Białe Błota 04.09.2010
Indywidualne Mistrzostwa Młodzików
100 m K
1 e 1 13.20 PŁOSZYŃSKA Nikoletta GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -0.6 III
2 e 1 14.34 HERZOG Sandra UKB Szubin 97 U14 KP -0.6 V
3 e 1 14.56 ORŁOWSKA Kinga MKL Toruń 96 U16 KP -0.6 --
4 e 1 15.15 LEBA Dominika UKS Kmicic Unisław 97 U14 KP -0.6 -- #
5 e 1 15.49 KOLIŃSKA Ola BKS Bydgoszcz 97 U14 KP -0.6 --
6 e 1 15.91 BETAŃSKA Daria LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP -0.6 --
1 e 2 14.16 ZAWADZKA Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -1.6 V #
2 e 2 14.24 DRĄŻCZYK Sara UKB Szubin 95 U16 KP -1.6 V
3 e 2 14.53 WRÓBLEWSKA Paulina RKS Łódź 88 U23 LD -1.6 --
4 e 2 14.68 PACHOLSKA Katarzyna BKS Bydgoszcz 95 U16 KP -1.6 --
5 e 2 16.66 PAWLICKA Natalia BKS Bydgoszcz 97 U14 KP -1.6 --
1 e 3 13.93 KANIECKA Zuzanna SKLA Sopot # 96 U16 PM -1.2 V
2 e 3 14.20 LEWANDOWSKA Anna MKL Toruń 97 U14 KP -1.2 V
3 e 3 14.49 GAWEŁ Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP -1.2 V
4 e 3 14.97 KUBIK Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 96 U16 KP -1.2 --
1 e 4 14.14 MARCHLEWSKA Milena UKB Szubin 98 U14 KP -1.6 V
2 e 4 14.66 GURTOWSKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 97 U14 KP -1.6 -- ŁĘGOWSKI Rafał # 5
3 e 4 14.67 ŻUKOWSKA Karolina UKS Cyprianka 96 U16 KP -1.6 --
4 e 4 14.89 MUZALEWSKA Magdalena MKL Toruń 95 U16 KP -1.6 --
5 e 4 16.00 MARCHEWKA Klaudia SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 97 U14 KP -1.6 --
1 e 5 13.81 ŁAKOMY Kinga GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -0.4 V
2 e 5 13.91 GELIŃSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -0.4 V #
3 e 5 14.21 HOLKA Anna MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U14 KP -0.4 V
4 e 5 14.91 SUBERLAK Katarzyna UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP -0.4 --
5 e 5 15.47 MŁODAWSKA Natalia LIUKS Kruszwica 99 U12 KP -0.4 --
6 e 5 15.63 CHMIEL Marta LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP -0.4 --
1 e 6 13.71 DZIEDZIC Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP -1.1 IV ZIÓŁKOWSKI Marek 4
2 e 6 13.76 AŁTYN Justyna LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP -1.1 IV #
3 e 6 13.77 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -1.1 IV LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/0576/12 2019 2
4 e 6 14.93 NPOLOKAMBEZI Elodi BKS Bydgoszcz 97 U14 KP -1.1 --
1 e 7 14.00 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U14 KP -0.4 V KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0229/14 2019
2 e 7 14.45 RYCHLEWSKA Kinga MUKS Roszak Solec Kujawski 96 U16 KP -0.4 V
3 e 7 14.50 WALTER Angelika UKS Czapla Białe Błota 95 U16 KP -0.4 V
5 e 7 16.36 FURGAŁA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 96 U16 KP -0.4 --
1 f 1 13.18 PŁOSZYŃSKA Nikoletta GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -0.8 III
2 f 1 13.55 DZIEDZIC Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP -0.8 IV ZIÓŁKOWSKI Marek 4
3 f 1 13.68 AŁTYN Justyna LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP -0.8 IV #
3 f 1 13.68 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -0.8 IV LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/0576/12 2019 2
5 f 1 13.88 ŁAKOMY Kinga GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -0.8 V
6 f 1 13.91 GELIŃSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -0.8 V #
300 m K
