Rzeszów 11.09.2010
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
100 m K
1 e 1 13.00 FORNAL Ewa UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +0.7 III SOBCZYK Tomasz Z/0576/11 2019
2 e 1 13.18 MAZUR Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +0.7 III
3 e 1 13.22 PĘDZIWIATR Klaudia KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +0.7 IV B.D. #
4 e 1 13.33 KLIMEK Iwona MLUKS Tarnów 95 U16 MA +0.7 IV
5 e 1 13.51 GOŁĄBEK Anna MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK +0.7 IV #
6 e 1 13.92 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 96 U16 SL +0.7 V B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1404/12 , 2019
1 e 2 13.33 DOBEK Dagmara UKS Kobylanka 95 U16 MA +0.4 IV DZIEDZIAK Jerzy 4
2 e 2 13.65 WIŚNIOWSKA Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +0.4 IV
3 e 2 13.84 TRZMIEL Katarzyna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA +0.4 V
4 e 2 14.64 GADOMSKA Beata WKS Wawel Kraków 96 U16 MA +0.4 --
1 e 3 13.58 MROZOWSKA Ewelina KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +0.8 IV
2 e 3 14.11 PYPEĆ Sara MLUKS Tarnów 96 U16 MA +0.8 V
3 e 3 14.45 DOROZ Izabela KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +0.8 V
4 e 3 14.50 NIEDZIAŁEK Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK +0.8 V #
1 e 4 14.21 CISZEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK +0.6 V
2 e 4 14.75 HAMERA Magdalena MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK +0.8 --
3 e 4 15.42 WACIĄG Klaudia LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA +0.8 --
4 e 4 15.57 WOJNAR Justyna LKS Kłos Olkusz 96 U16 MA +0.8 --
1 e 5 14.33 BARAN Dominika CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK +0.4 V
2 e 5 14.53 JĘDRZEJCZYK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK +0.4 --
3 e 5 14.91 RUSINEK Dominika KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK +0.4 --
4 e 5 15.32 WÓJCIK Klaudia ULKS Lipinki 98 U14 MA +0.4 -- #
5 e 5 15.41 BERNAŚ Monika LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA +0.4 --
6 e 5 15.48 ĆWIK Monika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK +0.4 --
1 f A 12.98 FORNAL Ewa UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +0.6 III SOBCZYK Tomasz Z/0576/11 2019
2 f A 13.10 MAZUR Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +0.6 III
3 f A 13.24 PĘDZIWIATR Klaudia KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +0.6 IV B.D. #
4 f A 13.28 DOBEK Dagmara UKS Kobylanka 95 U16 MA +0.6 IV DZIEDZIAK Jerzy 4
5 f A 13.46 KLIMEK Iwona MLUKS Tarnów 95 U16 MA +0.6 IV
6 f A 13.69 GOŁĄBEK Anna MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK +0.6 IV #
7 f A 13.76 WIŚNIOWSKA Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +0.6 IV
300 m K
1 s 1 43.31 FORNAL Ewa UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK III SOBCZYK Tomasz Z/0576/11 2019
2 s 1 43.75 MAŚLACH Marta KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK III
3 s 1 44.36 LICHOTA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK III
4 s 1 45.09 LATAWSKA Mariola MLUKS Tarnów 95 U16 MA IV B.D. BEZ
5 s 1 45.69 KALEMBA Marcelina LKS Grodzisko Raciechowice 95 U16 MA IV
6 s 1 45.82 WIŚNIOWSKA Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK IV
7 s 1 46.54 HAWRO Kamila UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK V
1 s 2 44.55 LIS Aleksandra AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU III B.D. # 3
2 s 2 46.17 MROZOWSKA Ewelina KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA IV
3 s 2 47.41 BIEDA Gabriela KU AZS PWSZ w Tarnowie # 96 U16 MA V
4 s 2 47.66 PYTKA Edyta MLUKS Tarnów 96 U16 MA V
5 s 2 47.98 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK V BARSZCZ Mirosław B.D. Z/0798/13 2017 2
6 s 2 48.22 KOWALSKA Agnieszka MLUKS Tarnów 95 U16 MA V
7 s 2 51.09 PYTEL Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 96 U16 MA --
1 s 3 47.26 KNAPIK Małgorzata MLUKS Tarnów 96 U16 MA V
2 s 3 47.74 OLECHOWSKA Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U14 PK V
3 s 3 47.74 MARZEC Justyna MKS Tempo Kęty 96 U16 MA V
4 s 3 48.43 KRÓL Natalia ZKS Unia Tarnów 95 U16 MA V JASICZ Ryszard BEZ
5 s 3 48.98 TRZMIEL Katarzyna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA --
6 s 3 51.03 STANKOWSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -- B.D. # BEZ
1 s 4 46.78 CISZEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK V
2 s 4 47.80 JĘDRZEJCZYK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK V
3 s 4 49.99 SEROKA Anna KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK -- #
4 s 4 50.26 LIGUZ Kinga MLUKS Tarnów 96 U16 MA --
5 s 4 53.03 PASZKOT Adrianna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 96 U16 MA --
6 s 4 58.19 GAŁKA Anita LKS Kłos Olkusz # 96 U16 MA --
7 s 4 60.56 KUCHARCZYK Martyna IKS Olkusz 95 U16 MA --
600 m K
1 s 1 1:38.96 WĘGRZYN Magdalena MLUKS Tarnów 95 U16 MA II SŁUPSKA Agnieszka 3
2 s 1 1:40.33 KRAWIEC Beata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK III B.D. 3
3 s 1 1:46.25 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA V #
4 s 1 1:48.60 HABIERSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 95 U16 MA V #
5 s 1 1:49.81 DZIEŃ Paulina MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK V
6 s 1 1:51.40 SKRĘT Patrycja MUKS ILKUS Olkusz # 95 U16 MA -- #
7 s 1 1:52.49 MUSIAŁ Justyna KS Cracovia 1906 Kraków 95 U16 MA -- #
8 s 1 1:53.80 KRÓLIK Anita WKS Wawel Kraków 95 U16 MA --
9 s 1 1:54.37 PACEK Andżelika ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA --
1 s 2 1:42.15 TABISZ Ilona KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK III
2 s 2 1:55.13 GOLIŃSKA Karolina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA --
3 s 2 1:58.11 KAPUSTKA Monika MLUKS Tarnów 95 U16 MA --
4 s 2 1:58.38 NATONIK Joanna UKS Gminy Brzeszcze # 96 U16 MA --
