Zielona Góra 11.09.2010
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
100 m K
1 e 1 13.32 TESZBIR Klaudia AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB -1.3 IV
2 e 1 13.53 ŁOPACIŃSKA Natalia ZLKL Zielona Góra # 95 U16 LB -1.3 IV
3 e 1 14.00 WOJTANIA Joanna MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -1.3 V
4 e 1 14.03 FRĄCKIEWICZ Anna UKS Sprint Legnica 96 U16 DS -1.3 V
5 e 1 14.19 SZYLER Kinga MLKS Agros Żary 96 U16 LB -1.3 V
6 e 1 14.86 ZAMOŻNA Kaja MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -1.3 --
1 e 2 13.28 PAZURKIEWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 95 U16 LB -1.5 IV
2 e 2 13.31 SERAFIN Ewa MLKS Sokół Lubin # 95 U16 DS -1.5 IV SZCZUPAK Andrzej 4
3 e 2 13.47 JAROSZEWICZ Julia WKS Śląsk Wrocław 96 U16 DS -1.5 IV
4 e 2 13.52 MAJŁOWSKA Aleksandra ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB -1.5 IV WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka Z/0620/12, Z/0620/12 , 2015 BEZ
5 e 2 13.55 SURMA Eliza LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB -1.5 IV
6 e 2 14.34 GŁUSZYK Anna ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB -1.5 V
7 e 2 15.19 GAJEWSKA Marika MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -1.5 -- #
1 e 3 13.02 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS -0.7 III SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/0778/12 2019
2 e 3 13.91 GRZYWCZAK Emilia MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.7 V
3 e 3 13.94 BIELAWSKA Katarzyna MKS Piast Lwówek Śląski 95 U16 DS -0.7 V
4 e 3 14.19 FRĄCZEK Roksana MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -0.7 V
5 e 3 14.46 ŻAK Anna LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB -0.7 V
6 e 3 15.05 BORYCZKA Olga MLKS Rakowice # 95 U16 DS -0.7 --
7 e 3 15.22 KUSIAKIEWICZ Arleta MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS -0.7 --
8 e 3 15.78 KUBERA Patrycja MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -0.7 --
1 e 4 12.96 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB -1.0 III SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
2 e 4 13.86 MAGNOWSKA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS -1.0 V
3 e 4 13.89 OLEŚNIEWICZ Roksana LLKS Osowa Sień 95 U16 LB -1.0 V #
4 e 4 14.06 MISIOŁEK Klaudia AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB -1.0 V
5 e 4 14.35 KOWALIK Paula MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS -1.0 V
6 e 4 14.52 KUDRELEK Dajana LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB -1.0 --
7 e 4 14.95 KACPERSKA Nikola MKS Szerszeń Bogatynia # 95 U16 DS -1.0 --
1 e 5 13.22 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 96 U16 DS -0.9 IV #
2 e 5 13.75 TUSZAKOWSKA Laura MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.9 IV
3 e 5 13.81 CZWAŁGA Dominika ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB -0.9 V
4 e 5 13.85 BISAGA Karolina AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB -0.9 V
5 e 5 14.67 BOLINGER Daria MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -0.9 --
6 e 5 15.75 STADNIK Natalia MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -0.9 -- #
1 e 6 13.63 WOJCIECHOWSKA Alicja MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS -0.5 IV
2 e 6 13.85 DUL Karolina MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS -0.5 V
3 e 6 13.89 JANKOWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB -0.5 V
4 e 6 14.33 FUKSIEWICZ Roksana WKS Oleśniczanka Oleśnica 95 U16 DS -0.5 V
5 e 6 14.57 CEDZIDŁO Sara MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS -0.5 --
6 e 6 14.93 FORST Wiktoria MLKS Agros Żary 96 U16 LB -0.5 --
7 e 6 15.01 KRZESZEWSKA Klaudia MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS -0.5 --
1 f 1 12.83 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB -1.0 III SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
2 f 1 12.99 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS -1.0 III SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/0778/12 2019
3 f 1 13.04 TESZBIR Klaudia AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB -1.0 III
4 f 1 13.28 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 96 U16 DS -1.0 IV #
5 f 1 13.32 JAROSZEWICZ Julia WKS Śląsk Wrocław 96 U16 DS -1.0 IV
6 f 1 13.62 PAZURKIEWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 95 U16 LB -1.0 IV
7 f 1 13.69 ŁOPACIŃSKA Natalia ZLKL Zielona Góra # 95 U16 LB -1.0 IV
8 f 1 13.75 SERAFIN Ewa MLKS Sokół Lubin # 95 U16 DS -1.0 IV SZCZUPAK Andrzej 4
300 m K
1 s 1 47.11 ŁOPACIŃSKA Natalia ZLKL Zielona Góra # 95 U16 LB V
2 s 1 48.96 CZARNOGRODZKA Karolina ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB --
3 s 1 49.71 MAZUR Monika MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS --
4 s 1 50.24 KUŹNIK Luiza MLKS Agros Żary 96 U16 LB --
1 s 2 45.37 MISIOŁEK Klaudia AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB IV
2 s 2 45.91 KASZUBA Alicja SL GKS Olsza Olszyna # 96 U16 DS IV
3 s 2 46.23 ZATKA Martyna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS IV
4 s 2 47.67 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS V WOSIEK Jacek # Z/1349/13 2019 3
5 s 2 48.09 GAJEWSKA Marika MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS V #
6 s 2 50.90 BORYCZKA Olga MLKS Rakowice # 95 U16 DS --
1 s 3 44.10 WŁODARCZYK Sandra ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB III
2 s 3 44.95 SZEWCZUK Katarzyna ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB III
3 s 3 45.67 BUZAŁA Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS IV
4 s 3 45.92 BIELAWSKA Katarzyna MKS Piast Lwówek Śląski 95 U16 DS IV
5 s 3 46.28 SADŁOWSKA Ewelina ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB IV
6 s 3 46.56 KRUPIŃSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS V
7 s 3 50.47 PIÓRKOWSKA Arina LKS Polkowice 95 U16 DS --
8 s 3 50.57 KUDRELEK Dajana LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB --
1 s 4 42.17 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS II ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
2 s 4 42.41 TESZBIR Klaudia AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB II
3 s 4 42.88 BADECKA Dagmara AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB II
4 s 4 44.38 MARCINISZYN Edyta ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB III
5 s 4 44.41 SERAFIN Ewa MLKS Sokół Lubin # 95 U16 DS III SZCZUPAK Andrzej 4
6 s 4 44.68 OLEŚNIEWICZ Roksana LLKS Osowa Sień 95 U16 LB III #
600 m K
1 s 1 1:51.34 MIERZEJEWSKA Patrycja LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB --
2 s 1 1:51.45 JANIK Justyna WKS Oleśniczanka Oleśnica 95 U16 DS --
3 s 1 1:54.51 KRAMEK Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -- #
4 s 1 1:56.66 PIOTROWSKA Maja UKS Sprint Legnica 95 U16 DS --
5 s 1 1:58.07 PIĄTEK Bożena ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 95 U16 LB -- WALCZAK Zygmunt WOŹNIAK Agnieszka B.D. # Z/1819/11, Z/1819/11 , 2015 BEZ
6 s 1 1:59.35 SIWKO Paulina MKS Piast Lwówek Śląski 96 U16 DS --
7 s 1 2:02.60 JASICKA Karolina UKS Sprint Legnica 96 U16 DS --
8 s 1 2:07.08 PIOTROWSKA Sandra ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB --
9 s 1 2:12.73 WITUCKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB --
1 s 2 1:38.86 WÓJTOWICZ Małgorzata MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS II #
2 s 2 1:39.60 GĘBARZEWSKA Monika WKS Śląsk Wrocław # 96 U16 DS III B.D. # 2
3 s 2 1:42.64 KURYŚ Wiktoria LLKS Osowa Sień # 96 U16 LB III #
4 s 2 1:45.26 BUCHHOLZ Klaudia AZS-PWSZ Gorzów 96 U16 LB IV WOŹNIAK Agnieszka 4
5 s 2 1:45.38 CIEŚLA Beata MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS IV
6 s 2 1:49.57 RYBA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS V #
7 s 2 1:50.36 WÓJCIAK Magdalena UKS Piast Bolków 96 U16 DS --
8 s 2 1:51.86 MATKOWSKA Ewelina MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -- #
9 s 2 1:52.30 JANKOWSKA Joanna MKS Piast Lwówek Śląski 96 U16 DS --
10 s 2 1:55.90 FUSS Marta MLKS Echo Twardogóra 96 U16 DS -- #
11 s 2 1:59.89 GODEK Justyna MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS --
12 s 2 2:06.10 KRÓLICZEK Sara GLKS Świdnica 96 U16 DS -- GLINKA Waldemar #
1000 m K
1 s 1 3:00.43 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU II SZYMANIAK Wojciech # Z/3838/11 2019 MM
2 s 1 3:06.82 ZIELEŃ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS III WOSIEK Jacek B.D. # Z/0798/12 2019 1
3 s 1 3:09.07 FELISZEK Weronika MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS III #
4 s 1 3:10.52 SADŁOWSKA Ida MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS III
5 s 1 3:15.51 KLAPP Anna MKST Astra Nowa Sól # 95 U16 LB IV
6 s 1 3:16.64 KAMIŃSKA Dominika MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS IV
7 s 1 3:20.62 GAWRON Roksana LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS IV #
8 s 1 3:21.88 GLINKA Jagoda GLKS Świdnica 95 U16 DS IV
9 s 1 3:23.10 PACYNA Adrianna LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB V
10 s 1 3:24.13 JAWNIAK Agnieszka MLKS Agros Żary 96 U16 LB V
11 s 1 3:24.21 SALLOUM Natalia SSMKS Parasol Wrocław # 95 U16 DS V
12 s 1 3:26.62 KOTOWICZ Paula MKS Piast Lwówek Śląski 96 U16 DS V #
13 s 1 3:27.26 ZAJĄC Lidia LLKS Osowa Sień 96 U16 LB V ORŁOWSKI Andrzej # Z/0333/12 2017 3
14 s 1 3:27.42 PUPEL Roksana KS Team Baryła Gorzów # 95 U16 LB V MISJAN Rafał # Z/1317/12 2017 BEZ
15 s 1 3:28.86 LEWANDOWSKA Martyna SL GKS Olsza Olszyna # 96 U16 DS V #
16 s 1 3:29.11 ŁAGOCKA Magdalena MLKS Sokół Lubin 96 U16 DS V
17 s 1 3:30.51 STACHOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB V
18 s 1 3:31.82 GEBEL Aleksandra MLKS Sokół Lubin 96 U16 DS V
19 s 1 3:40.28 MACKIEWICZ Joanna ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB --
20 s 1 3:40.32 MAZUR Natalia UKS Sprint Legnica 96 U16 DS --
21 s 1 3:44.83 MICHTA Iwona MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS -- #
100 m pł MŁ K
1 s 1 14.99 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS -0.7 II
2 s 1 15.17 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB -0.7 II SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
3 s 1 15.68 RÓD Aleksandra MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS -0.7 III #
4 s 1 15.79 SOZAŃSKA Oliwia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 95 U16 LB -0.7 III SASKA Tomasz # Z/2606/11 2016 BEZ
1 s 2 16.79 MAŁY Klaudia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -1.0 IV
2 s 2 17.70 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -1.0 V B.D. # 3
3 s 2 19.09 ZIELIŃSKA Justyna MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS -1.0 --
4 s 2 19.22 SZEWCZYK Karolina MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS -1.0 --
5 s 2 19.73 SADLAK Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS -1.0 --
300 m pł K
1 s 1 48.38 TERLIKOWSKA Klaudia LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS III
2 s 1 48.56 RÓD Aleksandra MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS III #
3 s 1 50.03 DĄBROWSKA Karolina AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB IV
4 s 1 50.20 KRAWIEC Ewelina MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS IV #
5 s 1 50.58 PAWLAK Paulina AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB IV SASKA Tomasz Z/2604/11 2011 BEZ
6 s 1 51.56 CHAREWICZ Karolina MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS IV
7 s 1 58.22 GABERT Klaudia AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB -- WALCZAK Zygmunt
1 s 2 55.41 SZPEJEWSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS --
2 s 2 57.42 KUBUJ Wiktoria MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -- #
4x100 m K
1 s 1 51.99 TUSZAKOWSKA Laura
KURYŁO Joanna
KRUPIŃSKA Paulina
PAŁYS Anna
MKS MOS Wrocław 95
95
95
95
U16 DOL --
STOLARCZYK Grzegorz B.D.