1 e 1 44.22 DALKE Helena OŚ AZS Poznań # 97 U14 WP III B.D. REJEWSKI Robert , Z/0464/13 , 2019 M
2 e 1 44.88 ROMEL Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP III
3 e 1 45.47 HOLKA Kinga MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV #
4 e 1 45.58 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP IV KOHUTEK Artur B.D. # Z/0584/12 2019 M
1 e 2 44.98 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP III LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/1569/12 2019 1
2 e 2 45.68 RACZKOWSKA Ilona LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP IV #
3 e 2 47.40 ZIĘTARSKA Sandra GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP V #
4 e 2 47.97 PIPCZYŃSKA Justyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 96 U16 KP V
1 e 3 44.73 ADAMCZYK Dominika MKL Toruń 95 U16 KP III
2 e 3 45.56 KABAT Andżelika MUKL Brodnica 95 U16 KP IV
3 e 3 47.94 KURTYSIAK Paula MKL Toruń 95 U16 KP V
4 e 3 50.17 ŻURAWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP --
1 e 4 46.67 PASZYŃSKA Agata UKS Cyprianka 96 U16 KP V MAŃKOWSKI Mariusz # Z/1476/12 2014 3
2 e 4 47.38 MASŁEK Patrycja UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP V
3 e 4 53.02 ROKITA Maja LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP --
1 e 5 46.19 SZYMAŃSKA Sandra BKS Bydgoszcz 96 U16 KP IV
2 e 5 51.54 RATUSZYN Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP --
1 e 6 46.40 KNAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 97 U14 KP IV B.D. # BEZ
2 e 6 48.98 KOWALSKA Michalina GKS Olimpia Grudziądz # 97 U14 KP -- SZEWCZUK Piotr B.D. # Z/0503/13 2018
3 e 6 51.33 WAŚKOWSKA Alicja LKS Vectra Włocławek # 98 U14 KP -- WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna B.D. # , Z/0602/14 , 2017
4 e 6 54.67 WITKOWSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0451/13 2014 4
1 e 7 43.26 WALKIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/4436/11 2
2 e 7 44.77 SOBKA Anna LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0039/12 BEZ
3 e 7 51.76 PANEK Aleksandra UKB Szubin 97 U14 KP --
4 e 7 63.37 WIŚNIEWSKA Martyna UKS Kmicic Unisław 98 U14 KP --
600 m K
1 e 1 1:42.49 BRÓŹDZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń # 96 U16 KP III #
2 e 1 1:43.02 GAWŁOWSKA Daria LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2633/11 2017 3
3 e 1 1:44.40 FOJ Oliwia MUKL Brodnica 95 U16 KP IV
4 e 1 1:44.96 RYGIELSKA Aleksandra MKL Toruń 96 U16 KP IV
5 e 1 1:48.94 BRÓŹDZIŃSKA Izabela MKL Toruń # 96 U16 KP V #
6 e 1 1:53.15 KURZAWSKA Ewelina UKB Szubin 95 U16 KP --
7 e 1 1:54.96 ŻBIKOWSKA Karolina GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP -- #
1 e 2 1:55.84 DĄBROWSKA Paulina SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP --
2 e 2 1:56.51 ZIELIŃSKA Paulina PUKS Golub-Dobrzyń # 96 U16 KP -- ŁĘGOWSKI Rafał # 4
3 e 2 1:57.01 GROSZYK Katarzyna MKL Toruń 95 U16 KP --
4 e 2 1:59.70 WEILAND Marta UKS Kmicic Unisław 97 U14 KP -- WASIELEWSKI Michał # 5
5 e 2 2:00.31 NOWICKA Weronika GKS Olimpia Grudziądz 97 U14 KP -- #
6 e 2 2:01.34 WAŚKOWSKA Adrianna LKS Vectra Włocławek # 98 U14 KP -- WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna # , Z/0603/14 , 2017 4
7 e 2 2:04.74 GOLACIK Edyta UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP --
1 e 3 1:49.51 JAWORSKA Karolina MKL Toruń # 96 U16 KP V
2 e 3 1:52.58 MLECZKO Dominika BKS Bydgoszcz 97 U14 KP --
3 e 3 1:53.41 FRĄCKOWIAK Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 97 U14 KP -- #
