Sosnowiec 05.09.2010
Mityng LA WITAJ SZKOŁO. III Rzut Ligi Młodzików
100 m K
1 s 1 13.47 KOWALSKA Magdalena TL ROW Rybnik # 95 U16 SL +1.1 IV #
2 s 1 13.52 HOŁYK Weronika MOSM Tychy 96 U16 SL +1.1 IV
3 s 1 13.76 USENDIAH Jessica MOSM Tychy 98 U14 SL +1.1 IV
4 s 1 13.85 PASTUSZKA Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL +1.1 V
5 s 1 14.03 PĘKAŁA Kinga TL ROW Rybnik # 96 U16 SL +1.1 V #
6 s 1 14.06 SOBIECKA Zuzanna RMKS Rybnik 97 U14 SL +1.1 V
7 s 1 14.39 RˇCZKA Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL +1.1 V
1 s 2 13.79 GRUCA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL +1.0 IV
2 s 2 14.20 DZIEMIERA Martyna TS AKS Chorzów 95 U16 SL +1.0 V
3 s 2 14.56 GODULA Klaudia TS AKS Chorzów 96 U16 SL +1.0 --
4 s 2 14.85 DERWISZ Monika LUKS Strzałków # 96 U16 LD +1.0 --
5 s 2 14.85 KUBECZKO Daria TS AKS Chorzów 97 U14 SL +1.0 --
6 s 2 15.37 KACPRZYK Monika TS AKS Chorzów 97 U14 SL +1.0 --
7 s 2 15.71 PEREK Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +1.0 --
1 s 3 14.21 MAZURKIEWICZ Ewa MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL +1.0 V
2 s 3 14.64 WATKOWSKA Arleta MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL +1.0 --
3 s 3 14.82 NOWAKOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL +1.0 -- #
4 s 3 15.02 OJRZYŃSKA Wioletta LUKS Strzałków # 95 U16 LD +1.0 --
5 s 3 15.42 NOWICKA Sylwia LUKS Strzałków # 97 U14 LD +1.0 --
6 s 3 15.60 WO¬NIAK Magdalena MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL +1.0 --
7 s 3 17.42 BAJDAŁA Marta MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL +1.0 --
1 s 4 14.25 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL +2.0 V #
2 s 4 14.26 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 97 U14 SL +2.0 V MARMUR Stanisław B.D. # Z/0479/13 2019 M
3 s 4 15.60 GAJ Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL +2.0 --
4 s 4 15.74 LISIAK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL +2.0 --
5 s 4 18.11 SIWIEC Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL +2.0 --
6 s 4 18.14 SIWIEC Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL +2.0 --
7 s 4 20.00 PENKATY Marta MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL +2.0 --
1 s 5 13.04 WIECZOREK Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL +0.5 III
2 s 5 14.07 CHUDZIŃSKA Jolanta KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +0.5 V B.D. BEZ
3 s 5 14.13 WO¬NIAK Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL +0.5 V
4 s 5 15.04 SOLORZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL +0.5 -- #
5 s 5 15.64 CZERWIK Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL +0.5 --
6 s 5 15.81 WOŁYNIEC Paulina KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL +0.5 --
7 s 5 15.87 ¦MIAŁY Ewa MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL +0.5 --
1 s 6 13.81 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 96 U16 SL +0.1 V B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1505/12 , 2019 2
2 s 6 14.30 PIˇTEK Magdalena MKS-MOS Katowice 95 U16 SL +0.1 V
3 s 6 14.43 CHIBOWSKA Natalia GKS Piast Gliwice 97 U14 SL +0.1 V
4 s 6 14.67 ŻUREK Ewelina UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL +0.1 --
5 s 6 15.06 PRÓCHNO Paulina GKS Piast Gliwice 97 U14 SL +0.1 --
6 s 6 15.28 SOREK Małgorzata MKS-MOS Katowice 95 U16 SL +0.1 --
7 s 6 16.47 LEMPA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL +0.1 --
1 s 7 13.58 CZARNOWSKA Katarzyna UKS-MOS Opole # 95 U16 OP +1.2 IV
2 s 7 13.64 LEWICKA Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL +1.2 IV
3 s 7 13.89 NOWAKOWSKA Dominika UKS Diament Jedynka Wodzisław ¦l±ski 96 U16 SL +1.2 V
4 s 7 14.14 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 95 U16 SL +1.2 V PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/0727/12 2019 M
5 s 7 14.40 LIS Marlena CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL +1.2 V
6 s 7 14.41 GRZYBOWSKA Małgorzata UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL +1.2 V
7 s 7 14.86 KALFAS Angelika UKS Junior Kamesznica 96 U16 SL +1.2 -- B.D.
8 s 7 15.38 LE¦NIK Matylda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL +1.2 --
1 s 8 13.28 MULARZ Monika LKS Pszczyna 96 U16 SL +0.8 IV
2 s 8 14.76 PODHAJNY Magda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.8 --
3 s 8 15.32 DERAS Karolina MKS Żywiec 97 U14 SL +0.8 --
4 s 8 15.57 ¦LIWA Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL +0.8 -- #
5 s 8 15.58 PENSZKO Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U14 SL +0.8 --
6 s 8 17.00 GALLERT Martyna GKS Piast Gliwice # 98 U14 SL +0.8 --
7 s 8 18.02 DŁUGOŁĘCKA Sylwia UKS Kometa Gliwice 98 U14 SL +0.8 --
1 s 9 13.55 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -0.5 -- MIREK Wacław # Z/1926/11 2019 1
2 s 9 13.70 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -0.5 IV B.D. # 1
3 s 9 13.80 NOGA Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL -0.5 IV B.D. BEZ
4 s 9 13.81 KRZYWDA Malwina SKS Kusy Kraków 94 U18 MA -0.5 --
5 s 9 13.97 WESOŁOWSKA Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.5 --
1 s 10 13.73 RASZEWSKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL +1.3 IV
2 s 10 13.96 KALETA Olga KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +1.3 --
3 s 10 14.02 SZEWCZYK Angelika MKS-MOS Katowice 94 U18 SL +1.3 --
4 s 10 14.44 SZYMANEK Monika KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL +1.3 --
5 s 10 14.47 WINDAK Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.3 --
6 s 10 14.60 JANICKA Laura KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.3 -- #
7 s 10 14.90 JASKÓŁKA Kinga KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.3 --
200 m K
1 26.60 ROJOWSKA Maria WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +0.9 III #
2 26.99 GŁOWACZ Marta KS Energetyk Jaworzno # 87 Sen SL +0.9 III BEDNARCZYK Józef Z/4088/11 2016 3
3 27.34 GIELATA Marlena AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL +0.9 IV #
4 28.02 MUCHA Marta KS Energetyk Jaworzno # 93 U18 SL +0.9 IV
5 28.63 KWIECIEŃ Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL +0.9 -- #
6 31.59 SMÓŁKA Krystyna RMKS Rybnik 94 U18 SL +0.9 --
300 m K
1 s 1 42.41 KOWALSKA Hanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL --
2 s 1 42.71 PIONTEK Natalia TL ROW Rybnik # 95 U16 SL II #
3 s 1 42.94 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -- MIREK Wacław # Z/1926/11 2019 1
4 s 1 43.77 SIWCZYK Angelika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL III #
5 s 1 44.91 ŻUKOWSKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL III
1 s 2 43.71 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -- B.D. # 1
2 s 2 45.71 STRZEMPA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV B.D. BEZ
3 s 2 46.92 SAJDAK Renata MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL V #
4 s 2 47.38 MARCHEWKA Magdalena GTS Bojszowy 95 U16 SL V #
5 s 2 47.45 SIEKIERZYCKA Sara MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL V #
1 s 3 45.43 KALETA Olga KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA --
2 s 3 45.72 SZPYRA Martina TS AKS Chorzów 95 U16 SL IV
3 s 3 47.61 SU¦ Paulina TS AKS Chorzów 95 U16 SL V B.D. BEZ
4 s 3 47.97 STĘPAK Sandra GKS Piast Gliwice 95 U16 SL V
5 s 3 48.10 JARZˇBEK Ksymena TS AKS Chorzów 95 U16 SL V
1 s 4 47.04 JANICKA Laura KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -- #
2 s 4 47.10 KAMIŃSKA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL V
3 s 4 47.88 KAWALEC Karolina AZS-AWF Katowice # 97 U14 SL V B.D. # 2
4 s 4 48.16 PRZEMY¦LAŃSKA Agnieszka MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL V
5 s 4 48.17 KRATA Natalia MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA V BORAWSKI Krzysztof BEZ
1 s 5 48.76 SOCHA Alicja TS AKS Chorzów 95 U16 SL --
2 s 5 50.16 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97 U14 SL -- HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0102/13 2019
3 s 5 50.98 DROZDOWSKA Marta TS AKS Chorzów 95 U16 SL --