5 s 2 1:58.99 KOŻUCH Ewa UKS Budowlani Nowy Sącz 96 U16 MA --
6 s 2 1:59.13 RZĄDZKA Izabela LKS Stal Mielec 95 U16 PK -- #
7 s 2 2:00.85 ŁACIAK Marta IKS Olkusz 96 U16 MA -- #
8 s 2 2:04.65 GALAS Ewelina UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA --
9 s 2 2:07.69 KRATA Natalia MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
1 s 3 1:49.44 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 96 U16 PK V KOWAL Piotr B.D. # Z/0701/12 2019 1
2 s 3 1:54.89 GĄSIOROWSKA Dominika KU AZS PWSZ w Tarnowie # 96 U16 MA --
3 s 3 1:56.54 PUZ Anna WKS Wawel Kraków 95 U16 MA --
4 s 3 1:57.81 DADEJ Gabriela ZKS Unia Tarnów 95 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław KUCZEK Piotr Z/1746/12 2012
5 s 3 2:02.20 JURAS Klaudia LKS Kłos Olkusz 96 U16 MA --
6 s 3 2:03.73 GOLIŃSKA Natalia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 96 U16 MA --
7 s 3 2:05.76 LIS Ewelina ZKS Unia Tarnów 96 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław BEZ
1 s 4 1:54.15 BAZAN Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK --
2 s 4 1:58.57 SKÓRA Bernadeta MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U14 PK --
3 s 4 1:59.84 GROMALA Jagoda MKS Halicz Ustrzyki Dolne 00 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz 5
4 s 4 2:02.58 GALUS Natalia MLUKS Tarnów 97 U14 MA --
5 s 4 2:06.66 SZEWCZYK Aleksandra LUKS Burza Rogi 99 U12 PK -- SZEWCZYK Sławomir B.D. #
6 s 4 2:08.81 PAPIERNIAK Patrycja ULKS Lipinki 98 U14 MA --
7 s 4 2:09.59 BUZEWICZ Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK --
8 s 4 2:14.90 KOPEĆ Maria MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz 5
1000 m K
1 s 1 3:07.14 NAPRAWA Sylwia LKS Stal Mielec 95 U16 PK III
2 s 1 3:08.45 KRĘŻEL Aleksandra MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA III #
3 s 1 3:10.35 KALIWODA Monika MUKS ILKUS Olkusz # 96 U16 MA III BORAWSKI Krzysztof # Z/0839/12 2014 4
4 s 1 3:11.23 RĘBISZ Justyna MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK III #
5 s 1 3:17.49 BRZÓSKA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK IV #
6 s 1 3:21.31 KOBOS Kamila MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK IV OLEKSYK Grzegorz Z/0124/11 2012 4
7 s 1 3:21.92 JACEWICZ Paulina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 96 U16 MA IV
8 s 1 3:24.28 MYSZKOWSKA Patrycja MLUKS Tarnów 95 U16 MA V
9 s 1 3:26.28 BURY Angelika WKS Wawel Kraków 95 U16 MA V
10 s 1 3:35.86 WOLCZYŃSKA Jaśmina MUKS ILKUS Olkusz # 96 U16 MA -- B.D. BEZ
11 s 1 3:41.89 WYSMOLIŃSKA Iwona MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK -- #
12 s 1 3:45.54 KLUBA Monika ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA --
1 s 2 3:17.76 ZATORSKA Kamila KKB MOSiR Krosno # 97 U14 PK IV
2 s 2 3:20.66 KUKUŁKA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów # 97 U14 PK IV
3 s 2 3:21.44 BIELEC Edyta MKS Halicz Ustrzyki Dolne 97 U14 PK IV OLEKSYK Grzegorz Z/0067/13 2015 4
4 s 2 3:21.44 BURY Żaneta WKS Wawel Kraków 96 U16 MA IV
5 s 2 3:26.14 SOBOŃ Aleksandra GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK V LASSOTA Lesław B.D. # Z/1827/12 2013 BEZ
6 s 2 3:26.21 BIELEC Joanna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U14 PK V OLEKSYK Grzegorz Z/0170/14 2015 BEZ
7 s 2 3:29.41 LACHOWSKA Martyna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U14 PK V OLEKSYK Grzegorz Z/0172/14 2015 4
8 s 2 3:43.74 BYCZEK Kinga IKS Olkusz 95 U16 MA -- #
9 s 2 3:46.65 PODPORA Sylwia MKL Sparta Stalowa Wola 97 U14 PK --
10 s 2 3:48.51 KULASA Justyna CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
11 s 2 4:04.41 GEMZIK Kamila MKL Sparta Stalowa Wola 98 U14 PK -- #
100 m pł MŁ K
1 s 1 15.47 KOPCZAK Kamila UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ +0.7 II #
2 s 1 15.79 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP +0.7 III B.D. B.D. # M
3 s 1 15.92 ŻMUDZIEJEWSKA Joanna CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK +0.7 III
4 s 1 16.19 KALITA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +0.7 III
5 s 1 16.52 GÓRKIEWICZ Barbara LKS Brzezina Osiek # 95 U16 MA +0.7 III #
6 s 1 17.11 KORDYS Katarzyna UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +0.7 IV
1 s 2 18.09 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 95 U16 MA +0.5 V DZIEDZIAK Jerzy BEZ
2 s 2 18.65 ZIELIŃSKA Iga LKS Stal Mielec 95 U16 PK +0.5 --
3 s 2 18.73 TEKIELA Julita KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +0.5 --
4 s 2 20.01 ŁOS Izabela SKS Kusy Kraków 95 U16 MA +0.5 --
300 m pł K
1 s 1 45.95 ŻMUDZIEJEWSKA Joanna CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK II
1 s 1 50.05 KORDYS Katarzyna UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK IV
2 s 1 46.34 KOPCZAK Kamila UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ II #
3 s 1 48.97 ŚLIWIAK Patrycja MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK III OLEKSYK Grzegorz Z/0125/11 2013 3
4 s 1 50.66 WOLNICKA Izabela SKS Kusy Kraków 95 U16 MA IV B.D. BEZ
5 s 1 51.73 GÓRKIEWICZ Barbara LKS Brzezina Osiek # 95 U16 MA IV #
6 s 1 51.98 RZEPKA Klaudia ZKS Unia Tarnów 95 U16 MA IV WAŁASZEK Jarosław BEZ
7 s 1 55.69 KWIATKOWSKA Alicja WKS Wawel Kraków 95 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/3859/11 2019 2
2 s 2 53.85 WOJCIECHOWSKA Katarzyna MKS Stal Nowa Dęba 95 U16 PK V #
3 s 2 55.29 TEKIELA Julita KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA --
4 s 2 56.09 PILIP Karolina UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK --
5 s 2 57.14 DOROZ Izabela KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA --
6 s 2 59.61 TAJAK Kamila ULKS Lipinki 95 U16 MA --
4x100 m K
1 s 1 52.63 MORTON Marlena
WOLNICKA Izabela
TARAŃ Kinga
PĘDZIWIATR Klaudia
SKS Kusy Kraków 95
95
95
96
U16 MLP -- B.D. B.D.
B.D.
B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz
B.D.
M
BEZ