4 e 3 1:55.96 JEZIORSKA Magda MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP -- KENSIK Jan Z/4285/11 2016 BEZ
5 e 3 1:57.14 HORKA Monika MUKS Roszak Solec Kujawski 96 U16 KP --
6 e 3 1:57.56 TOMCZEWSKA Zuzanna LKS Vectra Włocławek # 98 U14 KP -- WIERZBICKI Dariusz # 5
7 e 3 2:05.74 KWASIK Marlena MUKS Roszak Solec Kujawski 97 U14 KP --
8 e 3 2:07.84 BORTA Honorata BKS Bydgoszcz # 96 U16 KP --
9 e 3 2:18.93 HAJNCE Michalina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP --
1000 m K
1 f 1 3:02.98 CZERWIŃSKA Sandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP --
2 f 1 3:11.64 WRONKOWSKA Anna MUKL Brodnica # 95 U16 KP III B.D. BEZ
3 f 1 3:12.97 GÓRNA Agata MUKL Brodnica 96 U16 KP IV
4 f 1 3:14.26 PŁACHTA Weronika MUKL Brodnica 96 U16 KP IV
5 f 1 3:15.44 DUSZYŃSKA Amanda UKB Szubin 95 U16 KP IV #
6 f 1 3:22.90 MAIK Daria LUKS Start Nakło # 97 U14 KP V STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0446/13 2019 1
7 f 1 3:32.73 SYKURSKA Angelika MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP -- #
8 f 1 3:37.04 JOACHIMIAK Martyna BKS Bydgoszcz 95 U16 KP --
9 f 1 3:37.70 KŁOBUKOWSKA Marta LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0234/12 3
10 f 1 4:00.26 KRZYSZKOWIAK Monika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP -- #
100 m pł MŁ K
1 f 1 16.40 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -1.7 III
2 f 1 16.93 CIEŚLIŃSKA Daria SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP -1.7 IV
3 f 1 17.07 RYCHTER Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP -1.7 IV #
4 f 1 18.05 REINKE Martyna UKB Szubin 95 U16 KP -1.7 V WOCHNA Marek # Z/4398/11 2014 BEZ
300 m pł K
1 e 1 49.41 RYCHTER Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP III #
2 e 1 50.34 KĘPA Agata MKL Toruń 95 U16 KP IV
3 e 1 51.10 LATOS Klaudia SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP IV
4 e 1 51.34 ZIARNECKA Magdalena UKB Szubin 95 U16 KP IV WOCHNA Marek # Z/4401/11 2011 4
1 e 2 49.01 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP III KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2019 1
2 e 2 51.88 PAWLAK Monika UKB Szubin 96 U16 KP IV #
3 e 2 54.45 JASKÓŁA Natalia MKL Toruń 95 U16 KP V
4 e 2 56.58 PANEK Patrycja UKB Szubin 95 U16 KP --
4x100 m K
1 s 1 52.57 ZAWADZKA Magdalena
PŁOSZYŃSKA Nikoletta
ŁAKOMY Kinga
GELIŃSKA Natalia
GKS Olimpia Grudziądz 95
95
95
95
U16 KPO --


2 s 1 52.96 SOBKA Anna
GAWŁOWSKA Daria
DZIEDZIC Aleksandra
AŁTYN Justyna
LKS Vectra Włocławek 96
95
96
95
U16 KPO -- NOWAKOWSKA Agnieszka
NOWAKOWSKA Agnieszka B.D.
ZIÓŁKOWSKI Marek
Z/0039/12
Z/2633/11

2017
BEZ
3
4
3 s 1 55.35 TUNIEWICZ Katarzyna
ORŁOWSKA Kinga
MUZALEWSKA Magdalena
KOLASIŃSKA Justyna
MKL Toruń 95
96
95
95
U16 KPO -- KOHUTEK Artur B.D.


Z/1161/11
2019
1
1 s 2 53.56 REINKE Martyna
LUSTIG Klaudia
FRONTCZAK Monika
DRĄŻCZYK Sara
UKB Szubin 95
95
95
95
U16 KPO -- WOCHNA Marek
WOCHNA Marek
WOCHNA Marek
Z/4398/11
Z/4395/11
Z/4394/11
2014
2012
2015
BEZ
4
4
2 s 2 54.64 SYROCKA Agata
HOLKA Kinga
GAWEŁ Agata
DEMSKA Dagmara
MLKS Nadwiślanin Chełmno 96
95
95
95
U16 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek B.D.


Z/1569/12
2019
1
3 s 2 55.28 WALTER Angelika
SZULC Monika
MASŁEK Patrycja
BARANOWSKA Agata
UKS Czapla Białe Błota 95
96
96
96
U16 KPO --


4 s 2 60.04 SAWINA Klaudia
WEILAND Marta
LEBA Dominika
KOWALSKA Michalina
UKS Kmicic Unisław 96
97
97
97
U16 KPO --
WASIELEWSKI Michał

SZEWCZUK Piotr B.D.