4 s 5 52.03 ZAGRODNIK Joanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL -- B.D. # BEZ
5 s 5 53.08 KOCIŃSKA Amanda MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U14 SL --
1 s 6 52.21 JEDYNAK Blanka TS AKS Chorzów 96 U16 SL --
2 s 6 53.86 SKUPIEŃ Amanda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL -- #
3 s 6 54.36 MARZEC Justyna MKS Tempo Kęty 96 U16 MA --
4 s 6 56.09 WEIHRAUCH Mirela TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL --
5 s 6 57.36 PASZEK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL --
1 s 7 49.71 KLIMASZ Magdalena MOSiR Łaziska Górne 95 U16 SL --
2 s 7 52.18 KLIMEK Marzena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL --
3 s 7 52.63 LAUER Daria GKS Piast Gliwice 97 U14 SL --
4 s 7 56.80 GAŁKA Anita LKS Kłos Olkusz # 96 U16 MA --
5 s 7 57.72 ORZECHOWSKA Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL --
1 s 8 47.94 JASKÓŁKA Kinga KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
2 s 8 48.23 POGRZEBA Klaudia LUKS Podium Kup 95 U16 OP V
3 s 8 48.99 OJRZYŃSKA Wioletta LUKS Strzałków # 95 U16 LD --
4 s 8 49.60 DERWISZ Monika LUKS Strzałków # 96 U16 LD --
5 s 8 51.84 NOWICKA Sylwia LUKS Strzałków # 97 U14 LD --
6 s 8 54.74 BIELA Anna MOSiR Łaziska Górne 99 U12 SL -- #
1 s 9 51.05 SURLAS Karolina GKS Piast Gliwice # 98 U14 SL --
2 s 9 54.13 WALUS Paulina UKS Kometa Gliwice 98 U14 SL --
3 s 9 54.91 MAJCZYN Patrycja UKS Kometa Gliwice 98 U14 SL --
4 s 9 66.17 DOBRODZIEJ Aleksandra UKS Kometa Gliwice 98 U14 SL --
400 m K
1 62.68 ¦LĘZAK Karolina IKS Olkusz 93 U18 MA IV
2 63.42 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 U20 SL IV B.D. B.D. # Z/4043/11 2019 1
3 65.16 MATUSZKA Anna LKS Pogórze Skoczów 92 U20 SL --
4 67.02 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno # 93 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef # Z/1002/11 2019 BEZ
5 68.97 NOWAK Wioletta LKS Kłos Olkusz # 93 U18 MA --
6 70.27 BIAŁAS Monika KS Energetyk Jaworzno # 93 U18 SL -- B.D.
600 m K
1 s 1 1:35.87 GASIAK Julianna CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL II LAMCH Czesław Z/1860/11 2013 1
2 s 1 1:36.29 WIERA Natalia LKS Pszczyna 95 U16 SL II
3 s 1 1:36.58 KACPRZYK Martyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL --
4 s 1 1:39.05 GĘGA Monika KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA --
5 s 1 1:40.44 ¦LĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL III CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2019 1
6 s 1 1:40.75 PUTOŃ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL III B.D.
7 s 1 1:42.59 JAKUBCZYK Marlena MKS-MOS Katowice 94 U18 SL --
8 s 1 1:43.10 KURPAS Agnieszka TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL IV B.D. B.D.
9 s 1 1:45.94 BORYCKA Winona UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL IV
1 s 2 1:40.59 RYBAK Martyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA --
2 s 2 1:46.47 BZDAK Oliwia TL ROW Rybnik # 95 U16 SL V #
3 s 2 1:47.49 PIEGZA Monika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
4 s 2 1:50.08 SKRĘT Patrycja MUKS ILKUS Olkusz # 95 U16 MA -- #
5 s 2 1:52.73 WOJTYŁA Barbara AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL -- MARMUR Stanisław B.D. Z/0438/11 2019 3
6 s 2 1:53.17 ŁACIAK Marta IKS Olkusz 96 U16 MA -- #
7 s 2 1:54.21 SZYMURA Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
8 s 2 1:55.22 OLCHAWA Laura TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL --
9 s 2 1:56.69 WALECZEK Daria MKS Iskra Pszczyna 97 U14 SL -- #
1 s 3 1:49.72 DRÓŻDŻ Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL V
2 s 3 1:55.82 MORAWIEC Natalia MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL --
3 s 3 1:56.57 WEJMAN Nicola UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
4 s 3 1:57.06 PAWLAK Patrycja UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
5 s 3 1:57.31 KOŁODZIEJCZYK Zofia LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL --
6 s 3 1:59.90 KRASOŃ Anna UKS Olimpia Zabrze # 96 U16 SL --
7 s 3 2:02.34 HOLEKSA Magdalena MUKS Brenna 97 U14 SL --
8 s 3 2:02.88 ADAMIK Dagmara LKS Pogórze Skoczów 97 U14 SL --
9 s 3 2:03.66 IŁCZYK Paulina UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
10 s 3 2:18.05 STĘPIEŃ Patrycja MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U14 SL --
1 s 4 1:50.92 HORWAT Barbara KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -- #
2 s 4 1:58.92 DYRDA Ewa MOSiR Łaziska Górne 95 U16 SL --
3 s 4 2:02.30 RAŻAKOWSKA Marta MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL --
4 s 4 2:06.50 CZAPLA Adrianna AZS-AWF Katowice # 99 U12 SL -- B.D. # Z/3569/15 2019 1
5 s 4 2:06.53 BATOR Sandra MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL --
6 s 4 2:07.43 HOLEKSA Agnieszka MUKS Brenna 98 U14 SL --
7 s 4 2:08.24 MAJ Sabina MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL --
8 s 4 2:08.41 PAJˇK Daria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL --
9 s 4 2:08.99 LIPINA Oliwia LUKS Strzałków # 98 U14 LD --
10 s 4 2:10.86 SZOT Weronika UKS Kometa Gliwice 98 U14 SL --
800 m K
1 s 1 2:12.28 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL II B.D. PASZTA Wiesław 1
2 s 1 2:20.87 NABIELEC Magdalena niest. Kraków # 91 U20 MA III B.D. 3
3 s 1 2:23.68 KRAWCZYK Iwona UKS Dziesi±tka Radomsko 94 U18 LD III
4 s 1 2:26.31 MIKLER Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA IV
5 s 1 2:28.67 BARCZYK Anna IKS Olkusz 90 U23 MA --
6 s 1 2:31.17 KOWALCZYK Natalia MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL IV
7 s 1 2:35.39 STAŃKOWSKA Emilia KS Energetyk Jaworzno # 92 U20 SL -- BEDNARCZYK Józef KOLODZIEJ Roman B.D. B.D. # Z/1000/11 2011 BEZ
8 s 1 2:36.17 WOLNY Justyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA --
9 s 1 2:36.64 GAMBUSZ Agata MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
10 s 1 2:36.87 FLASZKA Anita UKS Dziesi±tka Radomsko 93 U18 LD --
11 s 1 2:44.34 ADAMIK Sylwia LKS Pogórze Skoczów 94 U18 SL --
12 s 1 2:50.02 SZAFARCZYK Kinga LKS Pogórze Skoczów 92 U20 SL -- B.D. BEZ
1000 m K
1 3:10.23 KALIWODA Monika MUKS ILKUS Olkusz # 96 U16 MA III BORAWSKI Krzysztof # Z/0839/12 2014 4
2 3:11.04 ŻUKOWSKA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL III
3 3:11.31 MÓJ Amelia MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL --
4 3:16.84 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów # 96 U16 LD IV #
5 3:19.32 LENERT Natalia MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL IV
6 3:22.98 KRAWCZYK Weronika UKS Kusy Bukowno 96 U16 MA V
7 3:26.42 BRAUN Anna UKS Olimpia Zabrze # 96 U16 SL V
8 3:34.21 WOLCZYŃSKA Ja¶mina MUKS ILKUS Olkusz # 96 U16 MA -- B.D. BEZ
9 3:50.13 ZOREMBA Karolina KB MOSiR Jastrzębie 95 U16 SL --
10 3:50.24 BYCZEK Kinga IKS Olkusz 95 U16 MA -- #
11 4:01.54 DUDA Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
1500 m K
1 s 2 5:15.07 STAWIARSKA Aneta IKS Olkusz 89 U23 MA --
2 s 2 5:39.03 ŁASKAWIEC Marta IKS Olkusz 92 U20 MA --
100 m pł MŁ K
1 15.31 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP -0.5 II OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
2 15.96 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -0.5 III B.D. B.D. # M
3 17.03 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95 U16 OP -0.5 IV
4 17.09 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL -0.5 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
5 18.17 BULANDRA Kinga LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL -0.5 V
300 m pł K
1 47.66 BUCZKOWICZ Aleksandra MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL III
2 48.76 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95 U16 OP III
3 49.17 KASPEREK Oliwia MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL III
4 52.79 BADACZEWSKA Beata MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
5 57.73 RACZKOWSKA Sara MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL --
4x100 m K
1 s 1 52.60 KOWALSKA Magdalena
PIONTEK Natalia
PĘKAŁA Kinga
POTYKA Paulina
RMKS Rybnik 95
95
96
95
U16 SLK --


