4 10 e 1 18.18 KACPRZAK Jan UKS Dziewiątka Kutno 95 U16 LD +2.3 V #
5 11 e 1 18.19 GÓRA Sebastian MKLA Łęczyca 95 U16 LD +2.3 V
6 14 e 1 19.03 MATUSIAK Mateusz MKLA Łęczyca 96 U16 LD +2.3 --
7 15 e 1 19.48 ŁUKASIAK Jakub MKLA Łęczyca 95 U16 LD +2.3 --
8 16 e 1 19.71 SOBIŃSKI Adam MKLA Łęczyca 95 U16 LD +2.3 --
1 2 e 2 15.66 GÓRALSKI Konrad MKLA Łęczyca 95 U16 LD +2.2 II
2 3 e 2 16.04 PODSIADŁO Aleksander ULKS Gryf Rytwiany 95 U16 SK +2.2 III KALWAT Marek 3
3 4 e 2 16.31 JANKOWSKI Mateusz KS Żeglina Sieradz 95 U16 LD +2.2 III
4 6 e 2 17.19 PARJASZEWSKI Damian UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +2.2 IV #
5 8 e 2 18.08 BEDNAREK Piotr MKLA Łęczyca 95 U16 LD +2.2 V
6 9 e 2 18.13 CHODKOWSKI Marcin MKLA Łęczyca 95 U16 LD +2.2 V
7 12 e 2 18.91 WASIAK Sebastian MKLA Łęczyca 95 U16 LD +2.2 --
8 13 e 2 18.94 URBAŃSKI Mikołaj MKLA Łęczyca 96 U16 LD +2.2 --
1 1 f 1 15.39 GRADZIK Patryk KKL Kielce 95 U16 SK +0.9 II #
2 2 f 1 15.49 PODSIADŁO Aleksander ULKS Gryf Rytwiany 95 U16 SK +0.9 II KALWAT Marek 3
3 3 f 1 15.97 GÓRALSKI Konrad MKLA Łęczyca 95 U16 LD +0.9 III
4 4 f 1 16.44 JANKOWSKI Mateusz KS Żeglina Sieradz 95 U16 LD +0.9 III
5 5 f 1 16.89 ZACHWIEJA Adam MKLA Łęczyca 95 U16 LD +0.9 III
6 6 f 1 17.73 PARJASZEWSKI Damian UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +0.9 IV #
7 7 f 1 17.75 BUCH Natan AZS Łódź 95 U16 LD +0.9 IV SADACH Aneta B.D. # Z/1522/11 2019 2
8 8 f 1 18.18 BEDNAREK Piotr MKLA Łęczyca 95 U16 LD +0.9 V
300 m pł M
1 1 s 1 40.52 KACPRZAK Marcin AZS Łódź # 95 U16 LD II
2 2 s 1 41.11 SOBIŃSKI Adam MKLA Łęczyca 95 U16 LD II
2 2 s 1 41.11 SIUDA Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK II
4 4 s 1 41.84 ZACHWIEJA Adam MKLA Łęczyca 95 U16 LD III
5 5 s 1 42.49 JANKOWSKI Mateusz KS Żeglina Sieradz 95 U16 LD III
6 10 s 1 46.06 SOBIERAJ Dawid KKL Kielce 95 U16 SK V #
1 6 s 2 42.93 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS III ROSTEK William B.D. # Z/4507/11 2019
2 7 s 2 43.73 BUCH Natan AZS Łódź 95 U16 LD IV SADACH Aneta B.D. # Z/1522/11 2019 2
3 8 s 2 44.04 HUBICKI Łukasz AZS Łódź 95 U16 LD IV #
4 9 s 2 44.05 BOCIEK Bartosz AZS Łódź 95 U16 LD IV #
5 11 s 2 46.10 WASIAK Patryk SKS Start Łódź 96 U16 LD V GĘBARSKI Łukasz BEZ
6 12 s 2 46.18 KACPRZAK Jan UKS Dziewiątka Kutno 95 U16 LD V #
7 14 s 2 46.44 WASIAK Sebastian MKLA Łęczyca 95 U16 LD V
8 15 s 2 48.30 RZEPECKI Mariusz RKS Łódź 96 U16 LD -- #
4x100 m M
1 s 1 47.70 SYGUŁA Konrad
JANICKI Tomasz
KWIATKOWSKI Marcin
SZYMAŃSKI Marcin
MKS Aleksandrów Łódzki 95
96
95
95
U16 LDZ -- B.D.