Z/0503/13
2018
5

Wzwyż K
1 f 1 1.55 BORKOWSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP III B.D. # BEZ
2 f 1 1.45 ALEKSANDER Alicja LIUKS Kruszwica 96 U16 KP IV B.D. # BEZ
3 f 1 1.40 WALENCIUK Dorota BKS Bydgoszcz 96 U16 KP V
4 f 1 1.25 NPOLOKAMBEZI Elodi BKS Bydgoszcz 97 U14 KP --
5 f 1 1.15 DRELISZAK Kinga LIUKS Kruszwica 99 U12 KP --
W dal K
1 f 1 5.08 FRONTCZAK Monika UKB Szubin 95 U16 KP +1.2 IV WOCHNA Marek # Z/4394/11 2015 4
2 f 1 4.75 RACZKOWSKA Ilona LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP 0.0 V #
3 f 1 4.75 KĘPA Agata MKL Toruń 95 U16 KP +0.8 V
4 f 1 4.74 KRAJEWSKA Karolina UKS Wyspiański Szubin # 97 U14 KP -0.1 V ADAMCZEWSKI Ryszard # Z/0294/13 2017 2
5 f 1 4.73 RYCHLEWSKA Kinga MUKS Roszak Solec Kujawski 96 U16 KP -0.1 V
6 f 1 4.71 GIZELA Monika LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 95 U16 KP -0.1 V #
7 f 1 4.65 SZULC Monika UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP +0.7 V
8 f 1 4.48 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U14 KP +0.6 -- KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0229/14 2019
9 f 1 4.39 PASZYŃSKA Agata UKS Cyprianka 96 U16 KP +1.0 -- MAŃKOWSKI Mariusz # Z/1476/12 2014 3
10 f 1 4.18 SAWINA Klaudia UKS Kmicic Unisław 96 U16 KP +0.3 --
11 f 1 4.02 KUBISZ Justyna BKS Bydgoszcz 97 U14 KP +0.7 --
12 f 1 4.00 PACHOLSKA Katarzyna BKS Bydgoszcz 95 U16 KP +0.6 --
13 f 1 3.80 LEWANDOWSKA Anna MKL Toruń 97 U14 KP -0.1 --
14 f 1 3.85 BETAŃSKA Daria LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP +0.3 --
15 f 1 3.49 GRUBICKA Klaudia LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP 0.0 -- SCHULZ Stanisław BEZ
16 f 1 3.25 WIŚNIEWSKA Martyna UKS Kmicic Unisław 98 U14 KP -0.2 --
17 f 1 2.03 ŻUKOWSKA Karolina UKS Cyprianka 96 U16 KP +0.7 --
Kula (3) K
1 f 1 10.97 FILIPIAK Aleksandra LUKS Inowrocław 96 U16 KP IV DRELISZAK Ryszard # Z/1576/12 2012 3
2 f 1 10.87 JÓZWIAK Patrycja GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP IV
3 f 1 10.29 DEMSKA Dagmara MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV
4 f 1 10.18 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP IV KOHUTEK Artur B.D. # Z/0584/12 2019 M
5 f 1 8.98 KWIATKOWSKA Katarzyna MKL Toruń 95 U16 KP V
6 f 1 7.96 ANTOSZEWSKA Andżelika MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP --
7 f 1 7.49 CZYŻAK Karolina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP -- #
8 f 1 7.15 PIĘTA Emilia LUKS Pomorzanin Serock 96 U16 KP --
9 f 1 6.98 FURGAŁA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 96 U16 KP --
10 f 1 6.34 MOLENDA Monika LUKS Pomorzanin Serock 96 U16 KP -- SCHULZ Stanisław BEZ
11 f 1 6.80 KURKOWSKA Marta UKS Kmicic Unisław 98 U14 KP -- WASIELEWSKI Michał BEZ
12 f 1 5.90 LIS Agata UKS Kmicic Unisław 95 U16 KP --
Oszczep (600) K
1 f 1 34.92 BORKOWSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP III B.D. # BEZ
2 f 1 31.64 FILIPIAK Aleksandra LUKS Inowrocław 96 U16 KP IV DRELISZAK Ryszard # Z/1576/12 2012 3
3 f 1 30.47 DEMSKA Dagmara MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV
4 f 1 30.37 KWIATKOWSKA Katarzyna MKL Toruń 95 U16 KP IV
5 f 1 28.81 SZTAL Antonina MKL Toruń 95 U16 KP V
6 f 1 26.80 JETTER Justyna UKS Cyprianka 96 U16 KP V MAŃKOWSKI Edward Z/1475/12 2013 3
7 f 1 22.28 KURKOWSKA Marta UKS Kmicic Unisław 98 U14 KP -- WASIELEWSKI Michał BEZ
8 f 1 21.20 LIS Agata UKS Kmicic Unisław 95 U16 KP --
100 m M
1 e 1 12.08 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 97 U14 KP -0.3 IV #
2 e 1 12.80 MAKOWSKI Amadeusz GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP -0.3 --
3 e 1 12.83 GAPIŃSKI Damian MKL Toruń 95 U16 KP -0.3 --
4 e 1 13.37 BUCHHOLZ Roger UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP -0.3 --
5 e 1 13.98 SZYJKOWSKI Łukasz LKS Promień Kowalewo Pomorskie 95 U16 KP -0.3 --
1 e 2 12.76 WALTER Wojciech GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -1.5 --
2 e 2 12.90 WITKOWSKI Radosław GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -1.5 --