2 s 1 52.95 ŻUKOWSKA Kinga
ŻUKOWSKA Weronika
LEWICKA Paulina
CIBA Kamila
MOS CSiR D±browa Górnicza 96
96
95
95
U16 SLK --


OSIK Tadeusz B.D.
Z/3200/11
2019
M
3 s 1 54.18 PIEGZA Monika
PUTOŃ Zuzanna
KURPAS Agnieszka
SIWCZYK Angelika
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95
95
95
95
U16 SLK --
B.D.
B.D. B.D.


4 s 1 55.64 SAJDAK Renata
SIEKIERZYCKA Sara
PRZEMY¦LAŃSKA Agnieszka
WIECZOREK Karolina
MKS-SMS Victoria Racibórz 95
95
96
96
U16 SLK --


5 s 1 59.38 ARENDARSKA Magdalena
STĘPAK Sandra
LAUER Daria
CHIBOWSKA Natalia
GKS Piast Gliwice 95
95
97
97
U16 SLK --


1 s 2 54.26 PIERZYNA Ewelina
GASZAK Julianna
GRUCA Kamila
LIS Marlena
CKS Budowlani Częstochowa 96
95
95
95
U16 SLK -- B.D. KASIŃSKI Marek


, Z/1505/12
, 2019
2
2 s 2 55.18 SOCHA Alicja
DZIEMIERA Martyna
SU¦ Paulina
SZPYRA Martina
TS AKS Chorzów 95
95
95
95
U16 SLK --

B.D.
BEZ
3 s 2 56.89 CZARNOWSKA Katarzyna
KUBICA Ewa
POGRZEBA Klaudia
SZARZYŃSKA Kinga
LUKS Podium Kup 95
96
95
95
U16 OPL --


4 s 2 58.90 LIS Milena
SMYŁA Zofia
GAJ Aleksandra
KAPAŁA Patrycja
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99
96
99
97
U16 SLK --


MARMUR Stanisław B.D.
Z/0479/13
2019
M
5 s 2 59.41 BULANDRA Kinga
WOJTYŁA Barbara
KOŁODZIEJCZYK Zofia
PAGIEŁA Dominika
LKS Pogórze Skoczów 95
95
95
97
U16 SLK --
MARMUR Stanisław B.D.

Z/0438/11
2019
3
6 s 2 63.64 PRÓCHNO Paulina
SURLAS Karolina
WALUS Paulina
DOBRODZIEJ Aleksandra
UKS Kometa Gliwice 97
98
98
98
U14 SLK --


