Łódź 11 - 12.09.2010
Mistrzostwa Polski AZS Juniorów w LA
100 m K
1 s 1 13.03 CAŁA Magdalena CKS Budowlani Częstochowa # 91 U20 SL -2.1 III B.D. # 2
2 s 1 13.43 ŁĄCZNA Emilia CKS Budowlani Częstochowa # 91 U20 SL -2.1 IV B.D. 3
3 s 1 13.44 MAMIŃSKA Małgorzata UKS Lisy Zgierz 97 U14 LD -2.1 IV
4 s 1 14.29 WSZELAKA Inga UMLKS Pegaz Opoczno 94 U18 LD -2.1 -- #
5 s 1 15.01 KWIATKOWSKA Jaśmina MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD -2.1 --
6 s 1 15.49 WYSOK Sylwia UMLKS Pegaz Opoczno 94 U18 LD -2.1 -- #
1 e 1 13.58 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -2.3 IV B.D. # 1
2 e 1 14.01 KRÓL Izabela AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ -2.3 V #
3 e 1 14.03 GRANOS Aleksandra AZS Łódź 94 U18 LD -2.3 --
1 e 2 12.23 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U18 LD +0.2 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
2 e 2 12.71 GWIAZDOŃ Katarzyna AZS-AWF Katowice 93 U18 SL +0.2 II
3 e 2 13.02 GRZESIAK Paulina AZS UMCS Lublin 94 U18 LU +0.2 III
4 e 2 13.07 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.2 III B.D. BEZ
5 e 2 13.97 ZATOROWSKA Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.2 --
6 e 2 14.73 WINDAK Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.2 --
1 e 3 12.28 TUR Magda AZS UMCS Lublin 93 U18 LU -0.7 II B.D. 1
2 e 3 12.87 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -0.7 III BUGAŁA Edward B.D. # Z/2785/11 2019 1
3 e 3 13.71 SAMUL Anna KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN -0.7 IV
1 f 1 12.15 TUR Magda AZS UMCS Lublin 93 U18 LU +0.6 I B.D. 1
2 f 1 12.16 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U18 LD +0.6 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
3 f 1 12.57 GWIAZDOŃ Katarzyna AZS-AWF Katowice 93 U18 SL +0.6 II
4 f 1 12.67 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.6 II BUGAŁA Edward B.D. # Z/2785/11 2019 1
5 f 1 12.90 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.6 III B.D. BEZ
6 f 1 12.92 GRZESIAK Paulina AZS UMCS Lublin 94 U18 LU +0.6 III
7 f 1 13.54 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.6 IV B.D. # 1
8 f 1 13.68 SAMUL Anna KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +0.6 IV
200 m K
1 s 1 24.66 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U18 LD -0.2 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
2 s 1 24.77 TUR Magda AZS UMCS Lublin 93 U18 LU -0.2 I B.D. 1
3 s 1 26.04 GWIAZDOŃ Katarzyna AZS-AWF Katowice 93 U18 SL -0.2 II
4 s 1 26.41 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 U20 LD -0.2 III BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2019 M
5 s 1 26.53 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -0.2 III BUGAŁA Edward B.D. # Z/2785/11 2019 1
6 s 1 26.87 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.2 III B.D. BEZ
7 s 1 26.89 GRZESIAK Paulina AZS UMCS Lublin 94 U18 LU -0.2 III
1 s 2 28.06 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -1.3 IV B.D. # 1
2 s 2 28.09 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -1.3 IV #
3 s 2 28.76 KRÓL Izabela AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ -1.3 V #
4 s 2 29.29 ZATOROWSKA Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -1.3 --
5 s 2 30.74 WINDAK Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -1.3 --
1 s 3 27.88 GÓRECKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN -0.6 IV
2 s 3 28.19 BRZEZICKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -0.6 IV
3 s 3 28.70 SAMUL Anna KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN -0.6 --
4 s 3 29.28 GAŻEŁ Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.6 -- KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
5 s 3 30.13 JANICKA Laura KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.6 -- #
1 s 4 26.81 CAŁA Magdalena CKS Budowlani Częstochowa # 91 U20 SL -0.6 III B.D. # 2
2 s 4 29.35 JAGIEŁA Kinga LKS Maraton Turek 93 U18 WP -0.6 --
3 s 4 29.68 WŁODARCZYK Izabela LKS Maraton Turek 94 U18 WP -0.6 -- #
4 s 4 30.44 TRZEPACZ Gabriela LKS Maraton Turek 93 U18 WP -0.6 --
400 m K
1 s 1 57.08 TCHORZEWSKA Karolina AZS UMCS Lublin 93 U18 LU II ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/3028/11 2018 2
2 s 1 59.14 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 U20 LD III BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2019 M
3 s 1 60.57 GÓRECKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN III
4 s 1 61.65 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III #
5 s 1 62.60 KOSSAKOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN IV B.D. BEZ
6 s 1 65.60 MUSIAŁ Ewa KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA --
1 s 2 60.49 MIKLER Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
2 s 2 63.70 GAŻEŁ Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA IV KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
3 s 2 68.84 WOLNY Justyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA --
4 s 2 71.74 TOMALA Weronika AZS Łódź 93 U18 LD --
1 s 3 60.32 RYBAK Martyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III
2 s 3 61.38 KOTWICA Ewa AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ III B.D. # BEZ
3 s 3 61.67 TAPEK Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN III
4 s 3 61.82 BRZEZICKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN III
5 s 3 62.10 GĘGA Monika KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA IV
6 s 3 66.53 HORWAT Barbara KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -- #
1 s 4 59.36 PSKIT Agata RKS Łódź # 91 U20 LD III JASZCZAK Stanisław Z/0106/11 2019 3
2 s 4 59.48 LENART Weronika UKS 55 Łódź # 93 U18 LD III
3 s 4 59.80 BRZEZIŃSKA Anna AZS UMCS Lublin 90 U23 LU III
800 m K
1 s 1 2:17.39 STEFAŃSKA Angelika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP II #
2 s 1 2:18.45 ZAKRZEWSKA Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III #
3 s 1 2:19.95 STRUCIŃSKA Daria KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN III #
4 s 1 2:22.82 MIKLER Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
5 s 1 2:23.87 KULESA Monika KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN III
6 s 1 2:24.31 LIPIECKA Agnieszka OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
7 s 1 2:35.29 STERNIK Anna AZS UMCS Lublin 92 U20 LU --
1 s 2 2:20.03 BRZEZIŃSKA Anna AZS UMCS Lublin 90 U23 LU III
2 s 2 2:20.87 GĘGA Monika KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III
3 s 2 2:23.11 RYBAK Martyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III
4 s 2 2:44.21 MUSIAŁ Ewa KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA --
1500 m K
1 4:41.73 STEFAŃSKA Angelika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP II #
2 4:44.67 ZAKRZEWSKA Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III #
3 4:45.29 STRUCIŃSKA Daria KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN III #
4 4:51.66 LIPIECKA Agnieszka OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
5 4:55.23 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN III B.D. 3
6 4:59.03 LIPIECKA Angelika OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP IV
7 5:00.33 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin # 92 U20 ZP IV MURAWSKI Zbigniew # Z/2131/11 2019
8 5:05.01 SZWARNÓG Jolanta KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV
9 5:06.45 KULESA Monika KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN IV
10 5:11.12 STERNIK Anna AZS UMCS Lublin 92 U20 LU --
11 5:16.77 KOPEĆ Lucyna KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -- #
12 5:20.05 KORZENIOWSKA Karolina AZS UMCS Lublin 91 U20 LU -- LIS Stanislaw B.D. # BEZ
13 5:27.89 PARZYCHOWSKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
100 m pł K
1 s 1 15.05 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -0.9 II BUGAŁA Edward B.D. # Z/2785/11 2019 1
2 s 1 15.63 GRZYWACZ Aleksandra AZS Łódź 93 U18 LD -0.9 II
3 s 1 16.26 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -0.9 III B.D. M
1 s 2 15.59 GAWRYSZCZAK Malwina UKS 55 Łódź # 93 U18 LD -0.9 II
2 s 2 16.15 STĘPNIK Agata AZS UMCS Lublin 90 U23 LU -0.9 III B.D. B.D. BEZ
400 m pł K K
1 s 1 62.45 TCHORZEWSKA Karolina AZS UMCS Lublin 93 U18 LU I ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/3028/11 2018 2
2 s 1 64.08 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA II B.D. M
3 s 1 64.88 GRZYWACZ Aleksandra AZS Łódź 93 U18 LD II
4 s 1 66.56 KOTWICA Ewa AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ III B.D. # BEZ
1 s 2 63.96 STĘPNIK Agata AZS UMCS Lublin 90 U23 LU II B.D. B.D. BEZ
2 s 2 64.64 PSKIT Agata RKS Łódź # 91 U20 LD II JASZCZAK Stanisław Z/0106/11 2019 3
3 s 2 65.91 LENART Weronika UKS 55 Łódź # 93 U18 LD II
4 s 2 66.75 SZYMAŃSKA Karolina RKS Łódź 93 U18 LD III #
5 s 2 69.25 STRZYŻ Izabela SKLA Sopot 90 U23 PM --
6 s 2 72.45 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD IV B.D. # BEZ
7 s 2 86.91 KOSMALA Sylwia UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- #
2000 m prz K
1 7:17.23 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN II B.D. 3
2 7:22.87 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin # 92 U20 ZP II MURAWSKI Zbigniew # Z/2131/11 2019
3 7:28.88 SZWARNÓG Jolanta KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II
4 7:45.38 KOPEĆ Lucyna KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN III #
5 8:11.15 PARZYCHOWSKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
4x100 m K
1 s 1 48.24 TCHORZEWSKA Karolina
TUR Magda
KOTWICA Ewa
GRZESIAK Paulina
AZS UMCS Lublin 93
93
93
94
U18 LBE -- ADAMOWICZ Henryk B.D.
B.D.
B.D.
Z/3028/11
2018
2
1
BEZ
2 s 1 51.05 JERZMANOWSKA Karolina
ŻUREK Klaudia
CHMIELEWSKA Katarzyna
ZATOROWSKA Zuzanna
KS AZS AWF Kraków 93
91
94
93
U20 MLP -- B.D.
B.D.
B.D.
BEZ
M
1
3 s 1 52.47 KULESA Monika
STRUCIŃSKA Daria
TAPEK Paulina
KOPEĆ Lucyna
KS AZS UWM Olsztyn 92
94
93
93
U20 WMZ --