3 e 2 13.22 BADZIĄGOWSKI Bartosz BKS Bydgoszcz 96 U16 KP -1.5 --
1 e 3 12.78 MORYL Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 95 U16 KP -1.1 -- PATYNA Tomasz 2
2 e 3 13.72 KWASIGROCH Patryk LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP -1.1 --
3 e 3 14.52 ŁEPKOWSKI Damian MKL Toruń 96 U16 KP -1.1 --
4 e 3 16.55 SAWINA Mikołaj UKS Kmicic Unisław 98 U14 KP -1.1 --
1 e 4 12.30 SZUFREIDA Karol BKS Bydgoszcz 95 U16 KP -0.6 V
2 e 4 12.41 MALINOWSKI Ariel GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -0.6 V
3 e 4 12.53 MLICKI Adam BKS Bydgoszcz 94 U18 KP -0.6 --
4 e 4 13.03 SEMPŁOWICZ Szymon LKS Promień Kowalewo Pomorskie 96 U16 KP -0.6 --
5 e 4 14.06 ZALEWSKI Maciej UKS Kmicic Unisław 97 U14 KP -0.6 -- WASIELEWSKI Michał # Z/1230/13 2013 BEZ
6 e 4 14.75 HOLEC Miłosz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 97 U14 KP -0.6 -- #
1 e 5 12.34 OLENDER Michał MKL Toruń 96 U16 KP -0.7 V #
2 e 5 13.91 KAŹMIERSKI Michał LIUKS Kruszwica 98 U14 KP -0.7 -- LUZAK Andrzej Z/1459/14 2016 3
3 e 5 14.07 SZYMAŃSKI Sebastian UKS Czapla Białe Błota 95 U16 KP -0.7 --
4 e 5 14.36 WRZESIŃSKI Kamil MKL Toruń 97 U14 KP -0.7 -- #
1 e 6 11.44 WINTROWICZ Miłosz MLKS Krajna Sępólno 95 U16 KP +0.2 III PATYNA Tomasz Z/3747/11 3
2 e 6 12.72 KRAMARZ Artur SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 95 U16 KP +0.2 V
3 e 6 13.53 BIERZYŃSKI Karol UKS Kmicic Unisław 96 U16 KP +0.2 --
4 e 6 13.74 TABASZ Filip LUKS Pomorzanin Serock 97 U14 KP +0.2 -- SCHULZ Stanisław BEZ
5 e 6 13.85 ŚWIETLIK Łukasz BKS Bydgoszcz 97 U14 KP +0.2 --
6 e 6 14.63 RABIKOWSKI Kacper UKS Kmicic Unisław 97 U14 KP +0.2 --
1 f 1 11.89 WINTROWICZ Miłosz MLKS Krajna Sępólno 95 U16 KP -1.3 IV PATYNA Tomasz Z/3747/11 3
2 f 1 12.07 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 97 U14 KP -1.3 IV #
3 f 1 12.25 OLENDER Michał MKL Toruń 96 U16 KP -1.3 V #
4 f 1 12.49 SZUFREIDA Karol BKS Bydgoszcz 95 U16 KP -1.3 V
5 f 1 12.95 KRAMARZ Artur SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 95 U16 KP -1.3 --
300 m M
1 e 1 38.26 SZCZUDLIŃSKI Artur LIUKS Kruszwica 96 U16 KP III LUZAK Andrzej Z/1456/12 2013 2
2 e 1 39.25 KRAWACZYŃSKI Sebastian MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV
3 e 1 40.62 LEWANDOWSKI Maciej MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V
1 e 2 39.82 PIÓRKOWSKI Paweł GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP IV
2 e 2 40.66 ŻYGOWSKI Michał BKS Bydgoszcz 95 U16 KP V
3 e 2 41.11 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz # Z/0040/12 2018 2
4 e 2 41.84 POTURALSKI Dariusz LIUKS Kruszwica 95 U16 KP V
1 e 3 39.23 NITKA Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP IV #
2 e 3 43.36 POTURALSKI Robert LIUKS Kruszwica 95 U16 KP --
3 e 3 46.64 TOMAS Marek MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U14 KP -- #
1 e 4 42.37 WILCZYŃSKI Szymon niest. Bydgoszcz # 97 U14 KP V KASZEWSKI Tomasz # BEZ
2 e 4 43.32 ŚMIGLEWSKI Krystian LKS Ostromecko 95 U16 KP --
3 e 4 44.48 SMOLIŃSKI Mateusz UKB Szubin 96 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/0750/12 2017 3
1 e 5 41.14 PAŃKA Wojciech LUKS Inowrocław 96 U16 KP V DRELISZAK Ryszard #
2 e 5 41.70 LEWICKI Konrad UKS Czapla Białe Błota 95 U16 KP V
3 e 5 45.38 ANDRYANCZYK Szymon LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP --
1 e 6 42.47 KONDYS Beniamin UKB Szubin 96 U16 KP V #
2 e 6 44.30 SAMBORSKI Dariusz MKL Toruń 96 U16 KP --
3 e 6 47.60 OTTO Jakub SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 97 U14 KP --
4 e 6 48.00 KARSZNIA Dominik SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U14 KP --
1 e 7 44.84 BIERZYŃSKI Karol UKS Kmicic Unisław 96 U16 KP --
2 e 7 47.70 KORTAS Mirosław LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP --
3 e 7 58.37 GROBELNY Wojciech UKS Kmicic Unisław 98 U14 KP --
600 m M
1 f 1 1:37.55 SZYJKOWSKI Kamil LKS Promień Kowalewo Pomorskie 95 U16 KP V B.D.