Wzwyż K
1 1.70 BUKOWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ I RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3847/11 2015 1
2 1.55 FIJAK Ewa KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III B.D. ZAPART Stanisław , Z/3538/18 , 2018 2
3 1.45 BORCZAK Aleksandra SKS Kusy Kraków 95 U16 MA IV
4 1.45 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA IV ZAPART Stanisław B.D. # Z/1189/12 2018 2
5 1.35 ARENDARSKA Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U16 SL --
6 1.35 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- PILAREK Sławomir
7 1.30 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
8 1.30 NOWAK Gabriela WKS Wawel Kraków # 95 U16 MA --
9 1.30 ADAMIEC Martyna MKS-MOS Katowice 97 U14 SL -- B.D. BEZ
10 1.25 KALFAS Angelika UKS Junior Kamesznica 96 U16 SL -- B.D.
Tyczka K
1 3.50 MOSKAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 88 U23 SL I
2 3.40 NYCZ Patrycja KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA I
3 2.80 WAWAK Marcelina KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA III
3 2.80 CYGANEK Monika MKS Ustroń 94 U18 SL III
3 2.80 MOLEK Aneta MKS Ustroń 94 U18 SL III
6 2.80 LEDERER Paulina MKS Ustroń 97 U14 SL III
7 2.60 KRYSTA Natalia MKS Ustroń 95 U16 SL IV
W dal K
  3.90 DUTKIEWICZ Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL +0.7 --
  3.92 PAGIEŁA Dominika LKS Pogórze Skoczów 97 U14 SL +0.4 --
1 5.09 POTYKA Paulina TL ROW Rybnik # 95 U16 SL +0.6 IV #
2 4.93 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP +1.8 IV B.D. B.D. ¦WIˇTKOWSKI Bartosz #
3 4.84 CHUDZIŃSKA Jolanta KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +1.8 IV B.D. BEZ
4 4.59 CZARNOWSKA Katarzyna UKS-MOS Opole # 95 U16 OP -1.4 V
5 4.36 RˇCZKA Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL +0.9 --
6 4.11 ZARĘBSKA Ewelina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL +1.2 --
7 4.06 PAGIEŁA Dominika LKS Pogórze Skoczów 97 U14 SL +2.1 --
8 3.96 DUTKIEWICZ Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL +3.4 --
9 3.95 PUSTELNIK Karolina MKS Iskra Pszczyna 98 U14 SL -1.2 -- #
10 3.89 DERAS Karolina MKS Żywiec 97 U14 SL +0.5 --
11 3.87 MACHURA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U14 SL +0.6 --
12 3.80 SZCZUREK Angelika MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA +0.4 --
13 3.79 SIEMBIGA Dominika TS AKS Chorzów 96 U16 SL +1.6 --
14 3.75 LIS Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 99 U12 SL +1.3 --
15 3.15 GALLERT Martyna GKS Piast Gliwice # 98 U14 SL +1.7 --
16 3.14 PRZESTRZELSKA Emilia UKS Kometa Gliwice 98 U14 SL +1.2 --
17 3.12 TOMALA Maria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL -0.9 --
18 4.33 MICHNIK Angelika MUKS Brenna 97 U14 SL +1.7 --
19 3.81 BONK Agnieszka MUKS Brenna 97 U14 SL +0.8 --
20 2.82 DŁUGOŁĘCKA Sylwia UKS Kometa Gliwice 98 U14 SL +0.5 --
1 2 5.55 ŻEBROWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL +1.8 II
2 2 5.13 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA -0.3 III ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
3 2 5.09 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL +1.1 IV B.D. 3
4 2 5.06 JARZYNA Aleksandra WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.9 IV #
5 2 4.72 KOZAK Agnieszka WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.3 --
Trójskok K
1 2 11.61 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA +0.9 II ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
2 2 10.35 BUDZIK Joanna MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL +0.9 IV
Kula (3) K
1 11.75 MO¦ Patrycja MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL III #
2 11.54 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
3 10.57 KIJANKA Joanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV BONK Stanisław 3
4 10.00 KAWKA Roksana MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL IV #
5 9.40 SOCZYŃSKA Mariola GKS Piast Gliwice 96 U16 SL V
6 9.10 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA V TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0481/12 2019 1
7 9.09 KUBICA Ewa LUKS Podium Kup 96 U16 OP V
8 8.88 NADOLNA Milena UKS Dziesi±tka Radomsko 95 U16 LD V
9 8.80 WYDERKA Marta MKS-MOS Katowice 96 U16 SL V
10 8.70 MANIURA Katarzyna MKS-MOS Katowice 95 U16 SL V
11 8.67 TUTAJ Roksana MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL --
12 8.65 DURAJ Agnieszka MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
13 7.95 MIKULEC Patrycja UKS Dziesi±tka Radomsko 95 U16 LD --
14 7.87 PORDZIK Karolina MKS-MOS Katowice 96 U16 SL --
15 7.83 LACH Angelika UKS Junior Kamesznica 95 U16 SL -- B.D. BEZ
16 7.71 PROKOPOWICZ Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL --
17 7.68 SZINDLER Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL --
18 7.60 TOMCZUK Katarzyna UKS Dziesi±tka Radomsko 95 U16 LD --
19 7.52 SIWIEC Paulina LUKS Podium Kup 95 U16 OP --
20 7.40 GAIK Karolina LUKS Strzałków # 95 U16 LD --
21 7.32 PYTLIK Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
22 7.20 SZYZDEK Gracja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL --
23 6.98 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
24 6.50 CIEMAŁA Daria LKS Pogórze Skoczów 96 U16 SL -- #
25 6.45 LUBIEJEWSKA Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL --
26 5.44 MUSIOŁ Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL --
Kula (4) K
1 11.47 PYRTEK Agnieszka TL ROW Rybnik # 92 U20 SL III #
2 10.08 ¦WIĘCZYK Natalia LKS Pogórze Skoczów 93 U18 SL III #
3 9.56 ZEMAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA IV B.D. BEZ
4 9.51 ZROBEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL IV
5 9.45 SOKOŁOWSKA Sonia TL ROW Rybnik # 94 U18 SL IV #
6 8.26 KITAJEWSKA Daria AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL -- B.D. # 3
Dysk (0.75) K
1 45.35 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA II TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
2 31.71 KIJANKA Joanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV BONK Stanisław 3
3 29.48 JURCZYK Beata MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL IV
4 28.52 MANIURA Katarzyna MKS-MOS Katowice 95 U16 SL IV
5 26.35 KOWALEWSKA Anna WKS Wawel Kraków 96 U16 MA V
6 23.63 LACH Angelika UKS Junior Kamesznica 95 U16 SL -- B.D. BEZ
7 22.30 KOWALCZYK Katarzyna LUKS Strzałków # 97 U14 LD --
8 21.12 BEMBENEK Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL --
9 16.15 GAIK Karolina LUKS Strzałków # 95 U16 LD --
10 13.00 DURAJ Agnieszka MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
Młot (3) K
1 47.65 KOKOWSKA Aleksandra O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP II B.D. PAWLAK Przemysław # , Z/3234/11 , 2019 1
2 41.15 KAWKA Roksana MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL III #
3 29.35 KU¦ Daria RMKS Rybnik 95 U16 SL V
4 28.75 TUTAJ Roksana MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL V
5 25.47 KUBICA Ewa LUKS Podium Kup 96 U16 OP --
6 22.08 SIWIEC Paulina LUKS Podium Kup 95 U16 OP --
7 16.46 DENDERA Sabina LUKS Podium Kup 95 U16 OP --
Oszczep (600) K
1 30.24 BEDNAREK Magdalena UKS Dziesi±tka Radomsko 95 U16 LD IV #
2 28.33 NOWAK Gabriela WKS Wawel Kraków # 95 U16 MA V
3 26.34 KRYSKA Anna MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
4 23.59 GÓRA Paulina MKS Iskra Pszczyna 96 U16 SL --
5 22.24 DĘBSKA Karolina LUKS Strzałków # 95 U16 LD --
6 22.20 WRZOS Klaudia MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
7 21.82 GRAJA Ewa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL -- #
8 19.38 KOWALCZYK Katarzyna LUKS Strzałków # 97 U14 LD --
9 17.47 SKOMOROWSKA Klaudia MKS-MOS Katowice 96 U16 SL --
10 15.27 ZWIERZYŃSKA Paulina TL ROW Rybnik # 95 U16 SL -- #
11 26.73 STOLARSKA Magdalena WKS ¦l±sk Wrocław # 94 U18 DS -- #
12 25.90 MISIAK Joanna UKS Dziesi±tka Radomsko 96 U16 LD -- #
13 25.42 BˇK Monika LKS Pogórze Skoczów # 97 U14 SL --
14 16.24 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- PILAREK Sławomir
1 2 38.88 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
2 2 38.49 PYRTEK Agnieszka TL ROW Rybnik # 92 U20 SL III #
3 2 37.45 LYTEK Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III
4 2 32.42 NORAS Maria MKS-MOS Katowice # 94 U18 SL IV B.D. BEZ
5 2 27.54 ZROBEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL --
6 2 24.36 DURAJ Kinga KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA --
7 2 28.63 NADOLNA Milena UKS Dziesi±tka Radomsko 95 U16 LD V
8 2 25.62 MISIAK Joanna UKS Dziesi±tka Radomsko 96 U16 LD -- #
9 2 25.05 MIKULEC Patrycja UKS Dziesi±tka Radomsko 95 U16 LD --