ROŻEJ Marek B.D.
Z/3313/11
Z/1435/11
2019
2019


2 s 1 53.34 BUZAŁA Aleksandra
MAGNOWSKA Karolina
KRAWIEC Ewelina
WOJCIECHOWSKA Alicja
MKS Osa Zgorzelec 96
96
95
95
U16 DOL --


3 s 1 54.09 FRĄCZEK Roksana
WOJTANIA Joanna
BOLINGER Daria
ZAMOŻNA Kaja
MKS Szerszeń Bogatynia 96
96
96
96
U16 DOL --


4 s 1 54.94 JANKOWSKA Anita
SZEWCZUK Katarzyna
SADŁOWSKA Ewelina
CZARNOGRODZKA Karolina
ZLKL Zielona Góra 95
96
96
96
U16 LBU --


5 s 1 55.85 SZYLER Kinga
FORST Wiktoria
KUCIA Paulina
KRZYWICKA Emilia
MLKS Agros Żary 96
96
95
96
U16 LBU --

B.D.
3
1 s 2 54.58 ZATKA Martyna
GRZYWCZAK Emilia
SZCZEPANIAK Paulina
ZIELIŃSKA Adriana
MKS MOS Wrocław 95
95
95
95
U16 DOL --

WOSIEK Jacek
Z/1349/13
2019
3
2 s 2 55.47 ADAMIAK Hanna
KRYSTKOWIAK Marta
PITER Agnieszka
LENART Natalia
LLKS Osowa Sień 95
95
95
96
U16 LBU --


3 s 2 56.04 DUBLAŃSKA Angelika
KALICZYŃSKA Patrycja
MAĆKOWIAK Kaja
MASIERAK Nikola
SL GKS Olsza Olszyna 96
95
96
96
U16 DOL --


  51.44 SOZAŃSKA Oliwia
BOROWIAK Agata
MARCINISZYN Edyta
BADECKA Dagmara
AZS-PWSZ Gorzów 95
96
96
95
U16 LBU -- SASKA Tomasz
SASKA Tomasz