2 s 1 52.85 CHMIELOWSKA Klaudia
LICHOTA Agnieszka
MAŚLACH Marta
KRAWIEC Beata
KKS Victoria Stalowa Wola 96
95
95
95
U16 PDK --


B.D.
3
3 s 1 53.81 PYPEĆ Sara
LATAWSKA Mariola
WĘGRZYN Magdalena
MYSZKOWSKA Patrycja
MLUKS Tarnów 96
95
95
95
U16 MLP --
B.D.
SŁUPSKA Agnieszka
BEZ
3
4 s 1 55.96 KLIMEK Iwona
KEDZIERSKA E
KOWALSKA Agnieszka
PYTKA Edyta
MLUKS Tarnów 95
95
95
96
U16 MLP --


5 s 1 56.34 HAMERA Magdalena
NIEDZIAŁEK Paulina
LIS Aleksandra
GOŁĄBEK Anna
MKL Sparta Stalowa Wola 96
95
95
95
U16 PDK --

B.D.
3
6 s 1 56.94 DADEJ Gabriela
BIEDA Gabriela
KRÓL Natalia
RZEPKA Klaudia
ZKS Unia Tarnów 95
96
95
95
U16 MLP -- WAŁASZEK Jarosław KUCZEK Piotr

JASICZ Ryszard
WAŁASZEK Jarosław
Z/1746/12
2012

BEZ
BEZ
7 s 1 59.76 TABOR Dominik
STOKŁOSA Adrian
ZDEBSKI Hubert
DUDZIC Krzysztof
ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95
95
96
96
U16 MLP -- B.D. SOBCZYK Grzegorz