4x400 m K
1 s 1 3:59.12 TCHORZEWSKA Karolina
KOTWICA Ewa
GRZESIAK Paulina
TUR Magda
AZS UMCS Lublin 93
93
94
93
U18 LBE -- ADAMOWICZ Henryk B.D.
B.D.

B.D.
Z/3028/11
2018
2
BEZ
1
2 s 1 4:01.20 ŻUREK Klaudia
GĘGA Monika
MIKLER Anna
RYBAK Martyna
KS AZS AWF Kraków 91
94
93
94
U20 MLP -- B.D.


M
3 s 1 4:03.82 RZĄDZIŃSKA Julia
GRZYWACZ Aleksandra
DOMINIAK Sara
ZAGAJEWSKA Karolina
AZS Łódź 92
93
93
93
U20 LDZ -- BLAUSZ Henryka B.D.

B.D. JASZCZAK Stanisław
BLAUSZ Henryka B.D.
Z/2950/11
, Z/1523/11
Z/2975/11
2019
, 2019
2019
M
3
M
4 s 1 4:11.30 BRZEZICKA Justyna
GÓRECKA Marta
TAPEK Paulina
STRUCIŃSKA Daria
KS AZS UWM Olsztyn 94
91
93
94
U20 WMZ --


5 s 1 4:17.17 JANICKA Laura
GAŻEŁ Katarzyna
CHMIELEWSKA Katarzyna
SZWARNÓG Jolanta
KS AZS AWF Kraków 93
93
94
92
U20 MLP --
KOLODZIEJ Roman B.D.
B.D.
BEZ
1
6 s 1 4:17.21 ODLANICKA-POCZOBUTT Wiktoria
STEFAŃSKA Angelika
LIPIECKA Agnieszka
LIPIECKA Angelika
OŚ AZS Poznań 93
93
93
93
U18 WLP --


7 s 1 4:20.84 KOSSAKOWSKA Natalia
KULESA Monika
KOPEĆ Lucyna
WARDA Martyna
KS AZS UWM Olsztyn 92
92
93
92
U20 WMZ -- B.D.


B.D.
BEZ
3
8 s 1 4:30.23 JERZMANOWSKA Karolina
MUSIAŁ Ewa
HORWAT Barbara
WOLNY Justyna
KS AZS AWF Kraków 93
94
94
94
U18 MLP -- B.D.