Z/2606/11
Z/0050/13
2016
2015
BEZ
1
Wzwyż K
1 f 1 1.65 WOJTASIK Dagmara MKS Piast Lwówek Śląski 95 U16 DS II
2 f 1 1.55 FORGACZ Klaudia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 95 U16 LB III
3 f 1 1.50 DĄBROWSKA Katarzyna UMKS Iskra Wolsztyn # 95 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3095/11 2014 3
4 f 1 1.50 DZIURLA Angelika MKS Juvenia Puszczykowo # 97 U14 WP IV
5 f 1 1.45 PAWŁOWICZ Joanna MKS Piast Lwówek Śląski # 95 U16 DS IV
6 f 1 1.45 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS IV
7 f 1 1.40 JUSZCZAK Kinga ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB V B.D. # 3
7 f 1 1.40 ŁĘKOWSKA Manuela ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB V SASKA Tomasz Z/1358/12 BEZ
7 f 1 1.40 KWIATKOWSKA Elżbieta ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB V #
7 f 1 1.40 MALEC Izabella MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS V
11 f 1 1.40 MAŁY Klaudia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS V
12 f 1 1.40 OMIATACZ Daria MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS V #
13 f 1 1.35 KUDUK Michalina MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS --
14 f 1 1.35 KUREK Katarzyna MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS --
15 f 1 1.25 TYSZKIEWICZ Natalia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS --
15 f 1 1.25 KLUWAK Justyna MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS -- #
17 f 1 1.25 DRYHUSZ Elżbieta UKS Nowogrodziec 95 U16 DS --
Tyczka K
1 f 1 3.40 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS I
2 f 1 2.80 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS III #
3 f 1 2.10 KWIATKOWSKA Elżbieta ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB V #
4 f 1 1.90 WIŚNIEWSKA Emilia ZLKL Zielona Góra # 96 U16 LB --
W dal K
1 f 1 5.79 GĄSOWSKA Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 84 Sen DS +0.9 II ZAJDEL Jadwiga Z/2663/11 2019 2
2 f 1 5.15 ZIELIŃSKA Adriana MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +0.7 III
3 f 1 5.09 PAZURKIEWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 95 U16 LB +0.8 IV
4 f 1 5.07 KOWALIK Paula MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS +1.0 IV
5 f 1 4.90 DUL Karolina MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS +1.0 IV
6 f 1 4.89 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS +0.6 IV SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/0778/12 2019
7 f 1 4.69 ŻAK Anna LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB +0.5 V
8 f 1 4.62 ŁĘKOWSKA Manuela ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB +0.7 V SASKA Tomasz Z/1358/12 BEZ
9 f 1 4.56 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +0.9 V STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
10 f 1 4.43 SZEWCZYK Karolina MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS +0.9 --
11 f 1 4.25 BISAGA Karolina AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB +1.0 --
12 f 1 3.99 KUBERA Patrycja MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS +0.7 --
13 f 1 3.81 SADLAK Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS +0.9 --
14 f 1 3.71 MAZUR Monika MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS +1.0 --
Kula (3) K
1 f 1 12.28 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS III
2 f 1 11.54 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U16 DS III PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
3 f 1 11.31 WALTHER Kamila MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS III
4 f 1 10.93 GUZEK Adriana LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS IV
5 f 1 10.16 PUCHALSKA Kornelia MUKS Legnica # 95 U16 DS IV SZCZUPAK Andrzej Z/4465/11 2012 3
6 f 1 10.11 IRLA Dominika LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS IV
7 f 1 9.83 CZAPNIK Monika UKS Sprint Legnica 96 U16 DS IV
8 f 1 9.76 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 95 U16 LB V KOWALSKI Zenon # Z/1822/11 2018 1
9 f 1 9.26 BEKACZ Ewa MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS V #
10 f 1 8.73 JABŁOŃSKA Margareta ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB V #
11 f 1 8.38 KOBUSIŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB --
12 f 1 8.12 WOŁOSZYN Agata UKS Nowogrodziec 95 U16 DS --
13 f 1 7.97 DZIEDZIC Mariola LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB --
14 f 1 7.67 MROZEK Paulina LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB -- B.D.
15 f 1 7.07 CHUDZIŃSKA Weronika MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
16 f 1 6.38 ŁACNA Dominika AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB -- #
17 f 1 5.47 STADNIK Natalia MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -- #
Dysk (0.75) K
1 f 1 34.58 ROTENSZTRAUCH Adrianna ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB III #
2 f 1 32.81 KONIECZNA Eliza MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS IV #
3 f 1 30.70 WIŚNIEWSKA Agata MKS Szerszeń Bogatynia # 95 U16 DS IV
4 f 1 30.65 GUZEK Adriana LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS IV
5 f 1 29.83 PUKA Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS IV
6 f 1 29.05 IRLA Dominika LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS IV
7 f 1 27.02 MOC Patrycja ULKS Uczniak Szprotawa 96 U16 LB V #
8 f 1 26.76 MARSZAŁEK Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB V
9 f 1 26.73 BYSIEC Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS V
10 f 1 25.47 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 95 U16 LB V KOWALSKI Zenon # Z/1822/11 2018 1
11 f 1 25.38 MAZURKIEWICZ Marta ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB V
12 f 1 23.10 KOBUSIŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB --
13 f 1 23.05 ŁYŻWA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
14 f 1 22.84 DZIEDZIC Mariola LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB --
15 f 1 21.38 ŁACNA Dominika AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB -- #
16 f 1 20.75 CZUBASZEK Kinga AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB -- #
17 f 1 20.29 WRÓBEL Angelika ULKS Uczniak Szprotawa 96 U16 LB -- #
18 f 1 18.39 POTOCKA Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS --
19 f 1 18.01 PIEKARCZUK Anna UKS Sprint Legnica 96 U16 DS --
Młot (3) K
1 f 1 44.04 WALTHER Kamila MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS III
2 f 1 38.32 ANDRUSZCZYSZYN Roksana SL GKS Olsza Olszyna 95 U16 DS IV
3 f 1 35.75 BEKACZ Ewa MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS IV #
4 f 1 33.18 PUKA Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V
5 f 1 30.67 KONIECZNA Eliza MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS V #
6 f 1 28.68 JABŁOŃSKA Margareta ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB V #
7 f 1 28.00 MROZIK Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS V
8 f 1 27.30 PUCHALSKA Kornelia MUKS Legnica # 95 U16 DS V SZCZUPAK Andrzej Z/4465/11 2012 3
9 f 1 23.08 POTOCKA Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS --
10 f 1 22.72 HLIWA Klaudia MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS --
11 f 1 20.89 ZIELIŃSKA Justyna MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS --
12 f 1 20.42 BYSIEC Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS --
13 f 1 14.69 WIECZOREK Magdalena ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB --
Oszczep (600) K
1 f 1 41.34 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U16 DS II PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