, Z/0830/11
, 2019

Wzwyż K
1 1.50 BORCZAK Aleksandra SKS Kusy Kraków 95 U16 MA IV
2 1.47 KALANDYK Mariola CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK IV
3 1.44 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA V ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław # Z/0842/11, Z/0842/11 2018, 2019
4 1.44 KURIAŃCZYK Justyna UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK V
5 1.40 TABOR Agnieszka LKS Stal Mielec 95 U16 PK V
5 1.40 KOCENIAK Katarzyna LKS Stal Mielec 95 U16 PK V #
7 1.35 NOWAK Gabriela WKS Wawel Kraków # 95 U16 MA --
7 1.35 CETNAROWICZ Anna UKS Kobylanka 96 U16 MA -- B.D. DZIEDZIAK Jerzy # 4
7 1.35 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA -- BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
10 1.35 GIZA Olga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK --
11 1.35 KLUK Dominika MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK -- #
12 1.30 ŁOSINIECKA Magdalena SKS Kusy Kraków 95 U16 MA --
13 1.25 MICHALIK Dominika KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK --
14 1.25 WOŹNIAK Alicja CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
W dal K
1 5.33 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA +0.2 III BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
2 5.04 ŁAZARZ Patrycja MKS Tempo Kęty 95 U16 MA +0.5 IV #
3 5.01 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP +0.3 IV B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz #
4 4.89 DOBEK Dagmara UKS Kobylanka 95 U16 MA +0.1 IV DZIEDZIAK Jerzy 4
5 4.69 MAZUR Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +0.6 V
6 4.54 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 95 U16 MA -0.1 V DZIEDZIAK Jerzy BEZ
7 4.50 ZIELIŃSKA Iga LKS Stal Mielec 95 U16 PK +0.6 V
8 4.50 CZAJKA Kinga ULKS Technik Trzcinica 95 U16 PK +1.4 V
9 4.37 CHMIELOWSKA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK +1.2 --
10 4.36 DZIEWIT Monika LKS Stal Mielec 95 U16 PK +1.0 --
11 4.35 TABOR Agnieszka LKS Stal Mielec 95 U16 PK +0.7 --
12 4.19 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 96 U16 SL +0.5 -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1404/12 , 2019
13 4.13 RAJTER Sylwia KS Komunalni Sanok 96 U16 PK +1.2 --
14 4.13 WOJDYŁA Izabela ULKS Technik Trzcinica 96 U16 PK +0.5 --
15 4.12 GOŁĄBEK Anna MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK +1.3 -- #
Kula (3) K
1 12.16 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
2 10.32 CZERWIEC Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK IV
3 9.03 OLSZAŃSKA Patrycja UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA V
4 9.00 SIKORA Julia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA V
5 8.66 SZYMASZEK Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK --
6 8.49 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -- ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław # Z/0842/11, Z/0842/11 2018, 2019
7 8.43 KOZAK Edyta UKS Maraton Sękowa 96 U16 MA --
8 8.42 DURAJ Agnieszka MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
9 8.31 SZYMASZEK Patrycja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK --
10 8.02 CHOJOWSKA Irena MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA --
11 7.80 GŁODOWSKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK --
12 7.65 PECKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK --
13 7.48 GIEROŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA --
14 7.39 TYLIBA Dominika MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA --
15 7.38 LITWIN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -- #
16 6.79 KOWALEWSKA Anna WKS Wawel Kraków 96 U16 MA --
17 6.34 KUKULAK Katarzyna SKS Kusy Kraków 95 U16 MA --
18 6.13 ZIOMEK Monika SKS Kusy Kraków 96 U16 MA --
Dysk (0.75) K
1 43.59 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA II TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
2 30.98 SZYMASZEK Patrycja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK IV
3 28.11 KOWALEWSKA Anna WKS Wawel Kraków 96 U16 MA IV
4 25.37 SZYMASZEK Karolina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK V
5 24.23 GŁODOWSKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK V
6 23.51 FERENC Małgorzata MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK --
7 22.25 MYDLARZ Karolina LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA --
8 22.05 KOZAK Edyta UKS Maraton Sękowa 96 U16 MA --
9 19.81 DZIÓBICH Sylwia KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK --
10 18.59 KRZYSZTOFIK Natalia CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK --
11 18.39 ORKISZ Natalia LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA --
12 17.62 PECKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK --
13 17.42 TYLIBA Dominika MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA --
14 17.01 CHOJOWSKA Irena MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA --
15 14.74 DURAJ Agnieszka MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
Młot (3) K
1 39.76 JACHER Ewelina LKS Stal Mielec 95 U16 PK IV
2 28.20 DUDZIK Katarzyna LKS Stal Mielec 96 U16 PK V
3 27.94 PIECHNIK Natalia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA V
4 24.27 ORKISZ Natalia LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA --
5 22.49 SARZYŃSKA Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK --
6 21.29 PIJANOWSKA Katarzyna UKS Kobylanka 95 U16 MA --