10 2 24.84 BEDNAREK Magdalena UKS Dziesi±tka Radomsko 95 U16 LD -- #
11 2 20.63 TOMCZUK Katarzyna UKS Dziesi±tka Radomsko 95 U16 LD --
12 2 17.65 SOREK Małgorzata MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
Chód 3 km K
1 15:29.54 BINDRYN Joanna CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL II
2 15:54.87 FUCHS Małgorzata GTS Bojszowy 94 U18 SL -- #
3 17:43.80 BORAL Karolina CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL IV
4 18:05.82 MAŃKOWSKA Natalia GTS Bojszowy 95 U16 SL IV #
5 19:28.33 PERDEK Agnieszka LUKS Podium Kup 95 U16 OP V
6 19:33.96 GAJZNER Emilia CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL V #
7 20:22.57 CIUPIS Aneta CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL V
100 m M
1 s 1 11.14 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL -0.2 II #
2 s 1 11.26 OLE¦ Damian TL ROW Rybnik # 93 U18 SL -0.2 II #
3 s 1 11.50 FIAŁA Adam MKS-MOSM Bytom 91 U20 SL -0.2 III
4 s 1 11.61 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 94 U18 SL -0.2 III STĘPIEŃ Kazimierz # Z/1554/11 2017 1
5 s 1 11.63 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.2 III B.D. # 1
6 s 1 11.81 ROGÓŻ Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL -0.2 IV
7 s 1 11.92 TOPA Andrzej AZS-AWF Katowice 90 U23 SL -0.2 -- #
1 s 2 11.80 SKOWRONEK Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL +0.5 IV
2 s 2 11.83 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków # 87 Sen MA +0.5 -- KOLODZIEJ Roman 2
3 s 2 11.87 GUT Paweł KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +0.5 -- KOLODZIEJ Roman BEZ
4 s 2 11.88 WYCZYŃSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL +0.5 IV
5 s 2 12.12 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.5 IV GIZA Andrzej B.D. B.D. # Z/2600/11 2019 M
6 s 2 12.15 SZCZUPAK Michał KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.5 IV #
7 s 2 12.50 MECH Arkadiusz MKS-MOS Katowice 94 U18 SL +0.5 -- BONK Stanisław BEZ
1 s 3 11.19 WALA Sylwester KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +0.3 II
2 s 3 12.17 MARTYNA Bogusz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.3 IV
3 s 3 12.25 WIORA Michał MKS-MOS Katowice 94 U18 SL +0.3 --
4 s 3 12.51 KRAWIEC Robert WKS Wawel Kraków 93 U18 MA +0.3 --
5 s 3 12.74 LALEWICZ Mateusz MOSM Tychy 94 U18 SL +0.3 --
6 s 3 12.90 CZACHORA Krzysztof MOSM Tychy 94 U18 SL +0.3 --
7 s 3 13.00 GUGUŁA Benedykt KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL +0.3 -- #
1 s 4 11.74 SERAFIN Aleksander TS AKS Chorzów 95 U16 SL +0.8 III
2 s 4 11.94 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.8 IV B.D. 3
3 s 4 12.05 KABACIŃSKI Jacek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.8 IV #
4 s 4 12.26 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 95 U16 SL +0.8 V B.D. KASIŃSKI Marek # , Z/1875/11 , 2019 2
5 s 4 12.29 ADAMCZYK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.8 V BORYKA Ireneusz B.D. # Z/2305/11 2016 3
6 s 4 12.37 TWARDECKI Szymon MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL +0.8 V
7 s 4 12.52 KUBAŃSKI Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.8 V B.D. # BEZ
1 s 5 12.36 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +0.1 V B.D. # 2
2 s 5 12.45 DOBOSZ Piotr GKS Piast Gliwice 96 U16 SL +0.1 V
3 s 5 12.84 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL +0.1 --
4 s 5 12.94 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL +0.1 --
5 s 5 13.00 KLUSZCZYŃSKI Michał UKS Olimpia Zabrze # 96 U16 SL +0.1 --
6 s 5 13.01 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL +0.1 -- BORYKA Ireneusz Z/0915/13 2019 3
7 s 5 13.04 PAJDZIK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL +0.1 --
1 s 6 12.90 KAZANECKI Marcel MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL +0.9 --
2 s 6 13.01 STĘPIEŃ Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL +0.9 --
3 s 6 13.14 SIARKA Kacper MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL +0.9 --
4 s 6 13.22 WADELSKI Józef MOSM Tychy 97 U14 SL +0.9 --
5 s 6 13.38 MAJEWSKI Radosław MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL +0.9 --
6 s 6 13.51 RYBAK Arnold MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U14 SL +0.9 --
7 s 6 14.71 BARAKOWSKI Grzegorz MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL +0.9 --
1 s 7 13.00 KĘDRAK Kewin MOSiR Łaziska Górne 95 U16 SL +1.4 --
2 s 7 13.10 LUDWISZEWSKI Damian MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL +1.4 --
3 s 7 13.48 ŻELAZNY Patryk MUKS ILKUS Olkusz 97 U14 MA +1.4 --
4 s 7 13.77 MARKOWSKI Marcin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL +1.4 --
5 s 7 13.79 SWAT Mateusz MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL +1.4 --
6 s 7 14.19 BUCZEK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL +1.4 --
7 s 7 14.50 MIZERA Marcel GKS Piast Gliwice # 97 U14 SL +1.4 --
1 s 8 13.05 PIELA Rafał MUKS Brenna 96 U16 SL +0.3 --
2 s 8 13.13 NOWAK Piotr TS AKS Chorzów 96 U16 SL +0.3 --
3 s 8 13.54 HASIEC Stanisław GKS Piast Gliwice 97 U14 SL +0.3 --
4 s 8 13.79 ŁACH Grzegorz MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL +0.3 --
5 s 8 14.38 PAŁKA Łukasz GKS Piast Gliwice 97 U14 SL +0.3 -- #
6 s 8 14.51 DYMNY Łukasz TS AKS Chorzów 97 U14 SL +0.3 --
7 s 8 14.73 PALUS Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL +0.3 -- #
8 s 8 15.79 SOBCZYK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U14 SL +0.3 --
1 s 9 12.98 WARZECHA Jan UKS Junior Kamesznica 96 U16 SL +1.5 -- B.D. 3
2 s 9 13.35 BALCEREK Filip UKS Junior Kamesznica 97 U14 SL +1.5 --
3 s 9 13.81 WROŻYNA Adam TS AKS Chorzów 96 U16 SL +1.5 --
4 s 9 14.57 SOBIERAŃSKI Marcel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL +1.5 --
5 s 9 15.00 SKUBISZ Adrian GKS Piast Gliwice # 98 U14 SL +1.5 --
1 s 10 12.39 KANIOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 95 U16 MA +1.2 V
2 s 10 13.16 KAPRAL Paweł LUKS Podium Kup 95 U16 OP +1.2 --
3 s 10 15.36 BZDĘGA Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U14 SL +1.2 --
4 s 10 15.89 SZYDŁO Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL +1.2 --
200 m M
1 22.44 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL +0.9 II #
2 26.43 TALARCZYK Mateusz MOSiR Łaziska Górne 94 U18 SL +0.9 -- #
300 m M
1 s 1 36.79 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków # 87 Sen MA -- KOLODZIEJ Roman 2
2 s 1 38.23 ZALEWSKI Daniel MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL III #
3 s 1 38.48 SZCZUPAK Michał KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -- #
4 s 1 39.14 KULIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL --
5 s 1 39.38 BIOLIK Rafał GTS Bojszowy 96 U16 SL IV #
1 s 2 38.16 GUT Paweł KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -- KOLODZIEJ Roman BEZ
2 s 2 39.20 CZARNECKI Rafał KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --
3 s 2 39.51 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA IV B.D. # 2
4 s 2 40.01 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 96 U16 SL IV PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław # Z/1301/12 2019 2
5 s 2 40.24 PASTERNAK Maciej KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -- #
6 s 2 40.25 JELONEK Dorian CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL IV
2 s 3 39.81 ROWIŃSKI Wojciech MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA IV #
3 s 3 41.74 CHWIST Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL V
4 s 3 42.22 NOGLIK Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V #
5 s 3 43.09 MOŻDŻONEK Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
1 s 4 41.74 PIASNY Rafał GKS Piast Gliwice 96 U16 SL V
2 s 4 43.81 SZCZEPANIAK Dawid MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
3 s 4 44.00 SZULAKOWSKI Wojciech CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL --
4 s 4 44.03 GANCAREK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL -- CIUK Marek Z/0245/12 2018 3
5 s 4 44.75 ŻELAZNY Patryk MUKS ILKUS Olkusz 97 U14 MA --
6 s 4 45.97 NESKA Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U14 SL --
1 s 5 44.73 CZARNECKI Antoni TS AKS Chorzów # 96 U16 SL --
2 s 5 45.48 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U14 MA -- B.D. # 3
3 s 5 46.51 STENCEL Krzysztof KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL --
4 s 5 47.67 BAJKOWSKI Szymon MKS Iskra Pszczyna 97 U14 SL -- LDK!
5 s 5 52.53 KRZˇKAŁA Tomasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL --
1 s 6 41.70 CHMIELEWSKI Maciej LUKS Podium Kup 97 U14 OP V
2 s 6 48.40 BASEK Paweł TS AKS Chorzów 97 U14 SL --
3 s 6 55.12 HOLEWIK Tomasz TS AKS Chorzów 97 U14 SL --