2 f 1 1:37.62 PAWLAK Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 96 U16 KP V #
3 f 1 1:38.19 KUTKOWSKI Michał UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP V
4 f 1 1:38.77 TOMAS Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 96 U16 KP V
5 f 1 1:42.38 SMOLIŃSKI Kamil UKB Szubin 96 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/0751/12 2019 4
6 f 1 1:45.66 MARTYNOWSKI Tymoteusz LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP -- #
7 f 1 1:45.73 TWARDOWSKI Adrian LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP -- #
1000 m M
1 e 1 2:45.41 KRAKÓWKA Jacek MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV #
2 e 1 2:46.33 ZABOROWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP IV
3 e 1 2:55.11 RADWAŃSKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP V B.D. # BEZ
4 e 1 2:58.57 KĘDZIERSKI Krystian BKS Bydgoszcz 95 U16 KP V
5 e 1 3:00.42 RUCIŃSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 97 U14 KP -- #
6 e 1 3:01.64 WROTNIAK Krystian GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP -- #
7 e 1 3:02.72 BIERNAT Łukasz LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP --
8 e 1 3:03.51 JANKOWSKI Sławomir LIUKS Kruszwica 97 U14 KP --
9 e 1 3:05.59 TOMASZEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U14 KP -- #
10 e 1 3:18.45 DZIKOWSKI Rafał UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP --
11 e 1 3:26.55 BIŃKOWSKI Mateusz LKS Ostromecko 96 U16 KP --
12 e 1 3:29.83 KRASZEWSKI Filip SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP --
1 e 2 2:30.09 ZAWADZKI Mariusz MUKL Brodnica 91 U20 KP -- B.D. # 2
2 e 2 2:31.98 LEŚNIEWSKI Daniel MUKL Brodnica 92 U20 KP --
3 e 2 2:34.04 KOTŁOWSKI Bartosz LKS Ostromecko 92 U20 KP -- STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0181/11 2019 2
4 e 2 2:34.07 BUŚ Szymon LKS Ostromecko 92 U20 KP -- STANKIEWICZ Błażej STANISLAWSKI Krzysztof # Z/0180/11 2017 BEZ
5 e 2 2:39.64 GIL Waldemar UKS Czapla Białe Błota 94 U18 KP --
6 e 2 2:41.38 SKOWROŃSKI Łukasz LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 94 U18 KP --
7 e 2 2:42.70 BORKOWSKI Cezary MUKS Roszak Solec Kujawski 94 U18 KP -- B.D.
8 e 2 2:44.75 MILERT Krzysztof BKS Bydgoszcz 94 U18 KP -- B.D. BEZ
9 e 2 2:45.34 CHYLEWSKI Damian MKL Toruń # 94 U18 KP -- #
10 e 2 2:46.50 GLONEK Waldemar SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- B.D. 3
11 e 2 2:47.22 PODGÓRSKI Jerzy LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 92 U20 KP --
12 e 2 2:48.67 ROGOŻYŃSKI Krystian MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP -- B.D.