7 20.73 ZIEMBA Zofia UKS Kobylanka 95 U16 MA --
8 18.50 PIETRZYK Adrianna KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK --
9 18.20 DZIÓBICH Sylwia KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK --
Oszczep (600) K
1 29.87 NOWAK Gabriela WKS Wawel Kraków # 95 U16 MA V
2 26.97 KRZYSZTOFIK Natalia CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK V
3 24.47 SIKORA Julia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA --
4 23.63 GIEROŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA --
5 23.50 CZERWIEC Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK --
6 21.36 PIETROŃ Paulina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 96 U16 MA --
7 20.55 FERENC Małgorzata MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK --
8 19.91 OLSZAŃSKA Patrycja UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA --
9 18.73 SARZYŃSKA Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK --
10 18.70 LITWIN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -- #
11 17.85 MYDLARZ Karolina LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA --
12 17.25 JAWORSKA Natalia CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK -- B.D. BEZ
13 15.83 ZIOMEK Monika SKS Kusy Kraków 96 U16 MA --
14 11.42 KUKULAK Katarzyna SKS Kusy Kraków 95 U16 MA --
Chód 3 km K
1 14:56.12 ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 96 U16 PK II KULIG Marzena Z/0934/12 2019 MM
2 15:02.66 REMBOWICZ Sylwia LKS Stal Mielec 95 U16 PK II KULIG Marzena Z/2012/11 2017 BEZ
3 15:18.77 AUGUSTYN Angelika UKS Olimp Kozienice # 96 U16 MZ II AUGUSTYN Krzysztof # Z/0008/12 2019 3 LDK!
4 15:29.24 MACIAŚ Anna UKS Korzeniowski.pl Kraków 96 U16 MA II BUJAS Monika # Z/1748/12 2012 2
5 15:55.46 KALINA Natalia GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK II LASSOTA Lesław # Z/1825/12 2019 BEZ
6 16:07.28 KANTOROWSKA Barbara LKS Stal Mielec 95 U16 PK III
7 17:04.03 LACHCIK Anna GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK III LASSOTA Lesław Z/1828/12 2012 4
8 19:18.62 PIĄTEK Weronika GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK V
100 m M
1 e 1 11.85 KANIA Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +0.8 IV
2 e 1 11.97 KOŚCIÓŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +0.8 IV
3 e 1 11.99 SOLECKI Kamil CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +0.8 IV
4 e 1 12.29 FRANUS Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK +0.8 V
5 e 1 12.34 KANIOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 95 U16 MA +0.8 V
6 e 1 12.63 MAĆKOWIAK Mateusz MKS Stal Nowa Dęba 96 U16 PK +0.8 V
1 e 2 12.01 GAJ Marek KB Witar Tarnobrzeg 95 U16 PK +0.6 IV
2 e 2 12.56 GŁUSZEK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa # 96 U16 MA +0.6 V
3 e 2 12.67 ZGŁOBICA Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK +0.6 V
4 e 2 12.72 KULKA Jakub UKS Gminy Brzeszcze # 95 U16 MA +0.6 V B.D. BEZ
5 e 2 12.87 KOTULSKI Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK +0.6 --
6 e 2 12.96 MARKIEL Rafał MKS Tempo Kęty 96 U16 MA +0.6 --
7 e 2 13.26 DZIOK Seweryn KS Komunalni Sanok 95 U16 PK +0.6 --
1 e 3 12.51 WITEK Sebastian MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK +0.4 V #
2 e 3 12.57 KIERBIEDŹ Dawid MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK +0.4 V
3 e 3 12.89 OSTROMĘCKI Arkadiusz KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +0.4 --
4 e 3 13.07 MIREK Krzysztof SKS Kusy Kraków 96 U16 MA +0.4 --
5 e 3 13.39 MORAWA Przemysław LKS Brzezina Osiek # 96 U16 MA +0.4 --
6 e 3 13.46 GĄSIOROWSKI Jakub ZKS Unia Tarnów 95 U16 MA +0.4 --
7 e 3 14.13 SIKORA Jakub SKS Kusy Kraków 96 U16 MA +0.4 --
8 e 3 14.13 DEPTA Michał KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +0.4 -- BRACHMAN Tomasz Z/4598/18 2019 BEZ
1 e 4 13.11 KUKURSKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK +0.2 --
2 e 4 15.25 HAMIELEC Marcin UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK +0.2 -- B.D. 3
3 e 4 15.26 KOWALSKI Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U14 PK +0.2 --
1 f A 11.81 KOŚCIÓŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +0.4 IV
2 f A 11.82 KANIA Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +0.4 IV
3 f A 11.91 SOLECKI Kamil CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +0.4 IV
4 f A 12.18 GAJ Marek KB Witar Tarnobrzeg 95 U16 PK +0.4 IV
5 f A 12.23 FRANUS Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK +0.4 V
6 f A 12.65 WITEK Sebastian MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK +0.4 V #
7 f A 13.25 GŁUSZEK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa # 96 U16 MA +0.4 --
300 m M
1 s 1 37.57 RABENDA Bartłomiej KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK III
2 s 1 38.24 KASPROWICZ Przemysław UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ III RADKE Karol # Z/4634/11 2014 2
3 s 1 39.33 ROWIŃSKI Wojciech MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA IV #
4 s 1 39.99 ZAWICKI Aleksander MLUKS Tarnów 95 U16 MA IV
5 s 1 40.22 SCHAB Stanisław MLUKS Tarnów 96 U16 MA IV
6 s 1 41.19 LEPAK Korneliusz UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA V
1 s 2 40.02 FRANUS Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK IV
2 s 2 40.46 SEROKA Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK IV
3 s 2 40.86 KIERBIEDŹ Dawid MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK V