LIPIŃSKI Leszek B.D.
Z/0319/11
2017
BEZ
2
2 s 1 47.94 GRUCHOT Dawid
OSIEWALSKI Szymon
RATOWSKI Damian
DRZAZGA Piotr
MULKS MOS Sieradz 95
95
96
95
U16 LDZ -- ROSTEK William B.D.
ROSIAK Zbigniew

Z/4507/11
Z/4511/11
2019
2012

BEZ
3 s 1 50.23 WASIAK Patryk
CHOJNACKI Krzysztof
KORDALA Piotr
KODII Patryk
SKS Start Łódź 96
95
95
96
U16 LDZ -- GĘBARSKI Łukasz
MĘDRZYCKI Dariusz B.D.
MĘDRZYCKI Dariusz
GĘBARSKI Łukasz
Z/0097/11
2012
BEZ
BEZ
BEZ
BEZ
1 s 2 47.64 MORYTO Artur
SZYDŁOWSKI Sebastian
SIUDA Mateusz
GAD Mateusz
UKS Żaczek Połaniec 95
95
95
95
U16 SWK --


2 s 2 48.85 KACZMAREK Adrian
MAJ Piotr
SOSNOWSKI Patryk
NOWACKI Wiktor
AZS Łódź 95
95
95
95
U16 LDZ --


3 s 2 56.31 SIUDA Kacper
KRÓL Bartłomiej
KRÓL Michał
FURMANEK Sebastian
RKS Łódź 96
95
95
95
U16 LDZ --