2 f 1 37.49 PISARSKA Marta MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS III
3 f 1 32.82 WIŚNIEWSKA Agata MKS Szerszeń Bogatynia # 95 U16 DS IV
4 f 1 31.05 PIOSNA Nikola MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS IV
5 f 1 30.96 MATKOWSKA Aleksandra MLKS Rakowice 95 U16 DS IV #
6 f 1 30.54 HLIWA Klaudia MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS IV
7 f 1 30.43 WANAT Sandra MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS IV
8 f 1 29.54 RACHWALSKA Dorota LKS Polkowice 96 U16 DS V PIERZCHALA Robert Z/0987/12 2018 2
9 f 1 28.38 CHUDZIŃSKA Weronika MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS V
10 f 1 27.50 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS V #
11 f 1 25.56 ZYGANOWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB --
12 f 1 25.24 KRÓLIKOWSKA Gabriela UKS Sprint Legnica 96 U16 DS --
13 f 1 24.80 WIECZOREK Magdalena ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB --
14 f 1 23.96 SURMA Eliza LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB --
15 f 1 23.44 DEJNAKA Aleksandra MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
16 f 1 23.39 STEFANIAK Monika MKS Szerszeń Bogatynia # 95 U16 DS --
17 f 1 21.57 WILK Paula MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS --
18 f 1 21.20 MROZEK Paulina LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB -- B.D.
19 f 1 19.19 ŁYŻWA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
20 f 1 18.87 SOŁTYS Natalia MKS Piast Lwówek Śląski 96 U16 DS --
21 f 1 17.93 CZUBASZEK Kinga AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB -- #
Chód 3 km K
1 s 1 18:03.59 ZAWADZKA Urszula MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS IV #
2 s 1 18:48.20 DURAJCZYK Katarzyna AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB IV WOŹNIAK Agnieszka 5
3 s 1 18:56.47 KULIŃSKA Natalia LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS IV
4 s 1 19:01.38 DAŃCZAK Wiktoria LLKS Osowa Sień 96 U16 LB V
5 s 1 19:01.48 TROJNAR Kalina LLKS Osowa Sień 95 U16 LB V #
6 s 1 19:19.78 SADLIK Aleksandra UKS Sprint Legnica 96 U16 DS V
7 s 1 19:39.72 OLEKSY Kinga LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS V
8 s 1 19:45.15 RAK Paula LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS V
9 s 1 19:50.58 WOJCIECHOWSKA Jolanta LLKS Osowa Sień 95 U16 LB V
10 s 1 20:02.40 MAREK Maria LLKS Osowa Sień 96 U16 LB V
11 s 1 20:27.94 PAWLAK Dominika LLKS Osowa Sień 96 U16 LB V
12 s 1 21:23.75 KASPEREK Katarzyna AZS-PWSZ Gorzów 96 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka
13 s 1 21:26.85 DURAK Magdalena LLKS Osowa Sień 96 U16 LB -- #
14 s 1 21:34.75 RUTYNA Gabriela UKS Nowogrodziec 96 U16 DS -- #
15 s 1 24:52.30 KLARYCZ Adrianna MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS --
100 m M
1 e 1 11.35 HŁADUNIUK Patryk MLKS Lubusz Barlinek # 95 U16 ZP -0.7 III SZYMANIAK Wojciech # Z/3826/11 2019 M
2 e 1 11.74 WALCZAK Artur MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS -0.7 III #
3 e 1 11.95 DROGOSZ Michał ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB -0.7 IV
4 e 1 12.80 BOBER Damian UKS Nowogrodziec 95 U16 DS -0.7 -- #
5 e 1 13.31 BĘBEN Hubert LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB -0.7 --
6 e 1 13.48 CHEŁMIŃSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB -0.7 --
7 e 1 13.61 HUTYRA Patryk UKS Nowogrodziec 95 U16 DS -0.7 --
1 e 2 12.42 GAŁEK Damian LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB -1.2 V
2 e 2 13.04 GOŁYŹNIAK Łukasz LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB -1.2 --
3 e 2 13.23 POLAŃSKI Artur MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS -1.2 -- #
1 e 3 12.05 CIOŁEK Jakub LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB -1.3 IV
2 e 3 12.31 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U16 LB -1.3 V B.D. 2
3 e 3 12.34 PIETRASZKO Filip MLKS Agros Żary 95 U16 LB -1.3 V
4 e 3 12.43 PERKOWSKI Wojciech MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS -1.3 V
5 e 3 12.78 KOPIŃSKI Marcin LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB -1.3 --
6 e 3 12.81 KRZYŻANOWSKI Arwid MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS -1.3 --
7 e 3 12.84 MALINOWSKI Mikołaj MLKS Agros Żary 95 U16 LB -1.3 --
8 e 3 13.59 SZYJKOWSKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U16 LB -1.3 --
1 e 4 11.75 KOZIARA Daniel MLKS Sokół Lubin 96 U16 DS -1.5 III
2 e 4 12.16 MACIEJEWICZ Hubert LKS Polkowice 96 U16 DS -1.5 IV
3 e 4 12.29 MILIAN Marcin ZLKL Zielona Góra # 95 U16 LB -1.5 V B.D. 2
4 e 4 12.34 MUTWIL Hubert MLKS Agros Żary 96 U16 LB -1.5 V
5 e 4 12.38 MIGUT Michał SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS -1.5 V
6 e 4 13.23 SERKIS Kornel LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB -1.5 --
1 e 5 12.18 WAWRZYNIAK Paweł AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB -1.2 IV
2 e 5 12.53 OKOŃ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS -1.2 V
1 e 6 12.32 KONWA Mateusz CRS Barlinek # 95 U16 ZP -0.6 V STAWICKI Michał # Z/4154/11 2014 2
2 e 6 12.39 KRUCZYK Kamil ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 96 U16 LB -0.6 V
3 e 6 12.44 MIERZEJEWSKI Krystian ZLKL Zielona Góra # 96 U16 LB -0.6 V
4 e 6 12.67 JANICKI Bartosz MLKS Agros Żary 95 U16 LB -0.6 V B.D. BEZ
5 e 6 12.70 DUBAKO Tomasz ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB -0.6 V
6 e 6 12.77 SZCZEPANIAK Mateusz AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB -0.6 -- B.D. 1
7 e 6 12.90 RYMARCZYK Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS -0.6 --
8 e 6 13.64 SKOWROŃ Konrad AZS-PWSZ Gorzów 96 U16 LB -0.6 --
9 e 6 13.71 KANABROCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 96 U16 DS -0.6 --
1 f 1 11.23 HŁADUNIUK Patryk MLKS Lubusz Barlinek # 95 U16 ZP -0.9 II SZYMANIAK Wojciech # Z/3826/11 2019 M
2 f 1 11.83 WALCZAK Artur MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS -0.9 IV #
3 f 1 11.86 KOZIARA Daniel MLKS Sokół Lubin 96 U16 DS -0.9 IV
4 f 1 11.92 DROGOSZ Michał ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB -0.9 IV
5 f 1 12.14 CIOŁEK Jakub LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB -0.9 IV
6 f 1 12.22 WAWRZYNIAK Paweł AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB -0.9 V
7 f 1 12.46 MACIEJEWICZ Hubert LKS Polkowice 96 U16 DS -0.9 V
8 f 1 13.23 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U16 LB -0.9 -- B.D. 2
300 m M
1 s 1 39.10 GOSS Maciej KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA IV GIZA Andrzej B.D. Z/1716/12 2018 2
2 s 1 39.89 NOLKA Paweł ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB IV
3 s 1 40.91 KRZYŻANOWSKI Arwid MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS V
4 s 1 41.71 SERKIS Kornel LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB V
5 s 1 43.54 FIGIEL Marek LLKS Osowa Sień 96 U16 LB --
6 s 1 46.45 SZYJKOWSKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U16 LB --
1 s 2 38.75 CIOŁEK Jakub LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB III
2 s 2 39.40 MIERZEJEWSKI Krystian ZLKL Zielona Góra # 96 U16 LB IV
3 s 2 40.18 PFLEGEL Maksymilian MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS IV
4 s 2 40.59 HAJDUKIEWICZ Patryk SL GKS Olsza Olszyna 95 U16 DS V
5 s 2 40.76 MICHALIK Piotr GLKS Świdnica 96 U16 DS V
6 s 2 41.05 LATUS Kamil MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS V #
1 s 3 35.65 HŁADUNIUK Patryk MLKS Lubusz Barlinek # 95 U16 ZP II SZYMANIAK Wojciech # Z/3826/11 2019 M
2 s 3 37.11 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS II #