BEZ
Wzwyż K
1 1 1.65 DANIEWSKA Agata RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ II B.D. 2
2 1 1.40 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 U20 LD -- BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2019 M
3 1 1.40 KRYŁOWICZ Joanna AZS Łódź 93 U18 LD --
4 1 1.35 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 93 U18 LD -- B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/1523/11 , 2019 3
5 1 1.30 GRZYWACZ Aleksandra AZS Łódź 93 U18 LD --
6 1 1.30 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 94 U18 LB -- SASKA Tomasz # Z/1825/11 2016 1
1 2 1.60 SUCHODOLSKA Anna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD III
2 2 1.60 KOMINIAK Ewelina MKLA Łęczyca 93 U18 LD III
3 2 1.45 STASIAK Paulina MKLA Łęczyca 91 U20 LD IV
4 2 1.20 ANTCZAK Natalia UKS Dziewiątka Kutno 96 U16 LD --
4 2 1.20 KOWALSKA Izabela UKS Dziewiątka Kutno 96 U16 LD --
Tyczka K
1 1 2.80 WARDAKOWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III
1 2 3.70 WIŚNIK Aleksandra OSOT Szczecin # 92 U20 ZP I SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/0110/11 2016 M
2 2 3.20 ZIELIŃSKA Paulina SKS Start Łódź 93 U18 LD II WOJTYNIAK Andrzej Z/0109/11 2011 1
W dal K
1 1 5.07 DOROSZCZUK Magdalena AZS UMCS Lublin 93 U18 LU +0.1 IV
2 1 4.95 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 94 U18 LB +1.3 IV SASKA Tomasz # Z/1825/11 2016 1
3 1 4.95 KRYŁOWICZ Joanna AZS Łódź 93 U18 LD 0.0 IV
4 1 4.92 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 93 U18 LD +0.4 IV B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/1523/11 , 2019 3
5 1 4.82 DANIEWSKA Agata RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ 0.0 IV B.D. 2
6 1 4.45 ZATOROWSKA Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.8 --
1 2 4.73 SNOPEK Ilona UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD +0.1 --
2 2 4.31 KĘPSKA Izabela UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD 0.0 --
3 2 4.14 JAKUBCZYK Katarzyna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD 0.0 --
4 2 3.99 SUCHODOLSKA Anna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD +1.2 --
Trójskok K
1 1 11.56 DOROSZCZUK Magdalena AZS UMCS Lublin 93 U18 LU +1.9 II
2 1 11.27 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 93 U18 LD +0.8 III B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/1523/11 , 2019 3
3 1 10.79 KRYŁOWICZ Joanna AZS Łódź 93 U18 LD +1.8 III
4 1 10.26 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 94 U18 LB +0.5 IV SASKA Tomasz # Z/1825/11 2016 1
1 2 11.60 DOMIZA Joanna RKS Łódź 89 U23 LD 0.0 II
2 2 9.83 JAKUBCZYK Katarzyna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD +1.4 --
Kula (4) K
1 1 9.98 ZEMAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA IV B.D. BEZ
2 1 9.98 PŁOCHARZ Monika AZS UMCS Lublin 91 U20 LU IV B.D. 1
3 1 9.86 KOPCIŃSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV B.D. BEZ
4 1 9.62 LYTEK Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA IV
5 1 8.48 CZAJKA Dorota KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
6 1 8.08 STERNA Ewelina AZS Łódź 94 U18 LD --
7 1 7.22 WIECZORKOWSKA Ewelina AZS Łódź 93 U18 LD --
1 2 9.85 PIETRZAK Zofia AZS UMCS Lublin 89 U23 LU --
2 2 9.12 GAWROŃSKA Helena RKS Łódź 92 U20 LD IV
3 2 7.18 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- #
Dysk (1) K
1 1 42.30 PŁOCHARZ Monika AZS UMCS Lublin 91 U20 LU II B.D. 1
2 1 37.69 LYTEK Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA II
3 1 32.42 CHMARA Aleksandra OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP III B.D. BEZ
4 1 28.21 KOPCIŃSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV B.D. BEZ
5 1 27.97 ŁASZKOWSKA Olga AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV
6 1 26.12 CZAJKA Dorota KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
1 2 31.05 GAWROŃSKA Emilia RKS Łódź 92 U20 LD IV B.D. B.D. BEZ
Młot (4) K
1 1 47.11 ŁASZKOWSKA Olga AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ II
2 1 34.88 KOPCIŃSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV B.D. BEZ
3 1 21.43 PŁOCHARZ Monika AZS UMCS Lublin 91 U20 LU -- B.D. 1
1 2 52.37 PIETRZAK Zofia AZS UMCS Lublin 89 U23 LU I
Oszczep (600) K
1 1 34.84 WIECZORKOWSKA Ewelina AZS Łódź 93 U18 LD III
2 1 31.52 KOPCIŃSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV B.D. BEZ
3 1 30.45 CHMARA Aleksandra OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP IV B.D. BEZ
4 1 28.90 CZAJKA Dorota KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
5 1 26.70 STERNA Ewelina AZS Łódź 94 U18 LD --
1 2 31.91 GAWROŃSKA Helena RKS Łódź 92 U20 LD IV
100 m M
1 e 1 11.68 BONECKI Bartosz AZS Łódź # 92 U20 LD -1.1 III SADACH Aneta # Z/1820/11 2019 1
2 e 1 11.68 GAUDYN Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -1.1 III
3 e 1 11.70 GIESZCZYŃSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -1.1 III #
4 e 1 11.75 DOBROWOLSKI Szczepan KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -1.1 III
5 e 1 12.26 DAJCZ Damian AZS Łódź 92 U20 LD -1.1 --
6 e 1 12.27 DOBCZYŃSKI Arkadiusz AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -1.1 --
7 e 1 12.69 GROCHECKI Daniel KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -1.1 --
8 e 1 13.26 BELOWSKI Kamil AZS Łódź 95 U16 LD -1.1 --
1 e 2 11.08 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -0.1 II B.D. M
2 e 2 11.69 MAJCHRZAK Michał AZS Łódź 92 U20 LD -0.1 III #
3 e 2 11.77 MARACHA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -0.1 IV #
4 e 2 11.82 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -0.1 IV #
5 e 2 11.91 LIGAS Daniel AZS Łódź 92 U20 LD -0.1 IV
6 e 2 12.20 KUREK Maciej AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -0.1 IV #