13 e 2 2:49.03 AUGUSTYNIAK Mateusz LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 94 U18 KP --
2000 m M
1 f 1 6:35.48 TUBISZEWSKI Mikołaj UKB Szubin 95 U16 KP V B.D. # Z/4400/11 2011 BEZ
2 f 1 6:37.18 OBOŃSKI Marcin MLKS Nadwiślanin Chełmno 96 U16 KP V
3 f 1 7:00.24 CHMIELARZ Marek LIUKS Kruszwica 97 U14 KP --
4 f 1 7:02.64 LIBISZEWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP --
5 f 1 7:23.19 JĄKAŁA Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP --
110 m pł MŁ M
1 f 1 15.80 STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -0.5 III B.D. # BEZ
2 f 1 18.31 HULISZ Filip BKS Bydgoszcz 95 U16 KP -0.5 V B.D. #
3 f 1 22.58 BŁASZCZYK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -0.5 -- B.D. # BEZ
300 m pł M
1 e 1 40.59 STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP II B.D. # BEZ
2 e 1 46.72 POLASIK Artur CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -- B.D. B.D. # BEZ
3 e 1 48.40 BŁASZCZYK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -- B.D. # BEZ
4 e 1 51.33 WILAND Adam SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U16 KP -- #
1 e 2 43.31 NAPIERAŁA Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP IV B.D. 3
2 e 2 45.14 WEIWER Michał MKL Toruń 96 U16 KP V
3 e 2 46.23 BARAN Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP V #
4 e 2 46.79 JÓŹWIAK Paweł GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP --
4x100 m M
1 s 1 48.05 WITKOWSKI Radosław
WALTER Wojciech
MALINOWSKI Ariel
MAKOWSKI Amadeusz
GKS Olimpia Grudziądz 95
95
95
96
U16 KPO --


2 s 1 48.62 LEWANDOWSKI Maciej
KRAWACZYŃSKI Sebastian
GBURCZYK Patryk
BOLT Mateusz
MLKS Nadwiślanin Chełmno 95
95
95
95
U16 KPO --


3 s 1 49.33 ŻYGOWSKI Michał
KRAMARZ Artur
HOLESIŃSKI Szymon
CHUDZIŃSKI Daniel
BKS Bydgoszcz 95
95
95
95
U16 KPO --


4 s 1 49.81 WRZESIŃSKI Kamil
WEIWER Michał
OLENDER Michał
GAPIŃSKI Damian
MKL Toruń 97
96
96
95
U16 KPO --


1 s 2 49.23 SZCZUDLIŃSKI Artur
POTURALSKI Robert
POTURALSKI Dariusz
KUCHARSKI Mateusz
LIUKS Kruszwica 96
95
95
95
U16 KPO -- LUZAK Andrzej


Z/1456/12
2013
2
2 s 2 52.30 WILCZYŃSKI Szymon
SMOLIŃSKI Mateusz
SMOLIŃSKI Kamil
KONDYS Beniamin
UKB Szubin 97
96
96
96
U16 KPO -- KASZEWSKI Tomasz
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
Z/0750/12
Z/0751/12
2017
2019
BEZ
3
4
Wzwyż M
1 f 1 1.75 PIGIEL Sebastian GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP IV
2 f 1 1.70 TAJS Maciej BKS Bydgoszcz 96 U16 KP V #
3 f 1 1.70 CIENIUCH Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP --
4 f 1 1.65 GBURCZYK Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V
5 f 1 1.55 MALINOWSKI Patryk UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP --
W dal M
1 f 1 5.92 TAJS Maciej BKS Bydgoszcz 96 U16 KP +0.8 IV #
2 f 1 5.76 KUCHARSKI Mateusz LIUKS Kruszwica 95 U16 KP +1.3 V
3 f 1 5.70 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 97 U14 KP +0.9 V #
4 f 1 5.63 OLESIŃSKI Jakub UKS Cyprianka 95 U16 KP +1.4 V MAŃKOWSKI Mariusz Z/4941/11 2011 4
5 f 1 5.47 CHUDZIŃSKI Daniel BKS Bydgoszcz 95 U16 KP +0.5 --
6 f 1 5.30 POLASIK Artur CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP +1.0 -- B.D. B.D. # BEZ
7 f 1 5.30 HULISZ Filip BKS Bydgoszcz 95 U16 KP +0.2 -- B.D. #
8 f 1 5.15 SZUFREIDA Karol BKS Bydgoszcz 95 U16 KP +0.2 --
9 f 1 5.08 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP -0.2 -- WIERZBICKI Dariusz # Z/0040/12 2018 2
10 f 1 4.99 MORYL Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 95 U16 KP +0.4 -- PATYNA Tomasz 2