3 s 3 37.29 ZIELIŃSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB II
4 s 3 37.97 WALCZAK Artur MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS III #
5 s 3 38.40 KONWA Mateusz CRS Barlinek # 95 U16 ZP III STAWICKI Michał # Z/4154/11 2014 2
6 s 3 38.66 RURAŃSKI Michał MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS III
7 s 3 38.89 GALENT Michał ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB III
8 s 3 39.08 PERKOWSKI Wojciech MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS IV
600 m M
1 s 1 1:28.39 BAK Łukasz ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB III
2 s 1 1:28.76 NAPIERAŁA Bartosz MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS III #
3 s 1 1:28.89 FONAŁ Filip WKS Oleśniczanka Oleśnica # 95 U16 DS III #
4 s 1 1:29.75 BUCIAK Tomasz SL GKS Olsza Olszyna 95 U16 DS III
5 s 1 1:30.62 OCZKO Bartłomiej SSMKS Parasol Wrocław # 96 U16 DS III
6 s 1 1:31.23 DALECKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB III
7 s 1 1:31.78 MAK Kacper AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB III #
8 s 1 1:32.97 ORZOŁ Jarosław MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS IV
9 s 1 1:35.03 OLBRYCH Dominik AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB V WOŹNIAK Agnieszka # Z/1818/11 2011 4
10 s 1 1:37.17 DOMINAS Patryk SSMKS Parasol Wrocław # 96 U16 DS V
11 s 1 1:40.19 SEŃKÓW Remigiusz MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
12 s 1 1:42.09 BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2
13 s 1 1:47.14 CYGAN Michał LLKS Osowa Sień 95 U16 LB --
14 s 1 1:48.26 WAJWOD Damian AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB --
1000 m M
1 s 1 2:47.03 MAŃKOWSKI Kamil SSMKS Parasol Wrocław # 95 U16 DS IV
2 s 1 2:47.31 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów # 95 U16 ZP IV KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2019 MM
3 s 1 2:51.84 BIAŁEK Przemysław MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS V
4 s 1 2:53.73 NOWIŃSKI Radosław MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS V #
5 s 1 2:54.47 BURA Dawid LLKS Osowa Sień 95 U16 LB V
6 s 1 2:55.42 JURA Daniel LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS V #
7 s 1 2:56.05 DRZEWIECKI Marcin LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB V
8 s 1 2:57.66 WIĘCEK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS V CHORZĘPA Przemysław # Z/0021/12 2014 3
9 s 1 2:57.94 PALITRZAK Jan SSMKS Parasol Wrocław # 96 U16 DS V #
10 s 1 2:57.99 KOPEĆ Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS V B.D. # BEZ
11 s 1 3:00.20 SZYLER Paweł ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 96 U16 DS -- B.D. BEZ
12 s 1 3:02.37 CETNAR Paweł MLKS Sokół Lubin 96 U16 DS --
13 s 1 3:03.68 JURGOWSKI Wojciech MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS --
14 s 1 3:07.57 LOTA Marcin UKS Sprint Legnica 96 U16 DS --
15 s 1 3:10.48 RZĄDCZYK Marek MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS --
16 s 1 3:13.07 TYLKOWSKI Daniel MLKS Agros Żary 96 U16 LB --
17 s 1 3:14.09 MRUK Adam UKS Sprint Legnica 96 U16 DS --
18 s 1 3:16.71 WYLEGAŁA Dawid AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB -- #
19 s 1 3:16.78 OLEJARZ Hubert ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB --
20 s 1 3:17.34 LASKOWSKI Jakub MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS --
21 s 1 3:27.10 SIKORA Kamil AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB --
22 s 1 3:27.52 SAMARZEWSKI Michał AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB -- #
2000 m M
1 s 1 6:02.71 WRÓBEL Bartosz WKS Flota Gdynia # 95 U16 PM III #
2 s 1 6:03.57 MUCHA Piotr LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB III
3 s 1 6:03.63 STASIAK Oskar LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB III
4 s 1 6:03.71 FRANKOWSKI Mateusz SSMKS Parasol Wrocław # 95 U16 DS III B.D. B.D. #
5 s 1 6:22.93 SOKALSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól # 96 U16 LB V
6 s 1 6:24.82 BURZYŃSKI Daniel MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS V
7 s 1 6:26.02 HOFFMAN Dariusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 96 U16 DS V #
8 s 1 6:29.38 MIKULEWICZ Artur MKST Astra Nowa Sól # 96 U16 LB V
9 s 1 6:34.18 SŁUGOCKI Piotr LLKS Osowa Sień 96 U16 LB V #
10 s 1 6:34.81 KURCZEWSKI Sebastian SSMKS Parasol Wrocław # 95 U16 DS V #
11 s 1 6:35.71 BORKOWSKI Patryk MLKS Agros Żary 95 U16 LB V
12 s 1 6:43.96 MAJCHRZAK Bartłomiej ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB --
13 s 1 6:44.44 DZIEKAŃSKI Szymon ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB --
14 s 1 6:44.50 KOZDRA Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS -- #
15 s 1 6:56.73 POKORA Paweł LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB --
16 s 1 6:59.31 ANDRZEWSKI Kamil MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
17 s 1 7:13.24 MALUNG Bartosz SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
18 s 1 7:45.74 AUGUSTYN Jarosław LLKS Osowa Sień 96 U16 LB --
110 m pł MŁ M
1 s 1 15.75 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -0.9 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1
2 s 1 15.95 PILCH Patryk MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS -0.9 III #
3 s 1 15.97 SŁUGOCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS -0.9 III
4 s 1 16.42 GUL Bartosz MKL 12 Jelenia Góra 96 U16 DS -0.9 III #
5 s 1 16.55 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP -0.9 III PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2
6 s 1 17.65 KUCHTA Mateusz MLKS Agros Żary 95 U16 LB -0.9 IV
7 s 1 17.77 STERNIK Marcin LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS -0.9 V #
1 s 2 17.76 SOŚNICKI Adrian LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS -0.5 V
2 s 2 18.49 MARTYNIUK Przemysław MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS -0.5 V #
3 s 2 19.73 KRYWULKO Paweł LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS -0.5 --
4 s 2 20.16 DZIĘGIELEWSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -0.5 --
300 m pł M
1 s 1 40.92 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP II LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1
2 s 1 41.40 PILCH Patryk MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS II #
3 s 1 42.42 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 95 U16 LB III WOŹNIAK Agnieszka # Z/4077/11 2019 2
4 s 1 44.35 BIAZIK Michał MLKS Agros Żary 95 U16 LB IV
5 s 1 46.09 DZIĘGIELEWSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V
6 s 1 47.76 LISOWIK Chrystian MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS --
1 s 2 44.10 GUL Bartosz MKL 12 Jelenia Góra 96 U16 DS IV #
2 s 2 45.21 BANAŚ Bartosz MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS V
3 s 2 45.38 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS V TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
4 s 2 46.84 KANABROCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 96 U16 DS --
5 s 2 48.64 ŚWIĘTANOWSKI Łukasz MLKS Agros Żary 95 U16 LB --
1 s 3 42.58 BEDNARZ Grzegorz MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS III
2 s 3 45.83 KAŁUŹNIAK Rafał LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB V
3 s 3 48.79 ZIEMBA Norbert AZS-PWSZ Gorzów 96 U16 LB --
4 s 3 50.40 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2
5 s 3 51.91 OBERC Robert SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
4x100 m M
1 s 1 47.03 MISIOŁEK Adrian
RURAŃSKI Michał
PFLEGEL Maksymilian
MALSKI Paweł
MKS MOS Wrocław 96
95
95
95
U16 DOL -- ROSTEK William B.D.