7 e 2 12.22 KARMELITA Piotr AZS Łódź 94 U18 LD -0.1 --
8 e 2 12.27 KOLAWA Michał KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.1 -- B.D. # BEZ
1 e 3 11.55 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.5 III B.D. B.D. # 2
2 e 3 11.58 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +0.5 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/1268/11 2019 2
3 e 3 11.80 MISTYGACZ Adam AZS Łódź 91 U20 LD +0.5 IV
4 e 3 11.82 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +0.5 IV #
5 e 3 11.90 NIEMIEC Sebastian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.5 IV #
6 e 3 11.97 PIETRYKA Filip KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.5 IV
1 e 4 11.02 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -0.1 II OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 e 4 11.40 STAWIARZ Dariusz niest. Kraków # 93 U18 MA -0.1 III
3 e 4 11.55 KOWALCZYK Piotr AZS UMCS Lublin 93 U18 LU -0.1 III B.D. # 1
4 e 4 11.74 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -0.1 III #
5 e 4 11.76 SĄCZAWA Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.1 IV #
6 e 4 11.99 WYLĘGŁY Witold AZS Łódź 92 U20 LD -0.1 IV
7 e 4 12.54 PASTERNAK Maciej KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -0.1 -- #
8 e 4 13.14 REMBOWSKI Sebastian AZS Łódź 97 U14 LD -0.1 --
1 e 5 11.00 PORZĄDNY Sebastian AZS Łódź 88 U23 LD +0.9 II B.D. 1
2 e 5 11.34 JABŁOŃSKI Tomasz AZS Łódź 90 U23 LD +0.9 III
3 e 5 11.84 GAŁKOWSKI Karol WKS Gwardia Warszawa 93 U18 MZ +0.9 IV PUŁAWSKI Andrzej 4
4 e 5 12.13 FARAJ Rami WKS Gwardia Warszawa 92 U20 MZ +0.9 IV PUŁAWSKI Andrzej Z/0147/11 2011 3
5 e 5 12.68 BŁASZCZYK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD +0.9 --
1 e 6 10.89 KOPEĆ Dominik RKS Łódź 85 Sen LD -0.3 I
2 e 6 11.37 MARCZYK Mikołaj AZS UMCS Lublin 90 U23 LU -0.3 III
3 e 6 11.74 MAZURKIEWICZ Kamil WKS Gwardia Warszawa 88 U23 MZ -0.3 III PUŁAWSKI Andrzej B.D. 3
4 e 6 11.82 NOWAKOWSKI Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 89 U23 MZ -0.3 --
5 e 6 12.03 KOWALSKI Robert MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD -0.3 --
6 e 6 12.09 RACHUBIŃSKI Piotr RKS Łódź 94 U18 LD -0.3 IV
7 e 6 12.57 KOWALSKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD -0.3 -- #
1 e 7 11.32 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 89 U23 MZ -1.4 III RADKIEWICZ Przemysław Z/0308/11 2017 2
2 e 7 11.52 SOBIŃSKI Grzegorz MKLA Łęczyca 87 Sen LD -1.4 III
3 e 7 12.37 SÓJKA Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD -1.4 --
4 e 7 12.74 SZMID Sebastian SKS Start Łódź 94 U18 LD -1.4 -- MĘDRZYCKI Dariusz BEZ
5 e 7 13.48 ŚWIĘTOSŁAWSKI Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD -1.4 --
6 e 7 13.61 TARGOŃSKI Kamil LKS Maraton Turek 94 U18 WP -1.4 -- #
1 e 8 11.33 OSIEJ Damian UKS 55 Łódź # 89 U23 LD -0.1 III MĘDRZYCKI Dariusz # Z/0105/11 1
2 e 8 12.18 RÓŻYCKI Mateusz ŁKS Łódź 90 U23 LD -0.1 -- PROSKE Werner # BEZ
3 e 8 12.41 KOLCZYŃSKI Piotr SKS Start Łódź 94 U18 LD -0.1 -- MĘDRZYCKI Dariusz Z/0100/11 2012 3
1 f 1 10.90 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL 0.0 I OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 f 1 10.92 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA 0.0 II B.D. M
3 f 1 11.53 STAWIARZ Dariusz niest. Kraków # 93 U18 MA 0.0 III
4 f 1 11.56 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ 0.0 III B.D. B.D. # 2
5 f 1 11.58 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN 0.0 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/1268/11 2019 2
6 f 1 11.60 GAUDYN Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA 0.0 III
7 f 1 11.62 KOWALCZYK Piotr AZS UMCS Lublin 93 U18 LU 0.0 III B.D. # 1
1 f 2 10.78 KOPEĆ Dominik RKS Łódź 85 Sen LD -0.7 I
2 f 2 11.06 PORZĄDNY Sebastian AZS Łódź 88 U23 LD -0.7 II B.D. 1
3 f 2 11.28 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 89 U23 MZ -0.7 II RADKIEWICZ Przemysław Z/0308/11 2017 2
4 f 2 11.30 OSIEJ Damian UKS 55 Łódź # 89 U23 LD -0.7 II MĘDRZYCKI Dariusz # Z/0105/11 1
5 f 2 11.31 MARCZYK Mikołaj AZS UMCS Lublin 90 U23 LU -0.7 III
200 m M
1 s 1 23.37 KOSZYK Hubert AZS UMCS Lublin 92 U20 LU -1.8 III #
2 s 1 23.43 WÓJCIK Marcin AZS UMCS Lublin 93 U18 LU -1.8 III #
3 s 1 23.70 STAWIARZ Dariusz niest. Kraków # 93 U18 MA -1.8 IV
4 s 1 23.88 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS Łódź 92 U20 LD -1.8 IV #
5 s 1 24.45 KUCHARSKI Michał AZS Łódź 92 U20 LD -1.8 --
1 s 2 24.29 BRODA Tomasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB -1.6 IV
2 s 2 24.43 LIGAS Daniel AZS Łódź 92 U20 LD -1.6 --
3 s 2 24.99 KARMELITA Piotr AZS Łódź 94 U18 LD -1.6 --
4 s 2 27.37 REMBOWSKI Sebastian AZS Łódź 97 U14 LD -1.6 --
5 s 2 27.37 BELOWSKI Kamil AZS Łódź 95 U16 LD -1.6 --
1 s 3 24.19 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -1.5 IV #
2 s 3 24.33 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -1.5 IV #
3 s 3 25.03 DOBCZYŃSKI Arkadiusz AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -1.5 --
1 s 4 22.34 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -0.4 II OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 s 4 23.49 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -0.4 III B.D. B.D. # 2
3 s 4 23.84 MARACHA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -0.4 IV #
4 s 4 24.39 LISOWSKI Damian KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.4 IV
5 s 4 24.61 PIETRYKA Filip KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.4 --
6 s 4 25.69 PASTERNAK Maciej KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -0.4 -- #
1 s 5 23.79 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -1.8 IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/1268/11 2019 2