4 s 2 42.45 GODLEWSKI Daniel ZKS Unia Tarnów 96 U16 MA V WAŁASZEK Jarosław Z/1701/12 2012 BEZ
5 s 2 43.10 DZIOK Seweryn KS Komunalni Sanok 95 U16 PK --
6 s 2 43.33 OSTROMĘCKI Arkadiusz KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA --
1 s 3 42.11 BARAN Waldemar MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK V
2 s 3 43.10 KUCHARZYK Sebastian MLUKS Tarnów 96 U16 MA --
3 s 3 45.59 DEPTA Michał KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/4598/18 2019 BEZ
1 s 4 42.36 KUKURSKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK V
2 s 4 43.18 HERDA Krzysztof UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK -- #
3 s 4 43.89 KNAPIK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie # 97 U14 MA --
600 m M
1 s 1 1:28.20 GALICIA PEREZ Luis KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK III
2 s 1 1:31.36 DEREWECKI Mateusz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III
3 s 1 1:31.99 BARAŃSKI Maciej KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK III
4 s 1 1:33.36 BIEDROŃ Beniamin MLUKS Tarnów 96 U16 MA IV B.D.
5 s 1 1:36.00 LELEK Arkadiusz WKS Wawel Kraków 95 U16 MA V
6 s 1 1:40.27 STEC Ryszard ULKS Lipinki 96 U16 MA --
7 s 1 1:43.42 POCHOPIEŃ Adam KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA --
1 s 2 1:33.01 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno # 97 U14 PK IV SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2019 2
2 s 2 1:35.96 SABAT Łukasz MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK V #
3 s 2 1:36.85 TARNAWSKI Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK V #
4 s 2 1:37.12 DUMAN Arkadiusz UKS bieganie.pl Stryszawa # 96 U16 MA V
5 s 2 1:42.00 GAWLIK Krzysztof ZKS Unia Tarnów 95 U16 MA --
6 s 2 1:45.28 HORBAL Damian UKS Maraton Sękowa 96 U16 MA --
7 s 2 1:52.17 MICHALCZYK Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK --
8 s 2 1:56.03 SARLEJ Jacek UKS bieganie.pl Stryszawa # 96 U16 MA --
1000 m M
1 s 1 2:35.92 MATYCZ Marcin CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK II
2 s 1 2:51.81 MURYJAS Arkadiusz CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK V
3 s 1 2:51.88 KLICH Mateusz IKS Olkusz 95 U16 MA V JAŁOWIEC Ryszard # Z/3427/11 2014 BEZ
4 s 1 2:51.93 SŁOTA Jacek MLUKS Tarnów 95 U16 MA V B.D. BEZ
5 s 1 2:56.25 PINDELSKI Daniel UKS bieganie.pl Stryszawa # 95 U16 MA V
6 s 1 3:01.12 REWIŚ Karol ULKS Lipinki 96 U16 MA --
7 s 1 3:01.54 NOWAK Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
8 s 1 3:02.38 KLAUZNER Jakub WKS Wawel Kraków 95 U16 MA -- #
9 s 1 3:08.62 DUDZIC Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 96 U16 MA --
10 s 1 3:29.05 CZARNOTA Patryk IKS Olkusz 95 U16 MA -- #
2000 m M
1 s 1 5:56.18 TABOR Dominik Kraków Athletics Team # 95 U16 MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0830/11 , 2019
2 s 1 5:58.30 CHABKO Paweł UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK II #
3 s 1 6:05.27 LACHOWSKI Patryk MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK III OLEKSYK Grzegorz Z/0122/11 2014 BEZ
4 s 1 6:18.08 CZAPLA Krystian IKS Olkusz 95 U16 MA IV
5 s 1 6:22.76 HEKŁOWSKI Rafał MLUKS Tarnów 95 U16 MA V
6 s 1 6:32.15 URBAŃCZYK Wojciech LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA V
7 s 1 6:34.96 SACHA Damian MLUKS Tarnów 96 U16 MA V
8 s 1 6:40.81 BARAN Bartłomiej ULKS Lipinki 96 U16 MA --
9 s 1 6:47.65 CIOCH Paweł LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA -- MENTLEWICZ Janusz # Z/5178/11 2014 BEZ
10 s 1 7:09.22 NIEDBAŁA Krystian KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK --
11 s 1 7:15.30 ZDEBSKI Hubert ULKS Fajfer 2001 Łapanów 96 U16 MA --
12 s 1 7:23.01 KOZIARA Jerzy KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK --
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.53 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +0.5 III
2 s 1 17.15 ZIAJA Piotr KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +0.5 IV
3 s 1 17.84 HENDZEL Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +0.5 V
4 s 1 18.20 SKROBOT Maciej UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA +0.5 V
5 s 1 18.45 KOZIOŁ Łukasz ULKS Lipinki 96 U16 MA +0.5 V
6 s 1 19.10 JASIŃSKI Wojciech LKS Brzezina Osiek # 96 U16 MA +0.5 -- B.D. # BEZ
7 s 1 19.70 DELERT Tomasz LKS Stal Mielec 96 U16 PK +0.5 -- #
8 s 1 20.95 GUTT Paweł ULKS Lipinki 96 U16 MA +0.5 --
300 m pł M
1 s 1 42.21 NOWAK Tomasz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III
2 s 1 42.89 PRZYBYLSKI Wojciech KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III #
3 s 1 43.10 WARMUZ Paweł KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA IV #
4 s 1 43.87 HENDZEL Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK IV
5 s 1 43.90 KULIŃSKI Damian KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK IV
6 s 1 46.17 LEPAK Adam UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA V
7 s 1 47.53 ŚWIĄDER Michał KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK --
8 s 1 48.38 FIGURA Michał KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -- #
1 s 2 46.59 JASIŃSKI Wojciech LKS Brzezina Osiek # 96 U16 MA -- B.D. # BEZ
2 s 2 47.35 KOZIOŁ Łukasz ULKS Lipinki 96 U16 MA --
3 s 2 49.08 JASIŃSKI Łukasz LKS Brzezina Osiek # 96 U16 MA -- B.D. # BEZ
4 s 2 52.20 GUTT Paweł ULKS Lipinki 96 U16 MA --
4x100 m M
1 s 1 48.65 NOWAK Tomasz
PRZYBYLSKI Wojciech
ZIAJA Piotr
ARCZYŃSKI Grzegorz
SKS Kusy Kraków 95
95
95
95
U16 MLP --