11 f 1 4.60 ZALEWSKI Maciej UKS Kmicic Unisław 97 U14 KP +0.4 -- WASIELEWSKI Michał # Z/1230/13 2013 BEZ
12 f 1 4.50 ŚWIETLIK Łukasz BKS Bydgoszcz 97 U14 KP +0.2 --
13 f 1 4.49 BADZIĄGOWSKI Bartosz BKS Bydgoszcz 96 U16 KP +0.4 --
14 f 1 4.47 TABASZ Filip LUKS Pomorzanin Serock 97 U14 KP +0.3 -- SCHULZ Stanisław BEZ
15 f 1 4.33 OLSZEWSKI Radosław BKS Bydgoszcz 96 U16 KP +0.3 --
16 f 1 4.28 KAŹMIERSKI Michał LIUKS Kruszwica 98 U14 KP +0.4 -- LUZAK Andrzej Z/1459/14 2016 3
18 f 1 3.88 RABIKOWSKI Kacper UKS Kmicic Unisław 97 U14 KP -0.2 --
19 f 1 3.77 SAWINA Mikołaj UKS Kmicic Unisław 98 U14 KP -0.5 --
20 f 1 3.54 GROBELNY Wojciech UKS Kmicic Unisław 98 U14 KP +0.8 --
1 f 2 7.02 TYMA Kamil BKS Bydgoszcz 91 U20 KP +0.5 II B.D. # 1
2 f 2 6.94 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +1.6 II B.D. # 3
3 f 2 6.71 PRYLEWSKI Mateusz MUKL Brodnica 93 U18 KP +0.6 III
4 f 2 6.70 WRÓBEL Łukasz BKS Bydgoszcz 92 U20 KP +1.2 III #
5 f 2 6.63 DAROSZEWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 91 U20 KP +0.1 III KAŹMIERCZAK Daniel # Z/3122/11 2019 1
6 f 2 6.54 SZUFREIDA Damian BKS Bydgoszcz 94 U18 KP -0.5 III #
7 f 2 6.34 JAGUSCH Miłosz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP -0.1 III #
8 f 2 6.18 KARNAS Tomasz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP -0.4 IV #
9 f 2 5.34 KARAŚ Kamil LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 94 U18 KP +0.2 --
Kula (5) M
  f 1 10.23 KWAŚNIEWSKI Rafał BKS Bydgoszcz 94 U18 KP --
1 f 1 12.48 ZIÓŁKOWSKI Oskar GKS Olimpia Grudziądz 95 U16 KP V #
2 f 1 12.45 HOLESIŃSKI Szymon BKS Bydgoszcz 95 U16 KP V #
3 f 1 11.61 WASILEWSKI Mateusz LIUKS Kruszwica 95 U16 KP V
4 f 1 11.26 ROSIK Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 96 U16 KP V
5 f 1 10.02 OSTACHOW Przemysław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -- #
6 f 1 9.85 STRUPOWSKI Radosław MLKS Nadwiślanin Chełmno 96 U16 KP --
7 f 1 9.62 KULA Michał LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP -- SCHULZ Stanisław BEZ
8 f 1 9.15 SMYKOWSKI Oskar MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP -- #
9 f 1 8.01 PUTYNOWSKI Krystian LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP --
10 f 1 7.74 WINKLARZ Kacper LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP --
11 f 1 7.23 SIKORA Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki 88 U23 LD --
Oszczep (600) M
1 f 1 50.41 GOŁĘBIEWSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP III
2 f 1 50.31 BOLT Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP III
3 f 1 47.70 MARACH Kamil MKL Toruń # 96 U16 KP IV HULISZ Robert B.D. Z/1631/13 2018 1
4 f 1 46.75 HOLESIŃSKI Szymon BKS Bydgoszcz 95 U16 KP IV #
5 f 1 46.50 PAWŁOWSKI Maciej MKL Toruń 96 U16 KP IV
6 f 1 44.17 BAŃKOWSKI Mateusz UKS Cyprianka 95 U16 KP IV MAŃKOWSKI Edward # Z/4379/11 2012 4
7 f 1 40.82 WALKOWIAK Jędrzej SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP V
8 f 1 27.98 KULA Michał LUKS Pomorzanin Serock 95 U16 KP -- SCHULZ Stanisław BEZ
9 f 1 26.68 KOSTRZEWSKI Eliasz UKS Cyprianka 97 U14 KP --
10 f 1 26.85 KOWALEWSKI Michał UKS Cyprianka 97 U14 KP --
11 f 1 20.84 WALCZEWSKI Michał UKS Cyprianka 98 U14 KP --
12 f 1 20.06 KMIEĆ Witold UKS Cyprianka 97 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1566/13 2015 4
13 f 1 18.50 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2019 1
14 f 1 18.40 HINZ Korneliusz LKS Ostromecko 95 U16 KP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.6307399272919 sekund