1 39.15 JUSZCZYK Michał CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL IV
400 m M
1 s 1 55.80 KOCZUR Eryk MKS Tempo Kęty 94 U18 MA --
2 s 1 57.68 BARTECKI Marek KB MOSiR Jastrzębie 93 U18 SL --
3 s 1 58.60 ZARZYCKI Michał KB MOSiR Jastrzębie 93 U18 SL --
4 s 1 61.61 BARTECKI Adam KB MOSiR Jastrzębie 91 U20 SL --
5 s 1 66.19 GRZEGORCZYK Artur TKKF Czarni Katowice 97 U14 SL -- B.D. Z/1147/13 2013 4
6 s 1 74.11 KOWALSKI Artur TKKF Czarni Katowice 99 U12 SL --
1 s 2 51.57 BIELECKI Adam GKS Piast Gliwice 93 U18 SL III
2 s 2 52.70 MARZEC Grzegorz MKS Tempo Kęty 93 U18 MA III
3 s 2 53.23 RADKO Mateusz KS Energetyk Jaworzno # 92 U20 SL IV B.D. Z/1001/11 2011 BEZ
4 s 2 55.29 BIALE Jakub WKS Wawel Kraków 94 U18 MA --
5 s 2 55.86 FALEJCZYK Mateusz TS AKS Chorzów # 94 U18 SL -- CZECH Klaus Z/0984/11 2015 BEZ
6 s 2 60.70 MECH Arkadiusz MKS-MOS Katowice 94 U18 SL -- BONK Stanisław BEZ
600 m M
1 s 1 1:30.50 WĘGLER Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL III B.D. BEZ
2 s 1 1:31.38 DOLATA Tomasz MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL III
3 s 1 1:32.02 COPIK Bartłomiej GKS Piast Gliwice 95 U16 SL IV
4 s 1 1:33.05 PINDYCH Marcel CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL IV
5 s 1 1:33.31 HAJOK Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL IV
6 s 1 1:33.46 JĘDRUSIK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza # 95 U16 SL IV PILAREK Sławomir Z/0977/11 4
7 s 1 1:34.12 KURASZ Daniel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL IV
8 s 1 1:34.80 GRABOWSKI Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL IV #
9 s 1 1:37.85 SZCZEPAN Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --
1 s 2 1:29.94 STRZˇDAŁA Przemysław LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL III
2 s 2 1:30.88 DUDKIEWICZ Przemysław MKS-MOS Katowice 95 U16 SL III
3 s 2 1:33.95 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL IV
4 s 2 1:34.39 MODRZEJEWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL IV #
5 s 2 1:37.36 BOCHEN Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL V
6 s 2 1:37.64 PIECZKO Jakub MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
7 s 2 1:37.67 BAJON Bartłomiej GKS Piast Gliwice 95 U16 SL V
8 s 2 1:38.27 KIERES Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL V
9 s 2 1:39.56 ANDAŁA Robert MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL V
1 s 3 1:39.85 HOHMANN Daniel UKS Olimpia Zabrze # 97 U14 SL V
2 s 3 1:40.18 KAŁUŻA Łukasz LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL -- #
3 s 3 1:41.38 GRZESZCZAK Dominik MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL --
4 s 3 1:43.05 FALIŃSKI Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL --
5 s 3 1:44.83 FUCHS Grzegorz TS AKS Chorzów 96 U16 SL -- #
6 s 3 1:48.83 KLEMIŃSKI Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U14 SL --
7 s 3 1:55.10 GÓRAL Daniel MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U14 SL -- #
8 s 3 1:59.78 KURECZKO Piotr UKS Kometa Gliwice 97 U14 SL --
9 s 3 2:03.02 WAGNER Tobiasz UKS Kometa Gliwice 97 U14 SL --
1 s 4 1:51.91 KOWALSKI Marcin MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL --
2 s 4 1:56.71 JAROS Adrian MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL --
3 s 4 1:57.58 PALICHLEB Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL --
4 s 4 1:58.41 POPIELAWSKI Szymon MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL --
5 s 4 2:10.12 KOWALSKI Kamil MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL --
6 s 4 2:15.06 WRÓBEL Dariusz MOSiR Łaziska Górne 97 U14 SL -- #
7 s 4 2:19.23 GRADEK Mirosław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL --
800 m M
1 s 1 1:58.38 DUDA Bartosz UKS Kusy Bukowno 93 U18 MA III #
2 s 1 1:58.78 ZIELINKIEWICZ Arkadiusz niest. Kraków # 85 Sen MA III KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
3 s 1 2:03.55 ZEMŁA Marcin WKS Wawel Kraków # 92 U20 MA IV B.D. Z/4084/11 2
4 s 1 2:03.94 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik # 91 U20 SL IV CIEPŁAK Maciej B.D. # Z/3967/11 2019 2
5 s 1 2:05.03 GAŁˇZKIEWICZ Sebastian KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA -- KOLODZIEJ Roman 3
6 s 1 2:06.03 BUKAŁA Dawid SPLA Tychy # 94 U18 SL IV WDOWIAK Szymon # Z/0395/11 2017 BEZ
7 s 1 2:09.90 GOŁOMBEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL --
1 s 2 2:06.51 FLIEGERT Mateusz RMKS Rybnik 94 U18 SL IV
2 s 2 2:06.60 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL IV B.D. B.D. B.D. # Z/0972/11 2019
3 s 2 2:09.58 FIGURA Kamil KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL --
4 s 2 2:13.34 KOTOWSKI Rafał TL ROW Rybnik # 94 U18 SL -- #
5 s 2 2:18.05 KOWALIK Damian UKS Chromik Mysłowice # 94 U18 SL -- #
6 s 2 2:20.44 HELIOSZ Daniel TL ROW Rybnik # 94 U18 SL -- #
1000 m M
1 s 1 2:41.18 KARNICKI Adam AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL III #
2 s 1 2:44.14 KRAWCZYK Dominik UKS Kusy Bukowno 91 U20 MA -- #
3 s 1 2:47.16 TRONT Adam AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP IV
4 s 1 2:48.23 MAJ Kamil UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL IV #
5 s 1 2:49.31 DEREWECKI Mateusz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA IV
6 s 1 2:51.28 DEHN Mateusz MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
7 s 1 2:51.59 STROJNY Mateusz UKS Kusy Bukowno 90 U23 MA -- BONK Stanisław BEZ
8 s 1 2:52.05 WYSOCKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
9 s 1 2:54.11 CZAPLA Krystian IKS Olkusz 95 U16 MA V
10 s 1 2:59.52 ORZEŁ Michał CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL V #
1 s 2 2:58.44 KLICH Mateusz IKS Olkusz 95 U16 MA V JAŁOWIEC Ryszard # Z/3427/11 2014 BEZ
2 s 2 3:05.84 ¦WIDEREK Kacper UKS Kusy Bukowno 96 U16 MA -- #
3 s 2 3:06.47 SIKORSKI Dawid LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL --
4 s 2 3:07.97 KUCHARCZYK Mateusz MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
5 s 2 3:17.07 JABŁOŃSKI Konrad RMKS Rybnik 97 U14 SL --
6 s 2 3:18.32 MARZEC Dawid UKS Kusy Bukowno 94 U18 MA --
7 s 2 3:20.93 CZARNOTA Patryk IKS Olkusz 95 U16 MA -- #
8 s 2 3:25.41 BOCHENEK Wiktor LKS Pogórze Skoczów 97 U14 SL --
9 s 2 3:27.09 WAWRZYNIAK Kamil MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
10 s 2 3:42.48 KOLAŃCZYK Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL --
11 s 2 3:43.16 KOWALIK Marcin MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
1500 m M
1 s 1 4:04.94 POŁEĆ Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 92 U20 SL III
2 s 1 4:23.52 PRIMUS Paweł TS AKS Chorzów # 93 U18 SL -- CZECH Klaus Z/3948/11 2013 3
3 s 1 4:23.82 PASICH Wojciech IKS Olkusz 93 U18 MA --
4 s 1 4:35.86 GROCHALA Szymon LKS Pogórze Skoczów 91 U20 SL --
5 s 1 4:41.54 BIELAT Kacper LKS Kłos Olkusz # 94 U18 MA -- #
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.40 LUDWIG Sebastian LUKS Podium Kup 95 U16 OP +0.1 III
2 s 1 17.46 KOSEK Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.1 IV
3 s 1 18.01 JONAS Grzegorz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.1 V
4 s 1 19.99 KAPRAL Paweł LUKS Podium Kup 95 U16 OP +0.1 --
5 s 1 20.37 WIENCH Marcin LUKS Podium Kup 96 U16 OP +0.1 --
110 m pł J MŁ M
2 s 2 14.75 MŁYNARCZYK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL +1.5 II B.D. # 1
3 s 2 16.17 KRAWIEC Robert WKS Wawel Kraków 93 U18 MA +1.5 IV
4 s 2 16.35 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA +1.5 IV B.D. # 2
5 s 2 16.53 PŁACZEK Marek MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL +1.5 --
6 s 2 16.94 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 94 U18 SL +1.5 -- PĘKALA Łukasz B.D. # Z/2612/11 2019 M
7 s 2 17.12 DAMASIEWICZ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL +1.5 --
110 m pł M (99.1) M
1 s 2 14.65 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +1.5 II B.D. # BEZ
300 m pł M
1 s 1 40.97 LUDWIG Sebastian LUKS Podium Kup 95 U16 OP II
2 s 1 41.29 DUSZYŃSKI Kajetan AZS ŁódĽ # 95 U16 LD II WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2019 M
3 s 1 41.89 KRAUT Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL III B.D. # BEZ
4 s 1 43.37 MARCZUK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV #
1 s 2 46.60 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom # 97 U14 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2019 M
2 s 2 47.19 WIENCH Marcin LUKS Podium Kup 96 U16 OP --
3 s 2 47.40 WI¦NIEWSKI Sebastian LUKS Podium Kup 95 U16 OP --
4x100 m M
1 s 1 46.90 ADAMCZYK Krzysztof
MARCZUK Szymon
KABACIŃSKI Jacek
BRZEZIŃSKI Marek
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95
95
95
95
U16 SLK -- BORYKA Ireneusz B.D.