Wzwyż M
1 f 1 1.88 PODSIADŁO Aleksander ULKS Gryf Rytwiany 95 U16 SK III KALWAT Marek 3
2 f 1 1.75 GÓRALSKI Marcin BKL Bełchatów 95 U16 LD IV
3 f 1 1.75 WODZYŃSKI Marcin UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD IV
4 f 1 1.70 GÓRA Sebastian MKLA Łęczyca 95 U16 LD V
5 f 1 1.65 CHODKOWSKI Marcin MKLA Łęczyca 95 U16 LD V
6 f 1 1.55 STRUGIŃSKI Bartłomiej UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD --
7 f 1 1.55 GRZELAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD -- #
7 f 1 1.55 SOBIERAJ Dawid KKL Kielce 95 U16 SK -- #
9 f 1 1.55 DZIDEK Michał KKL Kielce 95 U16 SK --
10 f 1 1.55 ANDRZEJCZAK Michał MKLA Łęczyca 95 U16 LD --
11 f 1 1.50 BEDNAREK Piotr MKLA Łęczyca 95 U16 LD --
12 f 1 1.40 ZBUDNIEWEK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
13 f 1 1.40 SIUDA Kacper RKS Łódź 96 U16 LD --
Tyczka M
1 1 f 1 3.00 WÓJCIK Mateusz KKL Kielce 96 U16 SK V
2 2 f 1 2.20 KMIECIK Damian KKL Kielce 96 U16 SK --
3 3 f 1 1.70 KOWALICKI Dominik KKL Kielce 96 U16 SK --
W dal M
1 1 f 1 6.16 SYGUŁA Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +1.6 IV B.D. # BEZ
2 2 f 1 5.85 TRZEBOŃSKI Mateusz BKL Bełchatów 96 U16 LD +0.4 V
3 3 f 1 5.54 RZEPECKI Mariusz RKS Łódź 96 U16 LD +2.4 -- #
4 4 f 1 5.26 KACPRZAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD +0.4 -- #
5 5 f 1 5.24 LIBERSKI Robert UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD +1.6 --
6 6 f 1 5.10 ŁUKASIAK Jakub MKLA Łęczyca 95 U16 LD +3.3 --
7 7 f 1 5.06 MAJ Piotr AZS Łódź 95 U16 LD +0.1 -- #
8 8 f 1 5.01 KODII Patryk SKS Start Łódź 96 U16 LD +1.6 -- GĘBARSKI Łukasz BEZ
9 9 f 1 4.87 URBAŃSKI Mikołaj MKLA Łęczyca 96 U16 LD -0.3 --
10 10 f 1 4.75 BOCIEK Bartosz AZS Łódź 95 U16 LD +1.1 -- #
11 11 f 1 4.75 GRALEWSKI Dawid UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD +1.0 --
12 12 f 1 4.61 CIEŚLAK Mikołaj BKL Bełchatów 95 U16 LD +0.1 -- #
13 13 f 1 4.61 ZBUDNIEWEK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD +2.7 --
14 14 f 1 4.50 ANDRZEJCZAK Michał MKLA Łęczyca 95 U16 LD +1.1 --
15 15 f 1 4.40 MATUSIAK Mateusz MKLA Łęczyca 96 U16 LD +0.1 --
Kula (5) M
1 1 f 1 13.18 OPOCZYŃSKI Cezary MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD IV
2 2 f 1 11.88 GOŹDZIEWICZ Michał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD V
3 3 f 1 11.70 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ V
4 4 f 1 11.15 ZDUŃCZYK Łukasz MKLA Łęczyca 95 U16 LD V
5 5 f 1 10.40 SUDRA Łukasz AZS Łódź # 96 U16 LD --
6 6 f 1 10.22 STAŃCZYK Rafał RKS Łódź 96 U16 LD --
7 7 f 1 9.59 KAMIŃSKI Rafał UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD -- #
8 8 f 1 9.44 MICHAŁOWSKI Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
9 9 f 1 9.33 MROWIŃSKI Artur MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
10 10 f 1 9.31 ŁOPATA Adrian MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
11 11 f 1 9.12 KORUCH Patryk KKL Kielce 95 U16 SK --
12 12 f 1 9.03 FELCZAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
13 13 f 1 8.40 KOWALSKI Krystian MKLA Łęczyca 96 U16 LD --
14 14 f 1 7.75 JAŚKIEWICZ Maciej BKL Bełchatów 96 U16 LD -- #
Dysk (1) M
1 1 f 1 46.95 OPOCZYŃSKI Cezary MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD II
2 2 f 1 42.00 WASILEWSKI Karol MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD III
3 3 f 1 41.15 ZDUŃCZYK Łukasz MKLA Łęczyca 95 U16 LD III
4 4 f 1 40.77 JÓŹWIAK Damian MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD IV
5 5 f 1 35.89 SIEK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD IV
6 6 f 1 35.64 KOWALCZYK Marcin RKS Łódź 96 U16 LD IV B.D. # BEZ
7 7 f 1 35.57 WITCZAK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 95 U16 LD IV
8 8 f 1 34.82 GOŹDZIEWICZ Michał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD V
9 9 f 1 32.52 KALENIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 96 U16 LD V
10 10 f 1 32.10 MROWIŃSKI Artur MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD V
11 11 f 1 31.47 SULIMA Filip MKLA Łęczyca 96 U16 LD V #
12 12 f 1 29.71 ŁOPATA Adrian MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
13 13 f 1 29.66 FELCZAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
14 14 f 1 29.39 CZARNOCIŃSKI Wojciech MKLA Łęczyca 95 U16 LD --
15 15 f 1 29.20 KOWALSKI Krystian MKLA Łęczyca 96 U16 LD --
16 16 f 1 26.29 MICHAŁOWSKI Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
17 17 f 1 26.23 DUDZIAK Sebastian RKS Łódź 95 U16 LD --
18 18 f 1 25.92 GAJDA Dawid UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD --
19 19 f 1 23.96 STAŃCZYK Rafał RKS Łódź 96 U16 LD --
20 20 f 1 20.71 SUDRA Łukasz AZS Łódź # 96 U16 LD --
21 21 f 1 19.16 TARGOŃSKI Mikołaj AZS Łódź 96 U16 LD -- #
Młot (5) M
1 1 f 1 41.88 SITEK Paweł MUKS Park Zduńska Wola 95 U16 LD IV #
2 2 f 1 40.23 RACHUCKI Kamil MUKS Park Zduńska Wola 95 U16 LD IV #
3 3 f 1 36.47 KUŹNIAREK Marcin MKS Zduńska Wola # 96 U16 LD V SULIŃSKI Andrzej B.D. Z/1609/12 2019
4 4 f 1 35.56 HUK Bartosz KKL Kielce 95 U16 SK V
5 5 f 1 33.16 RAJCH Daniel KKL Kielce 95 U16 SK V
6 6 f 1 26.75 GAJDA Dawid UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD --
7 7 f 1 22.90 TUJAK Mariusz UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD --
8 8 f 1 20.65 BARTOSIAK Mateusz UKS Błyskawica Domaniewice 96 U16 LD --
9 9 f 1 20.27 DUDZIAK Sebastian RKS Łódź 95 U16 LD --
10 10 f 1 17.83 KOWALCZYK Marcin RKS Łódź 96 U16 LD -- B.D. # BEZ
Oszczep (600) M
1 1 f 1 43.19 KACPRZAK Marcin AZS Łódź # 95 U16 LD IV
2 2 f 1 40.74 KALENIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 96 U16 LD V
3 3 f 1 37.01 SOBIERAJSKI Mariusz UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK V
4 4 f 1 32.66 GRZELAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD -- #
5 5 f 1 29.04 MORYTO Artur UKS Żaczek Połaniec 95 U16 SK --
6 6 f 1 27.18 NITECKI Bartosz MKLA Łęczyca 96 U16 LD --
7 7 f 1 26.47 BORAS Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD --
8 8 f 1 21.39 SULIMA Filip MKLA Łęczyca 96 U16 LD -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.3564748764038 sekund