Z/1530/12
2019
3
2 s 1 47.95 BEDNARZ Grzegorz
OKOŃ Krzysztof
SOCHA Denis
LATUS Kamil
MKS Osa Zgorzelec 95
95
95
96
U16 DOL --


3 s 1 48.27 DZIEMIANOWICZ Adam
KUCHTA Mateusz
KONDYCKI Paweł
MALINOWSKI Mikołaj
MLKS Agros Żary 95
95
96
95
U16 LBU --

B.D.
2
4 s 1 48.85 NOLKA Paweł
GALENT Michał
DROGOSZ Michał
KULESZA Paweł
ZLKL Zielona Góra 95
95
95
95
U16 LBU --


5 s 1 54.58 KAMIŃSKI Sebastian
MARTYNIUK Przemysław
SZCZYPIŃSKI Patryk
BRYLEWSKI Rafał
MKL 12 Jelenia Góra 95
95
96
95
U16 DOL --


1 s 2 48.87 JANICKI Bartosz
PIETRASZKO Filip
BIAZIK Michał
MLKS Agros Żary 95
95
95
brak daty LBU -- B.D.


BEZ
2 s 2 49.19 KRUCZYK Kamil
CZYŻEWSKI Jakub
JAKUSZEWSKI Konrad
OLBRYCH Dominik
AZS-PWSZ Gorzów 96
95
96
95
U16 LBU --
WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Agnieszka
Z/4077/11
Z/0622/12
, Z/0622/12
Z/1818/11
2019

, 2015
2011
2
3
4
3 s 2 49.48 WRÓBEL Bartosz
GOSS Maciej
CZEKAŁA Patryk
POLAŃSKI Artur
MKS Bolesłavia Bolesławiec 95
95
95
95
U16 DOL --
GIZA Andrzej B.D.

Z/1716/12
2018
2
4 s 2 49.55 DELIKOWSKI Robert
WALUK Jacek
CIEJKA Wiktor
MACIEJOK Adrian
AZS-AWF Gorzów 96
96
96
95
U16 LBU --