B.D.
Z/2305/11
2016
3
3
2 s 1 47.53 CICHY Krzysztof
MENDELSKI Dawid
ZALEWSKI Daniel
KAMPIK Mateusz
MKS-SMS Victoria Racibórz 95
95
95
96
U16 SLK --


3 s 1 48.09 KAZANECKI Marcel
KRAUT Sebastian
GRABOWSKI Dawid
JUSZCZYK Maciej
MOS CSiR D±browa Górnicza 96
95
95
95
U16 SLK --
B.D.

BEZ
4 s 1 49.30 PAJDZIK Mateusz
WĘGLER Kamil
KURASZ Daniel
HAJOK Adrian
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95
95
95
95
U16 SLK --
B.D.

BEZ
5 s 1 49.90 KOSEK Łukasz
MUSIAŁ Michał
BEDNARZ Paweł
KUBAŃSKI Rafał
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95
96
96
95
U16 SLK --


B.D.
BEZ
1 s 2 48.42 SZULAKOWSKI Wojciech
JUSZCZYK Michał
JELONEK Dorian
BŁASIK Adam
CKS Budowlani Częstochowa 96
95
95
95
U16 SLK --


B.D. KASIŃSKI Marek
, Z/1875/11
, 2019
2
2 s 2 50.04 NOWAK Piotr
FUCHS Grzegorz
WROŻYNA Adam
SERAFIN Aleksander
TS AKS Chorzów 96
96
96
95
U16 SLK --


3 s 2 50.61 KAPRAL Paweł
LUDWIG Sebastian
WI¦NIEWSKI Sebastian
CHMIELEWSKI Maciej
LUKS Podium Kup 95
95
95
97
U16 OPL --


4 s 2 51.03 DOBOSZ Piotr
PIASNY Rafał
COPIK Bartłomiej
HASIEC Stanisław
GKS Piast Gliwice 96
96
95
97
U16 SLK --


5 s 2 54.15 STRZˇDAŁA Przemysław
KAŁUŻA Łukasz
SIKORSKI Dawid
BOCHENEK Wiktor
LKS Pogórze Skoczów 95
95
95
97
U16 SLK --


6 s 2 57.71 SKUBISZ Adrian
MIZERA Marcel
KURECZKO Piotr
HASIEC Stanisław
UKS Kometa Gliwice 98
97
97
97
U14 SLK --