2 s 5 23.90 GIESZCZYŃSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -1.8 IV #
3 s 5 24.28 KWIATKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 93 U18 LU -1.8 IV
4 s 5 24.46 SUSKA Łukasz AZS UMCS Lublin 91 U20 LU -1.8 --
5 s 5 24.97 KUREK Maciej AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -1.8 -- #
6 s 5 26.13 FALKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -1.8 --
1 s 6 22.25 PORZĄDNY Sebastian AZS Łódź 88 U23 LD -1.6 II B.D. 1
2 s 6 22.96 JABŁOŃSKI Tomasz AZS Łódź 90 U23 LD -1.6 III
3 s 6 23.08 MARCZYK Mikołaj AZS UMCS Lublin 90 U23 LU -1.6 III
4 s 6 23.91 WIŚNIEWSKI Bartosz RKS Łódź # 93 U18 LD -1.6 IV
5 s 6 24.83 STRZECHOWSKI Jakub UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD -1.6 -- #
1 s 7 24.37 NIEMIEC Sebastian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -1.7 IV #
2 s 7 24.55 SKUPIŃSKI Michał RKS Łódź 94 U18 LD -1.7 --
3 s 7 24.59 MUŻDŻYŃSKI Krystian RKS Łódź # 94 U18 LD -1.7 -- #
4 s 7 25.17 KOWALSKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD -1.7 -- #
5 s 7 25.65 WŁODARCZYK Mikołaj RKS Łódź 94 U18 LD -1.7 --
6 s 7 26.29 EWKOWSKI Rafał UKS Dziewiątka Kutno 97 U14 LD -1.7 --
7 s 7 28.47 KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno 97 U14 LD -1.7 -- KUDŁA Jacek B.D. Z/1369/13 2019
400 m M
1 s 1 49.12 DUTKIEWICZ Ziemowit OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP II
2 s 1 49.60 WÓJCIK Marcin AZS UMCS Lublin 93 U18 LU II #
3 s 1 50.26 KOSZYK Hubert AZS UMCS Lublin 92 U20 LU II #
4 s 1 50.77 SZCZEPANIAK Kamil AZS Łódź 93 U18 LD III
5 s 1 50.97 SZPACZYŃSKI Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB III WALCZAK Zygmunt B.D. Z/4076/11 2012
6 s 1 50.98 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 U20 SL III ISKRA Janusz B.D. # Z/3049/11 2019 M
7 s 1 51.59 GĄCIK Mateusz AZS-AWF Gorzów # 93 U18 LB III WALCZAK Zygmunt Z/1823/11 3
1 s 2 52.96 SAMBORSKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA IV
2 s 2 54.89 LISOWSKI Damian KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --
3 s 2 55.62 TERENOWICZ Krzysztof AZS Łódź 93 U18 LD -- #
4 s 2 56.14 SZCZEPAN Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --
5 s 2 58.09 URBAŃSKI Jan AZS Łódź 94 U18 LD --
1 s 3 51.92 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 U20 LU III B.D. # 2
2 s 3 57.89 FALKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
3 s 3 53.24 SZABLEWSKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
4 s 3 54.22 NAJMOWICZ Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN IV
5 s 3 52.63 PARADOWSKI Marcin AZS-AWF Katowice 94 U18 SL III
1 s 4 52.14 KWIATKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 93 U18 LU III
2 s 4 52.67 SUSKA Łukasz AZS UMCS Lublin 91 U20 LU III
3 s 4 52.79 WOJTKOWIAK Patryk OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP IV
4 s 4 53.41 JABŁOŃSKI Bolesław OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP IV
5 s 4 54.13 GAJDA Mateusz AZS-PWSZ Gorzów 92 U20 LB IV WOŹNIAK Agnieszka Z/4078/11 2011 4
6 s 4 56.08 CZARNECKI Rafał KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --
1 s 5 48.30 WOJNO Arkadiusz AZS Łódź 90 U23 LD I B.D. 2
2 s 5 49.63 JABŁOŃSKI Tomasz AZS Łódź 90 U23 LD II
3 s 5 51.73 SŁOMCZYŃSKI Damian RKS Łódź 92 U20 LD III
4 s 5 51.83 SZUSTOWICZ Krystian AZS UMCS Lublin 89 U23 LU III #
5 s 5 51.98 PUZANISTA Jacek SKS Start Łódź 90 U23 LD III MĘDRZYCKI Dariusz B.D. Z/0107/11 2011 3
6 s 5 53.04 SZNURA Szymon OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP -- #
7 s 5 54.66 GRABOWSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 93 U18 LD IV B.D. 2
1 s 6 51.19 ANDRYSIAK Tomasz RKS Łódź 93 U18 LD III
2 s 6 54.63 PIETRZYKOWSKI Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD IV
3 s 6 54.81 STRZECHOWSKI Jakub UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD -- #
4 s 6 55.12 PIETRZYK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD -- B.D. # BEZ
5 s 6 55.26 BĘBEN Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 94 U18 LD --
6 s 6 56.24 KOWALSKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD -- #
7 s 6 57.49 PĄPERSKI Bartłomiej RKS Łódź 93 U18 LD -- #
800 m M
1 s 1 1:57.87 STACHOWIAK Hubert OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP III #
2 s 1 1:57.95 WIŚNIEWSKI Łukasz AZS Łódź 92 U20 LD III B.D. BEZ
3 s 1 1:58.91 GACZOREK Adrian AZS-AWF Katowice 92 U20 SL III
4 s 1 1:59.04 GĄCIK Mateusz AZS-AWF Gorzów # 93 U18 LB III WALCZAK Zygmunt Z/1823/11 3
5 s 1 2:00.05 PARADOWSKI Marcin AZS-AWF Katowice 94 U18 SL III
6 s 1 2:01.47 JABŁOŃSKI Bolesław OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
7 s 1 2:01.49 WOJTKOWIAK Patryk OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP III
1 s 2 2:04.39 WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ IV B.D. # BEZ
2 s 2 2:05.74 LAUK Wojciech AZS Łódź 93 U18 LD IV
3 s 2 2:08.64 TERENOWICZ Krzysztof AZS Łódź 93 U18 LD -- #
4 s 2 2:15.59 KOPACZEWSKI Piotr AZS Łódź 93 U18 LD --
5 s 2 2:16.67 URBAŃSKI Jan AZS Łódź 94 U18 LD --
6 s 2 2:19.40 MIELCZAREK Krystian UKS Lisy Zgierz # 96 U16 LD --
7 s 2 2:19.43 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U14 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2019 1
8 s 2 2:20.19 SZCZEPAN Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --
1 s 3 2:03.38 KLOC Paweł AZS UMCS Lublin 93 U18 LU IV B.D. 3
2 s 3 2:04.34 PIÓRKOWSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN IV
3 s 3 2:04.82 SZABLEWSKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
4 s 3 2:05.12 GAJDA Mateusz AZS-PWSZ Gorzów 92 U20 LB IV WOŹNIAK Agnieszka Z/4078/11 2011 4
5 s 3 2:22.45 DUBIAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP --
6 s 3 2:11.92 CZARNECKI Rafał KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --
1 s 4 1:56.81 SZNURA Szymon OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP II #
2 s 4 1:57.08 SZUSTOWICZ Krystian AZS UMCS Lublin 89 U23 LU III #
3 s 4 2:02.00 RYMINIECKI Robert AZS Łódź 87 Sen LD III
4 s 4 2:03.75 BADEŃSKI Dawid LKS Maraton Turek 92 U20 WP IV
5 s 4 2:04.27 POPŁAWSKI Piotr AZS Łódź 86 Sen LD --
6 s 4 2:05.16 MICHALAK Mateusz LKS Maraton Turek 93 U18 WP IV #
7 s 4 2:08.77 ANTOSIK Jakub LKS Maraton Turek 92 U20 WP --
8 s 4 2:11.79 WERNER Piotr LKS Maraton Turek 92 U20 WP --
9 s 4 2:16.04 BRYŃSKI Marcin LKS Maraton Turek 94 U18 WP -- #
1500 m M
1 s 1 4:03.69 MAIK Mateusz OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP III
2 s 1 4:03.97 GACZOREK Adrian AZS-AWF Katowice 92 U20 SL III
3 s 1 4:06.96 WIŚNIEWSKI Łukasz AZS Łódź 92 U20 LD III B.D. BEZ
4 s 1 4:08.37 DUBIAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
5 s 1 4:10.65 RAJCZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP III
6 s 1 4:10.97 WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ III B.D. # BEZ
7 s 1 4:26.35 KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 U18 LU -- #
8 s 1 4:30.42 CHRIN Filip AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/1817/11 2012 BEZ
9 s 1 4:31.26 ŚWITAŁA Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -- B.D. BEZ
10 s 1 4:32.32 MAZUR Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --
1 s 2 4:12.97 BUBA Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD IV
2 s 2 4:14.48 NOWAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD IV
3 s 2 4:20.72 WOJTCZAK Radosław MKS Aleksandrów Łódzki 91 U20 LD IV
4 s 2 4:22.51 ZIELIŃSKI Dawid RKS Łódź 93 U18 LD --
5 s 2 4:22.56 KISIEL Tomasz RKS Łódź # 94 U18 LD --
6 s 2 4:26.09 OLCZYK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD -- #
3000 m M
1 9:34.11 MAIK Mateusz OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP IV
2 9:42.66 NAJMOWICZ Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
3 9:49.05 KĘPKA Kamil AZS UMCS Lublin 94 U18 LU IV B.D. 3
4 9:53.22 KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 U18 LU IV #
5 9:56.67 MAZUR Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV
6 9:58.12 LIPIŃSKI Szymon KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN IV B.D. BEZ
7 10:10.44 CHRIN Filip AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/1817/11 2012 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 s 3 14.90 BARSKI Norbert RKS Łódź # 94 U18 LD -0.9 II B.D. # BEZ
2 s 3 15.18 URBAŃSKI Kacper MKLA Łęczyca 94 U18 LD -0.9 III
3 s 3 15.23 MUŻDŻYŃSKI Krystian RKS Łódź # 94 U18 LD -0.9 III #
4 s 3 16.32 KOLCZYŃSKI Piotr SKS Start Łódź 94 U18 LD -0.9 IV MĘDRZYCKI Dariusz Z/0100/11 2012 3
5 s 3 16.48 SZCZEPANEK Konrad RKS Łódź 94 U18 LD -0.9 IV
6 s 3 19.01 FRYDRYCH Damian RKS Łódź 94 U18 LD -0.9 --
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.85 ŁOSINIECKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.7 II
2 s 1 15.04 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS Łódź 92 U20 LD -0.7 II #
3 s 1 15.16 KUCHARSKI Michał AZS Łódź 92 U20 LD -0.7 II
4 s 1 16.51 HARASIMOWICZ Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 92 U20 LB -0.7 IV
5 s 1 16.62 BONECKI Bartosz AZS Łódź # 92 U20 LD -0.7 IV SADACH Aneta # Z/1820/11 2019 1
6 s 1 16.74 PRZYBYŁEK Bartosz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -0.7 IV #
7 s 1 16.76 BARTNIAK Mateusz AZS Łódź 93 U18 LD -0.7 IV
1 s 2 15.50 SŁOMCZYŃSKI Damian RKS Łódź 92 U20 LD -0.4 II
2 s 2 16.41 ARCZYŃSKI Mirosław KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.4 III
110 m pł M
1 s 2 15.74 OSIEJ Damian UKS 55 Łódź # 89 U23 LD -0.4 II MĘDRZYCKI Dariusz # Z/0105/11 1
400 m pł M
1 s 1 55.43 DUTKIEWICZ Ziemowit OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP II
2 s 1 55.80 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 U20 SL II ISKRA Janusz B.D. # Z/3049/11 2019 M
3 s 1 56.95 SZCZEPANIAK Kamil AZS Łódź 93 U18 LD III
4 s 1 57.18 MISTYGACZ Adam AZS Łódź 91 U20 LD III
1 s 2 55.60 KOWALCZYK Piotr AZS UMCS Lublin 93 U18 LU II B.D. # 1
2 s 2 57.05 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 U20 LU III B.D. # 2
3 s 2 59.36 PRZYBYŁEK Bartosz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV #
4 s 2 61.31 WYLĘGŁY Witold AZS Łódź 92 U20 LD IV
1 s 3 55.90 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91 U20 LD II ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2019 2
2 s 3 56.74 KRYSTEK Krzysztof AZS Łódź 87 Sen LD III
3 s 3 57.88 GAJEWSKI Mateusz AZS Łódź 88 U23 LD III B.D. 3
4 s 3 58.25 SZCZEPANEK Konrad RKS Łódź 94 U18 LD III
5 s 3 66.65 IGNACZEWSKI Michał UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- #
2000 m prz M
  6:07.98 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 82 Sen LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2641/11 2019 2
1 6:36.80 KLOC Paweł AZS UMCS Lublin 93 U18 LU IV B.D. 3
2 6:44.79 LAUK Wojciech AZS Łódź 93 U18 LD IV
3 6:45.60 NAJMOWICZ Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
4 7:26.77 LIPIŃSKI Szymon KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -- B.D. BEZ
5 7:30.02 KOPACZEWSKI Piotr AZS Łódź 93 U18 LD --
4x100 m M
1 s 1 43.15 OSTAPIUK Mateusz
ZALEWSKI Karol
OZDARSKI Łukasz
GIESZCZYŃSKI Rafał
KS AZS UWM Olsztyn 93
93
94
94
U18 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
OGONOWSKI Jakub
B.D. B.D.
Z/1268/11
Z/2480/11
2019
2019
2
MM
2
2 s 1 43.59 KOSZYK Hubert
KOWALCZYK Piotr
MARCZYK Andrzej
WÓJCIK Marcin
AZS UMCS Lublin 92
93
91
93
U20 LBE --
B.D.
B.D.
1
2
3 s 1 44.62 LENDZION Maciej
TARNOWSKI Łukasz
NIEMIEC Sebastian
OSADNIK Dawid
AZS-AWF Warszawa 92
93
92
93
U20 MAZ --