Wzwyż M
1 f 1 1.70 WOŁCZYŃSKI Łukasz MKS Piast Lwówek Śląski 95 U16 DS V
2 f 1 1.70 SŁUGOCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS V
3 f 1 1.70 BULANDA Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS V
4 f 1 1.70 OSTROWSKI Piotr ZLKL Zielona Góra # 95 U16 LB V B.D. # 3
5 f 1 1.65 NOWAK Maciej LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS V
6 f 1 1.65 SIWAK Grzegorz MLKS Agros Żary 96 U16 LB V #
7 f 1 1.60 PENARSKI Kacper MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS --
7 f 1 1.60 KAPLA Adrian MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS --
9 f 1 1.50 MACZAN Piotr MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS --
9 f 1 1.50 SOŚNICKI Adrian LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS --
9 f 1 1.50 DZIEMIANOWICZ Adam MLKS Agros Żary 95 U16 LB --
9 f 1 1.50 STERNIK Marcin LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS -- #
13 f 1 1.50 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- #
14 f 1 1.50 KASJANIUK Tomasz AZS-PWSZ Gorzów 96 U16 LB -- SASKA Tomasz Z/1589/12 2012 BEZ
14 f 1 1.50 MALINOWSKI Adrian UKS Sprint Legnica 95 U16 DS --
16 f 1 1.50 WARDENCKI Michał LLKS Bielawianka 95 U16 DS --
17 f 1 1.50 LORENC Emil MLKS Agros Żary 95 U16 LB -- #
Tyczka M
1 f 1 3.30 BŁASZCZYK Patryk ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB IV
2 f 1 3.30 PUCZKO Daniel ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB IV #
3 f 1 3.20 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS IV ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3
4 f 1 2.80 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V #
5 f 1 2.20 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2
W dal M
1 f 1 5.91 CIEBIEŃ Piotr ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB -0.9 IV
2 f 1 5.72 ODZIOBA Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS -0.9 V
3 f 1 5.68 WAWRZYNIAK Paweł AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB -0.5 V
4 f 1 5.39 SZCZEPANIAK Mateusz AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB -1.0 -- B.D. 1
5 f 1 5.28 LISOWIK Chrystian MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS -0.7 --
6 f 1 5.21 NOGA Daniel MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -0.2 --
7 f 1 5.21 TRZCIŃSKI Jarosław MLKS Sokół Lubin 96 U16 DS -0.6 --
8 f 1 5.15 KOPIŃSKI Marcin LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB -0.9 --
9 f 1 5.02 MARTYNIUK Przemysław MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS -0.7 -- #
10 f 1 4.96 KRYWULKO Paweł LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS -0.6 --
11 f 1 4.87 PORTIANKO Dawid MLKS Sokół Lubin 96 U16 DS -0.5 --
12 f 1 4.87 WARDENCKI Michał LLKS Bielawianka 95 U16 DS -0.8 --
13 f 1 4.80 MILIAN Marcin ZLKL Zielona Góra # 95 U16 LB -0.7 -- B.D. 2
14 f 1 4.65 BRYLEWSKI Rafał MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS -0.8 --
15 f 1 4.45 SKOWROŃ Konrad AZS-PWSZ Gorzów 96 U16 LB -1.0 --
Kula (5) M
1 f 1 14.70 PAWELSKI Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB III #
2 f 1 13.87 SIEJKOWSKI Dominik LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB III
3 f 1 12.95 KUROSZ Michał ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB IV
4 f 1 12.75 RZYSZCZAK Paweł ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB IV
5 f 1 12.37 CZEPIEL Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 95 U16 DS V
6 f 1 12.04 PIEKARSKI Kamil MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS V
7 f 1 11.87 MAŁYSZ Michał LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB V KORALEWSKA Izabela Z/3819/11 2018 2
8 f 1 11.45 KEMPSKI Bartosz MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS V
9 f 1 11.15 RYFA Michał MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS V
10 f 1 10.78 SZYMALA Marcin UKS Sprint Legnica 96 U16 DS V
11 f 1 10.46 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS -- B.D. # 1
12 f 1 10.31 LEJA Michał ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 96 U16 DS --
13 f 1 10.11 SZCZYGIELSKI Marcin MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS --
14 f 1 10.06 GOŁYŹNIAK Łukasz LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB --
15 f 1 10.03 OWADIUK Leszek LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB --
16 f 1 10.01 BRODA Maciej LLKS Osowa Sień 96 U16 LB -- #
17 f 1 9.28 LIANA Marcin MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS -- #
18 f 1 8.81 STORA Adam MLKS Agros Żary 96 U16 LB --
19 f 1 8.64 MOKIJEWSKI Patryk MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS --
20 f 1 8.55 OSIŃSKI Daniel LLKS Bielawianka 95 U16 DS --
21 f 1 8.44 PIWOWARCZYK Jonatan UKS Sprint Legnica 95 U16 DS --
22 f 1 8.06 ZIĘBIEC Kamil LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB --
23 f 1 7.44 ŁAWNIK Krystian UKS Sprint Legnica 96 U16 DS --
Dysk (1) M
1 f 1 54.07 SIEJKOWSKI Dominik LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB II
2 f 1 49.48 PAWELSKI Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB II #
3 f 1 46.95 PIEKARSKI Kamil MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS II
4 f 1 44.85 WOŁKOWSKI Karol ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB III #
5 f 1 43.61 LEWKOWICZ Tomasz ULKS Uczniak Szprotawa 96 U16 LB III #
6 f 1 42.79 RZECHOWSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB III #
7 f 1 41.89 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS III #
8 f 1 38.23 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB IV SZWARC Zygmunt B.D. SZWARC Zygmunt # Z/2300/11 2019
9 f 1 38.05 RYGLEWICZ Jakub AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB IV #
10 f 1 35.89 SZCZYGIELSKI Marcin MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS IV
11 f 1 32.35 NOWAK Rafał MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS V
12 f 1 31.99 NADRICZNY Robert AZS-PWSZ Gorzów 96 U16 LB V
13 f 1 31.45 PACHURKA Michał ULKS Uczniak Szprotawa 96 U16 LB V #
14 f 1 31.25 LIANA Marcin MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS V #
15 f 1 31.03 MAŁYSZ Michał LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB V KORALEWSKA Izabela Z/3819/11 2018 2
16 f 1 30.84 HOLTOŚ Dorian MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS --
17 f 1 30.14 OLSZAK Mateusz AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB --
18 f 1 29.96 KOREŃ Patryk AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB -- WIERCIOCH Michał # BEZ
19 f 1 29.39 OWADIUK Leszek LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB --
20 f 1 29.28 ŚWIĘCICKI Norbert LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB --
21 f 1 28.65 OSIŃSKI Daniel LLKS Bielawianka 95 U16 DS --
22 f 1 27.58 PIWOWARCZYK Jonatan UKS Sprint Legnica 95 U16 DS --
23 f 1 27.54 ZIĘBIEC Kamil LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB --
24 f 1 24.62 SZYMALA Marcin UKS Sprint Legnica 96 U16 DS --
25 f 1 24.61 ŁAWNIK Krystian UKS Sprint Legnica 96 U16 DS --
Młot (5) M
1 f 1 42.67 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS IV B.D. # 1
2 f 1 40.28 ADAMCIO Konrad ULKS Uczniak Szprotawa 96 U16 LB IV #
3 f 1 31.36 KORZENIOWSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB V
4 f 1 30.93 KEMPSKI Bartosz MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS V
5 f 1 29.48 KUROSZ Michał ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB --
6 f 1 28.71 MACZAN Piotr MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS --
7 f 1 26.46 KAŹMIERCZAK Dawid MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS --
8 f 1 23.07 PACHURKA Michał ULKS Uczniak Szprotawa 96 U16 LB -- #
9 f 1 22.88 JANECZKO Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS -- #
10 f 1 21.69 LEWKOWICZ Tomasz ULKS Uczniak Szprotawa 96 U16 LB -- #
11 f 1 21.63 KRAWCZYK Łukasz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS --
12 f 1 20.91 OLEŃSKI Igor MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS --
13 f 1 20.21 CIĘCIEL Krzysztof MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS --
14 f 1 20.07 NADRICZNY Robert AZS-PWSZ Gorzów 96 U16 LB --
15 f 1 19.66 TUREK Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS --
16 f 1 19.26 JASIŃSKI Marcin UKS Nowogrodziec 95 U16 DS --
17 f 1 17.37 ŻUKOWSKI Kacper UKS Nowogrodziec 95 U16 DS --
18 f 1 16.71 KUS Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS --
19 f 1 16.39 KRAUS Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS --
20 f 1 14.85 HOLTOŚ Dorian MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS --
Oszczep (600) M
1 f 1 57.98 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB II SZWARC Zygmunt B.D. SZWARC Zygmunt # Z/2300/11 2019
2 f 1 47.56 ODZIOBA Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS IV
3 f 1 45.67 RZECHOWSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB IV #
4 f 1 43.20 KAŹMIERCZAK Dawid MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS IV
5 f 1 41.41 KAPLA Adrian MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS V
6 f 1 41.18 GERŁOWICZ-RAMIREZ Tomasz AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB V
7 f 1 40.79 ROZMARYNOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów # 95 U16 LB V #
8 f 1 40.61 NOWAK Rafał MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS V
9 f 1 39.60 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V #
10 f 1 39.46 CIĘCIEL Krzysztof MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V
11 f 1 39.08 POTOCKI Piotr UKS Nowogrodziec 95 U16 DS V #
12 f 1 39.00 RYGLEWICZ Jakub AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB V #
13 f 1 38.51 RYMARCZYK Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS V
14 f 1 35.64 CZEKAŁA Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS --
15 f 1 35.08 JACH Sebastian ZLKL Zielona Góra # 96 U16 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. # Z/0904/12 2019 2
16 f 1 34.79 KRENTOWSKI Tomasz MLKS Agros Żary 96 U16 LB --
17 f 1 33.24 MARKOWSKI Marek MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS --
18 f 1 32.72 MOKIJEWSKI Patryk MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS --
19 f 1 32.43 OLEŃSKI Igor MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS --
20 f 1 29.76 OLSZAK Mateusz AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB --
21 f 1 29.20 LEJA Michał ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 96 U16 DS --
22 f 1 28.22 KRAUS Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS --
23 f 1 27.72 KUS Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS --
24 f 1 25.98 TUREK Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS --
25 f 1 24.66 KRAWCZYK Łukasz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS --
Chód 5 km M
1 s 1 28:49.57 NIEĆ Martin LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS IV
2 s 1 28:56.26 LASZCZOWSKI Dawid LLKS Osowa Sień 95 U16 LB IV #
3 s 1 29:50.21 ZUBRZYCKI Bartosz LLKS Osowa Sień 95 U16 LB V #
4 s 1 33:09.74 MAKOWSKI Mateusz LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS --
5 s 1 33:40.72 SZUŁCZYŃSKI Artur LLKS Osowa Sień 95 U16 LB --
6 s 1 34:43.91 CZYŻEWSKI Arkadiusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/0618/12 2015 3
7 s 1 34:47.30 POŹNIAK Artur AZS-PWSZ Gorzów 96 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka 5
8 s 1 35:07.23 ŁAGÓDKA Kamil LLKS Osowa Sień 95 U16 LB --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.3836522102356 sekund