Wzwyż M
1 1.95 KONIECZNY Konrad KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL II
2 1.95 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL II B.D. # 2
3 1.95 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA II B.D. # 2
4 1.75 FABA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
5 1.70 KMIEĆ Szymon UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL -- B.D. 3
6 1.70 DOMAGAŁA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL --
7 1.55 PTAK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL -- #
8 1.50 CISZEWSKI Jakub LUKS Strzałków # 96 U16 LD --
Tyczka M
1 4.40 ¦WIERKOT Artur UKS Olimp Mazańcowice 93 U18 SL II
2 4.20 KŁODA Michał MKS Ustroń 93 U18 SL II
3 3.50 NOWAK Mateusz MKS Ustroń 94 U18 SL IV
W dal M
1 5.75 BAKALARSKI Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 V #
2 5.59 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL 0.0 --
3 4.90 JUSZCZYK Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.4 --
4 4.77 WARZECHA Jan UKS Junior Kamesznica 96 U16 SL +1.4 -- B.D. 3
5 4.76 JĘDRAS Dominik WKS Wawel Kraków 96 U16 MA +1.3 --
6 4.74 CICHOŃ Łukasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL 0.0 --
7 4.74 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U14 MA +1.1 -- B.D. # 3
8 4.72 KANIOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 95 U16 MA +1.9 --
9 4.64 BOJDOŁ Damian MKS Iskra Pszczyna 97 U14 SL +0.5 --
10 4.61 GRELA Filip MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U14 SL +0.8 -- #
11 4.33 BALCEREK Filip UKS Junior Kamesznica 97 U14 SL +1.0 --
12 3.72 BARDZEL Daniel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL 0.0 --
13 4.75 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL +1.0 -- BORYKA Ireneusz Z/0915/13 2019 3
14 5.11 PIASNY Rafał GKS Piast Gliwice 96 U16 SL +1.5 --
  2 5.62 LINCHARD Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 93 U18 SL +0.3 -- B.D. JUSTYNIAK Joanna # , Z/2593/11 , 2018 BEZ
  2 6.27 BUBEL Krzysztof MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL +1.0 IV #
1 2 6.51 MATKOWSKI Grzegorz MKS Tempo Kęty 90 U23 MA +1.2 III #
2 2 6.34 BUBEL Krzysztof MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL +2.2 III #
3 2 6.06 GEMBALCZYK Aleksander TL ROW Rybnik # 94 U18 SL +1.0 IV B.D. B.D. # 2
4 2 5.96 RZEWNICKI Szymon MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL +1.4 IV
5 2 5.91 KUSTRA Piotr TL ROW Rybnik # 94 U18 SL +1.3 IV #
6 2 5.84 MAGIERA Mateusz TL ROW Rybnik # 93 U18 SL +0.9 -- #
7 2 5.81 TARNAWA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL +1.0 -- #
8 2 5.71 MŁYNARCZYK Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL +1.1 --
9 2 5.65 LINCHARD Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 93 U18 SL +2.3 -- B.D. JUSTYNIAK Joanna # , Z/2593/11 , 2018 BEZ
10 2 5.51 MAJCHRZAK Damian LUKS Strzałków # 94 U18 LD +0.7 --
11 2 5.33 WOREK Sebastian KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL +0.8 -- #
Trójskok M
1 14.15 MATKOWSKI Grzegorz MKS Tempo Kęty 90 U23 MA +0.3 III #
2 12.99 MARTYNA Bogusz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.5 IV
3 12.25 FABA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.1 V
Kula (5) M
1 11.75 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów # 94 U18 SL -- B.D. GRUDZIEŃ Adam # , Z/2353/11 , 2019 2
2 10.79 SZROMEK Maciej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL --
3 9.82 NOWACKI Mirosław LKS Pogórze Skoczów 94 U18 SL --
4 9.35 HELMRICH Kamil MKS-MOS Katowice 94 U18 SL --
1 2 13.84 SUM Przemysław WKS Wawel Kraków 95 U16 MA III #
2 2 13.74 DOBRZAŃSKI Kacper MKS Żywiec 95 U16 SL III B.D. B.D.
3 2 13.23 SOBIERAJ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
4 2 12.40 GAŁECKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL V
5 2 11.21 FRASIAK Emil LUKS Podium Kup 95 U16 OP V
6 2 11.15 BARTHA Denis MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL V
7 2 10.46 OLEJNIK Radosław MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL --
8 2 10.02 BALIŃSKI Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL -- #
9 2 9.98 BORYS Marcin GKS Piast Gliwice 96 U16 SL --
Kula (6) M
1 20.81 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 2
2 15.15 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 92 U20 SL II GALON Piotr Jan # Z/0084/11 2019 MM
3 11.18 KOWALEWSKI Jakub WKS Wawel Kraków 92 U20 MA IV
Dysk (1) M
1 47.72 CICHY Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL II
2 46.52 SUM Przemysław WKS Wawel Kraków 95 U16 MA II #
3 37.83 BIAŁEK Wojciech LUKS Podium Kup 95 U16 OP IV
4 37.51 ROSIAK Jakub WKS Wawel Kraków 95 U16 MA IV
5 36.84 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U16 SL IV RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
6 35.70 DROZDOWSKI Olaf TS AKS Chorzów 95 U16 SL IV GRUDZIEŃ Adam B.D. B.D. # Z/3225/11 2019
7 32.80 MAŁECKI Piotr LUKS Strzałków # 95 U16 LD V
8 32.20 PIˇTKOWSKI Szymon WKS Wawel Kraków 96 U16 MA V
9 32.15 JANKOWSKI Adrian MKS-MOS Katowice 95 U16 SL V #
10 31.05 MAŁEK Łukasz UKS Dziesi±tka Radomsko 95 U16 LD V #
11 30.31 KOWALCZYK Kamil UKS Dziesi±tka Radomsko 96 U16 LD -- #
12 26.46 RYGORCZUK Mariusz WKS Wawel Kraków 95 U16 MA --
13 22.40 CZECHOWICZ Dominik MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL --
14 18.87 MRAZEK Denis MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL --
15 32.22 GAŁECKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL V
16 40.43 MENDELSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL IV
Dysk (1.5) M
1 36.24 WENDEL Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL IV
2 35.69 SMALCERZ Krzysztof KS Energetyk Jaworzno # 94 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef # Z/4083/11 2015 4
3 25.13 NOWACKI Mirosław LKS Pogórze Skoczów 94 U18 SL --
Dysk (1.75) M
4 36.28 SZARAWARA Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL IV
5 42.20 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U20 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2019 1
Młot (5) M
1 64.20 PIOTROWSKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL II
2 57.49 NITNER Mateusz TL ROW Rybnik # 94 U18 SL III #
3 57.36 SKORUPA Dawid RMKS Rybnik 93 U18 SL III #
4 48.97 PYSZNY Artur RMKS Rybnik 93 U18 SL IV #
5 41.54 WILCZYŃSKI Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL IV
6 30.49 SZROMEK Maciej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL --
1 2 28.70 FRASIAK Emil LUKS Podium Kup 95 U16 OP --
2 2 20.63 BIAŁEK Wojciech LUKS Podium Kup 95 U16 OP --
3 2 16.18 GULCZYŃSKI Bogdan LUKS Podium Kup 95 U16 OP --
Młot (6) M
1 62.35 PIOTROWSKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL I
Młot (7.26) M
1 53.86 KACZOROWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 87 Sen OP II
2 37.63 CICHUTA Adam RMKS Rybnik 88 U23 SL --
Oszczep (600) M
1 46.24 MENDELSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL IV
2 45.44 BŁASZCZYK Jacek RMKS Rybnik 95 U16 SL IV #
3 41.70 CZYŻ Fabian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL V #
4 35.88 JANKOWSKI Adrian MKS-MOS Katowice 95 U16 SL -- #
5 33.97 SIEROŃ Daniel MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
6 41.56 MAŁEK Łukasz UKS Dziesi±tka Radomsko 95 U16 LD V #
7 40.07 CICHY Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL V
8 29.12 KOWALCZYK Kamil UKS Dziesi±tka Radomsko 96 U16 LD -- #
Oszczep (700) M
1 53.75 KULASZEWSKI Mateusz MKS-MOS Katowice 94 U18 SL III
2 38.06 CZAPLIŃSKI Mateusz MKS-MOS Katowice 94 U18 SL --
3 32.81 GÓRECKI Dawid MKS-MOS Katowice 94 U18 SL --
4 31.87 LEDERER Patryk LKS Pogórze Skoczów 94 U18 SL --
5 31.07 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów # 94 U18 SL -- B.D. GRUDZIEŃ Adam # , Z/2353/11 , 2019 2
6 20.32 KOŁODZIEJCZYK Bartosz LKS Pogórze Skoczów 94 U18 SL --
Oszczep (800) M
1 50.39 CZAJA Remigiusz TL ROW Rybnik # 90 U23 SL III #
2 43.41 KRZAK Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL IV
3 21.86 KUNSZKE Kamil LKS Pogórze Skoczów 93 U18 SL --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.0219879150391 sekund