4 s 1 45.60 GAJDA Mateusz
BONECKI Bartosz
HARASIMOWICZ Łukasz
BRODA Tomasz
AZS-PWSZ Gorzów 92
92
92
93
U20 LBU -- WOŹNIAK Agnieszka
SADACH Aneta

Z/4078/11
Z/1820/11
2011
2019
4
1
1 s 2 44.64 LIGAS Daniel
MISTYGACZ Adam
WYLĘGŁY Witold
SZCZEPANIAK Kamil
AZS Łódź 92
91
92
93
U20 LDZ --


2 s 2 45.38 CZAJKA Mateusz
RENTFLEJSZ Maciej
STACHÓW Krzysztof
SUSZCZYK Paweł
AZS UMCS Lublin 92
91
93
91
U20 LBE -- B.D.
B.D.
B.D.
BEZ
3
2
3 s 2 45.77 CZEKOŃSKI Karol
SZABLEWSKI Tomasz
GROCHECKI Daniel
MARACHA Sebastian
KS AZS UWM Olsztyn 93
93
93
94
U18 WMZ --


4 s 2 47.14 BIMKIEWICZ Jarosław
SUSKA Łukasz
KWIATKOWSKI Michał
KĘPKA Kamil
AZS UMCS Lublin 93
91
93
94
U20 LBE -- ADAMOWICZ Henryk B.D.


B.D.
Z/3014/11
2018
2
3
4x400 m M
1 s 1 3:22.92 KOWALCZYK Piotr
MARCZYK Andrzej
KOSZYK Hubert
WÓJCIK Marcin
AZS UMCS Lublin 93
91
92
93
U20 LBE -- B.D.
B.D.

1
2
2 s 1 3:25.71 STACHOWIAK Hubert
RAJCZAK Jakub
WOJTKOWIAK Patryk
DUTKIEWICZ Ziemowit
OŚ AZS Poznań 92
91
94
92
U20 WLP --


3 s 1 3:27.47 OSTAPIUK Mateusz
SZABLEWSKI Tomasz
OZDARSKI Łukasz
ZALEWSKI Karol
KS AZS UWM Olsztyn 93
93
94
93
U18 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał

B.D. B.D.
OGONOWSKI Jakub
Z/1268/11
Z/2480/11
2019
2019
2
2
MM
4 s 1 3:29.82 BONECKI Bartosz
GĄCIK Mateusz
BRODA Tomasz
GAJDA Mateusz
AZS-PWSZ Gorzów 92
93
93
92
U20 LBU -- SADACH Aneta
WALCZAK Zygmunt

WOŹNIAK Agnieszka
Z/1820/11
Z/1823/11
Z/4078/11
2019

2011
1
3
4
5 s 1 3:30.05 MISTYGACZ Adam
WIŚNIEWSKI Łukasz
LAUK Wojciech
SZCZEPANIAK Kamil
AZS Łódź 91
92
93
93
U20 LDZ --
B.D.

BEZ
6 s 1 3:32.24 GAUDYN Jakub
SAMBORSKI Mikołaj
STAWIARZ Dariusz
ŁOSINIECKI Kamil
KS AZS AWF Kraków 92
93
93
92
U20 MLP --


7 s 1 3:39.30 LENDZION Maciej
NIEMIEC Sebastian
WOJTALIK Oskar
TARNOWSKI Łukasz
AZS-AWF Warszawa 92
92
93
93
U20 MAZ --

B.D.
BEZ
1 s 2 3:32.09 KWIATKOWSKI Michał
KLOC Paweł
SUSKA Łukasz
BIMKIEWICZ Jarosław
AZS UMCS Lublin 93
93
91
93
U20 LBE --
B.D.

ADAMOWICZ Henryk B.D.
Z/3014/11
2018
3
2
2 s 2 3:41.00 PRZYBYŁEK Bartosz
NAJMOWICZ Sebastian
GIESZCZYŃSKI Rafał
PIÓRKOWSKI Rafał
KS AZS UWM Olsztyn 93
91
94
92
U20 WMZ --


3 s 2 3:42.14 LISOWSKI Damian
PASTERNAK Maciej
SZCZEPAN Grzegorz
CZARNECKI Rafał
KS AZS AWF Kraków 92
94
92
92
U20 MLP --


4 s 2 3:46.47 KOPACZEWSKI Piotr
TERENOWICZ Krzysztof
KARMELITA Piotr
KUCHARSKI Michał
AZS Łódź 93
93
94
92
U20 LDZ --


5 s 2 3:47.49 FALKOWSKI Jakub
NAJMOWICZ Paweł
LIPIŃSKI Szymon
MARACHA Sebastian
KS AZS UWM Olsztyn 94
93
94
94
U18 WMZ --