2 s 1 49.54 ZAWICKI Aleksander
HEKŁOWSKI Rafał
BIEDROŃ Beniamin
SCHAB Stanisław
MLUKS Tarnów 95
95
96
96
U16 MLP --

B.D.

3 s 1 49.79 GODLEWSKI Daniel
KAWA Jarosław
GĄSIOROWSKI Jakub
KWIECIEŃ Szymon
ZKS Unia Tarnów 96
95
95
96
U16 MLP -- WAŁASZEK Jarosław


WAŁASZEK Jarosław
Z/1701/12
Z/1699/12
2012

BEZ
BEZ
4 s 1 50.10 LEPAK Korneliusz
CHWAŁYK Damian
LEPAK Adam
KRUPA Krzysztof
UKS Maraton Sękowa 95
95
95
95
U16 MLP --


5 s 1 51.77 MATYCZ Marcin
MURYJAS Arkadiusz
ZUBKA Kamil
NOWAK Mateusz
CWKS Resovia Rzeszów 95
95
96
96
U16 PDK --


1 s 2 48.48 ŚWIĄDER Michał
KULIŃSKI Damian
KASPROWICZ Przemysław
GALICIA PEREZ Luis
KKS Victoria Stalowa Wola 95
95
95
95
U16 PDK --

RADKE Karol
Z/4634/11
2014
2
2 s 2 50.44 BARAN Waldemar
SABAT Łukasz
PĄK Szymon
WITEK Sebastian
MKL Sparta Stalowa Wola 96
96
95
95
U16 PDK --


3 s 2 52.03 JASIŃSKI Łukasz
FRĄCZEK Kamil
MORAWA Przemysław
URBAŃCZYK Wojciech
LKS Kłos Olkusz 96
96
96
95
U16 MLP -- B.D.


BEZ
4 s 2 52.59 KNAPIK Wojciech
KRUPA Kamil
BARAN Bartłomiej
STEC Ryszard
ULKS Lipinki 96
96
96
96
U16 MLP --