B.D.
BEZ
Wzwyż M
1 1 1.92 BONECKI Bartosz AZS Łódź # 92 U20 LD III SADACH Aneta # Z/1820/11 2019 1
2 1 1.89 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III ZAPART Stanisław B.D. # Z/0080/11 2019 BEZ
3 1 1.80 KAMIŃSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV
4 1 1.75 PRZYWARA Dawid KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA IV B.D. # BEZ
5 1 1.75 HARASIMOWICZ Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 92 U20 LB IV
1 2 1.89 KUJAWA Tomasz LKS Maraton Turek 92 U20 WP III
2 2 1.80 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/1037/11 2018 1
3 2 1.75 BARANOWSKI Cezary MKLA Łęczyca 93 U18 LD IV
4 2 1.70 CIEŚLAK Piotr MKLA Łęczyca 93 U18 LD --
5 2 1.70 PIOTROWSKI Przemysław SKS Start Łódź 94 U18 LD -- GĘBARSKI Łukasz Z/4486/11 2012 4
Tyczka M
1 1 3.60 REWIŚ Jakub AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III
1 2 3.40 WOJTYNIAK Andrzej SKS Start Łódź 59 Masters LD --
2 2 3.20 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/1037/11 2018 1
W dal M
1 1 6.97 RENTFLEJSZ Maciej AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ 0.0 II B.D. # 3
2 1 6.77 BONECKI Bartosz AZS Łódź # 92 U20 LD 0.0 III SADACH Aneta # Z/1820/11 2019 1
3 1 6.65 JAŚCZAK Artur AZS Łódź 91 U20 LD -0.8 III B.D. 3
4 1 6.33 SUSZCZYK Paweł AZS UMCS Lublin 91 U20 LU 0.0 III
5 1 6.29 CZAJKA Mateusz AZS UMCS Lublin 92 U20 LU 0.0 IV B.D. # BEZ
6 1 6.23 STAWIARZ Dariusz niest. Kraków # 93 U18 MA 0.0 IV
7 1 6.21 URBAN Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN 0.0 IV
8 1 6.08 KOLAWA Michał KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA 0.0 IV B.D. # BEZ
9 1 5.83 KAMIŃSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.2 --
10 1 5.75 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA 0.0 -- ZAPART Stanisław B.D. # Z/0080/11 2019 BEZ
11 1 5.57 HARASIMOWICZ Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 92 U20 LB +0.4 --
12 1 5.56 CZEKOŃSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN 0.0 --
13 1 5.26 SĄCZAWA Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.6 -- #
1 2 6.52 WIECZOREK Piotr AZS Łódź 88 U23 LD 0.0 III B.D. BEZ
2 2 5.52 BŁASZCZYK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD 0.0 --
3 2 6.52 FARAJ Rami WKS Gwardia Warszawa 92 U20 MZ 0.0 III PUŁAWSKI Andrzej Z/0147/11 2011 3
4 2 6.31 GÓRNIAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 92 U20 LD 0.0 III
5 2 6.45 MICHALAK Jakub MULKS MOS Sieradz # 86 Sen LD 0.0 III KUŚ Tomasz B.D. Z/4513/11 2011 3
6 2 6.21 NOWAK Paweł UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD 0.0 IV
7 2 2.48 SÓJKA Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD 0.0 --
8 2 5.30 ŚWIĘTOSŁAWSKI Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD 0.0 --
9 2 5.98 TARGOŃSKI Kamil LKS Maraton Turek 94 U18 WP 0.0 IV #
Trójskok M
1 1 14.18 SUSZCZYK Paweł AZS UMCS Lublin 91 U20 LU +1.9 III
2 1 14.15 BONECKI Bartosz AZS Łódź # 92 U20 LD +0.4 III SADACH Aneta # Z/1820/11 2019 1
3 1 13.89 CZAJKA Mateusz AZS UMCS Lublin 92 U20 LU +2.0 III B.D. # BEZ
4 1 13.73 RENTFLEJSZ Maciej AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ 0.0 III B.D. # 3
5 1 12.32 URBAN Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +0.2 --
6 1 12.13 KAMIŃSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.7 --
7 1 11.74 PIĄTKOWSKI Radomir KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +1.2 --
8 1 11.46 CZEKOŃSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +1.2 --
9 1 11.44 HARASIMOWICZ Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 92 U20 LB +1.6 --
1 2 12.69 SÓJKA Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD +1.4 IV
2 2 12.10 ŚWIĘTOSŁAWSKI Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD +0.2 --
3 2 11.94 BŁASZCZYK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD +0.2 --
Kula (5) M
1 11.86 KACZMAREK Tomasz LKS Maraton Turek 94 U18 WP -- #
2 10.01 KACPRZAK Artur LKS Maraton Turek 93 U18 WP --
Kula (6) M
1 15.00 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 92 U20 SL II GALON Piotr Jan # Z/0084/11 2019 MM
2 14.05 DZIĘCIOŁ Paweł OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP II B.D. 3
3 13.48 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U18 LU III ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
4 11.92 GRZESZCZUK Piotr niest. Warszawa # 92 U20 MZ IV
5 11.83 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ IV
6 11.82 KLEPACKI Jacek KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN IV
7 11.38 SZALAST Maciej AZS UMCS Lublin 93 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/3904/11 2018 1
8 10.53 JARZĘBSKI Robert AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ --
9 10.45 MENDYK Daniel KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
10 9.82 ZIENTARA Adam AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ --
Dysk (1.5) M
1 60.63 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD I
2 49.20 SZALAST Maciej AZS UMCS Lublin 93 U18 LU II KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/3904/11 2018 1
3 46.55 RUTKOWSKI Maciej MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD II
4 41.07 GLINKA Kamil LKS Maraton Turek 93 U18 WP III
5 39.78 KACZMAREK Tomasz LKS Maraton Turek 94 U18 WP III #
Dysk (1.75) M
1 48.44 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U18 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
2 46.96 DZIĘCIOŁ Paweł OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP II B.D. 3
3 44.39 SZALAST Maciej AZS UMCS Lublin 93 U18 LU II KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/3904/11 2018 1
4 41.82 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 92 U20 SL III GALON Piotr Jan # Z/0084/11 2019 MM
5 34.60 MENDYK Daniel KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
6 33.90 KLEPACKI Jacek KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN IV
7 33.29 ZIENTARA Adam AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV
8 27.30 SARZYNIAK Piotr AZS UMCS Lublin 94 U18 LU --
9 26.80 JARZĘBSKI Robert AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ --
10 20.88 HARASIMOWICZ Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 92 U20 LB --
Dysk (2) M
1 42.35 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U20 LD II
Młot (6) M
1 59.90 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U18 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
2 45.55 ZIENTARA Adam AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III
3 41.51 SARZYNIAK Piotr AZS UMCS Lublin 94 U18 LU IV
4 35.33 SZALAST Maciej AZS UMCS Lublin 93 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/3904/11 2018 1
Oszczep (700) M
1 42.67 PERLICH Norbert LKS Maraton Turek 94 U18 WP --
2 38.78 KOŁAKOWSKI Przemysław UKS 55 Łódź # 93 U18 LD -- B.D. # 3
Oszczep (800) M
1 57.56 KOLASIŃSKI Robert MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD II ROSIAK Zbigniew # Z/4509/11 2013 3
1 65.89 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ I
2 58.36 GRZESZCZUK Piotr niest. Warszawa # 92 U20 MZ II
3 45.60 JARZĘBSKI Robert AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV
4 42.28 GOLLA Marek AZS Łódź 94 U18 LD IV
5 41.86 PIĄTKOWSKI Radomir KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
6 40.16 PIĄTKOWSKI Bartłomiej KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN IV
7 36.33 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U18 LU -- ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
8 34.25 HARASIMOWICZ Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 92 U20 LB --
9 32.40 ZIENTARA Adam AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.0159950256348 sekund