Wzwyż M
1 1.85 SANOWSKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK III
2 1.75 CHWAŁYK Damian ULKS Lipinki # 95 U16 MA IV #
3 1.75 ŁOJEK Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK IV #
4 1.60 DELERT Tomasz LKS Stal Mielec 96 U16 PK -- #
5 1.55 KOTOWICZ Marcin UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA --
6 1.50 KRUPA Krzysztof UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA --
7 1.45 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK -- TITTINGER Michał B.D. Z/0073/13 2017 1
W dal M
1 6.26 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK +1.2 IV #
2 6.04 KOŚCIÓŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +0.5 IV
3 5.88 SOLECKI Kamil CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +0.7 V
4 5.77 GANCARZ Piotr UKS bieganie.pl Stryszawa # 95 U16 MA +0.5 V
5 5.72 KANIA Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +1.2 V
6 5.51 PĄK Szymon MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK +0.9 -- #
7 5.26 MAĆKOWIAK Mateusz MKS Stal Nowa Dęba 96 U16 PK +1.7 --
8 5.00 MARKIEL Rafał MKS Tempo Kęty 96 U16 MA +0.6 --
Kula (5) M
1 12.61 SUM Przemysław WKS Wawel Kraków 95 U16 MA IV #
2 10.58 RYGORCZUK Mariusz WKS Wawel Kraków 95 U16 MA V
3 10.20 JANIK Łukasz UKS bieganie.pl Stryszawa # 95 U16 MA --
4 10.06 KNAPIK Wojciech ULKS Lipinki 96 U16 MA --
5 10.01 KRUPA Kamil ULKS Lipinki 96 U16 MA --
6 9.37 JANUSZ Sebastian LKS Stal Mielec 95 U16 PK -- JAKUBOWSKI Ryszard Z/2023/11 2017 1
7 9.10 BOGUTYN Jakub WKS Wawel Kraków 95 U16 MA --
8 9.05 NIEMIEC Dominik LKS Brzezina Osiek # 96 U16 MA --
9 8.72 JÓZKOWICZ Adrian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA --
10 8.33 PRAJSNAR Mieszko CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
11 8.10 SOBOLEWSKI Arkadiusz UKS Kobylanka 96 U16 MA --
12 7.90 PIĄTKOWSKI Szymon WKS Wawel Kraków 96 U16 MA --
13 7.88 ROSIAK Jakub WKS Wawel Kraków 95 U16 MA --
14 7.09 TRZOP Jarosław UKS bieganie.pl Stryszawa # 96 U16 MA --
15 6.66 ZAKRZEWSKI Oliwier CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
Dysk (1) M
1 45.44 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK III #
2 44.24 KURZDYM Wojciech KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III #
3 43.25 RYGORCZUK Mariusz WKS Wawel Kraków 95 U16 MA III
4 41.93 BOGUTYN Jakub WKS Wawel Kraków 95 U16 MA III
5 39.90 GŁUSZEK Karol UKS bieganie.pl Stryszawa # 95 U16 MA IV
6 39.63 ROSIAK Jakub WKS Wawel Kraków 95 U16 MA IV
7 39.06 SUM Przemysław WKS Wawel Kraków 95 U16 MA IV #
8 35.74 KNAPIK Wojciech ULKS Lipinki 96 U16 MA IV
9 32.62 FRĄCZEK Kamil LKS Brzezina Osiek # 96 U16 MA V
10 31.52 KONIECZNY Dominik WKS Wawel Kraków # 95 U16 MA V
11 31.31 KRÓL Artur CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK V
12 31.12 PIĄTKOWSKI Szymon WKS Wawel Kraków 96 U16 MA V
13 29.95 MALINKIEWICZ Maciej LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA --
14 29.95 KRUPA Kamil ULKS Lipinki 96 U16 MA --
15 27.75 ŁOJEK Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK -- #
16 27.39 MRÓZ Kamil WKS Wawel Kraków 96 U16 MA --
17 27.37 STĘPIEŃ Kamil SKS Kusy Kraków 95 U16 MA --
18 26.34 PRAJSNAR Mieszko CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
19 23.28 ZAKRZEWSKI Oliwier CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
20 20.54 PASTERNAK Krystian KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA --
21 15.40 ŚWIĄTEK Dominik SKS Kusy Kraków 96 U16 MA --
Młot (5) M
1 49.22 JANUSZ Sebastian LKS Stal Mielec 95 U16 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/2023/11 2017 1
2 36.72 KOLASA Mateusz LKS Brzezina Osiek # 95 U16 MA V #
3 29.73 NIEMIEC Dominik LKS Brzezina Osiek # 96 U16 MA --
4 26.21 FRĄCZEK Kamil LKS Brzezina Osiek # 96 U16 MA --
5 23.44 JÓZKOWICZ Adrian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA --
6 20.19 WRONECKI Konrad ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA --
7 16.66 MALINKIEWICZ Maciej LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA --
Oszczep (600) M
1 49.26 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK III #
2 43.85 KURZDYM Wojciech KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA IV #
3 40.94 WYWROT Karol KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK V
4 40.86 KONIECZNY Dominik WKS Wawel Kraków # 95 U16 MA V
5 38.23 BEDNAREK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK V
6 37.70 LEPAK Adam UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA V
7 36.88 WRONECKI Konrad ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA --
8 36.25 LEPAK Korneliusz UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA --
9 35.77 PASTERNAK Krystian KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA --
10 35.67 KASPEREK Sebastian LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA --
11 34.28 SKROBOT Maciej UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA --
12 32.92 MATYSIAK Konrad KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK --
13 31.93 KRÓL Artur CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
14 29.38 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK -- #
15 28.77 RACHEL Szymon UKS Maraton Sękowa 96 U16 MA --
16 25.48 ŚWIĄTEK Dominik SKS Kusy Kraków 96 U16 MA --
17 25.19 MRÓZ Kamil WKS Wawel Kraków 96 U16 MA --
18 20.23 STOKŁOSA Adrian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 95 U16 MA --
19 18.69 STĘPIEŃ Kamil SKS Kusy Kraków 95 U16 MA --
Chód 5 km M
1 24:38.47 MAŁEK Adam KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK II #
2 25:04.85 KUBAS Marek GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK II LASSOTA Lesław Z/1826/12 2017 3
3 28:02.48 BACHOR Michał GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK IV B.D. Z/1829/12 2017 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.2161240577698 sekund